Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy mladšího žactva v hale - OPEN

Praha - Stromovka (28. - 1. 3. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 07.90
MS Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.52
3 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.60
4 6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.73
5 Patrik SrholecPatrik Srholec 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.96
6 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.07
7 Jakub KováčJakub Kováč 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Jakub BurešJakub Bureš 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.45
2 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 08.46
3 Kryštof ŠlaisKryštof Šlais 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 08.54
MS Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.75
5 10 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.04
6 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.08
7 Adam HaluzaAdam Haluza 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.44
8 David RaevDavid Raev 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.54
2 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.57
3 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.59
4 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 08.69
5 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 SB 08.82
6 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 PB 08.86
7 Jonáš BarešJonáš Bareš 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.05
8 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 09.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.42
2 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.65
3 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.78
4 Jakub JuzaJakub Juza 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 08.93
5 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.93
6 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 09.10
7 Vojtěch TylichVojtěch Tylich 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.29
8 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 09.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.51
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.97
3 8 Jonáš KlimešJonáš Klimeš 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.02
4 9 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.22
5 5 Matyáš HolubMatyáš Holub 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 09.28
6 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.53
7 Daniel GolDaniel Gol 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.76
8 Štěpán KlánŠtěpán Klán 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 10.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 09.02
2 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.19
3 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.30
4 Jakub SoubustaJakub Soubusta 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.35
5 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 09.39
6 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.58
7 Marek FousekMarek Fousek 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.60
8 7 Matěj LněničkaMatěj Lněnička 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.49
2 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 09.53
3 Lukáš PříhodaLukáš Příhoda 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 09.72
4 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.74
5 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.79
6 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.34
2 Jan KovaříkJan Kovařík 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.40
3 Robin HradečnýRobin Hradečný 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.64
4 Jan DraboňJan Draboň 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.84
5 Vojtěch JílekVojtěch Jílek 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 09.91
6 Tomáš ZelenkaTomáš Zelenka 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
2 7 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 10.01
3 Jan HorákJan Horák 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 10.07
4 Matěj LukášMatěj Lukáš 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 10.28
5 Tomáš StaněkTomáš Staněk 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 10.69
6 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 10.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.58
2 Rudolf KašparRudolf Kašpar 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 09.63
3 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.74
4 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.74
5 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (út, 28.2.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.73
2 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 08.92
3 Matouš SvrčekMatouš Svrček 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 09.45
4 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 10.48
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 07.90
2 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 08.42
3 10 Jakub BurešJakub Bureš 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.45
4 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 08.46
5 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.51
6 Adam ČernýAdam Černý 10 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.52
7 Kryštof ŠlaisKryštof Šlais 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 08.54
7 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 PB 08.54
9 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 08.57
10 6 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.58
11 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 08.59
12 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.60
13 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.65
14 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 7 PB 08.69
15 6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 08.73
15 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.73
17 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.s SK Sokol Zlatníky, z.s 5 08.75
18 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.78
19 Teodor Antonín MuzikářTeodor Antonín Muzikář 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 SB 08.82
20 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 PB 08.86
21 Vít ŠerýchVít Šerých 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 08.92
22 Jakub JuzaJakub Juza 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 08.93
22 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 PB 08.93
24 Patrik SrholecPatrik Srholec 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 08.96
25 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.97
26 8 Jonáš KlimešJonáš Klimeš 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 PB 09.02
26 Lukáš VojáčekLukáš Vojáček 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 09.02
28 10 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.04
29 Jonáš BarešJonáš Bareš 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.05
30 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 09.07
31 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.08
32 Jakub Matyáš KotrbaJakub Matyáš Kotrba 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 09.10
33 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.19
34 9 Jan KrálJan Král 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.22
35 Jakub FischerJakub Fischer 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 09.26
36 Jakub KováčJakub Kováč 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.27
37 5 Matyáš HolubMatyáš Holub 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 09.28
38 Vojtěch TylichVojtěch Tylich 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.29
39 David MachekDavid Machek 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 09.30
40 Abdourahmane NdiayeAbdourahmane Ndiaye 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.34
41 Jakub SoubustaJakub Soubusta 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.35
42 Přemysl VichPřemysl Vich 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 PB 09.39
42 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
44 Jan KovaříkJan Kovařík 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.40
45 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 09.42
46 Adam HaluzaAdam Haluza 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.44
47 Matouš SvrčekMatouš Svrček 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 09.45
48 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.49
49 David DvořákDavid Dvořák 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 09.53
49 David MatoušDavid Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 PB 09.53
51 Matyáš Antonín KrausMatyáš Antonín Kraus 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.58
52 David RaevDavid Raev 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 09.60
52 Marek FousekMarek Fousek 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.60
54 Rudolf KašparRudolf Kašpar 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 09.63
55 Robin HradečnýRobin Hradečný 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 09.64
56 7 Matěj LněničkaMatěj Lněnička 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.68
57 Lukáš PříhodaLukáš Příhoda 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 09.72
58 Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.74
58 Lukáš HrobskýLukáš Hrobský 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.74
58 Jáchym StöcklJáchym Stöckl 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 7 09.74
61 Daniel GolDaniel Gol 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.76
62 Šimon KabylŠimon Kabyl 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.79
63 Štěpán MatoušŠtěpán Matouš 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 PB 09.83
64 Jan DraboňJan Draboň 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.84
65 Vojtěch JílekVojtěch Jílek 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 09.91
66 Tomáš ZelenkaTomáš Zelenka 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.92
67 Lukáš KnyttlLukáš Knyttl 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 09.93
68 7 Pavel HarazínPavel Harazín 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 10.01
69 Jan HorákJan Horák 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 10.07
70 Matěj LukášMatěj Lukáš 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 PB 10.28
71 Štěpán KlánŠtěpán Klán 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 10.35
72 Filip ŠtefkaFilip Štefka 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 10.48
73 Tomáš StaněkTomáš Staněk 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 PB 10.69
74 Viktor DubskýViktor Dubský 11 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 10.71

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 28.2.2023 - 18:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 07.91
2 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 08.29
3 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 SB 08.34
4 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 SB 08.42
5 Kryštof ŠlaisKryštof Šlais 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 SB 08.44
6 10 Jakub BurešJakub Bureš 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 SB 08.44
7 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 08.58
8 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 28.2.2023 - 18:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 08.55
2 Filip PospíšilFilip Pospíšil 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 08.55
3 6 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 08.61
4 Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 08.66
5 6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 SB 08.67
6 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 SB 08.73
7 Lukáš KostrbelLukáš Kostrbel 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 08.84
Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 08.44
2 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.73
3 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.84
4 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.05
5 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.06
6 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 09.08
7 9 Karolína VybíralováKarolína Vybíralová 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 PB 09.10
8 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 09.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.52
2 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.76
3 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.79
4 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.86
5 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 08.95
6 Barbora HykšováBarbora Hykšová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.01
7 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 7 PB 09.13
8 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 09.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.57
2 Mariana JančarováMariana Jančarová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.87
3 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 5 08.94
4 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 09.00
5 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.08
6 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.24
7 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 08.52
2 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.73
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 08.76
4 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.84
5 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.07
6 Šárka SoubustováŠárka Soubustová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.16
7 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.55
2 6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.61
3 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 08.71
4 Veronika PoradováVeronika Poradová 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 08.87
5 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 08.92
6 Magdalena SmutnáMagdalena Smutná 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 PB 08.92
7 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 09.02
2 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 SB 09.13
3 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.31
4 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 7 PB 09.32
5 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 SB 09.34
6 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.35
7 2 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.37
8 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.28
2 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.30
3 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.33
4 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 7 PB 09.35
