Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (24. 6. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.6.2023 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.32
2 108 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.41
3 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.52
4 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 12.24
5 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.33
6 72 Jakub KlimoJakub Klimo 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 12.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.6.2023 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.14
2 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.31
3 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.43
4 105 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.54
5 25 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 12.02
191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.10
2 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.15
3 16 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.74
4 104 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
5 41 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.98
19 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.6.2023 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 11.26
2 176 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.36
3 29 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 11.77
4 32 Vlastimil Nicolas KristlVlastimil Nicolas Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.09
5 185 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 12.21
27 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 24.6.2023 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.83
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.02
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.10
2 67 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.14
3 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 11.15
4 89 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 11.26
5 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.31
6 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.32
7 176 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.36
8 108 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.41
9 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.43
10 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.52
11 105 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.54
12 16 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.74
13 29 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 11.77
14 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.83
15 25 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 12.02
15 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.02
17 104 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.05
18 32 Vlastimil Nicolas KristlVlastimil Nicolas Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.09
19 185 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 12.21
20 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 12.24
21 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.33
22 72 Jakub KlimoJakub Klimo 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 12.52
23 41 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.98
191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 DNS
19 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
27 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 24.6.2023 - 12:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 2 10.79 13.00
2 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11.09 11.00
3 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.10 10.00
4 67 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.16 9.00
5 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 11.20 8.00
6 89 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 5 11.21 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.6.2023 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 11.37 6.00
2 108 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.45 5.00
3 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 11.50 4.00
4 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.62 3.00
5 16 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 SB 11.65 2.00
6 105 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.70 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 4 12.46
2 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 3 SB 12.81
3 194 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.18
4 98 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.27
5 196 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.45
6 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 13.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.70
2 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 SB 12.91
3 162 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 5 13.11
4 54 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 13.26
5 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.69
180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.61
2 66 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.87
3 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.09
4 189 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 13.26
5 177 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.29
6 155 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 13.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.54
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 PB 12.70
3 101 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 12.77
4 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 12.86
5 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 13.24
6 5 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 13.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.44
2 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.83
3 55 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 14.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (so, 24.6.2023 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 SB 13.50
2 3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 13.69
MS Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 6 14.22
4 63 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 14.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 4 12.46
2 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 PB 12.54
3 14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.61
4 102 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.70
4 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 PB 12.70
6 101 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 12.77
7 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 3 SB 12.81
8 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 12.86
9 66 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.87
10 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 SB 12.91
11 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.09
12 162 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 5 13.11
13 194 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.18
14 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 13.24
15 54 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 13.26
15 189 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 13.26
15 5 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 13.26
18 98 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 13.27
19 177 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.29
20 57 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.44
21 196 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.45
22 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 13.46
