Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Jihočeského kraje dospělých a dorostu v hale

Praha - Strahov (28. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.44 q
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 07.44 q
3 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 07.53 q
4 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 07.90
5 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 07.90
4 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle TP 16.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 07.33 q
2 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.71 q
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.81 q
4 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 07.95
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 08.05
6 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.12
MS Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 07.52
MS Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 07.67
MS Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 07.72
MS Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 07.73
MS Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 08.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 07.12
2 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 07.33 q
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.44 q
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 07.44 q
5 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 07.52
6 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 07.53 q
7 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 07.67
8 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.71 q
9 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 07.72
10 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 07.73
11 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 07.81 q
12 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 07.90
12 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 07.90
14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 07.95
15 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 08.05
16 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 08.10
17 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.82
4 Jakub PfeferleJakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 SB 07.33
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 07.49
3 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 SB 07.53
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 07.61
5 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 SB 07.68
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 SB 07.80
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.1.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 07.27
2 11 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 SB 07.50
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 SB 07.57
4 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 07.61
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 SB 07.66
6 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 07.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.33 q
2 11 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 07.63 q
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 07.64 q
4 82 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 07.79
5 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.15
6 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 07.59 q
2 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 07.69 q
3 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 07.89
4 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 07.94
5 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 07.75 q
2 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 07.78
3 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba 07 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 08.16
4 Adam KlečkaAdam Klečka 07 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 2 10.44
MS Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 07.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 28.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.29
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 PB 07.29
MS Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 07.97
MS Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.29
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 PB 07.29
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.33 q
4 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 07.57
5 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 07.59 q
6 11 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 07.63 q
7 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 07.64 q
8 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 07.69 q
9 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 07.75 q
10 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 07.78
11 82 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 07.79
12 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 07.89
13 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 07.94
14 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 PB 07.97
15 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.04
16 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.10
17 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 08.15
18 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba 07 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 6 08.16
19 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.24
20 Adam KlečkaAdam Klečka 07 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 2 10.44

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 07.88
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 08.09
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 08.10
4 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 SB 08.16
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 08.30
Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 07.94 q
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.24 q
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.39
4 Renata TurkováRenata Turková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.48
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 08.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 08.12 q
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.24 q
3 78 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.34
4 37 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 08.61
5 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.01 q
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.10 q
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.40
4 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 PB 08.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.03
MS Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.43
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.53
MS 9 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 07.94 q
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.01 q
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.03
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.10 q
5 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 08.12 q
6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.24 q
6 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.24 q
8 78 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.34
9 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.39
10 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.40
11 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.43
12 Renata TurkováRenata Turková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.48
13 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.53
14 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 PB 08.59
15 37 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 08.61
16 9 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.64
17 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 08.71
18 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.75

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.1.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 07.92
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 08.13
3 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 08.16
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 SB 08.20
5 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 SB 08.24
6 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 SB 08.37 q
2 93 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.47
3 95 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 09.23
4 Jana KratochvílováJana Kratochvílová 07 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.28
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.07 q
2 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 08.38
3 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.60
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.94
5 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 09.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 PB 08.15 q
2 Tina StejskalováTina Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 08.81
3 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.93
4 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 09.29
MS Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.19
MS Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.23 q
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 08.39
3 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.77
4 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 10.18
5 82 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 10.39
MS Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 08.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08.38 q
2 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 08.38 q
MS Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 08.23
MS Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.84
Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 09.54
MS Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 08.29
MS Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 08.48
MS 11 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.71
MS Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.88
Elen KotaškováElen Kotašková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 07.87
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.07 q
3 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 PB 08.15 q
4 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.19
5 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.23 q
5 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 08.23
7 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 08.29
8 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 SB 08.37 q
9 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 08.38
9 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08.38 q
9 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 08.38 q
12 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 08.39
13 93 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 08.47
14 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 08.48
15 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 08.60
16 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 08.66
17 11 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 08.71
18 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.77
19 Tina StejskalováTina Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 08.81
20 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.84
21 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.88
22 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.93
23 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 08.94
24 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 09.08
25 95 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 6 PB 09.23
26 Jana KratochvílováJana Kratochvílová 07 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.28
26 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 09.28
28 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 09.29
29 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 09.54
30 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 6 PB 10.18
31 82 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 10.39
Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 DNS
Elen KotaškováElen Kotašková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 DNF

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 23.41
2 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 24.40
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 24.80
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 24.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 24.23
2 91 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 24.26
3 92 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 25.16
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.41
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 25.10
3 89 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 25.54
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.48
2 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 25.97
3 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 4 26.99
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.63
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 25.48
MS Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 25.01
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 23.41
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 24.04
3 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 24.23
4 91 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 24.26
5 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 24.40
6 85 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.41
7 Adam ČastoralAdam Častoral 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 24.63
8 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 24.80
9 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 25.01
10 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 25.10
11 92 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 25.16
12 57 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 25.48
12 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 25.48
14 89 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 25.54
15 Maksym MelnychenkoMaksym Melnychenko 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 25.97
16 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 4 26.99

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 23.85
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 24.70
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 25.74
4 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba 07 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 28.28
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 24.52
2 11 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 SB 24.95
3 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 SB 25.67
4 93 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 26.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 DNS
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 24.08
MS Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 24.21
MS Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 25.06
MS 25 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 3 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 28.1.2023 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 SB 23.86
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.37
MS Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 24.63
MS Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 25.65
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 23.85
2 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 SB 23.86
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 24.08
4 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 24.21
5 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 24.37
6 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 24.52
7 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 24.63
8 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 24.70
9 11 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 SB 24.95
10 Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 25.06
10 25 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 3 25.06
12 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 PB 25.65
13 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 SB 25.67
14 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 25.74
15 93 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 26.57
16 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba 07 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 28.28
René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 26.34
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 26.58
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 27.91
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 26.71
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 27.92
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.48
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 26.71
2 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 28.20
3 37 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 29.28
4 17 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 29.39
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 26.27
MS Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.26
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 27.47
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 27.72
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 27.55
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.06
MS Michala ZobalováMichala Zobalová 04 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 28.45
MS 16 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 28.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 26.27
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 26.34
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 26.58
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 26.71
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 26.71
6 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 27.26
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 27.47
8 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 27.55
9 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 27.72
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 27.91
11 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 27.92
12 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.06
13 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 28.20
14 Michala ZobalováMichala Zobalová 04 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 28.45
15 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 28.48
16 16 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 28.78
17 37 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 29.28
18 17 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 29.39

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 26.79
2 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 PB 27.31
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 28.22
4 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.02
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 28.13
2 37 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 28.42
3 25 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 PB 28.84
4 96 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 29.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 27.07
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 28.20
3 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 4 32.27
4 82 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 34.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 28.21
2 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 29.42
3 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 30.15
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 28.74
2 83 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 29.59
3 95 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 31.45
4 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 3 36.08
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 26.58
MS 13 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 27.08
MS Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 27.15
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 27.34
MS Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 27.93
MS 87 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 28.27
MS Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 28.66
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 28.1.2023 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 28.35
MS Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 29.01
MS Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 30.38
MS 96 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 32.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 26.58
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 26.79
3 82 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 27.07
4 13 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 27.08
5 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 27.15
6 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 PB 27.31
7 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 27.34
8 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 27.93
9 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 28.13
10 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 28.20
11 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 28.21
12 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 28.22
13 87 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 4 PB 28.27
14 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 1 28.35
15 37 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 28.42
16 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 28.66
17 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 28.74
18 25 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 PB 28.84
19 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 29.01
20 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 29.02
21 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 29.42
22 96 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 29.59
22 83 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 29.59
24 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 30.15
25 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 30.38
26 95 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 31.45
27 96 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 32.14
28 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 4 32.27
29 82 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 34.78
30 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s. TJ BLATNÁ z.s. 3 36.08

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 51.99
2 78 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 52.03
MS 94 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 52.24
MS 95 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 54.24
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 91 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 52.32
2 85 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.66
3 92 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 53.98
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 55.15
2 79 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 55.15
3 57 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 56.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 51.99
2 78 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 52.03
3 94 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 52.24
4 91 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 52.32
5 85 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 53.66
6 92 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 53.98
7 95 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 54.24
8 80 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 55.15
8 79 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 55.15
10 57 Marek MoučkaMarek Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 56.29

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 54.84
MS 81 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 54.20
MS 87 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 54.72
MS 17 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 56.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 54.95
2 100 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 58.83
3 89 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 59.81
MS 16 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 59.64
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 58.48
2 93 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 61.11
MS 86 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 65.20
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 54.20
2 87 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 54.72
3 83 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 54.84
4 82 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 54.95
5 17 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 56.85
6 89 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 58.48
7 100 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 58.83
8 16 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 59.64
9 89 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 59.81
10 93 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 61.11
11 86 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 65.20

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 60.94
2 78 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 60.99
3 17 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 66.08
87 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 86 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 1 61.69
MS 100 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.87
MS 9 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 63.25
MS 16 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 63.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 60.94
2 78 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 60.99
3 86 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 1 61.69
4 100 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 62.87
5 9 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 63.25
6 16 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 63.90
7 17 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 66.08
87 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 1 DNF

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 59.47
2 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 61.50
3 25 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 65.23
MS 93 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 58.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 33 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 60.66
MS 13 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 62.17
MS 11 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 64.91
MS 37 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 65.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 28.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 96 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 67.67
2 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 68.51
3 97 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 72.42
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 58.08
2 82 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 59.47
3 33 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 60.66
4 4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 61.50
5 13 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 62.17
6 11 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 64.91
7 25 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 65.23
8 37 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 65.72
9 96 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 67.67
10 90 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 4 68.51
11 97 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 72.42

800 m - Muži

(so, 28.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 78 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 1:56.84
2 79 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 SB 2:01.96
3 80 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:11.07
4 4 Pavel LaušPavel Lauš 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 7 2:25.95
MS 97 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 1:58.38
MS 29 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 2:04.60
MS 81 Michal BoreckýMichal Borecký 05 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 5 2:25.61
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 82 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 2:08.09
2 81 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 2:16.38
MS 25 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 2:12.27
MS 12 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:19.30
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(so, 28.1.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 9 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 2:16.73
2 13 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:22.48
3 16 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:31.73
4 86 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 2:31.89
5 37 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:33.08
6 33 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:33.49
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 28.1.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 85 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 2:31.03
2 94 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 PB 2:32.76
3 83 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 6 PB 2:34.61
4 89 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:46.75
5 95 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 10 PB 2:51.67
MS 90 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 2:21.57
MS 92 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:22.28
MS 91 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 2:34.20
MS 87 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 2:35.35
MS 96 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika Benešov Atletika Benešov 11 PB 3:07.27
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(so, 28.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 78 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s. TJ Chyšky,z.s. 2 4:17.72
2 89 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 4:20.69
3 17 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 4:46.43
4 57 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 5:11.66
5 86 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s. TJ Chyšky,z.s. 5 5:17.74
MS 25 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 7 4:05.58
87 Jan MášaJan Máša 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 82 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 4:31.93
2 81 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 4:41.39
3 80 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 4:59.22
4 4 Jan ŠílaJan Šíla 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 5:45.55
MS 79 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 4:22.08
MS 29 Dan KačurDan Kačur 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 4:22.13
MS 83 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 4:33.51
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 28.1.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 97 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:03.19
2 95 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 5:04.98
3 90 Michaela MikešováMichaela Mikešová 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 5:06.59
4 85 Zita PlacháZita Plachá 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 5:43.54
MS 92 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 4:59.00
MS 94 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 5 PB 5:05.69
MS 2 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 5:44.25
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 28.1.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 33 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 5:25.78
2 11 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 5:41.19
3 37 Linda KupkováLinda Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 5:54.83
MS 13 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 5:42.99
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 91 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08:50.35
MS 83 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 08:35.08
MS 87 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09:11.58
MS 89 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 PB 09:29.27
MS 17 Tomáš ČechTomáš Čech 05 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 6 PB 09:37.63
MS 78 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 03 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 5 10:20.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 25 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10:15.41
2 57 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 10:45.65
3 80 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11:03.10
4 82 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11:47.58
MS 81 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10:56.27
MS 4 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 11:39.82
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 83 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 08:35.08
2 91 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 08:50.35
3 87 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09:11.58
4 89 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890 AC Praha 1890 3 PB 09:29.27
5 17 Tomáš ČechTomáš Čech 05 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 6 PB 09:37.63
6 25 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 10:15.41
7 78 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 03 Běžecký klub F-C Kadaň Běžecký klub F-C Kadaň 5 10:20.67
8 57 David ArdamicaDavid Ardamica 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 10:45.65
9 81 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10:56.27
10 80 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11:03.10
11 4 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 11:39.82
12 82 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 11:47.58

