Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

České Budějovice (14. 5. 2023)

skok daleký - Muži

(ne, 14.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 78 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15 6.87 +2.3 m/s 6.61 +1.0 m/s 6.61  1,00 6.87  2,30 r 6.87 13.00
2 109 Martin VšetičkaMartin Všetička
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 12 6.62 +2.8 m/s 6.54 +1.7 m/s x x 6.54  1,70 6.54 6.62  2,80 - x 11.00
3 26 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
02 10 6.36 +4.1 m/s 6.26 +0.6 m/s 6.18  2,10 6.18  1,20 6.20  3,70 6.20 6.36  4,10 6.26  0,60 6.26  2,40 10.00
4 83 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 14 6.34 +0.5 m/s 6.34  0,50 6.34  2,40 6.25  -1,30 6.34 x 6.08  0,90 6.20  1,50 9.00
5 321 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 PB 6.22 -0.3 m/s 6.22  -0,30 6.09  0,90 5.44  3,90 6.22 6.13  2,60 6.10  0,90 r 8.00
6 289 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 6.16 +1.4 m/s 5.87  2,00 5.83  3,10 5.98  3,30 5.98 6.16  1,40 6.08  2,20 6.03  3,40 7.00
7 315 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3 6.11 +3.8 m/s 5.82 +1.8 m/s 5.79  1,00 5.68  -0,20 6.11  3,80 6.11 5.82  1,80 6.11  2,20 r 6.00
8 133 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
98 9 6.01 +2.0 m/s 5.63  2,00 6.01  2,00 - 6.01 5.93  2,50 r 5.00
9 96 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 8 5.95 +1.2 m/s 5.95  1,20 5.81  1,80 5.89  3,00 5.95 4.00
10 80 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 6 5.69 +3.0 m/s 5.57 +1.4 m/s 5.54  1,00 5.57  1,40 5.69  3,00 5.69 3.00
11 93 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 7 5.67 +1.0 m/s 5.67  1,00 x x 5.67 2.00
12 281 Mark KaladiukMark Kaladiuk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 5.60 +2.0 m/s 5.38  1,20 5.60  2,00 4.20  2,00 5.60 1.00
13 65 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 5.48 +4.0 m/s 5.39 +0.5 m/s 5.42  3,70 5.39  0,50 5.48  4,00 5.48
23 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 13 NM x x x -
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 14.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 19 PB 5.75 +1.9 m/s 5.75  1,90 5.69  1,90 x 5.75 5.52  0,20 x 5.36 13.00
2 275 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 22 5.59 +1.2 m/s 5.56  3,00 5.57  0,90 5.59  1,20 5.59 - 5.32  0,40 r 11.00
3 285 Eliška JaníkováEliška Janíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 20 5.37 +0.7 m/s 4.90  1,60 4.93  -0,40 5.06  0,90 5.06 5.29  0,40 5.03  -0,10 5.37  0,70 10.00
4 8 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2 SB 5.13 -0.4 m/s 5.10  1,70 4.91  0,80 4.87  3,40 5.10 4.75  -0,90 4.97  0,20 5.13  -0,40 9.00
5 213 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 7 5.11 +4.4 m/s 5.04 +0.5 m/s 5.04  0,50 5.11  4,40 4.81  0,70 5.11 x 4.90  0,10 5.04  1,70 8.00
6 10 Anna LegnerováAnna Legnerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
08 15 5.10 +0.3 m/s 5.10  0,30 4.99  0,40 x 5.10 4.89  -0,10 4.99  0,10 x 7.00
7 289 Anežka KrálováAnežka Králová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 5.09 +0.3 m/s 4.59  0,50 4.87  0,40 5.08  0,70 5.08 4.66  -0,30 5.01  0,60 5.09  0,30 6.00
8 41 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 12 5.06 +1.4 m/s 5.06  1,40 4.09  0,70 4.66  0,90 5.06 4.39  0,30 4.82  0,20 x 5.00
9 52 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 10 5.00 +0.5 m/s 4.91  0,90 x 5.00  0,50 5.00 4.00
10 207 Jana HoškováJana Hošková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 16 4.99 +1.2 m/s 4.92  0,30 4.86  -0,70 4.99  1,20 4.99 3.00
11 220 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 17 4.98 -0.2 m/s 4.89  2,20 4.98  -0,20 4.98  2,00 4.98 2.00
12 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 21 4.94 +1.5 m/s 4.94  1,50 x 4.86  0,70 4.94 1.00
13 34 Adriana KoděrováAdriana Koděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 8 PB 4.94 +0.4 m/s 4.94  0,40 4.60  1,40 4.63  0,70 4.94
14 293 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 13 4.93 +2.4 m/s 4.85 +0.9 m/s 4.85  0,90 4.79  0,10 4.93  2,40 4.93
15 87 Mariana ČítkováMariana Čítková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 5 PB 4.89 +0.7 m/s 4.62  0,20 4.72  2,10 4.89  0,70 4.89
16 9 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 4.82 +1.8 m/s 4.66  0,70 4.25  1,60 4.82  1,80 4.82
17 284 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 4.76 +0.5 m/s 4.11  3,40 4.76  0,50 4.71  0,90 4.76
18 60 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 11 4.68 +0.1 m/s 4.25  -0,10 4.60  0,80 4.68  0,10 4.68
19 320 Stela KořínkováStela Kořínková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3 4.65 +2.5 m/s x 4.51  2,20 4.65  2,50 4.65
20 81 Martina AbsolonováMartina Absolonová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 4.19 +2.1 m/s x 4.18  2,90 4.19  2,10 4.19
21 298 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
08 6 4.13 +2.0 m/s x 3.52  1,70 4.13  2,00 4.13
88 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 4 NM x x x -
Celkem 22 závodníků