23 86 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 5 SB 13.50
24 155 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 1 13.61
25 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.69
25 3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 13.69
27 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.83
28 55 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 14.00
29 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 6 14.22
30 63 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 14.57
180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 24.6.2023 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 3 12.51 13.00
2 102 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 12.67 11.00
3 14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 12.73 10.00
4 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 12.78 9.00
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 12.79 8.00
6 101 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.97 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.6.2023 - 12:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 3 12.89 6.00
2 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 12.96 5.00
3 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.03 4.00
4 66 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.06 3.00
5 162 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 SB 13.07 2.00
6 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 13.08 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 14:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.36 13.00
2 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.54 11.00
3 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.58 10.00
4 67 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 22.98 7.00
5 108 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.00 6.00
6 176 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 23.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 22.85 9.00
2 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 22.85 8.00
3 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 23.01 5.00
4 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.33 3.00
5 170 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.35 2.00
6 29 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 14:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 23.32 4.00
2 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.55
3 105 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.78
4 157 Jan KlesňákJan Klesňák 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.80
5 16 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.95
6 104 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.32
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.6.2023 - 14:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 23.52 1.00
2 135 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 24.10
3 155 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 24.67
4 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 25.16
5 185 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 25.28
6 174 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 25.85
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 24.6.2023 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.84
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.38
MS 32 Vlastimil Nicolas KristlVlastimil Nicolas Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 25.10
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.36 13.00
2 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 22.54 11.00
3 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.58 10.00
4 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 22.85 9.00
4 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 22.85 8.00
6 67 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 22.98 7.00
7 108 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.00 6.00
8 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 23.01 5.00
9 89 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 2 23.32 4.00
10 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.33 3.00
11 170 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 23.35 2.00
12 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 23.52 1.00
13 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 23.55
14 176 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 23.68
15 105 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 23.78
16 157 Jan KlesňákJan Klesňák 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 23.80
17 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 23.84
18 16 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 23.95
19 135 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 PB 24.10
20 29 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 24.11
21 104 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.32
22 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.38
23 155 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 24.67
24 32 Vlastimil Nicolas KristlVlastimil Nicolas Kristl 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 25.10
25 Lukáš AugustaLukáš Augusta 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 25.16
26 185 Miroslav KučeraMiroslav Kučera 93 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 25.28
27 174 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 25.85

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.73 13.00
2 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 2 25.95 11.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 26.19 10.00
4 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.65 5.00
5 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 26.87 3.00
6 166 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 27.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 26.27 8.00
2 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 2 SB 26.55 7.00
3 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 SB 26.63 6.00
4 68 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 26.86 4.00
5 162 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 27.25
6 57 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 27.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 177 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 27.05 2.00
2 5 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 27.05 1.00
3 194 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.35
4 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 PB 27.49
5 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 27.56
103 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 27.37
2 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 27.87
3 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.01
4 141 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 28.05
155 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 3 SB 27.96
2 172 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 6 28.82
3 28 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.19
4 181 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.33
5 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.87
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 24.6.2023 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 26.26 9.00
2 19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.14
3 189 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.84
4 33 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 30.26
5 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 30.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.73 13.00
2 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 2 25.95 11.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 26.19 10.00
4 14 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 26.26 9.00
5 101 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 26.27 8.00
6 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 2 SB 26.55 7.00
7 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 SB 26.63 6.00
8 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 26.65 5.00
9 68 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 26.86 4.00
10 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 26.87 3.00
11 177 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 27.05 2.00
11 5 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 27.05 1.00
13 19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.14
14 166 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 6 27.23
15 162 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 AK MostAK Most 1 27.25
16 194 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.35
17 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 27.37
18 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 PB 27.49
19 57 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 27.53
20 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 27.56
21 189 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.84
22 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 27.87
23 86 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 AK BílinaAK Bílina 3 SB 27.96
24 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.01
25 141 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 28.05
26 172 Radka JiříkováRadka Jiříková 09 AK MostAK Most 6 28.82
27 28 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 29.19
28 181 Amy KapilaAmy Kapila 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.33
29 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.87
30 33 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 30.26
31 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 30.40
103 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
155 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 50.87 13.00
2 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 4 51.61 11.00
3 101 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.45 9.00
4 38 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 52.63 8.00
5 25 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.62 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.88 10.00
2 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 55.81 6.00
3 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 56.07 5.00
MS Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 56.63
5 97 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 4 57.99 4.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 50.87 13.00
2 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 4 51.61 11.00
3 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 51.88 10.00
4 101 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.45 9.00
5 38 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 52.63 8.00
6 25 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.62 7.00
7 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 55.81 6.00
8 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 56.07 5.00
9 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 56.63
10 97 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 4 57.99 4.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 58.61 13.00
2 166 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 58.92 11.00
3 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 2 59.66 10.00
4 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 59.97 9.00
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 60.96 8.00
6 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 61.92 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 62.46 6.00
2 20 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 63.94 4.00
3 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 64.56 2.00
4 168 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK MostAK Most 5 65.46
19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 63.28 5.00
2 182 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 64.40 3.00
3 28 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 65.41 1.00
4 97 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 66.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 58.61 13.00
2 166 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 4 58.92 11.00
3 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 2 59.66 10.00
4 58 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 59.97 9.00
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 60.96 8.00
6 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 61.92 7.00
7 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 62.46 6.00
8 103 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 63.28 5.00
9 20 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 63.94 4.00
10 182 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 64.40 3.00
11 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 3 64.56 2.00
12 28 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 65.41 1.00
13 168 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK MostAK Most 5 65.46
14 97 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 4 66.95
19 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DQ

800 m - Muži

(so, 24.6.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 1 1:56.98 13.00
2 101 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.59 11.00
3 124 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 1:58.24 10.00
4 158 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:58.75 9.00
5 58 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:00.76 8.00
6 183 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 SB 2:00.90 7.00
7 62 Ondřej PilařOndřej Pilař 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:02.73 6.00
8 11 Marek NovotnýMarek Novotný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 PB 2:03.36 5.00
9 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 2:03.52 4.00
10 184 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 2:11.04 3.00
11 64 Ondřej PlecháčekOndřej Plecháček 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 PB 2:21.14 2.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy

(so, 24.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 20 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 PB 2:22.04 13.00
2 9 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 2:23.67 11.00
3 182 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 2:25.91 10.00
MS Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:31.09
5 168 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK MostAK Most 2 2:34.17 9.00
6 106 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 2:36.58 8.00
7 33 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:41.10 7.00
8 174 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 2 2:45.43 6.00
9 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:50.42 5.00
10 43 Klára KopáčkováKlára Kopáčková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:52.59 4.00
11 34 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:53.81 3.00
12 100 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 3:01.97 2.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 24.6.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:06.35
2 58 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 4:16.02 13.00
3 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:16.23 11.00
4 62 Ondřej PilařOndřej Pilař 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 SB 4:21.39 10.00
5 183 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 4:23.50 9.00
6 82 Marek MiletínMarek Miletín 03 AK BílinaAK Bílina 4 PB 4:24.82 8.00
7 184 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 4:25.60 7.00
8 11 Marek NovotnýMarek Novotný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:25.62 6.00
MS Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most 7 PB 4:26.78
10 37 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 4:34.05 5.00
11 61 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 4:40.89 4.00
12 43 Miroslav HofbauerMiroslav Hofbauer 76 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 5:09.76 3.00
13 40 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 9 PB 5:09.86 2.00
Poznámky:
Závodník s číslem 43 běžel s číslem 42
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 24.6.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 4:52.91 13.00
2 187 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 4:56.52 11.00
3 188 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 4:59.95 10.00
MS 25 Karolína DrbohlavováKarolína Drbohlavová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:13.14
5 52 Emily Maya HanleyEmily Maya Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 SB 5:15.28 9.00
6 62 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 5:16.82 8.00
7 46 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 5:18.40 7.00
8 149 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 5:20.33 6.00
9 71 Eva VyskočilováEva Vyskočilová 80 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:25.58 5.00
10 94 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 AK BílinaAK Bílina 7 5:28.21 4.00
11 148 Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14 5:30.48 3.00
12 53 Natalie Louise HanleyNatalie Louise Hanley 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 12 5:38.06 2.00
13 1 Emma AdámkováEmma Adámková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:41.68 1.00
14 93 Eliška ValáškováEliška Valášková 08 AK BílinaAK Bílina 9 5:43.15
15 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 15 6:02.71
Poznámky:
Závodnice č. 71 běžela s číslem 66
Celkem 15 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14.83 13.00
2 38 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 16.21 11.00
3 13 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.25 10.00
4 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.48 8.00
5 107 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 17.18 6.00
77 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 AK MostAK Most 4 PB 16.36 9.00
2 3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 17.26 5.00
3 163 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 SB 17.61 4.00
4 70 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 18.44 2.00
108 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.76 7.00
2 81 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 AK BílinaAK Bílina 3 18.29 3.00
3 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.12 1.00
133 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14.83 13.00
2 38 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 16.21 11.00
3 13 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.25 10.00
4 152 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 AK MostAK Most 4 PB 16.36 9.00
5 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.48 8.00
6 2 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.76 7.00
7 107 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 17.18 6.00
8 3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 17.26 5.00
9 163 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 3 SB 17.61 4.00
10 81 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 AK BílinaAK Bílina 3 18.29 3.00
11 70 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 18.44 2.00
12 198 Sára ValdmanováSára Valdmanová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.12 1.00
77 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 DNS
108 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNF
133 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 12:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 15.85 13.00
2 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 SB 16.03 11.00
3 170 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 16.21 10.00
4 38 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 16.25 9.00
5 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 16.65 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 12:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 16.38 8.00
2 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.86 5.00
3 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.36 4.00
4 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 18.39 3.00
5 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.88 6.00
2 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 19.23 2.00
3 166 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 20.14 1.00
4 173 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 21.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 15.85 13.00
2 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 SB 16.03 11.00
3 170 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 PB 16.21 10.00
4 38 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 16.25 9.00
5 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 16.38 8.00
6 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 16.65 7.00
7 125 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 16.88 6.00
8 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.86 5.00
9 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 18.36 4.00
10 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 18.39 3.00
11 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 19.23 2.00
12 166 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 20.14 1.00
13 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 20.48
14 173 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 21.43

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 3 PB 53.91 13.00
2 39 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 56.23 11.00
3 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 57.24 10.00
4 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 58.45 9.00
5 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 1 66.44 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 PB 63.14 8.00
2 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 63.23 7.00
3 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 65.28 6.00
4 92 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 2 66.36 5.00
5 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 69.18 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 3 PB 53.91 13.00
2 39 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 56.23 11.00
3 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 57.24 10.00
4 31 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 58.45 9.00
5 98 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 PB 63.14 8.00
6 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 63.23 7.00
7 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 SB 65.28 6.00
8 92 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 2 66.36 5.00
9 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 1 66.44 4.00
10 59 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 69.18 3.00

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 64.54 13.00
2 138 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 67.64 11.00
3 13 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 68.09 10.00
4 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 70.13 8.00
5 85 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 72.46 5.00
