Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy staršího žactva v hale

Praha - Stromovka (22. - 23. 2. 2023)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 17.76
2 685 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 18.55
3 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 18.57
4 669 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.02
5 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 19.02
6 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 18.46
2 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 18.80
3 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.95
4 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 19.04
Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.17
2 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 19.34
3 679 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.51
4 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.59
5 Robin VojtekRobin Vojtek 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 20.01
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 19.54
2 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 19.57
3 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 19.81
4 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 19.93
5 695 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.01
6 Alexander NalimovAlexander Nalimov 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.31
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.02
2 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.03
3 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.32
4 Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.50
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.03
2 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 20.19
3 Šimon JandečkaŠimon Jandečka 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.32
4 Tomáš LosenskýTomáš Losenský 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 20.36
5 David NetopilDavid Netopil 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 20.38
6 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 20.47
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.50
2 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 20.70
3 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 PB 21.10
4 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.28
5 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.75
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 22.2.2023 - 19:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 652 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 18.82
2 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 21.30
3 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.97
Danijil PiskunovDanijil Piskunov 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 17.3.1
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KubrFrantišek Kubr 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 PB 17.76
2 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 18.46
3 685 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 18.55
4 Jindřich HortaJindřich Horta 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 18.57
5 Robert FrankRobert Frank 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 18.80
6 652 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 18.82
7 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.95
8 669 Dominik ZajacDominik Zajac 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 19.02
8 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 19.02
10 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 19.04
11 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 19.17
12 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 19.34
13 679 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.51
14 Pavel PelíšekPavel Pelíšek 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 19.54
15 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 19.57
16 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.59
17 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 19.81
18 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 19.93
19 Robin VojtekRobin Vojtek 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 20.01
19 695 Matyáš DurfinaMatyáš Durfina 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 20.01
21 Jan ŽďánskýJan Žďánský 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 20.02
22 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.03
22 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 20.03
24 Petr KrejčíPetr Krejčí 09 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 20.19
25 Alexander NalimovAlexander Nalimov 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.31
26 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.32
26 Šimon JandečkaŠimon Jandečka 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 20.32
28 Tomáš LosenskýTomáš Losenský 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 20.36
29 David NetopilDavid Netopil 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 20.38
30 Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 20.47
31 Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.50
31 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 20.50
33 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 20.70
34 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.77
35 Thanh Dat NguyenThanh Dat Nguyen 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 PB 21.10
36 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.28
37 Jan JelínekJan Jelínek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 21.30
38 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 21.75
39 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 21.97
Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 DQ
Danijil PiskunovDanijil Piskunov 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.82
2 969 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 18.90
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 19.07
4 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 19.38
5 978 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.82
6 981 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 19.65
2 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 20.07
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 20.21
4 979 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.23
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 20.47
3 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.55
4 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 20.77
5 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.88
6 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.99
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 20.26
2 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.46
3 972 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 20.73
4 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 20.78
5 982 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.02
Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 20.87
2 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 20.92
3 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.94
4 881 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 20.97
5 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 21.17
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 883 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 20.25
2 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 20.95
3 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.17
4 Viktorie BíláViktorie Bílá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 21.25
5 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.48
6 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.62
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 20.84
2 Natálie FischerováNatálie Fischerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 21.17
3 Adéla HavlínováAdéla Havlínová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.21
4 Julie ŠípkováJulie Šípková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.40
5 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.48
6 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.77
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 22.2.2023 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.44
2 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.61
3 963 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 21.80
4 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 18.82
2 969 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 18.90
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 19.07
4 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 19.38
5 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 19.65
6 978 Eliška VávrováEliška Vávrová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 19.82
7 981 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 19.97
8 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 20.07
9 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 20.21
10 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 20.23
11 883 Maria ĎurkechováMaria Ďurkechová 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 20.25
12 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 20.26
13 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 20.46
14 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 20.47
15 979 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.50
16 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.55
17 972 Linda SvobodováLinda Svobodová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 20.73
18 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 20.77
19 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 20.78
20 Tereza KititiTereza Kititi 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 20.84
21 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 20.87
22 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 20.88
23 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 20.92
24 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 20.94
25 Daniela ČermákováDaniela Čermáková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 20.95
26 881 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 20.97
27 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 20.99
28 982 Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.02
29 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 21.17
29 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 21.17
29 Natálie FischerováNatálie Fischerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 21.17
32 Adéla HavlínováAdéla Havlínová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 21.21
33 Viktorie BíláViktorie Bílá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 21.25
34 Julie ŠípkováJulie Šípková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.40
35 Laura JiráskováLaura Jirásková 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 21.44
36 Klára ČámskáKlára Čámská 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 21.48
36 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.48
38 Julie PelusováJulie Pelusová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.61
39 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.62
40 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.77
41 963 Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 21.80
42 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 22.29
Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DQ