Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický trojboj - mladší žactvo (uzavřený závod)

Ostrava (12. 1. 2023)

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 12.1.2023 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Kryštof ŽídekKryštof Žídek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 24.00
2 Ondřej KokešOndřej Kokeš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 24.00
3 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 24.00
4= Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 21.50
4= Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 21.50
6= Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 17.50
6= Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 17.50
6= Jakub OmachtJakub Omacht
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 17.50
6= Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 17.50
6= Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 17.50
6= Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 17.50
12= Richard FilipRichard Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.10 11.50
12= Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.10 11.50
12= Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 11.50
12= Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 11.50
12= Jan HrubýJan Hrubý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 11.50
12= Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 11.50
18= Petr JežíkPetr Ježík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 7.00
18= Viktor LyčkaViktor Lyčka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 7.00
18= Antonín PapoušekAntonín Papoušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 7.00
Šimon HaftŠimon Haft
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Jakub TůmaJakub Tůma
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Dominik NěmčíkDominik Němčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Matyáš OlšerMatyáš Olšer
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 12.1.2023 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.40 44.50
1= Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 PB 1.40 44.50
3 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.30 43.00
4= Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 39.50
4= Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 39.50
4= Julie TicováJulie Ticová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.25 39.50
7= Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 39.50
7= Klára MacurováKlára Macurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.25 39.50
7= Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.25 39.50
10= Karolína ValoškováKarolína Valošková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.20 34.00
10= Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 34.00
12= Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 34.00
12= Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 34.00
12= Tereza FojtíkováTereza Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.20 34.00
15= Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 28.00
15= Ester MiklasováEster Miklasová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 28.00
15= Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 28.00
18= Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.15 28.00
18= Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 28.00
18= Kateřina KucírováKateřina Kucírová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 28.00
18= Lucie DvorskáLucie Dvorská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.15 28.00
22= Megan MikulíkováMegan Mikulíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.10 20.00
22= Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
22= Natálie MrvíkováNatálie Mrvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
22= Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
22= Adriena UhrováAdriena Uhrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.10 20.00
27= Stella FilipcováStella Filipcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
27= Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
27= Jitka DrozdováJitka Drozdová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
27= Theresa HavránkováTheresa Havránková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.10 20.00
31= Viktorie ŽárskáViktorie Žárská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.05 12.50
31= Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.05 12.50
31= Aneta StaňkováAneta Staňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 12.50
34= Karin GregušováKarin Gregušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 12.50
34= Tereza LeváTereza Levá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.05 12.50
34= Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.05 12.50
37= Gabriela PřívarováGabriela Přívarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.00 7.00
37= Sabina ŠugarováSabina Šugarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 1.00 7.00
37= Ella ŠauerováElla Šauerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.00 7.00
40= Nikola HořínkováNikola Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.00 7.00
40= Nikol ChvostkováNikol Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 1.00 7.00
Karolína GolkováKarolína Golková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 NM
Ema ValíkováEma Valíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Celkem 43 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 12.1.2023 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.34 22.00
2 Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 4.22 21.00
3 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 4.09 20.00
4 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.06 19.00
5 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 3.77 18.00
6 Kryštof ŽídekKryštof Žídek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.76 17.00
7 Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.72 16.00
8 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 3.69 15.00
9 Jakub OmachtJakub Omacht
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.64 14.00
10 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.54 13.00
11 Jan HrubýJan Hrubý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.48 12.00
12 Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.42 11.00
13 Ondřej KokešOndřej Kokeš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.40 10.00
14 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.27 9.00
15 Antonín PapoušekAntonín Papoušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.21 8.00
16 Petr JežíkPetr Ježík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.17 7.00
17 Richard FilipRichard Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.17 7.00
18 Matyáš OlšerMatyáš Olšer
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 SB 3.12 6.00
19 Viktor LyčkaViktor Lyčka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.11 5.00
20 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.00 4.00
21 Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.00 4.00
22 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.99 3.00
23 Jakub TůmaJakub Tůma
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.72 2.00
24 Šimon HaftŠimon Haft
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.67 1.00
Dominik NěmčíkDominik Němčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 12.1.2023 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.45 45.00
2 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.33 44.00
3 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.32 43.00
4 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.18 42.00
5 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 4.01 41.00
6 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 PB 3.87 40.00
7 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.86 39.00
8 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.79 38.00
9 Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.78 37.00
10 Ester MiklasováEster Miklasová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.76 36.00
11 Karolína ValoškováKarolína Valošková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.71 35.00
12 Viktorie ŽárskáViktorie Žárská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.67 34.00
13 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.64 33.00
14 Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.61 32.00
15 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.56 31.00
16 Natálie MrvíkováNatálie Mrvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.51 30.00
17 Karin GregušováKarin Gregušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.50 28.50
18 Nikol ChvostkováNikol Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.50 28.50
19 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.45 26.50
20 Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.45 26.50
21 Julie TicováJulie Ticová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.42 24.50
22 Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.42 24.50
23 Klára MacurováKlára Macurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.41 23.00
24 Sabina ŠugarováSabina Šugarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.38 22.00
25 Kateřina KucírováKateřina Kucírová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.37 20.50
26 Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.37 20.50
27 Lucie DvorskáLucie Dvorská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.29 19.00
28 Jitka DrozdováJitka Drozdová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.28 18.00
29 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.27 17.00
30 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 3.20 16.00
31 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.14 15.00
32 Aneta StaňkováAneta Staňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.10 14.00
33 Ella ŠauerováElla Šauerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.08 13.00
34 Theresa HavránkováTheresa Havránková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 3.06 12.00
35 Megan MikulíkováMegan Mikulíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 2.95 11.00
36 Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 2.88 10.00
37 Gabriela PřívarováGabriela Přívarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.85 9.00
38 Ema ValíkováEma Valíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.82 8.00
39 Stella FilipcováStella Filipcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.80 7.00
40 Tereza LeváTereza Levá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 2.60 6.00
41 Karolína GolkováKarolína Golková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 2.57 5.00
Nikola HořínkováNikola Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Adriena UhrováAdriena Uhrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 NM
Celkem 43 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 12.1.2023 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 09.85 45.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 09.30 44.00
3 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 PB 08.32 43.00
4 Ester MiklasováEster Miklasová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 07.75 42.00
5 Madla KudláčkováMadla Kudláčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 07.68 41.00
6 Kateřina KucírováKateřina Kucírová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 07.52 40.00
7 Natálie MrvíkováNatálie Mrvíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 07.09 39.00
8 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 07.01 38.00
9 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.85 37.00
10 Laura SokolovskáLaura Sokolovská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 06.83 36.00
11 Megan MikulíkováMegan Mikulíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.70 35.00
12 Julie TicováJulie Ticová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 06.45 34.00
13 Theresa HavránkováTheresa Havránková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 06.20 33.00
14 Magdalena ŠtrymplováMagdalena Štrymplová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.15 32.00
15 Jitka DrozdováJitka Drozdová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 06.12 31.00
16 Sofie Elle ChovancováSofie Elle Chovancová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.10 30.00
17 Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.08 29.00
18= Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.05 27.50
18= Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 06.05 27.50
20 Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.02 26.00
21 Nikol ChvostkováNikol Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.97 25.00
22 Adriena UhrováAdriena Uhrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.90 24.00
23= Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.88 22.50
23= Lucie DvorskáLucie Dvorská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.88 22.50
25 Aneta StaňkováAneta Staňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.85 21.00
26 Sabina ŠugarováSabina Šugarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.72 20.00
27 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.61 19.00
28 Gabriela PřívarováGabriela Přívarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.60 18.00
29 Klára MacurováKlára Macurová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.58 17.00
30 Karolína ValoškováKarolína Valošková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.41 16.00
31 Stella FilipcováStella Filipcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.35 15.00
32 Anna KrálováAnna Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.18 14.00
33 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.15 13.00
34= Viktorie ŽárskáViktorie Žárská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.00 11.50
34= Ella ŠauerováElla Šauerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.00 11.50
36 Ema ValíkováEma Valíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.91 10.00
37 Nikola HořínkováNikola Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.82 9.00
38 Tereza LeváTereza Levá
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.50 8.00
39 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 04.41 7.00
40 Karin GregušováKarin Gregušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.38 6.00
41 Karolína GolkováKarolína Golková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 04.15 5.00
42 Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 03.45 4.00
Klára ZmeškalováKlára Zmeškalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 NM
Celkem 43 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 12.1.2023 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof ŽídekKryštof Žídek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 08.25 24.00
2 Tobiáš TabášekTobiáš Tabášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 08.12 23.00
3 Jakub OmachtJakub Omacht
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 07.29 22.00
4 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.65 21.00
5 Ondřej KokešOndřej Kokeš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 SB 06.42 20.00
6 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 06.35 19.00
7 Sebastian BogdaSebastian Bogda
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.92 18.00
8 Adam RusekAdam Rusek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.72 17.00
9 Antonín PapoušekAntonín Papoušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.51 16.00
10 Vít ŽižkaVít Žižka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.40 15.00
11 Tomáš GajdošíkTomáš Gajdošík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.40 15.00
12 Matyáš OlšerMatyáš Olšer
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.39 14.00
13 Richard FilipRichard Filip
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.36 13.00
14 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 05.11 12.00
15 Jan HrubýJan Hrubý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.06 11.00
16 Max KlimšaMax Klimša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 05.00 10.00
17 Mikuláš DočkalMikuláš Dočkal
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.88 9.00
18 Dominik NěmčíkDominik Němčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.80 8.00
19 Matyáš HodečekMatyáš Hodeček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.45 7.00
20 Šimon HaftŠimon Haft
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.37 6.00
21 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 PB 04.35 5.00
22 Petr GajdušekPetr Gajdušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.32 4.00
23 Petr JežíkPetr Ježík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 04.21 3.00
24 Viktor LyčkaViktor Lyčka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 03.78 2.00
25 Jakub TůmaJakub Tůma
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 PB 03.12 1.00
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tabášek Tabášek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 67.00
2 Žídek Žídek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 65.00
3 Rákos Rákos SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 64.00
4 Bogda Bogda SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 57.00
5= Mácha Mácha SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.00
5= Rusek Rusek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 55.00
7 Kokeš Kokeš SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.00
8 Omacht Omacht SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.00
9= Heinz Heinz SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.00
9= Žižka Žižka SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.00
11 Gajdošík Gajdošík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.00
12 Hrubý Hrubý SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.00
13 Klimša Klimša SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33.00
14 Filip Filip SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 32.00
15 Papoušek Papoušek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31.00
16= Lanc Lanc SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30.00
16= Dočkal Dočkal SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 30.00
18 Olšer Olšer SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.00
19 Gajdušek Gajdušek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 20.00
20 Ježík Ježík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17.00
21 Lyčka Lyčka SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.00
22 Hodeček Hodeček SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.00
23 Němčík Němčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8.00
24 Haft Haft SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.00
25 Tůma Tůma SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.00
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Salvová Salvová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 129.50
2 Kolebačová Kolebačová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 127.50
3 Demlová Demlová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 124.00
4 Kudláčková Kudláčková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 123.50
5 Szücs Szücs SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 115.50
6 Glacová Glacová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 114.00
7 Chovancová Chovancová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 107.50
8 Slížová Slížová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 107.00
9 Miklasová Miklasová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 106.00
10 Ticová Ticová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 98.00
11 Fojtíková Fojtíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 92.00
12 Mrvíková Mrvíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 89.00
13= Kucírová Kucírová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 88.50
13= Štěpánková Štěpánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 88.50
15 Láníková Láníková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 86.00
16 Valošková Valošková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 85.00
17 Macurová Macurová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 79.50
18 Krausová Krausová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 78.50
19 Sokolovská Sokolovská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 76.50
20 Šmigová Šmigová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 73.00
21 Štrymplová Štrymplová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 71.00
22 Dvorská Dvorská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 69.50
23 Drozdová Drozdová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 69.00
24 Králová Králová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 68.50
25 Mikulíková Mikulíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 66.00
26 Havránková Havránková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 65.00
27 Korbelová Korbelová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 61.00
28 Chvostková Chvostková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 60.50
29 Žárská Žárská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 58.00
30 Štěpánová Štěpánová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 56.00
31 Šugarová Šugarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 49.00
32 Staňková Staňková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.50
33 Gregušová Gregušová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.00
34 Zmeškalová Zmeškalová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.50
35 Uhrová Uhrová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.00
36 Filipcová Filipcová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.00
37 Békésky Békésky SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.50
38 Přívarová Přívarová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 34.00
39 Šauerová Šauerová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 31.50
40 Levá Levá SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 26.50
41 Valíková Valíková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18.00
42 Hořínková Hořínková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16.00
43 Golková Golková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.00
Celkem 43 závodníků