1. kolo OMD KV, PLZ kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň
Cheb (6. 5. 2023)100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 6.5.2023 - 10:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 14.45 | 13.00 | |||||||||||||
2 | Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský | 08 | Atletika Klatovy | 6 | PB 15.69 | 10.00 | |||||||||||||
3 | Richard VaculíkRichard Vaculík | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 16.36 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš VolekMatyáš Volek | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 8 | 17.85 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Jan WendlerJan Wendler | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 18.56 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš BečvářLukáš Bečvář | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 20.35 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Filip HosnedlFilip Hosnedl | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 23.30 | ||||||||||||||
MS | Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.83 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 10:45) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NygrýnJakub Nygrýn | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 3 | 15.58 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek | 09 | Aktiv Sport Horšovský Týn, ... | 2 | PB 15.73 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Miroslav ManMiroslav Man | 09 | Aktiv Sport Horšovský Týn, ... | 6 | 16.41 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Hynek FrousHynek Frous | 08 | AK ŠKODA Plzeň A | 5 | PB 16.68 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Adam ČížekAdam Čížek | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 4 | 18.89 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Kryštof PelnářKryštof Pelnář | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 7 | 20.14 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | PB 14.45 | 13.00 | |||
2 | Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík | 08 | Atletika Ostrov, z.s. | 4 | 14.83 | ||||
3 | Jakub NygrýnJakub Nygrýn | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 3 | 15.58 | 11.00 | |||
4 | Martin JáchymovskýMartin Jáchymovský | 08 | Atletika Klatovy | 6 | PB 15.69 | 10.00 | |||
5 | Štěpán PetrásekŠtěpán Petrásek | 09 | Aktiv Sport Horšovský Týn, ... | 2 | PB 15.73 | 9.00 | |||
6 | Richard VaculíkRichard Vaculík | 09 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 16.36 | 8.00 | |||
7 | Miroslav ManMiroslav Man | 09 | Aktiv Sport Horšovský Týn, ... | 6 | 16.41 | 7.00 | |||
8 | Hynek FrousHynek Frous | 08 | AK ŠKODA Plzeň A | 5 | PB 16.68 | 6.00 | |||
9 | Matyáš VolekMatyáš Volek | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 8 | 17.85 | 5.00 | |||
10 | Jan WendlerJan Wendler | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1 | 18.56 | 4.00 | |||
11 | Adam ČížekAdam Čížek | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 4 | 18.89 | 3.00 | |||
12 | Kryštof PelnářKryštof Pelnář | 09 | AK ŠKODA Plzeň A | 7 | 20.14 | 2.00 | |||
13 | Lukáš BečvářLukáš Bečvář | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 20.35 | 1.00 | |||
14 | Filip HosnedlFilip Hosnedl | 09 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 23.30 |