3000 m - Ženy

(so, 28.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 100 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 SB 10:53.95
2 11 Magdalena ZajícováMagdalena Zajícová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 11:43.81
3 9 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 12:52.87
4 33 Eliška ČápováEliška Čápová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 8 13:33.73
MS 13 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 10:32.59
MS 86 Barbora BalcarováBarbora Balcarová 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 10:46.70
MS 16 Olivia Phyllis SilveyOlivia Phyllis Silvey 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 9 11:28.64
MS 93 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 11:59.69
2 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(so, 28.1.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.32
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 09.51
MS Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.47
MS Vít MolvaVít Molva 95 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 SB 08.48
MS Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 09.32
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 28.1.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.30
2 91 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 08.55
MS Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 08.76
MS Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 09.17
MS Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 09.43
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj KovářMatěj Kovář 06 AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy 4 PB 08.52
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 09.03
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.66
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 09.25
3 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 09.53
4 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 09.57
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.95
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.05
MS Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.42
MS Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 09.49
MS Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 08.66
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 08.99
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.05
4 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 09.25
5 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.42
6 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 09.49
7 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 09.53
8 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 09.57
9 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 09.95
10 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.96

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 28.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.84
2 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.12
3 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.28
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.46
5 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.30
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 28.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.11
MS Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.16
MS Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 PB 09.20
MS Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.66
MS Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.84
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 09.11
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.12
4 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.16
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika Benešov Atletika Benešov 3 PB 09.20
6 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.28
7 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 09.46
8 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.66
9 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 10.30
10 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.95

