Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

4. kolo KP družstev přípravek

Veselí nad Lužnicí (18. 6. 2023)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 William HesounWilliam Hesoun 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 1:54.47 593.00
2 Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:06.62 416.00
3 Jakub PecaJakub Peca 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:07.93 398.00
4 František ŠkrletaFrantišek Škrleta 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:10.98 359.00
5 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:12.78 337.00
6 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:13.60 327.00
7 Martin RytířMartin Rytíř 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:13.90 323.00
8 Lukáš KoutníkLukáš Koutník 14 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:24.95 204.00
9 Matěj BorešMatěj Boreš 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:29.71 161.00
10 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:30.63 153.00
11 Vojtěch BurdaVojtěch Burda 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:31.39 147.00
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr TexlPetr Texl 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 1:59.19 521.00
2 Matěj KřivánekMatěj Křivánek 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:09.30 380.00
3 Jan ZdražilJan Zdražil 13 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:10.23 369.00
4 Petr BílekPetr Bílek 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:10.59 364.00
5 Filip HartlFilip Hartl 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:15.93 300.00
6 Rostislav DomanskýRostislav Domanský 15 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:16.36 295.00
7 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:19.69 258.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 1:50.01 666.00
2 Jan BasíkJan Basík 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:04.68 442.00
3 Petr LinduškaPetr Linduška 14 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:10.36 367.00
4 Matěj PetrášMatěj Petráš 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:13.37 330.00
5 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:14.35 318.00
6 Marek PitnerMarek Pitner 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:20.47 250.00
7 David NovákDavid Novák 13 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:26.33 191.00
8 Michal JirsaMichal Jirsa 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:27.21 183.00
9 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:31.08 149.00
10 Jan VávraJan Vávra 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:42.11 71.00
Celkem 10 závodníků
Běh 4 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan KalinaJan Kalina 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:13.09 333.00
2 Milan RobauschMilan Robausch 14 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:13.38 330.00
3 Jan PříborskýJan Příborský 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:25.63 198.00
4 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:30.45 155.00
5 Lukáš ZíkaLukáš Zíka 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:34.41 123.00
6 Pavel KukačPavel Kukač 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:41.16 77.00
7 Ondřej KrajánekOndřej Krajánek 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:44.78 56.00
8 Jan PečlJan Pečl 16 SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:47.75 42.00
9 Michael PříborskýMichael Příborský 17 SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:49.78 33.00
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karel TomanKarel Toman 15 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:17.29 284.00
2 Jan BeníšekJan Beníšek 14 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:18.20 274.00
3 Jakub MašekJakub Mašek 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:19.50 260.00
4 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:19.54 259.00
5 Jan HavelJan Havel 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:35.22 117.00
6 Martin PlechataMartin Plechata 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:37.46 101.00
7 Dominik KlímaDominik Klíma 13 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:44.93 55.00
8 Václav GališVáclav Gališ 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:54.43 16.00
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub HerdaJakub Herda 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 1:45.93 735.00
2 Štěpán ŠitraŠtěpán Šitra 13 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:19.21 263.00
3 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:20.87 245.00
4 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:21.27 241.00
5 Sebastian KurzSebastian Kurz 16 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:22.40 230.00
6 Jan CvrkJan Cvrk 13 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:31.26 148.00
7 Jáchym VodkaJáchym Vodka 14 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:32.99 134.00
8 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška 13 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:35.29 116.00
9 Kryštof CendelínKryštof Cendelín 15 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:37.76 99.00
10 Ondřej ŠípOndřej Šíp 14 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:38.14 96.00
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:03.15 463.00
2 Karolína ŽákováKarolína Žáková 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:06.53 417.00
3 Alena NerudováAlena Nerudová 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:08.72 388.00
4 Tereza PolidováTereza Polidová 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:14.88 312.00
5 Tereza KonopiskáTereza Konopiská 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:15.32 307.00
6 Klaudie KrausováKlaudie Krausová 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:15.48 305.00
7 Natálie ChudováNatálie Chudová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:15.69 302.00
8 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:16.56 292.00
9 Eliška KořínkováEliška Kořínková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:18.55 270.00
10 Ina BendíkováIna Bendíková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:20.24 252.00
11 Dagmar MusilováDagmar Musilová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:26.11 193.00
12 Anna BendováAnna Bendová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:27.14 184.00
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. 1 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1:57.56 545.00
2 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 1:59.93 510.00
3 Elen DomanskáElen Domanská 12 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:00.24 505.00
4 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:00.62 500.00
5 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:05.86 426.00
6 Barbora NovotnáBarbora Novotná 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:06.26 420.00
7 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:07.20 408.00
8 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:10.85 361.00
9 Rozálie VondrováRozálie Vondrová 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:12.32 343.00
10 Anna PšeničkováAnna Pšeničková 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:13.25 331.00
11 Sofie SvatkováSofie Svatková 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:14.22 320.00
12 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:14.87 312.00
13 Eliška MelichováEliška Melichová 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:17.93 277.00
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ema MarkalousováEma Markalousová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:11.08 358.00
2 Vendula DvořákováVendula Dvořáková 15 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:12.29 343.00
3 Anna AnderlováAnna Anderlová 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:14.63 315.00
4 Adéla ChytrováAdéla Chytrová 14 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:15.17 308.00
5 Nikola NovákováNikola Nováková 12 T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B 2:16.09 298.00
6 Nela NovákováNela Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:21.87 235.00
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:22.74 226.00
8 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:24.63 207.00
9 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:25.18 202.00
10 Aneta HodánkováAneta Hodánková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:25.32 201.00
11 Barbora VojákováBarbora Vojáková 12 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice 2:25.38 200.00
12 Světlana JanákováSvětlana Janáková 13 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:28.72 170.00
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:20.66 248.00
2 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:23.93 214.00
3 Tamara KutálkováTamara Kutálková 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:24.83 206.00
4 Nela PolidováNela Polidová 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:25.73 197.00
5 Anna PetrášováAnna Petrášová 12 SKP České Budějovice SKP České Budějovice 2:27.62 179.00
6 Lucie PodařilováLucie Podařilová 12 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:30.54 154.00
7 Barbora SlivkováBarbora Slivková 13 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:34.09 125.00
8 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:34.85 120.00
9 Eliška KrškováEliška Kršková 14 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:36.24 109.00
10 Polina DoroshenkoPolina Doroshenko 13 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:42.40 69.00
11 Eliška KrejčováEliška Krejčová 12 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:44.06 60.00
12 Mariia SalzmannMariia Salzmann 14 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:51.73 25.00
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anna VolemanováAnna Volemanová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:05.54 430.00
2 Tereza HulešováTereza Hulešová 14 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:10.46 366.00
3 Emma KrotkáEmma Krotká 13 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:14.07 321.00
4 Nikola SlabšíNikola Slabší 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:17.20 285.00
5 Kateřina MaunováKateřina Maunová 14 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:22.96 224.00
6 Aneta FrčkováAneta Frčková 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:27.17 184.00
7 Anna KysnarováAnna Kysnarová 14 SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:27.37 182.00
8 Eliška SádlováEliška Sádlová 14 TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko 2:28.62 171.00
9 Hana PlevkováHana Plevková 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:37.80 98.00
10 Nella HavlíkováNella Havlíková 15 SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo... 2:41.85 73.00
11 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková 14 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:43.02 66.00
12 Charlotte PahoreckáCharlotte Pahorecká 14 Atletika Prachatice Atletika Prachatice 2:43.81 61.00
Celkem 12 závodníků
Běh 6 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová 12 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:17.36 283.00
2 Barbora SoučkováBarbora Součková 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:19.10 264.00
3 Veronika ZíkováVeronika Zíková 12 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:20.17 253.00
4 Emma ŠedováEmma Šedová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:21.64 237.00
5 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:27.54 180.00
6 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:31.00 150.00
7 Lenka PavlováLenka Pavlová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:32.14 141.00
8 Andrea KřivkováAndrea Křivková 14 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:32.23 140.00
9 Nikol PlacháNikol Plachá 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:38.05 97.00
10 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:38.38 95.00
11 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová 13 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:39.27 89.00
12 Tereza RytířováTereza Rytířová 12 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:41.13 77.00
13 Beáta BrusováBeáta Brusová 13 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:42.07 71.00
Celkem 13 závodníků
Běh 7 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jasmína SmržováJasmína Smržová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:14.92 311.00
2 Nela KrejčováNela Krejčová 12 T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B 2:18.70 269.00
3 Nataly ChmelařováNataly Chmelařová 13 T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B 2:25.02 204.00
4 Sofie KabelováSofie Kabelová 13 T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B 2:25.44 200.00
5 Julie StruskováJulie Strusková 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:33.38 131.00
6 Tereza KolářováTereza Kolářová 13 T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B 2:35.22 117.00
7 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková 14 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:39.82 85.00
8 Eliška HrubáEliška Hrubá 13 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 2:39.97 84.00
9 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 13 T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A 2:47.49 43.00
10 Nelly TekelováNelly Tekelová 13 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2:52.45 23.00
11 Vanesa PíšanováVanesa Píšanová 12 SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s. 3:02.03 1.00
12 Eva ZlukyováEva Zlukyová 13 VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:09.07 0.00
MS Alexandra KovářováAlexandra Kovářová 12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:47.32
Celkem 13 závodníků
Běh 8 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Dominika DoležalováDominika Doležalová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:16.84 289.00
2 Lucie StatečnáLucie Statečná 13 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:17.31 284.00
3 Edita BrejchováEdita Brejchová 13 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:22.01 234.00
4 Zuzana KotrcováZuzana Kotrcová 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:23.10 223.00
5 Elen UhlířováElen Uhlířová 13 TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B 2:27.87 177.00
6 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová 14 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:28.44 172.00
7 Eliška HolečkováEliška Holečková 12 Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A 2:29.98 159.00
8 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa 13 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:33.17 133.00
9 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:33.23 132.00
10 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:33.40 131.00
11 Radka RypáčkováRadka Rypáčková 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:37.17 103.00
12 Nina MatoškováNina Matošková 12 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:37.26 102.00
13 Hana ČížkovskáHana Čížkovská 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:41.94 72.00
14 Anna JanečkováAnna Janečková 12 TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B 2:48.40 39.00
Celkem 14 závodníků
Běh 9 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Johana HesováJohana Hesová 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:05.17 435.00
2 Ludmila HonnerováLudmila Honnerová 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2:16.79 290.00
3 Erika KaspříkováErika Kaspříková 15 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:21.26 241.00
4 Lucie CendelínováLucie Cendelínová 15 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:27.40 181.00
5 Klára JarkovskáKlára Jarkovská 14 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:32.51 138.00
6 Nela BernklauováNela Bernklauová 16 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:34.04 126.00
7 Marika MatoškováMarika Matošková 13 TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A 2:36.56 107.00
8 Simona ŽákováSimona Žáková 14 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:39.89 85.00
9 Anna StaráAnna Stará 13 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:41.35 76.00
10 Viola TomešováViola Tomešová 14 Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B 2:42.73 67.00
11 Marie VodkováMarie Vodková 13 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 2:45.61 52.00
12 Alena KrálováAlena Králová 13 TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B 2:57.49 8.00
13 Jana ČížkovskáJana Čížkovská 16 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3:01.29 2.00
14 Eliška RybárováEliška Rybárová 15 Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda 3:04.37 0.00
Celkem 14 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 1 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠkrletaFrantišek Škrleta
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 37.41 203.00
2 Štěpán KouteckýŠtěpán Koutecký
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 34.42 179.00
3 Lukáš KoutníkLukáš Koutník
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
14 31.10 152.00
4 Tobiáš VansaTobiáš Vansa
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
12 30.56 148.00
5 Tomáš ZíkaTomáš Zíka
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 28.15 129.00
6 Jakub Jan SalamánekJakub Jan Salamánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
13 27.34 122.00
7 Milan RobauschMilan Robausch
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
14 27.17 121.00
8 Ondřej BrunclíkOndřej Brunclík
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 26.77 118.00
9 Jan KalinaJan Kalina
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
13 26.75 118.00
10 Jan PříborskýJan Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
15 26.11 113.00
11 Jakub PecaJakub Peca
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 25.89 111.00
12 Martin RytířMartin Rytíř
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 24.84 103.00
13 Michael PříborskýMichael Příborský
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
17 23.53 93.00
14 Matěj BorešMatěj Boreš
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 21.57 78.00
15 William HesounWilliam Hesoun
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 20.66 71.00
16 Pavel KukačPavel Kukač
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 19.92 66.00
17 Ondřej KrajánekOndřej Krajánek
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
14 19.77 65.00
18 Vojtěch BurdaVojtěch Burda
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 17.89 51.00
19 Lukáš ZíkaLukáš Zíka
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
15 11.36 7.00
20 Vojtěch PlevkaVojtěch Plevka
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
17 09.40 0.00
21 Jan PečlJan Pečl
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
