Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. Swietelsky Halový pohár mládeže 2023

Tábor (10. 2. 2023)

60 m - Muži

(pá, 10.2.2023 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek NečinaRadek Nečina 02 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 08.77
Celkem 1 závodníků

60 m - Junioři

(pá, 10.2.2023 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 4 08.04
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 07.28
2 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 SB 07.54
3 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 07.77
4 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 SB 07.85
5 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 08.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 07.34
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 SB 07.66
3 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 07.88
4 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 07.92
5 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 1 08.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MolíkPetr Molík 06 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 07.59
2 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 07.83
3 Andrei DolaberidzeAndrei Dolaberidze 06 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 07.98
4 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba 07 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 PB 08.09
5 Jakub SmolíkJakub Smolík 07 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 1 08.83
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš AndreasMatyáš Andreas 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 08.27
2 Eduard StrakaEduard Straka 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.28
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 08.62
4 Krch MatyášKrch Matyáš 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 10.31
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.47
2 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 08.63
3 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s. TJ Chyšky,z.s. 5 SB 09.14
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard StrakaEduard Straka 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.31
2 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 08.39
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 SB 08.55
4 Matyáš AndreasMatyáš Andreas 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 08.57
5 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.64
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 08.68
2 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 08.84
3 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 08.97
4 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 09.22
5 Jan HavelkaJan Havelka 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 09.25
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 08.85
2 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 08.90
3 Jan HavelkaJan Havelka 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 09.22
4 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 10.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 08.68
2 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 PB 09.19
3 Jan JunekJan Junek 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.64
4 Michal PadrtkaMichal Padrtka 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.89
5 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 PB 09.92
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy

(pá, 10.2.2023 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 07.95
2 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 3 08.14
3 Kristýna KaňkováKristýna Kaňková 07 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 2 09.58
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky

(pá, 10.2.2023 - 18:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 08.30
2 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 PB 08.51
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.13
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 08.09
2 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.29
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 08.47
4 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 5 08.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.10
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.26
3 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 PB 08.50
4 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 08.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (pá, 10.2.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.43
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 08.48
3 Ester CílkováEster Cílková 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.55
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 08.07
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.12
3 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 08.25
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 08.30
5 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 08.63
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.13
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 2 SB 08.32
3 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.39
4 Johana MáškováJohana Mášková 09 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 5 08.51
5 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 SB 08.51
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.25
2 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 PB 08.86
3 Kristýna ZelenkováKristýna Zelenková 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 09.20
4 Linda KupkováLinda Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 09.29
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s. 3 08.35
2 Johana MáškováJohana Mášková 09 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 1 08.50
3 Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.80
4 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 08.82
5 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 10.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 08.35
2 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.74
3 Sofie Jaroslava PízováSofie Jaroslava Pízová 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.18
4 Aneta PíchováAneta Píchová 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 09.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (pá, 10.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RatajováTereza Ratajová 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 08.76
2 Zora NovákováZora Nováková 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.37
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (pá, 10.2.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 08.52
2 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 SB 08.69
3 Eliška SlunečkováEliška Slunečková 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.53
4 Kristýna KollárikováKristýna Kolláriková 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.93
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 10.2.2023 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 PB 08.59
2 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 PB 08.73
3 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 PB 08.75
4 Adéla HadvičákováAdéla Hadvičáková 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 08.76
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice SB 08.82
2 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 09.74
3 Eliška ProcházkováEliška Procházková 10 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 1 10.22
4 Laura KuklováLaura Kuklová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 10.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HadvičákováAdéla Hadvičáková 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. SB 08.74
2 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice SB 09.02
3 Jolana RatajováJolana Ratajová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.54
4 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 09.93
5 Klára TrávníčkováKlára Trávníčková 12 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 1 10.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana MufováMariana Mufová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.10
2 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 PB 09.15
3 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 09.35
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DuškováLucie Dušková 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 SB 09.19
2 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 09.35
3 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.55
4 Eliška ScheuflerováEliška Scheuflerová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 09.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice SB 08.70
2 Viktorie MrvováViktorie Mrvová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.56
3 Ema VaverováEma Vaverová 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.61
4 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 09.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (pá, 10.2.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice SB 08.58
2 Eliška KrupičkováEliška Krupičková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.09
3 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.29
4 Simona KolbováSimona Kolbová 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.43
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci

(pá, 10.2.2023 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JunekPetr Junek 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 11.30
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci

(pá, 10.2.2023 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard StrakaEduard Straka 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 10.28
2 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 10.33
3 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s. TJ Chyšky,z.s. 4 11.86
4 Krch MatyášKrch Matyáš 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 13.81
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Ženy

(pá, 10.2.2023 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1 PB 08.94
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky

(pá, 10.2.2023 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.38
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.45
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.58
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 10.2.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KálalMartin Kálal 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 4 12.52
2 Tomáš VolfTomáš Volf 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 5 12.54
3 Antonín MašekAntonín Mašek 11 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2 14.21
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 10.2.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 11.35
2 Jan JunekJan Junek 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 13.44
3 Antonín KuklaAntonín Kukla 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 14.10
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 10.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 10.13
2 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 10.29
3 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2 11.26
4 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 11.36
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 10.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 PB 11.55
2 Adéla HadvičákováAdéla Hadvičáková 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 12.18
3 Karolína BicanováKarolína Bicanová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 12.38
4 Adéla SlípkováAdéla Slípková 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 12.74
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 10.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 4 11.62
2 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 5 11.87
3 Eliška VaňkováEliška Vaňková 11 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 12.40
4 Eliška ScheuflerováEliška Scheuflerová 10 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 14.48
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 10.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s. Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.96
2 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 09.40
3 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 09.76
4 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 10.51
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 10.2.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 10.85
2 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 3 PB 10.93
3 Sofie Jaroslava PízováSofie Jaroslava Pízová 09 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 1 11.81
4 Johana MáškováJohana Mášková 09 Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně 2 13.67
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(pá, 10.2.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 09.06
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.14
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.32
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 5 09.79
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(pá, 10.2.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
05 20 5.86 5.86 - x 5.86 - - -
2 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 16 PB 5.60 5.27 5.19 5.45 5.45 5.57 5.60 5.56
3 Petr MolíkPetr Molík
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
06 18 5.27 5.09 5.27 5.18 5.27 4.95 5.12 5.13
4 Petr JunekPetr Junek
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 14 PB 5.10 5.10 4.59 4.68 5.10 x 4.29 5.00
5 Ondřej ŘezbaOndřej Řezba
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
07 17 4.96 4.69 4.96 4.78 4.96 4.44 4.84 4.70
6 Vojtěch KuželkaVojtěch Kuželka
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
09 8 PB 4.82 4.21 4.20 4.82 4.82 4.42 4.45 4.44
7 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
Atletika Písek, z.s. Atletika Písek, z.s.
09 15 4.49 4.49 4.36 x 4.49 4.24 x 4.47
8 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 2 PB 4.43 4.16 4.20 4.43 4.43 4.24 - -
9 Andrei DolaberidzeAndrei Dolaberidze
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
06 1 PB 4.41 4.39 x 4.41 4.41
10 Jakub SmolíkJakub Smolík
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
07 10 PB 4.23 3.77 4.23 4.15 4.23
11 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 12 PB 4.13 4.13 3.99 3.90 4.13
12 Jan HavelkaJan Havelka
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 5 PB 4.07 4.07 3.65 3.70 4.07
13 Eduard StrakaEduard Straka
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
09 13 4.01 4.01 3.83 4.01 4.01
14 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 11 PB 3.89 3.86 3.83 3.89 3.89
15 Michal PadrtkaMichal Padrtka
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 4 PB 3.76 3.60 3.76 x 3.76
16 Jan JunekJan Junek
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 6 PB 3.65 3.60 3.51 3.65 3.65
17 Antonín KuklaAntonín Kukla
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 7 PB 3.41 x 3.25 3.41 3.41
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 10.2.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
03 30 5.48 5.28 5.33 x 5.33 5.30 5.23 5.48
2 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 29 5.15 5.07 4.68 x 5.07 4.86 5.15 4.80
3 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
00 27 5.01 4.73 4.96 4.70 4.96 4.91 5.01 4.93
4 Dorothea PincováDorothea Pincová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
08 6 PB 4.97 x x 4.97 4.97 4.57 x 4.92
5 Jana HoškováJana Hošková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
99 28 4.88 4.75 4.75 4.63 4.75 4.68 4.88 4.64
6 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 23 PB 4.83 4.20 4.83 4.66 4.83 4.75 4.72 -
7 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
03 2 SB 4.78 4.78 3.13 4.35 4.78 4.44 4.41 4.30
8 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
06 PB 4.68 4.57 4.68 4.55 4.68 4.44 4.44 -
9 Michaela BěhounováMichaela Běhounová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 21 4.56 4.50 4.56 x 4.56
10 Kateřina BlackáKateřina Blacká
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
08 22 4.51 4.49 4.51 4.20 4.51
11 Anja ŘeháčkováAnja Řeháčková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
05 19 4.43 4.31 4.28 4.43 4.43
12 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
06 18 4.39 4.39 4.39 4.27 4.39
13 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
02 4 SB 4.22 4.10 3.97 4.22 4.22
14 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
05 1 PB 4.22 3.81 4.22 x 4.22
15 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
09 17 4.13 x 3.96 4.13 4.13
16 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
08 5 PB 4.05 3.70 4.05 4.00 4.05
17 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 16 3.98 3.98 3.88 3.87 3.98
18 Nela VybíralováNela Vybíralová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
08 15 3.94 x 3.94 3.66 3.94
19 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
06 7 PB 3.93 3.83 x 3.93 3.93
20 Dominika StřelečkováDominika Střelečková
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
10 14 3.86 x 3.86 x 3.86
21 Adéla SlípkováAdéla Slípková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 8 PB 3.85 3.85 3.67 3.49 3.85
22 Kateřina MarušováKateřina Marušová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 20 SB 3.74 3.54 3.74 3.66 3.74
23 Kristýna KollárikováKristýna Kolláriková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
09 3 PB 3.74 3.74 3.37 3.55 3.74
24 Eliška ScheuflerováEliška Scheuflerová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 9 PB 3.48 3.48 2.81 2.98 3.48
25 Simona KolbováSimona Kolbová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 13 3.32 x 3.32 3.20 3.32
26 Jolana RatajováJolana Ratajová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 12 3.32 3.32 2.94 x 3.32
27 Kristýna ZelenkováKristýna Zelenková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
09 10 3.18 3.18 3.12 3.08 3.18
28 Laura KuklováLaura Kuklová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 PB 3.17 x 2.72 3.17 3.17
Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
04 25 NM x x x -
Renata TurkováRenata Turková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 24 NM x x x -
Celkem 30 závodníků