Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (14. 5. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 472 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 10.92
2 468 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 11.25
3 116 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 11.31
4 140 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 SB 11.44
5 233 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 11.94
6 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 PB 12.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.27
2 132 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 SB 11.35
3 100 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 11.41
4 91 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 11.86
5 244 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 12.00
6 78 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 12.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 11.18
2 461 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 11.28
3 87 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 11.32
4 213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 11.55
5 452 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 11.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 472 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 PB 10.92
2 115 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 11.18
3 468 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 11.25
4 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.27
5 461 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 11.28
6 116 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 11.31
7 87 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 11.32
8 132 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 SB 11.35
9 100 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 11.41
10 140 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 SB 11.44
11 213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 11.55
12 452 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 SB 11.71
13 91 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 11.86
14 233 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 11.94
15 244 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 12.00
16 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 PB 12.08
17 78 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 12.21

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 472 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 10.96 13.00
2 115 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 11.10 11.00
3 116 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 SB 11.11 10.00
4 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 11.17 9.00
5 461 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 11.22 8.00
6 468 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 11.28 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.5.2023 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 SB 11.20 6.00
2 100 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 SB 11.26 5.00
3 87 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 SB 11.30 4.00
4 140 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 3 SB 11.40 3.00
5 213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 SB 11.48 2.00
6 452 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 11.64 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 14.5.2023 - 10:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 12.42
2 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43
3 373 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.85
4 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 12.94
5 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 13.07
6 175 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 13.22
7 321 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 13.27
8 352 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 13.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 14.5.2023 - 10:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.26
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.49
3 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 12.84
4 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.91
5 259 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 12.99
6 258 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 13.32
7 374 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 13.35
8 139 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 13.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 14.5.2023 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.26
2 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.51
3 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.94
4 102 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 13.04
5 77 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 13.37
6 267 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 13.41
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.25
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.26
1 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.26
3 254 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 12.42
4 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 12.43
5 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.49
6 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 12.51
7 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 SB 12.84
8 373 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.85
9 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 12.91
10 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 12.94
10 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.94
12 259 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 12.99
13 102 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 13.04
14 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 13.07
15 175 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 13.22
16 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 13.25
17 321 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 13.27
18 352 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 13.31
19 258 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 13.32
20 374 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 13.35
21 77 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 13.37
22 267 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 SB 13.41
23 139 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 13.48

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 14.5.2023 - 12:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 12.07 13.00
2 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 12.27 11.00
3 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 12.33 10.00
4 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 SB 12.38 9.00
5 254 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 12.44 8.00
6 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 12.50 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 14.5.2023 - 12:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 SB 12.66 6.00
2 357 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 12.75 5.00
3 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 SB 12.79 4.00
4 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 12.96 3.00
5 259 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 SB 12.98 2.00
6 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 13.15 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 21.66 13.00
2 192 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 21.75 11.00
3 468 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 22.14 8.00
4 454 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.32 6.50
5 132 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 22.54 3.00
6 453 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 22.65 2.00
7 87 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 22.69 1.00
8 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 472 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 22.10 10.00
2 240 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 22.11 9.00
3 100 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 22.35 5.00
4 455 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.48 4.00
5 115 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 22.76
6 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.34
460 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 NM
140 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 14.5.2023 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 461 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.32 6.50
2 452 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 23.02
3 77 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 23.20
4 216 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 23.26
5 182 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 23.76
6 109 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 24.09
7 78 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 24.30
38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 14.5.2023 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
103 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 22.64
121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 23.31
114 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 23.43
67 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 23.53
112 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 24.21
233 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 24.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 460 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 NM
2 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 SB 21.66 13.00
3 192 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 21.75 11.00
4 472 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 PB 22.10 10.00
5 240 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 22.11 9.00
6 468 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 22.14 8.00
7 454 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 22.32 6.50
7 461 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 22.32 6.50
9 100 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 22.35 5.00
10 455 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 22.48 4.00
11 132 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 2 22.54 3.00
12 103 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 22.64
13 453 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 22.65 2.00
14 87 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 22.69 1.00
15 115 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 22.76
16 452 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 23.02
17 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 23.20
17 77 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 23.20
19 216 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 23.26
20 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 23.31
21 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.34
22 114 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 23.43
23 67 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 23.53
24 182 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 23.76
25 109 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 24.09
26 112 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 24.21
27 233 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 24.27
28 78 Jan KinkorJan Kinkor 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 1 24.30
140 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 DNS
38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 24.13 13.00
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 24.60 11.00
3 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 24.78 10.00
4 53 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 25.15 9.00
5 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 25.21 7.00
6 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 25.57 6.00
7 313 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 25.76 2.00
8 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.17
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 25.17 8.00
2 326 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 25.61 5.00
3 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 25.65 4.00
4 259 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 25.73 3.00
5 263 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 26.15 1.00
6 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 SB 26.19
7 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 26.58
8 265 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 26.90
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 14.5.2023 - 14:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 26.84
2 21 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.89
3 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 26.91
4 24 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 26.97
5 77 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.27
6 311 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 SB 27.32
7 374 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 27.39
8 309 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 28.41
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 14.5.2023 - 14:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 26.98
113 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 27.12
258 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 27.91
122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 24.13 13.00
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 24.60 11.00
3 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 24.78 10.00
4 53 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 25.15 9.00
5 254 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 25.17 8.00
6 353 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 25.21 7.00
7 145 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 25.57 6.00
8 326 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 PB 25.61 5.00
9 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 25.65 4.00
10 259 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 25.73 3.00
11 313 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 PB 25.76 2.00
12 263 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 26.15 1.00
13 140 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 26.17
14 164 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 SB 26.19
15 129 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 26.58
16 25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 26.84
17 21 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 26.89
18 265 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 PB 26.90
19 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 26.91
20 24 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 PB 26.97
21 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 SB 26.98
22 113 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 27.12
23 77 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.27
24 311 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 SB 27.32
25 374 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 SB 27.39
26 258 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 27.91
27 309 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 28.41
122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 47.24 13.00
2 192 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 47.56 11.00
3 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 48.44 10.00
4 453 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 49.37 9.00
5 191 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 49.45 8.00
6 455 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 49.84 7.00
7 216 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 51.00 3.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 SB 50.98 5.00
2 101 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 51.02 2.00
3 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 51.53 1.00
4 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.67
5 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.82
6 5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 52.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 14.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 50.68 6.00
2 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 51.00 3.50
3 67 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 52.01
4 182 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 52.14
5 238 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 55.11
6 198 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 56.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 47.24 13.00
2 192 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 47.56 11.00
3 46 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 48.44 10.00
4 453 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 49.37 9.00
5 191 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 49.45 8.00
6 455 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 49.84 7.00
7 243 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 50.68 6.00
8 81 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 SB 50.98 5.00
9 216 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 51.00 3.50
9 121 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 PB 51.00 3.50
11 101 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 51.02 2.00
12 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 51.53 1.00
13 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.67
14 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.82
15 67 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 PB 52.01
16 182 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 52.14
17 5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 52.43
18 238 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 55.11
19 198 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 56.41

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 56.92 11.00
2 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.90 9.00
3 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 58.65 8.00
4 21 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 58.89 7.00
5 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.45 5.00
6 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 60.92 2.00
7 13 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 56.47 13.00
2 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 56.94 10.00
3 263 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 59.39 6.00
4 320 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 60.83 3.00
5 366 Eliška LackováEliška Lacková 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 61.03
6 311 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 61.51
207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 14.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 329 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.70 4.00
2 24 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 60.99 1.00
3 370 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 61.82
4 385 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 62.28
5 362 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 62.85
6 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 64.65
MS 113 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 60.52
314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 PB 56.47 13.00
2 313 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 56.92 11.00
3 202 Anna ReichováAnna Reichová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 56.94 10.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.90 9.00
5 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 PB 58.65 8.00
6 21 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 58.89 7.00
7 263 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 PB 59.39 6.00
8 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 59.45 5.00
9 113 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 PB 60.52
10 329 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 60.70 4.00
11 320 Amálie ŘehouškováAmálie Řehoušková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 60.83 3.00
12 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 60.92 2.00
13 24 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 60.99 1.00
14 366 Eliška LackováEliška Lacková 08 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 61.03
15 311 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 61.51
16 370 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 61.82
17 385 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 62.28
18 362 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 62.85
19 13 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 64.36
20 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 64.65
207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNF
314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 1:54.57 13.00
2 101 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 1:55.14 11.00
3 113 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 1:56.08 10.00
4 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 1:57.12 9.00
5 81 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 1:58.11 7.00
6 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 1:58.88 6.00
7 110 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 1:59.78 4.00
8 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 1:59.95 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 1:57.87 8.00
2 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 1:59.52 5.00
3 79 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 2:01.05 2.00
4 202 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:03.97 1.00
5 75 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 2:04.43
6 234 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 SB 2:06.90
7 235 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 2:12.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 1:54.57 13.00
2 101 Jiří JanečekJiří Janeček 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 1:55.14 11.00
3 113 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 1:56.08 10.00
4 61 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 1:57.12 9.00
5 84 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 1:57.87 8.00
6 81 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 1:58.11 7.00
7 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 1:58.88 6.00
8 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 1:59.52 5.00
9 110 Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 1:59.78 4.00
10 21 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 1:59.95 3.00
11 79 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 2:01.05 2.00
12 202 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:03.97 1.00
13 75 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 2:04.43
14 234 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 SB 2:06.90
15 235 Jakub LeštinaJakub Leština 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 PB 2:12.16

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12 PB 2:12.23 13.00
2 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:13.09 11.00
3 222 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:14.68 10.00
4 128 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:15.35 9.00
5 232 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:17.33 8.00
6 256 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:17.35 7.00
7 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:17.36 6.00
8 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 PB 2:18.66 5.00
9 236 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:21.64 4.00
10 333 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:21.80 3.00
11 26 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11 PB 2:21.88 2.00
12 309 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.35
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 2:23.02 1.00
2 67 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:23.70
3 330 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 SB 2:25.49
4 70 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:25.64
5 331 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:25.81
6 334 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:27.09
7 252 Carla BašistováCarla Bašistová 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 2:27.89
8 163 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 2:32.74
9 72 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:35.08
10 78 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:37.01
MS 314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 2:45.93
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 12 PB 2:12.23 13.00
2 117 Julie KubátováJulie Kubátová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 2:13.09 11.00
3 222 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:14.68 10.00
4 128 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 2:15.35 9.00
5 232 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:17.33 8.00
6 256 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 2:17.35 7.00
7 68 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:17.36 6.00
8 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 PB 2:18.66 5.00
9 236 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 2:21.64 4.00
10 333 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 2:21.80 3.00
11 26 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 11 PB 2:21.88 2.00
12 16 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 2:23.02 1.00
13 67 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 2:23.70
14 330 Nina ZajícováNina Zajícová 08 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 SB 2:25.49
15 70 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:25.64
16 331 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:25.81
17 334 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 2:27.09
18 252 Carla BašistováCarla Bašistová 08 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 SB 2:27.89
19 309 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.35
20 163 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 2:32.74
21 72 Linda PravdováLinda Pravdová 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:35.08
22 78 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:37.01
23 314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 2:45.93

1500 m - Muži

(ne, 14.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 113 Dominik VebrDominik Vebr 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 4 4:01.76 13.00
2 12 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 4:02.78 11.00
3 111 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 5 4:02.80 10.00
4 85 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 9 4:04.18 9.00
5 17 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 4:05.84 8.00
6 74 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 4:06.10 7.00
7 20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 4:06.19 6.00
8 98 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 13 PB 4:07.03 5.00
9 236 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 4:09.80 4.00
10 9 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 4:11.10 3.00
11 456 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 14 4:11.27 2.00
12 88 Jan RiegelJan Riegel 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 12 4:11.35 1.00
13 223 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 18 PB 4:16.97
14 242 Jakub StrnadJakub Strnad 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 20 PB 4:20.76
15 62 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 15 4:21.47
16 220 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 16 4:22.01
17 196 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17 4:32.77
18 237 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 19 4:37.17
470 Marek UvizlMarek Uvizl 92 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 DNF
105 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 11 DNS
Celkem 20 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 108 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 PB 4:27.68 13.00
2 134 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 SB 4:32.98 11.00
3 316 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 PB 4:36.38 10.00
4 6 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 4:54.53 9.00
5 67 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:58.82 8.00
6 20 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 13 4:59.23 7.00
7 310 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 11 PB 5:00.86 6.00
8 14 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 5:03.86 5.00
9 69 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 5:03.97 4.00
10 261 Aneta KramosilováAneta Kramosilová 07 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 14 5:04.76 3.00
11 332 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 9 5:08.60 2.00
12 323 Marie TicháMarie Tichá 06 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 12 PB 5:11.62 1.00
13 16 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 10 5:17.32
MS 142 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 4:54.62
MS 317 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 15 PB 5:29.68
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 14.5.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 469 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 PB 14:53.29 13.00
2 12 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 PB 15:03.29 11.00
3 98 Vilém HorákVilém Horák 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 PB 15:04.28 10.00
4 470 Marek UvizlMarek Uvizl 92 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 15:05.14 9.00
5 105 Jan KunčickýJan Kunčický 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 10 15:14.56 8.00
6 458 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 11 PB 15:32.62 7.00
7 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 16:15.30 6.00
8 196 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 16:28.61 5.00
9 59 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 12 16:42.33 4.00
10 3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 SB 16:54.19 3.00
11 26 Tomáš PivrnecTomáš Pivrnec 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 17:31.49 2.00
12 186 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 18:54.42 1.00
466 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 13 DNS
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 228 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 17:27.66 13.00
2 149 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17:32.44 11.00
3 371 Zuzana PičmanováZuzana Pičmanová 99 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 3 PB 17:46.45 10.00
4 6 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18:17.82 9.00
5 14 Elizabeta UkolovaElizabeta Ukolova 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 PB 18:38.49 8.00
6 69 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 18:46.33 7.00
7 315 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 18:47.74 6.00
8 355 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 18:52.20 5.00
9 270 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 12 19:58.25 4.00
10 234 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14 19:58.65 3.00
11 262 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 20:18.07 2.00
12 229 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 22:10.82 1.00
13 152 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 10 22:16.29
14 59 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 22:34.19
Celkem 14 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 11:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.08 13.00
2 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 14.49 11.00
3 324 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 14.52 10.00
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 14.81 9.00
5 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 15.07 7.50
6 328 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 15.19 6.00
7 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 15.25 5.00
8 253 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 16.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 11:45) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 326 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 15.07 7.50
2 336 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 15.46 4.00
3 173 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 15.64 3.00
4 103 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 15.65 2.00
5 354 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 15.65 1.00
6 25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 SB 15.68
7 255 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 17.20
MS 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 15.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 14.08 13.00
2 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 14.49 11.00
3 324 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 14.52 10.00
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 14.81 9.00
5 104 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 15.07 7.50
5 326 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 15.07 7.50
7 328 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 1 15.19 6.00
8 10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 15.25 5.00
9 336 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 PB 15.46 4.00
10 122 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 15.51
11 173 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 15.64 3.00
12 103 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 15.65 2.00
12 354 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 7 15.65 1.00
14 25 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 SB 15.68
15 253 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 16.68
16 255 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1 17.20

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 14.5.2023 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 460 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 15.28 13.00
2 2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 15.40 11.00
3 141 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 4 17.64 10.00
4 229 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 18.38 9.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži

(ne, 14.5.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 54.79 13.00
2 464 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 55.95 11.00
3 465 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 58.50 10.00
4 214 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 58.77 9.00
5 229 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 64.33 8.00
6 200 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 68.44 7.00
7 195 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 71.18 6.00
8 123 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 7 72.24 5.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 63.32 13.00
2 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 63.61 11.00
3 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 64.78 10.00
4 329 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 65.91 8.00
5 169 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 66.05 7.00
6 265 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 66.47 5.00
7 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 67.29 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 65.70 9.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 66.36 6.00
3 363 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 68.58 3.00
4 22 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 68.91 2.00
5 26 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 70.31 1.00
6 318 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 72.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 63.32 13.00
2 216 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 63.61 11.00
3 220 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 64.78 10.00
4 176 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 65.70 9.00
5 329 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 65.91 8.00
6 169 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 66.05 7.00
7 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 SB 66.36 6.00
8 265 Kristýna PokornáKristýna Pokorná 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 8 66.47 5.00
9 372 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 2 67.29 4.00
10 363 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 68.58 3.00
11 22 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 68.91 2.00
12 26 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 8 70.31 1.00
13 318 Andrea NikodemováAndrea Nikodemová 04 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 PB 72.54

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Baše, Fischer, Jára, Nevole Baše, Fischer, Jára, Nevole Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 43.08 13.00
2 472 Veselý, Drahota, Šulc, Procházka Veselý, Drahota, Šulc, Procházka ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 43.23 11.00
3 77 Baxa, Tauer, Froněk, Malina Baxa, Tauer, Froněk, Malina AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 44.53 9.00
4 100 Hostička, Svoboda, Bartoš, Vostatek Hostička, Svoboda, Bartoš, Vostatek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 44.79 8.00
5 182 Čada, Prokop, Ševčík, Marček Čada, Prokop, Ševčík, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.95 6.00
6 213 Dřevikovský, Holoubek, Krizan, Vobruba Dřevikovský, Holoubek, Krizan, Vobruba T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 44.97 5.00
7 123 Dytrych, Bartoš, Svoboda, Škarda Dytrych, Bartoš, Svoboda, Škarda SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 45.06 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 453 Cihlář, Holeček, Bělohlávek, Skýpala Cihlář, Holeček, Bělohlávek, Skýpala ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 44.35 10.00
2 96 Hajzler, Veselý, Koptík, Tichý Hajzler, Veselý, Koptík, Tichý Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 44.89 7.00
3 5 Končický, Nývlt, Řežábek, Rybák Končický, Nývlt, Řežábek, Rybák Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 48.44 3.00
465 Sládek, Sobota, Straka, Šašek Sládek, Sobota, Straka, Šašek ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Baše, Fischer, Jára, Nevole Baše, Fischer, Jára, Nevole Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 43.08 13.00
2 472 Veselý, Drahota, Šulc, Procházka Veselý, Drahota, Šulc, Procházka ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 43.23 11.00
3 453 Cihlář, Holeček, Bělohlávek, Skýpala Cihlář, Holeček, Bělohlávek, Skýpala ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 44.35 10.00
4 77 Baxa, Tauer, Froněk, Malina Baxa, Tauer, Froněk, Malina AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 44.53 9.00
5 100 Hostička, Svoboda, Bartoš, Vostatek Hostička, Svoboda, Bartoš, Vostatek Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 44.79 8.00
6 96 Hajzler, Veselý, Koptík, Tichý Hajzler, Veselý, Koptík, Tichý Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 44.89 7.00
7 182 Čada, Prokop, Ševčík, Marček Čada, Prokop, Ševčík, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.95 6.00
8 213 Dřevikovský, Holoubek, Krizan, Vobruba Dřevikovský, Holoubek, Krizan, Vobruba T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 8 44.97 5.00
9 123 Dytrych, Bartoš, Svoboda, Škarda Dytrych, Bartoš, Svoboda, Škarda SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 6 45.06 4.00
10 5 Končický, Nývlt, Řežábek, Rybák Končický, Nývlt, Řežábek, Rybák Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 48.44 3.00
465 Sládek, Sobota, Straka, Šašek Sládek, Sobota, Straka, Šašek ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Skuhravá, Doubková, Slabá, Táborská Skuhravá, Doubková, Slabá, Táborská Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 48.47 13.00
2 208 Rychlíková, Sládková, Viktorová, Voříšková Rychlíková, Sládková, Viktorová, Voříšková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 50.05 11.00
3 145 Vojtěchovská, Zámolová, Šťastná, Dyrynková Vojtěchovská, Zámolová, Šťastná, Dyrynková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 50.30 10.00
4 24 Doležalová, Johnová, Gucfová, Suchomelová Doležalová, Johnová, Gucfová, Suchomelová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 50.58 9.00
5 176 Vaňková, Ježková, Šímová, Říhová Vaňková, Ježková, Šímová, Říhová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 51.70 5.00
6 258 Fischbachová, Skočdopolová, Dorňáková, Bažoutová Fischbachová, Skočdopolová, Dorňáková, Bažoutová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 52.51 4.00
7 53 Dušková, Pokorná, Pravdová, Hněvkovská Dušková, Pokorná, Pravdová, Hněvkovská TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.52 3.00
324 Nikodemová, Salčáková, Václavíková, Maršálková Nikodemová, Salčáková, Václavíková, Maršálková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla T.P.24.7
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Brádlerová, Nováková, Vaňková, Navrátilová Brádlerová, Nováková, Vaňková, Navrátilová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 51.07 8.00
2 363 Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 51.49 7.00
3 17 Kličková, Hrušková, Marešová, Kotková Kličková, Hrušková, Marešová, Kotková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.53 6.00
4 106 Hanuliaková, Kavanová, Feitová, Novotná Hanuliaková, Kavanová, Feitová, Novotná ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 52.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Skuhravá, Doubková, Slabá, Táborská Skuhravá, Doubková, Slabá, Táborská Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 4 48.47 13.00
2 208 Rychlíková, Sládková, Viktorová, Voříšková Rychlíková, Sládková, Viktorová, Voříšková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 50.05 11.00
3 145 Vojtěchovská, Zámolová, Šťastná, Dyrynková Vojtěchovská, Zámolová, Šťastná, Dyrynková ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 50.30 10.00
4 24 Doležalová, Johnová, Gucfová, Suchomelová Doležalová, Johnová, Gucfová, Suchomelová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 50.58 9.00
5 102 Brádlerová, Nováková, Vaňková, Navrátilová Brádlerová, Nováková, Vaňková, Navrátilová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 51.07 8.00
6 363 Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Kohoutová, Pajková, Klejnová, Česká Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 51.49 7.00
7 17 Kličková, Hrušková, Marešová, Kotková Kličková, Hrušková, Marešová, Kotková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 51.53 6.00
8 176 Vaňková, Ježková, Šímová, Říhová Vaňková, Ježková, Šímová, Říhová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 51.70 5.00
9 258 Fischbachová, Skočdopolová, Dorňáková, Bažoutová Fischbachová, Skočdopolová, Dorňáková, Bažoutová Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 52.51 4.00
10 53 Dušková, Pokorná, Pravdová, Hněvkovská Dušková, Pokorná, Pravdová, Hněvkovská TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 52.52 3.00
11 106 Hanuliaková, Kavanová, Feitová, Novotná Hanuliaková, Kavanová, Feitová, Novotná ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 52.60 2.00
324 Nikodemová, Salčáková, Václavíková, Maršálková Nikodemová, Salčáková, Václavíková, Maršálková T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 DQ

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 455 Holeček, Skýpala, Bělohlávek, Cihlář Holeček, Skýpala, Bělohlávek, Cihlář ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:22.95 13.00
2 21 Nývlt, Baše, Češka, Nevole Nývlt, Baše, Češka, Nevole Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:23.58 11.00
3 61 Pergler, Hrubý, Kasl, Černý Pergler, Hrubý, Kasl, Černý AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 3:24.37 10.00
4 214 Gloza, Holoubek, Nečas, Lukš Gloza, Holoubek, Nečas, Lukš T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:30.16 9.00
5 101 Janeček, Šolc, Šíba, Horák Janeček, Šolc, Šíba, Horák Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 3:33.63 8.00
6 195 Prokop, Sochůrek, Krbec, Vaidiš Prokop, Sochůrek, Krbec, Vaidiš TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:41.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Holub, Macán, Carpentier, Škarban Holub, Macán, Carpentier, Škarban AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 3:36.95 7.00
2 470 Uvizl, Sládek, Procházka, Sadirov Uvizl, Sládek, Procházka, Sadirov ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:37.51 6.00
3 109 Svoboda, Tichý, Koptík, Bartoš Svoboda, Tichý, Koptík, Bartoš Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 3:41.57 4.00
4 5 Končický, Pasler, Fischer, Skalička Končický, Pasler, Fischer, Skalička Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 3:50.58 3.00
5 223 Kopecký, Krizan, Kubát, Leština Kopecký, Krizan, Kubát, Leština T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 3:50.67 2.00
20 Olšanský, Řežábek, Pivrnec, Rybák Olšanský, Řežábek, Pivrnec, Rybák Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 455 Holeček, Skýpala, Bělohlávek, Cihlář Holeček, Skýpala, Bělohlávek, Cihlář ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:22.95 13.00
2 21 Nývlt, Baše, Češka, Nevole Nývlt, Baše, Češka, Nevole Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 3:23.58 11.00
3 61 Pergler, Hrubý, Kasl, Černý Pergler, Hrubý, Kasl, Černý AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 3:24.37 10.00
4 214 Gloza, Holoubek, Nečas, Lukš Gloza, Holoubek, Nečas, Lukš T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 3:30.16 9.00
5 101 Janeček, Šolc, Šíba, Horák Janeček, Šolc, Šíba, Horák Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 7 3:33.63 8.00
6 79 Holub, Macán, Carpentier, Škarban Holub, Macán, Carpentier, Škarban AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 3:36.95 7.00
7 470 Uvizl, Sládek, Procházka, Sadirov Uvizl, Sládek, Procházka, Sadirov ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:37.51 6.00
8 195 Prokop, Sochůrek, Krbec, Vaidiš Prokop, Sochůrek, Krbec, Vaidiš TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:41.41 5.00
9 109 Svoboda, Tichý, Koptík, Bartoš Svoboda, Tichý, Koptík, Bartoš Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 3:41.57 4.00
10 5 Končický, Pasler, Fischer, Skalička Končický, Pasler, Fischer, Skalička Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 3:50.58 3.00
11 223 Kopecký, Krizan, Kubát, Leština Kopecký, Krizan, Kubát, Leština T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 7 3:50.67 2.00
20 Olšanský, Řežábek, Pivrnec, Rybák Olšanský, Řežábek, Pivrnec, Rybák Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 DNS

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 14.5.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Voříšková, Vimmerová, Sládková, Zavadilová Voříšková, Vimmerová, Sládková, Zavadilová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:52.67 13.00
2 104 Janků, Hrachovcová, Kopecká, Kubátová Janků, Hrachovcová, Kopecká, Kubátová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:56.30 11.00
3 311 Bahenská, Řehoušková, Valachová, Kotoučová Bahenská, Řehoušková, Valachová, Kotoučová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 4:07.98 9.00
4 22 Marešová, Hrušková, Gucfová, Suchomelová Marešová, Hrušková, Gucfová, Suchomelová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 4:09.32 8.00
5 163 Hájková, Vaňková, Říhová, Šímová Hájková, Vaňková, Říhová, Šímová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 4:13.61 6.00
6 67 Perglerová, Pokorná, Placatková, Šulcová Perglerová, Pokorná, Placatková, Šulcová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:15.47 5.00
7 252 Bašistová, Kučerová, Skočdopolová, Dufková Bašistová, Kučerová, Skočdopolová, Dufková Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 4:17.83 4.00
8 385 Vrbová, Lacková, Doubková, Langerová Vrbová, Lacková, Doubková, Langerová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 4:18.80 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 14.5.2023 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Rychlíková, Viktorová, Černá, Reichová Rychlíková, Viktorová, Černá, Reichová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:07.59 10.00
2 353 Doubková, Klejnová, Česká, Pajková Doubková, Klejnová, Česká, Pajková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 4:09.97 7.00
3 18 Johnová, Horáčková, Ukolova, Procházková Johnová, Horáčková, Ukolova, Procházková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 4:20.64 2.00
4 331 Říhová, Šimánková, Pardamcová, Nikodemová Říhová, Šimánková, Pardamcová, Nikodemová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 4:21.79 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Voříšková, Vimmerová, Sládková, Zavadilová Voříšková, Vimmerová, Sládková, Zavadilová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:52.67 13.00
2 104 Janků, Hrachovcová, Kopecká, Kubátová Janků, Hrachovcová, Kopecká, Kubátová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 3:56.30 11.00
3 208 Rychlíková, Viktorová, Černá, Reichová Rychlíková, Viktorová, Černá, Reichová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:07.59 10.00
4 311 Bahenská, Řehoušková, Valachová, Kotoučová Bahenská, Řehoušková, Valachová, Kotoučová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 4 4:07.98 9.00
5 22 Marešová, Hrušková, Gucfová, Suchomelová Marešová, Hrušková, Gucfová, Suchomelová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 4:09.32 8.00
6 353 Doubková, Klejnová, Česká, Pajková Doubková, Klejnová, Česká, Pajková Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 5 4:09.97 7.00
7 163 Hájková, Vaňková, Říhová, Šímová Hájková, Vaňková, Říhová, Šímová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 4:13.61 6.00
8 67 Perglerová, Pokorná, Placatková, Šulcová Perglerová, Pokorná, Placatková, Šulcová TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:15.47 5.00
9 252 Bašistová, Kučerová, Skočdopolová, Dufková Bašistová, Kučerová, Skočdopolová, Dufková Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 2 4:17.83 4.00
10 385 Vrbová, Lacková, Doubková, Langerová Vrbová, Lacková, Doubková, Langerová Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s. 6 4:18.80 3.00
11 18 Johnová, Horáčková, Ukolova, Procházková Johnová, Horáčková, Ukolova, Procházková Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 4:20.64 2.00
12 331 Říhová, Šimánková, Pardamcová, Nikodemová Říhová, Šimánková, Pardamcová, Nikodemová T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 6 4:21.79 1.00

skok vysoký - Muži

(ne, 14.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,73 1,78 1,83 1,88 1,92 1,96 2,00 2,04 2,07 2,10 2,13 2,15 Body
1 462 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 8 2.04 - - - o o xo o xo x- xx 13.00
2 217 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 11 1.96 - - o o xo o xxx 11.00
3 7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 10 1.96 - - o - o xo x- x- x- 10.00
4 11 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
99 7 SB 1.96 - - o xo xxo xo xxx 9.00
5 19 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 6 1.92 - - o xxo xxo xxx 8.00
6 457 Borys KolomiichukBorys Kolomiichuk
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 1 SB 1.88 - - o xxo xxx 7.00
7 240 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 4 1.83 - - xo xxx 6.00
8 72 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
05 3 1.83 o xo xxo xxx 5.00
9= 25 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 9 1.78 - o - xxx 3.50
9= 68 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
95 2 1.78 o o xxx 3.50
122 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 5 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 Body
1 376 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 17 1.64 - o o o o xxo xo xxx 13.00
2 336 Dominika SalčákováDominika Salčáková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 16 1.61 - xo o o o o xxx 11.00
3 18 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 14 1.61 - o o xo xo xxo xxx 10.00
4 264 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
03 15 1.58 - - o xo o xxx 9.00
5 218 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 1.54 - - o o xxx 8.00
6= 151 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
09 13 1.54 o o o xo xxx 6.50
6= 253 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 18 1.54 - - o xo xxx 6.50
8= 260 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 7 1.50 o o o xxx 4.50
8= 361 Teodora KalendováTeodora Kalendová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 8 1.50 o o o xxx 4.50
10= 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 11 1.50 - - xo xxx 2.50
10= 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 1 SB 1.50 - - xo xxx 2.50
12 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 3 SB 1.50 o o xxo xxx 1.00
13= 255 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 2 SB 1.45 o xo xxx
13= 17 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 9 1.45 o xo xxx
15 4 Tereza FraňkováTereza Fraňková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
92 12 1.45 o xxo xxx
16 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 4 1.40 o xxx
17 327 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 6 1.40 xo xxx
54 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 14.5.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,30 3,50 3,65 3,80 3,95 4,10 4,25 4,40 4,55 4,65 4,75 4,85 4,95 5,05 Body
1 199 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 11 4.40 - - - - - - xo o r 13.00
2 18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 9 4.25 - - - - o - o xxx 11.00
3 141 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
99 7 4.25 - - - - - o xxo xxx 10.00
4 107 Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 4 3.80 - - - o xxx 9.00
5 60 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
06 5 3.80 - - xxo xo xxx 8.00
6 95 Dominik GyselDominik Gysel
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
02 6 3.65 - - xo xxx 7.00
7 463 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 1 SB 3.50 - o xxx 6.00
8 77 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
04 2 3.30 o xxx 5.00
106 Matěj MachMatěj Mach
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 8 DNS
52 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 NM - - - - - xxx
212 Jakub BinterJakub Binter
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 3 NM - - xxx
96 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 12 NM - - - - - - - - - xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,45 2,65 2,85 3,05 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1 260 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
07 6 PB 3.20 - xxo o o o xxx 13.00
2 360 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 5 3.05 - o o o xxx 11.00
3 156 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
98 8 3.05 - o xo o xxx 10.00
4 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 3 SB 3.05 - o o xo xxx 9.00
5 368 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 7 3.05 - o xo xxo xxx 8.00
6= 59 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 9 2.85 - - o xxx 6.50
6= 7 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
85 4 2.85 o o o x- x 6.50
8 157 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
06 2 2.45 o xxx 5.00
114 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 14.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 11 7.12 -0.1 m/s x 7.12  -0,10 7.06  0,80 7.12 - - - 13.00
2 228 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 12 7.03 +0.2 m/s 7.03  0,20 4.74  -2,30 6.75  -0,80 7.03 x 6.67  -0,40 x 11.00
3 18 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 10 6.97 -0.7 m/s 6.97  -0,70 6.78  -0,60 6.87  0,60 6.97 - - - 10.00
4 240 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 8 6.88 -0.4 m/s x x 6.88  -0,40 6.88 x 6.86  -0,40 4.80  -2,20 9.00
5 122 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 7 6.82 +0.4 m/s 6.66  -0,70 x 6.55  0,40 6.66 6.05  -1,10 6.82  0,40 6.62  -2,20 8.00
6 106 Matěj MachMatěj Mach
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 9 6.65 +1.4 m/s 6.65  1,40 x x 6.65 x 6.46  -1,20 5.56  -1,60 7.00
7 68 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
95 4 6.29 -0.2 m/s 6.29  -0,20 6.01  -0,70 6.04  -0,90 6.29 6.01  -2,00 5.95  -1,50 6.00  -0,70 6.00
8 19 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 6 6.26 -0.2 m/s 6.26  -0,20 6.07  -1,70 4.29  -2,30 6.26 6.23  -1,70 6.24  -0,70 x 5.00
9 141 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
99 3 6.09 -0.8 m/s x 5.89  -1,20 6.09  -0,80 6.09 4.00
10 457 Borys KolomiichukBorys Kolomiichuk
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 1 SB 5.72 -1.1 m/s 5.65  1,00 5.72  -1,10 - 5.72 3.00
11 102 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
04 2 4.75 -0.3 m/s 4.75  -0,30 - - 4.75 2.00
52 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 324 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 22 5.69 +1.9 m/s x 5.69  1,90 5.58  0,40 5.69 5.40  -0,40 5.54  1,30 - 13.00
2 53 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 19 5.44 -1.2 m/s 4.74  -0,60 5.43  -1,30 5.26  -0,90 5.43 5.44  -1,20 5.21  -0,30 5.21  0,10 11.00
3 104 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 16 SB 5.44 -0.5 m/s 5.38  -1,20 5.19  -1,10 x 5.38 x 5.44  -0,50 4.12  0,40 10.00
4 203 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 20 5.38 +0.3 m/s 5.33  -1,30 5.31  -0,30 5.38  0,30 5.38 x x x 9.00
5 170 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
00 11 PB 5.37 -0.3 m/s 5.20  -1,30 x 5.37  -0,30 5.37 x x x 8.00
6 235 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 9 PB 5.34 -1.6 m/s 4.88  -3,30 5.34  -1,60 x 5.34 x x x 7.00
7 322 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 12 5.27 -2.0 m/s x 5.26  -0,60 5.19  -0,40 5.26 4.82  -2,30 5.27  -2,00 4.99  -0,30 6.00
8 17 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
07 6 SB 5.20 +1.4 m/s 5.04  -1,10 5.20  1,40 5.06  0,10 5.20 5.10  -1,70 x 5.14  -0,30 5.00
9 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
03 1 SB 5.20 +1.3 m/s x x 5.20  1,30 5.20 4.00
10 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 18 5.18 -1.4 m/s 5.14  -1,70 5.18  -1,40 4.96  -2,20 5.18 3.00
11 328 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
04 10 5.16 -0.8 m/s 5.16  -0,80 3.84  -2,10 5.15  -0,60 5.16 2.00
12 367 Karolína LackováKarolína Lacková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 15 5.11 -0.5 m/s 4.98  -0,10 5.01  -0,60 5.11  -0,50 5.11 1.00
13 103 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 8 5.10 -1.0 m/s 5.10  -1,00 5.00  0,30 4.58  1,10 5.10
14 366 Eliška LackováEliška Lacková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
08 14 5.10 -0.7 m/s 5.10  -0,70 x x 5.10
15 363 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 5 SB 5.05 +0.0 m/s x 5.05  0,00 4.98  0,50 5.05
16 11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
04 17 5.03 -2.1 m/s 5.03  -2,10 x 4.56  -0,50 5.03
17 359 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 3 SB 4.99 +0.4 m/s x 4.97  -0,60 4.99  0,40 4.99
18 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
99 13 4.91 -0.2 m/s x 4.86  -2,10 4.91  -0,20 4.91
19 270 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 4 4.77 -0.8 m/s 4.77  -0,80 4.72  0,30 4.58  -0,90 4.77
20 326 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
07 21 3.04 +1.7 m/s x 3.04  1,70 x 3.04
112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 7 DNS
360 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
05 2 NM x x x -
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 14.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary
01 6 14.53 -1.1 m/s 14.16  0,00 12.52  -1,20 14.03  -1,30 14.16 x 13.48  -0,10 14.53  -1,10 13.00
2 7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
98 5 12.25 -3.0 m/s x 12.25  -3,00 12.14  -1,00 12.25 - - - 11.00
3 11 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
99 4 12.03 -0.9 m/s 11.23  -1,90 11.74  1,00 11.83  -0,50 11.83 11.61  0,00 11.97  -1,20 12.03  -0,90 10.00
4 89 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
05 3 11.94 -0.3 m/s 11.94  -0,30 11.89  1,80 11.87  0,80 11.94 11.80  0,70 11.79  2,20 11.73  0,20 9.00
5 72 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s.
05 2 11.79 +0.4 m/s x 11.36  -1,50 11.48  -1,20 11.48 11.65  -0,70 x 11.79  0,40 8.00
6 5 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
96 1 PB 11.04 +1.3 m/s x x x - 11.04  1,30 - - 7.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
90 17 11.82 -0.4 m/s 11.56  0,60 11.61  -1,30 11.82  -0,40 11.82 x 11.46  -0,40 11.66  -0,10 13.00
2 170 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
00 7 SB 11.80 +0.0 m/s 11.40  0,20 11.80  0,00 x 11.80 x 11.53  0,10 x 11.00
3 376 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s. Atletika Vlašim, z.s.
06 15 11.69 -0.8 m/s x 11.69  -0,80 x 11.69 11.29  -0,40 - 11.49  0,40 10.00
4 324 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
01 14 11.69 -0.1 m/s x x 11.19  -0,40 11.19 11.69  -0,10 - - 9.00
5 322 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
03 16 11.32 +0.0 m/s 11.18  0,50 11.10  -1,80 10.93  -1,70 11.18 11.32  0,00 11.30  -0,30 11.22  -0,20 8.00
6 270 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
05 10 PB 11.24 -0.9 m/s 10.57  0,20 11.24  -0,90 10.45  -0,80 11.24 7.00
7 112 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
04 11 11.01 +0.1 m/s x 10.72  -2,10 10.92  -1,30 10.92 10.92  1,10 11.01  0,10 x 6.00
8 165 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99