Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Turnov (19. 8. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.8.2023 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.06 QA
2 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.45 QA
3 95 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 11.72 qB
4 59 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 11.91
5 66 Bojislav SenohrábekBojislav Senohrábek 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.91
6 19 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.66
7 38 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.08
39 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 DQ
Poznámky:
DQ Holina Jindřich DIPOL pravidlo 16.7.1
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.8.2023 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 11.19 QA
2 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.59 QA
3 2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 SB 11.71 qB
4 157 Jan KlesňákJan Klesňák 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 11.83 qB
5 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.85 qB
6 111 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.87 qB
7 192 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 PB 12.31
8 14 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.8.2023 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.04 QA
2 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.52 QA
3 13 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 11.66 qB
4 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.90
5 61 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.03
6 22 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.10
7 141 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.22
116 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
DQ Dudáček Sebastian TEKLA pravidlo 16.7.1
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.8.2023 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 11.43
MS Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 11.89
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.08
MS 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.02
Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 11.04 QA
2 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.06 QA
3 77 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 11.19 QA
4 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 11.43
5 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.45 QA
6 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 11.52 QA
7 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.59 QA
8 13 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 11.66 qB
9 2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 SB 11.71 qB
10 95 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 11.72 qB
11 157 Jan KlesňákJan Klesňák 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 11.83 qB
12 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.85 qB
13 111 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.87 qB
14 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 11.89
15 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.90
16 59 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 SB 11.91
16 66 Bojislav SenohrábekBojislav Senohrábek 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.91
18 61 Vojtěch MarekVojtěch Marek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.03
19 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.08
20 22 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 12.10
21 141 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.22
22 192 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 PB 12.31
23 14 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.43
24 19 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.66
25 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.02
26 38 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.08
39 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 DQ
116 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 19.8.2023 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 5 SB 10.78 13.00
2 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 10.79 11.00
3 77 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 6 SB 11.17 10.00
4 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 SB 11.35 9.00
5 177 Robert MouchaRobert Moucha 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 11.35 8.00
6 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.81 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.8.2023 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 6 SB 11.44 6.00
2 13 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 11.45 5.00
3 2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 SB 11.47 4.00
4 157 Jan KlesňákJan Klesňák 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 SB 11.63 3.00
5 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 SB 11.65 2.00
59 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 19.8.2023 - 12:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 SB 12.45 13.00
2 7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 SB 12.70 11.00
3 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 2 SB 12.90 10.00
4 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 6 12.93 9.00
5 113 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.24 8.00
6 65 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.38 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 19.8.2023 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 4 13.04 6.00
2 104 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 13.10 5.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 3 SB 13.14 4.00
4 5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.15 3.00
5 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 7 13.33 2.00
6 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.60 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.8.2023 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.66 QA
2 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 5 12.81 QA
3 5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.12 qB
4 104 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.18 qB
5 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 7 13.53
6 138 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 13.58
7 166 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 1 PB 14.09
8 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 14.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.8.2023 - 10:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.71 QA
2 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 4 12.91 QA
3 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.03 qB
4 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 7 13.23 qB
5 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 13.32
6 64 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.39
7 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.72
8 53 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 14.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.8.2023 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.92 QA
2 65 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.12 QA
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 13.20 qB
4 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.51 qB
5 59 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.73
6 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.83
7 148 Sabina ValentováSabina Valentová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 13.90
8 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.8.2023 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 12.90
MS Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 13.27
MS 188 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.46
MS 197 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.76
MS 52 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.87
MS 51 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 15.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 4 12.66 QA
2 7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 12.71 QA
3 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 5 12.81 QA
4 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 12.90
5 156 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 AK MostAK Most 4 12.91 QA
6 113 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.92 QA
7 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.03 qB
8 5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.12 qB
8 65 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.12 QA
10 104 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.18 qB
11 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 13.20 qB
12 173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 7 13.23 qB
13 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 13.27
14 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 13.32
15 64 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.39
16 188 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.46
17 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.51 qB
18 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 7 13.53
19 138 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 13.58
20 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.72
21 59 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 13.73
22 197 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.76
23 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 13.83
24 148 Sabina ValentováSabina Valentová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 13.90
25 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.91
26 166 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 1 PB 14.09
27 53 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 14.20
28 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 14.25
29 52 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.87
30 51 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 15.29

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 14:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 SB 22.15 13.00
2 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.15 11.00
3 196 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 22.94 10.00
4 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.32 8.00
5 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.33 6.00
6 77 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 1 23.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 14:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matěj ŠpringlMatěj Špringl 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 23.20 9.00
2 13 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 23.32 7.00
3 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 23.35 4.00
4 39 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.85 1.00
5 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 24.08
6 22 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 SB 23.48 3.00
2 90 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK BílinaAK Bílina 3 23.82 2.00
3 37 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.94
4 66 Bojislav SenohrábekBojislav Senohrábek 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 24.23
5 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 25.70
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.8.2023 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 25.04
2 14 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.33
3 192 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 25.35
4 18 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 26.50
5 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.76
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.8.2023 - 14:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 23.56
MS Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.15
MS Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 24.21
MS Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.59
Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Armin NtemoArmin Ntemo 02 AK BílinaAK Bílina 4 SB 22.15 13.00
1 113 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.15 11.00
3 196 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 22.94 10.00
4 52 Matěj ŠpringlMatěj Špringl 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 23.20 9.00
5 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.32 8.00
5 13 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 23.32 7.00
7 22 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.33 6.00
8 77 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 1 23.35 5.00
8 140 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 23.35 4.00
10 2 Dominik SoukupDominik Soukup 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 SB 23.48 3.00
11 Josef SimmerJosef Simmer 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 23.56
12 90 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 AK BílinaAK Bílina 3 23.82 2.00
13 39 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 23.85 1.00
14 37 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.94
15 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 24.08
16 22 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 24.11
17 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.15
18 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 24.21
19 66 Bojislav SenohrábekBojislav Senohrábek 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 24.23
20 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 24.59
21 191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 25.04
22 14 Aleksandr LoskotAleksandr Loskot 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.33
23 192 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 PB 25.35
24 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 25.70
25 18 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 26.50
26 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 26.76
Dan KováčDan Kováč 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 14:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 25.41 13.00
2 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.39 9.00
3 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 26.71 8.00
4 113 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.96 6.00
5 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 27.09 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.52 11.00
2 17 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 25.97 10.00
3 104 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.04 4.00
4 5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.27 2.00
5 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 14:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 27.00 5.00
2 47 Nella LohrováNella Lohrová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.33 1.00
3 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.47
4 138 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 27.52
5 103 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 28.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 19.8.2023 - 14:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 6 PB 26.71 7.00
2 140 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 27.62
3 21 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.84
4 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 28.23
5 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.63
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 19.8.2023 - 14:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
MS 10 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.36
3 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 29.75
4 51 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 32.44
52 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 158 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 25.41 13.00
2 7 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 25.52 11.00
3 17 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 25.97 10.00
4 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 6 26.39 9.00
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 26.71 8.00
5 153 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 6 PB 26.71 7.00
7 113 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 26.96 6.00
8 167 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2 27.00 5.00
9 104 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 27.04 4.00
10 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 2 27.09 3.00
11 5 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 27.27 2.00
12 47 Nella LohrováNella Lohrová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 27.33 1.00
13 176 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.47
14 138 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 27.52
15 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.53
16 140 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 27.62
17 21 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.84
18 188 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 28.22
19 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 28.23
20 103 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 28.31
21 10 Lucie MazánkováLucie Mazánková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.36
22 180 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 28.63
23 42 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 29.75
24 51 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 32.44
52 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 5 PB 49.40 13.00
2 160 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 50.69 11.00
3 50 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 50.88 10.00
4 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 4 51.40 8.00
5 71 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 53.20 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 50.98 9.00
2 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.42 7.00
3 135 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.04 5.00
4 52 Matěj ŠpringlMatěj Špringl 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 55.38 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 54.59
2 141 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.21 3.00
3 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 56.63 2.00
MS Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 5 PB 49.40 13.00
2 160 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 PB 50.69 11.00
3 50 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 50.88 10.00
4 60 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 50.98 9.00
5 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 4 51.40 8.00
6 107 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.42 7.00
7 71 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 53.20 6.00
8 135 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 54.04 5.00
9 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 54.59
10 52 Matěj ŠpringlMatěj Špringl 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 55.38 4.00
11 141 Adam BrožAdam Brož 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 56.21 3.00
12 156 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 56.63 2.00
13 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 60.63

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.91 13.00
2 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 4 60.16 11.00
3 60 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 60.51 10.00
4 178 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 61.65 9.00
5 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 62.74 7.00
6 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 63.88 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 62.54 8.00
2 140 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 62.87 6.00
3 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.16 5.00
4 101 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 64.01 2.00
5 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 64.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 63.40 4.00
2 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 64.54 1.00
3 166 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 68.62
MS 11 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 74.44
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 57.91 13.00
2 79 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 AK BílinaAK Bílina 4 60.16 11.00
3 60 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 60.51 10.00
4 178 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 61.65 9.00
5 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 62.54 8.00
6 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 5 62.74 7.00
7 140 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 62.87 6.00
8 142 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.16 5.00
9 22 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 63.40 4.00
10 154 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 6 63.88 3.00
11 101 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 64.01 2.00
12 199 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 64.54 1.00
13 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 64.81
14 166 Ema ŠlégrováEma Šlégrová 09 AK MostAK Most 5 68.62
15 11 Nikola MejsnarováNikola Mejsnarová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 74.44

