Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo OMD ml. žáků a žákyň sk.B

Nýřany (11. 5. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 11.5.2023 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.53 qB
2 3 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.57 qB
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.26
4 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.38
5 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.55
6 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.04
MS Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 11.5.2023 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.27 qA
2 David MarešDavid Mareš 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.58 qA
3 10 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.80
4 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.96
5 David ChaloupkaDavid Chaloupka 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.02
6 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 11.5.2023 - 16:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.64 qA
2 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.35 qB
3 9 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.77 qB
4 Petr TomášekPetr Tomášek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.04
5 4 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.07
Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 11.5.2023 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.88 qA
2 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 09.19 qA
3 8 Jan StaněkJan Staněk 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.77 qB
4 Samuel KavkaSamuel Kavka 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.85
5 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.51
6 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 11.5.2023 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.04 qA
2 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 09.63 qB
3 Jáchym TeskaJáchym Teska 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.85
4 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.90
5 6 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.36
MS 1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.27 qA
2 Jakub KozákJakub Kozák 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.41
3 David MarešDavid Mareš 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.58 qA
4 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.64 qA
5 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 08.88 qA
6 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.04 qA
7 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 09.19 qA
8 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.35 qB
9 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.53 qB
10 3 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.57 qB
11 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 09.63 qB
12 9 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.77 qB
12 8 Jan StaněkJan Staněk 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.77 qB
14 10 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 09.80
15 Samuel KavkaSamuel Kavka 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.85
15 Jáchym TeskaJáchym Teska 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.85
17 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 09.90
18 Filip JohaníkFilip Johaník 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.96
19 David ChaloupkaDavid Chaloupka 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 10.02
20 Petr TomášekPetr Tomášek 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.04
21 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.18
22 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 10.26
23 6 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 10.36
24 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 10.38
25 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 10.51
26 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.55
27 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.68
28 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.04
29 4 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.07
30 1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 11.47
Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 11.5.2023 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.42 11.00
2 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 SB 08.51 9.00
3 David MarešDavid Mareš 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.70 8.00
4 Pavel FauknerPavel Faukner 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 SB 08.71 7.00
5 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.07 6.00
6 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 09.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 11.5.2023 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 09.50 4.00
2 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 09.70 3.00
3 3 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.76 2.00
4 9 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.87 1.00
5 8 Jan StaněkJan Staněk 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.03
Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 11.5.2023 - 17:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita ChocholatáDita Chocholatá 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.52 13.00
2 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 08.71 11.00
3 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.75 10.00
4 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 08.90 9.00
5 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 08.92 8.00
6 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 09.10 7.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 11.5.2023 - 17:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.89 6.00
2 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.94 5.00
3 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 09.06 4.00
4 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.12 3.00
5 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 09.34 2.00
6 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 09.36 1.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.78 qA
2 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.68
3 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.79
4 Valérie MartínkováValérie Martínková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 10.01
5 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.74
6 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.92
7 26 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 11.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.01 qA
2 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.58
3 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 09.93
4 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.44
5 15 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.80
6 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.11
7 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita ChocholatáDita Chocholatá 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 08.58 qA
2 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.05 qB
3 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.10 qB
4 Veronika VargováVeronika Vargová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 10.44
5 Anna DědováAnna Dědová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.46
6 Gabriela BeňováGabriela Beňová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.60
7 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.97 qA
2 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.47
3 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 09.80
4 3 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.94
5 Jolana NejedláJolana Nejedlá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.03
6 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 10.11
7 25 Marie ZabloudilováMarie Zabloudilová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.98 qA
2 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.25 qB
3 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 09.71
4 7 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 09.97
5 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 10.06
6 16 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 10.25
7 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.11 qB
2 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 09.37
3 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.34
4 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.77
5 22 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.90
6 Marie ChourováMarie Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 11.03
7 Michaela StodolováMichaela Stodolová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 11.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.03 qB
2 11 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.70
3 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.35
4 Diana MasničkováDiana Masničková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.61
5 Adéla TomešováAdéla Tomešová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 10.63
6 19 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.27
2 Nela FaitováNela Faitová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.38
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 09.54
4 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 09.94
5 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 10.33
MS Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.30
2 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.51
3 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.99
4 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 10.11
5 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.16
6 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 11.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.44
2 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 09.72
3 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.84
4 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 10.06
5 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.35
6 24 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 10.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (čt, 11.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.75 qA
2 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.26 qB
3 Kateřina KockováKateřina Kocková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 09.86
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.99
5 Tereza VrbováTereza Vrbová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.40
6 Marie KarvašováMarie Karvašová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita ChocholatáDita Chocholatá 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 08.58 qA
2 Tea MachalekTea Machalek 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.75 qA
3 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 08.78 qA
4 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.97 qA
5 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 08.98 qA
6 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.01 qA
7 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.03 qB
8 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.05 qB
9 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.10 qB
9 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 09.10
11 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 09.11 qB
12 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.25 qB
13 Terezie MosteckáTerezie Mostecká 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.26 qB
14 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.27
15 5 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.30
16 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 09.37
17 Nela FaitováNela Faitová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 09.38
18 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 09.44
19 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 09.47
20 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 09.51
21 Tereza SvobodováTereza Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 09.54
22 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 09.58
23 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 09.68
24 11 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 09.70
25 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 09.71
26 Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 09.72
27 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 09.79
28 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 09.80
29 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 09.84
30 Kateřina KockováKateřina Kocková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 09.86
31 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 09.93
32 3 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.94
32 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 09.94
34 7 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 09.97
35 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.99
35 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 09.99
37 Valérie MartínkováValérie Martínková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 10.01
38 Jolana NejedláJolana Nejedlá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 10.03
39 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 10.06
39 Eliška VinczeováEliška Vinczeová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 10.06
41 Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 10.11
41 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 10.11
43 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.16
44 16 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 10.25
45 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 10.33
46 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 10.34
47 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.35
47 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 10.35
49 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.39
50 Tereza VrbováTereza Vrbová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.40
51 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.44
51 Veronika VargováVeronika Vargová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 10.44
53 Anna DědováAnna Dědová 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 10.46
54 Gabriela BeňováGabriela Beňová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 10.60
54 25 Marie ZabloudilováMarie Zabloudilová 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 10.60
56 Diana MasničkováDiana Masničková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 10.61
57 Adéla TomešováAdéla Tomešová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 10.63
58 19 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.73
59 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.74
60 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 10.77
61 15 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 10.80
62 24 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 10.87
63 22 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 10.90
64 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 10.92
65 Marie ChourováMarie Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 11.03
66 26 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 11.06
67 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 11.11
68 Marie KarvašováMarie Karvašová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.18
69 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 1 11.22
70 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.35
71 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 11.53
72 Michaela StodolováMichaela Stodolová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 11.84

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 43.65 11.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 47.28 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 49.86 8.00
4 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 49.90 7.00
5 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 53.26 5.00
6 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 55.61 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PrůchaMatěj Průcha 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 54.15 4.00
2 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 55.50 3.00
3 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 56.43 1.00
4 Samuel KavkaSamuel Kavka 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 57.55
5 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 58.29
6 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 64.56
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 52.37 6.00
2 Petr ŠístekPetr Šístek 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 58.31
3 Jan PečenkaJan Pečenka 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 60.24
4 Ondřej WohlmuthOndřej Wohlmuth 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 62.29
5 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 65.25
Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 43.65 11.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 47.28 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 49.86 8.00
4 Jan KrabecJan Krabec 12 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 49.90 7.00
5 Adam TesařAdam Tesař 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 52.37 6.00
6 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 PB 53.26 5.00
7 Matěj PrůchaMatěj Průcha 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 54.15 4.00
8 Michal CinterhofMichal Cinterhof 10 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 PB 55.50 3.00
9 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 55.61 2.00
10 Jaromír ŠimandlJaromír Šimandl 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 PB 56.43 1.00
11 Samuel KavkaSamuel Kavka 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 57.55
12 Ondřej SejpkaOndřej Sejpka 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 58.29
13 Petr ŠístekPetr Šístek 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 58.31
14 Jan PečenkaJan Pečenka 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 60.24
15 Ondřej WohlmuthOndřej Wohlmuth 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 62.29
16 Sebastian VlasákSebastian Vlasák 13 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 64.56
17 Matěj VálekMatěj Válek 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 65.25
Martin JarenMartin Jaren 13 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 PB 48.19 13.00
2 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 PB 48.21 11.00
3 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 48.61 10.00
4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 48.75 9.00
5 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 PB 49.66 6.00
6 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 51.55 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 PB 49.55 7.50
2 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 50.44 5.00
3 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 PB 52.82 1.00
4 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 PB 53.13
5 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 53.29
6 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 PB 53.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FoistováKarolína Foistová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 53.69
2 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 56.35
3 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 PB 57.16
4 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 60.46
5 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 PB 60.58
Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 53.89
2 Sára KozákováSára Kozáková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 56.14
3 Kristýna KrejčováKristýna Krejčová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 60.14
4 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 64.23
5 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 67.90
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 53.36
2 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 54.53
3 Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 57.90
4 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 61.47
5 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 63.18
6 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 63.49
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.97 2.00
2 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 57.90
3 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 59.16
4 Diana MasničkováDiana Masničková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 62.15
5 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 63.77
6 Marie KarvašováMarie Karvašová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 64.25
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 49.55 7.50
2 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 60.65
3 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 63.69
4 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 64.25
5 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 65.80
6 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 66.49
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 11.5.2023 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.06 4.00
2 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 52.95
3 Jolana NejedláJolana Nejedlá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 54.65
4 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 54.78
5 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 58.22
6 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 61.01
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie MatulkováAmálie Matulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 PB 48.19 13.00
2 Eliška VolfováEliška Volfová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 PB 48.21 11.00
3 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 PB 48.61 10.00
4 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 48.75 9.00
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 PB 49.55 7.50
5 Karolína BrousilováKarolína Brousilová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 49.55 7.50
7 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 PB 49.66 6.00
8 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 PB 50.44 5.00
9 Kristýna CulkováKristýna Culková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.06 4.00
10 Tereza DubováTereza Dubová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 PB 51.55 3.00
11 Daniela HarkušaDaniela Harkuša 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 51.97 2.00
12 Ema ValíčkováEma Valíčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 PB 52.82 1.00
13 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 52.95
14 Julie BeránkováJulie Beránková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 PB 53.13
15 Julie GabrielováJulie Gabrielová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 53.29
16 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 53.36
17 Andrea KopeckáAndrea Kopecká 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 PB 53.52
18 Karolína FoistováKarolína Foistová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 PB 53.69
19 Rozálie VokurkováRozálie Vokurková 13 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 53.89
20 Kateřina BernáškováKateřina Bernášková 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 54.53
21 Jolana NejedláJolana Nejedlá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 54.65
22 Zuzana SlámováZuzana Slámová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 54.78
23 Sára KozákováSára Kozáková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 56.14
24 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 56.35
25 Šárka DuškováŠárka Dušková 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 PB 57.16
26 Alžběta VolkováAlžběta Volková 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 57.90
26 Ema KarasováEma Karasová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 57.90
28 Natálie BlažkováNatálie Blažková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 58.22
29 Marie Ema PajmováMarie Ema Pajmová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 59.16
30 Kristýna KrejčováKristýna Krejčová 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 60.14
31 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 60.46
32 Ella ŠimončičováElla Šimončičová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 PB 60.58
33 Bára SvobodováBára Svobodová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 60.65
34 Barbora KaslováBarbora Kaslová 13 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 61.01
35 Karolína ŽivnáKarolína Živná 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 61.47
36 Diana MasničkováDiana Masničková 13 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 62.15
37 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 63.18
38 Adéla PiksováAdéla Piksová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 63.49
39 Ema ŠauerováEma Šauerová 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 1 63.69
40 Štěpánka MatějkováŠtěpánka Matějková 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 63.77
41 Nela ŠobáňováNela Šobáňová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 64.23
42 Marie KarvašováMarie Karvašová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 64.25
42 Sofie MichálkováSofie Michálková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 6 64.25
44 Aneta BenešováAneta Benešová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 4 65.80
45 Aneta BlešováAneta Blešová 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 66.49
46 Anna BurianováAnna Burianová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 67.90
Amélie OsuskáAmélie Osuská 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 DNS

600 m - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 11 Adam KošátkoAdam Košátko 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 1:43.64 11.00
2 10 Tomáš MinaříkTomáš Minařík 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 10 PB 1:53.57 9.00
3 8 Jan StaněkJan Staněk 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 1:55.34 8.00
4 9 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal 12 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 1:56.23 7.00
5 7 Daniel AndrleDaniel Andrle 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 7 PB 1:58.89 6.00
6 3 Jakub NejedlýJakub Nejedlý 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:03.87 5.00
7 2 Šimon MudraŠimon Mudra 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 2:04.24 4.00
8 5 David ŠlajerDavid Šlajer 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 2:05.19 3.00
MS 1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:11.88
10 6 Mikuláš FajtMikuláš Fajt 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 6 2:17.81 2.00
11 4 Ondřej BuchtaOndřej Buchta 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:30.42 1.00
Celkem 11 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 1:48.95 13.00
2 1 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 1:52.32 11.00
3 13 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 13 1:57.93 10.00
4 11 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11 1:58.62 9.00
5 6 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 1:59.33 8.00
6 2 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 2:00.07 7.00
7 12 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 12 2:01.43 5.00
8 7 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 7 2:02.49 4.00
9 8 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 2:05.02 3.00
10 3 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 2:06.99 2.00
11 10 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 10 2:08.11 1.00
12 5 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:09.32
13 4 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:13.67
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 17 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 2:00.65 6.00
2 14 Anna ChourováAnna Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:10.75
3 21 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 2:10.85
4 18 Nikol HusníkováNikol Husníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 2:11.35
5 16 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 2:11.72
6 23 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 10 2:12.58
7 15 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 2:13.59
8 25 Marie ZabloudilováMarie Zabloudilová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 12 2:18.69
9 24 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 11 2:22.04
10 20 Adéla MrázováAdéla Mrázová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 2:22.43
11 26 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 13 2:25.92
12 22 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 2:37.02
19 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 1:48.95 13.00
2 1 Daniela BeranováDaniela Beranová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 1:52.32 11.00
3 13 Kristýna VítůKristýna Vítů 10 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 13 1:57.93 10.00
4 11 Tereza ŠturmováTereza Šturmová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11 1:58.62 9.00
5 6 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 1:59.33 8.00
6 2 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 2:00.07 7.00
7 17 Anežka DrtinováAnežka Drtinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 2:00.65 6.00
8 12 Tereza ŠůchováTereza Šůchová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 12 2:01.43 5.00
9 7 Johana MachulkováJohana Machulková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 7 2:02.49 4.00
10 8 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 2:05.02 3.00
11 3 Nikol HellerováNikol Hellerová 12 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 2:06.99 2.00
12 10 Emma SmolíkováEmma Smolíková 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 10 2:08.11 1.00
13 5 Silvie KramerováSilvie Kramerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:09.32
14 14 Anna ChourováAnna Chourová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:10.75
15 21 Nela PetráskováNela Petrásková 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 8 2:10.85
16 18 Nikol HusníkováNikol Husníková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 2:11.35
17 16 Tereza BrunclíkováTereza Brunclíková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 2:11.72
18 23 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 10 2:12.58
19 15 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 2:13.59
20 4 Stella KindlováStella Kindlová 12 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:13.67
21 25 Marie ZabloudilováMarie Zabloudilová 13 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 12 2:18.69
22 24 Veronika TicháVeronika Tichá 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 11 2:22.04
23 20 Adéla MrázováAdéla Mrázová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 7 2:22.43
24 26 Karolína ZálišováKarolína Zálišová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 13 2:25.92
25 22 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 11 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 2:37.02
19 Viola KindlováViola Kindlová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 DNS

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SoukupAdam Soukup 11 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 PB 09.99 11.00
2 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 PB 10.43 9.00
3 5 David ŠlajerDavid Šlajer 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 12.02 8.00
4 Adam BaštářAdam Baštář 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.55 7.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 10.50 13.00
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 10.51 11.00
3 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 11.03 9.00
4 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 11.46 8.00
5 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 11.49 7.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 10.91 10.00
2 8 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.60 6.00
3 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 12.17 5.00
4 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 12.25 4.00
5 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.27 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 12.45 2.00
2 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 12.52 1.00
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 12.63
4 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 12.68
5 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 12.98
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.83
2 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 13.66
3 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 13.69
4 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 14.31
Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 11.5.2023 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FaitováNela Faitová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 12.69
2 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 13.12
3 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 13.37
4 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 13.99
5 20 Adéla MrázováAdéla Mrázová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 14.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona FišákováLeona Fišáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 10.50 13.00
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 10.51 11.00
3 Denisa SchinabkováDenisa Schinabková 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 10.91 10.00
4 Anna SlámováAnna Slámová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 11.03 9.00
5 Anna CvrčkováAnna Cvrčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 11.46 8.00
6 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 11.49 7.00
7 8 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 11.60 6.00
8 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 12.17 5.00
9 Anežka KavinováAnežka Kavinová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 12.25 4.00
10 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.27 3.00
11 Barbora CvrčkováBarbora Cvrčková 12 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 12.45 2.00
12 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 2 12.52 1.00
13 Eliška SvobodováEliška Svobodová 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 12.63
14 Anežka JanáčkováAnežka Janáčková 11 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 12.68
15 Nela FaitováNela Faitová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 12.69
16 Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová 10 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 12.83
17 Monika VeseláMonika Veselá 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 12.98
18 Gabriela FajtováGabriela Fajtová 13 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 5 13.12
19 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 13.37
20 Lucie CelundováLucie Celundová 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 13.66
21 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová 10 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 13.69
22 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová 11 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 13.99
23 20 Adéla MrázováAdéla Mrázová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 14.15
24 Kristýna BezděkováKristýna Bezděková 10 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2 14.31
Josefína FührichováJosefína Führichová 11 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řeboun, Simkovič, Soukup, Faukner Řeboun, Simkovič, Soukup, Faukner Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 35.25 11.00
2 Cinterhof, Šístek, Průcha, Tesař Cinterhof, Šístek, Průcha, Tesař ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 37.76 9.00
3 Teska, Johaník, Pečenka, Mareš Teska, Johaník, Pečenka, Mareš TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 38.04 8.00
4 5 Šlajer, Krabec, Valenta, Staněk Šlajer, Krabec, Valenta, Staněk TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 38.90 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sejpka, Olejník, Fajt, Andrle Sejpka, Olejník, Fajt, Andrle Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 39.53 6.00
2 4 Buchta, Wohlmuth, Válek, Wohlmuth Buchta, Wohlmuth, Válek, Wohlmuth AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 41.04 5.00
MS Matúš, Krejčí, Vlasák, Sassmann Matúš, Krejčí, Vlasák, Sassmann TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 40.57
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řeboun, Simkovič, Soukup, Faukner Řeboun, Simkovič, Soukup, Faukner Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 35.25 11.00
2 Cinterhof, Šístek, Průcha, Tesař Cinterhof, Šístek, Průcha, Tesař ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 37.76 9.00
3 Teska, Johaník, Pečenka, Mareš Teska, Johaník, Pečenka, Mareš TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 38.04 8.00
4 5 Šlajer, Krabec, Valenta, Staněk Šlajer, Krabec, Valenta, Staněk TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 38.90 7.00
5 Sejpka, Olejník, Fajt, Andrle Sejpka, Olejník, Fajt, Andrle Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 2 39.53 6.00
6 Matúš, Krejčí, Vlasák, Sassmann Matúš, Krejčí, Vlasák, Sassmann TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 40.57
7 4 Buchta, Wohlmuth, Válek, Wohlmuth Buchta, Wohlmuth, Válek, Wohlmuth AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 41.04 5.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 11.5.2023 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slámová, Homolová, Koželuhová, Dobrovolná Slámová, Homolová, Koželuhová, Dobrovolná TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 35.00 11.00
2 Šlehoferová, Gabrielová, Beranová, Homolková Šlehoferová, Gabrielová, Beranová, Homolková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 35.03 10.00
3 Dubová, Dubová, Schambergerová, Smolíková Dubová, Dubová, Schambergerová, Smolíková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 36.37 8.00
4 Dědová, Krbcová, Klasnová, Šimáčková Dědová, Krbcová, Klasnová, Šimáčková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 37.29 5.00
5 Osuská, Šůchová, Tomešová, Svobodová Osuská, Šůchová, Tomešová, Svobodová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 37.34 4.00
6 Bezděková, Faitová, Burianová, Stuchlová Bezděková, Faitová, Burianová, Stuchlová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 39.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 11.5.2023 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brožová, Cihlářová, Fajtová, Lukášová Brožová, Cihlářová, Fajtová, Lukášová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 37.22 6.00
2 Bernášková, Kantnerová, Kocková, Kopecká Bernášková, Kantnerová, Kocková, Kopecká TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 38.07 3.00
3 Janáčková, Sedláčková, Vinczeová, Machulková Janáčková, Sedláčková, Vinczeová, Machulková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 38.49 2.00
4 Vokurková, Karasová, Hellerová, Dušková Vokurková, Karasová, Hellerová, Dušková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 38.81 1.00
5 Kaliánová, Vrbová, Svobodová, Komzáková Kaliánová, Vrbová, Svobodová, Komzáková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 42.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 11.5.2023 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machalek, Löwyová, Vodrážková, Volfová Machalek, Löwyová, Vodrážková, Volfová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 34.35 13.00
2 Beránková, Führichová, Nejedlá, Slámová Beránková, Führichová, Nejedlá, Slámová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 39.88
3 16 Brunclíková, Benešová, Michálková, Tichá Brunclíková, Benešová, Michálková, Tichá TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 41.85
4 22 Rejzková, Živná, Šimončičová, Šobáňová Rejzková, Živná, Šimončičová, Šobáňová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 42.31
5 4 Kindlová, Kindlová, Matějková, Kaslová Kindlová, Kindlová, Matějková, Kaslová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 42.33
6 Blešová, Karvašová, Turková, Zabloudilová Blešová, Karvašová, Turková, Zabloudilová TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 42.90
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 11.5.2023 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harkuša, Kuchynková, Šturmová, Kavinová Harkuša, Kuchynková, Šturmová, Kavinová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 36.30 9.00
2 17 Drtinová, Šatrová, Culková, Brousilová Drtinová, Šatrová, Culková, Brousilová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 36.44 7.00
3 Blažková, Beňová, Petrásková, Pajmová Blažková, Beňová, Petrásková, Pajmová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 40.22
MS Matulková, Fišáková, Kozáková, Valíčková Matulková, Fišáková, Kozáková, Valíčková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1 34.17
MS Cvrčková, Gondeková, Svobodová, Vítů Cvrčková, Gondeková, Svobodová, Vítů TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 35.24
MS Baxová, Vargová, Zálišová, Bártíková Baxová, Vargová, Zálišová, Bártíková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 39.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matulková, Fišáková, Kozáková, Valíčková Matulková, Fišáková, Kozáková, Valíčková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1 34.17
2 Machalek, Löwyová, Vodrážková, Volfová Machalek, Löwyová, Vodrážková, Volfová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 34.35 13.00
3 Slámová, Homolová, Koželuhová, Dobrovolná Slámová, Homolová, Koželuhová, Dobrovolná TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 35.00 11.00
4 Šlehoferová, Gabrielová, Beranová, Homolková Šlehoferová, Gabrielová, Beranová, Homolková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 35.03 10.00
5 Cvrčková, Gondeková, Svobodová, Vítů Cvrčková, Gondeková, Svobodová, Vítů TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 35.24
6 Harkuša, Kuchynková, Šturmová, Kavinová Harkuša, Kuchynková, Šturmová, Kavinová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 36.30 9.00
7 Dubová, Dubová, Schambergerová, Smolíková Dubová, Dubová, Schambergerová, Smolíková Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 3 36.37 8.00
8 17 Drtinová, Šatrová, Culková, Brousilová Drtinová, Šatrová, Culková, Brousilová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 36.44 7.00
9 Brožová, Cihlářová, Fajtová, Lukášová Brožová, Cihlářová, Fajtová, Lukášová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 37.22 6.00
10 Dědová, Krbcová, Klasnová, Šimáčková Dědová, Krbcová, Klasnová, Šimáčková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 37.29 5.00
11 Osuská, Šůchová, Tomešová, Svobodová Osuská, Šůchová, Tomešová, Svobodová TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 6 37.34 4.00
12 Bernášková, Kantnerová, Kocková, Kopecká Bernášková, Kantnerová, Kocková, Kopecká TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 38.07 3.00
13 Janáčková, Sedláčková, Vinczeová, Machulková Janáčková, Sedláčková, Vinczeová, Machulková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 38.49 2.00
14 Vokurková, Karasová, Hellerová, Dušková Vokurková, Karasová, Hellerová, Dušková TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 38.81 1.00
15 Baxová, Vargová, Zálišová, Bártíková Baxová, Vargová, Zálišová, Bártíková TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 39.11
16 Bezděková, Faitová, Burianová, Stuchlová Bezděková, Faitová, Burianová, Stuchlová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 39.45
17 Beránková, Führichová, Nejedlá, Slámová Beránková, Führichová, Nejedlá, Slámová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 4 39.88
18 Blažková, Beňová, Petrásková, Pajmová Blažková, Beňová, Petrásková, Pajmová Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ... 4 40.22
19 16 Brunclíková, Benešová, Michálková, Tichá Brunclíková, Benešová, Michálková, Tichá TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 3 41.85
20 22 Rejzková, Živná, Šimončičová, Šobáňová Rejzková, Živná, Šimončičová, Šobáňová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 1 42.31
21 4 Kindlová, Kindlová, Matějková, Kaslová Kindlová, Kindlová, Matějková, Kaslová AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 6 42.33
22 Kaliánová, Vrbová, Svobodová, Komzáková Kaliánová, Vrbová, Svobodová, Komzáková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 42.63
23 Blešová, Karvašová, Turková, Zabloudilová Blešová, Karvašová, Turková, Zabloudilová TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 5 42.90

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,44 1,50 Body
1 Daniel SimkovičDaniel Simkovič
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 3 PB 1.30 o o o o xxo xxx 11.00
2 Marek SmolíkMarek Smolík
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 4 PB 1.20 o o o xxx 9.00
3 Martin OlejníkMartin Olejník
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 2 PB 1.15 xo o xxx 8.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 PB 1.15 o xxo xxx 7.00
MS Jakub KozákJakub Kozák
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
10 5 1.42 - - - - - - - o xxo xr
MS 1 Matyáš LokajMatyáš Lokaj
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 6 PB 1.15 o xo xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 Body
1 Dita ChocholatáDita Chocholatá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 6 PB 1.39 o o o o o xo o o xxx 13.00
2 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 21 PB 1.36 o o o o xxo o xo xxx 11.00
3= Leona FišákováLeona Fišáková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 20 PB 1.36 o o o o xo xo xxo xxx 9.50
3= Kateřina DubováKateřina Dubová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 10 PB 1.36 o o o o xo xo xxo xxx 9.50
5 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 5 PB 1.33 xo o o o xo o xxx 8.00
6 Eva ŠlehoferováEva Šlehoferová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 14 PB 1.33 o o o xxo xxo o xxx 7.00
7= Anna SlámováAnna Slámová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 19 PB 1.30 o o o o o xxx 5.50
7= Amálie SchambergerováAmálie Schambergerová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 23 1.30 o o o o o xxx 5.50
9 13 Kristýna VítůKristýna Vítů
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 22 PB 1.30 o o o xxo xo xxx 4.00
10 Eliška DobrovolnáEliška Dobrovolná
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 2 PB 1.25 o o o o xxx 3.00
11 8 Denisa RumlarováDenisa Rumlarová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 16 PB 1.25 o xo o o xxx 2.00
12 Monika VeseláMonika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
11 8 PB 1.25 o o xxo o xx- x 1.00
13 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 13 PB 1.25 o o o xo xr
14 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 18 1.25 o o o xxo xxx
15 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 4 PB 1.25 o o xo xxo xxx
16 Kateřina KrbcováKateřina Krbcová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 12 PB 1.25 xo xxo o xxo xxx
17= 12 Tereza ŠůchováTereza Šůchová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 15 1.20 o o o xxx
17= Alžběta VolkováAlžběta Volková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 11 PB 1.20 o o o xxx
19 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 PB 1.20 xo xo xxo xxx
20 Rozálie NovákováRozálie Nováková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 17 1.10 o xxx
21 Sára KozákováSára Kozáková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 7 PB 1.10 xxo xxx
MS Ema BártíkováEma Bártíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 1 PB 1.30 o o o o xo xxx
Kristýna BezděkováKristýna Bezděková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 9 NM xxx
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Adam KošátkoAdam Košátko
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
10 10 PB 4.41 -0.1 m/s 4.41  -0,10 x 4.41  -0,30 4.41 4.20  -0,90 4.41  1,00 4.07  -0,70 11.00
2 10 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 12 3.81 +0.1 m/s 3.74  0,20 x 3.64  0,20 3.74 3.58  0,10 3.81  0,10 3.81  -0,70 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 13 3.81 +0.2 m/s x 3.47  0,10 3.81  0,20 3.81 3.52  -0,40 3.65  -0,90 x 8.00
4 Pavel FauknerPavel Faukner
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 9 3.81 -0.5 m/s 3.81  -0,50 x 3.47  0,40 3.81 3.44  -0,40 3.53  -0,10 3.04  0,50 7.00
5 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 11 3.74 +0.9 m/s 3.74  0,90 3.73  1,10 3.43  -1,20 3.74 3.46  0,10 3.62  1,60 3.60  0,40 6.00
6 Tomáš ŘebounTomáš Řeboun
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 7 3.65 +0.6 m/s 3.65  0,60 3.63  -0,60 3.53  0,40 3.65 x 3.49  -0,20 3.50  0,10 5.00
7 Matěj PrůchaMatěj Průcha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
11 3 PB 3.64 -0.3 m/s 2.90  0,20 3.64  -0,30 3.37  1,90 3.64 4.00
8 Martin OlejníkMartin Olejník
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 1 PB 3.53 -0.9 m/s 3.48  0,50 3.50  0,90 3.45  -0,50 3.50 3.22  0,10 3.53  -0,90 3.53  0,10 3.00
9 Tomáš PetrovickýTomáš Petrovický
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 5 PB 3.45 -1.0 m/s 3.23  1,10 3.45  -1,00 3.35  1,90 3.45 2.00
10 Petr TomášekPetr Tomášek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 PB 3.29 +1.9 m/s x x 3.29  1,90 3.29 1.00
11 Filip JohaníkFilip Johaník
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 6 3.22 +1.3 m/s 3.22  1,30 2.80  -0,60 2.73  -0,10 3.22
12 Jan PečenkaJan Pečenka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 2 PB 3.06 -0.2 m/s 3.06  -0,20 2.55  0,30 2.77  -1,20 3.06
Marek SmolíkMarek Smolík
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 8 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita ChocholatáDita Chocholatá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 23 PB 4.80 +0.1 m/s 4.20  -1,70 4.46  0,40 4.80  0,10 4.80 x x x 13.00
2 Leona FišákováLeona Fišáková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 28 4.54 +0.6 m/s 4.50  -1,20 4.05  0,70 3.96  -1,90 4.50 4.43  1,50 4.45  -0,80 4.54  0,60 11.00
3 Barbora VodrážkováBarbora Vodrážková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 24 PB 4.38 +1.8 m/s 4.13  0,30 4.08  0,20 4.05  0,40 4.13 4.38  1,80 4.09  -0,50 4.28  1,10 10.00
4 Tea MachalekTea Machalek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
11 25 4.29 -0.5 m/s 3.89  -0,80 4.10  -0,30 4.29  -0,50 4.29 3.66  -1,60 4.14  0,60 3.99  0,60 9.00
5 9 Eliška SchweinerováEliška Schweinerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 27 4.26 +1.7 m/s 4.04  1,00 3.92  -0,50 4.22  0,60 4.22 4.26  1,70 3.94  0,20 4.09  -0,40 8.00
6 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 26 4.25 +1.6 m/s 4.25  1,60 x - 4.25 4.23  0,90 4.19  0,10 4.23  -0,50 7.00
7 Kateřina DubováKateřina Dubová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 13 SB 4.20 +1.0 m/s x 3.99  0,30 4.12  0,10 4.12 4.06  0,10 4.13  0,30 4.20  1,00 6.00
8 Amálie MatulkováAmálie Matulková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 19 PB 4.14 +0.3 m/s 3.75  -1,00 3.96  0,30 4.14  0,30 4.14 3.96  0,90 3.94  -0,50 3.19  0,90 5.00
9 Sofie LöwyováSofie Löwyová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 20 3.92 +1.4 m/s 3.87  0,40 3.82  -0,50 3.92  1,40 3.92 4.00
10 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 22 3.91 +2.2 m/s 3.71 -0.9 m/s 3.71  -0,90 3.91  2,20 3.54  0,40 3.91 3.00
11 10 Emma SmolíkováEmma Smolíková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 16 3.80 -0.3 m/s 3.76  0,70 x 3.80  -0,30 3.80 2.00
12 Ema ValíčkováEma Valíčková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 15 3.79 -1.5 m/s x 3.79  -1,50 3.73  -0,30 3.79 1.00
13 Žofie HomolováŽofie Homolová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 18 3.72 -0.2 m/s 3.72  -0,20 3.68  0,30 3.68  -0,90 3.72
14 Michaela LukášováMichaela Lukášová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 2 PB 3.71 +0.6 m/s 3.52  0,80 3.71  0,60 3.46  0,50 3.71
15 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 14 3.70 +0.9 m/s 3.70  0,90 3.70  0,20 3.45  -0,30 3.70
16 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 8 PB 3.63 +1.7 m/s 3.63  1,70 3.46  -0,80 3.57  0,60 3.63
17 17 Anežka DrtinováAnežka Drtinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
11 21 3.59 -0.3 m/s 3.59  -0,30 3.47  0,60 3.54  0,70 3.59
18 Rozálie NovákováRozálie Nováková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 17 3.58 -0.3 m/s 3.50  1,70 3.58  -0,30 x 3.58
19 Kristýna BrožováKristýna Brožová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 7 PB 3.55 +1.0 m/s x 3.55  1,00 3.37  0,80 3.55
20 Kateřina KockováKateřina Kocková
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
13 11 3.48 -0.7 m/s 3.46  0,30 3.48  -0,70 3.41  -0,20 3.48
21 Tereza DubováTereza Dubová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 10 3.46 +0.2 m/s 3.39  0,10 x 3.46  0,20 3.46
22 Andrea KopeckáAndrea Kopecká
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
12 9 3.44 +0.1 m/s 3.41  0,40 3.30  0,20 3.44  0,10 3.44
23 4 Stella KindlováStella Kindlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 12 3.34 +0.8 m/s 3.34  0,80 3.14  -1,00 3.04  -0,30 3.34
24 Karolína FoistováKarolína Foistová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
12 1 PB 3.21 +1.0 m/s 2.84  0,40 3.16  0,90 3.21  1,00 3.21
25 Adéla StuchlováAdéla Stuchlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 3 PB 3.19 +0.7 m/s x 3.19  0,70 2.78  0,20 3.19
26 Viktorie ŠtolbováViktorie Štolbová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
11 4 3.14 +1.4 m/s - 3.14  1,40 x 3.14
27 Adéla TomešováAdéla Tomešová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 5 3.05 +1.8 m/s 3.03  1,60 3.05  1,80 - 3.05
28 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 6 2.94 +0.9 m/s 2.94  0,90 2.79  0,60 - 2.94
Celkem 28 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 15 11.24 11.01 09.23 11.24 11.24 11.09 10.59 09.80 13.00
2 Eliška HovorkováEliška Hovorková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 1 09.62 09.62 09.28 - 9.62 09.61 08.76 09.33 11.00
3 Anna KoželuhováAnna Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 14 09.11 08.84 08.68 09.11 9.11 09.04 08.70 08.96 10.00
4 13 Kristýna VítůKristýna Vítů
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 13 09.00 08.41 08.56 08.93 8.93 08.86 09.00 08.39 9.00
5 1 Daniela BeranováDaniela Beranová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
10 11 08.51 08.00 07.71 08.31 8.31 08.50 08.51 08.49 8.00
6 Anežka BaxováAnežka Baxová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 12 08.09 07.76 08.06 07.61 8.06 07.93 07.57 08.09 7.00
7 Michaela StodolováMichaela Stodolová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 5 07.64 07.30 06.92 07.63 7.63 07.64 07.12 07.27 6.00
8 Alžběta VolkováAlžběta Volková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
11 10 07.58 06.65 07.58 06.81 7.58 07.09 07.22 07.05 5.00
9 Gabriela BeňováGabriela Beňová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 8 07.06 06.40 07.06 06.69 7.06 4.00
10 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 9 06.71 05.09 06.69 06.71 6.71 3.00
11 14 Anna ChourováAnna Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 2 06.40 - 06.40 x 6.40 2.00
12 Valérie MartínkováValérie Martínková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 4 06.29 - 06.13 06.29 6.29 1.00
13 Tereza VrbováTereza Vrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 7 06.18 05.71 06.18 05.67 6.18
14 Marie ChourováMarie Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 3 05.94 - 05.64 05.94 5.94
15 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
12 6 05.86 05.08 05.86 05.82 5.86
MS Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 05.75 - x 05.75 5.75
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 PB 08.91 08.27 08.17 08.17 8.27 08.84 07.76 08.91 11.00
2 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 2 PB 07.52 06.26 x x 6.26 07.11 07.52 07.30 9.00
3 7 Daniel AndrleDaniel Andrle
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 1 PB 07.16 06.89 07.00 06.94 7.00 06.86 07.14 07.16 8.00
4 Martin MatúšMartin Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 3 PB 05.64 05.34 05.55 05.42 5.55 05.06 04.63 05.64 7.00
5 Vít ValentaVít Valenta
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 5 05.52 05.39 05.52 04.90 5.52 05.31 x 05.22 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel WohlmuthPavel Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 17 PB 56.58 11.00
2 David KrejčíDavid Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 15 PB 52.81 9.00
3 Matyáš PeleškaMatyáš Peleška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 16 PB 48.09 8.00
4 Daniel ČechDaniel Čech
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
10 14 PB 47.77 7.00
5 Petr TomášekPetr Tomášek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 4 PB 41.45 6.00
6 Ondřej WohlmuthOndřej Wohlmuth
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
12 13 PB 40.32 5.00
7 Adam BaštářAdam Baštář
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 11 PB 39.01 4.00
8 David ChaloupkaDavid Chaloupka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 10 PB 38.32 3.00
9 Jáchym TeskaJáchym Teska
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
11 3 PB 33.61 2.00
10 2 Šimon MudraŠimon Mudra
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
11 2 PB 33.25 1.00
11 9 Jaroslav VyhnalJaroslav Vyhnal
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
12 9 PB 32.99
12 Vít ValentaVít Valenta
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 7 PB 32.15
13 David MarešDavid Mareš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
10 1 PB 29.26
14 Vladimír OtýsVladimír Otýs
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 8 PB 28.19
15 Antonín ŠimandlAntonín Šimandl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
12 12 25.52
16 Martin MatúšMartin Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
12 6 16.72
17 Vojtěch SassmannVojtěch Sassmann
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
11 5 PB 16.52
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 11.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie LöwyováSofie Löwyová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 32 PB 43.44 13.00
2 Eliška GondekováEliška Gondeková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
10 34 PB 42.51 11.00
3 Lucie CelundováLucie Celundová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 33 PB 41.22 10.00
4 Anna CvrčkováAnna Cvrčková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 20 PB 37.18 9.00
5 Valentýna ZikmundováValentýna Zikmundová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 31 PB 36.85 8.00
6 Elen KlasnováElen Klasnová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
10 26 PB 35.92 7.00
7 Sára KozákováSára Kozáková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 6 PB 34.44 6.00
8 Kristýna BrožováKristýna Brožová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 24 PB 33.02 5.00
9 Julie KozákováJulie Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
11 28 PB 31.69 4.00
10 Adéla StuchlováAdéla Stuchlová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 9 PB 31.00 3.00
11 Žofie HomolováŽofie Homolová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 30 30.62 2.00
12 Valérie MartínkováValérie Martínková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 7 PB 30.56 1.00
13 Veronika VargováVeronika Vargová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 14 PB 30.14
14 23 Kristýna SedláčkováKristýna Sedláčková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 23 PB 28.51
15 20 Adéla MrázováAdéla Mrázová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
11 8 PB 28.23
16 Simona CihlářováSimona Cihlářová
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 27 27.49
17 Daniela HarkušaDaniela Harkuša
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 29 27.29
18 Kristýna KantnerováKristýna Kantnerová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
12 21 PB 26.94
19 Charlotta Anna TurkováCharlotta Anna Turková
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
12 18 PB 26.63
20 6 Karolína KuchynkováKarolína Kuchynková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 19 SB 26.44
MS Nikola ŠafaříkováNikola Šafaříková
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 1 PB 26.10
22 Nikol FoltýnováNikol Foltýnová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 25 25.99
23 2 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
10 13 PB 25.60
24 Kristýna KrejčováKristýna Krejčová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
11 16 PB 25.51
25 14 Anna ChourováAnna Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 4 PB 25.12
26 15 Lucie BrichcínováLucie Brichcínová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
11 22 24.55
27 Anežka BaxováAnežka Baxová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 17 PB 23.93
28 21 Nela PetráskováNela Petrásková
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s.Aktiv Sport Horšovský Týn, ...
12 15 PB 23.66
29 Katka ŠindelářováKatka Šindelářová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
11 10 PB 21.93
30 Josefína FührichováJosefína Führichová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
11 2 PB 21.07
31 Marie ChourováMarie Chourová
AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s.
10 5 PB 20.98
32 Aneta BenešováAneta Benešová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
13 11 PB 20.09
33 Eliška VinczeováEliška Vinczeová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
11 12 PB 18.59
34 18 Nikol HusníkováNikol Husníková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
10 3 PB 18.55
Celkem 34 závodníků