Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pětka na dráze

Frýdek-Místek (19. 4. 2023)

5000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 19.4.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 325 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 16:38.51
2 331 Zbyněk ŠkucaZbyněk Škuca 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 16:54.67
3 7 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 17:10.20
4 1 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 17:12.10
5 329 Petr CzillingPetr Czilling 90 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 17:14.70
6 335 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 17:26.96
7 322 David FlašaDavid Flaša 89 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 4 17:35.64
8 338 Dominik GawlasDominik Gawlas 82 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 17:43.92
9 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 17:48.46
10 312 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 18:12.44
11 333 Jan VojtekJan Vojtek 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 18:13.74
12 3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 18:31.09
13 287 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 18:52.96
14 284 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:53.16
15 319 Stanislav SiudaStanislav Siuda 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 19:08.00
16 318 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21 19:12.16
17 10 Josef PerglerJosef Pergler 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 19:22.85
18 326 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 19:24.47
19 303 Martin MendrekMartin Mendrek 80 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 12 19:25.84
20 8 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 19:26.43
21 317 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 19:32.32
22 9 Martin NovákMartin Novák 79 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 21:26.05
Celkem 22 závodníků
Běh 02 (st, 19.4.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 323 Tomasz WrobelTomasz Wrobel 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 17:19.54
2 336 David HartigDavid Hartig 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 18:25.83
3 24 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 18:27.39
4 11 Pavel MališPavel Mališ 78 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 18:52.65
5 27 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 19:26.20
6 300 Petr MališPetr Mališ 78 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 11 19:43.63
7 33 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19:45.18
8 341 Roman BalážRoman Baláž 65 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20:55.68
9 26 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21:02.29
10 34 Vladislav MartynekVladislav Martynek 59 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 21:04.91
11 30 Roman MíčekRoman Míček 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 21:22.66
12 339 Pavel BebekPavel Bebek 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21:36.87
13 35 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 14 22:00.02
14 327 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 22:58.33
15 29 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 26:01.47
16 332 Štefan GrošŠtefan Groš 61 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 27:05.32
17 44 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 30:05.87
18 337 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 30:30.19
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 325 Filip AusteraFilip Austera 04 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 16:38.51
2 331 Zbyněk ŠkucaZbyněk Škuca 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 16:54.67
3 7 Jan HlavatíkJan Hlavatík 85 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 17:10.20
4 1 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22 17:12.10
5 329 Petr CzillingPetr Czilling 90 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 17:14.70
6 323 Tomasz WrobelTomasz Wrobel 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 17:19.54
7 335 Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 17:26.96
8 322 David FlašaDavid Flaša 89 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 4 17:35.64
9 338 Dominik GawlasDominik Gawlas 82 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 17:43.92
10 5 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 17:48.46
11 312 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 18:12.44
12 333 Jan VojtekJan Vojtek 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 18:13.74
13 336 David HartigDavid Hartig 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 18:25.83
14 24 Vladan ŠindelekVladan Šindelek 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 18:27.39
15 3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 18:31.09
16 11 Pavel MališPavel Mališ 78 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 18:52.65
17 287 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 18:52.96
18 284 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:53.16
19 319 Stanislav SiudaStanislav Siuda 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 19:08.00
20 318 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21 19:12.16
21 10 Josef PerglerJosef Pergler 84 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 19:22.85
22 326 Lukáš BernatíkLukáš Bernatík 79 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 19:24.47
23 303 Martin MendrekMartin Mendrek 80 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 12 19:25.84
24 27 Rostislav TrávníčekRostislav Trávníček 68 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 19:26.20
25 8 Daniel KaletaDaniel Kaleta 82 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 19:26.43
26 317 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 19:32.32
27 300 Petr MališPetr Mališ 78 Frýdecký pohárFrýdecký pohár 11 19:43.63
28 33 Petr KučírekPetr Kučírek 58 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19:45.18
29 341 Roman BalážRoman Baláž 65 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20:55.68
30 26 Tomáš ErnstTomáš Ernst 73 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 21:02.29
31 34 Vladislav MartynekVladislav Martynek 59 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 21:04.91
32 30 Roman MíčekRoman Míček 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 21:22.66
33 9 Martin NovákMartin Novák 79 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 21:26.05
34 339 Pavel BebekPavel Bebek 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21:36.87
35 35 Roman SlowioczekRoman Slowioczek 59 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 14 22:00.02
36 327 Jaroslav KondelJaroslav Kondel 58 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 22:58.33
37 29 Jaroslav VernarskýJaroslav Vernarský 67 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 26:01.47
38 332 Štefan GrošŠtefan Groš 61 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 27:05.32
39 44 Miroslav SehnalíkMiroslav Sehnalík 55 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 30:05.87
40 337 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 60 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 30:30.19

5000 m - Ženy

(st, 19.4.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 19:09.53
2 328 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20:16.29
3 310 Martina MazáčováMartina Mazáčová 77 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 20:19.03
4 343 Ester MorcinkováEster Morcinková 85 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 20:42.00
5 324 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 PB 20:55.78
6 345 Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24 20:58.32
7 334 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 20:59.23
8 342 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 21:06.15
9 330 Soňa PetrováSoňa Petrová 77 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 21:12.97
10 15 Hana LacikováHana Laciková 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 21:18.48
11 5 Ivana NajdkováIvana Najdková 85 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 22:02.91
12 7 Markéta MáchováMarkéta Máchová 77 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 22:42.93
13 340 Romana ŠindelkováRomana Šindelková 89 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 24:01.99
14 347 Tereza SamiecováTereza Samiecová 86 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 24:18.21
15 344 Jana DudysováJana Dudysová 82 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 24:43.79
16 16 Daniela ŠkapováDaniela Škapová 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 22 24:46.56
17 50 Klára MaštalířováKlára Maštalířová 71 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 24:52.78
18 6 Dita ŘíhováDita Říhová 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 24:58.51
19 17 Ludmila TrávníčkováLudmila Trávníčková 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 23 25:13.95
20 8 Lea HolubčíkováLea Holubčíková 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 25:26.27
21 346 Pavla PavelkováPavla Pavelková 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 26:17.10
22 19 Martina KlimasováMartina Klimasová 71 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 26:24.62
23 11 Vladimíra HelsteinováVladimíra Helsteinová 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 29:25.61
24 20 Hana MíčkováHana Míčková 72 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 31:30.16
Celkem 24 závodníků