Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běh okolo Olešné

Frýdek-Místek (11. 3. 2023)

Přespolní běh - Muži

(so, 11.3.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 114 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21:33
2 262 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 22:50
3 118 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23:14
4 429 Jan ZemaníkJan Zemaník 90 SalamonSalamon 23:34
5 428 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 23:46
6 407 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24:05
7 438 Tomáš VěnsekTomáš Věnsek 93 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 24:14
8 433 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24:15
9 434 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 Jump Sport FMJump Sport FM 24:26
10 394 Erik MachůErik Machů 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24:50
11 442 Petr FilipecPetr Filipec 84 Prodřeň NadřeňProdřeň Nadřeň 25:23
12 119 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 25:28
13 431 David MikalaDavid Mikala 82 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 25:36
14 439 Roman KubicaRoman Kubica 89 OstravaOstrava 25:39
15 392 Pavel ŘíhaPavel Říha 77 ProdřeňProdřeň 25:52
16 422 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 PržnoPržno 26:01
17 42 Petr BachanPetr Bachan 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26:37
18 424 Radomír BenešRadomír Beneš 73 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 26:47
19 113 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 HrádekHrádek 27:29
20 426 Josef PerglerJosef Pergler 84 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 28:01
21 96 David HankeDavid Hanke 71 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 28:03
22 24 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 28:06
23 26 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 28:14
24 423 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 MK SEITL OstravaMK SEITL Ostrava 28:15
25 286 Pavel MališPavel Mališ 78 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28:19
26 432 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 HukvaldyHukvaldy 28:39
27 52 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 86 KozloviceKozlovice 29:05
28 124 Roman BalážRoman Baláž 65 Balaž EXTREME-TEAM FrenštátBalaž EXTREME-TEAM Frenštát 29:10
29 365 David BelejDavid Belej 81 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29:14
30 304 Martin NovákMartin Novák 79 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29:30
31 77 Michael VáclavíkMichael Václavík 76 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29:32
32 25 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 29:34
33 112 Roman SlowiočekRoman Slowioček 59 MK SEITL OstravaMK SEITL Ostrava 29:55
34 436 Tomáš BohatýTomáš Bohatý 59 Jump Sport FMJump Sport FM 29:56
35 419 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29:58
36 427 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ tŘINECTJ TŽ tŘINEC 30:01
37 101 Lukáš HrčekLukáš Hrček 81 Horní SucháHorní Suchá 30:14
38 110 Vladislav MartinekVladislav Martinek 59 SKI MostySKI Mosty 30:21
39 115 Petr HruškaPetr Hruška 80 VojkoviceVojkovice 30:40
40 435 Pavel BebekPavel Bebek 76 SviadnovSviadnov 30:42
41 57 Roman MíčekRoman Míček 72 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 30:50
42 430 René KönigRené König 73 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31:01
43 290 Radim DroždiakRadim Droždiak 90 FryčoviceFryčovice 31:16
44 85 Andrzej Janusz LukasiakAndrzej Janusz Lukasiak 58 CieszynCieszyn 31:28
45 437 David SobekDavid Sobek 86 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 31:36
46 418 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 33:01
47 443 Pavel BordovskýPavel Bordovský 85 Prodřeň NadřeňProdřeň Nadřeň 36:35
48 98 Kamil LubojackiKamil Lubojacki 71 1. běžecký Jablunkov1. běžecký Jablunkov 36:36
49 102 Jarostav VernarskýJarostav Vernarský 67 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 36:48
50 122 Bohumír NajdekBohumír Najdek 55 Racing OlešnáRacing Olešná 37:48
51 104 Roman KubinaRoman Kubina 85 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 39:02
52 440 Petr ČepelkaPetr Čepelka 73 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 39:21
53 412 Kamil LipowskýKamil Lipowský 71 KPN HradekKPN Hradek 39:35
54 413 Petr TvrznikPetr Tvrznik 56 1. běžecký Jablunkov1. běžecký Jablunkov 41:52
55 441 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43:48
56 31 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 LučinaLučina 47:50
53 Pavel JanasPavel Janas 87 Frýdek-MístekFrýdek-Místek DNF
125 Marek TreteraMarek Tretera 80 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... DNF
Celkem 58 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km 3 km 4 km 5 km
1 114 Václav Vandrovec 03:24 07:03 10:41 14:19 18:01
2 262 Jan Kohut 03:39 07:27 11:17 15:10 19:00
3 118 Michal Šmída 03:47 07:44 11:43 15:40 19:33
4 429 Jan Zemaník 03:48 07:43 11:43 15:41 19:38
5 428 Tomáš Blaha 03:54 07:49 11:51 15:48 19:48
6 407 Daniel Juříček 03:45 07:50 11:57 16:00 20:05
7 438 Tomáš Věnsek 03:48 07:45 11:47 15:55 20:06
8 433 Krystian Zahraj 03:46 07:52 12:06 16:14 20:21
9 434 Jan Hlavatík 03:49 07:58 12:07 16:15 20:22
10 394 Erik Machů 03:51 07:57 12:06 16:20 20:36
11 442 Petr Filipec 04:00 08:13 12:35 16:55 21:10
12 119 Jan Šmída 03:55 08:04 12:23 16:44 21:11
13 431 David Mikala 04:08 08:21 12:41 16:57 21:21
14 439 Roman Kubica 04:02 08:15 12:35 17:00 21:25
15 392 Pavel Říha 04:03 08:16 12:36 17:01 21:28
16 422 Vladan Šindelek 04:03 08:16 12:38 17:02 21:30
17 42 Petr Bachan 04:09 08:36 13:08 17:48 22:17
18 424 Radomír Beneš 03:59 08:19 12:50 17:31 22:07
19 113 Daniel Kaleta 04:16 08:49 13:30 18:07 22:50
20 426 Josef Pergler 04:35 09:18 14:01 18:45 23:33
21 96 David Hanke 04:22 09:04 13:49 18:39 23:31
22 24 Michal Broda 04:23 08:56 13:41 18:34 23:27
23 26 Jan Adam Tarana 04:17 09:07 13:53 18:39 23:32
24 423 Daniel Šindelek 04:22 09:06 13:52 18:38 23:29
25 286 Pavel Mališ 04:36 09:19 14:04 18:49 23:37
26 432 Lukáš Bernatík 04:38 09:24 14:13 19:02 23:54
27 52 Zdeněk Matějka 04:27 09:12 14:01 19:02 24:06
28 124 Roman Baláž 04:35 09:27 14:20 19:18 24:18
29 365 David Belej 04:48 09:42 14:35 19:30 24:26
30 304 Martin Novák 04:44 09:43 14:42 19:43 24:41
31 77 Michael Václavík 04:56 09:59 14:56 19:52 24:45
32 25 Petr Pospíšil 04:23 09:06 14:05 19:12 24:20
33 112 Roman Slowioček 05:01 10:08 15:08 20:04 25:05
34 436 Tomáš Bohatý 04:52 09:51 14:53 19:54 24:58
35 419 Jiří Pavelek 04:43 09:38 14:39 19:50 24:59
36 427 Petr Kučírek 04:55 09:58 14:58 19:58 25:00
37 101 Lukáš Hrček 04:44 09:40 14:46 19:55 25:09
38 110 Vladislav Martinek 04:46 09:45 14:51 19:57 25:07
39 115 Petr Hruška 05:03 10:10 15:19 20:33 25:45
40 435 Pavel Bebek 05:06 10:15 15:21 20:34 25:46
41 57 Roman Míček 05:02 10:10 15:19 20:33 25:45
42 430 René König 04:43 09:51 15:08 20:26 25:46
43 290 Radim Droždiak 04:54 10:04 15:16 20:33 25:54
44 85 Andrzej Janusz Lukasiak 05:09 10:26 15:42 21:00 26:18
45 437 David Sobek 04:53 10:12 15:31 20:51 26:15
46 418 Tomáš Ernst 05:14 10:47 16:24 22:03 27:41
47 443 Pavel Bordovský 05:39 11:46 17:56 24:34 31:04
48 98 Kamil Lubojacki 06:06 12:13 18:29 24:40 30:53
49 102 Jarostav Vernarský 05:13 11:15 17:33 24:05 30:38
50 122 Bohumír Najdek 06:18 12:38 18:57 25:12 31:30
51 104 Roman Kubina 05:54 12:08 18:35 25:19 32:13
52 440 Petr Čepelka 06:05 12:30 19:06 25:42 32:37
53 412 Kamil Lipowský 06:14 12:27 19:00 25:54 32:53
54 413 Petr Tvrznik 06:33 13:11 20:12 27:23 34:37
55 441 Zdeněk Martinák 06:43 13:48 21:04 28:36 36:16
56 31 Miroslav Sehnalík 07:12 14:59 22:58 31:14 39:39
53 Pavel Janas 04:50 09:45 14:51 20:09 -
125 Marek Tretera 04:01 09:25 - - -

Přespolní běh - Junioři

(so, 11.3.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 82 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:59
2 23 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11:04
3 59 Tobias PekárekTobias Pekárek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11:22
4 393 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:45
5 88 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:49
6 43 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:56
7 405 Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:31
8 377 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 12:34
9 374 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13:06
10 368 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:23
11 404 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:45
39 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Celkem 12 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km
1 82 Ondřej Kotásek 03:34 07:21
2 23 Filip Austera 03:34 07:22
3 59 Tobias Pekárek 03:39 07:27
4 393 Daniel Indra 03:38 07:39
5 88 Jakub Škapa 03:43 07:45
6 43 Marek Künstler 03:45 07:51
7 405 Ondřej Szkandera 03:43 08:05
8 377 Tomáš Jančařík 04:09 08:27
9 374 Jakub Kratochvíl 04:07 08:42
10 368 František Szkatula 04:06 08:45
11 404 Matyáš Kubík 04:19 09:06
39 Filip Coufal 03:51 -

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 11.3.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 285 Filip CiencialaFilip Cienciala 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:35
2 250 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:43
3 388 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:44
4 381 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 11:44
5 247 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:51
6 369 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:58
7 40 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:03
8 41 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:04
9 414 Václav RůžičkaVáclav Růžička 06 AC ChoceňAC Choceň 12:06
10 248 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12:17
11 46 Filip KáňaFilip Káňa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:20
12 410 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:28
13 378 Vojtěch MazánekVojtěch Mazánek 06 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 12:36
14 90 Jiří KalodJiří Kalod 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:44
15 398 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:01
16 397 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:04
17 396 Filip BrožekFilip Brožek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:06
18 384 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 13:18
19 390 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:27
20 400 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:39
21 249 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 15:26
105 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNF
Celkem 22 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km
1 285 Filip Cienciala 03:42 07:39
2 250 Šimon Spurný 03:50 07:56
3 388 Jakub Jányš 03:52 07:56
4 381 Filip Šimonovský 03:52 07:54
5 247 Dan Nesvadba 03:47 07:56
6 369 Szymon Mitrenga 03:52 07:51
7 40 David Krov 04:03 08:04
8 41 Tobiáš Toman 03:56 08:06
9 414 Václav Růžička 03:51 08:00
10 248 Jakub Vysloužil 04:03 08:21
11 46 Filip Káňa 03:55 08:10
12 410 Vojtěch Juřica 04:09 08:23
13 378 Vojtěch Mazánek 04:07 08:21
14 90 Jiří Kalod 04:05 08:25
15 398 Filip Kraus 04:07 08:34
16 397 Matěj Karas 04:12 08:44
17 396 Filip Brožek 04:08 08:44
18 384 Tobiáš Pupík 04:10 08:41
19 390 Prokop Říha 04:12 08:47
20 400 Lukáš Šugárek 04:49 09:55
21 249 Adam Štencl 04:54 10:15
105 Vojtěch Novák - -

Přespolní běh - Žáci

(so, 11.3.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 362 Adam LinhartAdam Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07:34
2 38 Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07:37
3 75 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:42
4 72 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07:45
5 363 Jakub LinhartJakub Linhart 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08:07
6 361 Tomáš HolíkTomáš Holík 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08:08
7 395 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:13
8 308 Jaromír PešekJaromír Pešek 09 AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm z.s.AC Sportguides Rožnov pod R... 08:23
9 261 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 08:29
10 348 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 08:29
11 303 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08:37
12 387 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:38
13 279 Ondřej RedzinaOndřej Redzina 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:42
14 281 Jakub SzlaurJakub Szlaur 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:46
15 302 Alexandr PelcAlexandr Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08:54
16 324 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08:58
17 287 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 08:59
18 86 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:59
19 15 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:21
20 367 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:26
21 409 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:28
22 4 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:30
23 341 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:42
24 325 Matěj ZatloukalMatěj Zatloukal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:50
25 87 Michal WaclawikMichal Waclawik 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:06
26 280 Dominik SamiecDominik Samiec 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:06
27 65 Vincent ŽůrekVincent Žůrek 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:44
28 63 Marek HübschMarek Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:44
29 64 Tomáš HübschTomáš Hübsch 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:44
Celkem 29 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km
1 362 Adam Linhart 03:49
2 38 Matyáš Řehák 03:49
3 75 Šimon Václavík 03:50
4 72 Martin Dobčák 03:48
5 363 Jakub Linhart 04:03
6 361 Tomáš Holík 03:59
7 395 Michal Olejníček 04:02
8 308 Jaromír Pešek 04:02
9 261 Vojtěch Korgo 04:07
10 348 Mikuláš Poštulka 04:11
11 303 Viktor Pelc 04:08
12 387 Radim Gorgoš 04:12
13 279 Ondřej Redzina 04:09
14 281 Jakub Szlaur 04:21
15 302 Alexandr Pelc 04:15
16 324 Tomáš Goron 04:38
17 287 Kamil Pur 04:33
18 86 Štěpán Pawera 04:35
19 15 Kryštof Holub 04:42
20 367 Jakub Grünwald 04:34
21 409 Pavel Kolecký 04:39
22 4 Miroslav Myška 04:31
23 341 Tomáš Molnar 04:28
24 325 Matěj Zatloukal 04:39
25 87 Michal Waclawik 04:48
26 280 Dominik Samiec 04:51
27 65 Vincent Žůrek 05:12
28 63 Marek Hübsch 05:11
29 64 Tomáš Hübsch 05:12

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 11.3.2023 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 254 Vít KociánVít Kocián 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:04
2 375 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:06
3 45 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:08
4 252 Jakub PotácelJakub Potácel 11 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:13
5 61 David PekárekDavid Pekárek 10 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08:17
6 386 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:18
7 355 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08:28
8 251 Matyáš ŽákMatyáš Žák 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:34
9 300 Jan MašekJan Mašek 10 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08:40
10 305 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:42
11 36 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:44
12 371 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:48
13 58 Jiří MorcinekJiří Morcinek 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:50
14 372 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:56
15 10 Matěj ImrichMatěj Imrich 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 09:04
16 342 Dominik KrátkýDominik Krátký 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:08
17 44 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:13
18 74 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:16
19 354 Marek GoršanovMarek Goršanov 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:16
20 71 Tobiáš OtýpkaTobiáš Otýpka 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:17
21 380 Matěj MazánekMatěj Mazánek 10 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 09:23
22 55 Vojtěch CarbolVojtěch Carbol 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:24
23 379 Matěj BenešMatěj Beneš 11 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 09:25
24 322 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 09:36
25 333 Benedikt PětvaldskýBenedikt Pětvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:45
26 389 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:46
27 331 Petr StaškovanPetr Staškovan 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:48
28 288 Martin PurMartin Pur 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 09:48
29 317 Miroslav MašteraMiroslav Maštera 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 09:53
30 256 Adam TrombikAdam Trombik 11 1. Běžecký Jablunkov1. Běžecký Jablunkov 10:02
31 373 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:08
32 270 Adam StodolaAdam Stodola 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:14
33 230 Lukáš KropáčekLukáš Kropáček 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10:18
34 34 Jakub SvárovskýJakub Svárovský 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10:21
35 329 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:31
36 17 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10:43
37 229 Ondřej KráčmarOndřej Kráčmar 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:15
38 332 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12:12
39 11 Ondřej BezděkOndřej Bezděk 11 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 12:12
40 330 Fabián DékanyFabián Dékany 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12:58
41 231 Adam VydomusAdam Vydomus 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13:22
Celkem 41 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km
1 254 Vít Kocián 04:10
2 375 Matyáš Bernatík 04:10
3 45 Václav Šodek 04:10
4 252 Jakub Potácel 04:11
5 61 David Pekárek 04:09
6 386 Adam Mališ 04:10
7 355 Michal Mazáč 04:10
8 251 Matyáš Žák 04:09
9 300 Jan Mašek 04:10
10 305 Ondřej Mynarz 04:15
11 36 Tomáš Bakota 04:23
12 371 Radek Samohyl 04:24
13 58 Jiří Morcinek 04:23
14 372 Jakub Dudys 04:24
15 10 Matěj Imrich 04:22
16 342 Dominik Krátký 04:24
17 44 Josef Kuchař 04:37
18 74 Šimon Frydryšek 04:36
19 354 Marek Goršanov 04:24
20 71 Tobiáš Otýpka 04:32
21 380 Matěj Mazánek 04:37
22 55 Vojtěch Carbol 04:32
23 379 Matěj Beneš 04:40
24 322 Vojta Jakubec 04:36
25 333 Benedikt Pětvaldský 04:42
26 389 Alexandr Milata 04:33
27 331 Petr Staškovan 04:52
28 288 Martin Pur 04:43
29 317 Miroslav Maštera 04:53
30 256 Adam Trombik 04:46
31 373 Daniel Grünwald 05:07
32 270 Adam Stodola 05:00
33 230 Lukáš Kropáček 05:07
34 34 Jakub Svárovský 05:06
35 329 Daniel Tvrdý 05:05
36 17 Ondřej Mendrek 05:02
37 229 Ondřej Kráčmar 05:24
38 332 Marek Životský 05:43
39 11 Ondřej Bezděk 05:33
40 330 Fabián Dékany 05:43
41 231 Adam Vydomus 06:15

Přespolní běh - Ženy

(so, 11.3.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 416 Barbora MacurováBarbora Macurová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 15:58
2 417 Lenka JančaříkováLenka Jančaříková 70 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 17:17
3 228 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:10
4 27 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18:37
5 257 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:52
6 339 Jitka VodehnalováJitka Vodehnalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19:05
7 97 Martina MazáčováMartina Mazáčová 77 AKEZ KopřivniceAKEZ Kopřivnice 19:15
8 100 Ester MorcinkováEster Morcinková 85 1. běžecký Jablunkov1. běžecký Jablunkov 19:33
9 108 Ivana ZbořilováIvana Zbořilová 82 BKSAK KarvináBKSAK Karviná 20:08
10 70 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20:20
11 28 Kateřina ValentinováKateřina Valentinová 90 DobraticeDobratice 20:49
12 121 Ivana NajdkováIvana Najdková 85 MarlenkaMarlenka 20:53
13 103 Markéta MachováMarkéta Machová 77 HukvaldyHukvaldy 21:09
14 420 Lucie HonzíkováLucie Honzíková 82 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 22:05
15 6 Romana ŠindelkováRomana Šindelková 89 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 22:06
16 425 Petra ČernáPetra Černá 87 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 22:30
17 106 Veronika JuřicováVeronika Juřicová 86 FrenštátFrenštát 22:33
18 391 Dita ŘíhováDita Říhová 76 Frýdlant nad OstravicíFrýdlant nad Ostravicí 23:07
19 421 Tereza SamiecováTereza Samiecová 86 Pepa TeamPepa Team 23:13
20 54 Jana DudysováJana Dudysová 82 1.běžecký Jablunkov1.běžecký Jablunkov 23:16
21 5 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23:21
22 415 Alena MusilováAlena Musilová 78 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 23:43
23 107 Lea HolubčíkováLea Holubčíková 78 RUN2BFITRUN2BFIT 23:54
24 117 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24:20
25 116 Jana HruškováJana Hrušková 83 VojkoviceVojkovice 24:32
26 91 Daniela ŠkapováDaniela Škapová 73 RUN2BFITRUN2BFIT 24:44
27 109 Pavla PavelkováPavla Pavelková 78 Otužilci Frýdek-MístekOtužilci Frýdek-Místek 25:21
28 123 Martina KlimasováMartina Klimasová 71 RUN2BFITRUN2BFIT 27:18
29 120 Monika BeránkováMonika Beránková 75 RUN2BFITRUN2BFIT 28:45
30 306 Hana MíčkováHana Míčková 72 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 32:07
31 111 Vladimíra HelštajnováVladimíra Helštajnová 78 RUN2BFITRUN2BFIT 33:03
Celkem 31 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km 3 km
1 416 Barbora Macurová 03:54 07:55 11:58
2 417 Lenka Jančaříková 04:16 08:34 12:55
3 228 Kateřina Krtková 04:24 09:05 13:39
4 27 Johana Bierská 04:24 09:08 13:54
5 257 Kateřina Klepáčová 04:35 09:19 14:05
6 339 Jitka Vodehnalová 04:36 09:23 14:15
7 97 Martina Mazáčová 04:37 09:30 14:24
8 100 Ester Morcinková 04:48 09:41 14:36
9 108 Ivana Zbořilová 04:51 09:52 14:58
10 70 Marie Klapuchová 05:00 10:01 15:13
11 28 Kateřina Valentinová 04:50 10:06 15:32
12 121 Ivana Najdková 05:03 10:20 15:44
13 103 Markéta Machová 05:02 10:19 15:43
14 420 Lucie Honzíková 05:21 10:59 16:37
15 6 Romana Šindelková 05:13 10:51 16:36
16 425 Petra Černá 05:06 10:48 16:35
17 106 Veronika Juřicová 05:22 11:04 16:47
18 391 Dita Říhová 05:34 11:20 17:13
19 421 Tereza Samiecová 05:26 11:17 17:17
20 54 Jana Dudysová 05:32 11:24 17:25
21 5 Iva Podjuklová 05:31 11:20 17:24
22 415 Alena Musilová 05:45 11:52 17:53
23 107 Lea Holubčíková 05:50 11:46 17:47
24 117 Monika Kubicová 05:59 12:09 18:30
25 116 Jana Hrušková 05:32 11:40 17:38
26 91 Daniela Škapová 05:49 12:03 18:26
27 109 Pavla Pavelková 05:59 12:21 18:49
28 123 Martina Klimasová 06:42 13:33 20:25
29 120 Monika Beránková 06:59 14:08 21:30
30 306 Hana Míčková 07:23 15:46 24:05
31 111 Vladimíra Helštajnová 07:36 16:08 24:45

Přespolní běh - Juniorky

(so, 11.3.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 411 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:48
2 60 Valentina BataniValentina Batani 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:58
3 95 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:08
4 406 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:35
5 69 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15:07
6 92 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:37
7 89 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:38
8 22 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15:56
9 402 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16:33
10 403 Klára DudováKlára Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 17:07
11 246 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 17:27
Celkem 11 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km
1 411 Anna Slívová 04:12 08:31
2 60 Valentina Batani 04:09 08:31
3 95 Tereza Sikorová 04:46 09:35
4 406 Adéla Valenčinová 04:48 09:40
5 69 Veronika Schlischková 04:58 10:01
6 92 Natálie Ernstová 04:56 10:19
7 89 Barbora Kaňová 04:55 10:16
8 22 Andrea Austerová 04:58 10:23
9 402 Eliška Adámková 05:07 10:51
10 403 Klára Dudová 05:11 11:07
11 246 Nela Hájková 04:59 11:04

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 11.3.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 76 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:30
2 343 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:39
3 94 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:40
4 37 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13:54
5 99 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:03
6 84 Veronika HrachovinováVeronika Hrachovinová 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 14:13
7 93 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14:31
8 33 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:44
9 49 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14:49
10 79 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:57
11 385 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14:59
12 245 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 14:59
13 78 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:03
14 48 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15:15
15 244 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 15:19
16 83 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15:32
17 401 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15:43
18 21 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15:47
19 399 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16:18
20 347 Jana StrakováJana Straková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 16:40
Celkem 20 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km
1 76 Anna Václavíková 04:08 08:22
2 343 Hana Skácelová 04:09 08:23
3 94 Michaela Čmielová 04:21 08:57
4 37 Tereza Havlíčková 04:27 09:12
5 99 Barbora Bystřičanová 04:44 09:32
6 84 Veronika Hrachovinová 04:39 09:27
7 93 Kateřina Mendreková 04:48 09:47
8 33 Lucie Jurošová 04:58 10:01
9 49 Tereza Vrbová 04:54 09:54
10 79 Aneta Zahradníková 04:44 09:53
11 385 Zuzana Boková 04:51 09:58
12 245 Nela Skupieńová 04:45 09:54
13 78 Nela Kolčářová 05:01 10:08
14 48 Tereza Stryková 04:55 10:07
15 244 Adéla Jurkuláková 04:45 10:03
16 83 Petra Kutějová 04:39 10:04
17 401 Gabriela Tobolová 04:54 10:20
18 21 Veronika Belásová 05:03 10:28
19 399 Vanda Pavlištíková 05:10 10:50
20 347 Jana Straková 05:07 10:57

Přespolní běh - Žákyně

(so, 11.3.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 51 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 08:14
2 278 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:27
3 73 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08:37
4 366 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 08:44
5 32 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:47
6 338 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08:55
7 356 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:01
8 68 Marie MlýnkováMarie Mlýnková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:04
9 275 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:05
10 66 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:07
11 383 Marie AnderlováMarie Anderlová 09 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 09:08
12 382 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM 09:10
13 340 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:14
14 357 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:16
15 50 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:17
16 344 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 09:17
17 2 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:25
18 3 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:31
19 359 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:35
20 337 Berenika CoufalováBerenika Coufalová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:39
21 80 Marie TkáčováMarie Tkáčová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:45
22 370 Natálie SikorováNatálie Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:50
23 7 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:53
24 336 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:54
25 283 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:57
26 67 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:03
27 360 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10:08
28 323 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 10:09
29 277 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:15
30 299 Dorota MachováDorota Machová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10:29
31 326 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:30
32 328 Klára HrynováKlára Hrynová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:43
33 301 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10:43
34 358 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10:44
35 298 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10:44
36 1 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10:45
37 274 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:45
38 284 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:47
39 327 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:51
40 282 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:52
41 276 Sára JuráskováSára Jurásková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:58
42 81 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:13
43 408 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:28
44 47 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11:34
Celkem 44 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km
1 51 Monika Železníková 03:54
2 278 Šarlota Ochmanová 04:10
3 73 Markéta Vlčková 04:22
4 366 Sabina Tvrdoňová 04:23
5 32 Viktorie Bartoňová 04:10
6 338 Lucie Skácelová 04:29
7 356 Anna Balážová 04:29
8 68 Marie Mlýnková 04:36
9 275 Tereza Jelenová 04:32
10 66 Vendula Holušová 04:23
11 383 Marie Anderlová 04:27
12 382 Karolína Jančaříková 04:25
13 340 Lucie Břenková 04:38
14 357 Agáta Holubová 04:29
15 50 Hana Petrušková 04:35
16 344 Berenika Mikulková 04:38
17 2 Magdalena Vályová 04:30
18 3 Eliška Koupilová 04:39
19 359 Lucie Křížková 04:34
20 337 Berenika Coufalová 04:43
21 80 Marie Tkáčová 04:40
22 370 Natálie Sikorová 04:49
23 7 Eliška Říhová 04:50
24 336 Eliška Coufalová 04:48
25 283 Natálie Štelbacká 04:59
26 67 Anna Hudečková 04:47
27 360 Sofie Šnyrychová 05:00
28 323 Hana Kakáčová 04:56
29 277 Karolína Michlová 05:05
30 299 Dorota Machová 05:04
31 326 Barbora Udvarosová 04:52
32 328 Klára Hrynová 05:12
33 301 Beáta Pospíšilová 05:03
34 358 Linda Chovancová 05:12
35 298 Kateřina Hendrychová 05:11
36 1 Petra Gabčanová 05:10
37 274 Aneta Fizková 05:18
38 284 Nikola Tatarková 05:13
39 327 Michaela Anna Milfaitová 05:14
40 282 Adéla Szurmanová 05:21
41 276 Sára Jurásková 05:04
42 81 Natálie Weberová 05:04
43 408 Kristýna Brázdová 05:25
44 47 Eliška Tvrdá 05:30

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 11.3.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 268 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:37
2 253 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:45
3 291 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:47
4 319 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:48
5 273 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:49
6 294 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:55
7 266 Tereza LyskováTereza Lysková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:55
8 318 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:00
9 314 Anna NovákováAnna Nováková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:04
10 353 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:05
11 311 Laura FendrychováLaura Fendrychová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:09
12 259 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 09:10
13 320 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 09:12
14 263 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:17
15 255 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 09:22
16 312 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:25
17 237 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 09:31
18 313 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:33
19 272 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:34
20 321 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 09:36
21 334 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09:44
22 269 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:46
23 29 Adéla MoškořováAdéla Moškořová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:49
24 350 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09:52
25 14 Erika BěčákováErika Běčáková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:54
26 271 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:55
27 295 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09:56
28 62 Sofia VyviálSofia Vyviál 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:58
29 296 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:00
30 264 Nela DudkováNela Dudková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:03
31 13 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:05
32 233 Adéla FoukalováAdéla Foukalová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10:06
33 30 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:10
34 234 Pavlína KrejčíPavlína Krejčí 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10:11
35 352 Adéla KoňaříkováAdéla Koňaříková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10:13
36 267 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:15
37 309 Tereza CabrnochováTereza Cabrnochová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:15
38 16 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 10:15
39 335 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10:19
40 310 Barbora CrhonkováBarbora Crhonková 11 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:24
41 364 Sofie IvánkováSofie Ivánková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:24
42 315 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10:24
43 243 Radka ZakuťanskáRadka Zakuťanská 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 10:25
44 9 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 10:26
45 56 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:26
46 258 Stela KaizarováStela Kaizarová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10:29
47 8 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:44
48 307 Valérie TicháValérie Tichá 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:55
49 239 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:01
50 240 Anežka StránělováAnežka Stránělová 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:04
51 19 Adéla KrzyžankováAdéla Krzyžanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11:04
52 293 Tereza SlováčkováTereza Slováčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:08
53 238 Dorota PřibylováDorota Přibylová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:11
54 265 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:14
55 351 Michaela BuzkováMichaela Buzková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11:15
56 12 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:15
57 18 Eliška RomanováEliška Romanová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11:15
58 376 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:17
59 316 Valerie MarflákováValerie Marfláková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:17
60 345 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 11:19
61 241 Natálie ŠubováNatálie Šubová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:20
62 236 Klára PaluchováKlára Paluchová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:22
63 289 Dorota HodaňováDorota Hodaňová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:30
64 260 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 11:43
65 297 Anna HolubováAnna Holubová 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11:48
66 242 Jasmíne VágnerováJasmíne Vágnerová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 11:59
67 292 Tea GardoňováTea Gardoňová 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 12:01
68 20 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12:01
69 346 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 12:06
70 349 Ela HelsteinováEla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:24
71 235 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 11 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 12:34
72 35 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:49
73 232 Šarlota CarováŠarlota Carová 10 Atletický klub Šternberk z.s.Atletický klub Šternberk z.s. 13:04
Celkem 73 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km
1 268 Gita Ostruszková 04:29
2 253 Nela Pavlicová 04:30
3 291 Laura Javůrková 04:30
4 319 Sabina Jurošová 04:30
5 273 Nina Vodáková 04:29
6 294 Laura Kožuchová 04:34
7 266 Tereza Lysková 04:32
8 318 Laura Majkráková 04:29
9 314 Anna Nováková 04:38
10 353 Lara Quittová 04:35
11 311 Laura Fendrychová 04:38
12 259 Adéla Přikrylová 04:37
13 320 Amélie Bartiková 04:30
14 263 Veronika Bury 04:30
15 255 Eliška Dolanská 04:41
16 312 Anna Krňávková 04:39
17 237 Kristýna Petříková 04:41
18 313 Veronika Němečková 04:38
19 272 Lenka Trombiková 04:37
20 321 Alena Sotolářová 04:40
21 334 Valérie Králová 04:38
22 269 Elizabeta Sajdoková 04:39
23 29 Adéla Moškořová 05:04
24 350 Karolína Bergerová 05:11
25 14 Erika Běčáková 05:01
26 271 Barbora Šubrtová 04:58
27 295 Lucie Plašilová 04:50
28 62 Sofia Vyviál 05:00
29 296 Veronika Zvonková 04:56
30 264 Nela Dudková 05:07
31 13 Michaela Sváková 05:01
32 233 Adéla Foukalová 04:56
33 30 Adéla Krasulová 05:04
34 234 Pavlína Krejčí 05:17
35 352 Adéla Koňaříková 05:03
36 267 Bára Ostruszková 05:12
37 309 Tereza Cabrnochová 05:02
38 16 Veronika Řeháková 05:03
39 335 Eliška Pětvaldská 04:43
40 310 Barbora Crhonková 05:01
41 364 Sofie Ivánková 05:20
42 315 Klára Pospíšilová 05:06
43 243 Radka Zakuťanská 05:14
44 9 Julie Čablíková 05:01
45 56 Johana Nováková 05:14
46 258 Stela Kaizarová 05:13
47 8 Veronika Mališová 05:04
48 307 Valérie Tichá 05:33
49 239 Nela Rabenseifnerová 05:20
50 240 Anežka Stránělová 05:21
51 19 Adéla Krzyžanková 05:32
52 293 Tereza Slováčková 05:29
53 238 Dorota Přibylová 05:31
54 265 Zuzanna Kukuczka 05:32
55 351 Michaela Buzková 05:21
56 12 Gabriela Grzychová 05:35
57 18 Eliška Romanová 05:34
58 376 Tereza Faranová 05:37
59 316 Valerie Marfláková 05:37
60 345 Hana Mikulková 05:32
61 241 Natálie Šubová 05:34
62 236 Klára Paluchová 05:30
63 289 Dorota Hodaňová 05:38
64 260 Zuzana Dvořáčková 05:39
65 297 Anna Holubová 05:35
66 242 Jasmíne Vágnerová 05:07
67 292 Tea Gardoňová 05:32
68 20 Eliška Škarková 06:04
69 346 Bára Pospíšilová 05:33
70 349 Ela Helsteinová 06:01
71 235 Klára Navrátilová 06:09
72 35 Barbora Bačová 05:59
73 232 Šarlota Carová 05:55