Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen, Pardubický vinařský půlmaraton

Pardubice (19. 4. 2008)

půlmaratón - Muži

(so, 19.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:06:39
2 Martin FreiMartin Frei 86 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:07:00
3 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 1:07:37
4 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1:08:04
5 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 1:08:07
6 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1:08:46
7 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 1:09:15
8 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:09:20
9 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 1:10:02
10 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 77 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 1:10:11
11 Bořivoj KalousekBořivoj Kalousek 65 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 1:10:20
12 Petr HavelkaPetr Havelka 72 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR 1:10:23
13 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC PRAHA 1980AC PRAHA 1980 1:11:22
14 Ondřej BeranOndřej Beran 75 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 1:11:44
15 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1:11:46
16 Jan JedličkaJan Jedlička 84 SK SPARTAK PRAHA 4SK SPARTAK PRAHA 4 1:12:24
17 Ondřej BulisOndřej Bulis 79 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 1:12:59
18 Ondřej HorákOndřej Horák 75 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:13:04
19 Aleš DedekAleš Dedek 75 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:13:33
20 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 1:13:34
21 Miloš FialaMiloš Fiala 85 TJ DUKLA PRAHATJ DUKLA PRAHA 1:13:55
21 Jan VodehnalJan Vodehnal 73 HVĚZDA PARDUBICEHVĚZDA PARDUBICE 1:13:55
23 Jan BláhaJan Bláha 71 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:13:58
23 Antonín KlikaAntonín Klika 64 LOKO BEROUNLOKO BEROUN 1:13:58
25 Vlastimil KacířVlastimil Kacíř 79 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 1:14:08
26 Milan JanataMilan Janata 85 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 1:14:11
27 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 1:14:22
28 Pavel HorákPavel Horák 61 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 1:14:36
29 Martin FrelichMartin Frelich 71 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:14:55
30 Milan AdamecMilan Adamec 77 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 1:15:07
31 Jan SokolJan Sokol 83 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 1:15:09
32 Václav OžanaVáclav Ožana 64 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1:15:20
33 Petr VymazalPetr Vymazal 75 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:16:36
34 Matěj ŘemínekMatěj Řemínek 86 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 1:17:19
35 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA 1:17:43
36 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MOSTAK MOST 1:18:54
37 Daniel KloudaDaniel Klouda 67 TJ ČZU PRAHATJ ČZU PRAHA 1:19:40
38 František PechekFrantišek Pechek 53 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 1:20:22
39 Vít MalíkVít Malík 69 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:21:05
40 Filip VrágaFilip Vrága 88 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:22:55
41 Pavel ZlatníkPavel Zlatník 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 1:23:50
42 Jan ChlubnaJan Chlubna 84 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 1:24:52
43 Jan KašeJan Kaše 77 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 1:25:33
44 Jan ProkopJan Prokop 72 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 1:26:54
45 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 1:27:36
46 Petr BryndaPetr Brynda 85 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 1:27:47
47 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S.AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S. 1:29:58
48 Martin KošťálMartin Košťál 79 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 1:36:55
49 Petr GdulaPetr Gdula 61 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 1:37:27
50 Tomáš ŽákTomáš Žák 85 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 1:38:12
Daniel FeklDaniel Fekl 78 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNF
Pavel HolecPavel Holec 85 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNF
Milan HolickýMilan Holický 65 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNF
Miroslav VítekMiroslav Vítek 72 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ DNP
Celkem 54 závodníků

půlmaratón - Ženy

(so, 19.4.2008) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 1:17:28
2 Marta VlčovskáMarta Vlčovská 76 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 1:20:00
3 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 1:20:36
4 Irena PetříkováIrena Petříková 83 AHA VYŠKOVAHA VYŠKOV 1:22:29
5 Milada BarešováMilada Barešová 75 ASK BLANSKOASK BLANSKO 1:25:21
6 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 1:26:41
7 Jana LelutJana Lelut 82 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 1:26:56
8 Marie DostálováMarie Dostálová 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 1:27:12
9 Veronika FaktorováVeronika Faktorová 84 SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICESOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:29:25
10 Vanda BřezinováVanda Březinová 73 AC KOVOŠROT PRAHAAC KOVOŠROT PRAHA 1:31:16
11 Eva MünstrováEva Münstrová 77 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 1:31:23
12 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 1:31:40
13 Svatoslava CintulováSvatoslava Cintulová 81 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 1:37:46
14 Daniela TylšováDaniela Tylšová 78 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 1:38:24
15 Lucie ZárybnickáLucie Zárybnická 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 1:39:13
Jana KlimešováJana Klimešová 70 USK PRAHAUSK PRAHA DNF
Celkem 16 závodníků