4 x 200 m - Muži

(so, 28.1.2023 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dušek, Skuček, Steinke, Šustr Dušek, Skuček, Steinke, Šustr TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 1:39.81
2 83 Čoka, Čoka, Čermák, Poláček Čoka, Čoka, Čermák, Poláček TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 1:40.51
3 4 Czepiec, Gribbin, Vacek, Pfeferle Czepiec, Gribbin, Vacek, Pfeferle SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 1:41.01
4 Melnychenko, Pokorný, Řezba, Molík Melnychenko, Pokorný, Řezba, Molík TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 1:43.75
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(so, 28.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marušová, Cílková, Marušová, Manuel Marušová, Cílková, Marušová, Manuel TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 1:46.11
2 Turková, Řehoušková, Tomášková, Václavíková Turková, Řehoušková, Tomášková, Václavíková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 1:48.96
3 Turková, Kršová, Rozmušová, Kofroňová Turková, Kršová, Rozmušová, Kofroňová TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 1:51.82
4 Pilátová, Steinocherová, Kozlová, Leszkowová Pilátová, Steinocherová, Kozlová, Leszkowová Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 2:01.23
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 28.1.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,75 1,79 1,83 1,87 1,90 1,95 2,00 2,03 2,06 2,09
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 8 SB 2.06 - - - - - - - - o xo o o o o xxx
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
02 7 1.83 - - - o o o o o xxx
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 5 PB 1.83 - - - - o o xo xo xxx
4 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 6 1.75 - - xo o xo xo xxx
5 4 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 1.66 - o o xxo xx
6 79 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
05 2 1.61 o xo xo x
7 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 1 1.56 o xo xx
MS Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
05 4 1.79 - - o o o o o xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,75 1,79 1,83 1,87 1,90
1 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 8 PB 1.87 - - - - - - xo o o xo xxx
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
06 7 PB 1.79 - - - o o o xo o xxx
3 100 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 5 1.66 - - - xo o xxx
4 4 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 2 SB 1.66 - o o xo xxo xxx
5 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 1 1.61 o o xo o xxx
MS 81 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s.
07 3 SB 1.66 - - o o xo xxx
MS Matěj KovářMatěj Kovář
AK Sokol Nehvizdy AK Sokol Nehvizdy
06 6 1.66 - - o o xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 28.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 5 PB 1.58 - o o o xo xo xxo xx- x
2 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
05 3 PB 1.52 o o o xxo o xxx
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
02 7 1.48 - - - o xxx
MS Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s.
03 6 SB 1.67 - - - - o o o xo xxo xo xx
MS Natálie MiklasováNatálie Miklasová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
06 2 PB 1.48 - xo xxo o xxx
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 4 1.48 - o o xxo xxx
MS Veronika BřízováVeronika Břízová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 1 PB 1.36 xo x
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 28.1.2023 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61
1 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 9 1.58 - - o o o xo o o xx
2 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 8 PB 1.55 - - o o o xo xo xxx
3= Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 3 PB 1.48 o o o o o xxx
3= Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
06 4 SB 1.48 - - o o o xxx
5 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
09 7 1.44 o o o xo xx
6 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 2 PB 1.40 o o xxo xxx
7 Viktorie MíkováViktorie Míková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
06 1 PB 1.40 xo xo xxo xx
8 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
07 5 1.36 o o xx
MS Nela ČeškováNela Češková
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
07 10 PB 1.48 o o o o o xxx
Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 6 NM xx- x
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 4,50
1= Tomáš BačákTomáš Bačák
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
01 4 PB 4.40 - - - - - - - - - - - - o - o - o o xo xxx
1= Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 8 4.40 - - - - - - - - - - - - - - - - - - xo xxx
3 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
02 5 PB 4.30 - - - - - - - - - - - - o - xo o o xxo xxx
MS Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 9 4.60 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 7 4.20 - - - - - - - - - - - - - - - - o xxx
MS Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 6 4.20 - - - - - - - - - - - - o - xo o xo xxx
MS Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
06 3 PB 3.80 - - - - - - - - - o o o o xxx
MS Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova SK Jeseniova
07 2 PB 3.00 - o o o xo xx
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 1 PB 3.00 xo xo xo o o xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40
1 4 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 1 PB 2.80 o xxo o o o xxx
MS Martin BuchtaMartin Buchta
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
06 5 4.30 - - - - - - - - - - - - o - xo o o o xxx
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
06 4 3.60 - - - - - - - - - xo o xxx
Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2 NM - - - - - xxx
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 28.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
01 5 PB 3.20 - - - - - - - o - o o xxx
MS Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 3 3.00 - - - - o - xxo o o xxx
MS Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
05 4 3.00 - - - - o - o o xo xxx
MS Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 2 PB 3.00 - - - - o - xo xo o xxx
MS Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK Jeseniova SK Jeseniova
05 1 PB 2.60 - - o o o xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 28.1.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80
1 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 1 PB 2.30 o xo o o xxx
2= Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 3 2.20 o o o xxx
2= 37 Linda KupkováLinda Kupková
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
08 4 2.20 o o o xxx
MS Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 2 PB 2.30 o xo o xo xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 28.1.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 14 PB 7.45 x 7.45 7.34 7.45 x x 7.38
2 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 12 7.02 6.87 6.75 6.94 6.94 x 7.02 5.61
3 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 11 PB 6.97 6.82 x x 6.82 6.78 6.80 6.97
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
03 6 PB 6.27 6.19 6.13 5.97 6.19 4.84 6.27 5.99
5 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 8 6.08 6.08 5.92 5.82 6.08 - - -
6 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
02 10 6.05 5.80 6.03 5.96 6.03 x 6.05 5.97
7 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
03 9 6.05 6.05 5.97 6.02 6.05 - - -
8 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 5 5.73 5.73 x 5.40 5.73
9 4 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 2 5.33 5.24 5.33 - 5.33
10 Jakub PechaJakub Pecha
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 3 5.21 5.15 4.89 5.21 5.21
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
04 13 PB 7.23 7.06 6.99 7.23 7.23 6.73 7.03 6.89
MS Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S.
05 7 PB 6.44 6.44 x 6.36 6.44
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 1 PB 6.04 x 6.04 x 6.04
MS Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
04 4 5.26 x 5.26 5.10 5.26
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 28.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 100 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 14 PB 5.92 5.92 5.68 5.60 5.92 5.68 5.65 x
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 16 5.84 5.40 5.84 x 5.84 x x x
3 11 Petr MolíkPetr Molík
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
06 2 PB 5.48 x 5.40 5.48 5.48 4.77 x 5.21
4 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 10 5.34 5.34 5.29 5.33 5.34 x - 5.20
5 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
07 3 PB 5.12 5.12 4.75 4.99 5.12 4.96 4.85 -
6 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 12 5.10 4.00 3.79 4.93 4.93 4.92 4.96 5.10
7 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 8 4.99 x 4.89 x 4.89 x 4.99 x
8 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 9 4.99 4.79 4.84 4.99 4.99 - - -
9 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 5 PB 4.88 4.88 x 4.88 4.88
10 Petr JunekPetr Junek
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 1 PB 4.75 4.75 3.90 3.65 4.75
MS