Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Trojka na dráze

Frýdek-Místek (5. 4. 2023)

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 5.4.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 66 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:36.59
2 75 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 09:49.48
3 1 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25 09:50.51
4 7 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09:52.75
5 197 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10:04.14
6 74 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 20 10:08.01
7 85 Miroslav MokrošMiroslav Mokroš 88 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 10:13.49
8 87 Jan VojtekJan Vojtek 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 10:39.68
9 86 Lukáš KrpecLukáš Krpec 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 10:48.20
10 3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 10:49.76
11 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 23 10:55.23
12 10 Josef PerglerJosef Pergler 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 11:12.61
13 77 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 11:13.25
14 8 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 11:18.96
15 67 Martin MendrekMartin Mendrek 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 11:34.99
16 97 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 11:37.27
17 87 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:39.44
18 176 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 11:40.58
19 192 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 11:44.27
20 61 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 11:48.73
21 64 Kamil SasynKamil Sasyn 79 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 11:53.51
22 91 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 12:11.91
23 38 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:13.12
24 101 JIří FridrichJIří Fridrich 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 14:03.97
Celkem 24 závodníků
Běh 02 (st, 5.4.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 92 Robert ChrudinaRobert Chrudina 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 10:04.90
2 79 David HartigDavid Hartig 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 10:58.58
3 94 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 11:02.99
4 11 Pavel MališPavel Mališ 78 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 11:04.01
5 27 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 23 11:05.09
6 95 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 22 11:17.63
7 93 Petr MališPetr Mališ 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 11:27.36
8 33 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 11:49.04
9 26 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11:58.76
10 203 Roman MíčekRoman Míček 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 12:02.13
11 25 René KönigRené König 73 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 12:06.76
12 34 Vladislav MartynekVladislav Martynek 59 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 12:14.37
13 104 Pavel BebekPavel Bebek 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12:23.56
14 35 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 20 12:27.57
15 83 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 13:08.86
16 62 Kamil LubojackiKamil Lubojacki 71 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 13:19.20
17 29 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 13:25.91
18 98 Libor MiklošLibor Mikloš 60 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 13:26.36
19 207 Petr JadrníčekPetr Jadrníček 57 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 14:05.04
20 63 Štefan GrošŠtefan Groš 61 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 15:08.34
21 38 Bohumír NajdekBohumír Najdek 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 15:08.55
22 84 Boleslav BudaBoleslav Buda 57 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 15:21.10
23 44 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 16:38.56
24 100 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 17:40.62
Celkem 24 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:36.59
2 75 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 09:49.48
3 1 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25 09:50.51
4 7 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09:52.75
5 197 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10:04.14
6 92 Robert ChrudinaRobert Chrudina 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 10:04.90
7 74 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 20 10:08.01
8 85 Miroslav MokrošMiroslav Mokroš 88 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 10:13.49
9 87 Jan VojtekJan Vojtek 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 10:39.68
10 86 Lukáš KrpecLukáš Krpec 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 10:48.20
11 3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 10:49.76
12 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 23 10:55.23
13 79 David HartigDavid Hartig 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 10:58.58
14 94 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 11:02.99
15 11 Pavel MališPavel Mališ 78 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 11:04.01
16 27 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 23 11:05.09
17 10 Josef PerglerJosef Pergler 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 11:12.61
18 77 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 11:13.25
19 95 Daniel ŠindelekDaniel Šindelek 65 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 22 11:17.63
20 8 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 11:18.96
21 93 Petr MališPetr Mališ 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 11:27.36
22 67 Martin MendrekMartin Mendrek 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 11:34.99
23 97 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 11:37.27
24 87 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:39.44
25 176 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 11:40.58
26 192 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 11:44.27
27 61 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 11:48.73
28 33 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 11:49.04
29 64 Kamil SasynKamil Sasyn 79 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 11:53.51
30 26 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11:58.76
31 203 Roman MíčekRoman Míček 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 12:02.13
32 25 René KönigRené König 73 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 12:06.76
33 91 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 12:11.91
34 38 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:13.12
35 34 Vladislav MartynekVladislav Martynek 59 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 12:14.37
36 104 Pavel BebekPavel Bebek 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12:23.56
37 35 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 20 12:27.57
38 83 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 13:08.86
39 62 Kamil LubojackiKamil Lubojacki 71 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 13:19.20
40 29 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 13:25.91
41 98 Libor MiklošLibor Mikloš 60 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 13:26.36
42 101 JIří FridrichJIří Fridrich 80 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 14:03.97
43 207 Petr JadrníčekPetr Jadrníček 57 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 14:05.04
44 63 Štefan GrošŠtefan Groš 61 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 15:08.34
45 38 Bohumír NajdekBohumír Najdek 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 15:08.55
46 84 Boleslav BudaBoleslav Buda 57 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 15:21.10
47 44 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 16:38.56
48 100 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 17:40.62

3000 m - Ženy

(st, 5.4.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 82 Pavla SmolkováPavla Smolková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 28 11:00.71
2 2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31 11:06.78
3 179 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11:13.30
4 73 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 11:30.44
5 71 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 11:44.80
6 70 Ester MorcinkováEster Morcinková 85 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21 12:16.01
7 201 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 12:20.61
8 15 Hana LacikováHana Laciková 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 12:31.25
9 5 Ivana NajdkováIvana Najdková 85 NeregistrovaníNeregistrovaní 22 12:36.54
10 181 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19 12:43.40
11 99 Lucie HonzíkováLucie Honzíková 82 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 13:14.94
12 175 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 13:16.62
13 29 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 13:16.79
14 74 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 13:18.12
15 211 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 13:22.86
16 65 Romana ŠindelkováRomana Šindelková 89 NeregistrovaníNeregistrovaní 29 13:26.73
17 209 Tereza SamiecováTereza Samiecová 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 27 13:59.87
18 69 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16 14:01.39
19 208 Monika KubicováMonika Kubicová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 14:18.23
20 16 Daniela ŠkapováDaniela Škapová 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 30 14:24.64
21 200 Lea HolubčíkováLea Holubčíková 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 14:33.08
22 213 Veronika PinkasováVeronika Pinkasová 74 NeregistrovaníNeregistrovaní 24 14:36.41
23 104 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 26 14:38.24
24 6 Dita ŘíhováDita Říhová 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 25 14:38.53
25 60 Jana DudysováJana Dudysová 82 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 14:43.29
26 202 Pavla PavelkováPavla Pavelková 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 23 15:00.17
27 50 Klára MaštalířováKlára Maštalířová 71 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 15:09.49
28 19 Martina KlimasováMartina Klimasová 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 15:25.10
29 68 Monika BeránkováMonika Beránková 75 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 16:47.99
30 11 Vladimíra HelsteinováVladimíra Helsteinová 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 17:29.71
31 205 Hana MíčkováHana Míčková 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 17:54.27
Celkem 31 závodníků