Klubové halové závody
Pardubice (17. 2. 2023)skok daleký - Muži
(pá, 17.2.2023 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | PB 5.77 | 5.76 | 5.66 | 5.47 | 5.76 | 5.55 | 5.39 | 5.77 | |||||||||
2 |
Petr DušekPetr Dušek
AC Pardubice |
08 | PB 5.59 | 5.21 | 5.43 | 5.44 | 5.44 | 5.47 | 5.59 | 5.55 | |||||||||
3 |
Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | PB 5.55 | x | 5.53 | 5.31 | 5.53 | 5.03 | 5.21 | 5.55 | |||||||||
4 |
Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice |
09 | PB 5.53 | 5.44 | 5.36 | 5.36 | 5.44 | 5.15 | 5.53 | 5.49 | |||||||||
5 |
Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | PB 5.38 | 5.38 | x | 4.93 | 5.38 | 5.09 | 5.14 | 5.05 | |||||||||
6 |
Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | PB 5.36 | 5.01 | 5.36 | 5.27 | 5.36 | 5.11 | x | x | |||||||||
7 |
Nikolas LinhaNikolas Linha
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
09 | PB 5.29 | 5.21 | x | 5.29 | 5.29 | x | x | - | |||||||||
8 |
Marek HicMarek Hic
AC Pardubice |
08 | PB 5.09 | x | 5.09 | x | 5.09 | x | x | x | |||||||||
9 |
Marek StráníkMarek Stráník
AC Pardubice |
09 | PB 4.97 | 4.89 | 4.97 | 4.56 | 4.97 | ||||||||||||
10 |
Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice |
08 | PB 4.95 | x | 4.95 | x | 4.95 | ||||||||||||
11 |
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC Pardubice |
08 | PB 4.94 | 4.67 | 4.51 | 4.94 | 4.94 | ||||||||||||
12 |
Jakub ŠerýJakub Šerý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | PB 4.84 | 4.83 | 4.84 | 4.79 | 4.84 | ||||||||||||
13 |
Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC Pardubice |
11 | PB 4.38 | 4.38 | 4.18 | 4.13 | 4.38 | ||||||||||||
14 |
Vojtěch BubeníkVojtěch Bubeník
AC Pardubice |
09 | PB 4.34 | x | x | 4.34 | 4.34 | ||||||||||||
15 |
Jakub ElichJakub Elich
AC Pardubice |
13 | PB 3.66 | 3.59 | 3.66 | 3.52 | 3.66 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy
(pá, 17.2.2023 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nela HlaváčkováNela Hlaváčková
AC Pardubice |
09 | PB 4.09 | 4.09 | x | 3.84 | 4.09 | ||||||||||||
2 |
Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC Pardubice |
10 | PB 3.88 | 3.88 | 3.75 | x | 3.88 | x | x | 3.88 | |||||||||
3 |
Tereza NývltováTereza Nývltová
AC Pardubice |
12 | PB 3.71 | 3.71 | 3.33 | 3.57 | 3.71 | 3.33 | x | 3.55 | |||||||||
4 |
Vanesa KrejčováVanesa Krejčová
AC Pardubice |
11 | PB 2.82 | x | 2.46 | 2.82 | 2.82 | 2.61 | 2.80 | x | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(pá, 17.2.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan OčenášekJan Očenášek
AC Pardubice |
14 | PB 3.31 | ||||||||||||||||
2 |
Petr MaléřPetr Maléř
AC Pardubice |
13 | PB 3.07 | ||||||||||||||||
3 |
Václav TýnekVáclav Týnek
AC Pardubice |
13 | PB 3.02 | ||||||||||||||||
4 |
Jonáš MoravecJonáš Moravec
AC Pardubice |
13 | PB 2.91 | ||||||||||||||||
5 |
Karel ŠimonkaKarel Šimonka
AC Pardubice |
14 | PB 2.88 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(pá, 17.2.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína Thea GregorováKarolína Thea Gregorová
AC Pardubice |
14 | PB 3.31 | ||||||||||||||||
2 |
Emma HolancováEmma Holancová
AC Pardubice |
14 | PB 2.74 | ||||||||||||||||
3 |
Sofie KubešováSofie Kubešová
AC Pardubice |
14 | PB 2.54 | ||||||||||||||||
4 |
Rozalie TesařováRozalie Tesařová
AC Pardubice |
13 | PB 2.33 | ||||||||||||||||
5 |
Alžběta TesařováAlžběta Tesařová
AC Pardubice |
13 | PB 2.29 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza TesařováTereza Tesařová
AC Pardubice |
15 | PB 1.86 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |