Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3. Swietelsky Halový pohár mládeže 2023

Tábor (17. 2. 2023)

skok vysoký - Muži

(pá, 17.2.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,93
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
02 13 SB 1.90 - - - - - - - - - - o xo o o o xxo xo xxx
2 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 12 SB 1.80 - - - - - - - - - - o o o xo xo xxx
3= Štěpán ČápŠtěpán Čáp
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 11 1.70 - - - - - - - - - - o xo xo - xxx
3= Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
04 1 PB 1.70 - - - - - - - o o o o xo xo xxx
5 Jan ŠílaJan Šíla
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
08 10 1.60 - - - - - - - - - o xo xxx
6 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 7 PB 1.55 - - - - o o o o o o xxx
7 Tomáš SlavětínskýTomáš Slavětínský
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
07 6 SB 1.55 - - - - o o xo o o xo xxx
8 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s. TJ Chyšky,z.s.
09 3 PB 1.50 - - o xo o o xxo xo xxo xxx
9 Jakub SmolíkJakub Smolík
Bechyňský atlet.klub Bechyně Bechyňský atlet.klub Bechyně
07 2 PB 1.35 - - xo o o o xxx
10 Martin KálalMartin Kálal
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 9 1.30 o o xo o xo xxx
11 Tomáš VolfTomáš Volf
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
11 8 PB 1.20 o xxo xo xxx
12 Antonín KuklaAntonín Kukla
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
11 5 PB 1.15 xxo xo xxx
13 Martin CapůrkaMartin Capůrka
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
10 4 PB 1.10 o xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (pá, 17.2.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65
1 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
06 PB 1.55 - - - - - o o o o o xxx
2 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
07 PB 1.55 - - - - o o o o o xo xxx
3 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
08 PB 1.45 - - - - o o o xo xxx
4 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
03 PB 1.40 - - o o o o xxo xxx
5 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
10 PB 1.35 o o o xxo xxo o xxx
6 Viktorie MíkováViktorie Míková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
06 1.20 - - o xxx
Celkem 6 závodníků