Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

57. ročník Olomoucké dvacítky ve sportovní chůzi, 1. kolo chůze pro extraligu

Olomouc (15. 4. 2023)

1 km chůze - Muži

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Michal BenčíkMichal Benčík 13 Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 05:16
2 Matúš KučeraMatúš Kučera 14 Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 05:29
3 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 06:04
4 Jakub VáclavíkJakub Václavík 12 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:07
Celkem 4 závodníků

1 km chůze - Ženy

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:16
2 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel Vyškov Orel Vyškov 06:21
3 Emma ViktorinováEmma Viktorinová 13 Orel Vyškov Orel Vyškov 06:23
4 Sofie IvánkováSofie Ivánková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:30
5 Anna ViktorinováAnna Viktorinová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 07:01
6 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková 13 Orel Vyškov Orel Vyškov 07:08
7 Veronika DorazilováVeronika Dorazilová 14 AO Orel Vyškov AO Orel Vyškov 08:21
Celkem 7 závodníků

3 km chůze - Muži

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:07
2 Ondrej MalíkOndrej Malík 61 MŠK Borský Mikuláš MŠK Borský Mikuláš 18:08
3 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:13
4 Ilmars SaulgriezisIlmars Saulgriezis 56 Latvia Latvia 18:21
5 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 26:18
Celkem 5 závodníků

3 km chůze - Ženy

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Nina LasicováNina Lasicová 11 MŠK Borský Mikuláš MŠK Borský Mikuláš 16:50
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:57
3 Aneta DojčárováAneta Dojčárová 08 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 17:08
4 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:58
5 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:11
6 Natália SofkováNatália Sofková 11 MŠK Borský Mikuláš MŠK Borský Mikuláš 18:21
7 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:24
8 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 21:04
9 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 22:49
Celkem 9 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24:52
2 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 25:06
3 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 26:14
4 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel Vyškov Orel Vyškov 29:07
5 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 30:59
Celkem 5 závodníků

5 km chůze - Ženy

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 30:18
Celkem 1 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Brendan BoyceBrendan Boyce 86 Ireland Ireland 42:37
2 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 47:33
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 58:54
4 Mirosław LuniewskiMirosław Luniewski 57 Poland Poland 59:29
5 Karel KonečnýKarel Konečný 70 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 59:37
6 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 60:21
7 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s. Atletika Stodůlky, z.s. 65:33
8 Miloš NěmecMiloš Němec 59 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 67:45
9 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 71:58
10 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 77:35
11 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 81:49
Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice DQ
Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. DQ
Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 58:09
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 61:29
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 63:39
4 Anna MálkováAnna Málková 63 AO Orel Vyškov AO Orel Vyškov 65:37
5 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 AO Orel Vyškov AO Orel Vyškov 65:57
6 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 69:15
7 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 71:59
Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

20 km chůze - Muži

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Raivo SaulgriezisRaivo Saulgriezis 94 Latvia Latvia 1:27:59
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1:28:51
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1:30:04
4 Milan RízekMilan Rízek 78 Atletika ŠK Skalica Atletika ŠK Skalica 1:35:31
5 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1:37:03
6 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1:39:40
7 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1:47:44
8 Roman ŘíhaRoman Říha 90 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:54:24
9 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE Praha SMOLA CHŮZE Praha 1:57:10
10 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 2:07:21
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DQ
Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. DQ
Celkem 12 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 15.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:41:36
2 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1:48:54
3 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK Jeseniova SK Jeseniova 1:50:02
4 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 1:52:11
5 Nelly BugárováNelly Bugárová 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:54:32
6 Johana PetříkováJohana Petříková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1:57:34
7 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1:58:47
8 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2:07:25
9 Ivana VrankováIvana Vranková 74 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2:15:02
10 Adriana StrnadlováAdriana Strnadlová 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2:20:26
Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 11 závodníků