800 m - Muži

(so, 19.8.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 60 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 1:56.01 13.00
2 86 Radek LetochaRadek Letocha 04 AK BílinaAK Bílina 5 1:57.70 11.00
3 124 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:58.24 10.00
4 183 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 2:03.03 9.00
5 44 Petr VeselýPetr Veselý 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:10.85 8.00
6 43 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 2:12.10 7.00
7 18 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:17.30 6.00
8 31 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 2:33.59 5.00
9 9 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 2:53.80 4.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 60 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:20.36 13.00
2 22 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:22.87 11.00
3 13 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:25.00 10.00
4 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:26.95 9.00
5 181 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:27.53 8.00
6 101 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.53 7.00
7 179 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:34.99 6.00
8 161 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 4 2:36.12 4.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 55 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:35.55 5.00
2 101 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:40.61 3.00
3 97 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 SB 2:43.36 2.00
4 174 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 5 2:46.61 1.00
5 100 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:58.06
149 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:20.36 13.00
2 22 Sofie VyhlídkováSofie Vyhlídková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:22.87 11.00
3 13 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 2:25.00 10.00
4 26 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:26.95 9.00
5 181 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:27.53 8.00
6 101 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.53 7.00
7 179 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:34.99 6.00
8 55 Hana AmbrožováHana Ambrožová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:35.55 5.00
9 161 Bára ZelníkováBára Zelníková 09 AK MostAK Most 4 2:36.12 4.00
10 101 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:40.61 3.00
11 97 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 2 SB 2:43.36 2.00
12 174 Linda LálováLinda Lálová 09 AK MostAK Most 5 2:46.61 1.00
13 100 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 6 SB 2:58.06
149 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS

1500 m - Muži

(so, 19.8.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS 249 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18 SB 3:57.40
2 107 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 4:00.60 13.00
3 60 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:07.72 11.00
4 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 SB 4:10.19 10.00
5 158 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:15.99 9.00
6 73 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:19.37 8.00
7 87 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 6 4:20.16 7.00
8 75 Jakub SalabaJakub Salaba 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 4:22.45 6.00
9 183 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 4:23.02 5.00
10 29 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 10 4:28.37 4.00
11 13 Marek NovotnýMarek Novotný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 4:30.21 3.00
MS 200 Jan KóňaJan Kóňa 04 AK MostAK Most 20 4:36.11
13 26 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 13 4:40.81 2.00
14 138 Vladimír KolářVladimír Kolář 76 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 4:50.21 1.00
15 5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 4:58.39
16 12 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 4:59.87
17 41 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 16 PB 5:00.22
18 30 Tomáš ZimákTomáš Zimák 86 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 17 5:01.22
19 11 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 5:02.44
213 Michal PatykMichal Patyk 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21 DNF
210 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19 DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 19.8.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 161 Jana JohanováJana Johanová 07 AK MostAK Most 1 4:27.86 13.00
2 8 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 4:52.68 11.00
3 13 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 5:08.05 10.00
4 2 Karolína DrbohlavováKarolína Drbohlavová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 5:12.74 9.00
5 66 Eva VyskočilováEva Vyskočilová 80 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:22.04 8.00
6 132 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 SB 5:38.71 7.00
7 20 Markéta ŠtefanováMarkéta Štefanová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:40.27 6.00
8 1 Emma AdámkováEmma Adámková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 5:47.14 5.00
9 49 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 5:53.15 4.00
10 101 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 6:05.13 3.00
11 107 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 6:33.18 2.00
12 108 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 6:55.60 1.00
Celkem 12 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 73 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09:10.39 13.00
2 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09:12.67 11.00
3 64 Ondřej PilařOndřej Pilař 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09:21.61 10.00
4 29 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09:22.70 9.00
5 104 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09:28.25 8.00
6 156 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09:31.49 7.00
7 74 Jan ŠtefanJan Štefan 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09:35.94 6.00
8 109 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09:38.57 5.00
9 26 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09:54.96 4.00
10 12 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10:13.28 3.00
11 63 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 10:14.99 2.00
12 11 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10:15.67 1.00
13 5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10:30.57
14 83 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 10:33.74
15 34 Miroslav HofbauerMiroslav Hofbauer 76 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11:31.75
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
MS Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09:08.16
MS Eduard SimbartlEduard Simbartl 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09:29.72
MS Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 3 09:53.30
MS Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 10:06.98
MS Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10:29.69
MS Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 10:36.43
MS Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10:42.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09:08.16
2 73 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09:10.39 13.00
3 60 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 09:12.67 11.00
4 64 Ondřej PilařOndřej Pilař 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 09:21.61 10.00
5 29 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09:22.70 9.00
6 104 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09:28.25 8.00
7 Eduard SimbartlEduard Simbartl 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 09:29.72
8 156 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 09:31.49 7.00
9 74 Jan ŠtefanJan Štefan 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 09:35.94 6.00
10 109 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09:38.57 5.00
11 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 3 09:53.30
12 26 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 09:54.96 4.00
13 Filip DrdaFilip Drda 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 PB 10:06.98
14 12 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10:13.28 3.00
15 63 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 10:14.99 2.00
16 11 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 10:15.67 1.00
17 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 10:29.69
18 5 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 10:30.57
19 83 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK BílinaAK Bílina 5 10:33.74
20 Jakub MařasJakub Mařas 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 10:36.43
21 Tomáš KubaTomáš Kuba 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10:42.07
22 34 Miroslav HofbauerMiroslav Hofbauer 76 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 11:31.75

3000 m - Ženy

(so, 19.8.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 8 Barbora MatějkováBarbora Matějková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 PB 10:36.70 13.00
2 189 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 10:54.00 11.00
3 13 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 11:02.91 10.00
4 66 Eva VyskočilováEva Vyskočilová 80 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11:13.48 9.00
5 21 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 11:26.08 8.00
6 148 Veronika RoudnickáVeronika Roudnická 86 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 11:33.16 7.00
7 16 Eliška PolonskáEliška Polonská 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 11:41.33 6.00
8 149 Adéla KonířováAdéla Konířová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 PB 11:42.22 5.00
9 49 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 11:48.43 4.00
10 62 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12:00.41 3.00
11 132 Tereza MasopustováTereza Masopustová 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 SB 12:01.66 2.00
12 79 Kateřina PanuškováKateřina Panušková 08 AK BílinaAK Bílina 7 PB 12:11.65 1.00
13 177 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 12:55.69
14 15 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 14:24.91
15 164 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 9 14:54.12
168 Adéla NovotnáAdéla Novotná 06 AK MostAK Most 14 DNS
107 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 12 DNS
Celkem 17 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 11:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 14.73 13.00
2 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.47 9.00
3 80 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 7 17.89 6.00
4 106 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.71 5.00
5 38 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 20.49 4.00
163 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 11:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 16.34 11.00
2 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.45 10.00
3 103 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 16.96 8.00
4 24 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 17.16 7.00
5 69 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 26.07 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 14.73 13.00
2 23 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 16.34 11.00
3 27 Tereza BártlováTereza Bártlová 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.45 10.00
4 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.47 9.00
5 103 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 16.96 8.00
6 24 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 17.16 7.00
7 80 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 7 17.89 6.00
8 106 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.71 5.00
9 38 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 20.49 4.00
10 69 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 26.07 3.00
163 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 2 DNF

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 12:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.05 13.00
2 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 16.17 11.00
3 37 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 16.28 10.00
4 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 16.48 9.00
5 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.92 8.00
6 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.03 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 17.64 7.00
2 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.66 6.00
3 181 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 18.45 5.00
4 161 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.64 4.00
5 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.52 2.00
6 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 22.25 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 16.05 13.00
2 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 16.17 11.00
3 37 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 16.28 10.00
4 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 16.48 9.00
5 21 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.92 8.00
6 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 17.64 7.00
7 122 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 17.66 6.00
8 181 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 PB 18.45 5.00
9 161 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.64 4.00
10 3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.03 3.00
11 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 20.52 2.00
12 18 Šimon IngerŠimon Inger 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 22.25 1.00

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 4 54.18 13.00
2 160 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 58.50 11.00
3 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 59.83 10.00
4 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 65.77 5.00
5 181 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 71.87 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.06 9.00
2 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 63.58 8.00
3 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 4 64.44 7.00
4 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 64.60 6.00
5 98 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 66.80 4.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Petr SynáčekPetr Synáček 03 AK BílinaAK Bílina 4 54.18 13.00
2 160 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 58.50 11.00
3 26 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 59.83 10.00
4 115 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 60.06 9.00
5 134 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 63.58 8.00
6 78 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 4 64.44 7.00
7 96 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 64.60 6.00
8 8 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 65.77 5.00
9 98 Petr ŠilerPetr Šiler 05 AK BílinaAK Bílina 3 66.80 4.00
10 181 Petr MouchaPetr Moucha 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 71.87 3.00

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 63.41 13.00
2 138 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 69.52 10.00
3 23 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 70.54 9.00
4 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 71.57 8.00
5 181 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 72.59 5.00
6 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 74.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 66.95 11.00
2 21 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 72.33 7.00
3 80 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 75.03 2.00
4 184 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 79.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 72.48 6.00
2 99 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 74.55 4.00
3 93 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 76.76 1.00
4 97 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 3 80.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 63.41 13.00
2 64 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 66.95 11.00
3 138 Marie SalabováMarie Salabová 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 69.52 10.00
4 23 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 70.54 9.00
5 192 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 71.57 8.00
6 21 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 72.33 7.00
7 39 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 72.48 6.00
8 181 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 72.59 5.00
9 99 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 4 74.55 4.00
10 179 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 74.87 3.00
11 80 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 6 PB 75.03 2.00
12 93 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 76.76 1.00
13 184 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 79.24
14 97 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 3 80.77

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Hudeček, Mráček, Štěpánek, Všetula Hudeček, Mráček, Štěpánek, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.63 13.00
2 21 Augusta, Kostka, Marinov, Růžička Augusta, Kostka, Marinov, Růžička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:32.55 11.00
3 98 Šiler, Letocha, Bažant, Synáček Šiler, Letocha, Bažant, Synáček AK BílinaAK Bílina 4 3:37.26 9.00
4 60 Malý, Zikmund, Špringl, Hanyk Malý, Zikmund, Špringl, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:39.01 8.00
5 26 Konečný, Větrovský, Urban, Svoboda Konečný, Větrovský, Urban, Svoboda ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:56.89 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Klesňák, Poděbradský, Kreidl, Kožina Klesňák, Poděbradský, Kreidl, Kožina SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:34.65 10.00
2 96 Slouka, Linhart, Cipriján, Prchal Slouka, Linhart, Cipriján, Prchal AK BílinaAK Bílina 5 3:40.10 7.00
3 125 Novák, Herink, Hřích, Pastrňák Novák, Herink, Hřích, Pastrňák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:40.96 4.00
4 65 Pospíšil, Simbartl, Senohrábek, Štefan Pospíšil, Simbartl, Senohrábek, Štefan AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:55.72 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.8.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Hykeš, Novotný, Soukup, Trefný Hykeš, Novotný, Soukup, Trefný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:40.75 6.00
2 156 Jirák, Hamerník, Kopenec, Nemšovský Jirák, Hamerník, Kopenec, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:40.81 5.00
3 172 Valo, Valo, Poděbradský, Plaček Valo, Valo, Poděbradský, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:50.49 3.00
4 8 Dubský, Inger, Loskot, Polák Dubský, Inger, Loskot, Polák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:18.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Hudeček, Mráček, Štěpánek, Všetula Hudeček, Mráček, Štěpánek, Všetula A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.63 13.00
2 21 Augusta, Kostka, Marinov, Růžička Augusta, Kostka, Marinov, Růžička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 3:32.55 11.00
3 157 Klesňák, Poděbradský, Kreidl, Kožina Klesňák, Poděbradský, Kreidl, Kožina SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:34.65 10.00
4 98 Šiler, Letocha, Bažant, Synáček Šiler, Letocha, Bažant, Synáček AK BílinaAK Bílina 4 3:37.26 9.00
5 60 Malý, Zikmund, Špringl, Hanyk Malý, Zikmund, Špringl, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:39.01 8.00
6 96 Slouka, Linhart, Cipriján, Prchal Slouka, Linhart, Cipriján, Prchal AK BílinaAK Bílina 5 3:40.10 7.00
7 3 Hykeš, Novotný, Soukup, Trefný Hykeš, Novotný, Soukup, Trefný SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:40.75 6.00
8 156 Jirák, Hamerník, Kopenec, Nemšovský Jirák, Hamerník, Kopenec, Nemšovský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:40.81 5.00
9 125 Novák, Herink, Hřích, Pastrňák Novák, Herink, Hřích, Pastrňák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:40.96 4.00
10 172 Valo, Valo, Poděbradský, Plaček Valo, Valo, Poděbradský, Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:50.49 3.00
11 65 Pospíšil, Simbartl, Senohrábek, Štefan Pospíšil, Simbartl, Senohrábek, Štefan AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 3:55.72 2.00
12 26 Konečný, Větrovský, Urban, Svoboda Konečný, Větrovský, Urban, Svoboda ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 3:56.89 1.00
13 8 Dubský, Inger, Loskot, Polák Dubský, Inger, Loskot, Polák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:18.92

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.8.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Čermáková, Bennett, Bodnarová, Fikesová Čermáková, Bennett, Bodnarová, Fikesová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:14.42 11.00
2 142 Šulíková, Jiroutová, Salabová, Sladká Šulíková, Jiroutová, Salabová, Sladká AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 4:16.72 10.00
3 79 Kokšalová, Kubíková, Frontzová, Panušková Kokšalová, Kubíková, Frontzová, Panušková AK BílinaAK Bílina 4 4:19.81 9.00
4 167 Rýpalová, Břečková, Gýnová, Zelníková Rýpalová, Břečková, Gýnová, Zelníková AK MostAK Most 5 4:20.02 8.00
5 21 Vyhlídková, Vyhlídková, Drbohlavová, Pergerová Vyhlídková, Vyhlídková, Drbohlavová, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:23.63 7.00
6 101 Benešová, Lánská, Potůčková, Stará Benešová, Lánská, Potůčková, Stará SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 4:55.27 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.8.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Siebeltová, Šimková, Klajmonová, Hlavičková Siebeltová, Šimková, Klajmonová, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 4:03.00 13.00
2 27 Bártlová, Málková, Rosecká, Aldrovandi Bártlová, Málková, Rosecká, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:31.14 6.00
3 40 Vaňková, Lohrová, Málková, Nováková Vaňková, Lohrová, Málková, Nováková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 4:39.17 5.00
4 99 Lacinová, Červenková, Procházková, Rožcová Lacinová, Červenková, Procházková, Rožcová AK BílinaAK Bílina 2 4:41.63 4.00
5 1 Adámková, Polonská, Štefanová, Matějovská Adámková, Polonská, Štefanová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:52.83 3.00
6 105 Kasová, Krejčí Václavková, Lochmanová, Zunová Kasová, Krejčí Václavková, Lochmanová, Zunová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 4:58.32 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Siebeltová, Šimková, Klajmonová, Hlavičková Siebeltová, Šimková, Klajmonová, Hlavičková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 4:03.00 13.00
2 179 Čermáková, Bennett, Bodnarová, Fikesová Čermáková, Bennett, Bodnarová, Fikesová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:14.42 11.00
3 142 Šulíková, Jiroutová, Salabová, Sladká Šulíková, Jiroutová, Salabová, Sladká AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 4:16.72 10.00
4 79 Kokšalová, Kubíková, Frontzová, Panušková Kokšalová, Kubíková, Frontzová, Panušková AK BílinaAK Bílina 4 4:19.81 9.00
5 167 Rýpalová, Břečková, Gýnová, Zelníková Rýpalová, Břečková, Gýnová, Zelníková AK MostAK Most 5 4:20.02 8.00
6 21 Vyhlídková, Vyhlídková, Drbohlavová, Pergerová Vyhlídková, Vyhlídková, Drbohlavová, Pergerová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 4:23.63 7.00
7 27 Bártlová, Málková, Rosecká, Aldrovandi Bártlová, Málková, Rosecká, Aldrovandi SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:31.14 6.00
8 40 Vaňková, Lohrová, Málková, Nováková Vaňková, Lohrová, Málková, Nováková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 4:39.17 5.00
9 99 Lacinová, Červenková, Procházková, Rožcová Lacinová, Červenková, Procházková, Rožcová AK BílinaAK Bílina 2 4:41.63 4.00
10 1 Adámková, Polonská, Štefanová, Matějovská Adámková, Polonská, Štefanová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:52.83 3.00
11 101 Benešová, Lánská, Potůčková, Stará Benešová, Lánská, Potůčková, Stará SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 4:55.27 2.00
12 105 Kasová, Krejčí Václavková, Lochmanová, Zunová Kasová, Krejčí Václavková, Lochmanová, Zunová SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 4:58.32 1.00

skok vysoký - Muži

(so, 19.8.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 2,15 2,18 2,21 2,24 Body
1 65 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 12 PB 1.85 o o o o o xo o xxx 13.00
2 178 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 14 1.85 - o x- o xo o o xx- 11.00
3 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 13 1.85 o o o o o xxo xo xxx 10.00
4 129 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 10 1.76 - - xo o xxx 9.00
5 114 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 1.76 - xo o xo xxx 8.00
6 55 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 8 1.76 - o o xxo xxx 7.00
7 91 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 4 SB 1.71 xo xxo o - 6.00
8 118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 1.71 - xo xxo xxx 5.00
9 133 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1 PB 1.66 o xo xxx 4.00
10 3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 6 1.66 o xxo xxx 3.00
11 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 7 1.66 xo xxo xxx 2.00
12 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 1.61 o xxx 1.00
13 32 Štěpán SchrőtterŠtěpán Schrőtter
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
04 3 PB 1.61 xo xxx
14 117 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 1.61 xxo xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 19.8.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 160 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 18 1.62 - - o - o - xo - x- 13.00
2 186 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 1.56 o o o o xxo xxx 11.00
3 106 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 16 1.56 - o o xo xxo xxx 10.00
4 184 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 SB 1.53 o xxo xxo xxo xxx 9.00
5 163 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 6 SB 1.50 o o o xxx 8.00
6= 171 Adriana GýnováAdriana Gýnová
AK MostAK Most
09 12 1.45 o o xxx 6.00
6= 80 Anna MilcováAnna Milcová
AK BílinaAK Bílina
09 13 1.45 o o xxx 6.00
6= 30 Agáta MálkováAgáta Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 8 1.45 o o xxx 6.00
9 16 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 9 1.45 o xo xxx 4.00
10 190 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 1.45 o xxo xxx 3.00
11= 135 Miluše PáskováMiluše Pásková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5 1.40 o xxx 0.75
11= 169 Emma ThiebautEmma Thiebaut
AK MostAK Most
08 4 1.40 o xxx 0.75
11= 172 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 3 1.40 o xxx 0.75
11= 39 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 1.40 o xxx 0.75
15= 53 Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 14 1.40 xo xxx
15= 128 Lucie JiroutováLucie Jiroutová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
08 10 1.40 xo xxx
17 99 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 7 1.40 xxo xxx
34 Nicola NovákováNicola Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 1 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 19.8.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,03 3,23 3,43 3,63 3,73 3,83 3,93 4,03 4,13 4,23 4,43 Body
1 117 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 4.13 - - - - - - o o o - xxx 13.00
2 68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.03 - - - - - - - o x- xx 11.00
3 133 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 14 4.03 - - - - - - - xo - xxx 10.00
4 39 Jindřich HolinaJindřich Holina
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 13 3.83 - - - o - o - xxx 9.00
5 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 3.63 - xxo o o xxx 8.00
6 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 SB 3.63 - - xo xxo x- 7.00
7 155 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3 PB 3.43 o o xo xxx 6.00
8 169 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 PB 3.43 xo o xxo xxx 5.00
9 114 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 3.23 o o xxx 4.00
MS Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
09 2 PB 3.03 xo xxx
111 Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 NM - xxx
118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 NM - - xxx
173 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 11 NM - - - xxx
3 Radek HykešRadek Hykeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 8 NM - xxx
31 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 19.8.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 Body
1 27 Tereza BártlováTereza Bártlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 11 2.80 - - - - - o xo xo xo xxx 13.00
2 55 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 2.80 - - - - o o o o xxo xxx 11.00
3 65 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 10 PB 2.70 - - - - o o o xo xxx 10.00
4 108 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 1 PB 2.50 o o o o o o xxx 9.00
5 130 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 7 2.30 o o o o xxx 8.00
6 43 Klára KopáčkováKlára Kopáčková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 6 2.30 - o o xo xxx 7.00
7 152 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 3 2.10 o o xxx 6.00
8 190 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 2.10 - xo xxx 5.00
9 29 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 2 2.00 o xxx 4.00
53 Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 5 DNS
78 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 8 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 19.8.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 2 SB 6.65 +1.0 m/s 13.00
2 68 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 25 6.63 +0.7 m/s 11.00
3 196 Michal KulhánekMichal Kulhánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 1 SB 6.58 +0.1 m/s 10.00
4 54 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 22 6.21 +0.0 m/s 9.00
5 2 Dominik SoukupDominik Soukup
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
96 21 6.19 +0.4 m/s 8.00
6 95 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 14 6.11 +0.8 m/s 7.00
7 178 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 17 6.09 +1.0 m/s 6.00
8 125 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 15 6.01 +0.1 m/s 5.00
9 116 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 16 5.99 +0.0 m/s 4.00
10 161 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 12 5.98 +1.9 m/s 3.00
11 118 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 23 5.89 +0.9 m/s 2.00
12 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 10 5.83 +0.8 m/s 1.00
13 65 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 9 5.73 +0.1 m/s
14 133 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 5.71 +0.5 m/s
15 135 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 8 5.68 +0.5 m/s
16 131 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 11 5.63 +1.1 m/s
17 103 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 19 5.55 +0.0 m/s
18 169 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 5.16 +1.8 m/s
19 157 Jan KlesňákJan Klesňák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 20 4.30 +1.4 m/s
61 Vojtěch MarekVojtěch Marek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 18 NM
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 19.8.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 77 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 22 5.49 +1.8 m/s 13.00
2 88 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK BílinaAK Bílina
08 21 5.44 +1.0 m/s 11.00
3 113 Adéla ZunováAdéla Zunová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 23 5.35 +0.0 m/s 10.00
4 39 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 18 5.18 +0.0 m/s 9.00
5 102 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 17 5.05 +1.8 m/s 8.00
6 163 Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 16 4.99 +1.7 m/s 7.00
7 31 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 15 4.94 +0.0 m/s 6.00
8 103 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 19 4.89 +0.4 m/s 5.00
9 6 Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 20 4.86 +1.0 m/s 4.00
10 160 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 13 4.81 +0.0 m/s 3.00
11 172 Radka JiříkováRadka Jiříková
AK MostAK Most
09 7 4.79 +1.1 m/s 2.00
12 183 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 4.78 +0.1 m/s 1.00
13 194 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 4.73 +0.3 m/s
14 38 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 4.72 +0.0 m/s
15 47 Nella LohrováNella Lohrová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 9 4.57 +0.0 m/s
16 29 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
09 12 4.53 +0.4 m/s
17 23 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
07 10 4.41 +0.0 m/s
18 99 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1 SB 4.41 +1.0 m/s
173 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská
AK MostAK Most
06 6 NM
185 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 NM
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 19.8.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 177 Robert MouchaRobert Moucha
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
01 13 13.83 +3.4 m/s 13.00
2 102 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 11 PB 13.44 +1.0 m/s 11.00
3 125 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12 13.35 +0.0 m/s 10.00
4 65 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 6 12.44 +2.2 m/s 9.00
5 172 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 SB 12.37 +1.7 m/s 8.00
6 51 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 9 12.34 +0.0 m/s 7.00
7 189 Petr HnízdilPetr Hnízdil
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
81 8 12.20 +0.0 m/s 6.00
8 190 Jakub KociánJakub Kocián
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
03 2 PB 12.18 +1.6 m/s 5.00
9 9 Jan ŠedivýJan Šedivý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 10 12.03 +0.9 m/s 4.00
10 188 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 3 PB 11.92 +0.7 m/s 3.00
11 186 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
81 4 11.88 +0.0 m/s 2.00
191 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 1 NM
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 19.8.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 12 11.92 +0.1 m/s
2 31 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 7 10.99 +1.2 m/s 13.00
MS Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 9 10.93 +0.4 m/s
4 160 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 11 10.91 +0.0 m/s 11.00
5 185 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 10.63 +0.4 m/s 10.00
6 183 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 10 10.39 +0.0 m/s 9.00
7 16 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 3 SB 10.12 +0.0 m/s 8.00
8 193 Kateřina PolanskáKateřina Polanská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 09.92 +0.1 m/s 7.00
9 138 Marie SalabováMarie Salabová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 5 09.90 +0.0 m/s 6.00
10 113 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
80 1 SB 09.55 +0.0 m/s 5.00
11 106 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4 09.35 +0.0 m/s 4.00
12 28 Adéla NáseováAdéla Náseová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 2 SB 09.00 +0.0 m/s 3.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.8.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anna KubátováAnna Kubátová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
95 17 PB 13.49
2 77 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 16 PB 12.07 13.00
3 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 15 11.17 11.00
4 63 Selma ShilongoSelma Shilongo
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
87 3 PB 10.58 10.00
5 102 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 14 10.24 9.00
6 113 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
80 12 09.99 8.00
7 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 09.69 7.00
8 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 10 09.61 6.00
9 12 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 13 09.50 5.00
10 28 Adéla NáseováAdéla Náseová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 1 SB 09.04 4.00
11 108 Alžběta PotůčkováAlžběta Potůčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 2 SB 08.83 3.00
12 5 Veronika MarkováVeronika Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 7 08.44 2.00
13 58 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 9 08.42 1.00
14 197 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 8 08.35
15 105 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 6 08.14
16 138 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 SB 07.09
17 110 Viktorie SujováViktorie Sujová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 5 06.79
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.8.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 112 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20 PB 14.83 13.00
2 27 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 19 13.11 11.00
3 199 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 15 PB 12.91 10.00
4 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 14 12.68 9.00
5 53 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 PB 12.50 8.00
6 15 Štěpán NovikovŠtěpán Novikov
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
88 17 12.24 7.00
7 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 12.11 6.00
8 88 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 18 11.98 5.00
9 121 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 16 11.71 4.00
10 168 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 12 11.62 3.00
11 23 Antonín PlachýAntonín Plachý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 1 PB 11.53 2.00
12 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 11 11.40 1.00
13 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 7 10.62
14 150 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 5 SB 10.50
15 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 9 10.32
16 72 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 8 10.26
17 54 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 4 PB 10.09
18 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 08.58
19 178 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
98 2 PB 08.50
19 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 6 NM
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 19.8.2023 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 15 34.09 13.00
2 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 13 33.89 11.00
3 198 Zdeňka NetolickáZdeňka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 14 32.94 10.00
4 130 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 12 31.50 9.00
5 64 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 6 PB 29.07 8.00
6 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 8 28.59 7.00
7 195 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 28.12 6.00
8 63 Selma ShilongoSelma Shilongo
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
87 1 SB 27.62 5.00
9 58 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 26.19 4.00
10 113 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
80 5 25.64 3.00
11 61 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 23.41 2.00
12 126 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 10 21.63 1.00
13 105 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 2 SB 18.21
14 148 Sabina ValentováSabina Valentová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3 18.12
78 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 11 DNS
Celkem 15 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 19.8.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 17 SB 41.58 13.00
2 27 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 19 40.27 11.00
3 88 Filip NajmanFilip Najman
AK BílinaAK Bílina
99 16 SB 40.26 10.00
4 112 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 PB 38.47 9.00
5 121 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 18 38.00 8.00
6= 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 10 SB 37.35 6.50
6= 150 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 11 SB 37.35 6.50
8 15 Štěpán NovikovŠtěpán Novikov
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
88 14 35.66 5.00
9 168 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 12 35.39 4.00
10 72 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 13 33.13 3.00
11 19 Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 8 SB 32.46 2.00
12 199 Michal ČadaMichal Čada
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
85 9 SB 31.85 1.00
13 91 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1 PB 31.38
14 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 7 SB 31.03
15 23 Antonín PlachýAntonín Plachý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 PB 30.39
16 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 15 28.26
17 35 Vojtěch FrantaVojtěch Franta
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
03 6 26.94
18 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 5 26.62
19 167 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 PB 21.05
Celkem 19 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 19.8.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 SB 41.10 13.00
2 3 Petra HadravováPetra Hadravová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
90 11 SB 39.94 11.00
3 195 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 37.55 10.00
4 19 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 10 36.98 9.00
5 25 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 36.95 8.00
6 157 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 9 34.46 7.00
7 198 Zdeňka NetolickáZdeňka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 33.26 6.00
8 138 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 PB 32.50 5.00
9 137 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 6 31.28 4.00
10 165 Lada MalinováLada Malinová
AK MostAK Most
04 7 30.05 3.00
11 76 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 5 28.66 2.00
12 136 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 3 SB 22.03 1.00
13 63 Selma ShilongoSelma Shilongo
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
87 2 SB 21.85
14 105 Eva KasováEva Kasová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 1 PB 19.43
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 19.8.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 56 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 48.84 13.00
2 123 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 12 46.62 11.00
3 24 Mojmír KlímaMojmír Klíma
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
75 11 42.36 10.00
4 53 Martin BurkoňMartin Burkoň
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10 41.62 9.00
5 119 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 PB 40.11 8.00
6 17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 8 37.43 7.00
7 4 Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 6 35.27 6.00
8 84 Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
97 5 34.19 5.00
9 150 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
78 3 SB 28.35 4.00
10 27 Jan SirotekJan Sirotek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 7 28.00 3.00
11 33 Petr RůženeckýPetr Růženecký
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
58 4 PB 23.72 2.00
12 23 Antonín PlachýAntonín Plachý
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2 PB 21.68 1.00
13 82 Aleš BařtipánAleš Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
05 1 PB 11.83
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 19.8.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 20 42.46 13.00
2 64 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ASK Dipoli z.s.