Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletika pro Chodov

Chodov (25. 4. 2023)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.46
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.64
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.69
4 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 17:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 08.47
2 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 09.13
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(út, 25.4.2023 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 08.35
2 Filip Lucas MatějčekFilip Lucas Matějček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.00
3 Filip HanáčekFilip Hanáček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.89
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci

(út, 25.4.2023 - 16:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 08.84
2 Daniel NetíkDaniel Netík 11 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 PB 09.03
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.14
4 Hynek HovorkaHynek Hovorka 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.23
5 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.88
6 Jan TolarJan Tolar 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 10.34
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(út, 25.4.2023 - 17:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 08.80
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.88
3 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.32
4 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.76
5 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.77
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 16:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 08.76
2 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.10
3 Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.34
4 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.93
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 16:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KuřákováKristýna Kuřáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.76
2 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.99
3 Šarlota SvobodováŠarlota Svobodová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.88
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 16:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NetíkováAdéla Netíková 11 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 4 PB 09.48
2 1 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.54
3 Andrea PokornáAndrea Pokorná 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.26
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.55
5 Klára TolarováKlára Tolarová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 16:55) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SladkáNatálie Sladká 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.59
2 2 Zsófia BurmisztrovaZsófia Burmisztrova 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.88
3 3 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 10.34
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KozelPavel Kozel 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.65
2 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.12
3 Josef BlechschmidtJosef Blechschmidt 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.53
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.06
2 Adam BohataAdam Bohata 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.88
3 Pavel MartererPavel Marterer 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.36
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (út, 25.4.2023 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.42
2 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.52
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.39
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 10.86
2 David BukovskýDavid Bukovský 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.89
3 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.55
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LiškováNatálie Lišková 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.48
2 Julie NimrichterováJulie Nimrichterová 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.31
3 Martina RumlenováMartina Rumlenová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.71
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.81
2 Anna RychetskáAnna Rychetská 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.90
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 17:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 09.83
2 Eliška KlauzováEliška Klauzová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 11.30
3 Karolína RumlenováKarolína Rumlenová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.48
4 Ema MullerováEma Mullerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.96
5 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 PB 12.84
6 Klára StrnadováKlára Strnadová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 17:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 PB 11.07
2 Laura PachmanováLaura Pachmanová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.09
3 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 11.11
4 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 11.17
Celkem 4 závodníků

300 m - Muži

(út, 25.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 39.13
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 41.25
3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 44.80
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 45.91
5 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 49.62
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 53.35
2 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 56.40
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 44.55
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 46.92
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 47.34
4 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 47.96
5 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 52.73
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(út, 25.4.2023 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 4 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:44.99
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 25.4.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 3 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 3:19.83
2 1 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 3:24.67
3 2 Zsófia BurmisztrovaZsófia Burmisztrova 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:25.59
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(út, 25.4.2023 - 16:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.37
2 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 14.29
3 Jan TolarJan Tolar 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.71
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně

(út, 25.4.2023 - 16:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.54
2 Natálie SladkáNatálie Sladká 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.60
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.66
4 2 Zsófia BurmisztrovaZsófia Burmisztrova 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 14.25
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.00
2 David BukovskýDavid Bukovský 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.26
3 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 14.29
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (út, 25.4.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.96
2 Petra RybínováPetra Rybínová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.05
3 Karolína RumlenováKarolína Rumlenová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.21
4 Eliška KlauzováEliška Klauzová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.28
5 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 14.43
6 Klára StrnadováKlára Strnadová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 15.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 25.4.2023 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura PachmanováLaura Pachmanová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.67
2 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.51
3 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.80
4 Ema MullerováEma Mullerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 16.52
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 25.4.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VolfLukáš Volf
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 PB 6.59 +1.2 m/s 6.59  1,20 6.45  0,60 6.58  0,30 6.59
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 7 SB 6.00 -0.4 m/s 5.64  -0,20 5.99  0,00 6.00  -0,40 6.00
3 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 3 SB 5.29 +0.3 m/s 5.18  1,20 5.29  0,30 5.20  -0,70 5.29
4 Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 SB 5.13 +1.2 m/s 5.08  -0,70 5.13  1,20 5.03  0,60 5.13
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 PB 4.69 -0.5 m/s x 4.69  -0,50 4.30  -0,70 4.69
6 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 5 SB 3.70 -0.5 m/s x x 3.70  -0,50 3.70
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 25.4.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel ChaberaPavel Chabera
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 4.57 4.33  -1,20 4.57  0,50 4.53  0,70 4.57
2 Filip Lucas MatějčekFilip Lucas Matějček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 PB 4.42 4.20  1,10 4.42  -0,20 4.03  0,40 4.42
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 25.4.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 4 Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 2 PB 4.20 3.80  -1,20 4.20  0,50 3.29  -1,50 4.20
2 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 4 PB 4.03 3.87  -1,70 3.89  0,60 4.03  0,80 4.03
3 Daniel NetíkDaniel Netík
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
11 3 PB 3.95 3.82  0,50 3.95  -1,20 3.93  1,20 3.95
4 Hynek HovorkaHynek Hovorka
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 5 PB 3.60 3.46  0,70 3.49  -0,40 3.60  0,60 3.60
5 Jan KriglsteinJan Kriglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 1 PB 3.30 3.15  1,20 x 3.30  1,30 3.30
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 25.4.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 SB 4.66 4.66  0,70 x 4.42  -0,30 4.66
2 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 SB 3.84 3.60  1,20 3.84  -0,50 3.68  -0,20 3.84
3 Adéla PavelkováAdéla Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 PB 3.28 3.04  0,20 3.20  0,30 x 3.20
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 25.4.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 4.57 4.31  0,50 4.57  -1,20 4.56  -0,70 4.57
2 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 4 PB 3.96 3.96  0,40 3.64  0,70 x 3.96
3 Natálie KlauzováNatálie Klauzová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 3.78 3.78  0,50 3.08  -0,40 x 3.78
4 Denisa SedlákováDenisa Sedláková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 5 PB 3.65 x x 3.65  0,30 3.65
5 Šarlota SvobodováŠarlota Svobodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 6 PB 3.45 3.42  -0,70 2.51  -0,20 3.43  0,40 3.43
6 Kristýna KuřákováKristýna Kuřáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 PB 3.26 x x 3.26  0,60 3.26
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 25.4.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SladkáNatálie Sladká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 6 PB 3.97 +1.2 m/s 3.97  1,20 3.76  -0,40 3.70  -0,80 3.97
2 1 Adéla KortusováAdéla Kortusová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 1 PB 3.76 +0.2 m/s x 3.76  0,20 3.33  1,50 3.76
3 Adéla NetíkováAdéla Netíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
11 2 PB 3.51 -1.2 m/s 3.40  -0,50 3.28  1,50 3.51  -1,20 3.51
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 3 SB 3.33 +1.2 m/s 3.33  1,20 3.16  -0,80 3.30  0,30 3.33
5 3 Lenka RivolováLenka Rivolová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 5 SB 2.21 -0.5 m/s x 2.21  -0,50 x 2.21
Andrea PokornáAndrea Pokorná
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 4 NM x x x -
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KozelPavel Kozel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 6 PB 3.10 -
2 Josef BlechschmidtJosef Blechschmidt
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 1 PB 2.80 -
3 Denis BokšayDenis Bokšay
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 15 PB 2.78 -
4 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 7 PB 2.70 -
5 Pavel MartererPavel Marterer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 9 PB 2.60 -
6 Šimon KubínŠimon Kubín
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 8 PB 2.57 -
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 12 PB 2.40 -
8 Adam BohataAdam Bohata
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 2 PB 2.31 -
9 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 3 PB 2.25 -
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel SoučekDaniel Souček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 3 PB 2.93
2 David BukovskýDavid Bukovský
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 1 PB 2.86
3 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 2 PB 2.77
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 25.4.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LiškováNatálie Lišková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 2 PB 2.63
2 Jolana HorváthováJolana Horváthová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 9 PB 2.33
3 Martina RumlenováMartina Rumlenová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
16 6 PB 2.20
4 Julie NimrichterováJulie Nimrichterová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 4 PB 2.16
5 Anna RychetskáAnna Rychetská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
16 12 PB 2.01
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(út, 25.4.2023 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 9 PB 3.75
2 Petra RybínováPetra Rybínová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 11 PB 3.03
3 Laura PachmanováLaura Pachmanová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 10 PB 3.01
4 Eliška KlauzováEliška Klauzová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 5 PB 2.96
5 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 3 PB 2.95
6 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 12 PB 2.91
7 Karolína RumlenováKarolína Rumlenová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 1 PB 2.76
8 Ema MullerováEma Mullerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 8 PB 2.52
9 Linda OuporováLinda Ouporová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 4 PB 2.45
10 Klára StrnadováKlára Strnadová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 2 PB 1.83
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 PB 09.16
2 Adéla PavelkováAdéla Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 PB 06.46
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 09.71
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 PB 08.60
3 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 4 PB 08.42
4 Alžběta AntošováAlžběta Antošová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 06.76
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín SeménkaAntonín Seménka
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 PB 07.90
2 Filip HanáčekFilip Hanáček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 06.50
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 SB 08.58
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 25.4.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 PB 10.01
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 25.4.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 4 PB 48.70
2 Jan KriglsteinJan Kriglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 1 PB 34.88
3 Daniel NetíkDaniel Netík
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
11 3 PB 22.43
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 25.4.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NetíkováAdéla Netíková
Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek
11 3 PB 28.10
2 Klára TolarováKlára Tolarová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 6 PB 27.82
3 Natálie SladkáNatálie Sladká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 5 PB 26.48
4 1 Adéla KortusováAdéla Kortusová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 2 SB 22.90
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 4 PB 22.83
6 3 Lenka RivolováLenka Rivolová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 7 PB 13.85
7 2 Zsófia BurmisztrovaZsófia Burmisztrova
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
11 1 PB 12.10
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BukovskýDavid Bukovský
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 1 PB 23.28
2 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 2 PB 19.73
3 Daniel SoučekDaniel Souček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 3 PB 19.37
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(út, 25.4.2023 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra RybínováPetra Rybínová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 11 PB 24.70
2 Karolína RumlenováKarolína Rumlenová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 1 PB 22.50
3 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 12 PB 18.79
4 Eliška KlauzováEliška Klauzová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 5 PB 18.21
5 Anastázie HorvathováAnastázie Horvathová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 4 PB 18.08
6 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 3 PB 17.73
7 Klára StrnadováKlára Strnadová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 2 PB 16.00
8 Laura PachmanováLaura Pachmanová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 10 PB 15.68
9 Linda OuporováLinda Ouporová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
13 9 PB 15.28
10 Ema MullerováEma Mullerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
12 8 PB 07.28
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(út, 25.4.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef BlechschmidtJosef Blechschmidt
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 1 PB 20.32
2 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 7 PB 17.70
3 Pavel KozelPavel Kozel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 6 PB 15.96
4 Šimon KubínŠimon Kubín
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 8 PB 13.15
5 Adam BohataAdam Bohata
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 2 PB 10.88
6 Denis BokšayDenis Bokšay
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 12 PB 10.04
7 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 13 PB 09.46
8 Bogdán BurmisztrovBogdán Burmisztrov
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 3 PB 06.65
9 Pavel MartererPavel Marterer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 9 PB 06.62
Celkem 9 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(út, 25.4.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jolana HorváthováJolana Horváthová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 9 PB 08.15
2 Martina RumlenováMartina Rumlenová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
16 6 PB 07.51
3 Julie NimrichterováJulie Nimrichterová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
14 4 PB 07.05
4 Anna RychetskáAnna Rychetská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
16 12 SB 05.59
5 Natálie LiškováNatálie Lišková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
15 2 PB 03.90
Celkem 5 závodníků