Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Čokoládová tretra 2023

Vsetín (20. 5. 2023)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 611 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Vsetín / Mámina sukněVsetín / Mámina sukně 4 24.91
2 653 Jonáš RaškaJonáš Raška 20 VsetínVsetín 1 25.70
3 613 Vojtěch KřenekVojtěch Křenek 21 VsetínVsetín 3 40.03
4 643 Tobiáš HromadaTobiáš Hromada 21 VsetínVsetín 2 49.59
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 663 Matěj ČižmářMatěj Čižmář 20 ZŠ Jablůnka, okres VsetínZŠ Jablůnka, okres Vsetín 3 24.74
2 641 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 VsetínVsetín 1 25.31
3 639 Jindřich BrhelJindřich Brhel 21 VsetínVsetín 2 27.36
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 528 Kristián NovosadKristián Novosad 18 VsetínVsetín 2 15.35
2 512 Thomas TomáštíkThomas Tomáštík 18 MŠ Teddy Bear, Horská 1934, VsetínMŠ Teddy Bear, Horská 1934,... 1 16.52
3 609 Ondřej VičíkOndřej Vičík 18 VsetínVsetín 4 19.23
4 529 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 VsetínVsetín 3 20.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 535 Oliver ĎuďaOliver Ďuďa 19 SKI RUN ČAKOVICESKI RUN ČAKOVICE 2 17.22
2 524 Lucas KrálLucas Král 18 MŠ OhradaMŠ Ohrada 1 17.51
3 544 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 3 20.50
4 549 Matej SyrovyMatej Syrovy 19 MS Teddy BearMS Teddy Bear 4 21.79
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 530 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 15.08
2 532 Maxmilian HladovecMaxmilian Hladovec 19 ZŠ a MŠ Pozděchov, okres VsetínZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vs... 2 20.36
3 519 Alan KoňaříkAlan Koňařík 19 VsetínVsetín 3 20.83
4 649 Štěpán OndraŠtěpán Ondra 19 Město VsetínMěsto Vsetín 1 24.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 665 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín TrávníkyMŠ Vsetín Trávníky 1 15.23
2 671 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 3 16.65
3 619 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 2 18.65
4 651 Jakub StudenskýJakub Studenský 18 MŠ Na Kopečku - VsetínMŠ Na Kopečku - Vsetín 4 18.85
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 505 Štěpán DžurňakŠtěpán Džurňak 18 VsetínVsetín 2 15.07
2 645 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 3 15.59
3 522 petr krajcikpetr krajcik 19 elim VSelim VS 1 16.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 505 Štěpán DžurňakŠtěpán Džurňak 18 VsetínVsetín 2 15.07
2 530 Stanislav ZapalačStanislav Zapalač 18 VsetinVsetin 4 15.08
3 665 Janek OrságJanek Orság 18 MŠ Vsetín TrávníkyMŠ Vsetín Trávníky 1 15.23
4 528 Kristián NovosadKristián Novosad 18 VsetínVsetín 2 15.35
5 645 Teodor HajdaTeodor Hajda 18 MŠ Kobzáňova, VsetínMŠ Kobzáňova, Vsetín 3 15.59
6 512 Thomas TomáštíkThomas Tomáštík 18 MŠ Teddy Bear, Horská 1934, VsetínMŠ Teddy Bear, Horská 1934,... 1 16.52
7 671 Filip HromadaFilip Hromada 18 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 3 16.65
8 522 petr krajcikpetr krajcik 19 elim VSelim VS 1 16.80
9 535 Oliver ĎuďaOliver Ďuďa 19 SKI RUN ČAKOVICESKI RUN ČAKOVICE 2 17.22
10 524 Lucas KrálLucas Král 18 MŠ OhradaMŠ Ohrada 1 17.51
11 619 Tomáš FilgasTomáš Filgas 19 VsetínVsetín 2 18.65
12 651 Jakub StudenskýJakub Studenský 18 MŠ Na Kopečku - VsetínMŠ Na Kopečku - Vsetín 4 18.85
13 609 Ondřej VičíkOndřej Vičík 18 VsetínVsetín 4 19.23
14 532 Maxmilian HladovecMaxmilian Hladovec 19 ZŠ a MŠ Pozděchov, okres VsetínZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vs... 2 20.36
15 544 Jakub FrýdlJakub Frýdl 19 VsetínVsetín 3 20.50
16 529 Adrian NovosadAdrian Novosad 18 VsetínVsetín 3 20.68
17 519 Alan KoňaříkAlan Koňařík 19 VsetínVsetín 3 20.83
18 549 Matej SyrovyMatej Syrovy 19 MS Teddy BearMS Teddy Bear 4 21.79
19 649 Štěpán OndraŠtěpán Ondra 19 Město VsetínMěsto Vsetín 1 24.70
20 663 Matěj ČižmářMatěj Čižmář 20 ZŠ Jablůnka, okres VsetínZŠ Jablůnka, okres Vsetín 3 24.74
21 611 Adam ŠerýAdam Šerý 20 Vsetín / Mámina sukněVsetín / Mámina sukně 4 24.91
22 641 Metoděj KlimešMetoděj Klimeš 20 VsetínVsetín 1 25.31
23 653 Jonáš RaškaJonáš Raška 20 VsetínVsetín 1 25.70
24 639 Jindřich BrhelJindřich Brhel 21 VsetínVsetín 2 27.36
25 613 Vojtěch KřenekVojtěch Křenek 21 VsetínVsetín 3 40.03
26 643 Tobiáš HromadaTobiáš Hromada 21 VsetínVsetín 2 49.59

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 502 Johana ŠkorňováJohana Škorňová 20 VsetinVsetin 1 20.67
2 511 Natálie MetelkováNatálie Metelková 20 VsetínVsetín 4 23.55
3 546 Mia HuškováMia Hušková 20 Alcedo - KlubíčkoAlcedo - Klubíčko 3 24.81
4 640 Kateřina BrhlováKateřina Brhlová 21 VsetínVsetín 2 42.31
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 509 Aurora RakováAurora Raková 20 DOBRÁ Montessori ZŠ a MŠ s. r. o.DOBRÁ Montessori ZŠ a MŠ s.... 1 22.13
2 621 Olivie VlkOlivie Vlk 21 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 4 27.57
3 506 Eliška DžurňákEliška Džurňák 20 VsetínVsetín 2 28.73
4 503 Meda LamošováMeda Lamošová 21 VsetínVsetín 3 34.77
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 630 Diana HořelicováDiana Hořelicová 20 VsetínVsetín 3 19.82
2 624 Adriana PalkovskáAdriana Palkovská 21 BrušperkBrušperk 1 24.13
3 615 Valerie FrýdlováValerie Frýdlová 20 VsetínVsetín 2 26.18
4 526 Lucie SurovčíkováLucie Surovčíková 20 UstiUsti 4 30.08
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 631 Valentína LakatošováValentína Lakatošová 20 Dětský domov LiptálDětský domov Liptál 1 21.99
2 548 Laura FlekováLaura Fleková 20 VsetínVsetín 2 28.78
3 608 Tereza HýžováTereza Hýžová 20 VsetínVsetín 3 33.61
4 673 Anna MachalováAnna Machalová 21 VsetínVsetín 4 57.78
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.10
2 614 Laura KrálíkováLaura Králíková 18 VsetínVsetín 2 17.87
3 637 Klára TřetinováKlára Třetinová 19 VsetínVsetín 1 19.67
4 632 Marie LakatošováMarie Lakatošová 19 Dětský domov LiptálDětský domov Liptál 3 27.23
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 636 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 17.27
2 525 Nikol SurovčíkováNikol Surovčíková 18 ÚstíÚstí 4 19.21
3 542 Elena DaňkováElena Daňková 19 MŠ Vsetín OhradaMŠ Vsetín Ohrada 3 20.43
4 531 Valerie AdamišováValerie Adamišová 19 MŠ Ohrada, VsetínMŠ Ohrada, Vsetín 2 23.73
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 647 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 1 15.15
2 527 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 2 16.22
3 612 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ Kobzáňova, Vsetín / Mámina sukněMŠ Kobzáňova, Vsetín / Mámi... 4 19.03
4 646 Pavla ČadováPavla Čadová 19 VsetínVsetín 3 19.89
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 556 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 VsetínVsetín 1 15.00
2 552 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 MS LuhMS Luh 2 15.44
3 654 Markéta SkalákováMarkéta Skaláková 19 VsetínVsetín 3 22.81
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (so, 20.5.2023 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 672 Nela MarešováNela Marešová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 2 20.11
2 676 Laura VeličkováLaura Veličková 19 MŠ OhradaMŠ Ohrada 1 23.88
559 Madlen Marie MrkvičkovaMadlen Marie Mrkvičkova 18 MŠ kostkaMŠ kostka 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 616 Tereza ZapletalováTereza Zapletalová 18 VsetínVsetín 4 14.10
2 556 Eliška VašicováEliška Vašicová 18 VsetínVsetín 1 15.00
3 647 Stela KubasováStela Kubasová 18 JanováJanová 1 15.15
4 552 Isabella BarvířováIsabella Barvířová 18 MS LuhMS Luh 2 15.44
5 527 Laura BeňováLaura Beňová 18 ZŠ a MŠ Kateřinice, okres VsetínZŠ a MŠ Kateřinice, okres V... 2 16.22
6 636 Zara PlžíkováZara Plžíková 18 VsetínVsetín 1 17.27
7 614 Laura KrálíkováLaura Králíková 18 VsetínVsetín 2 17.87
8 612 Beata ŠeráBeata Šerá 18 MŠ Kobzáňova, Vsetín / Mámina sukněMŠ Kobzáňova, Vsetín / Mámi... 4 19.03
9 525 Nikol SurovčíkováNikol Surovčíková 18 ÚstíÚstí 4 19.21
10 637 Klára TřetinováKlára Třetinová 19 VsetínVsetín 1 19.67
11 630 Diana HořelicováDiana Hořelicová 20 VsetínVsetín 3 19.82
12 646 Pavla ČadováPavla Čadová 19 VsetínVsetín 3 19.89
13 672 Nela MarešováNela Marešová 18 MŠ SychrovMŠ Sychrov 2 20.11
14 542 Elena DaňkováElena Daňková 19 MŠ Vsetín OhradaMŠ Vsetín Ohrada 3 20.43
15 502 Johana ŠkorňováJohana Škorňová 20 VsetinVsetin 1 20.67
16 631 Valentína LakatošováValentína Lakatošová 20 Dětský domov LiptálDětský domov Liptál 1 21.99
17 509 Aurora RakováAurora Raková 20 DOBRÁ Montessori ZŠ a MŠ s. r. o.DOBRÁ Montessori ZŠ a MŠ s.... 1 22.13
18 654 Markéta SkalákováMarkéta Skaláková 19 VsetínVsetín 3 22.81
19 511 Natálie MetelkováNatálie Metelková 20 VsetínVsetín 4 23.55
20 531 Valerie AdamišováValerie Adamišová 19 MŠ Ohrada, VsetínMŠ Ohrada, Vsetín 2 23.73
21 676 Laura VeličkováLaura Veličková 19 MŠ OhradaMŠ Ohrada 1 23.88
22 624 Adriana PalkovskáAdriana Palkovská 21 BrušperkBrušperk 1 24.13
23 546 Mia HuškováMia Hušková 20 Alcedo - KlubíčkoAlcedo - Klubíčko 3 24.81
24 615 Valerie FrýdlováValerie Frýdlová 20 VsetínVsetín 2 26.18
25 632 Marie LakatošováMarie Lakatošová 19 Dětský domov LiptálDětský domov Liptál 3 27.23
26 621 Olivie VlkOlivie Vlk 21 SSK VitkoviceSSK Vitkovice 4 27.57
27 506 Eliška DžurňákEliška Džurňák 20 VsetínVsetín 2 28.73
28 548 Laura FlekováLaura Fleková 20 VsetínVsetín 2 28.78
29 526 Lucie SurovčíkováLucie Surovčíková 20 UstiUsti 4 30.08
30 608 Tereza HýžováTereza Hýžová 20 VsetínVsetín 3 33.61
31 503 Meda LamošováMeda Lamošová 21 VsetínVsetín 3 34.77
32 640 Kateřina BrhlováKateřina Brhlová 21 VsetínVsetín 2 42.31
33 673 Anna MachalováAnna Machalová 21 VsetínVsetín 4 57.78
559 Madlen Marie MrkvičkovaMadlen Marie Mrkvičkova 18 MŠ kostkaMŠ kostka 3 DNS

100 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 659 Darek PobudaDarek Pobuda 17 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 21.62
2 520 Matěj KoňaříkMatěj Koňařík 16 VsetínVsetín 1 22.27
3 507 Vojtěch DžurňákVojtěch Džurňák 16 VsetínVsetín 2 22.84
4 516 Timothy RaškaTimothy Raška 16 AtletikoAtletiko 6 22.90
5 560 Vojtěch Pavel MrkvičkaVojtěch Pavel Mrkvička 16 ZŠ a MŠ KarolinkaZŠ a MŠ Karolinka 4 23.03
6 617 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 7 24.06
7 657 Adam HromadaAdam Hromada 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 28.51
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 545 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 4 20.13
2 664 Jakub ČižmářJakub Čižmář 16 ZŠ Jablůnka, okres VsetínZŠ Jablůnka, okres Vsetín 1 21.50
3 690 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 16 ZŠ a MŠ U Studny, Karviná, P.O.ZŠ a MŠ U Studny, Karviná, ... 5 22.05
4 538 David ŠvehlíkDavid Švehlík 17 ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O.ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. 6 22.93
5 691 Marek VilémMarek Vilém 16 MŠ JasenkaMŠ Jasenka 7 23.58
6 638 František BrhelFrantišek Brhel 17 VsetínVsetín 2 25.45
7 575 Jakub ČechJakub Čech 17 MŠ RokytniceMŠ Rokytnice 3 26.14
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 692 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 6 20.28
2 670 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 20.32
3 580 Štěpán SachrŠtěpán Sachr 17 VsetínVsetín 1 21.04
4 655 Jakub SkalákJakub Skalák 17 VsetínVsetín 4 21.52
5 574 Matěj ŠimekMatěj Šimek 17 VsetinVsetin 5 23.74
6 648 Oliver NavrátilOliver Navrátil 16 VsetínVsetín 3 24.58
7 565 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 26.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 545 Matěj FrýdlMatěj Frýdl 17 VsetínVsetín 4 20.13
2 692 Jakub ŠturalaJakub Šturala 16 Elim VsetínElim Vsetín 6 20.28
3 670 Šimon HromadaŠimon Hromada 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 2 20.32
4 580 Štěpán SachrŠtěpán Sachr 17 VsetínVsetín 1 21.04
5 664 Jakub ČižmářJakub Čižmář 16 ZŠ Jablůnka, okres VsetínZŠ Jablůnka, okres Vsetín 1 21.50
6 655 Jakub SkalákJakub Skalák 17 VsetínVsetín 4 21.52
7 659 Darek PobudaDarek Pobuda 17 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 21.62
8 690 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 16 ZŠ a MŠ U Studny, Karviná, P.O.ZŠ a MŠ U Studny, Karviná, ... 5 22.05
9 520 Matěj KoňaříkMatěj Koňařík 16 VsetínVsetín 1 22.27
10 507 Vojtěch DžurňákVojtěch Džurňák 16 VsetínVsetín 2 22.84
11 516 Timothy RaškaTimothy Raška 16 AtletikoAtletiko 6 22.90
12 538 David ŠvehlíkDavid Švehlík 17 ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O.ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína, P.O. 6 22.93
13 560 Vojtěch Pavel MrkvičkaVojtěch Pavel Mrkvička 16 ZŠ a MŠ KarolinkaZŠ a MŠ Karolinka 4 23.03
14 691 Marek VilémMarek Vilém 16 MŠ JasenkaMŠ Jasenka 7 23.58
15 574 Matěj ŠimekMatěj Šimek 17 VsetinVsetin 5 23.74
16 617 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 16 VsetínVsetín 7 24.06
17 648 Oliver NavrátilOliver Navrátil 16 VsetínVsetín 3 24.58
18 638 František BrhelFrantišek Brhel 17 VsetínVsetín 2 25.45
19 575 Jakub ČechJakub Čech 17 MŠ RokytniceMŠ Rokytnice 3 26.14
20 565 Sebastian UrbánekSebastian Urbánek 17 VsetínVsetín 26.44
21 657 Adam HromadaAdam Hromada 17 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 28.51

100 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 682 Eliška ŠpičkováEliška Špičková 16 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 6 18.33
2 674 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 7 19.60
3 666 Alžběta OrságováAlžběta Orságová 16 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 19.71
4 550 Anna SyrovaAnna Syrova 16 ZS OhradaZS Ohrada 5 20.61
5 687 Isabella DimIsabella Dim 16 Teddy Bear, Elim klubTeddy Bear, Elim klub 2 20.67
6 582 Barbora ChromčákováBarbora Chromčáková 17 MŠ JASENKA - VSETÍNMŠ JASENKA - VSETÍN 3 21.05
7 536 Zuzana KrálováZuzana Králová 17 VsetínVsetín 1 23.82
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 571 Manel Al-AliManel Al-Ali 16 ZŠ a MŠ Březnice, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Březnice, okres Zlí... 2 18.37
2 567 Viktorie SkýpalováViktorie Skýpalová 17 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 21.36
3 583 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 3 21.43
4 553 Klára RůžičkováKlára Růžičková 17 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 22.74
5 684 Eliška SpáčilováEliška Spáčilová 16 ZŠ Valašská Polanka, okres VsetínZŠ Valašská Polanka, okres ... 6 25.15
6 533 Rafaela HladovcováRafaela Hladovcová 17 ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín, Atletický klub ElZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vs... 1 25.75
7 577 Veronika ŠuráňováVeronika Šuráňová 17 MŠ kostkaMŠ kostka 7 27.85
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 644 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ LuhMŠ Luh 1 21.33
2 656 Nela MišurcováNela Mišurcová 16 MŠ Teddy Bear VsetínMŠ Teddy Bear Vsetín 4 21.78
3 683 Táňa NavrátilováTáňa Navrátilová 16 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 22.42
4 677 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 22.55
5 622 Karolína CamfrlováKarolína Camfrlová 16 TJ Sokol VsetínTJ Sokol Vsetín 2 22.57
6 558 Nina ŘeznickáNina Řeznická 16 MŠ Luh .MŠ Luh . 6 24.58
7 551 Eliška DvorskáEliška Dvorská 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 24.83
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 515 Alexandra KleinerAlexandra Kleiner 16 Zs Ohrada VsetinZs Ohrada Vsetin 1 21.38
2 578 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 21.40
3 513 Tina TomáštíkováTina Tomáštíková 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 22.37
4 686 Viktorie HalmaznováViktorie Halmaznová 17 MšBenátky VsetínMšBenátky Vsetín 2 22.59
5 572 Klaudie LažováKlaudie Lažová 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 4 23.58
6 568 Edita TicháEdita Tichá 17 MŠ Teddy BearMŠ Teddy Bear 5 23.85
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 555 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 VsetínVsetín 5 20.35
2 685 Gabriela SurovčákováGabriela Surovčáková 16 ZŠ Travniky , VsetínZŠ Travniky , Vsetín 1 21.17
3 652 Rozárie ŠlajsováRozárie Šlajsová 16 MŠ Teddy Bear VsetínMŠ Teddy Bear Vsetín 4 21.85
4 563 Meda EkartovaMeda Ekartova 16 Tj sokol VsetinTj sokol Vsetin 2 23.80
5 680 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 6 23.89
6 595 Aisha ŽigováAisha Žigová 16 VsetínVsetín 7 25.25
541 Timea MikuškováTimea Mikušková 17 Vsetín-RokytniceVsetín-Rokytnice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 682 Eliška ŠpičkováEliška Špičková 16 ZŠ Jungmannova KuřimZŠ Jungmannova Kuřim 6 18.33
2 571 Manel Al-AliManel Al-Ali 16 ZŠ a MŠ Březnice, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Březnice, okres Zlí... 2 18.37
3 674 Vanesa VálkováVanesa Válková 17 VsetínVsetín 7 19.60
4 666 Alžběta OrságováAlžběta Orságová 16 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 19.71
5 555 Tereza VašicováTereza Vašicová 16 VsetínVsetín 5 20.35
6 550 Anna SyrovaAnna Syrova 16 ZS OhradaZS Ohrada 5 20.61
7 687 Isabella DimIsabella Dim 16 Teddy Bear, Elim klubTeddy Bear, Elim klub 2 20.67
8 582 Barbora ChromčákováBarbora Chromčáková 17 MŠ JASENKA - VSETÍNMŠ JASENKA - VSETÍN 3 21.05
9 685 Gabriela SurovčákováGabriela Surovčáková 16 ZŠ Travniky , VsetínZŠ Travniky , Vsetín 1 21.17
10 644 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 16 MŠ LuhMŠ Luh 1 21.33
11 567 Viktorie SkýpalováViktorie Skýpalová 17 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 21.36
12 515 Alexandra KleinerAlexandra Kleiner 16 Zs Ohrada VsetinZs Ohrada Vsetin 1 21.38
13 578 Anastasiia HorbuliakAnastasiia Horbuliak 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 21.40
14 583 Emilia Anna DolečkováEmilia Anna Dolečková 16 ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín, P.O.ZŠ a MŠ Všemina, okres Zlín... 3 21.43
15 656 Nela MišurcováNela Mišurcová 16 MŠ Teddy Bear VsetínMŠ Teddy Bear Vsetín 4 21.78
16 652 Rozárie ŠlajsováRozárie Šlajsová 16 MŠ Teddy Bear VsetínMŠ Teddy Bear Vsetín 4 21.85
17 513 Tina TomáštíkováTina Tomáštíková 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 22.37
18 683 Táňa NavrátilováTáňa Navrátilová 16 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 22.42
19 677 Viktorie VysloužilováViktorie Vysloužilová 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 22.55
20 622 Karolína CamfrlováKarolína Camfrlová 16 TJ Sokol VsetínTJ Sokol Vsetín 2 22.57
21 686 Viktorie HalmaznováViktorie Halmaznová 17 MšBenátky VsetínMšBenátky Vsetín 2 22.59
22 553 Klára RůžičkováKlára Růžičková 17 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 4 22.74
23 572 Klaudie LažováKlaudie Lažová 16 ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vsetín, P.O.ZŠ a MŠ Leskovec, okres Vse... 4 23.58
24 563 Meda EkartovaMeda Ekartova 16 Tj sokol VsetinTj sokol Vsetin 2 23.80
25 536 Zuzana KrálováZuzana Králová 17 VsetínVsetín 1 23.82
26 568 Edita TicháEdita Tichá 17 MŠ Teddy BearMŠ Teddy Bear 5 23.85
27 680 Adéla VčelicováAdéla Včelicová 17 MŠ Luh VsetínMŠ Luh Vsetín 6 23.89
28 558 Nina ŘeznickáNina Řeznická 16 MŠ Luh .MŠ Luh . 6 24.58
29 551 Eliška DvorskáEliška Dvorská 16 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 24.83
30 684 Eliška SpáčilováEliška Spáčilová 16 ZŠ Valašská Polanka, okres VsetínZŠ Valašská Polanka, okres ... 6 25.15
31 595 Aisha ŽigováAisha Žigová 16 VsetínVsetín 7 25.25
32 533 Rafaela HladovcováRafaela Hladovcová 17 ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín, Atletický klub ElZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vs... 1 25.75
33 577 Veronika ŠuráňováVeronika Šuráňová 17 MŠ kostkaMŠ kostka 7 27.85
541 Timea MikuškováTimea Mikušková 17 Vsetín-RokytniceVsetín-Rokytnice 3 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 627 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VsetínVsetín 4 37.35
2 706 Vojtěch KorejčíkVojtěch Korejčík 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 37.65
3 510 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 9 37.86
4 709 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 39.00
5 600 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 39.39
6 678 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.17
7 603 Tomáš KročilTomáš Kročil 15 ZŠ a MŠ Uherský Brod-Havřice, P.O.ZŠ a MŠ Uherský Brod-Havřic... 5 43.56
8 623 Ondřej CamfrlaOndřej Camfrla 14 SKP VsetínSKP Vsetín 1 43.60
695 Kristián TymrákKristián Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 610 Tibor KutějTibor Kutěj 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 38.49
2 573 Dominik ŠimekDominik Šimek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 40.41
3 693 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 2 42.28
4 642 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 44.11
5 604 Patrik MarečekPatrik Mareček 14 ZŠ Vsetín RokytniceZŠ Vsetín Rokytnice 5 45.82
6 501 Petr HýžaPetr Hýža 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 3 52.46
7 598 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 6 55.03
8 564 Jakub SzilagyiJakub Szilagyi 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 60.30
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetinVsetin 7 34.47
2 601 Jakub KratochvilJakub Kratochvil 15 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 4 35.38
3 590 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 38.13
4 591 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 2 39.72
5 689 Lukáš MatochaLukáš Matocha 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, atletický klub ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876, atl... 5 41.95
6 681 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 8 42.67
7 602 Jiří KolínekJiří Kolínek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 43.12
8 593 František OndrušFrantišek Ondruš 15 MŠ SychrovMŠ Sychrov 6 47.39
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 586 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 Sokol VsetinSokol Vsetin 2 35.74
2 688 Lukáš LefkoLukáš Lefko 14 ZŠ Horní Lideč, okres VsetínZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 4 38.80
3 696 Tomáš SuskýTomáš Suský 14 ZŠ Ratiboř, okres VsetínZŠ Ratiboř, okres Vsetín 8 39.13
4 518 Dominik PechDominik Pech 14 RadějovRadějov 6 40.16
5 537 Michal KrálMichal Král 14 VsetínVsetín 3 41.59
6 650 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 42.65
7 596 Matěj SkýbaMatěj Skýba 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.91
8 606 Misha ArnoldMisha Arnold 15 VsetínVsetín 1 48.65
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 675 Tobiáš VálekTobiáš Válek 15 VsetinVsetin 7 34.47
2 601 Jakub KratochvilJakub Kratochvil 15 ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horáka 24ZŠ Prostějov, ul. Dr. Horák... 4 35.38
3 586 Lukáš KovářLukáš Kovář 14 Sokol VsetinSokol Vsetin 2 35.74
4 627 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 15 VsetínVsetín 4 37.35
5 706 Vojtěch KorejčíkVojtěch Korejčík 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 3 37.65
6 510 Lukáš ZapletalLukáš Zapletal 14 VsetínVsetín 9 37.86
7 590 Adrian AdamecAdrian Adamec 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 38.13
8 610 Tibor KutějTibor Kutěj 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 38.49
9 688 Lukáš LefkoLukáš Lefko 14 ZŠ Horní Lideč, okres VsetínZŠ Horní Lideč, okres Vsetín 4 38.80
10 709 Antonín KonečnýAntonín Konečný 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 39.00
11 696 Tomáš SuskýTomáš Suský 14 ZŠ Ratiboř, okres VsetínZŠ Ratiboř, okres Vsetín 8 39.13
12 600 Viktor PinďákViktor Pinďák 15 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 6 39.39
13 591 Metoděj DavídekMetoděj Davídek 15 ZŠ a MŠ Lhota u VsetínaZŠ a MŠ Lhota u Vsetína 2 39.72
14 518 Dominik PechDominik Pech 14 RadějovRadějov 6 40.16
15 573 Dominik ŠimekDominik Šimek 15 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 40.41
16 537 Michal KrálMichal Král 14 VsetínVsetín 3 41.59
17 689 Lukáš MatochaLukáš Matocha 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876, atletický klub ELIM VsetínZŠ Vsetín, Ohrada 1876, atl... 5 41.95
18 678 Martin TrčálekMartin Trčálek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.17
19 693 Adam HajdaAdam Hajda 15 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 2 42.28
20 650 Vojtěch OndraVojtěch Ondra 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 42.65
21 681 Lukáš VčelicaLukáš Včelica 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 8 42.67
22 596 Matěj SkýbaMatěj Skýba 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 42.91
23 602 Jiří KolínekJiří Kolínek 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 43.12
24 603 Tomáš KročilTomáš Kročil 15 ZŠ a MŠ Uherský Brod-Havřice, P.O.ZŠ a MŠ Uherský Brod-Havřic... 5 43.56
25 623 Ondřej CamfrlaOndřej Camfrla 14 SKP VsetínSKP Vsetín 1 43.60
26 642 Kryštof GrufíkKryštof Grufík 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 1 44.11
27 604 Patrik MarečekPatrik Mareček 14 ZŠ Vsetín RokytniceZŠ Vsetín Rokytnice 5 45.82
28 593 František OndrušFrantišek Ondruš 15 MŠ SychrovMŠ Sychrov 6 47.39
29 606 Misha ArnoldMisha Arnold 15 VsetínVsetín 1 48.65
30 501 Petr HýžaPetr Hýža 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 3 52.46
31 598 Jáchym PlšekJáchym Plšek 15 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 6 55.03
32 564 Jakub SzilagyiJakub Szilagyi 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 60.30
695 Kristián TymrákKristián Tymrák 14 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 8 DNS

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 707 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 40.78
2 521 Barbora JilkovaBarbora Jilkova 14 VS ohradaVS ohrada 2 42.29
3 702 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 43.05
4 584 Valentýna SukupováValentýna Sukupová 15 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 43.15
5 581 Veronika ChromčákováVeronika Chromčáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 45.40
6 633 Lucie VeningrováLucie Veningrová 15 MŠ LiptálMŠ Liptál 8 51.19
7 703 Markéta VebrováMarkéta Vebrová 15 ZŠ LuhZŠ Luh 7 61.37
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 701 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 38.22
2 629 Eliska SmolikovaEliska Smolikova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 40.47
3 660 Adina PobudováAdina Pobudová 14 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 40.49
4 547 Aneta FlekováAneta Fleková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 40.80
5 539 Tereza ŠvehlíkováTereza Švehlíková 15 TJ Sokol Vsetín: Oddíl Sportovní gymnastikyTJ Sokol Vsetín: Oddíl Spor... 6 42.13
6 697 Stella VitáskováStella Vitásková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 44.52
7 566 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 7 53.33
8 705 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 667 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 38.64
2 625 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 39.42
3 514 Susanna KleinerSusanna Kleiner 14 Zs Ohrada VsetinZs Ohrada Vsetin 2 39.51
4 569 Eliška HradilováEliška Hradilová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 42.35
5 557 Sofie ŘeznickaSofie Řeznicka 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 8 43.73
6 594 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 44.75
7 669 Sara KučnáSara Kučná 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 46.26
8 523 Nicole KrálováNicole Králová 15 ZŠ Ohrada, Vsetín,ZŠ Ohrada, Vsetín, 3 49.41
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 658 Adéla HromadováAdéla Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 39.51
2 710 Lada NavrátilováLada Navrátilová 14 Sokol VsetínSokol Vsetín 8 39.59
3 698 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 39.90
4 585 Lucie KuželkováLucie Kuželková 15 ZŠ Hovězí, okres VsetínZŠ Hovězí, okres Vsetín 9 43.12
5 588 Madlen ŠimčikováMadlen Šimčiková 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 6 43.71
6 587 Rozálie MynářováRozálie Mynářová 15 ZŠ Huslenky, okres Vsetín - Sokol VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín -... 5 45.07
7 700 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 45.57
8 540 Jasmína MikuškováJasmína Mikušková 14 Vsetín-RokytniceVsetín-Rokytnice 4 45.79
9 554 Tina HromadováTina Hromadová 15 VsetínVsetín 3 48.67
MS 704 Linda ĎurďováLinda Ďurďová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 1 35.79
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 701 Adéla HřavováAdéla Hřavová 15 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 2 38.22
2 667 Sára KubelováSára Kubelová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 38.64
3 625 Elen PaličkováElen Paličková 15 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 39.42
4 514 Susanna KleinerSusanna Kleiner 14 Zs Ohrada VsetinZs Ohrada Vsetin 2 39.51
4 658 Adéla HromadováAdéla Hromadová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 39.51
6 710 Lada NavrátilováLada Navrátilová 14 Sokol VsetínSokol Vsetín 8 39.59
7 698 Adéla ŠkrobákováAdéla Škrobáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 39.90
8 629 Eliska SmolikovaEliska Smolikova 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 4 40.47
9 660 Adina PobudováAdina Pobudová 14 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 40.49
10 707 Gabriela MikulíkováGabriela Mikulíková 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 4 40.78
11 547 Aneta FlekováAneta Fleková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 40.80
12 539 Tereza ŠvehlíkováTereza Švehlíková 15 TJ Sokol Vsetín: Oddíl Sportovní gymnastikyTJ Sokol Vsetín: Oddíl Spor... 6 42.13
13 521 Barbora JilkovaBarbora Jilkova 14 VS ohradaVS ohrada 2 42.29
14 569 Eliška HradilováEliška Hradilová 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 42.35
15 702 Klára KubišováKlára Kubišová 14 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 3 43.05
16 585 Lucie KuželkováLucie Kuželková 15 ZŠ Hovězí, okres VsetínZŠ Hovězí, okres Vsetín 9 43.12
17 584 Valentýna SukupováValentýna Sukupová 15 Sokol VsetínSokol Vsetín 5 43.15
18 588 Madlen ŠimčikováMadlen Šimčiková 15 ZŠ Huslenky, okres VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín 6 43.71
19 557 Sofie ŘeznickaSofie Řeznicka 14 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 8 43.73
20 697 Stella VitáskováStella Vitásková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 8 44.52
21 594 Sabina MynaříkováSabina Mynaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 44.75
22 587 Rozálie MynářováRozálie Mynářová 15 ZŠ Huslenky, okres Vsetín - Sokol VsetínZŠ Huslenky, okres Vsetín -... 5 45.07
23 581 Veronika ChromčákováVeronika Chromčáková 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 1 45.40
24 700 Anna ValováAnna Valová 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 45.57
25 540 Jasmína MikuškováJasmína Mikušková 14 Vsetín-RokytniceVsetín-Rokytnice 4 45.79
26 669 Sara KučnáSara Kučná 15 ZŠ Vsetín, Sychrov 97ZŠ Vsetín, Sychrov 97 5 46.26
27 554 Tina HromadováTina Hromadová 15 VsetínVsetín 3 48.67
28 523 Nicole KrálováNicole Králová 15 ZŠ Ohrada, Vsetín,ZŠ Ohrada, Vsetín, 3 49.41
29 633 Lucie VeningrováLucie Veningrová 15 MŠ LiptálMŠ Liptál 8 51.19
30 566 Sára UrbánkováSára Urbánková 14 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 7 53.33
31 705 Sofie ŠafaříkováSofie Šafaříková 14 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 5 58.08
32 703 Markéta VebrováMarkéta Vebrová 15 ZŠ LuhZŠ Luh 7 61.37
704 Linda ĎurďováLinda Ďurďová 14 Atletika PorubaAtletika Poruba 1 35.79

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 579 Illia HorbuliakIllia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 57.48
2 599 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 3 58.36
3 543 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Elim VsetínElim Vsetín 1 60.50
4 561 Jáchym ZahradníčekJáchym Zahradníček 12 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 6 64.95
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 576 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 4 51.38
2 699 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 53.13
3 626 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 VsetínVsetín 1 55.30
4 504 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 55.34
5 589 Brian TulejBrian Tulej 12 VsetínVsetín 5 61.67
6 605 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 61.78
7 597 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 3 64.36
8 743 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 TJ Hbitý Kozlíček VesníkTJ Hbitý Kozlíček Vesník 7 66.96
9 744 Kryštof SpáčilKryštof Spáčil 12 TJ Hbitý Kozlíček VesníkTJ Hbitý Kozlíček Vesník 8 70.61
10 562 Oliver ZahradníčekOliver Zahradníček 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 70.75
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 576 Jan ŠuráňJan Šuráň 12 Elim VsetínElim Vsetín 4 51.38
2 699 Jan ŠťastnýJan Šťastný 13 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 4 53.13
3 626 Luděk KovaříkLuděk Kovařík 12 VsetínVsetín 1 55.30
4 504 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 5 55.34
5 579 Illia HorbuliakIllia Horbuliak 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 57.48
6 599 Kryštof PinďákKryštof Pinďák 12 ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436 3 58.36
7 543 Matěj DaněkMatěj Daněk 12 Elim VsetínElim Vsetín 1 60.50
8 589 Brian TulejBrian Tulej 12 VsetínVsetín 5 61.67
9 605 Tomáš KračmarTomáš Kračmar 13 Elim VsetínElim Vsetín 2 61.78
10 597 Matěj PlšekMatěj Plšek 13 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 3 64.36
11 561 Jáchym ZahradníčekJáchym Zahradníček 12 ZŠ OHRADAZŠ OHRADA 6 64.95
12 743 Vojtěch NavrátilVojtěch Navrátil 12 TJ Hbitý Kozlíček VesníkTJ Hbitý Kozlíček Vesník 7 66.96
13 744 Kryštof SpáčilKryštof Spáčil 12 TJ Hbitý Kozlíček VesníkTJ Hbitý Kozlíček Vesník 8 70.61
14 562 Oliver ZahradníčekOliver Zahradníček 15 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 70.75

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 628 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 54.13
2 661 Silvie ŠubováSilvie Šubová 12 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 6 56.25
3 742 Sofie HambálkovaSofie Hambálkova 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 56.67
4 708 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 56.72
5 694 Mária DvořákováMária Dvořáková 13 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O. 1 57.23
6 679 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 58.28
7 668 Kamila PavelkováKamila Pavelková 13 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 5 70.33
8 634 Jenifer VeningrováJenifer Veningrová 13 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 8 82.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová 13 SKI RUN ČAKOVICESKI RUN ČAKOVICE 3 50.07
2 517 Tereza BlatováTereza Blatová 12 AK VnorovyAK Vnorovy 1 52.16
3 607 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 5 53.37
4 592 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 55.82
5 711 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 56.66
6 662 Arina FadievaArina Fadieva 12 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 4 71.18
7 635 Pavla ŽigováPavla Žigová 12 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 8 76.64
712 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 534 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová 13 SKI RUN ČAKOVICESKI RUN ČAKOVICE 3 50.07
2 517 Tereza BlatováTereza Blatová 12 AK VnorovyAK Vnorovy 1 52.16
3 607 Anna HolcováAnna Holcová 12 ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín 5 53.37
4 628 Alena MichnováAlena Michnová 12 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 54.13
5 592 Rozálie DavídkováRozálie Davídková 12 AK Elim VsetínAK Elim Vsetín 2 55.82
6 661 Silvie ŠubováSilvie Šubová 12 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 6 56.25
7 711 Lucie IbříškováLucie Ibříšková 13 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 6 56.66
8 742 Sofie HambálkovaSofie Hambálkova 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 2 56.67
9 708 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 3 56.72
10 694 Mária DvořákováMária Dvořáková 13 ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O. 1 57.23
11 679 Ema TrčálkováEma Trčálková 12 ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876 7 58.28
12 668 Kamila PavelkováKamila Pavelková 13 ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín 5 70.33
13 662 Arina FadievaArina Fadieva 12 ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544 4 71.18
14 635 Pavla ŽigováPavla Žigová 12 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 8 76.64
15 634 Jenifer VeningrováJenifer Veningrová 13 ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín 8 82.89
712 Ema KorejčíkováEma Korejčíková 13 ZŠ Vsetín, Trávníky 1217ZŠ Vsetín, Trávníky 1217 7 DNS

hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 576 Jan ŠuráňJan Šuráň
Elim VsetínElim Vsetín
12 13 PB 38.42
2 599 Kryštof PinďákKryštof Pinďák
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 8 PB 31.53
3 579 Illia HorbuliakIllia Horbuliak
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
13 3 PB 28.22
4 626 Luděk KovaříkLuděk Kovařík
VsetínVsetín
12 5 PB 27.90
5 504 Mikuláš TrčkaMikuláš Trčka
ZŠ Vsetín, Rokytnice 436ZŠ Vsetín, Rokytnice 436
12 14 PB 25.45
6 699 Jan ŠťastnýJan Šťastný
AK Elim VsetínAK Elim Vsetín
13 12 PB 21.63
7 543 Matěj DaněkMatěj Daněk
Elim VsetínElim Vsetín
12 1 PB 19.27
8 561 Jáchym ZahradníčekJáchym Zahradníček
ZŠ OHRADAZŠ OHRADA
12 16 PB 15.60
9 597 Matěj PlšekMatěj Plšek
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
13 9 PB 15.40
10 605 Tomáš KračmarTomáš Kračmar
Elim VsetínElim Vsetín
13 6 PB 14.63
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 517 Tereza BlatováTereza Blatová
AK VnorovyAK Vnorovy
12 1 PB 27.00
2 679 Ema TrčálkováEma Trčálková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 17 PB 22.58
3 607 Anna HolcováAnna Holcová
ZŠ INTEGRA VsetínZŠ INTEGRA Vsetín
12 7 PB 18.70
4 628 Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
12 12 PB 18.22
5 534 Viktorie ĎuďováViktorie Ďuďová
SKI RUN ČAKOVICESKI RUN ČAKOVICE
13 3 PB 16.00
6 711 Lucie IbříškováLucie Ibříšková
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
13 8 PB 15.42
7 592 Rozálie DavídkováRozálie Davídková
AK Elim VsetínAK Elim Vsetín
12 2 PB 13.60
8 634 Jenifer VeningrováJenifer Veningrová
ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín
13 18 PB 13.50
9 635 Pavla ŽigováPavla Žigová
ZŠ Liptál, okres VsetínZŠ Liptál, okres Vsetín
12 19 PB 12.40
10 708 Anna Marie KužmováAnna Marie Kužmová
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 20 PB 12.20
11 662 Arina FadievaArina Fadieva
ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544
12 5 PB 11.85
12 694 Mária DvořákováMária Dvořáková
ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O.ZŠ Vyškov, Purkyňova 39, P.O.
13 4 PB 10.97
13 661 Silvie ŠubováSilvie Šubová
ZŠ Vsetín, Luh 1544ZŠ Vsetín, Luh 1544
12 16 PB 10.90
14 742 Sofie HambálkovaSofie Hambálkova
ZŠ Vsetín, Ohrada 1876ZŠ Vsetín, Ohrada 1876
12 6 PB 08.80
15 668 Kamila PavelkováKamila Pavelková
ZŠ Ohrada VsetínZŠ Ohrada Vsetín
13 13 PB 06.75
Celkem 15 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 20.5.2023 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 620 Jonáš FilgasJonáš Filgas 22 VsetínVsetín 3 09.87
2 618 Vilém VaněkVilém Vaněk 22 VsetínVsetín 2 09.94
Celkem 2 závodníků

30 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 20.5.2023 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 508 Charlotta RakováCharlotta Raková 22 ZlínZlín 1 08.79
Celkem 1 závodníků