Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (14. 1. 2023)

50 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.45
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.62
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.69
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK DřevníkyFK Dřevníky 07.95
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.63
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.83
2 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14.45
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.45
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.62
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.69
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 FK DřevníkyFK Dřevníky 07.95
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.83
6 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.63
7 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14.45

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SýkoraMartin Sýkora 70 AK BílinaAK Bílina 4 08.63
2 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.69
3 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.72
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.65
2 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 17.51
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.86
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.08
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 2 14.04
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 Akademik TUKEAkademik TUKE 1 07.71
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis HlaváčDenis Hlaváč 00 Akademik TUKEAkademik TUKE 1 07.71
2 Martin SýkoraMartin Sýkora 70 AK BílinaAK Bílina 4 08.63
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 08.69
4 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.72
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.86
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.08
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.65
8 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 2 14.04
9 Stanislav KosíkStanislav Kosík 42 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 17.51

60 m - Junioři

(so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 07.29
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.69
2 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.75
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.81
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 07.22
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.39
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.51
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.53
2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.57
3 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.62
4 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.78
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.89
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.58
2 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.67
3 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.71
4 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 07.22
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 07.39
3 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.51
4 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 07.53
5 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.57
6 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.58
7 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.62
8 Šimon NovákŠimon Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.67
9 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.69
10 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 07.71
11 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.75
12 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 07.78
13 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 07.81
14 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.84
15 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 07.89
16 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.51

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 07.73
2 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.92
3 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.97
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.98
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.14
3 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.69
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 07.72
2 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 07.91
3 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.93
4 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.02
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.85
2 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.95
3 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.08
4 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.18
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 08.12
2 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.19
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.27
4 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 07.99
2 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.37
3 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 08.42
4 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.55
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.60
2 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.84
3 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.91
4 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.55
2 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.18
3 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.54
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.14
2 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.01
3 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.07
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 14.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.29
2 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.67
3 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 PB 10.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 07.72
2 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 07.73
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 07.85
4 Vojtěch KošaVojtěch Koša 09 AK BílinaAK Bílina 3 07.91
5 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.92
6 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.93
7 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 07.95
8 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.97
9 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.98
10 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 07.99
11 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.02
12 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 08.08
13 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 PB 08.12
14 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.14
14 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.14
16 Jonáš MotlJonáš Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.18
17 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.19
18 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.27
19 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.37
20 Martin ZemanMartin Zeman 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39
21 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 08.42
22 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.55
22 Vincent PopVincent Pop 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 08.55
24 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 08.60
25 Sandor MazurSandor Mazur 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.69
26 Filip NožířFilip Nožíř 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 08.84
27 Jan HolasJan Holas 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.91
28 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 09.00
29 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.01
30 Patrik BrejchaPatrik Brejcha 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.18
31 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.29
32 David ŠínDavid Šín 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.54
33 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.67
34 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.07
35 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 PB 10.43

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.52
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.70
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 3 08.73
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 08.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 09.26
2 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.69
3 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.74
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 09.09
2 Tomáš HosTomáš Hos 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.10
3 Adam BursaAdam Bursa 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.32
4 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.84
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.21
2 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.42
3 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.46
4 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.27
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.11
2 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.47
3 Antonín ŠvejcarAntonín Švejcar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.24
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GromešDavid Gromeš 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.52
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.70
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 3 08.73
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 08.83
5 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 09.09
6 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.11
7 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.21
8 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 09.26
9 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.42
10 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.46
11 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.47
12 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.69
13 Jakub SvěcenýJakub Svěcený 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.74
14 Tomáš HosTomáš Hos 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 10.10
15 Antonín ŠvejcarAntonín Švejcar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.24
16 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.27
17 Adam BursaAdam Bursa 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.32
18 Šimon HavlíkŠimon Havlík 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.84

60 m - Ženy

(so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.24
2 Kristýna BičanováKristýna Bičanová 87 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.72
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.31
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.60
3 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.07
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.53
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.18
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.70
3 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.98
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.05
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.21
2 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.34
3 Tereza KarbanováTereza Karbanová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.14
2 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.36
3 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.73
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.14
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 08.18
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.31
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 3 08.36
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.60
6 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.70
7 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.73
8 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 08.98
9 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.05
10 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.07
11 Valerie NovákováValerie Nováková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.21
12 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.34
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.53
14 Tereza KarbanováTereza Karbanová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.42
2 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.47
1= Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.47
3 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 08.74
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.52
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.96
3 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.06
4 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.52
2 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.68
3 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.25
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.82
2 Monika PatočkováMonika Patočková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.18
3 Martina VeletováMartina Veletová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.19
4 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.33
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.66
2 Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.40
3 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.46
4 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.59
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.09
2 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.32
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.42
4 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.92
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrchováAnna Krchová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.45
2 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.49
3 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.63
4 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.90
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PavlovičováLaura Pavlovičová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.78
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.07
3 Veronika KučevováVeronika Kučevová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40
4 Denisa ŠmejkalováDenisa Šmejkalová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.85
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KočanováNela Kočanová 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.51
2 Edit HochmanováEdit Hochmanová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 10.06
3 Barbora UhrováBarbora Uhrová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.55
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 09.28
2 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.33
Celkem 2 závodníků
Běh 12 (so, 14.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.45
2 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.46
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.42
2 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
2 Mia PlačkováMia Plačková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.45
4 Aneta BedrnováAneta Bedrnová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.46
5 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.47
5 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.47
7 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 08.52
7 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.52
9 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.66
10 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.67
11 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.68
12 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 08.74
13 Laura PavlovičováLaura Pavlovičová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.78
14 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.82
15 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.96
16 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.06
17 Adéla MikešováAdéla Mikešová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.07
18 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.09
19 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 09.15
20 Monika PatočkováMonika Patočková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.18
21 Martina VeletováMartina Veletová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.19
22 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.25
23 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 09.28
24 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.32
25 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 09.33
26 Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.40
26 Veronika KučevováVeronika Kučevová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.40
28 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.42
29 Anna KrchováAnna Krchová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.45
30 Klára PrusíkováKlára Prusíková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 09.46
31 Lucie OlejníkováLucie Olejníková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.49
32 Nela KočanováNela Kočanová 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 09.51
33 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.59
34 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.63
35 Denisa ŠmejkalováDenisa Šmejkalová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.85
36 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.92
37 Edit HochmanováEdit Hochmanová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 10.06
38 Veronika LehkáVeronika Lehká 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 10.33
39 Barbora UhrováBarbora Uhrová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 10.55
40 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.90

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.66
2 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 08.73
3 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.85
4 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.25
2 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.40
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.29
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.73
3 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.90
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.29
2 Karolína FistrováKarolína Fistrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.41
3 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.57
4 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.91
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.67
2 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.53
3 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.59
4 Veronika Anna TůmováVeronika Anna Tůmová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.65
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.33
2 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.52
3 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.47
4 Barbora ChrpováBarbora Chrpová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.14
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.88
2 Nikola MajerováNikola Majerová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.48
3 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.92
4 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.34
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.74
2 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.26
3 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.11
4 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.23
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.74
2 Ema KřupkováEma Křupková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.94
3 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.11
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.42
2 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.80
3 Anna Alexandra KoženáAnna Alexandra Kožená 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.25
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.28
2 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.30
3 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.55
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 14.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.49
2 Elena UrbanováElena Urbanová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.97
3 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.60
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 08.66
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.67
3 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 08.73
4 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.74
5 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.85
6 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.88
7 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.93
8 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.25
9 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.26
10 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.28
11 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 09.29
11 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.29
13 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.30
14 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.33
15 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.40
16 Karolína FistrováKarolína Fistrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.41
17 Ema VáclavíkováEma Václavíková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.42
18 Nikola MajerováNikola Majerová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.48
19 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 09.49
20 Tereza BukovicováTereza Bukovicová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.52
21 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.53
22 Karolína RebrijKarolína Rebrij 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.55
23 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.57
24 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.59
25 Veronika Anna TůmováVeronika Anna Tůmová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.65
26 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.73
27 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.74
28 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.80
29 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 09.90
30 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.91
31 Jitka ŠikolováJitka Šikolová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.92
32 Ema KřupkováEma Křupková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.94
33 Elena UrbanováElena Urbanová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.97
34 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.11
34 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová 11 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.11
36 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.23
37 Anna Alexandra KoženáAnna Alexandra Kožená 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.25
38 Lucie MálkováLucie Málková 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.34
39 Veronika KarnetováVeronika Karnetová 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.47
40 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.60
41 Barbora ChrpováBarbora Chrpová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.14

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 10.11
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.62
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.37
3 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.48
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 08.90
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.62
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 08.90
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 09.37
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.48

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 09.20
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.31
3 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.95
4 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.84
2 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 10.69
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.32
4 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 11.91
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MotlFilip Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 09.20
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.31
3 Alex MotlAlex Motl 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.84
4 Adam TerschAdam Tersch 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.95
5 Filip MlezivaFilip Mleziva 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 10.69
6 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.32
7 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 11.91
8 Vojtěch ČížekVojtěch Čížek 09 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 12.35

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 11.93
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.65
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 10.72
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.29
3 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 11.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 2 PB 10.72
2 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.29
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 11.93
4 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 11.95
5 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 12.65

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 11.67
2 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.63
3 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 12.98
4 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 13.46
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.36
2 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.60
3 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.66
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.75
2 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 13.37
3 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.68
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 11.67
2 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.75
3 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.36
4 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.60
5 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.63
6 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 12.98
7 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 13.37
8 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 13.46
9 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 13.68
10 Tereza PlškováTereza Plšková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.66

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 10.92
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.49
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.59
2 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.92
3 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.92
4 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.47
2 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 11.11
3 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.96
4 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.61
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.54
2 Veronika KučevováVeronika Kučevová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.21
3 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 12.68
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 10.48
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 10.57
3 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.51
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.16
2 Denisa ŠmejkalováDenisa Šmejkalová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 13.31
3 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.47
2 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 10.48
3 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 10.57
4 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 10.59
5 Linda MichlováLinda Michlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 10.92
5 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.92
7 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková 09 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 11.11
8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 11.49
9 Sára EibichováSára Eibichová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.54
10 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.92
11 Anna HubálkováAnna Hubálková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.96
12 Kristýna FrydrychováKristýna Frydrychová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.16
13 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 12.19
14 Veronika KučevováVeronika Kučevová 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.21
15 Nikola NěmcováNikola Němcová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.51
16 Alice TrédlováAlice Trédlová 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 12.61
17 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 12.68
18 Denisa ŠmejkalováDenisa Šmejkalová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 13.31
19 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 13.76

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.06
2 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.29
3 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 10.75
4 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.20
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 14.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.78
2 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.98
3 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.96
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.06
2 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.29
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.78
4 Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 09.98
5 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 10.75
6 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 10.96
7 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 11.20

skok vysoký - Muži

(so, 14.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš ZemanTomáš Zeman
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
96 6 PB 2.04
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 PB 1.78
3 Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
56 7 SB 1.33
4 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 5 PB 1.23
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK DřevníkyFK Dřevníky
52 1 PB 1.23
6 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 3 PB 1.18
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 14.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 8 PB 1.53
1= Dominik NovotnýDominik Novotný
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 9 PB 1.53
3 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 PB 1.48
4 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 11 PB 1.43
5 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 1.38
6 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 7 PB 1.38
7 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 SB 1.33
8 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2 PB 1.28
9 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.23
10 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3 PB 1.13
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 14.1.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 1.23
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 5 PB 1.18
3 Adam BursaAdam Bursa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 1.13
4 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2 PB 1.08
Antonín ŠvejcarAntonín Švejcar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 NM
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1= Valerie NovákováValerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 PB 1.48
1= Lea Nicol KulhavyLea Nicol Kulhavy
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 2 PB 1.48
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 6 1.48
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 PB 1.38
5 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 PB 1.33
6 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 4 1.28
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Monika PaloušováMonika Paloušová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 20 PB 1.56
2 Anna MilcováAnna Milcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 12 SB 1.48
3 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 13 SB 1.43
4 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 19 SB 1.43
5 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 SB 1.38
6 Anna KrchováAnna Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 PB 1.38
7 Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3 PB 1.33
8 Karolína ŠpitálskáKarolína Špitálská
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
08 16 SB 1.33
9= Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 6 SB 1.33
9= Sára EibichováSára Eibichová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 1.33
11 Tereza VojtíkováTereza Vojtíková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 17 PB 1.33
12 Eliška KorunkováEliška Korunková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 8 PB 1.28
13 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 1.28
14 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 18 SB 1.28
15= Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 5 PB 1.18
15= Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 7 SB 1.18
Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2 NM
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 14.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3 PB 1.44
2= Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 PB 1.33
2= Alžběta KrchováAlžběta Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 8 PB 1.33
4 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 14 SB 1.33
5 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 9 PB 1.33
6 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 11 SB 1.28
7 Rozálie BlažkováRozálie Blažková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 7 SB 1.28
8= Karolína FistrováKarolína Fistrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 2 PB 1.23
8= Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1 PB 1.23
10 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 10 PB 1.23
11 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 12 PB 1.23
12 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 13 PB 1.03
Karolína RebrijKarolína Rebrij
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 4 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denis HlaváčDenis Hlaváč
Akademik TUKEAkademik TUKE
00 1 PB 6.46
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 5 PB 4.57
3 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 3 PB 4.08
4 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 4 PB 4.06
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK DřevníkyFK Dřevníky
52 2 PB 3.90
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 7 PB 2.54
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 PB 6.33
2 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 PB 5.74
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 6 PB 6.81
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 3 PB 6.32
3 Josef SimmerJosef Simmer
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
07 4 SB 6.11
4 Jiří HlavinkaJiří Hlavinka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 PB 5.49
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 PB 5.22
6 Vojtěch LerchVojtěch Lerch
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 5 SB 4.54
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 14.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KošaVojtěch Koša
AK BílinaAK Bílina
09 10 PB 5.65
2 Filip MotlFilip Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 13 SB 5.46
3 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 PB 5.44
4 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 7 PB 5.16
5 Jonáš MotlJonáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 14 PB 5.15
6 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 11 PB 5.04
7 Jakub DaňhelkaJakub Daňhelka
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 5 SB 4.91
8 Josef EliášJosef Eliáš
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 6 PB 4.82
9 Alex MotlAlex Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 12 SB 4.76
10 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3 PB 4.70
11 Martin ZemanMartin Zeman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 21 PB 4.67
12 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 18 PB 4.61
13 Filip NožířFilip Nožíř
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 15 SB 4.43
14 Jan HolasJan Holas
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 8 SB 4.43
15 Josef PittnerJosef Pittner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2 PB 4.29
16 Patrik BrejchaPatrik Brejcha
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
09 4 PB 4.05
17 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 3.81
18 David ŠínDavid Šín
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 PB 3.76
19 Vincent PopVincent Pop
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 PB 3.74
20 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 17 PB 3.41
Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 19 NM
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 14.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David GromešDavid Gromeš
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 9 PB 5.08
2 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 19 PB 4.67
3 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 18 SB 4.44
4 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 12 PB 4.17
5 Martin SýkoraMartin Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 16 PB 4.11
6 Václav SadílekVáclav Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 14 PB 4.07
7 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 11 PB 4.05
8 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 8 PB 3.89
9 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 7 PB 3.85
10 David MachekDavid Machek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 10 PB 3.81
11 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 3.75
12 Jakub SvěcenýJakub Svěcený
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 15 PB 3.58
13 Tomáš HosTomáš Hos
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4 PB 3.46
14 Antonín ŠvejcarAntonín Švejcar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 3.42
15 Adam BursaAdam Bursa
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2 PB 3.41
16 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 6 PB 3.08
17 Šimon HavlíkŠimon Havlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 2.93
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 14.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna BičanováKristýna Bičanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
87 1 PB 4.32
2 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 PB 4.19
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 14.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 8 PB 5.36
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 2 PB 5.06
3 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 10 PB 4.93
4 Viktorie FrankováViktorie Franková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 PB 4.73
5 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 PB 4.52
6 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 SB 4.50
7 Jana NěmcováJana Němcová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 PB 4.30
8 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 PB 4.22
9 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 PB 4.09
10 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 SB 3.81
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 14.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 11 PB 5.29
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
08 12 SB 5.02
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 23 PB 5.01
4 Aneta BedrnováAneta Bedrnová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 4.99
5 Mia PlačkováMia Plačková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 25 PB 4.84
6 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 21 SB 4.75
7 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 39 PB 4.74
8 Alice TrédlováAlice Trédlová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 30 PB 4.68
9 Natálie FörsterovaNatálie Försterova
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 38 4.45
10= Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 6 SB 4.42
10= Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 18 SB 4.42
12 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 PB 4.41
13 Anna KrchováAnna Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 PB 4.38
14 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 33 PB 4.26
15 Anna HubálkováAnna Hubálková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 13 PB 4.25
16 Viktorie KotováViktorie Kotová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 35 PB 4.24
17 Klára PrusíkováKlára Prusíková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 37 4.17
18 Eliška KorunkováEliška Korunková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 SB 4.16
19 Julie ŠediváJulie Šedivá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 28 SB 4.12
20 Adéla FelcmanováAdéla Felcmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 1 PB 4.08
21 Beáta MihalíkováBeáta Mihalíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 20 PB 4.08
22 Nela ŠulcováNela Šulcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 29 PB 4.00
23 Nikola NěmcováNikola Němcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3 PB 3.98
24 Edit HochmanováEdit Hochmanová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 10 PB 3.98
25 Lucie OlejníkováLucie Olejníková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 4 PB 3.95
26 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 22 SB 3.94
27 Ema MatouškováEma Matoušková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 19 PB 3.92
28 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 7 PB 3.89
29 Nela KočanováNela Kočanová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 14 SB 3.75
30 Monika PatočkováMonika Patočková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
09 24 PB 3.72
31 Martina VeletováMartina Veletová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 32 PB 3.71
32 Barbora UhrováBarbora Uhrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 31 PB 3.52
33 Veronika LehkáVeronika Lehká
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 17 PB 3.48
Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2 NM
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 14.1.2023 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 23 PB 4.71
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 37 PB 4.41
3 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 16 PB 4.26
4 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 4.19
5 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 24 PB 4.16
6 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 38 PB 4.15
7 Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 30 PB 4.12
8 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 36 PB 4.09
9 Adéla OborníkováAdéla Oborníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 9 PB 4.09
10 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 17 PB 4.02
11 Ema KřupkováEma Křupková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 8 PB 3.97
12 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 20 PB 3.93
13 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 34 PB 3.93
14 Alice VágnerováAlice Vágnerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 33 PB 3.91
15 Ema VáclavíkováEma Václavíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 32 PB 3.91
16 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 22 SB 3.90
17 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 25 PB 3.88
18 Anna Alexandra KoženáAnna Alexandra Kožená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 6 PB 3.73
19 Adéla RosickáAdéla Rosická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 12 PB 3.64
20 Markéta ČernáMarkéta Černá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 21 PB 3.63
21 Lucie MálkováLucie Málková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 26 PB 3.60
22 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 18 PB 3.60
23 Adéla KlimperováAdéla Klimperová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 3.55
24 Kristýna KořínkováKristýna Kořínková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 5 PB 3.51
25 Kristýna MevaldováKristýna Mevaldová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
11 28 PB 3.51
26 Sofija KraveckáSofija Kravecká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 7 PB 3.51
27 Veronika Anna TůmováVeronika Anna Tůmová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 14 PB 3.50
28 Elena UrbanováElena Urbanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 15 PB 3.35
29 Tereza BukovicováTereza Bukovicová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 19 SB 3.29
30 Jitka ŠikolováJitka Šikolová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 13 PB 3.13
31 Tereza PlškováTereza Plšková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 10 PB 3.13
32 Veronika KarnetováVeronika Karnetová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 3.03
Barbora ChrpováBarbora Chrpová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2 NM
Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 11 NM
Celkem 34 závodníků

trojskok - Muži

(so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denis HlaváčDenis Hlaváč
Akademik TUKEAkademik TUKE
00 1 PB 14.53
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
68 5 PB 09.02
3 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 3 PB 08.82
4 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
FK DřevníkyFK Dřevníky
52 2 PB 08.18
5 Lumír SekulaLumír Sekula
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 4 PB 07.78
6 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 6 PB 07.73
7 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 7 PB 05.36
Celkem 7 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 3 PB 12.58
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 SB 11.96
Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1 NM
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
07 1 PB 12.68
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 PB 12.68
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 14.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 1 PB 11.26
Celkem 1 závodníků