Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD staršího žactva

Hradec Králové (22. 4. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.88
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 08.14
3 82 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.27
4 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.38
5 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 08.62
6 18 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.52
7 99 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84
Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 07.48
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.22
3 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.34
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.41
5 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.43
6 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 08.91
7 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.04
8 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.42
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 07.79
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 07.90
3 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 08.14
4 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.24
5 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.47
6 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 08.99
7 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 07.93
2 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.03
3 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.44
4 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.57
5 23 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.71
6 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 PB 09.55
7 30 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 22.4.2023 - 10:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 08.14
2 Lukáš MichalLukáš Michal 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.18
3 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.59
MS Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 08.86
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.18
6 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.18
MS Dominik DohnalDominik Dohnal 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 09.91
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 07.48
2 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 07.79
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.88
4 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 07.90
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 07.93
6 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 08.03
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 08.14
7 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 08.14
7 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 08.14
10 Lukáš MichalLukáš Michal 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.18
11 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.22
12 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.24
13 82 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 08.27
14 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 08.34
15 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.38
16 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.41
17 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.43
18 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.44
19 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.47
20 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 08.57
21 Antonín DavidAntonín David 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.59
22 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 08.62
23 23 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 PB 08.71
24 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 08.86
25 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 08.91
26 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 08.99
27 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.04
28 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.08
29 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 09.18
29 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.18
31 18 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.52
32 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 PB 09.55
33 30 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.62
34 99 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84
35 Dominik DohnalDominik Dohnal 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 09.91
36 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.42
Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 12:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 07.55 11.00
2 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 07.70 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 07.72 8.00
4 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 07.83 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 07.88 6.00
6 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 SB 07.97 5.00
Poznámky:
KPJ: 1. Bednařík Lukáš TRUTN 2. Hnik Lukáš NMMET 3. Machek Václav HKRAL
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.4.2023 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 SB 08.06 4.00
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 SB 08.10 3.00
3 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 08.16 2.00
4 Lukáš MichalLukáš Michal 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.21 1.00
5 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.24
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.20
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 08.74
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.77
4 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.39
5 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.46
6 Maruška KnoškováMaruška Knošková 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 3 09.50
7 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.62
8 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.29
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.76
3 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.96
4 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.99
5 Laura Izabela NaďováLaura Izabela Naďová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.08
6 Nicol PeškováNicol Pešková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 09.14
7 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.23
8 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 09.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.15
2 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 08.84
3 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.85
4 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.20
5 Melanie CermanováMelanie Cermanová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.27
6 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.44
7 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.46
8 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 09.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.55
2 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 08.63
3 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.70
4 100 Sára TurynkováSára Turynková 10 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 1 PB 08.78
5 Vanessa BártováVanessa Bártová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.15
6 Magdalena ŠindlerováMagdalena Šindlerová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.35
7 48 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 PB 09.56
Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.70
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.13
3 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.30
4 32 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 09.37
5 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.53
6 Denisa MartincováDenisa Martincová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.02
7 Anna UhrováAnna Uhrová 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 3 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.65
2 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.66
3 Adéla HanykováAdéla Hanyková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 5 08.96
4 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.23
5 86 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.58
6 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.80
7 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.66
2 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.93
3 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.93
4 Kristýna ŠpačkováKristýna Špačková 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 8 09.27
5 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.44
6 65 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.64
Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 22.4.2023 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.81
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.95
3 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.23
4 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 09.48
5 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.90
6 Klára HolečkováKlára Holečková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.15
2 88 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.20
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.29
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.55
5 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 08.63
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.65
7 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.66
7 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.66
9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.70
9 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.70
11 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 08.74
12 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 08.76
13 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.77
14 100 Sára TurynkováSára Turynková 10 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 1 PB 08.78
15 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.81
16 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 08.84
17 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 PB 08.85
18 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.93
18 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 08.93
20 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.95
21 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.96
21 Adéla HanykováAdéla Hanyková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 5 08.96
23 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 08.99
24 Laura Izabela NaďováLaura Izabela Naďová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.08
25 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.13
26 Nicol PeškováNicol Pešková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 09.14
27 Vanessa BártováVanessa Bártová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.15
28 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.20
29 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.23
29 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 09.23
29 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.23
32 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 PB 09.25
33 Melanie CermanováMelanie Cermanová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 09.27
33 Kristýna ŠpačkováKristýna Špačková 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 8 09.27
35 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 09.30
36 Magdalena ŠindlerováMagdalena Šindlerová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.35
37 32 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 09.37
38 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 09.39
39 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.44
39 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.44
41 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.46
41 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.46
43 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 09.48
44 Maruška KnoškováMaruška Knošková 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 3 09.50
45 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.53
46 48 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 PB 09.56
47 86 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.58
48 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 09.62
49 65 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.64
50 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 09.70
51 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.80
52 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 09.85
53 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.90
54 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.00
55 Denisa MartincováDenisa Martincová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.02
56 Anna UhrováAnna Uhrová 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 3 10.15
57 Klára HolečkováKlára Holečková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.37
Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 DNS
Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 22.4.2023 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 08.06 11.00
2 88 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 08.18 9.00
3 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 SB 08.21 8.00
4 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 SB 08.61 7.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.68 6.00
6 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.69 5.00
Poznámky:
KPJ: 1. Hocke Barbora JAROM 2. Ovčariková Magdaléna DOBRU 3. Burketová Kateřina NMMET
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.4.2023 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 SB 08.52 4.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 SB 08.57 3.00
3 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.69 2.00
4 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.79 1.00
5 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.84
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.89
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.40 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 18.68 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.77 8.00
4 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 19.34 6.00
5 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 19.35 5.00
6 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 19.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 19.12 7.00
2 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 19.47 4.00
3 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 19.94 2.00
4 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 PB 20.24
5 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 20.24
6 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 20.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 PB 21.20
2 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.65
3 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 22.24
4 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.46
5 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 22.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.09 1.00
2 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 20.33
3 Oliver VejrychOliver Vejrych 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.77
4 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 22.13
5 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.63
6 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 PB 23.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 20.62
2 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.97
3 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.27
4 Maksym SkremenskyiMaksym Skremenskyi 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.54
5 38 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.97
MS Ondřej PáchaOndřej Pácha 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.77
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 18.40 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 18.68 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 18.77 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 19.12 7.00
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 19.34 6.00
6 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 19.35 5.00
7 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 19.47 4.00
8 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 19.57 3.00
9 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 PB 19.94 2.00
10 61 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 20.09 1.00
11 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 PB 20.24
11 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 20.24
11 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 20.24
14 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 20.33
15 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 20.62
16 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.97
17 70 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 PB 21.20
18 Jan ŠimekJan Šimek 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.27
19 Maksym SkremenskyiMaksym Skremenskyi 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.54
20 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 21.65
21 Oliver VejrychOliver Vejrych 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.77
22 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 22.13
23 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 22.24
24 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.46
25 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 22.63
26 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 22.72
27 38 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.97
28 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 PB 23.33
29 Ondřej PáchaOndřej Pácha 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.77

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.65 11.00
2 20 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 20.62 9.00
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.76 8.00
4 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.07 6.00
5 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.69
6 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 21.55 2.00
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 21.94
3 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.98
4 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.23
5 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.54
6 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 21.45 4.00
2 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 21.67
3 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 22.33
4 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.37
5 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.04
6 54 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.25
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.48
2 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.95
3 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 23.01
4 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 23.04
5 8 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 23.27
Barbora BílkováBarbora Bílková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.21
2 95 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 22.67
3 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 22.90
4 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 24.01
5 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.93
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanykováAdéla Hanyková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 4 21.81
2 Laura Izabela NaďováLaura Izabela Naďová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 22.57
3 Magdalena ŠindlerováMagdalena Šindlerová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 23.16
4 5 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 PB 23.97
5 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.65
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.35 5.00
2 7 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 24.06
3 Rozálie DaňsováRozálie Daňsová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.33
4 Klára HolečkováKlára Holečková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.68
5 Anna UhrováAnna Uhrová 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 24.72
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KovářováAnna Kovářová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.58 1.00
2 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.56
3 Amíra KejmanováAmíra Kejmanová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.34
4 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 22.4.2023 - 13:25) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SýkorováJulie Sýkorová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.03 7.00
2 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.48 3.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.70
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.74
Vanessa BártováVanessa Bártová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 NM
Poznámky:
Čas závodnice ve 3. dráze nebyl změřen, chyba kamery.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa BártováVanessa Bártová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 NM
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.65 11.00
3 20 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 20.62 9.00
4 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 20.76 8.00
5 Julie SýkorováJulie Sýkorová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 21.03 7.00
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.07 6.00
7 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.35 5.00
8 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 21.45 4.00
9 Natálie MajurníkováNatálie Majurníková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.48 3.00
10 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 PB 21.55 2.00
11 Anna KovářováAnna Kovářová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.58 1.00
12 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 21.67
13 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.69
14 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 21.70
15 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 21.74
16 Adéla HanykováAdéla Hanyková 08 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 4 21.81
17 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 21.94
18 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.96
19 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.98
20 Tereza ValešováTereza Valešová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.21
21 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.23
22 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 22.33
23 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 22.37
24 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.48
25 Eliška TropováEliška Tropová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 22.54
26 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 22.56
27 Laura Izabela NaďováLaura Izabela Naďová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 22.57
28 95 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 22.67
29 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 22.72
30 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 22.90
31 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.95
32 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 23.01
33 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 23.04
33 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 23.04
35 Magdalena ŠindlerováMagdalena Šindlerová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 23.16
36 54 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.25
37 8 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 23.27
38 Amíra KejmanováAmíra Kejmanová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 23.34
39 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 23.71
40 5 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 PB 23.97
41 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 24.01
42 7 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 24.06
43 Rozálie DaňsováRozálie Daňsová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 24.33
44 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.65
45 Klára HolečkováKlára Holečková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 24.68
46 Anna UhrováAnna Uhrová 09 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 24.72
47 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 24.93
Barbora BílkováBarbora Bílková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 40.16 11.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 40.22 9.00
3 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 41.25 8.00
4 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 41.48 7.00
5 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 41.81 6.00
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 42.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 43.73 4.00
2 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 46.23 3.00
3 Oliver VejrychOliver Vejrych 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 47.49 2.00
4 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 48.17 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 40.16 11.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 40.22 9.00
3 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 41.25 8.00
4 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 41.48 7.00
5 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 41.81 6.00
6 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 42.41 5.00
7 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 43.73 4.00
8 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 46.23 3.00
9 Oliver VejrychOliver Vejrych 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 47.49 2.00
10 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 48.17 1.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 42.94
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 43.43
3 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 45.06 11.00
4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 47.21 9.00
5 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 48.03 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 47.59 8.00
2 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 47.98 7.00
3 Melanie CermanováMelanie Cermanová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 48.39 5.00
4 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 50.88 3.00
5 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 51.17 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 49.00 4.00
2 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 51.98 1.00
MS Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 54.72
4 Rozálie DaňsováRozálie Daňsová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 54.73
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 42.94
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 43.43
3 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 45.06 11.00
4 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 47.21 9.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 47.59 8.00
6 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 47.98 7.00
7 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 48.03 6.00
8 Melanie CermanováMelanie Cermanová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 48.39 5.00
9 Amína KejmarAmína Kejmar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 49.00 4.00
10 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 50.88 3.00
11 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 51.17 2.00
12 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 51.98 1.00
13 Zuzana NovákováZuzana Nováková 13 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 54.72
14 Rozálie DaňsováRozálie Daňsová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 54.73

800 m - Žáci

(so, 22.4.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 72 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:05.72 11.00
2 28 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. PB 2:10.04 9.00
3 66 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:12.08 8.00
4 34 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:13.88 7.00
5 77 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:16.20 6.00
6 64 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:19.56 5.00
7 21 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:22.41 4.00
8 58 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:22.42 3.00
9 23 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:31.62 2.00
10 82 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 2:35.02 1.00
11 93 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 2:35.79
12 30 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:41.58
13 70 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 2:43.28
14 99 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:50.10
15 18 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 3:01.06
Poznámky:
1. Bednařík Lukáš TRUTN 2. Rybáček Tomáš DCOST 3. Oupic David TRUTN
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 88 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:29.69 11.00
2 20 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:31.85 9.00
3 100 Sára TurynkováSára Turynková 10 DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A PB 2:32.34 8.00
