24. ročník Otrokovického halového mítinku
Otrokovice (8. 2. 2023)hod raketkou - Atletická přípravka-hoši
(st, 8.2.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub NavrátilJakub Navrátil
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 5 | PB 29.06 | 25.10 | 29.06 | 26.90 | 29.06 | |||||||||||
2 |
Šimon MeravýŠimon Meravý
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 4 | PB 28.96 | 28.02 | 28.20 | 28.96 | 28.96 | |||||||||||
3 |
Sebastian KrauseSebastian Krause
TJ Spartak Hluk atletika |
12 | 1 | PB 27.55 | 27.55 | 26.05 | 22.00 | 27.55 | |||||||||||
4 |
Tobiáš DohnalTobiáš Dohnal
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 13 | PB 26.75 | 25.90 | 19.45 | 26.75 | 26.75 | |||||||||||
5 |
Vojtěch HolubVojtěch Holub
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 14 | PB 26.08 | 23.95 | 26.05 | 26.08 | 26.08 | |||||||||||
6 |
Daniel ČernýDaniel Černý
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 2 | PB 24.60 | 24.30 | 23.40 | 24.60 | 24.60 | |||||||||||
7 |
Jakub ŠkutekJakub Škutek
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 12 | PB 24.55 | 24.55 | 17.60 | 21.90 | 24.55 | |||||||||||
8 |
Adam ZbořilAdam Zbořil
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 7 | PB 23.80 | 23.05 | 19.05 | 23.80 | 23.80 | |||||||||||
9 |
Matyáš ŘezníčekMatyáš Řezníček
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 10 | PB 23.65 | 21.30 | 20.45 | 23.65 | 23.65 | |||||||||||
10 |
Martin KrčmaMartin Krčma
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 11 | PB 22.51 | 18.10 | 16.85 | 22.51 | 22.51 | |||||||||||
11 |
Jakub FlekačJakub Flekač
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 3 | PB 21.24 | 21.24 | 11.80 | 10.60 | 21.24 | |||||||||||
12 |
Matěj VlkošMatěj Vlkoš
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 9 | PB 18.83 | 12.75 | 09.90 | 18.83 | 18.83 | |||||||||||
13 |
Ladislav SedlaříkLadislav Sedlařík
TJ Chropyně, z.s. |
13 | 6 | PB 16.68 | 16.68 | 15.90 | 14.05 | 16.68 | |||||||||||
14 |
Adam MachalaAdam Machala
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 8 | 13.25 | 10.62 | 13.25 | 10.40 | 13.25 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod raketkou - Atletická přípravka-dívky
(st, 8.2.2023 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sofie MajtánováSofie Majtánová
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 5 | PB 25.20 | 23.95 | 25.20 | 17.72 | 25.20 | |||||||||||
2 |
Karolína MrkvováKarolína Mrkvová
TJ Spartak Hluk atletika |
12 | 3 | PB 19.42 | 14.15 | 19.42 | 18.20 | 19.42 | |||||||||||
3 |
Eva SanitrákováEva Sanitráková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 12 | PB 19.04 | 17.95 | 14.03 | 19.04 | 19.04 | |||||||||||
4 |
Klára HumplíkováKlára Humplíková
TJ Spartak Hluk atletika |
12 | 1 | PB 18.60 | 18.60 | 17.56 | 17.76 | 18.60 | |||||||||||
5 |
Tereza VečerkováTereza Večerková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 8 | PB 17.05 | 15.28 | 14.96 | 17.05 | 17.05 | |||||||||||
6 |
Anna KřápkováAnna Křápková
TJ Spartak Hluk atletika |
12 | 2 | PB 16.77 | 15.70 | 16.77 | 12.80 | 16.77 | |||||||||||
7 |
Viktorie StackeViktorie Stacke
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 11 | PB 16.18 | 15.77 | 12.86 | 16.18 | 16.18 | |||||||||||
8 |
Aneta FlekačováAneta Flekačová
TJ Jiskra Otrokovice |
12 | 4 | PB 14.52 | 13.25 | 14.52 | 14.45 | 14.52 | |||||||||||
9 |
Denisa PoláškováDenisa Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 7 | PB 14.25 | 14.25 | 07.50 | 09.90 | 14.25 | |||||||||||
10 |
Zuzana ParackováZuzana Paracková
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 9 | PB 13.05 | 09.56 | 11.15 | 13.05 | 13.05 | |||||||||||
11 |
Aneta PoláškováAneta Polášková
TJ Chropyně, z.s. |
12 | 6 | PB 10.15 | 10.15 | 09.95 | 08.45 | 10.15 | |||||||||||
12 |
Elen TrynerováElen Trynerová
TJ Jiskra Otrokovice |
13 | 10 | 08.85 | 08.85 | 07.40 | 08.25 | 8.85 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |