Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

MORENDA MÍTINK 2023 - U15

Brno (22. 4. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 15:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 07.51
2 385 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.58
3 560 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 07.69
4 368 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.71
5 464 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 07.94
6 582 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 08.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 15:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 572 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 07.72
2 588 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 07.76
3 356 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.07
4 442 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.23
5 408 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 08.30
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 15:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 301 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.30
2 463 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 08.46
3 460 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 08.53
4 387 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.59
5 479 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 08.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 15:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 518 Jan KřížJan Kříž 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 08.18
2 351 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.59
3 393 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 08.64
4 353 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.67
5 542 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 08.77
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 15:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 597 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.98
2 566 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 09.19
3 411 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.85
4 382 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 338 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 07.51
2 385 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.58
3 560 Lukáš ČumpelíkLukáš Čumpelík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 07.69
4 368 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.71
5 572 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 07.72
6 588 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 07.76
7 464 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 PB 07.94
8 356 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 5 PB 08.07
9 582 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 08.10
10 518 Jan KřížJan Kříž 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 08.18
11 442 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.23
12 408 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 08.30
12 301 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.30
14 463 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 08.46
15 460 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 08.53
16 387 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.59
16 351 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.59
18 393 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 08.64
19 353 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.67
20 542 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 08.77
21 479 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 08.80
22 597 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.98
23 566 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 09.19
24 411 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.85
25 382 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.94

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 14:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 07.79
2 434 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.58
3 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 08.88
4 529 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 09.02
5 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 09.04
6 507 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 14:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 425 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.52
2 412 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.21
3 502 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 09.24
4 381 Tomáš GlotzmannTomáš Glotzmann 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 09.29
5 573 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.37
6 458 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 14:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 376 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 09.39
2 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 09.40
3 494 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.43
4 352 Matěj HájekMatěj Hájek 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.48
5 493 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 09.59
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 14:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 426 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 SB 09.01
2 414 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.67
3 599 Lukáš NorisLukáš Noris 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 SB 09.86
4 389 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.92
5 424 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 SB 10.15
6 409 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 10.16
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 14:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 444 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.91
2 447 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.65
3 491 Lukáš MűllerLukáš Műller 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.79
4 367 Jaroslav BartoňJaroslav Bartoň 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.87
5 487 Maxim ŽilkaMaxim Žilka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 10.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 07.79
2 425 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.52
3 434 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.58
4 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 08.88
5 444 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 08.91
6 426 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 SB 09.01
7 529 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 09.02
8 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 PB 09.04
9 507 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 09.10
10 412 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.21
11 502 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 09.24
12 381 Tomáš GlotzmannTomáš Glotzmann 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 09.29
13 573 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.37
14 376 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 09.39
15 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 09.40
16 494 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.43
17 352 Matěj HájekMatěj Hájek 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.48
18 458 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.49
19 493 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 09.59
20 447 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.65
21 414 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.67
22 491 Lukáš MűllerLukáš Műller 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.79
23 599 Lukáš NorisLukáš Noris 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 SB 09.86
24 367 Jaroslav BartoňJaroslav Bartoň 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.87
25 389 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.92
26 424 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 SB 10.15
27 409 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 10.16
28 487 Maxim ŽilkaMaxim Žilka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 10.24

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 499 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.13
2 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.23
3 557 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.28
4 526 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 6 PB 08.31
5 375 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.41
6 515 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 08.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.35
2 583 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.51
3 451 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.62
4 452 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.77
5 399 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.82
6 559 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 09.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.43
2 455 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.58
3 420 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 6 PB 08.60
4 577 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.69
5 471 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.75
6 398 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 08.56
2 453 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.88
3 489 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.94
4 551 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 08.99
5 388 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 09.09
6 337 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 472 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.56
2 400 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.70
3 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 PB 08.87
4 410 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.06
5 549 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 5 09.19
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 454 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.99
2 419 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.14
3 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.28
4 431 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.53
5 578 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.65
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 396 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 09.01
2 554 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.14
3 450 Lucie MastnáLucie Mastná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.36
4 441 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.43
5 402 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.34
2 428 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 09.36
3 568 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 09.50
4 417 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.73
5 504 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.27
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 22.4.2023 - 16:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 600 Linda PajpachováLinda Pajpachová 09 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 09.09
2 478 Katrin BrablcováKatrin Brablcová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 09.30
3 576 Veronika ZatloukalováVeronika Zatloukalová 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.84
4 363 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 10.03
5 552 Věra KošíčkováVěra Košíčková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 10.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 499 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.13
2 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.23
3 557 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 08.28
4 526 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 6 PB 08.31
5 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.35
6 375 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.41
7 490 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 08.43
8 515 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 08.45
9 583 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.51
10 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 08.56
10 472 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.56
12 455 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.58
13 420 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 6 PB 08.60
14 451 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 08.62
15 577 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 08.69
16 400 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.70
17 471 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.75
18 452 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.77
19 399 Adéla GábrováAdéla Gábrová 08 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.82
20 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 PB 08.87
21 453 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.88
22 489 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 08.94
23 551 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 08.99
23 454 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.99
25 559 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 09.00
26 396 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 09.01
27 410 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.06
28 388 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 09.09
28 600 Linda PajpachováLinda Pajpachová 09 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 09.09
30 419 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.14
30 554 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.14
32 398 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.18
32 337 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 09.18
34 549 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 5 09.19
35 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 09.28
36 478 Katrin BrablcováKatrin Brablcová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 09.30
37 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.34
38 450 Lucie MastnáLucie Mastná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.36
38 428 Simona SpáčilováSimona Spáčilová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 PB 09.36
40 441 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.43
41 568 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 09.50
42 431 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.53
43 578 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.65
44 417 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.73
45 402 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 09.79
46 576 Veronika ZatloukalováVeronika Zatloukalová 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 09.84
47 363 Amálie KubátováAmálie Kubátová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 10.03
48 504 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 10.27
49 552 Věra KošíčkováVěra Košíčková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 10.62

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 390 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 08.48
2 404 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.53
3 354 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.61
4 553 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 08.66
5 340 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 437 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.56
2 469 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 08.76
3 498 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.91
4 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 PB 08.92
5 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.95
6 335 Kristína ŠokováKristína Šoková 10 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 09.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 379 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 08.41
2 418 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 08.68
3 355 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.76
4 533 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 08.90
5 506 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.93
6 459 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 09.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 433 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.88
2 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.99
3 380 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.13
4 438 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 1 PB 09.18
5 392 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.24
6 360 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 359 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.87
2 523 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 08.89
3 525 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.03
4 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 09.06
5 492 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 PB 09.12
6 561 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 446 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.18
2 496 Linda VykydalováLinda Vykydalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.28
3 556 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 09.32
4 589 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.58
5 336 Tamara KožuchováTamara Kožuchová 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 5 09.62
6 362 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.70
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 509 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 09.08
2 558 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 09.11
3 440 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.24
4 358 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.27
5 516 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 SB 09.41
6 522 Simona LandováSimona Landová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 443 Veronika Anemari KřížováVeronika Anemari Křížová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.55
2 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.80
3 374 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.87
4 407 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 5 09.95
5 386 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 10.01
6 403 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 10.27
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 416 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.50
2 430 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.55
3 406 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.78
4 432 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.84
5 563 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 PB 10.00
6 364 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.32
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 495 Veronika HonzíkováVeronika Honzíková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.48
2 339 Tereza KudelováTereza Kudelová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 SB 09.92
3 585 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 10.00
4 532 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 10.07
5 481 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 SB 10.34
6 497 Adéla LepkováAdéla Lepková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 10.46
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 22.4.2023 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 475 Ellen HorkáEllen Horká 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 08.65
2 503 Magdalena HavránkováMagdalena Havránková 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 09.80
3 501 Kateřina MandelíkováKateřina Mandelíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 09.94
4 415 Alžběta FloryánováAlžběta Floryánová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 10.22
5 569 Eliška KoudelováEliška Koudelová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 10.55
6 538 Lucie KovářováLucie Kovářová 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 11.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 379 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 08.41
2 390 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 08.48
3 404 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.53
4 437 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 08.56
5 354 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.61
6 475 Ellen HorkáEllen Horká 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 08.65
7 553 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 08.66
8 418 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 08.68
9 340 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.69
10 469 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 08.76
10 355 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.76
12 359 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 08.87
13 433 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 08.88
14 523 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 08.89
15 533 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 08.90
16 498 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 08.91
17 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 PB 08.92
18 506 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.93
19 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 08.95
20 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.99
21 335 Kristína ŠokováKristína Šoková 10 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 2 09.01
22 525 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.03
23 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 09.06
24 509 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 09.08
25 558 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 09.11
26 492 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 PB 09.12
27 380 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.13
28 459 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 09.15
29 438 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 1 PB 09.18
29 446 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 PB 09.18
31 392 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 09.24
31 440 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.24
33 358 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.27
34 496 Linda VykydalováLinda Vykydalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.28
35 556 Adéla BurianováAdéla Burianová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 09.32
36 516 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 SB 09.41
37 561 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 09.44
38 495 Veronika HonzíkováVeronika Honzíková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.48
39 360 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
40 416 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.50
41 443 Veronika Anemari KřížováVeronika Anemari Křížová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.55
41 430 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.55
43 589 Zora PotůčkováZora Potůčková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.58
44 522 Simona LandováSimona Landová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 09.60
45 336 Tamara KožuchováTamara Kožuchová 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 5 09.62
46 362 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.70
47 406 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.78
48 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.80
48 503 Magdalena HavránkováMagdalena Havránková 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 09.80
50 432 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.84
51 374 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.87
52 339 Tereza KudelováTereza Kudelová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 SB 09.92
53 501 Kateřina MandelíkováKateřina Mandelíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 09.94
54 407 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 5 09.95
55 563 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 PB 10.00
55 585 Julie SvobodováJulie Svobodová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 10.00
57 386 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 10.01
58 532 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 10.07
59 415 Alžběta FloryánováAlžběta Floryánová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 10.22
60 403 Martina ŠlichtováMartina Šlichtová 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 10.27
61 364 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.32
62 481 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 SB 10.34
63 497 Adéla LepkováAdéla Lepková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 10.46
64 569 Eliška KoudelováEliška Koudelová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 10.55
65 538 Lucie KovářováLucie Kovářová 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 11.45

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 385 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 37.94
2 338 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 39.28
3 408 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 42.02
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 588 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 40.82
2 593 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 42.36
3 442 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 42.37
4 387 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 43.13
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 461 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 PB 41.80
2 301 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 43.70
3 463 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 45.47
4 542 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 46.78
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 356 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 42.24
2 597 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 49.27
3 378 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 50.10
4 543 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 51.29
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 582 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 44.52
2 479 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 46.39
3 518 Jan KřížJan Kříž 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 47.11
4 411 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 385 Martin ZemanMartin Zeman 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 37.94
2 338 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 39.28
3 588 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 40.82
4 461 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3 PB 41.80
5 408 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 42.02
6 356 Jakub SimonJakub Simon 08 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 42.24
7 593 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 42.36
8 442 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 42.37
9 387 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 43.13
10 301 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 43.70
11 582 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 44.52
12 463 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 PB 45.47
13 479 Martin OtrhálekMartin Otrhálek 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 46.39
14 542 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 46.78
15 518 Jan KřížJan Kříž 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 47.11
16 597 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 49.27
17 378 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 50.10
18 543 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 51.29
19 411 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 55.17

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 42.21
2 462 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 47.78
3 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 48.68
4 365 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 49.18
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 395 Adam PazourAdam Pazour 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 48.23
2 434 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 48.65
3 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 49.90
4 493 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 51.22
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 425 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 52.34
2 412 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 54.28
3 376 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 54.37
4 384 Jakub ZemanJakub Zeman 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.73
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 444 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 52.22
2 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 54.32
3 599 Lukáš NorisLukáš Noris 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 4 56.34
4 483 Karel KlepárníkKarel Klepárník 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 58.88
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 447 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.94
2 494 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.66
3 491 Lukáš MűllerLukáš Műller 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.07
4 424 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 3 56.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 473 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 42.21
2 462 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1 PB 47.78
3 395 Adam PazourAdam Pazour 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 48.23
4 434 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 48.65
5 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 48.68
6 365 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 49.18
7 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 49.90
8 447 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.94
9 493 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 51.22
10 444 Lukáš MedřickýLukáš Medřický 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 52.22
11 425 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 52.34
12 412 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 54.28
13 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 54.32
14 376 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 54.37
15 494 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.66
16 491 Lukáš MűllerLukáš Műller 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 56.07
17 424 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 11 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 3 56.26
18 599 Lukáš NorisLukáš Noris 11 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 4 56.34
19 483 Karel KlepárníkKarel Klepárník 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 58.88
20 384 Jakub ZemanJakub Zeman 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 61.73

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 375 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 43.29
2 594 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 44.19
3 557 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 45.08
4 570 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 45.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 44.51
2 452 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.30
3 429 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 46.73
4 419 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 48.32
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 44.88
2 531 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 SB 45.88
3 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 46.31
4 583 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 46.46
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 472 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 46.09
2 471 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 48.12
3 559 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 48.44
4 337 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 48.98
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 526 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 2 PB 43.05
2 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 48.66
3 388 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 48.81
4 489 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.65
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 420 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 3 PB 47.11
2 441 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 49.82
3 396 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 51.84
4 524 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 52.17
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 600 Linda PajpachováLinda Pajpachová 09 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 1 49.35
2 545 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 52.05
3 544 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 PB 52.24
4 402 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 58.55
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 490 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 47.23
2 568 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.96
3 576 Veronika ZatloukalováVeronika Zatloukalová 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 55.41
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 505 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 47.29
2 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 51.70
3 578 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 56.17
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 22.4.2023 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 453 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.54
2 508 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 47.90
3 454 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 48.13
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 526 Ema KrálováEma Králová 08 Atletický klub Blansko Dvorská Atletický klub Blansko Dvorská 2 PB 43.05
2 375 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 43.29
3 594 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 44.19
4 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 44.51
5 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 44.88
6 557 Sofie HiadlovskáSofie Hiadlovská 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 45.08
7 452 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 45.30
8 570 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 45.63
9 531 Veronika GajduškováVeronika Gajdušková 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 SB 45.88
10 472 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 46.09
11 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 46.31
12 583 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 46.46
13 453 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.54
14 429 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 46.73
15 420 Mariana StenzlováMariana Stenzlová 08 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 3 PB 47.11
16 490 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 47.23
17 505 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 47.29
18 508 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 47.90
19 471 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 48.12
20 454 Kateřina MašínskáKateřina Mašínská 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 48.13
21 419 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 48.32
22 559 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 48.44
23 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 48.66
24 388 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 48.81
25 337 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 48.98
26 600 Linda PajpachováLinda Pajpachová 09 Atletický klub AC Malacky Atletický klub AC Malacky 1 49.35
27 441 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 49.82
28 568 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.96
29 489 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.65
30 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 51.70
31 396 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 51.84
32 545 Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 52.05
33 524 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 52.17
34 544 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 PB 52.24
35 576 Veronika ZatloukalováVeronika Zatloukalová 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 55.41
36 578 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 56.17
37 402 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 58.55

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 340 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 45.10
2 433 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 47.71
3 354 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 48.53
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 404 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 46.43
2 523 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 48.73
3 459 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 48.98
4 498 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 49.95
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 48.54
2 416 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 52.42
3 496 Linda VykydalováLinda Vykydalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 53.35
4 407 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 PB 54.65
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 359 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 47.24
2 423 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 3 PB 47.65
3 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 49.06
4 392 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 50.48
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 380 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.35
2 418 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 52.07
3 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 53.08
4 541 Anežka BatelkováAnežka Batelková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 54.23
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 PB 49.05
2 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.64
3 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.30
4 438 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 53.36
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 509 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.14
2 406 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 53.55
3 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 54.07
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 413 Alena HomolováAlena Homolová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.43
2 516 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 52.90
3 358 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 53.20
4 430 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.22
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 437 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 44.53
2 475 Ellen HorkáEllen Horká 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 49.56
3 546 Eliška SedlákováEliška Sedláková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 51.67
4 561 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 55.06
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 446 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 54.46
2 532 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 55.54
3 495 Veronika HonzíkováVeronika Honzíková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.25
4 481 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 61.16
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 22.4.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 440 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 50.44
2 500 Anna SedlákováAnna Sedláková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 52.16
3 415 Alžběta FloryánováAlžběta Floryánová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 54.74
4 563 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 58.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 437 Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 44.53
2 340 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 45.10
3 404 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 46.43
4 359 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 47.24
5 423 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 3 PB 47.65
6 433 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 47.71
7 354 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 48.53
8 533 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 48.54
9 523 Ester VlachováEster Vlachová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 48.73
10 459 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 48.98
11 492 Eliška BudíkováEliška Budíková 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 PB 49.05
12 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 4 49.06
13 475 Ellen HorkáEllen Horká 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 49.56
14 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 49.64
15 498 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 49.95
16 509 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 50.14
17 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 50.30
18 380 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 50.35
19 440 Barbora PánkováBarbora Pánková 10 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 50.44
20 392 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 50.48
21 413 Alena HomolováAlena Homolová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.43
22 546 Eliška SedlákováEliška Sedláková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 51.67
23 418 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 52.07
24 500 Anna SedlákováAnna Sedláková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 52.16
25 416 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 52.42
26 516 Veronika KubánkováVeronika Kubánková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 52.90
27 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 53.08
28 358 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 53.20
29 496 Linda VykydalováLinda Vykydalová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 53.35
30 438 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 53.36
31 406 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 53.55
32 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 54.07
33 430 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 54.22
34 541 Anežka BatelkováAnežka Batelková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 54.23
35 446 Zoe VolfováZoe Volfová 11 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 54.46
36 407 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 4 PB 54.65
37 415 Alžběta FloryánováAlžběta Floryánová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 54.74
38 561 Jolana BebarováJolana Bebarová 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 4 55.06
39 532 Valentina RosinaiValentina Rosinai 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 55.54
40 495 Veronika HonzíkováVeronika Honzíková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.25
41 563 Beáta BebarováBeáta Bebarová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 58.41
42 481 Zuzana OtrhálkováZuzana Otrhálková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 61.16

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 393 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 2:16.09
2 427 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:17.38
3 377 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:21.79
4 566 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 2:31.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 591 Josef StixJosef Stix 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 PB 2:36.56
2 382 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:39.21
3 351 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 2:40.71
4 540 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 PB 2:54.89
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 393 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 2:16.09
2 427 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:17.38
3 377 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:21.79
4 566 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 2:31.62
5 591 Josef StixJosef Stix 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 PB 2:36.56
6 382 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:39.21
7 351 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 2:40.71
8 540 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 PB 2:54.89

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 458 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:38.42
2 414 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:45.11
3 373 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:45.64
4 369 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:57.03
5 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 2:57.26
6 529 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:58.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 2:41.51
2 409 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 2:42.76
3 426 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 2:45.31
4 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 2:53.36
5 367 Jaroslav BartoňJaroslav Bartoň 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:03.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 458 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:38.42
2 480 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 2:41.51
3 409 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 2:42.76
4 414 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:45.11
5 426 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 2:45.31
6 373 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:45.64
7 477 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 3 2:53.36
8 369 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 2:57.03
9 476 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 2:57.26
10 529 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:58.79
11 367 Jaroslav BartoňJaroslav Bartoň 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 3:03.58

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 455 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:28.48
2 366 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:34.82
3 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 2:39.01
4 528 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 2:39.47
5 398 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:40.52
6 400 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:40.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 2:39.15
2 584 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 2:41.50
3 571 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 2:42.47
4 405 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:46.82
5 410 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:51.81
6 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 2:53.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 537 Denisa FurchováDenisa Furchová 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 3 2:52.15
2 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:52.75
3 536 Michelle ŠestákováMichelle Šestáková 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 PB 2:53.50
4 550 Zara ČalkovskáZara Čalkovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 3:03.44
5 504 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:05.10
6 535 Natálie KratochvílováNatálie Kratochvílová 10 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 4 3:05.45
7 510 Kristýna ČejkováKristýna Čejková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:17.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 455 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:28.48
2 366 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 2:34.82
3 512 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 3 2:39.01
4 474 Natálie SedlářováNatálie Sedlářová 09 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 2 PB 2:39.15
5 528 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 2:39.47
6 398 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 1 2:40.52
7 400 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:40.64
8 584 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 2:41.50
9 571 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 2:42.47
10 405 Martina NovákováMartina Nováková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:46.82
11 410 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:51.81
12 537 Denisa FurchováDenisa Furchová 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 3 2:52.15
13 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 4 2:52.75
14 536 Michelle ŠestákováMichelle Šestáková 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 PB 2:53.50
15 449 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 2:53.95
16 550 Zara ČalkovskáZara Čalkovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 3:03.44
17 504 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:05.10
18 535 Natálie KratochvílováNatálie Kratochvílová 10 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 4 3:05.45
19 510 Kristýna ČejkováKristýna Čejková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:17.05

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 379 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 2:38.52
2 361 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:39.75
3 486 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 1 PB 2:40.25
4 581 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 2:44.29
5 386 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 2:44.72
6 469 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 2:51.77
7 391 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 2:57.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 548 Leontýna BabeľováLeontýna Babeľová 11 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 2:58.41
2 555 Beáta RyglováBeáta Ryglová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:05.17
3 525 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 3:05.56
4 497 Adéla LepkováAdéla Lepková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:06.00
5 598 Lea OndrašíkováLea Ondrašíková 11 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 6 3:06.79
6 580 Barbora KlobásováBarbora Klobásová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 3:07.54
7 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 3:08.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 379 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 PB 2:38.52
2 361 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:39.75
3 486 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 1 PB 2:40.25
4 581 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 2:44.29
5 386 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 2:44.72
6 469 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 2:51.77
7 391 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 2:57.85
8 548 Leontýna BabeľováLeontýna Babeľová 11 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 3 2:58.41
9 555 Beáta RyglováBeáta Ryglová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:05.17
10 525 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 3:05.56
11 497 Adéla LepkováAdéla Lepková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:06.00
12 598 Lea OndrašíkováLea Ondrašíková 11 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 6 3:06.79
13 580 Barbora KlobásováBarbora Klobásová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 3:07.54
14 401 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 3:08.90

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(so, 22.4.2023 - 14:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 448 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 PB 12.09
Celkem 1 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 13:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 10.62
2 423 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 4 PB 11.14
3 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 11.49
4 362 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 1 12.50
5 355 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.64
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 13:45) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 488 Michaela ZítkováMichaela Zítková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.11
2 581 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 12.47
3 486 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 12.64
4 530 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 13.28
470 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 13:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.77
2 432 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.75
3 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.89
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 383 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 10.62
2 423 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 4 PB 11.14
3 357 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 2 11.49
4 372 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.77
5 488 Michaela ZítkováMichaela Zítková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.11
6 581 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 12.47
7 362 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s. Atletický klub ISCAREX Česk... 1 12.50
8 355 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.64
8 486 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 12.64
10 432 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.75
11 435 Linda DobšákováLinda Dobšáková 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.89
12 530 Denisa VolfováDenisa Volfová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 13.28
470 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 DNF

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(so, 22.4.2023 - 14:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 464 Dominik VíťazkaDominik Víťazka 09 TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 PB 14.52
2 593 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 15.44
3 517 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 26.91
Celkem 3 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 22.4.2023 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 499 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.11
2 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 15.36
3 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.39
4 515 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 18.70
5 450 Lucie MastnáLucie Mastná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.4.2023 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 570 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 17.57
2 564 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 17.83
3 513 Eliška BřeňováEliška Břeňová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 18.39
4 508 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 19.24
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.4.2023 - 14:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 429 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.17
2 505 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 17.89
3 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 18.22
4 577 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 499 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.11
2 370 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 15.36
3 371 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 15.39
4 429 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 17.17
5 570 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 17.57
6 564 Eliška FindejsováEliška Findejsová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 17.83
7 505 Pavla SlámováPavla Slámová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 17.89
8 394 Matylda ŠmikmátorováMatylda Šmikmátorová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 5 18.22
9 513 Eliška BřeňováEliška Břeňová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 18.39
10 577 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 4 18.68
11 515 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 18.70
12 508 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 19.24
13 450 Lucie MastnáLucie Mastná 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 19.54

skok vysoký - Žáci

(so, 22.4.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,63 1,65 1,67
1 464 Dominik VíťazkaDominik Víťazka
TJ Dlouhá Třebová, z.s. TJ Dlouhá Třebová, z.s.
09 9 PB 1.65 - - - o o o - o o o