Oddílové přebory (uzavřené)
Otrokovice (17. 1. 2023)skok z místa - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 17.1.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš FojtíkJonáš Fojtík
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 4 | PB 1.72 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 11 | PB 1.70 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš TurečekTomáš Tureček
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 10 | PB 1.45 | |||||||||||||||
4 |
Oliver HanákOliver Hanák
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 6 | PB 1.41 | |||||||||||||||
5 |
Matyáš BílekMatyáš Bílek
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | 1 | PB 1.40 | |||||||||||||||
6 |
Jakub ŠretrJakub Šretr
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 9 | PB 1.38 | |||||||||||||||
7 |
Jakub ColJakub Col
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 2 | PB 1.36 | |||||||||||||||
8 |
Michael PšenkaMichael Pšenka
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 8 | PB 1.25 | |||||||||||||||
9 |
Mikuláš KlementMikuláš Klement
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | 7 | PB 1.20 | |||||||||||||||
10 |
Jiří DivišJiří Diviš
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | 3 | PB 1.16 | |||||||||||||||
11 |
Matyáš VrlaMatyáš Vrla
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 12 | PB 1.15 | |||||||||||||||
12 |
Adam GrygarAdam Grygar
TJ Jiskra Otrokovice |
17 | 5 | PB 1.10 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 17.1.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ŠkutekJakub Škutek
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 9 | PB 1.95 | |||||||||||||||
2 |
Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 10 | PB 1.89 | |||||||||||||||
3 |
Martin KrčmaMartin Krčma
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 5 | PB 1.88 | |||||||||||||||
4 |
David HolubDavid Holub
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 3 | PB 1.86 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch HolubVojtěch Holub
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 4 | PB 1.77 | |||||||||||||||
6 |
Matyáš ŘezníčekMatyáš Řezníček
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 8 | PB 1.72 | |||||||||||||||
7 |
Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 7 | PB 1.70 | |||||||||||||||
8 |
Matěj KunčarMatěj Kunčar
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 6 | PB 1.63 | |||||||||||||||
9 |
Matěj GajdošíkMatěj Gajdošík
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 2 | PB 1.41 | |||||||||||||||
10 |
Tobiáš DohnalTobiáš Dohnal
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 1 | PB 1.41 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 17.1.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie GalusováJulie Galusová
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 2 | PB 1.83 | |||||||||||||||
2 |
Markéta MuchováMarkéta Muchová
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 7 | PB 1.57 | |||||||||||||||
3 |
Julie DudíkováJulie Dudíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 1 | PB 1.55 | |||||||||||||||
4 |
Anna ŠimováAnna Šimová
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 10 | PB 1.39 | |||||||||||||||
5 |
Adéla KrkoškováAdéla Krkošková
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 4 | PB 1.36 | |||||||||||||||
6 |
Isabella MikšíkováIsabella Mikšíková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 6 | PB 1.22 | |||||||||||||||
7 |
Nikol MelicharováNikol Melicharová
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 5 | PB 1.21 | |||||||||||||||
8 |
Natálie KraváčkováNatálie Kraváčková
TJ Jiskra Otrokovice |
15 | 3 | PB 1.20 | |||||||||||||||
9 |
Vanesa StrnkováVanesa Strnková
TJ Jiskra Otrokovice |
14 | 9 | PB 1.08 | |||||||||||||||
10 |
Lucie ŠnajdrováLucie Šnajdrová
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | 11 | PB 1.08 | |||||||||||||||
11 |
Terezie ParackováTerezie Paracková
TJ Jiskra Otrokovice |
16 | 8 | PB 0.95 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 17.1.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva SanitrákováEva Sanitráková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 2 | PB 1.75 | |||||||||||||||
2 |
Tereza TrpíkováTereza Trpíková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 4 | PB 1.64 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 1 | PB 1.49 | |||||||||||||||
4 |
Elen TrynerováElen Trynerová
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 5 | PB 1.40 | |||||||||||||||
5 |
Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 3 | PB 1.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |