Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Plzeň (28. 5. 2023)

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 15.06 10.50
2 227 Melánie TurkováMelánie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.29 9.00
3 217 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 16.38 6.00
4 4 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 18.87 1.00
19 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 DNS
218 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 14.77 13.00
2 93 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 15.06 10.50
3 50 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18.70 4.00
4 92 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 18.79 2.00
5 39 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 19.54
6 76 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 20.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 28.5.2023 - 12:15) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 15.35 8.00
2 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.66 7.00
3 95 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 16.47 5.00
4 78 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 18.72 3.00
5 319 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 19.72
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 14.77 13.00
2 201 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 15.06 10.50
2 93 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 15.06 10.50
4 227 Melánie TurkováMelánie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.29 9.00
5 288 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 15.35 8.00
6 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 15.66 7.00
7 217 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 6 16.38 6.00
8 95 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 4 16.47 5.00
9 50 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 18.70 4.00
10 78 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 6 18.72 3.00
11 92 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 18.79 2.00
12 4 Kateřina ChladováKateřina Chladová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 18.87 1.00
13 39 Lucie LoskotováLucie Loskotová 05 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 19.54
14 319 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 19.72
15 76 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 20.28
19 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 DNS
218 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS