Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (6. - 7. 5. 2023)

200 m - Muži

(so, 6.5.2023 - 16:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.49
2 3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.65
3 2 Filip HolýFilip Holý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 24.43
4 4 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 24.94
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
2 6 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.52
3 4 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 30.19
19 Johana FliegerováJohana Fliegerová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 16:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06 792.00
2 3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 26.32 769.00
3 5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.53 751.00
4 9 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.18 697.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.62 661.00
2 6 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78 648.00
3 4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.16 618.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06 792.00
2 3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 26.32 769.00
3 5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 26.53 751.00
4 9 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.18 697.00
5 10 Veronika HauserováVeronika Hauserová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
6 6 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 27.52
7 1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.62 661.00
8 6 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78 648.00
9 4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.16 618.00
10 4 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 30.19
19 Johana FliegerováJohana Fliegerová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS

200 m - Juniorky

(so, 6.5.2023 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 26.93 718.00
2 2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.37 527.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 6.5.2023 - 17:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.07 791.00
2 2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.11 788.00
3 8 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 27.14 700.00
4 5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.64 659.00
5 4 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.29 608.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.5.2023 - 17:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 26.80 729.00
2 7 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.32 685.00
3 3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.13 621.00
4 1 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.01 553.00
5 10 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.49 518.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.5.2023 - 17:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.80 729.00
2 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 27.47 673.00
3 11 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 27.62 661.00
4 12 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.78 648.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.07 791.00
2 2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.11 788.00
3 6 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 26.80 729.00
3 13 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 26.80 729.00
5 8 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 27.14 700.00
6 7 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.32 685.00
7 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 27.47 673.00
8 11 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 27.62 661.00
9 5 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 27.64 659.00
10 12 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.78 648.00
11 3 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.13 621.00
12 4 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.29 608.00
13 1 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.01 553.00
14 10 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.49 518.00