Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboje na Děkance

Praha - Děkanka (6. - 7. 5. 2023)
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 5369
2 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 4938
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 4617
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 4307
5 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 4254
6 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 3816
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 4616
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3817
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 5068
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 4633
3 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 4488
4 Laura LinkováLaura Linková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4369
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4227
6 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. SB 4144
7 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 4090
8 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. SB 3817
9 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3747
10 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 3735
11 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3692
12 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3673
13 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3052
Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. DNF
Celkem 14 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4559
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. PB 4439
3 Lea BradováLea Bradová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4277
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 4176
5 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 3696
6 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 3570
7 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 3512
8 Stela PopelíkováStela Popelíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 3467
9 Barbora MáchováBarbora Máchová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 3438
10 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 3265
11 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 3096
12 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 3075
13 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... PB 2932
14 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2909
15 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2902
16= Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. SB 2802
16= Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2802
18 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2801
19 Michaela KandováMichaela Kandová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2646
20 Klára KohoutováKlára Kohoutová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 2603
21 Eliška HrubáEliška Hrubá 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2539
22 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 2440
23 Tereza ProkopováTereza Prokopová 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 2106
Celkem 23 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 4472
2 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4276
3 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 4115
4 Richard PolákRichard Polák 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3936
5 Vojtěch VacataVojtěch Vacata 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 3754
6 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova SB 3698
7 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 3638
8 Robert ČernýRobert Černý 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 3603
9 Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 3549
10 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 3276
11 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 3150
12 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2947
13 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2870
14 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. PB 2372
Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 15 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman BašeRoman Baše 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 6892
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 6556
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha SB 5340
František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 7461
2 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 6616
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 6019
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 5975
5 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 5816
6 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 5709
7 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 5079
Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 7017
2 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 6360
3 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 5313
4 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 5058
5 Dominik TaylorDominik Taylor 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4800
6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. PB 4707
7 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 4694
8 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 4538
9 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 4131
10 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 4027
11 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 3745
12 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 2803
Celkem 12 závodníků