Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo OMD KV, PLZ kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Cheb (6. 5. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 07.32
2 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 07.69
3 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 08.09
4 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 08.12
5 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.17
6 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.24
7 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 07.85
2 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 07.92
3 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 08.00
4 316 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 08.08
5 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.34
6 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 PB 08.52
7 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.80
2 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 07.85
3 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.12
4 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 08.18
5 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 08.67
6 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 08.98
7 Daniel ŠedivecDaniel Šedivec 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 07.74
2 322 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.04
3 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.09
4 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 08.20
5 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.78
6 325 Ruslan LopatinRuslan Lopatin 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 09.68
7 Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 09.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 DNS
1 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 07.50
2 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 08.02
3 317 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 08.34
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.37
5 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5 PB 08.49
6 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 PB 09.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 6.5.2023 - 12:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 07.76
2 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 07.99
3 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.04
4 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.24
5 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 08.32
6 Dominik TuškaDominik Tuška 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.39
7= 311 Lukáš BeckLukáš Beck 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.49
7= Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 08.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 07.32
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 07.50
3 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 07.69
4 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 07.74
5 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 07.76
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.80
7 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 07.85
7 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 07.85
9 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 07.92
10 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 07.99
11 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 08.00
12 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 08.02
13 322 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.04
13 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.04
15 316 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 08.08
16 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 08.09
16 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.09
18 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 08.12
18 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.12
20 Ondřej BrandOndřej Brand 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.17
21 Petr BetákPetr Beták 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 08.18
22 Tomáš NushartTomáš Nushart 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 08.20
23 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 08.24
24 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 08.32
25 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.34
25 317 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 08.34
27 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.37
28 Dominik TuškaDominik Tuška 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 08.39
29 Štěpán FornousŠtěpán Fornous 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5 PB 08.49
29 311 Lukáš BeckLukáš Beck 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.49
29 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 08.49
32 Ondřej StuchlOndřej Stuchl 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 PB 08.52
33 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 08.67
34 Jan RusňákJan Rusňák 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.78
35 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 08.98
36 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 PB 09.05
37 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.24
38 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 09.25
39 Daniel ŠedivecDaniel Šedivec 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 09.26
40 325 Ruslan LopatinRuslan Lopatin 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 09.68
41 Vlastimil PečenkaVlastimil Pečenka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 09.70
41 Tomáš KrejčíkTomáš Krejčík 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 09.70
Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 07.37 13.00
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 07.52 11.00
3 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 07.71 10.00
4 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 07.79 9.00
5 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 07.79 8.00
6 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 07.94 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CoufalDaniel Coufal 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 07.58 6.00
2 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 07.89 5.00
3 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 5 07.96 4.00
4 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 SB 08.00 3.00
5 Matyáš MourekMatyáš Mourek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 08.04 2.00
6 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 08.18 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 14:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 07.91 13.00
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 08.11 11.00
3 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 SB 08.21 10.00
4 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 08.33 9.00
5 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 08.49 8.00
6 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 08.55 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 14:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 SB 08.34 6.00
2 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 SB 08.47 5.00
3 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 SB 08.48 4.00
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 SB 08.49 3.00
5 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 SB 08.51 2.00
6 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5 SB 08.52 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 07.97
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.46
3 Kristýna LacinováKristýna Lacinová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 3 PB 08.79
4 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 08.84
5 319 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 09.03
6 323 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 09.24
7 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.18
2 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
3 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 08.97
4 320 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 09.05
5= Michaela KašparováMichaela Kašparová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 09.11
5= Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 09.11
MS Eva KubecováEva Kubecová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 6 PB 08.54
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 08.60
3 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.66
4 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 08.85
5 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 3 09.26
6 305 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 09.89
Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.60
2 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 08.65
3 Jana KozákováJana Kozáková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 08.66
4 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 PB 08.73
5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 08.80
6 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 08.89
7 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 2 PB 09.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 PB 08.46
2 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 08.56
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.66
MS Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 08.68
5 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.23
6 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 09.43
7 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 09.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 08.54
MS Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.85
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 09.06
4 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 09.33
5 Alžběta Anna KnopfováAlžběta Anna Knopfová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 09.36
6 Tereza VarjováTereza Varjová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 09.48
Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.16
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 8 08.54
3 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.60
4 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 08.74
5 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 08.78
6 324 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 PB 09.03
7 Sofie HyspeckáSofie Hyspecká 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 08.22
2 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.70
3 Rozálie BeštováRozálie Beštová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 09.35
4 Sára VerzichováSára Verzichová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.45
5 Kristýna KuřákováKristýna Kuřáková 08 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.67
6 Le Yen Nhi Anežka PhamLe Yen Nhi Anežka Pham 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 10.04
7 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.19
8 Dominika BorowskaDominika Borowska 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 10.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.56
2 313 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 08.95
3 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 09.02
4 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 09.10
5 Nicol SoukupováNicol Soukupová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 1 PB 09.20
6 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.22
7 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.89
8 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 09 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 6.5.2023 - 12:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.78
2 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 PB 08.85
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 PB 08.97
4 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 09.04
5 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 09.15
6 Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.45
7 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková 08 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.68
Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 07.97
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.16
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.18
4 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 08.22
5 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.46
5 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 PB 08.46
7 Alena MatouškováAlena Matoušková 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 6 PB 08.54
7 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 08.54
7 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 8 08.54
10 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.56
10 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 08.56
10 Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.56
13 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 08.60
13 Anna VlčkováAnna Vlčková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.60
13 Nela BurešováNela Burešová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 PB 08.60
16 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 08.65
17 Karolína ŠenkýřováKarolína Šenkýřová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 08.66
17 Jana KozákováJana Kozáková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 08.66
17 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 08.66
20 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 08.68
21 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.70
22 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 PB 08.73
23 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 08.74
24 Tereza HromadováTereza Hromadová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 08.78
24 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 08.78
26 Kristýna LacinováKristýna Lacinová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 3 PB 08.79
27 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 08.80
28 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 08.84
29 Klára SchejbalováKlára Schejbalová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 08.85
29 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 08.85
29 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 PB 08.85
32 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 08.89
33 313 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 6 08.95
34 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 08.97
34 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 PB 08.97
36 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 2 PB 09.02
36 Týna BurdováTýna Burdová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 09.02
38 319 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 09.03
38 324 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 PB 09.03
40 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 PB 09.04
41 320 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 09.05
42 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 09.06
43 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 09.10
44 Michaela KašparováMichaela Kašparová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 09.11
44 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 09.11
46 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 09.15
47 Nicol SoukupováNicol Soukupová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 1 PB 09.20
48 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.22
49 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 PB 09.23
50 323 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 09.24
51 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 3 09.26
52 Iveta BezpalcováIveta Bezpalcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 09.33
53 Rozálie BeštováRozálie Beštová 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 PB 09.35
54 Eva KubecováEva Kubecová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 09.36
54 Alžběta Anna KnopfováAlžběta Anna Knopfová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 PB 09.36
56 Izabela AndrlováIzabela Andrlová 08 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 PB 09.43
57 Sofie HyspeckáSofie Hyspecká 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.45
57 Sára VerzichováSára Verzichová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.45
57 Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.45
60 Tereza VarjováTereza Varjová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 09.48
61 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 09.58
62 Kristýna KuřákováKristýna Kuřáková 08 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.67
63 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková 08 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.68
64 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 09.72
65 305 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 09.89
65 Eliška PelíškováEliška Pelíšková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.89
67 Le Yen Nhi Anežka PhamLe Yen Nhi Anežka Pham 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 8 10.04
67 Denisa SedlákováDenisa Sedláková 09 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 10.04
69 Kristýna PáleníkováKristýna Páleníková 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.19
70 Dominika BorowskaDominika Borowska 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 10.34
Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 DNS
Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 DNS

