Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Krajský přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (11. 2. 2023)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 06.84
2 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 06.98 q
MS Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 06.98
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.13
MS Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.16
MS Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 07.16
MS Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.17
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 07.19
MS Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 07.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK Kroměříž AK Kroměříž 6 SB 07.30
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 PB 07.33 q
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.38
MS Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.39
MS Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 07.39
6 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 1 07.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 4 PB 07.22 q
MS Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.31
MS Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.39
4 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 07.39 q
5 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.41
MS Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.28
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 07.35
MS Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 07.38
MS Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.59
Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 07.22 q
MS Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.41
MS Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 2 07.43
MS František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.53
MS Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 07.35
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 07.36 q
3 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 07.45
4 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.48
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.49
MS Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 07.46
MS František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.57
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK Bílina AK Bílina 5 07.66
4 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 6 07.66
5 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.68
MS Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 07.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.56
MS Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.60
3 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK Žatec AK Žatec 5 07.65
4 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.65
5 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.69
3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.62
2 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 SB 07.67
MS Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.67
4 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK Bílina AK Bílina 1 PB 07.68
MS Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
MS Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.61
2 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 07.67
MS Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 07.68
4 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.83
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 08.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.67
2 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 07.71
MS Pavel KaftanPavel Kaftan 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 1 PB 07.73
4 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 07.74
5 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 07.77
MS Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 07.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 07.74
2 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 07.85
3 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK Bílina AK Bílina 4 08.00
4 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.11
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 14 (so, 11.2.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 07.51
MS Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.65
MS Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 07.74
MS Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 08.15
5 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 5 PB 08.36
Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. NM
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 06.84
3 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 06.98 q
3 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 06.98
5 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.12
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.13
7 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU Bratislava AO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.16
7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 07.16
9 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 SB 07.17
10 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 07.19
11 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 4 PB 07.22 q
11 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 PB 07.22 q
13 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.28
14 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK Kroměříž AK Kroměříž 6 SB 07.30
15 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.31
16 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 5 PB 07.33 q
17 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 6 07.35
17 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 07.35
19 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 SB 07.36 q
20 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.38
20 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 07.38
22 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.39
22 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 07.39
22 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 07.39
22 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 07.39 q
26 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.41
26 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 07.41
28 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC Pardubice AC Pardubice 2 07.43
29 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 07.45
30 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 07.46
31 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK Most AK Most 1 07.48
31 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 07.48
33 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 07.49
34 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 07.51
35 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 07.53
36 Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 07.56
37 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 07.57
38 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.59
39 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 07.60
40 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.61
41 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 07.62
42 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK Žatec AK Žatec 5 07.65
42 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 07.65
42 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 6 PB 07.65
45 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK Bílina AK Bílina 5 07.66
45 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 6 07.66
47 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 07.67
47 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 SB 07.67
47 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 07.67
47 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 07.67
47 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 07.67
52 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 07.68
52 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK Bílina AK Bílina 1 PB 07.68
52 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 07.68
55 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.69
56 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 PB 07.71
57 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
57 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 07.72
59 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 1 PB 07.73
60 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK Bílina AK Bílina 3 PB 07.74
60 Daniel ŽárskýDaniel Žárský 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 07.74
60 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 07.74
63 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.76
64 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 07.77
65 Marek TesařMarek Tesař 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 07.78
66 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.79
66 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 07.79
68 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.83
69 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 07.85
70 Daniel BaldaDaniel Balda 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.87
71 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK Bílina AK Bílina 4 08.00
72 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 08.08
73 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.11
74 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 08.15
75 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.16
76 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 5 PB 08.36
Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.2.2023 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 06.87
2 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 SB 07.14
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 5 07.23
4 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 2 SB 07.28
5 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 1 SB 07.29
6 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.2.2023 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 07.63
2 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 3 SB 07.79
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 07.90
4 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 07.98
5 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 6 08.12
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 1 SB 08.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 07.51
MS Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 07.63
3 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.66 q
MS Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.67
MS Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.72
MS Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 07.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 4 PB 07.83 q
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 07.91 q
MS Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.97
4 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.05 q
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 07.91
MS Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.12
MS Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.14
4 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.25
MS Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 PB 08.09 q
MS Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.15
MS Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.31
MS Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.32
MS Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.37
MS Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 08.56
2 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 1 08.93
3 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.93
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.14
5 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 09.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.87
2 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 09.02
3 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 3 PB 09.05
MS Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.06
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 5 09.61
6 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 08.21
MS Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.26
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 08.27
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 4 08.40
MS Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.41
6 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 08.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 2 PB 08.17 q
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 PB 08.24
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.40
MS Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 08.50
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 08.55
6 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 08.47
2 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.62
MS Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.69
4 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.71
5 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.57
MS Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.78
3 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.82
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.87
5 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 11 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 08.59
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.81
MS Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.89
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 5 08.94
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 12 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 3 PB 08.29
MS Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 09.05
3 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.18
4 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 09.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (so, 11.2.2023 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 SB 09.01
2 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 PB 09.14
3 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.18
4 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 4 09.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 07.51
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 07.63
3 Ester ParohováEster Parohová 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 07.66 q
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 07.67
5 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 07.72
6 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 07.76
7 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 4 PB 07.83 q
8 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 07.91 q
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 07.91
10 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 07.97
11 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.05 q
12 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 3 PB 08.09 q
13 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 5 08.12
14 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.14
15 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 08.15
16 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 2 PB 08.17 q
17 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 08.21
18 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 PB 08.24
19 Veronika HubkováVeronika Hubková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 08.25
20 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 08.26
21 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 08.27
22 2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 3 PB 08.29
23 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.31
24 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.32
25 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.34
26 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 08.37
27 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 4 08.40
27 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.40
29 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 PB 08.41
30 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 5 08.44
31 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.46
32 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 6 PB 08.47
33 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 08.50
33 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 08.50
35 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 5 08.55
36 Adriana GýnováAdriana Gýnová 09 AK Most AK Most 3 08.56
37 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.57
38 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK Most AK Most 4 08.59
38 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 4 PB 08.59
40 Sára SrnkováSára Srnková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.62
41 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.69
42 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.71
43 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub Slaný Školní atletický klub Slaný 5 08.78
44 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.80
45 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 08.81
46 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 08.82
47 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.87
47 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.87
49 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 08.89
50 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK Most AK Most 1 08.93
50 Anna MilcováAnna Milcová 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 08.93
50 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.93
53 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 5 08.94
54 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 08.95
55 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 SB 09.01
56 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 09.02
57 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 3 PB 09.05
57 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 4 09.05
59 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 09.06
60 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.14
60 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 3 PB 09.14
62 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 09.18
62 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 5 PB 09.18
64 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 4 09.21
65 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 09.34
66 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 09.43
67 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 5 09.61
68 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.65

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 22.35
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 PB 22.67
MS Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 22.94
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 22.87
2 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 23.28
3 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.51
MS Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 24.63
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 23.67
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.97
3 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 24.73
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.07
2 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.12
3 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.50
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.25
1= Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 4 24.25
3 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK Bílina AK Bílina 2 25.05
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK Žatec AK Žatec 3 PB 24.41
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 24.63
3 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 24.90
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 23.76
2 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 23.79
3 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK Bílina AK Bílina 2 PB 25.35
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.65
2 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.32
3 3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 27.12
4 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.12
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 26.12
2 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 26.83
Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 2 DQ
Poznámky:
Žalud - vyšlápnutí z dráhy
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.67
MS Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 24.74
MS Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.99
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 25.16
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 26.39
3 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 26.46
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.31
MS Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.52
MS Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 23.90
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.23
MS Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 23.45
MS František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.11
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 23.77
MS Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 23.83
MS Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 23.94
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 23.46
MS František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.97
Celkem 2 závodníků
Běh 16 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 23.95
MS Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.11
Celkem 2 závodníků
Běh 17 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 23.88
MS Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.97
MS Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
Celkem 3 závodníků
Běh 18 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.40
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 24.43
MS Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 24.52
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.81
MS Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 24.69
MS Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.81
Celkem 3 závodníků
Běh 20 (so, 11.2.2023 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 24.45
MS Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 24.75
MS Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 26.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 SB 22.35
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 PB 22.67
3 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 22.87
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 22.94
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 23.23
6 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK Žatec AK Žatec 2 23.28
7 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 23.31
8 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 23.45
9 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 23.46
10 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 23.51
11 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.52
12 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK Lovosice ASK Lovosice 2 PB 23.67
13 Vladislav LunhulVladislav Lunhul 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 23.76
14 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 23.77
15 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 23.79