5 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 09.35
6 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.36
7 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.14
2 Ella KulhánkováElla Kulhánková 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 09.20
3 Nina JarošováNina Jarošová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 09.29
4 Stella TraxmandlováStella Traxmandlová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 4 PB 09.39
5 2 Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.57
6 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.62
7 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 3 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.39
2 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.42
3 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 09.47
4 Anna PechačováAnna Pechačová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 09.69
5 Zuzana GranátováZuzana Granátová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.71
6 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.72
7 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 09.72
8 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 09.57
2 6 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 09.64
3 Sára SvobodováSára Svobodová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 09.65
4 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 09.65
5 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 09.65
6 Veronika KoštejnováVeronika Koštejnová 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.76
7 10 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.87
8 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 09.58
2 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.60
3 10 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.85
4 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 09.90
5 Rebecca SvačinováRebecca Svačinová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.95
6 Filipa KönigováFilipa Königová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 PB 10.07
7 Šárka HřebačkováŠárka Hřebačková 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 10.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 12 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.13
2 Emilie TrávníkováEmilie Trávníková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.83
3 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 PB 09.99
4 Eliška KruckáEliška Krucká 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 10.07
5 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 10.18
6 Ema FilipováEma Filipová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.25
7 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.29
8 Karin HolčekováKarin Holčeková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TurkováKarolína Turková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 09.89
2 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.03
3 Maya PeccinottiMaya Peccinotti 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 10.23
4 Laura DolejšíLaura Dolejší 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 10.29
5 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 10.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 1 08.91
2 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.00
3 1 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.43
4 1 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 09.75
5 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 09.98
6 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.07
7 Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 10.12
8 Markéta HoláMarkéta Holá 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 PB 10.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (út, 28.2.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VojancováAlžběta Vojancová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.00
2 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 09.07
3 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.38
4 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.41
5 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09.88
6 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 09.95
7 Anna BernatováAnna Bernatová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 10.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 08.44
2 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 08.52
2 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 08.52
4 5 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 4 PB 08.55
5 5 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 08.57
6 6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 08.61
7 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 08.71
8 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 3 PB 08.73
8 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.73
10 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 08.76
10 Tereza KučerováTereza Kučerová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 08.76
12 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.79
13 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 5 PB 08.84
13 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.84
15 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 08.86
16 Mariana JančarováMariana Jančarová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 08.87
16 Veronika PoradováVeronika Poradová 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 08.87
18 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 1 08.91
19 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 08.92
19 Magdalena SmutnáMagdalena Smutná 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 2 PB 08.92
21 Kristýna BohoňkováKristýna Bohoňková 10 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 5 08.94
22 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 08.95
23 Sára SchmidtováSára Schmidtová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 PB 09.00
23 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 09.00
23 Alžběta VojancováAlžběta Vojancová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 09.00
26 Barbora HykšováBarbora Hykšová 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.01
27 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 4 PB 09.02
28 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.05
29 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 PB 09.06
30 Adéla PolákováAdéla Poláková 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 09.07
30 Rozárie SwárovskáRozárie Swárovská 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 09.07
32 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 09.08
32 Bára MužíkováBára Mužíková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.08
34 9 Karolína VybíralováKarolína Vybíralová 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 PB 09.10
35 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 7 PB 09.13
35 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 SB 09.13
35 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.13
38 Vanda LangmajerováVanda Langmajerová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 09.14
39 Šárka SoubustováŠárka Soubustová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.16
40 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 PB 09.19
41 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 09.20
41 Ella KulhánkováElla Kulhánková 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 09.20
43 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 2 09.21
44 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.24
45 Karolína BenešováKarolína Benešová 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.28
46 Nina JarošováNina Jarošová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 PB 09.29
47 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.30
48 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.31
49 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 7 PB 09.32
50 Veronika SojákováVeronika Sojáková 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 09.33
51 Ema ČernochováEma Černochová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 2 SB 09.34
52 Mia JiráskováMia Jirásková 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.35
52 Kristýna KodymováKristýna Kodymová 11 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov Tělocvičná jednota Sokol I.... 7 PB 09.35
52 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 09.35
55 Nikola HorákováNikola Horáková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 PB 09.36
56 2 Tereza HavlíkováTereza Havlíková 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 09.37
57 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.38
58 Rebeka MarkoRebeka Marko 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 09.39
58 Stella TraxmandlováStella Traxmandlová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 4 PB 09.39
58 Laura HavrlantováLaura Havrlantová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 09.39
61 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.41
62 Štěpánka PastorováŠtěpánka Pastorová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 PB 09.42
63 1 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 2 09.43
64 Nella HaraštováNella Haraštová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.47
64 Karolína FilgasováKarolína Filgasová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 1 PB 09.47
66 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 09.50
67 2 Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 09.57
67 Joeuma Hulan Santana Dos SantosJoeuma Hulan Santana Dos Santos 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 PB 09.57
69 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 09.58
69 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 09.58
71 Sofie RoutSofie Rout 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 7 PB 09.60
72 Nikol Žofie ČechováNikol Žofie Čechová 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.62
73 6 Vanda VolfováVanda Volfová 10 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 PB 09.64
74 Sára SvobodováSára Svobodová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 PB 09.65
74 Emma LavalováEmma Lavalová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 09.65
74 Sofie BrázdováSofie Brázdová 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 8 PB 09.65
77 Anna PechačováAnna Pechačová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 09.69
78 Zuzana GranátováZuzana Granátová 10 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 09.71
79 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 09.72
79 Karolína KrýžováKarolína Krýžová 11 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 PB 09.72
81 1 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 PB 09.75
82 Veronika KoštejnováVeronika Koštejnová 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 PB 09.76
83 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s. AK VEGA z.s. 3 09.83
83 Emilie TrávníkováEmilie Trávníková 11 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 09.83
85 10 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 09.85
86 Zuzana KošecováZuzana Košecová 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 09.86
87 10 Karolina HerbstKarolina Herbst 11 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.87
88 Františka ŠapovalivováFrantiška Šapovalivová 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09.88
89 Karolína TurkováKarolína Turková 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 09.89
90 Adéla VlčkováAdéla Vlčková 11 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 09.90
91 Rebecca SvačinováRebecca Svačinová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 09.95
91 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 09.95
93 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 09.98
94 Lea KlimentováLea Klimentová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 5 PB 09.99
95 Lucie KocumováLucie Kocumová 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 10.03
96 Julia Teles Lopes LampreiaJulia Teles Lopes Lampreia 11 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.06
97 Filipa KönigováFilipa Königová 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 PB 10.07
97 Eliška KruckáEliška Krucká 11 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 10.07
97 Eliška JohanovskáEliška Johanovská 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 10.07
100 Beáta KalčíkováBeáta Kalčíková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 10.12
101 Šárka HřebačkováŠárka Hřebačková 11 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 PB 10.14
102 Anna KotábováAnna Kotábová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 1 PB 10.18
103 Maya PeccinottiMaya Peccinotti 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 PB 10.23
104 Ema FilipováEma Filipová 11 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.25
105 Stella JedličkováStella Jedličková 10 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 2 10.29
105 Laura DolejšíLaura Dolejší 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 PB 10.29
107 Karin HolčekováKarin Holčeková 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 10.30
108 Anna BernatováAnna Bernatová 10 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 8 10.36
109 Sophia Grace UdySophia Grace Udy 11 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 10.84
110 Markéta HoláMarkéta Holá 11 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 7 PB 10.98

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 28.2.2023 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 SB 08.43
2 9 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 SB 08.43
3 5 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 08.47
4 Ema HoráčkováEma Horáčková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 SB 08.52
5 6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 11 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 SB 08.61
6 5 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 6 08.61
7 Eliška MráčkováEliška Mráčková 11 SK Jeseniova SK Jeseniova 1 SB 08.62
8 Markéta DusováMarkéta Dusová 10 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 8 SB 08.66
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 28.2.2023 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 10 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 SB 08.59
2 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 08.69
3 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 SB 08.74
4 Mariana JančarováMariana Jančarová 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 SB 08.83
5 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 SB 08.84
6 Elisa ContieroElisa Contiero 10 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 08.90
7 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 7 09.12
Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků