Čokoládová tretra 2023
Český Těšín (16. 5. 2023)300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (út, 16.5.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1347 | Michal TomiczekMichal Tomiczek | 12 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 56.69 | |||||||||||||
2 | 1349 | David FiačanDavid Fiačan | 13 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 57.98 | |||||||||||||
3 | 1361 | Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 5 | 61.10 | |||||||||||||
4 | 1359 | Ondra GryczOndra Grycz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 4 | 64.36 | |||||||||||||
5 | 1358 | Daniel AntoňůDaniel Antoňů | 12 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 67.91 | |||||||||||||
6 | 1335 | Ondřej PopekOndřej Popek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 69.80 | |||||||||||||
7 | 1350 | Štěpán ČablaŠtěpán Čabla | 13 | HC Vlci Český Těšín | 2 | 81.16 | |||||||||||||
1353 | Martin SzmekMartin Szmek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1323 | Dominik ŠtangaDominik Štanga | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 54.05 | |||||||||||||
2 | 172 | Dominik PollakDominik Pollak | 12 | PZŠ Hnojník | 6 | 55.82 | |||||||||||||
3 | 209 | Simon LapunikSimon Lapunik | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 57.66 | |||||||||||||
4 | 1354 | Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 58.33 | |||||||||||||
5 | 1330 | Petr PasekaPetr Paseka | 12 | 4.ZŠ Třinec | 4 | 59.44 | |||||||||||||
6 | 232 | Andrey RedekAndrey Redek | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 7 | 63.40 | |||||||||||||
7 | 1322 | Artur NiemczykArtur Niemczyk | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 63.41 | |||||||||||||
8 | 223 | Tomáš PlecháčekTomáš Plecháček | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 5 | 64.88 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1315 | David LexDavid Lex | 13 | Slezan Frýdek-Místek | 4 | 52.22 | |||||||||||||
2 | 191 | Matyáš KlaputMatyáš Klaput | 13 | ZŠ a MŠ Borovského, Karviná... | 3 | 53.71 | |||||||||||||
3 | 1308 | Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec | 12 | ZŠ a MŠ s polským jazykem v... | 2 | 53.78 | |||||||||||||
4 | 220 | Markus RuckiMarkus Rucki | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 6 | 54.71 | |||||||||||||
5 | 146 | Bedrich SzlaurBedrich Szlaur | 12 | HC Vlci Český Těšín | 7 | 65.96 | |||||||||||||
6 | 170 | Vojtech LokajicekVojtech Lokajicek | 13 | MŠ kontešinec Český Těšín | 5 | 71.31 | |||||||||||||
7 | 1342 | Ondřej FajkošOndřej Fajkoš | 12 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 77.17 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1315 | David LexDavid Lex | 13 | Slezan Frýdek-Místek | 4 | 52.22 | ||
2 | 191 | Matyáš KlaputMatyáš Klaput | 13 | ZŠ a MŠ Borovského, Karviná... | 3 | 53.71 | ||
3 | 1308 | Vojtěch ChowaniecVojtěch Chowaniec | 12 | ZŠ a MŠ s polským jazykem v... | 2 | 53.78 | ||
4 | 1323 | Dominik ŠtangaDominik Štanga | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 54.05 | ||
5 | 220 | Markus RuckiMarkus Rucki | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 6 | 54.71 | ||
6 | 172 | Dominik PollakDominik Pollak | 12 | PZŠ Hnojník | 6 | 55.82 | ||
7 | 1347 | Michal TomiczekMichal Tomiczek | 12 | HC Vlci Český Těšín | 8 | 56.69 | ||
8 | 209 | Simon LapunikSimon Lapunik | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 1 | 57.66 | ||
9 | 1349 | David FiačanDavid Fiačan | 13 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 57.98 | ||
10 | 1354 | Tobiasz NogowczykTobiasz Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 3 | 58.33 | ||
11 | 1330 | Petr PasekaPetr Paseka | 12 | 4.ZŠ Třinec | 4 | 59.44 | ||
12 | 1361 | Vojtěch KawulokVojtěch Kawulok | 13 | HC Vlci Český Těšín | 5 | 61.10 | ||
13 | 232 | Andrey RedekAndrey Redek | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 7 | 63.40 | ||
14 | 1322 | Artur NiemczykArtur Niemczyk | 13 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 63.41 | ||
15 | 1359 | Ondra GryczOndra Grycz | 13 | HC Vlci Český Těšín | 4 | 64.36 | ||
16 | 223 | Tomáš PlecháčekTomáš Plecháček | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 5 | 64.88 | ||
17 | 146 | Bedrich SzlaurBedrich Szlaur | 12 | HC Vlci Český Těšín | 7 | 65.96 | ||
18 | 1358 | Daniel AntoňůDaniel Antoňů | 12 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 67.91 | ||
19 | 1335 | Ondřej PopekOndřej Popek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 6 | 69.80 | ||
20 | 170 | Vojtech LokajicekVojtech Lokajicek | 13 | MŠ kontešinec Český Těšín | 5 | 71.31 | ||
21 | 1342 | Ondřej FajkošOndřej Fajkoš | 12 | HC Vlci Český Těšín | 1 | 77.17 | ||
22 | 1350 | Štěpán ČablaŠtěpán Čabla | 13 | HC Vlci Český Těšín | 2 | 81.16 | ||
1353 | Martin SzmekMartin Szmek | 13 | HC Vlci Český Těšín | 7 | DNS |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (út, 16.5.2023 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1273 | Sabina HorakovaSabina Horakova | 13 | TJ Neratovice | 2 | 50.44 | |||||||||||||
2 | 175 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 50.63 | |||||||||||||
3 | 1319 | Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 50.98 | |||||||||||||
4 | 1302 | Tereza PollakováTereza Pollaková | 13 | PZŠ Hnojník | 6 | 55.92 | |||||||||||||
5 | 1355 | Lena NogowczykLena Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 5 | 61.74 | |||||||||||||
6 | 1352 | Katarzyna MichejdováKatarzyna Michejdová | 13 | ZSP Havlíčkova | 3 | 64.53 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | Karolína VozkováKarolína Vozková | 13 | AC Čáslav | 6 | 51.48 | |||||||||||||
2 | 1344 | Tereza KrainováTereza Krainová | 13 | Polská ZŠ - Polska Szkoła P... | 2 | 53.53 | |||||||||||||
3 | 158 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 58.17 | |||||||||||||
1320 | Aneta GoryczkováAneta Goryczková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
221 | Nikola SchonwaldováNikola Schonwaldová | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 4 | DNS | ||||||||||||||
1332 | Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová | 12 | ZŠ Těrlicko-Hradiště | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1360 | Dorota HermanováDorota Hermanová | 13 | Polská ZŠ - Polska Szkoła P... | 3 | 55.50 | |||||||||||||
2 | 1276 | Sara CzudekSara Czudek | 12 | LAUBA | 1 | 58.83 | |||||||||||||
3 | 1321 | Barbora PošvancováBarbora Pošvancová | 12 | TJ Jäkl Karviná | 5 | 59.15 | |||||||||||||
4 | 190 | Nela GillovaNela Gillova | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 61.22 | |||||||||||||
5 | 192 | Edita JelínkováEdita Jelínková | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 61.39 | |||||||||||||
1336 | Alexandra ZdarsovaAlexandra Zdarsova | 12 | ZŠ Těrlicko-Hradiště | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1273 | Sabina HorakovaSabina Horakova | 13 | TJ Neratovice | 2 | 50.44 | ||
2 | 175 | Michaela MünsterováMichaela Münsterová | 12 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 50.63 | ||
3 | 1319 | Viktorie DluhošováViktorie Dluhošová | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 50.98 | ||
4 | 141 | Karolína VozkováKarolína Vozková | 13 | AC Čáslav | 6 | 51.48 | ||
5 | 1344 | Tereza KrainováTereza Krainová | 13 | Polská ZŠ - Polska Szkoła P... | 2 | 53.53 | ||
6 | 1360 | Dorota HermanováDorota Hermanová | 13 | Polská ZŠ - Polska Szkoła P... | 3 | 55.50 | ||
7 | 1302 | Tereza PollakováTereza Pollaková | 13 | PZŠ Hnojník | 6 | 55.92 | ||
8 | 158 | Zuzana ŠkarkováZuzana Škarková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 58.17 | ||
9 | 1276 | Sara CzudekSara Czudek | 12 | LAUBA | 1 | 58.83 | ||
10 | 1321 | Barbora PošvancováBarbora Pošvancová | 12 | TJ Jäkl Karviná | 5 | 59.15 | ||
11 | 190 | Nela GillovaNela Gillova | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 2 | 61.22 | ||
12 | 192 | Edita JelínkováEdita Jelínková | 13 | ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina... | 4 | 61.39 | ||
13 | 1355 | Lena NogowczykLena Nogowczyk | 13 | HC Vlci Český Těšín | 5 | 61.74 | ||
14 | 1352 | Katarzyna MichejdováKatarzyna Michejdová | 13 | ZSP Havlíčkova | 3 | 64.53 | ||
1320 | Aneta GoryczkováAneta Goryczková | 12 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | DNS | |||
221 | Nikola SchonwaldováNikola Schonwaldová | 12 | ZŠ a MŠ Český Těšín Pod Zvo... | 4 | DNS | |||
1332 | Karolína MarcoňováKarolína Marcoňová | 12 | ZŠ Těrlicko-Hradiště | 3 | DNF | |||
1336 | Alexandra ZdarsovaAlexandra Zdarsova | 12 | ZŠ Těrlicko-Hradiště | 6 | DNS |