16 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 23.81
17 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 23.83
18 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 23.88
19 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 23.90
20 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 2 23.94
21 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 23.95
22 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.97
22 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.97
22 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.97
25 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 24.07
26 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.11
26 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.11
28 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 24.12
29 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.14
30 Čeněk TesnerČeněk Tesner 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 24.25
30 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK Bílina AK Bílina 4 24.25
32 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 24.40
33 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK Žatec AK Žatec 3 PB 24.41
34 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 24.43
35 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 PB 24.45
36 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 24.50
37 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 24.52
38 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 24.63
38 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 PB 24.63
40 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 24.67
41 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 24.69
42 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 24.73
43 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 24.74
44 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 24.75
45 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 24.81
46 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 2 24.90
47 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK Bílina AK Bílina 2 25.05
48 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 25.16
49 František MorštainFrantišek Morštain 08 AK Bílina AK Bílina 2 PB 25.35
50 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 25.65
51 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 25.99
52 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 26.12
53 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 26.16
54 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 26.32
55 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 26.39
56 Jiří KrálJiří Král 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 2 26.46
57 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 26.83
58 3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 27.12
58 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 27.12
Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK Bílina AK Bílina 2 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 29.98
MS Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 30.60
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 4 25.68
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.07
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 2 26.37
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 1 33.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.65
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 26.66
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 27.42
4 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 4 PB 27.24
2 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.48
3 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 27.70
4 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 29.54
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 27.41
2 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 29.84
3 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 4 30.66
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.30
2 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 28.54
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 28.71
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.22
2 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.25
Celkem 2 závodníků
Běh 08 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.93
2 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 30.43
3 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.59
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 25.82
MS Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 26.76
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.00
MS Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.06
MS Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 27.17
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 27.93
MS Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.14
MS Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.23
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.87
MS Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 27.89
MS Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.18
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 PB 27.50
MS Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.78
MS Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 29.57
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 28.49
MS Michala MachkováMichala Machková 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 29.43
MS Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 29.75
Celkem 3 závodníků
Běh 15 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 2 30.01
2 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 30.55
3 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 32.54
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 32.10
2 11 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 32.23
3 Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 36.55
Celkem 3 závodníků
Běh 17 (so, 11.2.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 2 28.19
2 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 30.16
3 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 31.87
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK Most AK Most 4 25.68
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 25.82
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.07
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK Most AK Most 2 26.37
5 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 26.65
6 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 26.66
7 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 26.76
8 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 27.00
9 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.06
10 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 27.17
11 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK Most AK Most 4 PB 27.24
12 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 27.41
13 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 27.42
14 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 27.48
15 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 PB 27.50
16 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 27.70
17 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 27.78
18 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 27.87
19 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 27.89
20 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 27.93
21 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 28.14
22 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.18
23 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 2 28.19
24 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 28.23
25 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 28.30
26 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 28.49
27 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 28.54
28 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 28.71
29 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 29.22
30 Michala MachkováMichala Machková 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 29.43
31 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 PB 29.54
32 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 29.57
33 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 29.75
34 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 29.84
35 Karolína LukášováKarolína Lukášová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.93
36 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 PB 29.98
37 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 09 AK Most AK Most 2 30.01
38 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná 08 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 4 30.16
39 Tereza BendováTereza Bendová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.25
40 Dora BalíkováDora Balíková 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 30.43
41 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 30.55
42 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.59
43 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s. Atletický školní klub Mazur... 3 30.60
44 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 4 30.66
45 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK Bílina AK Bílina 1 PB 31.15
46 Nela HamerlováNela Hamerlová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 31.87
47 Ilona CyterákováIlona Cyteráková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 32.10
48 11 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 2 32.23
49 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK Lovosice ASK Lovosice 4 32.54
50 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK Most AK Most 1 33.10
51 Ema BakalářováEma Bakalářová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 36.55

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 49.79
2 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.85
3 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 51.30
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 53.50
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 54.83
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 50.42
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 50.77
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 55.78
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 51.43
MS Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 3 51.65
MS Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 51.89
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 51.68
MS Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 52.05
MS Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 52.07
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 52.53
MS Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 53.59
MS Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 54.33
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 54.57
MS Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 54.74
MS Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 58.52
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.55
MS Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 53.31
MS Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 55.71
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 11.2.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 55.71
MS Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 55.96
MS Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 56.48
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK Most AK Most 4 49.79
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 50.42
3 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 50.77
4 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.85
5 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 51.30
6 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 SB 51.43
7 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 3 51.65
8 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 PB 51.68
9 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 51.89
10 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 PB 52.05
11 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 52.07
12 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 52.53
13 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 52.55
14 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 53.31
15 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 53.50
16 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 53.59
17 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 54.33
18 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 54.57
19 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 2 54.74
20 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 2 PB 54.83
21 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 55.71
21 Adam HavelkaAdam Havelka 05 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 3 55.71
23 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 55.78
24 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 55.96
25 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 56.48
26 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 58.52

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 61.46
MS Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 61.87
MS Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 62.06
MS Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 62.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 PB 59.97
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 59.99
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 62.18
4 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 69.68
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 62.88
2 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 64.38
3 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 1 64.74
4 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 3 67.14
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 64.36
MS Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 64.57
3 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 2 PB 66.54
4 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 71.51
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 59.24
MS Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 59.50
MS Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.68
MS Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 61.68
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 SB 60.01
MS Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.61
MS Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 60.65
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.25
MS Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.72
MS Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 62.63
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 60.28
MS Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 60.59
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 61.76
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 61.46
MS Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 62.50
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 11.2.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 60.46
MS Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 60.98
MS Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 61.34
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 59.24
2 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 4 59.50
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.68
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK Most AK Most 4 PB 59.97
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 59.99
6 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika Benešov Atletika Benešov 2 SB 60.01
7 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 60.28
8 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 4 PB 60.46
9 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 PB 60.59
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.61
11 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 4 60.65
12 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 PB 60.98
13 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 61.25
14 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 PB 61.34
15 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 61.46
15 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 61.46
17 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 61.68
18 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 61.72
19 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 61.76
20 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 61.87
21 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 62.06
22 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK Most AK Most 2 PB 62.18
23 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 62.50
24 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S. SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 62.57
25 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 62.63
26 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 62.88
27 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 64.36
28 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 64.38
29 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 64.57
30 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK Most AK Most 1 64.74
31 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK Žatec AK Žatec 2 PB 66.54
32 Barbora SchubertováBarbora Schubertová 08 AK Bílina AK Bílina 3 67.14
33 Linda NovotnáLinda Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 69.68
34 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s. ATLETIKA Kadaň z.s. 1 71.51

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:56.93
MS 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 1:56.96
MS 3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.89
MS 1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:59.45
5 6 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 2:00.27
MS 5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5 2:02.23
7 7 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 2:03.77
8 9 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK Žatec AK Žatec 9 PB 2:04.34
9 8 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 8 PB 2:06.43
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 10 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:02.36
MS 11 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:02.98
MS 12 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:03.42
MS 18 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 2:04.03
MS 13 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:08.17
MS 16 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:10.54
MS 15 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:11.33
MS 19 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:11.77
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.2.2023 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 10 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK Most AK Most 10 2:06.39
2 8 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 2:19.89
3 6 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 PB 2:20.45
MS 9 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 2:22.78
5 3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:24.24
6 2 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. 2 PB 2:24.63
7 5 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 2:25.53
MS 7 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:35.87
9 4 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK Děčín ASK Děčín 4 2:46.28
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:56.93
2 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 1:56.96
3 3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:58.89
4 1 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 1 1:59.45
5 6 Martin MorvayMartin Morvay 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 2:00.27
6 5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 5 2:02.23
7 10 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:02.36
8 11 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 2:02.98
9 12 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 3 2:03.42
10 7 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 2:03.77
11 18 Matouš PavlíkMatouš Pavlík 07 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 9 PB 2:04.03
12 9 Filip KalaziFilip Kalazi 06 AK Žatec AK Žatec 9 PB 2:04.34
13 10 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK Most AK Most 10 2:06.39
14 8 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK Bílina AK Bílina 8 PB 2:06.43
15 13 Karel PůbalKarel Půbal 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 2:08.17
16 16 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 2:10.54
17 15 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 2:11.33
18 19 Filip ŘíhaFilip Říha 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:11.77
19 8 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 PB 2:19.89
20 6 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 6 PB 2:20.45
21 9 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 2:22.78
22 3 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:24.24
23 2 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. 2 PB 2:24.63
24 5 Marek SlaměníkMarek Slaměník 75 AK Slovan Duchcov AK Slovan Duchcov 5 PB 2:25.53
25 7 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:35.87
26 4 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK Děčín ASK Děčín 4 2:46.28

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.2.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
MS 11 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:09.37
MS 16 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 2:23.81
MS 20 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 PB 2:24.02
MS 18 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 8 PB 2:24.65
MS 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:26.23
MS 19 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 2:28.43
14 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.2.2023 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 2 PB 2:23.40
MS 6 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 2:24.13
MS 12 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 12 2:24.33
4 1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:24.85
MS 3 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 2:31.23
6 4 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 SB 2:33.83
MS 8 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 2:41.51
8 9 Lucie Viktorie ŠponiarováLucie Viktorie Šponiarová 08 ASK ELNA Počerady ASK ELNA Počerady 9 PB 2:45.29
9 11 Linda LálováLinda Lálová 09 AK Most AK Most 11 PB 2:47.71
MS 5 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 2:47.94
11 7 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 2:49.44
12 10 Vendula KarbanováVendula Karbanová 09 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 10 2:59.44
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:09.37
2 2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK Most AK Most 2 PB 2:23.40
3 16 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 2:23.81
4 20 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 10 PB 2:24.02
5 6 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 2:24.13
6 12 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 12 2:24.33
7 18 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 8 PB 2:24.65
8 1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 2:24.85
9 17 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7