Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. uzavřené oddílové závody sportovních tříd

Kladno (10. 1. 2023)

50 m - Dorostenci

(út, 10.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal HorkýMichal Horký 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 06.9
2 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.0
3 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.2
Celkem 3 závodníků

50 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 06.8
2= Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 06.9
2= David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.9
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.1
5 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.2
6= Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.4
6= Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.4
8 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.9
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 06.9
2 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.0
3 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.2
4= Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.7
4= Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.7
4= Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.7
7 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.8
8 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.3
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 06.8
2 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 06.9
2 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 06.9
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 06.9
5 Daniel HurychDaniel Hurych 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.0
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.1
7 Pavel StehlíkPavel Stehlík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.2
7 Václav KolbabaVáclav Kolbaba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.2
9 Jaroslav ŠotJaroslav Šot 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.4
9 Adam KřížekAdam Křížek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.4
11 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.7
11 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.7
11 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.7
14 Antonín BužekAntonín Bužek 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.8
15 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.9
16 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.3

50 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 06.7
2 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.3
3 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.6
4 Tomáš VlasákTomáš Vlasák 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.0
5 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
6 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.5
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
2 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.7
3= Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.8
3= Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.8
5 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
6 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.0
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.0
2 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.7
3 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.8
4 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
5 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.5
6= Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.6
6= Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.6
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 06.7
2 Daniel ŠkváraDaniel Škvára 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.0
3 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.3
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.6
4 Martin StejskalMartin Stejskal 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
6 Karel PřikrylKarel Přikryl 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.7
6 Adam JurečkaAdam Jurečka 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.7
8 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.8
8 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.8
8 Jan SvobodaJan Svoboda 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.8
11 Tomáš VlasákTomáš Vlasák 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.0
11 Matěj StehnoMatěj Stehno 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
13 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
14 Michal ZárubaMichal Záruba 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
15 Filip StůjFilip Stůj 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.5
15 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.5
17 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.6
17 Tobiáš KrejcárekTobiáš Krejcárek 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.6
19 Šimon ŠebekŠimon Šebek 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.0

50 m - Dorostenky

(út, 10.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.5
Celkem 1 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.7
2 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.0
3 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.1
4= Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
4= Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3
4= Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.3
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.4
2 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.6
3 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
4 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
5= Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.2
5= Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.2
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.3
2 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
3 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.9
4 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
5 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.3
2 Ella HouškováElla Houšková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.4
3 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.6
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.7
6 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
6 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.9
8 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.0
8 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
10 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.1
11 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.2
11 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.2
11 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.2
14 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
14 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3
14 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.3
14 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3

50 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
2 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.9
3 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
4 Tereza JunkováTereza Junková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.1
5 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.4
6 Adéla MaláAdéla Malá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.8
2= Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
2= Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.9
4 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
5 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.7
6 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.8
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.9
1= Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
3 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.3
4= Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.6
4= Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.6
6 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.7
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.0
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.1
3 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.2
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.4
5 Kateřina RájkováKateřina Rájková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.2
6 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.6
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 10.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.0
2 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3
3 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.4
4 Eliška BystřičanováEliška Bystřičanová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.8
5 Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.7
6 Týna ŠvejkovskáTýna Švejkovská 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.0
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.0
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.1
3 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.2
4 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.4
5 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.6
6 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.8
7 Kateřina NovákováKateřina Nováková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.9
7 Tereza ŠafkováTereza Šafková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
7 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.9
7 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.9
7 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.9
12 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.0
12 Sára HotováSára Hotová 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.0
14 Tereza JunkováTereza Junková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.1
15 Kateřina RájkováKateřina Rájková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.2
16 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.3
16 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.3
16 Lucie ČernáLucie Černá 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.3
19 Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.4
19 Nela StejnáNela Stejná 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.4
21 Kateřina HorákováKateřina Horáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.6
21 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.6
21 Aneta PavelkováAneta Pavelková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.6
24 Monika MarkupováMonika Markupová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.7
24 Anastázie ForalováAnastázie Foralová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.7
26 Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.8
26 Eliška BystřičanováEliška Bystřičanová 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.8
28 Adéla MaláAdéla Malá 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.0
29 Dorota DvořákováDorota Dvořáková 11 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.7
30 Týna ŠvejkovskáTýna Švejkovská 12 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.0

skok daleký - Ml. žáci

(út, 10.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.50
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.43
3 Daniel ŠkváraDaniel Škvára
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4.33
4 Jakub PleinerJakub Pleiner
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.18
5 Tomáš UrbanTomáš Urban
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.17
6 Šimon MarekŠimon Marek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.74
7 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.62
8 Michal ZárubaMichal Záruba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.43
9 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.38
10 Filip StůjFilip Stůj
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.33
11 Pavel ZámyslickýPavel Zámyslický
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.09
12 Tomáš VlasákTomáš Vlasák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2.89
13 Šimon ŠebekŠimon Šebek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2.86
Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 NM
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 10.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.29
2 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.23
3 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 4.19
4 Kateřina PřikrylováKateřina Přikrylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 4.00
5 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.92
6 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.91
7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.52
8 Tereza ŠafkováTereza Šafková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.47
9 Veronika PedálováVeronika Pedálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.40
10 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.39
11 Aneta PavelkováAneta Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.35
12 Kateřina RájkováKateřina Rájková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.33
13 Zuzana LangerováZuzana Langerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.30
14 Kateřina NovákováKateřina Nováková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.25
15= Eliška VajnlichováEliška Vajnlichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.19
15= Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.19
17 Tereza JunkováTereza Junková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.14
18= Kateřina HorákováKateřina Horáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.10
18= Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 3.10
20 Natálie ŠkvárováNatálie Škvárová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 3.04
21 Adéla MaláAdéla Malá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 2.82
22 Amálie CihlářováAmálie Cihlářová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
11 2.57
Celkem 22 závodníků