6 12 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 74.89 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 70.87 7.00
2 54 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 74.97 2.00
3 81 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 AK BílinaAK Bílina 3 75.27 1.00
4 152 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 AK MostAK Most 2 75.49
5 17 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 76.54
6 91 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 1 82.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 70.10 9.00
2 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 71.13 6.00
3 46 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 74.25 4.00
4 96 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 76.01
133 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 64.54 13.00
2 138 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 67.64 11.00
3 13 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 68.09 10.00
4 21 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 70.10 9.00
5 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 70.13 8.00
6 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 70.87 7.00
7 18 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 71.13 6.00
8 85 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2 72.46 5.00
9 46 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 74.25 4.00
10 12 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 74.89 3.00
11 54 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 74.97 2.00
12 81 Julie MajerákováJulie Majeráková 06 AK BílinaAK Bílina 3 75.27 1.00
13 152 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 AK MostAK Most 2 75.49
14 96 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 76.01
15 17 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 76.54
16 91 Ela KlášterkováEla Klášterková 06 AK BílinaAK Bílina 1 82.45
133 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži

(so, 24.6.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 56 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09:42.40 13.00
2 71 Jan ŠtefanJan Štefan 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 10:40.82 11.00
MS Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10:43.66
4 65 Eduard SimbartlEduard Simbartl 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 10:44.52 10.00
5 83 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 6 PB 11:21.30 9.00
6 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12:29.85 8.00
7 182 Pavel FišerPavel Fišer 66 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 14:41.51 7.00
109 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy

(so, 24.6.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 12 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12:06.50 13.00
2 10 Eliška PolonskáEliška Polonská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12:55.69 11.00
3 153 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 9 12:57.53 10.00
MS Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 13:31.59
5 148 Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 PB 14:00.85 9.00
6 16 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 14:11.02 8.00
7 70 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 14:39.52 7.00
8 164 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 4 16:25.26 6.00
9 103 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 19:46.82 5.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Mráček, Hudeček, Hausner, Šašek Mráček, Hudeček, Hausner, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.68 13.00
2 33 Mutinský, Konečný, Vodička, Behenský Mutinský, Konečný, Vodička, Behenský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 42.87 11.00
3 98 Šiler, Letocha, Synáček, Cipriján Šiler, Letocha, Synáček, Cipriján AK BílinaAK Bílina 4 43.92 10.00
4 21 Augusta, Marinov, Kostka, Trefný Augusta, Marinov, Kostka, Trefný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.23 9.00
5 67 Víla, Šafář, Žerava, Horký Víla, Šafář, Žerava, Horký AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 44.93 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 140 Wolf, Křelina, Němec, Vodička Wolf, Křelina, Němec, Vodička AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 45.12 7.00
2 157 Klesňák, Poděbradský, Kopenec, Spálenka Klesňák, Poděbradský, Kopenec, Spálenka SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 45.76 6.00
3 177 Moucha, Kučera, Lacyk, Hajdovský-Potapovič Moucha, Kučera, Lacyk, Hajdovský-Potapovič Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 46.28 3.00
122 Musil, Pastrňák, Štěpánek, Bečka Musil, Pastrňák, Štěpánek, Bečka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
90 Prchal, Skála, Slouka, Augusta Prchal, Skála, Slouka, Augusta AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Holina, Gregovský, Větrovský, Kristl Holina, Gregovský, Větrovský, Kristl ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 45.89 5.00
2 72 Klimo, Dressler, Bříza, Pospíšil Klimo, Dressler, Bříza, Pospíšil AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 46.12 4.00
3 174 Veselý, Hamerník, Jirák, Plaček Veselý, Hamerník, Jirák, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 47.42 2.00
4 97 Žalud, Miletín, Bařtipán, Bažant Žalud, Miletín, Bařtipán, Bažant AK BílinaAK Bílina 3 48.66 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Mráček, Hudeček, Hausner, Šašek Mráček, Hudeček, Hausner, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.68 13.00
2 33 Mutinský, Konečný, Vodička, Behenský Mutinský, Konečný, Vodička, Behenský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 42.87 11.00
3 98 Šiler, Letocha, Synáček, Cipriján Šiler, Letocha, Synáček, Cipriján AK BílinaAK Bílina 4 43.92 10.00
4 21 Augusta, Marinov, Kostka, Trefný Augusta, Marinov, Kostka, Trefný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.23 9.00
5 67 Víla, Šafář, Žerava, Horký Víla, Šafář, Žerava, Horký AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 44.93 8.00
6 140 Wolf, Křelina, Němec, Vodička Wolf, Křelina, Němec, Vodička AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 45.12 7.00
7 157 Klesňák, Poděbradský, Kopenec, Spálenka Klesňák, Poděbradský, Kopenec, Spálenka SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 45.76 6.00
8 29 Holina, Gregovský, Větrovský, Kristl Holina, Gregovský, Větrovský, Kristl ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 45.89 5.00
9 72 Klimo, Dressler, Bříza, Pospíšil Klimo, Dressler, Bříza, Pospíšil AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 46.12 4.00
10 177 Moucha, Kučera, Lacyk, Hajdovský-Potapovič Moucha, Kučera, Lacyk, Hajdovský-Potapovič Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 46.28 3.00
11 174 Veselý, Hamerník, Jirák, Plaček Veselý, Hamerník, Jirák, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 47.42 2.00
12 97 Žalud, Miletín, Bařtipán, Bažant Žalud, Miletín, Bařtipán, Bažant AK BílinaAK Bílina 3 48.66 1.00
122 Musil, Pastrňák, Štěpánek, Bečka Musil, Pastrňák, Štěpánek, Bečka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNF
90 Prchal, Skála, Slouka, Augusta Prchal, Skála, Slouka, Augusta AK BílinaAK Bílina 2 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 24.6.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Babjáková, Erbenová, Davídková, Mikulková Babjáková, Erbenová, Davídková, Mikulková AK MostAK Most 4 48.88 13.00
2 68 Šimková, Siebeltová, Schönová, Lustigová Šimková, Siebeltová, Schönová, Lustigová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 50.00 11.00
3 13 Sajdlová, Sajdlová, Vaníčková, Vyhlídková Sajdlová, Sajdlová, Vaníčková, Vyhlídková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 50.43 10.00
4 34 Nováková, Rosecká, Málková, Bártlová Nováková, Rosecká, Málková, Bártlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 51.23 8.00
5 79 Kokšalová, Sebránková, Léblová, Žitná Kokšalová, Sebránková, Léblová, Žitná AK BílinaAK Bílina 3 51.71 6.00
6 141 Šulcová, Salabová, Šulíková, Pásková Šulcová, Salabová, Šulíková, Pásková AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1 54.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 24.6.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Bennett, Alexová, Polanská, Šteflová Bennett, Alexová, Polanská, Šteflová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.12 9.00
2 102 Zunová, Kvasničková, Kopecká, Broumová Zunová, Kvasničková, Kopecká, Broumová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 51.49 7.00
3 183 Chaloupecká, Uriková, Plochová, Plochová Chaloupecká, Uriková, Plochová, Plochová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.22 3.00
4 83 Pešková, Zajícová, Majeráková, Červenková Pešková, Zajícová, Majeráková, Červenková AK BílinaAK Bílina 5 53.72 1.00
5 40 Vaňková, Čápová, Zavadilová, Málková Vaňková, Čápová, Zavadilová, Málková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 53.77
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 24.6.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Vyšná, Kučerová, Čapková, Gaubmannová Vyšná, Kučerová, Čapková, Gaubmannová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 52.43 5.00
2 167 Rýpalová, Krausová, Šlégrová, Chýlová Rýpalová, Krausová, Šlégrová, Chýlová AK MostAK Most 4 52.66 4.00
3 54 Hlavičková, Hanley, Brabcová, Marcová Hlavičková, Hanley, Brabcová, Marcová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.45 2.00
4 96 Rožcová, Procházková, Klášterková, Panušková Rožcová, Procházková, Klášterková, Panušková AK BílinaAK Bílina 3 57.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Babjáková, Erbenová, Davídková, Mikulková Babjáková, Erbenová, Davídková, Mikulková AK MostAK Most 4 48.88 13.00
2 68 Šimková, Siebeltová, Schönová, Lustigová Šimková, Siebeltová, Schönová, Lustigová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 50.00 11.00
3 13 Sajdlová, Sajdlová, Vaníčková, Vyhlídková Sajdlová, Sajdlová, Vaníčková, Vyhlídková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 50.43 10.00
4 176 Bennett, Alexová, Polanská, Šteflová Bennett, Alexová, Polanská, Šteflová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.12 9.00
5 34 Nováková, Rosecká, Málková, Bártlová Nováková, Rosecká, Málková, Bártlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 51.23 8.00
6 102 Zunová, Kvasničková, Kopecká, Broumová Zunová, Kvasničková, Kopecká, Broumová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 51.49 7.00
7 79 Kokšalová, Sebránková, Léblová, Žitná Kokšalová, Sebránková, Léblová, Žitná AK BílinaAK Bílina 3 51.71 6.00
8 21 Vyšná, Kučerová, Čapková, Gaubmannová Vyšná, Kučerová, Čapková, Gaubmannová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 52.43 5.00
9 167 Rýpalová, Krausová, Šlégrová, Chýlová Rýpalová, Krausová, Šlégrová, Chýlová AK MostAK Most 4 52.66 4.00
10 183 Chaloupecká, Uriková, Plochová, Plochová Chaloupecká, Uriková, Plochová, Plochová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.22 3.00
11 54 Hlavičková, Hanley, Brabcová, Marcová Hlavičková, Hanley, Brabcová, Marcová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 53.45 2.00
12 83 Pešková, Zajícová, Majeráková, Červenková Pešková, Zajícová, Majeráková, Červenková AK BílinaAK Bílina 5 53.72 1.00
13 40 Vaňková, Čápová, Zavadilová, Málková Vaňková, Čápová, Zavadilová, Málková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 53.77
14 141 Šulcová, Salabová, Šulíková, Pásková Šulcová, Salabová, Šulíková, Pásková AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1 54.30
15 96 Rožcová, Procházková, Klášterková, Panušková Rožcová, Procházková, Klášterková, Panušková AK BílinaAK Bílina 3 57.97

skok vysoký - Muži

(so, 24.6.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,59 1,64 1,69 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 10 PB 1.89 - o o o o o o o o xxx 13.00
2 111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 14 1.83 - - o o - o xo xxx 11.00
3 63 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 12 1.83 - o o o o xo xo xxx 10.00
4 110 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 15 1.80 - - - o o xo - xxx 9.00
5 27 Jakub GregovskýJakub Gregovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 13 1.77 - - - - o - xxx 8.00
6 54 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 9 1.77 - o o xo o xxx 7.00
7 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 1 SB 1.74 o o o o xxx 6.00
8 114 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 1.74 - - xo xo xxx 5.00
9 30 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 5 1.69 o xo o xxx 4.00
10 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 6 1.69 xo xxo xxo xxx 3.00
11= 135 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4 PB 1.64 xo o xxx 1.50
11= 53 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 7 1.64 xo o xxx 1.50
13 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 SB 1.64 o xxo xxx
14 118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 1.59 o - xxx
35 Štěpán SchrőtterŠtěpán Schrőtter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
04 2 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 24.6.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,39 1,44 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 160 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 16 1.61 - - - - o o o - 13.00
2 107 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 14 SB 1.58 - - o o o o xxx 11.00
3 186 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 1.55 o o o o o xxx 10.00
4 83 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 12 SB 1.52 o xxo o xo xxx 9.00
5 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4 SB 1.49 o o xo xxx 8.00
6 21 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 13 1.49 o xo xxo xxx 7.00
7= 135 Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5 SB 1.44 o o xxx 5.50
7= 163 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 8 1.44 o o xxx 5.50
9 30 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 9 1.44 xxo xxo xxx 4.00
10= 191 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 1.39 o xxx 1.20
10= 104 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 SB 1.39 o xxx 1.20
10= 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 7 1.39 o xxx 1.20
10= 190 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3 1.39 o xxx 1.20
10= 128 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 11 1.39 o xxx 1.20
15 152 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
AK MostAK Most
07 2 SB 1.39 xxo x- xxx
41 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 10 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 24.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,02 3,22 3,42 3,52 3,62 3,72 3,82 3,92 4,02 4,12 4,22 4,32 Body
1 133 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 PB 4.22 - - - - - o - xo o xo xxo xxx 13.00
2 117 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.12 - - - - - o - o - o xxx 11.00
3 66 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.02 - - - - - - - - o xxx 10.00
4 173 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 SB 3.92 - - - - - o - xo xxx 9.00
5 26 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 PB 3.82 o o xo o xxo o o xxx 8.00
MS Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 PB 3.82 - - - xo xxo o o xxx
7 136 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 PB 3.82 - o xo xo xxo xxo o xxx 7.00
8 29 Jindřich HolinaJindřich Holina
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 3.72 - - - - - o - - xxx 6.00
9 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 PB 3.72 - o o xo o o xxx 5.00
10 152 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 SB 3.62 - - xxo xo xo xxx 4.00
MS Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 PB 3.52 o o o o xxx
12 118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 3.52 - xo o xo xxx 3.00
13= 3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 3.42 - o xo xxx 1.50
13= 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.42 - o xo xxx 1.50
15 169 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 PB 3.42 o xo xo xxx
16 166 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 PB 3.22 o o xxx
17 155 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 SB 3.22 o xo xxx
34 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 24.6.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 2,91 3,01 Body
1= 44 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 11 PB 2.81 - - - - - o o o o xxx 12.00
1= 27 Tereza BártlováTereza Bártlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 10 SB 2.81 - - - - - o o o o x- 12.00
3 141 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 9 PB 2.81 - - - - o o xo o xxo xxx 10.00
4= 2 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1 SB 2.61 - - - o o o o xxx 8.50
4= 68 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 2.61 - - - o o o o xxx 8.50
6= 92 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 6 PB 2.51 - - o o xo xxo xx 6.50
6= 55 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 7 PB 2.51 - o o o xo xxo xxx 6.50
8 130 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 SB 2.41 - o o o o x- 5.00
9 190 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 2.31 - - o xo xxx 4.00
10 158 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 2 PB 2.21 o o o xxx 3.00
11 43 Klára KopáčkováKlára Kopáčková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 5 2.21 o xo o xxx 2.00
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 24.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 66 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 22 SB 6.73 +0.6 m/s 6.73  0,60 6.73 13.00
2 39 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 20 PB 6.64 +1.0 m/s 6.64  1,00 6.64 11.00
3 53 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 17 SB 6.36 +0.5 m/s 6.36  0,50 6.36 10.00
4 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 18 6.29 +1.3 m/s 6.29  1,30 6.29 9.00
5 26 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 16 PB 6.25 +0.1 m/s 6.25  0,10 6.25 8.00
6 118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 21 6.14 +2.5 m/s 6.14  2,50 6.14 7.00
7 133 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 8 PB 6.10 -0.9 m/s 6.10  -0,90 6.10 6.00
8 157 Jan KlesňákJan Klesňák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 19 6.08 +1.3 m/s 6.08  1,30 6.08 5.00
9 104 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 PB 6.01 +1.0 m/s 6.01  1,00 6.01 4.00
10 169 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 PB 5.80 -0.2 m/s 5.80  -0,20 5.80 3.00
11 136 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 5.78 +0.3 m/s 5.78  0,30 5.78 2.00
12 9 Jan ŠedivýJan Šedivý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 9 SB 5.75 +0.0 m/s 5.75  0,00 5.75 1.00
13 135 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 12 5.70 +0.8 m/s 5.70  0,80 5.70
14 191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 6 PB 5.67 +0.3 m/s 5.67  0,30 5.67
15 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 14 5.51 +1.9 m/s 5.51  1,90 5.51
16 63 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 13 5.50 +0.0 m/s 5.50  0,00 5.50
17 117 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 5.48 +0.1 m/s 5.48  0,10 5.48
18 188 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 4 PB 5.31 +0.8 m/s 5.31  0,80 5.31
19 189 Vojtěch Hajdovský-PotapovičVojtěch Hajdovský-Potapovič
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
04 7 5.26 +0.3 m/s 5.26  0,30 5.26
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 24.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 16 PB 5.72 -0.2 m/s 5.72  -0,20 5.72 13.00
2 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK BílinaAK Bílina
08 15 PB 5.67 +0.4 m/s 5.67  0,40 5.67 11.00
3 110 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 1 SB 5.30 +0.6 m/s 5.30  0,60 5.30 10.00
4 102 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 17 5.29 +0.4 m/s 5.29  0,40 5.29 9.00
5 31 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 13 5.14 +0.5 m/s 5.14  0,50 5.14 8.00
6 163 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 14 5.12 +1.7 m/s 5.12  1,70 5.12 7.00
7 172 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 9 PB 4.90 +0.7 m/s 4.90  0,70 4.90 6.00
8 196 Gabriela UrikováGabriela Uriková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 PB 4.82 +0.4 m/s 4.82  0,40 4.82 5.00
9 38 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 12 4.79 +0.1 m/s 4.79  0,10 4.79 4.00
10 175 Tina KititiTina Kititi
AK MostAK Most
99 10 4.68 +0.1 m/s 4.68  0,10 4.68 3.00
11 181 Amy KapilaAmy Kapila
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 PB 4.67 +0.5 m/s 4.67  0,50 4.67 2.00
12 183 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 4.65 +0.4 m/s 4.65  0,40 4.65 1.00
13 141 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 PB 4.61 -0.1 m/s 4.61  -0,10 4.61
14 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 4.61 +1.2 m/s 4.61  1,20 4.61
15 Ema ŠlégrováEma Šlégrová
AK MostAK Most
09 7 4.54 +0.2 m/s 4.54  0,20 4.54
16 98 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová
AK BílinaAK Bílina
07 4 4.25 +0.7 m/s 4.25  0,70 4.25
17 173 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 6 4.20 +0.1 m/s 4.20  0,10 4.20
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(so, 24.6.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 13 14.28 -0.3 m/s 14.28  -0,30 14.28 13.00
2 125 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 PB 14.18 -1.2 m/s 14.18  -1,20 14.18 11.00
3 39 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 12 PB 13.39 -2.4 m/s 13.39  -2,40 13.39 10.00
4 94 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 7 SB 13.18 -1.2 m/s 13.18  -1,20 13.18 9.00
5 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 8 PB 12.85 +0.6 m/s 12.85  0,60 12.85 8.00
6 34 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 12.81 -1.7 m/s 12.81  -1,70 12.81 7.00
7 9 Jan ŠedivýJan Šedivý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 9 12.63 -0.3 m/s 12.63  -0,30 12.63 6.00
8 110 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10 12.61 +0.5 m/s 12.61  0,50 12.61 5.00
9 63 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 6 PB 12.25 -0.5 m/s 12.25  -0,50 12.25 4.00
10 102 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 12.23 -0.5 m/s 12.23  -0,50 12.23 3.00
11 188 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 3 PB 11.64 -0.6 m/s 11.64  -0,60 11.64 2.00
189 Vojtěch Hajdovský-PotapovičVojtěch Hajdovský-Potapovič
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
04 5 NM -
190 Matěj BlažekMatěj Blažek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 2 PB NM -
Celkem 13 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 24.6.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 12 PB 11.74 -3.0 m/s 11.74  -3,00 11.74 13.00
2 183 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 13 PB 11.38 -1.9 m/s 11.38  -1,90 11.38 11.00
3 175 Tina KititiTina Kititi
AK MostAK Most
99 7 SB 11.02 -0.6 m/s 11.02  -0,60 11.02 10.00
4 31 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 11 10.98 -1.1 m/s 10.98  -1,10 10.98 9.00
5 138 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 9 10.94 +3.4 m/s 10.94  3,40 10.94 8.00
6 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 PB 10.74 -2.3 m/s 10.74  -2,30 10.74 7.00
7 104 Anna JenčkováAnna Jenčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 1 SB 10.27 -1.0 m/s 10.27  -1,00 10.27 6.00
8 191 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 10.23 -1.4 m/s 10.23  -1,40 10.23 5.00
9 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 10.20 -3.4 m/s 10.20  -3,40 10.20 4.00
10 128 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 4 PB 10.07 -1.9 m/s 10.07  -1,90 10.07 3.00
11 173 Petra SvobodováPetra Svobodová
AK MostAK Most
06 6 10.02 -1.2 m/s 10.02  -1,20 10.02 2.00
12 107 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 3 SB 09.85 -0.2 m/s 09.85  -0,20 9.85 1.00
13 7 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 2 SB 09.55 -1.9 m/s 09.55  -1,90 9.55
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 24.6.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 13 11.02 13.00
2 110 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 10 PB 10.72 11.00
3 8 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 9 PB 10.58 10.00
4 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 PB 10.17 9.00
5 113 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
80 12 10.10 8.00
6 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 8 PB 09.92 7.00
7 56 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 09.53 6.00
8 85 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4 SB 09.17 5.00
9 59 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 09.06 4.00
10 197 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 6 08.97 3.00
11 6 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 2 PB 08.78 2.00
12 70 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 08.60 1.00
13 168 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
AK MostAK Most
06 1 06.83
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 24.6.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 121 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12 PB 12.77 13.00
2 199 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 1 PB 12.75 11.00
3 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3 SB 12.69 10.00
4 88 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 17 12.63 9.00
5 36 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 18 12.59 8.00
6 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 16 11.93 7.00
7 52 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 11 PB 11.92 6.00
8 116 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 15 11.87 5.00
9 168 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 14 11.69 4.00
10 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 13 11.39 3.00
11 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 8 SB 11.10 2.00
12 68 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 7 PB 11.06 1.00
13 111 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 PB 10.88
14 79 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 5 10.54
15 150 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 4 SB 10.31
16 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 10 10.22
17 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 PB 09.26
18 152 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 9 08.94
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 24.6.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 PB 38.22 13.00
2 51 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 PB 35.48 11.00
3 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 14 33.68 10.00
4 130 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 12 31.05 9.00
5 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 8 PB 30.63 8.00
6 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 29.61 7.00
7 54 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 5 PB 27.51 6.00
8 113 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
80 1 SB 27.45 5.00
9 195 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 26.61 4.00
10 56 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 26.43 3.00
11 178 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 25.19 2.00
12 65 Alžběta PůbalováAlžběta Půbalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 2 PB 24.63 1.00
13 59 Karolína KuncováKarolína Kuncová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 24.54
14 165 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 6 23.19
15 170 Denisa VidemanováDenisa Videmanová
AK MostAK Most
06 3 15.02
Celkem 15 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 24.6.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 121 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 14 40.11 13.00
2 36 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 15 39.97 11.00
3 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 13 39.82 10.00
4 88 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 12 SB 38.58 9.00
5 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 9 PB 36.89 8.00
6 68 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 3 PB 35.67 7.00
7 150 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 2 SB 35.21 6.00
8 168 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 10 34.32 5.00
9 116 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 33.23 4.00
10 199 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 1 SB 31.84 3.00
11 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 8 31.43 2.00
12 30 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 5 SB 29.91 1.00
13 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 6 29.12
14 79 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 7 28.61
15 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 PB 27.28
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 24.6.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 178 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 PB 41.03 13.00
2 195 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 40.47 11.00
3 157 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 5 SB 37.58 10.00
4 159 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
AK MostAK Most
04 6 36.22 9.00
5 165 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 3 SB 32.50 8.00
6 134 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 SB 30.66 7.00
7 96 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 2 25.45 6.00
8 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 1 21.85 5.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 24.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 49.83 13.00
2 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 46.25 11.00
3 94 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 PB 44.85 10.00
4 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 43.61 9.00
5 52 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 PB 43.16 8.00
6 119 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 39.41 7.00
7 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 34.74 6.00
8 79 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 33.64 5.00
9 36 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 30.78 4.00
10 42 Petr RůženeckýPetr Růženecký
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
58 20.84 3.00
4 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 DNS
17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 NM
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 24.6.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 21 SB 45.79 13.00
2 8 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová