Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (27. 5. 2023)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 290 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.49
2 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 4 11.50
3 183 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 5 11.87
4 65 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 12.02
247 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 11.47
2 276 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 11.65
3 249 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.84
4 281 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 11.97
5 142 Artem KroscenkoArtem Kroscenko 08 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.20
6 251 Nicolas ŠpacírNicolas Špacír 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 12.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 11.41
2 291 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70
3 101 Patrik KremelPatrik Kremel 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.92
4 254 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.98
5 272 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 12.37
6 8 Martin VašákMartin Vašák 05 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 12.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.5.2023 - 11:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 282 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 11.63
2 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 11.66
3 84 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 11.99
4 274 David HolekDavid Holek 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 12.18
5 141 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.76
6 147 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 14.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.30
2 105 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.36
3 11 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 11.75
4 275 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 11.87
5 144 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.84
6 284 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 12.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 27.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 11.17 13.00
2 245 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.30 11.00
3 105 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.38 10.00
4 282 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 1 11.39 9.00
5 82 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 11.40 8.00
6 290 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 11.42 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 4 11.37 6.00
2 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 11.48 5.00
3 276 Petr ChovanecPetr Chovanec 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 11.54 4.00
4 11 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 11.70 3.00
5 249 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 11.90 2.00
291 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 27.5.2023 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.62
2 306 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 12.89
3 194 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.24
4 145 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 13.65
5 329 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 14.27
6 254 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 14.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 27.5.2023 - 10:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 12.52
2 231 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 13.22
3 104 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 13.29
4 303 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.42
5 255 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 13.48
6 69 Julia KuklováJulia Kuklová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 27.5.2023 - 10:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.81
2 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 12.83
3 64 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.46
4 47 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 13.68
5 13 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 13.79
6 193 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 27.5.2023 - 10:45) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. SB 13.07
2 302 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 13.11
3 195 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.45
4 225 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 13.57
5 103 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 13.81
6 330 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 14.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 27.5.2023 - 10:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 12.96
2 229 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 13.24
3 16 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 13.57
4 311 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 13.72
5 75 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 14.17
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.88
2 35 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 14.63
3 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 14.74
4 169 Sofie ŠlichtováSofie Šlichtová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 15.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 13.73
2 217 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 13.97
3 304 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 14.28
Celkem 3 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 27.5.2023 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 12.61 13.00
2 76 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.66 11.00
3 310 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 12.80 10.00
4 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 12.94 9.00
5 135 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 12.98 8.00
6 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 13.11 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 27.5.2023 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 12.80 6.00
2 306 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.94 5.00
3 229 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 13.13 4.00
4 231 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 13.20 3.00
5 194 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.22 2.00
6 104 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 1 13.45 1.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 14:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 22.39 13.00
2 182 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 6 23.51 10.00
3 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 24.70 1.00
105 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 14:45) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Jan KvapilJan Kvapil 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 23.69 9.00
2 183 Radomír Josef VolnýRadomír Josef Volný 01 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 1 24.15 7.00
3 91 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 24.18 6.00
4 272 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 24.28 5.00
5 281 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 24.32 4.00
6 254 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.5.2023 - 14:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 24.00 8.00
2 65 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 24.47 3.00
3 99 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.23
190 Josef MajzlíkJosef Majzlík 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNF
184 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 27.5.2023 - 14:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 293 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 23.46 11.00
2 141 Libor KoniuchLibor Koniuch 07 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 24.51 2.00
3 284 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 25.23
4 147 Oliver CieluchOliver Cieluch 09 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 29.34
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 14:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.61 12.00
2 25 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 25.67 10.00
3 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 26.05 8.00
4 302 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 26.40 7.00
5 195 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 27.47
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 25.61 12.00
2 306 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 25.69 9.00
3 27 Veronika KučerováVeronika Kučerová 83 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 26.67 6.00
4 251 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 27.08 1.00
5 11 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 27.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.5.2023 - 14:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 26.96 5.00
2 194 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 27.03 3.00
3 4 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 27.06 2.00
4 64 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 28.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 27.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 27.00 4.00
2 225 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 27.57
3 231 Nikola TatarkováNikola Tatarková 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 27.69
4 16 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 27.80
5 145 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 28.22
6 18 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 29.54
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 27.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 314 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 28.55
2 13 Karolína JanušováKarolína Janušová 05 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 28.60
3 330 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 28.81
4 46 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 28.97
5 254 Natálie KulifayováNatálie Kulifayová 07 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 6 29.28
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy

(so, 27.5.2023 - 16:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Bára GajdzicováBára Gajdzicová 08 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 28.37
2 304 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 29.32
3 190 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 29.46
4 165 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 30.50
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2 50.75 13.00
2 247 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.84 11.00
3 294 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 50.91 10.00
4 185 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 51.94 9.00
5 246 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 53.46 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 251 Nicolas ŠpacírNicolas Špacír 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 52.35 8.00
2 190 Josef MajzlíkJosef Majzlík 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 2 52.42 7.00
3 184 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 3 53.88 4.00
4 64 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 6 53.93 3.00
5 215 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 5 55.64 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 27.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 52.63 6.00
2 244 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 56.21 1.00
3 277 Dominik HoufDominik Houf 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 57.66
4 128 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 58.09
5 243 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 58.46
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Tereza TicháTereza Tichá 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 59.01 13.00
2 305 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 59.74 11.00
3 301 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 60.59 8.00
4 318 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 61.00 6.00
5 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 63.22
6 91 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 6 64.77
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 60.07 10.00
2 141 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 60.56 9.00
3 163 Liliia HerasymovychLiliia Herasymovych 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 61.63 5.00
4 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 62.50 2.00
5 191 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 63.58
166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 27.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 255 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 5 60.83 7.00
2 251 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 4 62.05 4.00
3 253 Julie RomanováJulie Romanová 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 1 62.20 3.00
4 47 Ludmila KrčmářováLudmila Krčmářová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 62.51 1.00
5 193 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 63.42
6 71 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 64.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 27.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 65.43
2 65 Julie HrabovskáJulie Hrabovská 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 67.01
3 94 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 67.22
4 66 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 70.76
MS 226 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 59.53
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 27.5.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 63.46
2 131 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 4 67.05
3 138 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 67.87
4 95 Lucie MaláLucie Malá 08 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 71.21
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži

(so, 27.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 185 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 1 1:56.35 13.00
2 108 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:00.62 11.00
3 215 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 2:01.21 10.00
4 186 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 16 2:01.24 9.00
5 287 Štěpán PoláchŠtěpán Polách 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 2:01.76 8.00
6 31 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:04.38 7.00
7 92 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:08.04 6.00
8 143 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 2:09.90 5.00
9 243 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:09.94 4.00
10 244 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:10.28 3.00
11 43 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:12.18 2.00
12 252 Erik TalaErik Tala 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 2:13.29 1.00
13 36 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:29.87
MS Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 11 2:15.61
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 317 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 2:13.55 13.00
2 4 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 2:14.06 11.00
3 301 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 2:16.86 10.00
4 318 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 2:19.45 9.00
5 185 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:20.73 8.00
6 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 2:22.63 7.00
7 216 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 2:22.90 6.00
8 313 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 2:25.40 5.00
9 106 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 9 2:28.23 4.00
10 196 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:29.89 3.00
11 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 12 2:32.15 2.00
12 102 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 7 2:33.79
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 108 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2:32.53 1.00
2 235 Malgorzata SzotkowskáMalgorzata Szotkowská 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2:33.07
3 66 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:34.33
4 197 Klára BílskáKlára Bílská 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:34.57
5 250 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2:34.64
6 68 Adéla KubálkováAdéla Kubálková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:40.48
7 34 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2:43.10
8 94 Adéla JurkulákováAdéla Jurkuláková 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2:45.40
9 165 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:45.75
10 128 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2:49.27
11 92 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 2:55.84
12 249 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2:57.98
19 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Muži

(so, 27.5.2023 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 255 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 4:08.12 13.00
2 186 Jan LarischJan Larisch 98 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 1 4:13.08 11.00
3 3 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 23 4:13.58 10.00
4 280 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 4:22.83 9.00
5 102 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:24.47 8.00
6 1 David MichalDavid Michal 03 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 4:24.58 7.00
7 4 Martin BorákMartin Borák 90 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 19 4:25.29 6.00
8 100 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 8 4:27.75 5.00
9 250 Marek SvobodaMarek Svoboda 95 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:29.80 4.00
10 34 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:36.18 3.00
11 37 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 4:36.49 2.00
12 146 Sebastián ŠemrakSebastián Šemrak 09 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:38.61 1.00
13 361 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 18 4:39.70
14 79 Jakub VysloužilJakub Vysloužil 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 12 4:40.30
15 110 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 22 4:41.14
16 279 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 13 4:44.30
17 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 4:46.85
18 368 David KuhnDavid Kuhn 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 21 5:04.13
19 41 Vojtěch JuřicaVojtěch Juřica 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 5:11.09
20 129 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 5:18.86
21 241 Adam BeránekAdam Beránek 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 5:27.86
MS Michal DočkálekMichal Dočkálek 92 ATLETIKA Rýmařov z.s. ATLETIKA Rýmařov z.s. 4 4:21.94
133 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 DNF
Celkem 23 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 27.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 41 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 4:52.61 13.00
2 213 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 4:58.55 11.00
3 185 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:59.61 10.00
4 326 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 5:00.31 9.00
5 2 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 13 5:11.61 8.00
6 181 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:13.50 7.00
7 235 Malgorzata SzotkowskáMalgorzata Szotkowská 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 12 5:25.92 6.00
8 192 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:28.08 5.00
9 3 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 5:30.29 4.00
10 218 Tereza JelenováTereza Jelenová 09 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 5:33.47 3.00
11 184 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 5:38.50 2.00
12 328 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 5:41.26 1.00
13 70 Lucie MaňákováLucie Maňáková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 5:41.31
14 78 Julie VinklárkováJulie Vinklárková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 14 6:02.16
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži

(so, 27.5.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 137 Filip AusteraFilip Austera 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 16:25.10 13.00
2 1 David MichalDavid Michal 03 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 9 16:28.47 11.00
3 250 Marek SvobodaMarek Svoboda 95 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 16:34.22 10.00
4 4 Martin BorákMartin Borák 90 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 16:37.43 9.00
5 189 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 14 16:57.93 8.00
6 44 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 17:08.82 7.00
7 133 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 17:40.88 6.00
8 278 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 17:42.97 5.00
9 127 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 18:16.17 4.00
10 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 18:18.43 3.00
11 129 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 19:08.44 2.00
12 40 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 19:48.07 1.00
13 67 Jan OrságJan Orság 96 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 10 20:04.28
MS Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 16:43.19
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 27.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 147 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 8 18:45.65 13.00
2 62 Martina BařinováMartina Bařinová 90 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 19:44.27 11.00
3 227 Petra PaluchováPetra Paluchová 05 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 10 19:48.88 10.00
4 151 Markéta KašnáMarkéta Kašná 83 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 19:50.23 9.00
5 1 Dominika HanáčkováDominika Hanáčková 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 19:59.15 8.00
6 96 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 9 20:17.12 7.00
7 98 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 13 20:34.28 6.00
8 164 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 22:25.53 5.00
9 121 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 22:31.61 4.00
10 198 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 23:11.66 3.00
11 92 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 24:43.15 2.00
12 72 Zuzana PřikrylováZuzana Přikrylová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 25:37.53 1.00
13 99 Nela SkupieňováNela Skupieňová 07 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 14 26:13.69
Celkem 13 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.54 13.00
2 302 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 15.87 11.00
3 252 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 16.41 10.00
4 18 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 17.72 8.00
11 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 DNF
74 Tereza SkřečkováTereza Skřečková 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 11:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 17.71 9.00
2 190 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 18.19 7.00
3 35 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 18.51 6.00
4 134 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 2 18.72 5.00
5 233 Maria WaniaMaria Wania 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 19.78 4.00
6 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 22.66 3.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 12:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.52 13.00
2 178 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 15.61 11.00
3 293 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 5 16.00 10.00
4 96 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 18.54 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 12:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.06 9.00
2 70 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 4 19.78 7.00
3 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 23.41 6.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 58.14 13.00
2 178 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 59.29 11.00
3 7 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 61.09 9.00
4 164 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 61.12 8.00
5 279 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 6 61.21 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 59.98 10.00
2 96 Matěj HejtmanMatěj Hejtman 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 65.96 6.00
3 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 72.20 5.00
4 143 Jan SeberaJan Sebera 05 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 76.46 4.00
5 127 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 84.16 3.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 4 66.41 13.00
2 252 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 3 68.15 11.00
3 185 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.83 10.00
4 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 69.61 8.00
5 217 Anna GlosováAnna Glosová 07 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 70.59 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 69.14 9.00
2 162 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 70.16 7.00
3 79 Daniela VojtěchovskáDaniela Vojtěchovská 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 73.06 5.00
22 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 DNF
63 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Majzlík, Hopp, Larisch, Vincker Majzlík, Hopp, Larisch, Vincker TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 1 3:32.75 13.00
2 246 Kopec, Vandrovec, Kolomazník, Skřeček Kopec, Vandrovec, Kolomazník, Skřeček Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 3:34.33 11.00
3 84 Brázdil, Nesvadba, Spurný, Obšil Brázdil, Nesvadba, Spurný, Obšil Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 3:36.59 10.00
4 155 Havránek, Koutný, Orava, Vašíček Havránek, Koutný, Orava, Vašíček SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 3:45.07 9.00
5 137 Austera, Březina, Kovář, Sebera Austera, Březina, Kovář, Sebera TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:57.53 7.00
6 31 Jányš, Juřica, Šelong, Tobola Jányš, Juřica, Šelong, Tobola TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:01.79 6.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Kadala, Beránek, Kadala, Trojek Kadala, Beránek, Kadala, Trojek Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 3:51.42 8.00
2 129 Pospíšil, Szymanik, Tarana, Broda Pospíšil, Szymanik, Tarana, Broda TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:31.12 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 27.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Březná, Straková, Válková, Vavrečková Březná, Straková, Válková, Vavrečková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 4:03.26 13.00
2 166 Belásová, Bierská, Austerová, Herasymovych Belásová, Bierská, Austerová, Herasymovych TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 4:14.33 11.00
3 191 Hájková, Krtková, Kolčářová, Vilčková Hájková, Krtková, Kolčářová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 4:16.28 10.00
4 Ćmielová, Ernstová, Szotkowská, Mendreková Ćmielová, Ernstová, Szotkowská, Mendreková TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 4:17.32 9.00
5 47 Krčmářová, Odstrčilová, Úlehlová, Zdražilová Krčmářová, Odstrčilová, Úlehlová, Zdražilová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 4:26.47 6.00
6 63 Bűrglová, Školová, Vojtěchovská, Hrabovská Bűrglová, Školová, Vojtěchovská, Hrabovská Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:29.00 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 27.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Gleňová, Keberlová, Králová, Šenkeříková Gleňová, Keberlová, Králová, Šenkeříková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 4:18.01 8.00
2 108 Uvizlová, Krejčiříková, Jurkuláková, Bundilová Uvizlová, Krejčiříková, Jurkuláková, Bundilová Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 5 4:25.66 7.00
3 251 Vodáková, Žáčková, Romanová, Daňková Vodáková, Žáčková, Romanová, Daňková Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 2 4:28.92 5.00
4 194 Krestová, Jurošová, Bílská, Bartoňová Krestová, Jurošová, Bílská, Bartoňová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:42.10 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 27.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Hájková, Malá, Vojtášková, Vályová Hájková, Malá, Vojtášková, Vályová Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s. 3 4:41.30 3.00
2 314 Tvrdá, Stryková, Mikulášková, Machková Tvrdá, Stryková, Mikulášková, Machková Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 4:48.06 1.00
3 190 Ermisová, Kaňová, Kokořová, Maštalířová Ermisová, Kaňová, Kokořová, Maštalířová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:53.77
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 27.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,52 1,57 1,62 1,67 1,72 1,76 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 Body
1 285 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 11 1.92 - - - - - o o o o xo o xxx 13.00
2= 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
82 1 1.72 o - o o o xxx 10.50
2= 164 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
98 8 1.72 - - o o o xxx 10.50
4 9 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
81 9 1.72 - - o - xo xx 9.00
5 178 Ladislav KoutnýLadislav Koutný
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
99 10 1.72 - - o xxo xxo xxx 8.00
6= 99 Pavel HýblPavel Hýbl
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
07 7 1.67 - o o o xxx 6.50
6= 112 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 1.67 - - o o xxx 6.50
8 253 Samuel TalajkaSamuel Talajka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4 1.67 o o o xo xxx 5.00
9 151 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
83 6 1.62 - o xo xxx 4.00
10 295 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 5 1.52 xo xxx 3.00
MS Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 3 1.92 - - - - - - - - o - xo xxx
Poznámky / pokusy:
" Vykydal - zranění kolene, odvezen do nemocnice
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 27.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,37 1,42 1,47 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 310 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 16 1.61 - - o o o o xo xo xxx 13.00
2= 143 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 15 1.55 - - o o o o xxx 10.50
2= 315 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
02 5 1.55 - - o o o o xxx 10.50
4 312 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 14 1.52 - - xo o xo xxx 9.00
5 222 Barbora KubinováBarbora Kubinová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 12 1.47 - - o o xxx 8.00
6 327 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 13 1.47 - o o xo xxx 7.00
7 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
03 3 1.47 o o o xxo xxx 6.00
8 148 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
00 6 1.42 o o o xxx 5.00
9 5 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
09 11 1.42 o o xo xxx 4.00
10= 73 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 8 1.37 o o xxx 2.50
10= 69 Julia KuklováJulia Kuklová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 1 1.37 o o xxx 2.50
12 220 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 10 1.37 xo o xxx 1.00
13= 223 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 7 1.32 o xxx
13= 232 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 9 1.32 o xxx
169 Sofie ŠlichtováSofie Šlichtová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 27.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,57 2,77 2,97 3,17 3,37 3,47 3,57 3,67 3,77 3,87 3,97 4,02 Body
1 7 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 6 3.97 - - - - - - - o - o o xxo xo xxx 13.00
2 6 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
93 1 3.57 - - - - - o - o o xxx 11.00
3= 9 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
81 4 3.47 - - - - o o o o xxx 9.50
3= 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 5 3.47 - - - - - o o o xxx 9.50
5= 151 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
83 2 2.57 - - o xxx 7.50
5= 158 Michal KasparMichal Kaspar
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
01 3 2.57 - - o xxx 7.50
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 27.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,57 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 Body
1 150 Kristýna WowrováKristýna Wowrová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 8 3.17 - - - o o o o o o xo xxx 13.00
2 22 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 9 3.07 - - - o - o o o o xxx 11.00
3 309 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 7 2.97 - - - o o o xo o xxx 10.00
4 77 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 10 2.97 - - - - - o o xo xxx 9.00
5 20 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
07 6 2.77 - - - xo o o xxx 8.00
6 24 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
07 5 2.57 - - - o xxx 7.00
7 134 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 3 2.40 - o o xxx 6.00
21 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
05 4 NM - - - xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 27.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 291 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 14 6.52 +0.9 m/s x 5.97  1,90 6.52  0,90 6.52 6.51  2,40 6.37  1,00 x 13.00
2 249 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 2 6.40 +1.7 m/s 6.29  1,50 6.25  2,70 6.40  1,70 6.40 - - - 11.00
3 246 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 10 6.31 +2.0 m/s 5.83  1,20 6.31  2,00 5.69  0,10 6.31 - - - 10.00
4 242 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 15 6.28 +1.3 m/s 6.19  2,10 6.23  1,70 6.03  0,30 6.23 6.19  1,60 x 6.28  1,30 9.00
5 164 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
98 11 6.11 +1.7 m/s 6.04  1,20 x 5.77  0,40 6.04 5.94  0,10 5.91  2,40 6.11  1,70 8.00
6 285 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 8 6.08 +1.9 m/s 5.95  2,10 6.06  1,50 6.08  1,90 6.08 - - - 7.00
7 274 David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 9 6.03 +1.5 m/s x 6.03  1,50 x 6.03 x x 5.50  1,20 6.00
8 101 Patrik KremelPatrik Kremel
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 6.00 +2.2 m/s 5.86 +1.3 m/s 5.68  2,80 5.86  1,30 5.72  0,80 5.86 6.00  2,20 5.83  1,50 x 5.00
9 142 Artem KroscenkoArtem Kroscenko
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 7 5.81 +1.1 m/s 5.56 5.81  1,10 5.75  3,20 5.81 4.00
10 96 Matěj HejtmanMatěj Hejtman
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
04 13 5.79 +1.2 m/s 5.79  1,20 5.48  1,30 5.73  0,90 5.79 3.00
11 84 Adam BrázdilAdam Brázdil
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
04 6 5.63 +1.7 m/s 5.63  1,70 5.10  1,10 x 5.63 2.00
12 295 Dominik ZáhoraDominik Záhora
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 5 5.51 +1.6 m/s x 5.51  1,60 5.03  1,80 5.51 1.00
13 253 Samuel TalajkaSamuel Talajka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3 5.36 +2.2 m/s 5.31 +1.5 m/s 5.31  1,50 5.36  2,20 5.18  1,30 5.36
14 141 Libor KoniuchLibor Koniuch
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 1 4.27 +1.1 m/s 4.10  2,10 4.00  1,20 4.27  1,10 4.27
MS 296 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 4 5.31 +1.8 m/s 5.31  1,80 x 4.95  1,10 5.31
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 27.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 320 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 19 5.25 +3.5 m/s 5.23 +1.0 m/s 5.23  1,00 4.84  0,90 5.19  1,00 5.23 5.03  1,40 5.15  0,70 5.25  3,50 13.00
2 25 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 18 5.23 +0.3 m/s x 4.80  0,90 4.94  1,00 4.94 5.23  0,30 x 5.22  1,70 11.00
3 309 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 14 5.21 +1.1 m/s 4.81  0,30 5.14  0,70 5.17  0,80 5.17 5.21  1,10 5.17  1,30 x 10.00
4 11 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
04 17 5.15 +0.3 m/s 4.70  1,40 4.95  0,70 x 4.95 5.15  0,30 5.02  1,30 x 9.00
5 229 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 15 5.06 +1.0 m/s 4.67  1,40 4.67  1,60 4.87  1,10 4.87 4.80  1,50 4.84  1,10 5.06  1,00 8.00
6 327 Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
08 13 5.05 +0.6 m/s 4.61  0,70 4.96  0,70 5.05  0,60 5.05 5.02  0,30 - - 7.00
7 74 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 16 4.93 +3.4 m/s 4.91 +1.3 m/s 4.64  0,30 4.86  0,70 4.93  3,40 4.93 4.83  0,40 4.60  0,20 4.91  1,30 6.00
8 105 Karolína KnapkováKarolína Knapková
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 3 4.93 +1.0 m/s x 4.70  0,80 4.93  1,00 4.93 4.69  1,50 4.69  -0,70 4.66  1,60 5.00
9 220 Irena KřevkáIrena Křevká
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
08 9 4.84 +0.9 m/s 4.84  0,90 4.60  1,40 4.78  1,20 4.84 4.00
10 67 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 10 4.83 +2.0 m/s x 4.62  1,20 4.83  2,00 4.83 3.00
11 71 Sára NovákováSára Nováková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 7 4.81 +1.1 m/s 3.89  0,80 x 4.81  1,10 4.81 2.00
12 311 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 6 4.71 +1.6 m/s 4.63  1,90 4.71  1,60 4.42  -0,80 4.71 1.00
13 223 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 8 4.47 +2.0 m/s 4.47  2,00 4.33  1,10 x 4.47
14 232 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
09 5 4.42 +1.1 m/s 4.39  1,30 4.42  1,10 3.98  1,90 4.42
15 73 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
09 11 4.40 +0.2 m/s 4.37  1,60 4.40  0,20 x 4.40
16 61 Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 4 4.30 +0.8 m/s 4.20  2,90 4.30  0,80 x 4.30
130 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 1 NM x x x -
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži

(so, 27.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 5 12.53 +0.8 m/s 12.33  1,20 12.42  2,10 12.53  0,80 12.53 - - x 13.00
2 251 Nicolas ŠpacírNicolas Špacír
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 2 12.23 +0.6 m/s x x 12.12  1,40 12.12 12.23  0,60 - - 11.00
3 246 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1 12.06 +1.6 m/s 11.43  0,50 x - 11.43 12.06  1,60 - 11.31  -0,10 10.00
4 253 Samuel TalajkaSamuel Talajka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 3 11.92 +2.9 m/s 11.91 +1.2 m/s 11.91  1,20 11.83  0,70 11.92  2,90 11.92 11.83  0,70 - - 9.00
5 151 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
83 4 11.87 +0.1 m/s x 11.47  -0,60 x 11.47 11.53  1,10 - 11.87  0,10 8.00
Celkem 5 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 27.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 9 10.81 +2.0 m/s 10.45  -1,10 x x 10.45 x 10.29  1,40 10.81  2,00 13.00
2 148 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
00 8 10.75 +1.7 m/s 10.10  0,10 10.59  0,00 x 10.59 10.63  -0,20 x 10.75  1,70 11.00
3 196 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 10.65 +2.5 m/s 10.53 +1.0 m/s 10.06  -1,20 x 10.53  1,00 10.53 10.44  1,00 10.32  0,60 10.65  2,50 10.00
4 320 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 2 10.51 +2.1 m/s 10.45 +0.8 m/s 10.40  0,90 10.29  -2,90 10.33  1,00 10.40 10.36  1,40 10.51  2,10 10.45  0,80 9.00
5 63 Barbora BűrglováBarbora Bűrglová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 5 10.21 +1.5 m/s x 09.77  -2,90 10.07  0,70 10.07 10.21  1,50 x 10.06  0,00 8.00
6 211 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 3 10.01 +0.9 m/s 09.66  0,70 10.01  0,90 09.77  1,40 10.01 09.86  3,10 x 09.91  1,70 7.00
7 67 Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
08 6 09.98 +1.7 m/s x 09.31  -1,60 09.72  0,40 9.72 09.98  1,70  2,00 x 6.00
8 222 Barbora KubinováBarbora Kubinová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 1 09.93 +1.9 m/s x x 09.93  1,90 9.93 x 09.73  1,40 09.91  0,20 5.00
9 212 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 4 09.71 +1.9 m/s x x 09.71  1,90 9.71 - - - 4.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 27.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 324 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
05 16 11.04 10.03 10.72 10.70 10.72 10.78 11.04 10.48 13.00
2 123 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 1 10.84 10.08 10.10 x 10.10 10.54 10.84 10.83 11.00
3 127 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 5 10.77 09.71 09.69 10.11 10.11 10.23 10.09 10.77 10.00
4 142 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 15 10.64 09.79 10.64 09.58 10.64 x 09.54 x 9.00
5 188 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 19 10.63 10.63 x 10.21 10.63 10.30 10.57 10.55 8.00
6 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
05 17 10.39 09.78 10.39 10.24 10.39 09.88 10.30 09.72 7.00
7 125 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 4 10.09 09.87 09.72 x 9.87 09.96 09.69 10.09 6.00
8 146 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
04 18 09.99 09.77 x 09.99 9.99 x 09.90 x 5.00
9 256 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
06 14 09.53 x x 09.53 9.53 4.00
10 155 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
93 2 09.40 08.55 x 09.40 9.40 3.00
11 212 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 10 09.39 09.39 07.78 08.27 9.39 2.00
12 211 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 3 08.79 08.74 08.75 08.79 8.79 1.00
13 9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 13 08.67 08.67 08.53 08.53 8.67
14 189 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 08.53 08.25 08.15 08.53 8.53
15 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 8 08.45 08.24 07.99 08.45 8.45
16 136 Bogdana AbalmazBogdana Abalmaz
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 11 08.27 08.24 08.24 08.27 8.27
17 100 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 12 08.13 08.13 x x 8.13
18 129 Aneta KrálováAneta Králová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 9 07.55 07.55 07.10 07.52 7.55
132 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 6 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 27.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
94 14 13.90 13.85 13.89 13.08 13.89 13.35 13.90 13.85 13.00
2 289 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 12 12.81 12.64 12.29 12.81 12.81 x x x 11.00
3 271 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 13 12.73 x x 11.11 11.11 x 12.53 12.73 10.00
4 83 Adam SkácelAdam Skácel
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
01 9 11.86 11.17 11.40 11.86 11.86 11.34 x 10.91 9.00
5 281 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
88 8 11.31 11.19 x 11.31 11.31 x x x 8.00
6 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 11 10.97 10.21 10.25 10.23 10.25 10.77 10.97 x 7.00
7 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 10 10.93 10.02 09.99 10.37 10.37 10.33 10.83 10.93 6.00
8 374 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 1 10.54 10.27 x x 10.27 10.54 x x 5.00
9 33 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 08.52 08.05 08.12 08.52 8.52 4.00
10 32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 6 08.36 07.82 x 08.36 8.36 3.00
11 39 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 5 08.28 08.06 07.80 08.28 8.28 2.00
12 288 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 7 07.84 x x 07.84 7.84 1.00
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 27.5.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 22 36.76 13.00
2 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
05 18 31.59 11.00
3 155 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
93 2 30.75 10.00
4 188 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 21 30.32 9.00
5 181 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 20 29.66 8.00
6 127 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 17 27.40 7.00
7 256 Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965
06 15 27.08 6.00
8 125 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 14 26.57 5.00
9 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 25.78 4.00
10 132 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 16 25.21 3.00
11 9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 12 24.94 2.00
12 21 Michaela MazákováMichaela Mazáková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
05 19 24.76 1.00
13 6 Katarína BerkováKatarína Berková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
81 3 24.38
14 22 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 1 24.24
15 234 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 5 21.50
16 168 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 20.27
17 186 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 7 20.14
18 100 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 8 19.84
19 224 Agáta MartynkováAgáta Martynková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 11 18.76
20 31 Andrea ŠímováAndrea Šímová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
07 6 17.15
Celkem 20 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 27.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 245 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 17 41.72 13.00
2 75 Dominik KošařDominik Košař
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
94 12 38.86 11.00
3 83 Adam SkácelAdam Skácel
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
01 18 37.99 10.00
4 271 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 16 37.11 9.00
5 289 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 15 35.70 8.00
6 288 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 9 34.28 7.00
7 187 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
71 3 34.18 6.00
8 374 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 14 33.45 5.00
9 122 Michal HeczkoMichal Heczko
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
92 11 29.82 4.00
10 70 Ondřej MondekOndřej Mondek
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 8 29.44 3.00
11 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 10 27.87 2.00
12 39 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 5 24.02 1.00
13 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
82 1 23.65
14 33 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 23.55
15 32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 7 23.35
16 156 Jan KasparJan Kaspar
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
02 6 23.00
17 144 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 2 22.32
Celkem 17 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 27.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 146 Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
04 19 48.03 13.00
2 136 Bogdana AbalmazBogdana Abalmaz
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 18 45.84 11.00
3 211 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 17 42.00 10.00
4 123 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 4 40.26 9.00
5 129 Aneta KrálováAneta Králová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 15 38.19 8.00
6 132 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 16 37.96 7.00
7 142 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
06 14 37.09 6.00
8 9 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 12 36.69 5.00
9 125 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 2 33.87 4.00
10 26 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
07 11 33.02 3.00
11 127 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
07 3 29.52 2.00
12 155 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
93 1 28.96 1.00
13 234 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 13 28.59
14 233 Maria WaniaMaria Wania
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 5 27.72
15 186 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 9 27.33
16 181 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10 26.37
17 187 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
71 6 26.25
18 173 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 23.45
19 189 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 20.96
Celkem 19 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 27.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 271 Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 9 38.48 13.00
2 187 Pavel KuklaPavel Kukla
TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s.
71 8 35.12 11.00
3 172 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
62 6 32.96 10.00
4 288 Simon RycheckýSimon Rychecký
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 10 30.72 9.00
5 156 Jan KasparJan Kaspar
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
02 4 29.91 8.00
6 367 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
07 7 29.19 7.00
7 39 František VyzinaFrantišek Vyzina
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
61 5 28.94 6.00
8 33 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 26.50 5.00
9 32 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 3 21.26 4.00
10 134 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 2 20.76 3.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 27.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
06 21 36.00 13.00
2 212 Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 22 34.11 11.00
3 50 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
05 19 33.75 10.00
4 5 Nina BerkováNina Berková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
09 3 32.95 9.00
5 181 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 20 32.64 8.00
6 168 Eliška FojtíkováEliška Fojtíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 4 32.55 7.00
7 320 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
06 2 30.66 6.00
8 315 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
02 13 28.96 5.00
9 188 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 17 26.60 4.00
10 143 Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 18 26.28 3.00
11 224 Agáta MartynkováAgáta Martynková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
07 7 24.68 2.00
12 44 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
03 9 23.73 1.00
13 130 Kateřina HolešováKateřina Holešová
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
05 5 22.18
14 100 Nela ŠrekováNela Šreková
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 11 21.97
15 25 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 12 20.51
16 189 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 20.19
17 22 Emma SuchanováEmma Suchanová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 1 19.53
18 32 Jitka VágnerováJitka Vágnerová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
84 14 17.93
19 107 Michaela MondekováMichaela Mondeková
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
80 8 17.81
20 235 Malgorzata SzotkowskáMalgorzata Szotkowská
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
05 10 13.77
MS 19 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
06 27.94
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 27.5.2023 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Adam SkácelAdam Skácel
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
01 9 56.90 13.00
2 292 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s.
04 10 52.76 11.00
3 6 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
93 4 50.58 10.00
4 68 Jan HolecJan Holec
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
82 2 46.40 9.00
5 362 Jakub BlablaJakub Blabla
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 7 46.07 8.00
6 70 Ondřej MondekOndřej Mondek
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
05 8 39.13 7.00
7 156 Jan KasparJan Kaspar
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
02 6 34.95 6.00
8 124 Michal BrodaMichal Broda
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
88 1 31.21 5.00
9 44 Krystian ZahrajKrystian Zahraj
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
88 5 30.52 4.00
10 85 Michael JaníkMichael Janík
Atletický klub Šternberk z.s. Atletický klub Šternberk z.s.
06 3 27.45 3.00
Celkem 10 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 27.5.2023 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 175 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. NM 13.00
2 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. NM 11.00
Celkem 2 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 27.5.2023 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Karty Body
1 249 Tereza MrázkováTereza Mrázková 04 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 NM 13.00
2 248 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965 Atletika Havířov 1965 NM 11.00
3 316 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. NM 10.00
Celkem 3 závodníků