Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (28. 5. 2023)

trojskok - Muži

(ne, 28.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 8 SB 13.21 -0.3 m/s x 12.86  -0,40 12.65  -0,70 12.86 x 12.95  0,40 13.21  -0,30 13.00
2 318 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 13.01 -0.3 m/s x 12.97  1,30 12.78  0,40 12.97 x 13.01  -0,30 x 11.00
3 130 Eduard MosesEduard Moses
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
04 4 PB 12.43 -0.3 m/s 12.43  -0,30 - - 12.43 - - - 10.00
4 323 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 PB 12.41 +1.6 m/s 12.36  1,90 x 12.06  -0,30 12.36 12.41  1,60 12.08  0,20 11.82  -0,70 9.00
5 71 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 9 12.35 +0.1 m/s x 12.35  0,10 12.35  -1,10 12.35 - - - 8.00
6 315 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 PB 12.19 -0.9 m/s 12.19  -0,90 12.06  1,30 12.00  -0,70 12.19 11.89  0,00 x x 7.00
7 285 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 PB 11.89 +1.3 m/s 11.89  1,30 x 11.77  0,10 11.89 11.65  0,40 x 11.50  -0,10 6.00
8 93 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1 SB 11.50 -0.3 m/s x 11.50  -0,30 11.34  1,10 11.50 x - - 5.00
5 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 3 NM x x x -
154 Pascal BohynikPascal Bohynik
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 2 NM x x x -
83 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 28.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 318 Kateřina PaverováKateřina Paverová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 PB 11.08 +2.0 m/s 10.98  1,90 10.30  -0,20 11.08  2,00 11.08 10.45  -0,40 10.65  0,30 10.76  0,10 13.00
2 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 9 11.05 +2.2 m/s 10.76 -0.9 m/s 10.96  2,20 x x 10.96 10.76  -0,90 11.05  2,20 x 11.00
3 207 Jana HoškováJana Hošková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10 10.82 +2.3 m/s 10.78 +0.9 m/s 10.37  0,40 10.59  -0,90 10.82  2,30 10.82 10.64  -1,20 10.78  0,90 x 10.00
4 212 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 PB 10.68 +1.8 m/s 09.64  1,50 10.52  0,10 x 10.52 10.64  0,80 10.68  1,80 10.39  -1,90 9.00
5 9 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 SB 10.45 +1.7 m/s 10.23  0,50 10.45  1,70 09.30  -0,10 10.45 10.20  -0,60 10.30  0,20 10.00  -0,90 8.00
6 306 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 6 10.09 +1.5 m/s 10.09  1,50 09.99  0,70 10.03  0,80 10.09 09.92  0,10 x 09.73  -1,00 7.00
7 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 SB 09.94 -0.1 m/s 09.85  1,30 x 09.94  -0,10 9.94 09.64  0,90 09.76  0,60 - 6.00
8 245 Valerie BrejchováValerie Brejchová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 5 09.70 +2.4 m/s 09.50 -0.9 m/s 09.70  2,40 09.50  -0,90 09.48  0,60 9.70 - - - 5.00
9 8 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 09.52 +1.6 m/s 09.52  1,60 09.50  0,60 x 9.52 4.00
34 Adriana KoděrováAdriana Koděrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 1 NM x x x -
Celkem 10 závodníků