4 86 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:33.42 7.00
5 36 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:37.90 6.00
6 95 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:38.88 5.00
7 14 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:39.35 4.00
8 54 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:39.55 3.00
9 65 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:39.89 2.00
10 13 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:47.11 1.00
11 48 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 2:50.69
12 32 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:56.91
13 17 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:04.21
Poznámky:
KPJ: 1. Ovčariková Magdaléna DOBRU 2. Trejbalová Natálie TRUTN 3. Turynková Sára DDMKO
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 22.4.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 45 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:07.40 11.00
2 61 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 5:08.85 9.00
3 24 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 5:09.44 8.00
4 38 Matěj FrydrychMatěj Frydrych 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5:11.06 7.00
5 69 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 5:11.60 6.00
6 75 Matěj KostovskýMatěj Kostovský 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 5:45.59 5.00
7 12 Matěj HojnýMatěj Hojný 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 5:46.21 4.00
8 27 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6:15.91 3.00
9 25 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6:21.59 2.00
10 26 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6:25.67 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 5:45.64 11.00
2 5 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 5:59.08 9.00
3 13 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6:03.14 8.00
4 8 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6:06.94 7.00
5 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6:15.73 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 10:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 15.07 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 16.52 9.00
3 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 17.23 7.00
4 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.41 6.00
5 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.34 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 10:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 16.65 8.00
2 66 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 17.62 5.00
3 45 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.80 3.00
4 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 19.82 2.00
5 26 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.57 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 15.07 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 16.52 9.00
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 16.65 8.00
4 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 17.23 7.00
5 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 17.41 6.00
6 66 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 17.62 5.00
7 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.34 4.00
8 45 Matěj SchmidtMatěj Schmidt 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 19.80 3.00
9 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 19.82 2.00
10 26 Jakub MartinekJakub Martinek 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.57 1.00

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 14.93
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 17.32 9.00
3 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 17.64 8.00
4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 18.53 7.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.06 4.00
Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 17.17 11.00
2 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 18.55 6.00
3 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.56 5.00
4 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 19.45 3.00
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 20.20 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 14.93
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 17.17 11.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 17.32 9.00
4 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 17.64 8.00
5 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 18.53 7.00
6 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 18.55 6.00
7 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 18.56 5.00
8 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 19.06 4.00
9 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 19.45 3.00
10 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 20.20 2.00
Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Bednařík, Hlaváček, Havelka, Oupic Bednařík, Hlaváček, Havelka, Oupic TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.04 11.00
2 Holubnich, Barva, Coufal, Rydlo Holubnich, Barva, Coufal, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 31.58 8.00
3 69 Janeček, Černík, Černý, Štěpán Janeček, Černík, Černý, Štěpán SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.20 6.00
Machek, Vosátka, Stoszek, Kulička Machek, Vosátka, Stoszek, Kulička TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ
Poznámky:
TP 24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bém, Blažek, Feifer, Zolman Bém, Blažek, Feifer, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 31.54 9.00
2 61 Králík, Skremenskyi, Cizner, Souček Králík, Skremenskyi, Cizner, Souček TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 32.31 7.00
3 77 Jirman, Mareth, Balcar, Faltus Jirman, Mareth, Balcar, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 34.86 5.00
4 30 Koudelka, Šimek, Učený, Vancl Koudelka, Šimek, Učený, Vancl SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 35.30 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Bednařík, Hlaváček, Havelka, Oupic Bednařík, Hlaváček, Havelka, Oupic TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 30.04 11.00
2 Bém, Blažek, Feifer, Zolman Bém, Blažek, Feifer, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 31.54 9.00
3 Holubnich, Barva, Coufal, Rydlo Holubnich, Barva, Coufal, Rydlo SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 31.58 8.00
4 61 Králík, Skremenskyi, Cizner, Souček Králík, Skremenskyi, Cizner, Souček TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 32.31 7.00
5 69 Janeček, Černík, Černý, Štěpán Janeček, Černík, Černý, Štěpán SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.20 6.00
6 77 Jirman, Mareth, Balcar, Faltus Jirman, Mareth, Balcar, Faltus SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 34.86 5.00
7 30 Koudelka, Šimek, Učený, Vancl Koudelka, Šimek, Učený, Vancl SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 35.30 4.00
Machek, Vosátka, Stoszek, Kulička Machek, Vosátka, Stoszek, Kulička TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černovská, Krmašová, Picková, Křoustková Černovská, Krmašová, Picková, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.07 11.00
2 20 Trejbalová, Čermáková, Konrádová, Binterová Trejbalová, Čermáková, Konrádová, Binterová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.12 6.00
3 36 Dvořáková, Odlová, Kupková, Skálová Dvořáková, Odlová, Kupková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.59 4.00
4 Horkelová, Obstová, Škodová, Rydlová Horkelová, Obstová, Škodová, Rydlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.21 1.00
5 Netalová, Bártová, Kejmar, Dvořáková Netalová, Bártová, Kejmar, Dvořáková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 37.68
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanušová, Zemanová, Malá, Mejstříková Hanušová, Zemanová, Malá, Mejstříková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 33.78 8.00
2 Hlaváčová, Suchardová, Lukešová, Pospíšilová Hlaváčová, Suchardová, Lukešová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 33.97 7.00
3 Špačková, Hanyková, Pešková, Knošková Špačková, Hanyková, Pešková, Knošková DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 35.00 3.00
4 Brůnová, Červinková, Honců, Suchomelová Brůnová, Červinková, Honců, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 35.98
5 Tomášková, Erbenová, Vondroušová, Lašová Tomášková, Erbenová, Vondroušová, Lašová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.96
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mičánková, Zavadilová, Vaňátková, Hošková Mičánková, Zavadilová, Vaňátková, Hošková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.41 9.00
2 Skálová, Pavlová, Špilarová, Březovská Skálová, Pavlová, Špilarová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 35.09 2.00
3 17 Matěásková, Telcová, Tropová, Laštovková Matěásková, Telcová, Tropová, Laštovková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.91
4 7 Hornychová, Trampotová, Špačková, Sopková Hornychová, Trampotová, Špačková, Sopková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.24
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Filipová, Cermanová, Sýkorová Čechová, Filipová, Cermanová, Sýkorová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 34.58 5.00
2 Černá, Majurníková, Klevcovová, Kovářová Černá, Majurníková, Klevcovová, Kovářová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.25
3 Bartošová, Hrmová, Patzeltová, Štefáčková Bartošová, Hrmová, Patzeltová, Štefáčková TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 38.26
4 Hanušová, Holečková, Kurcanová, Ryglová Hanušová, Holečková, Kurcanová, Ryglová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 39.38
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černovská, Krmašová, Picková, Křoustková Černovská, Krmašová, Picková, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.07 11.00
2 Mičánková, Zavadilová, Vaňátková, Hošková Mičánková, Zavadilová, Vaňátková, Hošková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.41 9.00
3 Hanušová, Zemanová, Malá, Mejstříková Hanušová, Zemanová, Malá, Mejstříková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 33.78 8.00
4 Hlaváčová, Suchardová, Lukešová, Pospíšilová Hlaváčová, Suchardová, Lukešová, Pospíšilová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 33.97 7.00
5 20 Trejbalová, Čermáková, Konrádová, Binterová Trejbalová, Čermáková, Konrádová, Binterová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 34.12 6.00
6 Čechová, Filipová, Cermanová, Sýkorová Čechová, Filipová, Cermanová, Sýkorová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 34.58 5.00
7 36 Dvořáková, Odlová, Kupková, Skálová Dvořáková, Odlová, Kupková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.59 4.00
8 Špačková, Hanyková, Pešková, Knošková Špačková, Hanyková, Pešková, Knošková DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A 2 35.00 3.00
9 Skálová, Pavlová, Špilarová, Březovská Skálová, Pavlová, Špilarová, Březovská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 35.09 2.00
10 Horkelová, Obstová, Škodová, Rydlová Horkelová, Obstová, Škodová, Rydlová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 35.21 1.00
11 Brůnová, Červinková, Honců, Suchomelová Brůnová, Červinková, Honců, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 35.98
12 Černá, Majurníková, Klevcovová, Kovářová Černá, Majurníková, Klevcovová, Kovářová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 36.25
13 17 Matěásková, Telcová, Tropová, Laštovková Matěásková, Telcová, Tropová, Laštovková TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 36.91
14 Tomášková, Erbenová, Vondroušová, Lašová Tomášková, Erbenová, Vondroušová, Lašová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 36.96
15 7 Hornychová, Trampotová, Špačková, Sopková Hornychová, Trampotová, Špačková, Sopková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 37.24
16 Netalová, Bártová, Kejmar, Dvořáková Netalová, Bártová, Kejmar, Dvořáková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 37.68
17 Bartošová, Hrmová, Patzeltová, Štefáčková Bartošová, Hrmová, Patzeltová, Štefáčková TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 38.26
18 Hanušová, Holečková, Kurcanová, Ryglová Hanušová, Holečková, Kurcanová, Ryglová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 39.38

skok vysoký - Žáci

(so, 22.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 13 PB 1.67 - - - - - o - o xo o o xo xo o xxr 11.00
2 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 14 PB 1.64 - - - - - o - o - o - o o xxx 9.00
3 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 PB 1.61 - - - - - - - xo o xo o o - xxx 8.00
4 Lukáš MichalLukáš Michal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 15 SB 1.61 - - - o o o o o o o xo xxo xxx 7.00
5 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 PB 1.58 - - o o o xo o o xxo xxo xo xxx 6.00
6 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 PB 1.52 - o o o xo o o o o xxx 5.00
7 Adam StoszekAdam Stoszek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 7 PB 1.49 o o o o o o xo o xxx 4.00
MS Marek JudaMarek Juda
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
09 6 PB 1.49 o o o o xo o o xo xxx
9 58 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 12 SB 1.46 - - o o o xo o - xx- x 3.00
10 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 5 PB 1.35 o o o o xxx 2.00
11 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3 PB 1.35 o o xo o xxx 1.00
12= Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 8 SB 1.35 o xo o xo xxx
12= 93 Martin PodlešákMartin Podlešák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 1 PB 1.35 o xo o xo xxx
14 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 4 PB 1.35 o o o xxo xxx
15 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 1.35 o xo o xxo xxx
16 27 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 16 SB 1.25 o xo xxx
Poznámky / pokusy:
" 1. Lánský Jakub DCOST 2. Matějec Ondřej TRUTN 3. Hnik Lukáš NMMET
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,62 1,65 1,67 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 18 SB 1.65 - - - - - - - - - o - o o xo xxx 11.00
2 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 17 PB 1.54 - - o - o - o o o o xxo xxx 9.00
3 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 15 PB 1.45 o o o o o xo o o xxx 8.00
4 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 12 PB 1.39 - - o o o xo xxx 7.00
5 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 6 PB 1.36 o o o o o xxx 6.00
6 Lada PatzeltováLada Patzeltová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 1 PB 1.36 o o xo o o xxx 5.00
7 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 3 PB 1.36 o o o xo xo xxx 4.00
8= 17 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 SB 1.33 o o o o xxr 2.50
8= Anna KovářováAnna Kovářová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 4 PB 1.33 o o o o xxx 2.50
10 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 5 PB 1.33 o o xxo o xxx 1.00
11 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 SB 1.33 o xo o xo xxx
12 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 SB 1.30 xo xxo o xxx
13 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 16 SB 1.30 o o xo xr
14 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 13 SB 1.30 xo o xxo xxx
15 Eliška TropováEliška Tropová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 8 SB 1.30 o xxo xxo xxx
16= Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 SB 1.25 o o xxx
16= Kristýna ŠpačkováKristýna Špačková
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
09 11 SB 1.25 o o xxx
18 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 SB 1.25 xo xo xxx
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Konrádová Anežka TRUTN 2. Kloutvorová Ema DCOST 3. Suchardová Ella JILEM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 22.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 8 PB 5.94 +0.7 m/s 5.94  0,70 5.80  1,40 5.93  -0,10 5.94 5.75  0,30 5.75  0,30 5.84  0,10 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 10 SB 5.75 -0.6 m/s 5.37  0,30 x 5.75  -0,60 5.75 5.66  0,70 5.67  -0,10 5.72  0,40 9.00
3 28 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 20 SB 5.32 -0.6 m/s 4.95  0,20 5.17  -0,30 5.21  -0,30 5.21 4.90  0,00 5.32  -0,60 4.91  0,60 8.00
4 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 5 PB 5.15 +0.7 m/s 5.15  0,70 5.13  0,60 5.04  -0,40 5.15 5.04  0,30 5.01  0,40 4.88 7.00
5 Maksym SkremenskyiMaksym Skremenskyi
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 22 PB 5.05 +0.2 m/s 4.71  0,20 4.94  0,80 5.05  0,20 5.05 4.94  0,30 4.80  0,90 4.92  0,60 6.00
6 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 PB 5.01 +0.4 m/s 4.88  0,20 4.93  -0,60 4.92  0,60 4.93 5.01  0,40 4.65  -0,10 4.81  0,30 5.00
7 Lukáš MichalLukáš Michal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 16 SB 4.93 -0.1 m/s 4.82  0,20 x 4.93  -0,10 4.93 x x x 4.00
8 Matěj StejskalMatěj Stejskal
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 23 PB 4.90 +0.6 m/s 4.90  0,60 4.85  1,00 4.63  0,50 4.90 4.87  0,20 4.74  0,30 4.56  0,80 3.00
9 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 29 SB 4.71 +0.8 m/s 4.71  0,80 x x 4.71 2.00
10 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 17 PB 4.66 +0.8 m/s 4.66  0,80 4.43  0,30 4.08  -0,10 4.66 1.00
11 21 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 4.54 +0.1 m/s 4.23  1,10 4.54  0,10 4.37  0,30 4.54
12 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 PB 4.50 +0.6 m/s 4.41  0,40 4.50  0,60 4.10  -0,20 4.50
13 23 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 PB 4.47 +0.6 m/s 4.28  0,70 4.47  0,60 4.43  -0,20 4.47
14 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 6 PB 4.40 +1.2 m/s 4.40  1,20 3.11  0,10 3.10  -0,40 4.40
15 Stanislav PetrůStanislav Petrů
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 PB 4.33 +0.6 m/s 4.05  -0,20 4.33  0,60 3.94  -1,00 4.33
16 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 19 SB 4.30 +0.4 m/s 4.30  0,40 3.95  1,10 4.25  -1,30 4.30
17 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 PB 4.25 -0.2 m/s 4.23  0,60 4.25  -0,20 4.08  0,30 4.25
18 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1 SB 4.24 +0.2 m/s 4.24  0,20 3.97  0,60 3.88  0,50 4.24
19 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 24 PB 4.20 +1.6 m/s 4.20  1,60 x 4.15  0,40 4.20
20 Matyáš VítMatyáš Vít
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 28 PB 4.18 +0.9 m/s x 4.18  0,90 3.71  0,80 4.18
21 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 27 SB 4.17 +1.3 m/s 4.17  1,30 4.12  0,10 3.73  0,70 4.17
22 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 12 SB 4.01 +0.3 m/s 4.01  0,30 4.01  0,00 3.12  0,40 4.01
23 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 26 SB 3.87 +0.6 m/s 3.74  1,40 3.87  0,60 3.82  1,20 3.87
24 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 4 PB 3.84 +0.4 m/s 3.84  0,40 3.59  0,90 3.71  0,00 3.84
25 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 14 PB 3.83 +0.2 m/s 3.83  0,20 3.61  -0,60 3.76  0,70 3.83
26 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 21 PB 3.67 +0.3 m/s 3.48  0,10 3.67  0,30 3.19  0,20 3.67
27 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 13 SB 3.52 +0.0 m/s 3.52  0,00 3.33  -0,20 x 3.52
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 13 PB 5.13 +1.0 m/s x 4.82  0,80 4.89  -0,10 4.89 5.01  1,10 4.97  -0,30 5.13  1,00 11.00
2 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 SB 4.93 +0.1 m/s x 4.76  1,20 4.93  0,10 4.93 x 4.76  0,50 4.44  -0,20 9.00
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 29 PB 4.88 +1.2 m/s 4.46  -1,10 4.29  1,80 4.32  -0,20 4.46 4.88  1,20 x 4.20  0,70 8.00
4 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 4.82 +0.5 m/s 4.74  0,10 4.74  0,70 4.67  0,50 4.74 4.82  0,50 4.54  -0,80 3.94  1,60 7.00
5 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 SB 4.80 +0.6 m/s 4.75  0,30 4.73  1,80 4.80  0,60 4.80 4.65  1,40 4.73  0,10 4.74  -0,20 6.00
6 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 PB 4.65 -0.8 m/s x 4.51  0,80 x 4.51 4.26  0,40 4.65  -0,80 x 5.00
7 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 27 SB 4.58 +0.8 m/s 4.13  0,10 4.51  0,60 4.42  -0,30 4.51 x 4.29  -0,60 4.58  0,80 4.00
8 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 SB 4.42 -0.1 m/s 4.15  0,60 4.17  0,50 4.42  -0,10 4.42 - - - 3.00
9 Anežka ObstováAnežka Obstová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 17 PB 4.30 +0.4 m/s 4.11  1,20 4.30  0,40 x 4.30 2.00
10 Nicol PeškováNicol Pešková
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
08 19 PB 4.28 +0.5 m/s 4.28  0,50 x 3.88  1,30 4.28 1.00
11 36 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 3 SB 4.27 +1.3 m/s 4.05  0,70 4.27  1,30 4.18  -0,10 4.27
12 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 4 SB 4.24 +0.5 m/s 4.24  0,50 4.05  1,00 3.80  0,00 4.24
13 Maruška KnoškováMaruška Knošková
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
09 11 SB 4.17 +0.2 m/s 4.17  0,20 x 3.62  0,00 4.17
14 Julie SýkorováJulie Sýkorová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 25 PB 4.05 +0.4 m/s 4.05  0,40 3.64  0,70 3.94  0,20 4.05
15 Lada PatzeltováLada Patzeltová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 18 SB 4.02 +1.1 m/s 4.02  1,10 3.79  0,00 3.27  1,50 4.02
16 Adéla HanykováAdéla Hanyková
DDM Kostelec nad Orlicí ADDM Kostelec nad Orlicí A
08 5 SB 3.95 +0.7 m/s 3.95  0,70 3.95  0,70 3.57  -0,10 3.95
17 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 26 PB 3.95 +0.2 m/s 3.95  0,20 x 3.91  0,10 3.95
18 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 30 SB 3.91 +0.8 m/s 3.74  0,90 3.91  0,80 3.71  -0,30 3.91
19 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 24 PB 3.87 +1.9 m/s 3.75  0,40 3.87  1,90 3.69  0,60 3.87
20 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 20 SB 3.85 +1.4 m/s 3.77  0,80 3.85  1,40 3.85  0,70 3.85
21 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 23 SB 3.82 +0.7 m/s 3.82  0,70 x 3.50  0,60 3.82
22 Laura SopkováLaura Sopková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 22 PB 3.79 +0.1 m/s 3.37  1,10 3.79  0,10 3.66  -0,50 3.79
23 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 9 SB 3.78 +0.8 m/s x 3.76  1,10 3.78  0,80 3.78
24 Barbora TrampotováBarbora Trampotová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 28 PB 3.78 +1.5 m/s 3.62  0,10 3.78  1,50 3.47  -0,30 3.78
25 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 8 PB 3.76 +0.5 m/s 3.76  0,50 3.25  0,70 3.29  0,60 3.76
26 Anna LašováAnna Lašová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 SB 3.66 +1.5 m/s 3.66  1,50 3.43  0,60 3.57  0,60 3.66
27 Aytan KurcanováAytan Kurcanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 14 SB 3.59 +0.5 m/s 3.59  0,50 3.50  0,30 3.35  0,80 3.59
28 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 1 SB 3.30 -0.1 m/s 3.16  1,30 3.30  -0,10 2.84  0,40 3.30
29 Markéta RyglováMarkéta Ryglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 21 SB 3.30 -0.3 m/s 3.14  0,90 3.09  0,20 3.30  -0,30 3.30
Laura Izabela NaďováLaura Izabela Naďová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 16 NM x x x -
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ella SuchardováElla Suchardová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 16 PB 09.51 08.70 08.46 08.30 8.70 09.21 09.51 09.24 11.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 9 PB 09.49 08.15 09.06 09.49 9.49 09.02 09.21 08.00 9.00
3 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17 SB 09.39 08.67 09.09 09.17 9.17 09.15 09.39 09.33 8.00
4 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 11 PB 09.04 06.84 07.72 09.04 9.04 08.96 08.76 08.94 7.00
5 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 13 PB 08.48 07.53 08.26 07.69 8.26 08.48 07.88 08.01 6.00
6 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 2 PB 08.22 07.39 07.35 08.21 8.21 06.82 07.34 08.22 5.00
7 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 4 PB 08.16 07.63 07.70 08.01 8.01 08.16 06.99 07.85 4.00
8 88 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 12 SB 08.15 08.12 07.88 08.09 8.12 08.15 07.89 08.10 3.00
9 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 SB 07.96 07.68 07.79 07.96 7.96 2.00
10 Renata SkálováRenata Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 3 PB 07.86 07.86 07.86 x 7.86 1.00
11 Amíra KejmanováAmíra Kejmanová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 PB 07.63 07.27 07.44 07.63 7.63
12 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 15 SB 07.18 06.70 x 07.18 7.18
13 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 SB 07.11 06.94 06.04 07.11 7.11
14 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 SB 06.61 06.61 06.54 06.42 6.61
15 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 5 PB 06.60 06.46 06.60 06.60 6.60
16 Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 7 PB 05.31 05.31 05.21 05.13 5.31
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 22.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 10 PB 10.17 x 08.17 09.39 9.39 08.68 09.36 10.17 11.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 6 PB 10.12 10.12 x x 10.12 08.62 09.30 09.35 9.00
3 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 8 PB 09.39 08.90 08.56 08.78 8.90 09.26 08.84 09.39 8.00
4 82 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 PB 08.67 08.27 08.21 08.67 8.67 08.23 08.11 07.77 7.00
5 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 08.39 07.97 08.39 07.85 8.39 07.34 07.78 07.88 6.00
6 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 5 PB 08.25 07.44 06.89 08.07 8.07 06.70 08.05 08.25 5.00
7 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 4 PB 08.09 07.49 07.90 07.94 7.94 07.73 07.95 08.09 4.00
8 12 Matěj HojnýMatěj Hojný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 1 PB 06.98 06.98 06.50 06.02 6.98 - - - 3.00
9 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 3 PB 06.93 06.38 06.93 06.35 6.93 2.00
10 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2 PB 05.49 05.00 x 05.49 5.49 1.00
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 2 PB 30.83 11.00
2 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 5 PB 23.56 9.00
3 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 SB 22.53 8.00
4 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 PB 21.26 7.00
5 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 1 SB 17.81 6.00
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Černá Lucie TRUTN 2. Netalová Izabela JAROM 3. Kábrtová Tereza JAROM
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef HolotinaJosef Holotina
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 3 PB 21.77 11.00
2 Jan ŠimekJan Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 PB 17.32 9.00
3 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 10.68 8.00
Poznámky / pokusy:
" KPJ: 1. Holotina Josef TRUTN 2. Šimek Jan TRUTN 3. Bystrianský Tomáš HKRAL
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 16 PB 41.72 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 17 SB 36.84 9.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 15 PB 30.17 8.00
4 Denisa MartincováDenisa Martincová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 5 PB 24.32 7.00
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 PB 24.03 6.00
6 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 10 PB 24.01 5.00
7 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 14 SB 23.08 4.00
8 9 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 4 PB 22.47 3.00
9 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 9 PB 21.12 2.00
10 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 13 SB 21.07 1.00
11 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 12 SB 20.78
12 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3 PB 20.22
13 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 PB 18.70
14 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 1 PB 16.43
15 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 SB 16.08
16 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 6 PB 14.62
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 22.4.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 PB 45.21 11.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 7 PB 31.20 9.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 5 PB 30.60 8.00
4 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 PB 28.08 7.00
5 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 1 PB 22.72 6.00
6 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 3 SB 18.51 5.00
7 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 4 SB 17.58 4.00
8 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 14.93 3.00
Celkem 8 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 13 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 17:31.92
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 5 Jakub SvatýJakub Svatý 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19:32.18
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 22.4.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 8 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:21.53
2 9 Aneta HrochováAneta Hrochová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 21:02.79 11.00
3 7 Květoslava HornychováKvětoslava Hornychová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 21:07.51 9.00
4 10 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 21:08.99 8.00
Celkem 4 závodníků