16 07.62 0.00
Celkem 21 závodníků
Skupina 2 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr TexlPetr Texl
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 38.30 210.00
2 Jakub HerdaJakub Herda
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 37.96 207.00
3 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 36.00 191.00
4 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 28.20 129.00
5 Petr BílekPetr Bílek
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 26.79 118.00
6 Filip HartlFilip Hartl
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 26.34 115.00
7 Jáchym VodkaJáchym Vodka
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
14 24.10 97.00
8 Jan CvrkJan Cvrk
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
13 23.70 94.00
9 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
14 23.66 94.00
10 Štěpán ŠitraŠtěpán Šitra
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
13 23.35 92.00
11 Lukáš BartoškaLukáš Bartoška
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
13 23.20 91.00
12 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 22.97 89.00
13 Jan ZdražilJan Zdražil
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
13 22.92 88.00
14 Kryštof CendelínKryštof Cendelín
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
15 21.86 80.00
15 Rostislav DomanskýRostislav Domanský
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
15 20.49 70.00
16 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
15 19.38 62.00
17 Sebastian KurzSebastian Kurz
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
16 13.78 23.00
Celkem 17 závodníků
Skupina 3 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PitnerMarek Pitner
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 38.18 209.00
2 Petr LinduškaPetr Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
14 31.50 155.00
3 Dominik KlímaDominik Klíma
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
13 29.06 136.00
4 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
12 28.72 133.00
5 Matěj PetrášMatěj Petráš
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 28.22 129.00
6 Jan BasíkJan Basík
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 27.69 125.00
7 Jan BeníšekJan Beníšek
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
14 27.09 120.00
8 David NovákDavid Novák
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
13 26.11 113.00
9 Filipp PlátenkaFilipp Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 25.00 104.00
10 Jaroslav ŠimečekJaroslav Šimeček
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 23.91 96.00
11 Jan VávraJan Vávra
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 23.43 92.00
12 Jakub MašekJakub Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 22.96 89.00
13 Martin PlechataMartin Plechata
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 21.02 74.00
14 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 20.21 68.00
15 Karel TomanKarel Toman
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
15 19.87 66.00
16 Jan HavelJan Havel
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 18.72 57.00
17 Michal JirsaMichal Jirsa
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
12 18.10 53.00
18 Václav GališVáclav Gališ
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 07.38 0.00
Celkem 18 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 1 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dagmar MusilováDagmar Musilová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 09.78 515.00
2 Bára KasidlováBára Kasidlová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 08.77 449.00
3 Anna PetrášováAnna Petrášová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 08.68 443.00
4 Tereza KonopiskáTereza Konopiská
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
12 08.40 425.00
5 Natálie ChudováNatálie Chudová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 08.10 406.00
6 Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
14 07.93 395.00
7 Tereza PolidováTereza Polidová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 07.67 378.00
8 Viktorie ŠperňákováViktorie Šperňáková
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 07.63 375.00
9 Nikola SlabšíNikola Slabší
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 07.51 368.00
10 Ina BendíkováIna Bendíková
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 07.41 361.00
11 Eliška KořínkováEliška Kořínková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 07.22 349.00
12 Hana PlevkováHana Plevková
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
15 06.92 330.00
13 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 06.72 317.00
14 Karolína ŽákováKarolína Žáková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 06.72 317.00
15 Alena NerudováAlena Nerudová
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
12 06.64 312.00
16 Nela PolidováNela Polidová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 06.64 312.00
17 Tamara KutálkováTamara Kutálková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
12 06.57 308.00
18 Eliška KrejčováEliška Krejčová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
12 06.57 308.00
19 Eliška SádlováEliška Sádlová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
14 06.50 303.00
20 Adéla ŠtefánkováAdéla Štefánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 06.49 302.00
21 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 06.00 271.00
22 Polina DoroshenkoPolina Doroshenko
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
13 05.99 271.00
23 Lucie PodařilováLucie Podařilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
12 05.90 265.00
24 Klaudie KrausováKlaudie Krausová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
13 05.84 261.00
25 Emma KrotkáEmma Krotká
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
13 05.66 250.00
26 Tereza HulešováTereza Hulešová
TJ Sokol Milevsko TJ Sokol Milevsko
14 05.59 245.00
27 Viola ZajícováViola Zajícová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 05.46 237.00
28 Anna BendováAnna Bendová
SKP České Budějovice SKP České Budějovice
12 05.34 230.00
29 Charlotte PahoreckáCharlotte Pahorecká
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
14 05.23 223.00
30 Nella HavlíkováNella Havlíková
SK Čtyři Dvory České Budějovice B SK Čtyři Dvory České Budějo...
15 05.02 210.00
31 Kateřina MaunováKateřina Maunová
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
14 04.92 203.00
32 Justýna ŠtěpánkováJustýna Štěpánková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
13 04.82 197.00
33 Eliška KrškováEliška Kršková
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
14 04.78 194.00
34 Mariia SalzmannMariia Salzmann
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
14 04.75 193.00
35 Anežka ŠloskováAnežka Šlosková
Atletika Prachatice Atletika Prachatice
14 04.67 188.00
36 Anna KysnarováAnna Kysnarová
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
14 04.50 177.00
37 Aneta FrčkováAneta Frčková
SK Čtyři Dvory České Budějovice A SK Čtyři Dvory České Budějo...
15 03.99 146.00
Celkem 37 závodníků
Skupina 2 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KotrcováZuzana Kotrcová
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 11.28 614.00
2 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 11.13 604.00
3 Elen DomanskáElen Domanská
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
12 11.03 597.00
4 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 09.22 479.00
5 Eliška MelichováEliška Melichová
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 08.73 447.00
6 Barbora NovotnáBarbora Novotná
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 08.24 415.00
7 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
13 08.17 410.00
8 Eliška HolečkováEliška Holečková
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 08.06 403.00
9 Karolína KaspříkováKarolína Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 07.43 363.00
10 Anna StaráAnna Stará
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
13 07.42 362.00
11 Elen UhlířováElen Uhlířová
TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B
13 07.26 352.00
12 Sofie SvatkováSofie Svatková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 06.96 332.00
13 Nina MatoškováNina Matošková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
12 06.91 329.00
14 Radka RypáčkováRadka Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 06.66 313.00
15 Marika MatoškováMarika Matošková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 06.61 310.00
16 Klára JarkovskáKlára Jarkovská
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
14 06.59 309.00
17 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
12 06.56 307.00
18 Anna PšeničkováAnna Pšeničková
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 06.55 306.00
19 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 06.49 302.00
20 Linda KernerováLinda Kernerová
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
12 06.46 301.00
21 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
12 06.45 300.00
22 Edita BrejchováEdita Brejchová
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
13 06.39 296.00
23 Lucie StatečnáLucie Statečná
Atletika Písek, z.s. A Atletika Písek, z.s. A
13 06.30 290.00
24 Rozálie VondrováRozálie Vondrová
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 06.15 281.00
25 Marie VodkováMarie Vodková
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
13 06.05 274.00
26 Hana ČížkovskáHana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 05.90 265.00
27 Lucie CendelínováLucie Cendelínová
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
15 05.87 263.00
28 Dominika DoležalováDominika Doležalová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 05.77 257.00
29 Erika KaspříkováErika Kaspříková
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
15 05.44 236.00
30 Ludmila HonnerováLudmila Honnerová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 05.37 231.00
31 Alena KrálováAlena Králová
TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B
13 05.32 228.00
32 Johana HesováJohana Hesová
TJ VS Tábor, z. s. A TJ VS Tábor, z. s. A
13 04.89 201.00
33 Anna JanečkováAnna Janečková
TJ VS Tábor, z. s. B TJ VS Tábor, z. s. B
12 04.74 192.00
34 Alma Marlen JirsaAlma Marlen Jirsa
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
13 04.71 190.00
35 Karolína JežkováKarolína Ježková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
13 04.61 184.00
36 Simona ŽákováSimona Žáková
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
14 04.55 180.00
37 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
14 04.14 155.00
38 Eliška RybárováEliška Rybárová
Sport Klub Hojná Voda Sport Klub Hojná Voda
15 03.92 141.00
39 Nela BernklauováNela Bernklauová
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
16 03.90 140.00
40 Viola TomešováViola Tomešová
Atletika Písek, z.s. B Atletika Písek, z.s. B
14 03.24 100.00
41 Jana ČížkovskáJana Čížkovská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
16 02.47 54.00
Celkem 41 závodníků
Skupina 3 (ne, 18.6.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SoučkováBarbora Součková
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 08.43 427.00
2 Vanesa PíšanováVanesa Píšanová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
12 08.20 412.00
3 Nela KrejčováNela Krejčová
T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B
12 08.10 406.00
4 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
12 07.97 397.00
5 Ema MarkalousováEma Markalousová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
12 07.90 393.00
6 Naďa ŠkrletováNaďa Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.81 387.00
7 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
12 07.51 368.00
8 Nikola NovákováNikola Nováková
T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B
12 07.46 365.00
9 Anna AnderlováAnna Anderlová
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 07.41 361.00
10 Tereza RytířováTereza Rytířová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.38 359.00
11 Linda NěmcováLinda Němcová
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 07.36 358.00
12 Jasmína SmržováJasmína Smržová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 07.30 354.00
13 Emma ŠedováEmma Šedová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 07.27 352.00
14 Lenka PavlováLenka Pavlová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 06.99 334.00
15 Nikol PlacháNikol Plachá
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 06.94 331.00
16 Amálie ZahradníkováAmálie Zahradníková
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 06.91 329.00
17 Eliška HrubáEliška Hrubá
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
13 06.79 322.00
18 Nela NovákováNela Nováková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
12 06.76 320.00
19 Veronika ZíkováVeronika Zíková
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
12 06.63 311.00
20 Aneta HodánkováAneta Hodánková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
12 06.56 307.00
21 Barbora VojákováBarbora Vojáková
TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice
12 06.45 300.00
22 Natálie CirhanováNatálie Cirhanová
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
12 06.07 276.00
23 Linda SteinbauerováLinda Steinbauerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
12 06.01 272.00
24 Adéla ChytrováAdéla Chytrová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
14 05.99 271.00
25 Nelly TekelováNelly Tekelová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
13 05.98 270.00
26 Vanesa ŠmídováVanesa Šmídová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
12 05.91 266.00
27 Vendula DvořákováVendula Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
15 05.86 262.00
28 Beáta BrusováBeáta Brusová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
13 05.79 258.00
29 Světlana JanákováSvětlana Janáková
SKOK J. Hradec, z.s. SKOK J. Hradec, z.s.
13 05.78 257.00
30 Julie StruskováJulie Strusková
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 05.58 245.00
31 Sofie KabelováSofie Kabelová
T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B
13 05.42 235.00
32 Adéla StejskalováAdéla Stejskalová
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
13 05.39 233.00
33 Nataly ChmelařováNataly Chmelařová
T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B
13 05.25 224.00
34 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
T. J. Sokol České Budějovice A T. J. Sokol České Budějovice A
13 05.22 222.00
35 Andrea KřivkováAndrea Křivková
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
14 04.99 208.00
36 Zuzana KotlíkováZuzana Kotlíková
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
14 04.72 191.00
37 Tereza KolářováTereza Kolářová
T. J. Sokol České Budějovice B T. J. Sokol České Budějovice B
13 04.60 183.00
38 Eva ZlukyováEva Zlukyová
VESELÁ ATLETIKA, z.s. VESELÁ ATLETIKA, z.s.
13 03.88 139.00
MS Alexandra KovářováAlexandra Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
12 07.27
Celkem 39 závodníků