Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství Kraje Vysočina v hale

Praha - Strahov (29. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 06.93
2 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.15
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 07.35
4 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.88
MS Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 07.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 07.25
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.26
3 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.46
MS Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 07.61
MS David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 07.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 07.08
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.09
3 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 07.87
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 SB 07.33
MS Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 07.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 06.93
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 07.08
3 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 07.09
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 07.15
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 07.25
6 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.26
7 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 SB 07.33
8 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 07.35
9 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 07.40
10 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 07.46
11 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 07.57
12 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 07.61
13 Zbyněk PechaZbyněk Pecha 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 07.87
14 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.88
15 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 07.90

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 06.92
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 07.00
3 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 07.08
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 SB 07.12
5 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 SB 07.25
6 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 07.29
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 07.25
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.95
3 Jiří UchytilJiří Uchytil 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.11
4 Jan HurdíkJan Hurdík 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.88
MS Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 07.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 07.54
2 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 07.67
3 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.91
4 Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.79
MS Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 07.93
2 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.35
MS Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.52
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 07.25
2 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 07.54
3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 07.64
4 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 07.67
5 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 07.91
6 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 07.93
7 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 07.95
8 Jiří UchytilJiří Uchytil 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 08.11
9 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.35
10 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s. TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 08.52
11 Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.79
12 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 06 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.87
13 Jan HurdíkJan Hurdík 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.88

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 07.25
2 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 SB 07.51
3 Libor JedličkaLibor Jedlička 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 07.72
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 SB 07.87
5 Matouš NěmecMatouš Němec 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 SB 07.89
6 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 08.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.47
2 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.61
3 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 09.48
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 07.84
2 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.39
3 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.42
4 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.60
5 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.79
6 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.21
2 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.25
3 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.31
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.89
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 07.84
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.07
3 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.21
4 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.25
5 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.31
6 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.39
7 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.42
8 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.47
9 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.60
10 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.61
11 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.79
12 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.89
13 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 08.99
14 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.38
15 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 SB 09.48

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 SB 07.84
2 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 SB 08.21
3 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 SB 08.24
4 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 SB 08.31
5 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.33
6 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.67
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.34
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.40
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.88
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.24
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.51
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 07.91
MS Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.40
MS Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 08.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.94
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.17
3 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.77
4 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.12
5 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.29
MS Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 08.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.67
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 07.91
3 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 07.94
4 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.17
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.24
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.34
7 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.40
7 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.40
9 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 08.43
10 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.51
11 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 PB 08.76
12 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.77
13 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.88
14 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.12
15 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.29

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 SB 07.66
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 07.93
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.14
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.30
5 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.43
6 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 08.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 07.86
2 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.94
3 Viktorie KrejčíViktorie Krejčí 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.35
4 Amelie JarošováAmelie Jarošová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.37
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 PB 08.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23
2 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 09.12
MS Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.24
MS Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 09.03
MS Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.15
2 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 08.57
3 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.71
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.98
5 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.01
Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 29.1.2023 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.61
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.75
3 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 08.83
4 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 08.85
5 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 SB 08.86
6 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 07.86
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.15
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.23
4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.24
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 08.57
6 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.61
7 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 PB 08.66
8 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.71
9 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.75
10 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 08.83
11 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 08.85
12 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 SB 08.86
13 Martina TurkováMartina Turková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.94
14 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.98
15 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.00
16 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 09.03
17 Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.06
18 Karolína HalvováKarolína Halvová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 09.12
19 Viktorie KrejčíViktorie Krejčí 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.35
20 Amelie JarošováAmelie Jarošová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.37
21 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.01
Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DQ

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 07.73
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 SB 08.09
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 SB 08.23
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 SB 08.55
5 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 08.63
Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.16
2 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 08.94
3 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.21
4 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.33
MS Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.91
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.25
2 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.66
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.77
4 Vendula HabermannováVendula Habermannová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.13
MS Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.38
2 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 08.81
3 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 09.43
4 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 09.62
MS Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 08.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.93
2 Sabina VrbickáSabina Vrbická 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.22
3 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.24
MS Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 PB 09.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.51
2 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.83
3 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 09.10
4 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 09.34
5 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.48
6 Veronika FatrdlováVeronika Fatrdlová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.66
2 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.02
3 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.13
4 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.63
MS Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.63
MS Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.00
2 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.20
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.82
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 08.62
MS Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.70
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.16
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.25
3 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 SB 08.37
4 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.38
5 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.51
6 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 08.62
7 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 08.63
8 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.66
8 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.66
10 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 08.70
11 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 08.77
11 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.77
13 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 08.81
14 Jolana HradováJolana Hradová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.83
15 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.91
16 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.93
17 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 08.94
18 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.00
19 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 09.02
20 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 PB 09.08
21 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 09.10
22 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 PB 09.12
23 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.13
24 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.20
25 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.21
26 Sabina VrbickáSabina Vrbická 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.22
27 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.24
28 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.33
29 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 09.34
30 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 09.43
31 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.48
32 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 09.62
32 Veronika FatrdlováVeronika Fatrdlová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.62
34 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 09.63
35 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.82
36 Vendula HabermannováVendula Habermannová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 10.13
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 DQ

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.13
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 08.23
3 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 08.44
4 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.45
5 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 SB 08.56
6 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 SB 08.57
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 19.05
MS Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 17.95
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 20.00
2 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 20.85
3 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 24.08
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 20.70
2 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.13
3 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 22.10
4 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.17
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.43
2 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 23.19
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.46
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.26
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.79
3 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.79
MS Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 22.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 17.95
2 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 19.05
3 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 20.00
4 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.26
5 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 20.70
6 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 20.85
7 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 21.13
8 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.43
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 21.79
10 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 22.10
11 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 22.34
12 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.79
13 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.17
14 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 23.19
15 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.46
16 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 24.08

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.80
2 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.27
MS Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 4 PB 20.11
MS Tereza KothánkováTereza Kothánková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.79
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 20.25
2 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 21.32
MS Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 20.56
MS Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 2 PB 21.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 20.48
MS Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 20.66
MS Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 21.28
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 21.04
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 21.64
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 22.22
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 21.40
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 21.08
2 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.35
3 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 23.43
MS Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 21.56
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 22.18
2 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 22.27
3 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.33
4 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 22.67
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.31
2 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 23.44
MS Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 21.81
MS Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.89
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 22.72
2 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.08
MS Elizabeth Amelia HesselinkElizabeth Amelia Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 22.36
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 29.1.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.60
2 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 22.90
3 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.04
MS Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 21.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 4 PB 20.11
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 20.25
3 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 20.48
4 Kateřina HniličkováKateřina Hniličková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 20.56
5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 20.66
6 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.80
7 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 21.04
8 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 PB 21.08
9 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 2 PB 21.17
10 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 21.28
11 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 21.32
12 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 PB 21.40
13 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 PB 21.41
14 Karolína LamačováKarolína Lamačová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 21.56
15 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.60
16 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 21.64
17 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 21.81
18 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 22.18
19 Barbora HnátováBarbora Hnátová 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 22.22
20 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.27
20 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 22.27
22 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.33
23 Elizabeth Amelia HesselinkElizabeth Amelia Hesselink 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 22.36
24 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 22.67
25 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 22.72
26 Tereza KothánkováTereza Kothánková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.79
27 Kateřina PadrtováKateřina Padrtová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.89
28 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 22.90
29 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.04
30 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 23.08
31 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 23.31
32 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.35
33 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 23.43
34 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 23.44
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNF

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 23.20
2 Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 29.34
MS Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 24.33
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 25.95
2 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.81
MS Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 24.49
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.50
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.71
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.45
MS Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 23.99
MS Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.58
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.62
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 26.36
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.50
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.71
3 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 23.20
4 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 23.62
5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 23.99
6 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 24.33
7 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 24.49
8 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 25.95
9 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 26.36
10 Jakub VomelaJakub Vomela 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.58
11 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.81
12 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 27.45
13 Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 29.34

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 25.47
2 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.26
3 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 29.32
MS Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 25.42
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 27.06
2 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 27.25
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 28.48
4 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 29.83
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.03
2 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.78
MS Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 26.97
MS Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 PB 29.37
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 30.98
2 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 31.63
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 PB 27.24
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 28.42
2 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 28.51
3 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 30.58
MS Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 SB 27.40
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 29.01
MS Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 28.04
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (ne, 29.1.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 28.73
MS Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 27.76
MS Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 28.50
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 25.42
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 25.47
3 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 26.26
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 PB 26.97
5 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.03
6 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 SB 27.06
7 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 4 PB 27.24
8 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 SB 27.25
9 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 SB 27.40
10 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 27.76
11 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 28.04
12 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 28.42
13 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 28.48
14 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 28.50
15 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 28.51
16 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 28.73
17 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 29.01
18 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 29.32
19 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 PB 29.37
20 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 29.78
21 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 29.83
22 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 30.58
23 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 30.98
24 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 31.63

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 44.72
2 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 46.30
3 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 50.64
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 41.61
2 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 52.99
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 41.61
2 Václav VohlídkaVáclav Vohlídka 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 44.72
3 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 46.30
4 Zdeněk PecenZdeněk Pecen 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 50.64
5 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 52.99

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 43.11
2 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 49.01
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 42.47
MS Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 50.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 45.74
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 46.80
MS 2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 43.44
MS Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.01
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 50.43
MS Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 3 SB 42.06
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 43.10
MS Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 45.32
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 51.19
MS Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 45.93
MS Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 45.97
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 47.94
MS Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 45.38
MS Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 46.13
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 29.1.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 50.24
2 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 55.45
MS Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 47.11
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 3 SB 42.06
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 42.47
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 43.10
4 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 43.11
5 2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 43.44
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.01
7 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 45.32
8 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 PB 45.38
9 Anežka ČurdováAnežka Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 45.74
10 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 PB 45.93
11 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 45.97
12 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 46.13
13 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 46.80
14 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 47.11
15 Eliška ČurdováEliška Čurdová 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 47.94
16 Tereza CoufalováTereza Coufalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 49.01
17 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 50.16
18 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 50.24
19 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 50.43
20 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 51.19
21 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 55.45

400 m - Muži

(ne, 29.1.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
MS Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 53.06
MS Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 1 55.32
MS Jan IblJan Ibl 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 62.64
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 61.27
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 63.95
3 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 65.31
MS Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 63.77
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 64.91
2 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 68.12
3 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 72.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 61.13
2 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 65.39
MS Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 62.59
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 29.1.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 63.50
2 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 64.17
MS Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 62.10
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 SB 61.13
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 61.27
3 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 62.10
4 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 62.59
5 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 63.50
6 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 4 63.77
7 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 63.95
8 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 64.17
9 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 64.91
10 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 65.31
11 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 65.39
12 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 68.12
13 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 72.00

800 m - Muži

(ne, 29.1.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 2:01.11
2 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 2:01.70
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 2:03.37
4 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 2:08.11
5 Lukáš MikišekLukáš Mikišek 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:14.73
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 29.1.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 2:20.21
2 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 2:24.54
3 Kevin VollebregtKevin Vollebregt 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:31.39
4 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:32.82
5 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 2:35.88
6 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 2:46.47
MS Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:23.69
MS Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 4 PB 2:28.98
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 29.1.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 2:30.56
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 2:30.68
3 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 2:37.60
4 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 2:37.98
MS Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 7 2:23.49
MS Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 2:43.17
Amelie JarošováAmelie Jarošová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 29.1.2023 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza Ester KamenickáTereza Ester Kamenická 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 2:39.96
2 Veronika LáníkováVeronika Láníková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 2:41.15
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 2:46.61
4 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 2:53.45
5 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 2:56.89
MS Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 2:42.74
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 29.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 4:08.57
2 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 4:10.96
3 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 4:16.12
4 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 4:22.53
5 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 7 PB 4:28.74
6 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 4:31.95
7 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 4:33.78
8 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 5:03.68
9 Hubert ŠvábHubert Šváb 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 5:39.17
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 29.1.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 08 SK ANTE Žďár nad Sázavou SK ANTE Žďár nad Sázavou 12 PB 4:40.80
2 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 10 5:35.08
MS Šimon ŘíhaŠimon Říha 08 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 PB 4:38.58
MS Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 11 PB 5:01.05
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 29.1.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 5:10.42
2 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 5:24.48
3 Tereza HrbkováTereza Hrbková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 5:58.40
MS Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 5:00.10
MS Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 3 5:10.46
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 29.1.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 5:18.99
2 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 6:01.54
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 9 6:41.35
MS Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 10 5:10.65
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 29.1.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.78
MS David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.30
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 29.1.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.15
MS Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 08.41
MS Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 09.78
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(ne, 29.1.2023 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 08.95
MS Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 08.25
MS Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 09.18
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 09.79
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 10.59
MS Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 08.89
MS Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.98
MS Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 09.35
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.41
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.52
3 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.91
4 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 14.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ Neratovice TJ Neratovice 4 PB 08.89
2 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.98
3 Ladislav ProserLadislav Proser 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 09.35
4 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.41
5 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 09.79
6 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 10.52
7 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 10.59
8 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.91
9 Václav KlikarVáclav Klikar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 14.89

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 SB 09.52
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 08.66
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 09.15
MS Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.41
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.81
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.82
3 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 11.05
MS Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 10.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 08.66
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 09.15
3 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.41
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 SB 09.52
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.81
6 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 09.82
7 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 10.29
8 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 11.05

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 29.1.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.75
2 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.35
MS 2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.94
MS Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 09.37
MS Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 09.57
MS Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 1 PB 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.1.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.47
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.81
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 11.28
4 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 12.07
MS Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 10.23
MS Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 6 PB 11.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.1.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.21
Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.37
Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 12.44
MS Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 09.78
Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 13.16
MS Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 11.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.75
2 2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.94
3 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 SB 09.37
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 09.47
5 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 09.57
6 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 1 PB 09.75
7 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 09.78
8 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.81
9 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.21
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 PB 10.23
11 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 10.35
12 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK Most AK Most 6 PB 11.26
13 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 11.28
14 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 11.64
15 Erika PaštykováErika Paštyková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 12.07
16 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.37
17 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 12.44
18 Inka VrběckáInka Vrběcká 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 13.16

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 29.1.2023 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.60
2 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 09.10
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.51
4 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 10.04
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 10.77
MS Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s. Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2 09.25
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 29.1.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97
1 Ondřej FormanOndřej Forman
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
07 11 PB 1.78 - o o o o xo xxo xxx
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
01 12 1.70 - - - - o - xx- x
3= Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
04 9 1.66 o o o o xxx
3= Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
05 5 SB 1.66 - o o o xxx
MS Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 6 PB 1.74 - o o xo xo xxo xxx
MS Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
06 10 1.66 - o o o xxx
MS Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
90 8 1.66 - - o o xxx
MS Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
05 3 PB 1.61 o o o xxx
MS Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
06 2 PB 1.61 o xo o xxx
MS Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
05 4 1.56 o o xxx
Jan HurdíkJan Hurdík
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 29.1.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72
1 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
08 4 PB 1.66 o o o o xo o xo xxx
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 3 PB 1.56 o o o o xxx
3 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 2 PB 1.56 o o xo xo x
Václav KlikarVáclav Klikar
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
09 1 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 29.1.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,68 1,71 1,74
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
07 9 PB 1.68 - - - o o xo xxo xxo o xxx
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
06 10 1.68 - - - o - o o xxo xxo xxx
3 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
06 2 PB 1.53 o o o o xxo xxx
4 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 1.49 o o xo o xxx
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
05 6 1.49 o o o xxo
6= Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 5 PB 1.41 o o xxx
6= Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 3 1.41 o o xxx
MS Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň
06 8 1.61 - - - xo o xo xo xxx
MS Valerie NovákováValerie Nováková
SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s.
07 4 PB 1.57 o o o o o o x
MS Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný
05 7 PB 1.57 - o o o xxo xxo xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 29.1.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71
1 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 PB 1.62 - - o o o o o xo xo xxx
2 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 13 1.56 - - o o o o o xxx
3 Barbora HnátováBarbora Hnátová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
08 1 PB 1.45 o o xxo o xxx
4= Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
08 2 PB 1.45 - o xo xo xxx
4= Adéla KarasováAdéla Karasová