Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (6. - 7. 5. 2023)

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 6.5.2023 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 David MyškaDavid Myška
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 PB 37.32 403.00
2 10 Richard PolákRichard Polák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 34.10 357.00
3 11 Filip ReischigFilip Reischig
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 34.05 357.00
4 8 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 31.92 326.00
5 2 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 PB 31.03 314.00
6 14 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 PB 30.38 305.00
7 6 Matěj MerhautMatěj Merhaut
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 PB 28.94 284.00
8 1 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 PB 26.90 256.00
9 12 Vojtěch VacataVojtěch Vacata
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 PB 26.32 248.00
10 5 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 PB 23.06 203.00
11 3 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 PB 22.09 190.00
12 13 Robert VlčekRobert Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
09 PB 20.48 168.00
13 9 David PetříkDavid Petřík
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
09 PB 18.92 147.00
14 4 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 PB 18.26 138.00
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 7.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 SB 41.07 688.00
2 5 Natálie OlivováNatálie Olivová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 SB 38.81 644.00
3 8 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 SB 33.70 547.00
4 3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 32.52 524.00
5 9 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 PB 30.06 478.00
6 6 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 SB 26.12 403.00
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 7.5.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 SB 35.39 579.00
2 7 Viktorie KřížováViktorie Křížová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 PB 31.26 500.00
Celkem 2 závodníků