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 11.70
2= František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 11.76
2= Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 11.76
4= Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 11.86
4= Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 11.86
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 12.58
7 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.78
Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 NM
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 11.29
2 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 11.86
3 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 11.89
4 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 11.93
5 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.11
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.35
7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 NM
2 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 11.29
3 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 11.70
4 František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 11.76
4 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 11.76
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 11.86
6 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 11.86
6 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 11.86
9 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 PB 11.89
10 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 11.93
11 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.11
12 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.35
13 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.40
14 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 12.58
15 Tomáš VargaTomáš Varga 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.78

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 15:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 11.40 11.00
2 Adam FliegelAdam Fliegel 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 SB 11.59 9.00
3 František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 11.87 8.00
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 11.93 7.00
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 11.95 6.00
6 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 12.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 15:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 12.05 4.00
2 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 12.07 3.00
3 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 12.52 2.00
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 12.86 1.00
Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 14:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.46 11.00
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 11.70 9.00
3 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 12.00 8.00
4 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 12.11 7.00
5 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 12.18 6.00
František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 14:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 12.37 4.00
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 12.57 3.00
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 12.65 2.00
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.51 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.32
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.57
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.84
4 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 12.15
5 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 12.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 12:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 11.77
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.86
3 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 12.03
4 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 12.35
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 13.49
Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.32
2 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 11.57
3 Rafael JelínekRafael Jelínek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 11.77
4 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.84
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 11.86
6 Tomáš VacekTomáš Vacek 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 12.03
7 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 12.15
8 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 12.24
9 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 12.35
10 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 13.49
Adam BlechaAdam Blecha 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 DQ

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.91
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 13.05
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 13.82
4 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 14.29
5 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.39
6 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 14.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.76
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 SB 13.23
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 13.25
4 Hana OpichalováHana Opichalová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 13.89
5 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 14.10
6 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 16.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 12.76
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 PB 12.91
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 13.05
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 SB 13.23
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 13.25
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 13.82
7 Hana OpichalováHana Opichalová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 13.89
8 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 14.10
9 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 3 14.29
10 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 14.39
11 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 14.43
12 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 16.35

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 12.92 11.00
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 13.11 9.00
3 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 13.20 8.00
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.28 7.00
5 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 13.44 6.00
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 SB 13.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 15:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana OpichalováHana Opichalová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 SB 13.75 4.00
2 Eliška DuchkováEliška Duchková 04 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 SB 13.96 3.00
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 13.97 2.00
4 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 14.35 1.00
5 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 SB 14.37
6 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 16.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 12.79
2 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 13.12
3 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 13.16
4 Eliška FuksováEliška Fuksová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 13.80
5 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 13.95
6 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 14.98
7 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 15.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 12.70
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 13.22
3 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 13.75
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 13.81
5 311 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 14.18
6 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 14.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 6.5.2023 - 13:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 12.95
2 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 13.13
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 13.38
4 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 14.15
5 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 14.68
6 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 15.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 PB 12.70
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 12.79
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 12.95
4 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 13.12
5 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 13.13
6 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 13.16
7 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 13.22
8 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 13.38
9 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 13.75
10 Eliška FuksováEliška Fuksová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 13.80
11 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 13.81
12 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 13.95
13 Anna PotužníkováAnna Potužníková 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 14.15
14 311 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 14.18
15 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 14.20
16 Karolína JoselevičováKarolína Joselevičová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 14.68
17 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 14.98
18 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 15.08
19 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 15.76

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 12.79 11.00
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 SB 12.88 9.00
3 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 12.91 8.00
4 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 13.16 7.00
5 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 13.51 6.00
6 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 14.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 6.5.2023 - 15:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 13.27 4.00
2 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 13.32 3.00
3 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 13.76 2.00
4 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 13.84 1.00
5 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 13.97
6 Eliška FuksováEliška Fuksová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 14.08
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 40.05 9.00
2 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 41.69 5.00
3 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 41.93 3.00
4 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 PB 42.72
5 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 43.55
6 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 44.27
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 8 PB 36.91 13.00
2 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 40.38 8.00
3 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 41.03 7.00
4 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 41.67 6.00
5 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 42.14 2.00
6 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 43.40
7 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 49.73
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 37.52 11.00
2 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 41.85 4.00
3 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 42.44 1.00
4 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 42.72
5 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 49.37
6 Daniel ŠedivecDaniel Šedivec 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 50.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 39.75 10.00
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 43.64
3 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 44.38
4 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 51.63
5 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 51.87
6 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 53.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 8 PB 36.91 13.00
2 Tadeáš KalounerTadeáš Kalouner 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 37.52 11.00
3 Tomáš SikaTomáš Sika 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 39.75 10.00
4 Antonín PtákAntonín Pták 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 40.05 9.00
5 Josef KrálovecJosef Královec 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 PB 40.38 8.00
6 Václav MilsimerVáclav Milsimer 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 41.03 7.00
7 Tomáš BenckoTomáš Bencko 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 41.67 6.00
8 Matouš Samuel PavlasMatouš Samuel Pavlas 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 PB 41.69 5.00
9 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 41.85 4.00
10 Ondřej NěmecOndřej Němec 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 41.93 3.00
11 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 42.14 2.00
12 Daniel Miroslav PivoňkaDaniel Miroslav Pivoňka 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 42.44 1.00
13 Vít BasákVít Basák 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 PB 42.72
13 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 PB 42.72
15 Lukáš BandžalLukáš Bandžal 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4 43.40
16 Filip SoukupFilip Soukup 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 43.55
17 Ondřej TůmaOndřej Tůma 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 43.64
18 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 44.27
19 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 44.38
20 Matyáš HojdaMatyáš Hojda 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 49.37
21 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 49.73
22 Daniel ŠedivecDaniel Šedivec 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 50.82
23 Marek SlámaMarek Sláma 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 51.63
24 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 51.87
25 Jakub KlášterkaJakub Klášterka 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 53.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 PB 44.03 9.00
2 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 44.91 7.00
3 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 46.00 2.00
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 46.20
5 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 7 PB 48.43
6 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 50.14
7 Tereza VarjováTereza Varjová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 52.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.22 10.00
2 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 46.64
3 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 47.68
MS Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 48.19
5 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 48.29
6 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 50.80
7 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 56.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 43.08 11.00
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 45.86 4.00
3 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 1 46.56
4 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 47.34
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 48.25
MS Eva KubecováEva Kubecová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 48.81
7 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 49.73
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 PB 45.92 3.00
2 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 46.26
3 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 47.76
4 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 48.77
5 Sára VerzichováSára Verzichová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 49.22
6 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 PB 51.10
7 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 52.55
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 1 PB 42.67 13.00
2 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 44.33 8.00
3 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 45.21 6.00
4 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 45.47 5.00
5 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 46.83
6 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 PB 47.89
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 6.5.2023 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 46.02 1.00
MS Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 47.08
3 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 4 PB 49.01
4 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 49.30
5 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 49.40
6 Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 50.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 1 PB 42.67 13.00
2 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 43.08 11.00
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 43.22 10.00
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 6 PB 44.03 9.00
5 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 44.33 8.00
6 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 44.91 7.00
7 Laura SajnerováLaura Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 2 PB 45.21 6.00
8 Sára ČížkováSára Čížková 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 45.47 5.00
9 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 45.86 4.00
10 Aneta VítovcováAneta Vítovcová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 PB 45.92 3.00
11 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 PB 46.00 2.00
12 Věra HupákováVěra Hupáková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 46.02 1.00
13 Jana KozákováJana Kozáková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 46.20
14 Lucie ChalupováLucie Chalupová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 46.26
15 Tereza ŽemličkováTereza Žemličková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 1 46.56
16 Stela KořínkováStela Kořínková 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 46.64
17 Lucie StöckelmayerováLucie Stöckelmayerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 PB 46.83
18 Alžběta KorelusováAlžběta Korelusová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 47.08
19 Anna HejlováAnna Hejlová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 47.34
20 Lucie DrskováLucie Drsková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5 47.68
21 Sofie KislingerováSofie Kislingerová 09 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 47.76
22 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 PB 47.89
23 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7 48.19
24 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 48.25
25 Barbora SulimováBarbora Sulimová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 48.29
26 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 7 PB 48.43
27 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 48.77
28 Eva KubecováEva Kubecová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 48.81
29 Tereza BöhmováTereza Böhmová 08 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 4 PB 49.01
30 Sára VerzichováSára Verzichová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 49.22
31 Tereza NovákováTereza Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7 49.30
32 Nela StrobachováNela Strobachová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 8 49.40
33 Gréta HavlicováGréta Havlicová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 5 49.73
34 Vanessa CimickáVanessa Cimická 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 50.14
35 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 50.80
36 Michaela BrhlíkováMichaela Brhlíková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 PB 50.97
37 Viktorie StrakováViktorie Straková 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 PB 51.10
38 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 2 52.55
39 Tereza VarjováTereza Varjová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 52.63
40 Laura MultušováLaura Multušová 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 56.64

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 51.24
2 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 51.81 8.00
3 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 52.61 6.00
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 53.31
5 304 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 58.48 2.00
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 60.31 1.00
7 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 62.68
František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.89 11.00
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 51.05 9.00
3 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 52.41 7.00
4 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 55.73 5.00
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 56.30 4.00
6 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 57.34 3.00
Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Viktor KomasViktor Komas 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.89 11.00
2 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 51.05 9.00
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 51.24
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 PB 51.81 8.00
5 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 52.41 7.00
6 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 52.61 6.00
7 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 53.31
8 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 55.73 5.00
9 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 2 56.30 4.00
10 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 57.34 3.00
11 304 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 58.48 2.00
12 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 60.31 1.00
13 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 62.68
František PiklFrantišek Pikl 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Viktor KomasViktor Komas 06 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 6 DNS

400 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 309 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.83 11.00
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 53.79 9.00
3 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.44 8.00
4 308 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 54.72 7.00
5 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 55.16 6.00
6 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 55.98 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 60.48 9.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 61.25 8.00
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 61.29 7.00
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 65.94 4.00
5 303 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 69.05 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 59.60 11.00
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 61.45 6.00
3 Hana OpichalováHana Opichalová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 PB 61.85 5.00
4 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 70.37 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 59.60 11.00
2 Tereza SpeierlováTereza Speierlová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 7 60.48 9.00
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 PB 61.25 8.00
4 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 61.29 7.00
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 61.45 6.00
6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 PB 61.85 5.00
7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 65.94 4.00
8 303 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 69.05 3.00
9 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 70.37 2.00

400 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 60.17 11.00
2 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 PB 62.69 9.00
3 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 63.20 8.00
4 Adriana WűrknerováAdriana Wűrknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 1 65.09 7.00
5 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 66.71 6.00
6 Agáta BělohlaváAgáta Bělohlavá 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 68.49 5.00
7 Hana RiantováHana Riantová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 8 71.85 4.00
8 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 2 76.88 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 6.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 301 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 4:15.30 11.00
2 302 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. PB 4:30.22 9.00
3 303 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:39.11 8.00
4 304 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 4:47.14 7.00
5 305 Zdeněk ŠtičkaZdeněk Štička 06 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 4:57.36 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 6.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 309 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4:07.52 11.00
2 306 Jan RiegelJan Riegel 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4:08.76 9.00
3 308 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4:27.87 8.00
4 307 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4:52.64 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 6.5.2023 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 316 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 4:30.58 13.00
2 313 Václav BouberleVáclav Bouberle 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 4:38.40 11.00
3 320 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 4:45.56 10.00
4 312 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. PB 4:46.95 9.00
5 321 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 4:48.39 8.00
6 322 Martin DubovýMartin Dubový 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 4:48.74 7.00
7 319 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4:54.51 6.00
8 310 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 5:00.11 5.00
9 315 Jindřich ŠrejmaJindřich Šrejma 08 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5:08.88 4.00
10 314 Daniel Bradley KeenDaniel Bradley Keen 09 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5:15.69 3.00
11 318 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 5:18.69 2.00
12 301 Michal DvořákMichal Dvořák 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:19.35 1.00
13 317 Tadeáš VlasákTadeáš Vlasák 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5:22.12
14 323 Stanislav ŘehůřekStanislav Řehůřek 09 ATLETCLUB Nýřany, z.s. ATLETCLUB Nýřany, z.s. PB 5:23.66
15 311 Lukáš BeckLukáš Beck 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5:34.27
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 306 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 4:48.57 11.00
2 307 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:03.05 9.00
3 302 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 5:13.15 8.00
4 304 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5:15.77 7.00
5 305 Veronika ChuraváVeronika Churavá 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5:27.75 6.00
6 303 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 5:41.41 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 308 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň PB 5:15.96 11.00
2 310 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 5:41.90 9.00
3 311 Františka MilfortováFrantiška Milfortová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6:09.81 8.00
4 309 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6:15.07 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 6.5.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 312 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. PB 5:23.50 13.00
2 314 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. PB 5:23.81 11.00
3 323 Nikol MusilováNikol Musilová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A PB 5:23.92 10.00
4 321 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 5:24.84 9.00
5 306 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:29.52 8.00
6 322 Nela MarkováNela Marková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B PB 5:33.89 7.00
7 313 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 5:44.16 6.00
8 315 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 5:44.16 5.00
9 325 Zuzana ŠmákalováZuzana Šmákalová 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A PB 5:46.92 4.00
10 304 Vendula ŘeřichováVendula Řeřichová 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6:03.11 3.00
11 318 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 6:10.84 2.00
12 305 Anežka HniličkováAnežka Hniličková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek PB 6:14.85 1.00
13 317 Dominika VodičkováDominika Vodičková 09 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6:38.80
14 319 Adriana MarvalováAdriana Marvalová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 6:45.97
15 320 Ludmila RůžičkováLudmila Růžičková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 7:08.86
16 316 Elena TřískováElena Třísková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 7:17.02
324 Adéla BrejníkováAdéla Brejníková 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B DNF
Celkem 17 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 14.45 13.00
2 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 15.69 10.00
3 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16.36 8.00
4 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 17.85 5.00
5 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.56 4.00
6 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 20.35 1.00
7 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.30
MS Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 14.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 15.58 11.00
2 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 15.73 9.00
3 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 16.41 7.00
4 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 5 PB 16.68 6.00
5 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 18.89 3.00
6 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 20.14 2.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 14.45 13.00
2 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 4 14.83
3 Jakub NygrýnJakub Nygrýn 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 3 15.58 11.00
4 Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 15.69 10.00
5 Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 PB 15.73 9.00
6 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 16.36 8.00
7 Miroslav ManMiroslav Man 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 16.41 7.00
8 Hynek FrousHynek Frous 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 5 PB 16.68 6.00
9 Matyáš VolekMatyáš Volek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 8 17.85 5.00
10 Jan WendlerJan Wendler 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.56 4.00
11 Adam ČížekAdam Čížek 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 18.89 3.00
12 Kryštof PelnářKryštof Pelnář 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 20.14 2.00
13 Lukáš BečvářLukáš Bečvář 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 20.35 1.00
14 Filip HosnedlFilip Hosnedl 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.30

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 15.50 13.00
2 314 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 15.75 10.00
3 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 16.17 8.00
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 16.52 7.00
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 16.79 6.00
6 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.41 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 17.56 3.00
2 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 18.00 2.00
3 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5 18.58
4 318 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 19.75
5 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 20.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 15.58 11.00
2 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 16.85 5.00
3 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 18.44
4 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 3 19.61
Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 6.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 16.12 9.00
2 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 17.50 4.00
3 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 18.74
4 Karolína MaršíkováKarolína Maršíková 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 20.27
5 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 21.39
6 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 23.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 3 15.50 13.00
2 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 6 PB 15.58 11.00
3 314 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 4 PB 15.75 10.00
4 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 16.12 9.00
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s. SKP Union Cheb z.s. 5 16.17 8.00
6 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 7 PB 16.52 7.00
7 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s. Atletika Ostrov, z.s. 2 16.79 6.00
8 Viktorie VanžurováViktorie Vanžurová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 16.85 5.00
9 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 17.50 4.00
10 Nela NovákováNela Nováková 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 7 17.56 3.00
11 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 4 18.00 2.00
12 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 18.41 1.00
13 Agáta KabourkováAgáta Kabourková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 18.44
14 Klára JavorskáKlára Javorská 08 TJ Sušice, z.s. TJ Sušice, z.s. 5 18.58
15 Pavlína VozárováPavlína Vozárová 09 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 18.74
16 Nela SajnerováNela Sajnerová 09 AK ŠKODA Plzeň B AK ŠKODA Plzeň B 3 19.61
17 318 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 19.75
18 Karolína MaršíkováKarolína Maršíková 08 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 20.27
19 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 20.91
20 Nela ČížkováNela Čížková 08 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 21.39
21 Markéta SklenářováMarkéta Sklenářová 09 AC Domažlice, z. s. AC Domažlice, z. s. 7 23.00
Adéla KušnierováAdéla Kušnierová 09 AK ŠKODA Plzeň A AK ŠKODA Plzeň A 5 DQ

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky

(so, 6.5.2023 - 11:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SteidlováBarbora Steidlová 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 17.95 11.00
2 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 19.24 9.00
3 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 23.29 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(so, 6.5.2023 - 11:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 15.80 11.00
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 16.01 9.00
3 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 16.14 8.00
4 Marek BurianMarek Burian 07 TJ Baník Stříbro, spolek TJ Baník Stříbro, spolek 6 20.74 7.00
Celkem 4 závodníků