2.kolo mladšího žactva
Stará Boleslav (5. 5. 2023)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.58 | QA | |||||||||||||
2 | Ondřej ŠimanOndřej Šiman | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.20 | qB | |||||||||||||
3 | Lukáš MihuleLukáš Mihule | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.30 | ||||||||||||||
4 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 09.51 | ||||||||||||||
5 | Michal SmažilMichal Smažil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.22 | ||||||||||||||
6 | 26 | Lukáš NetíkLukáš Netík | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | PB 10.58 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.77 | QA | |||||||||||||
2 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.83 | qB | |||||||||||||
3 | Jan PilnáčekJan Pilnáček | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 3 | PB 09.35 | ||||||||||||||
4 | 42 | Václav KadlecVáclav Kadlec | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | PB 09.52 | |||||||||||||
5 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Jan BohdanJan Bohdan | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.98 | ||||||||||||||
7 | 55 | Matěj KrálMatěj Král | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 10.10 | |||||||||||||
MS | Vilém JungmannVilém Jungmann | 15 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 10.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Tadeáš KótkaTadeáš Kótka | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 08.47 | QA | ||||||||||||
2 | Jakub PonertJakub Ponert | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.11 | qB | |||||||||||||
3 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 12 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SimandlOndřej Simandl | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
5 | Hynek JungmannHynek Jungmann | 13 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 09.70 | ||||||||||||||
6 | Marek LapišMarek Lapiš | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.91 | ||||||||||||||
7 | 60 | Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.08 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor ŠkopekViktor Škopek | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.85 | QA | |||||||||||||
2 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.86 | qB | |||||||||||||
3 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09.31 | ||||||||||||||
4 | Matěj KotlasMatěj Kotlas | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
5 | Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 1 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RottDavid Rott | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | PB 08.80 | QA | |||||||||||||
2 | Matyáš MaryskoMatyáš Marysko | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 08.81 | qA | |||||||||||||
3 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 09.01 | qB | |||||||||||||
4 | Vojta KazdaVojta Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.06 | qB | |||||||||||||
5 | Martin SýkoraMartin Sýkora | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | PB 09.41 | ||||||||||||||
6 | 22 | Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.65 | |||||||||||||
7 | 48 | Adam HájekAdam Hájek | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.84 | |||||||||||||
8 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 5.5.2023 - 16:30) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VeselýJan Veselý | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 08.73 | QA | |||||||||||||
2 | Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 08.78 | qA | |||||||||||||
3 | Václav MarekVáclav Marek | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | PB 08.82 | qB | |||||||||||||
4 | Richard NovákRichard Novák | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.99 | qB | |||||||||||||
5 | Tomáš KazdaTomáš Kazda | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.38 | ||||||||||||||
6 | Antony KazdaAntony Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Tadeáš KótkaTadeáš Kótka | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 08.47 | QA | ||
2 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.58 | QA | |||
3 | Jan VeselýJan Veselý | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | PB 08.73 | QA | |||
4 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.77 | QA | |||
5 | Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 08.78 | qA | |||
6 | David RottDavid Rott | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | PB 08.80 | QA | |||
7 | Matyáš MaryskoMatyáš Marysko | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 08.81 | qA | |||
8 | Václav MarekVáclav Marek | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | PB 08.82 | qB | |||
9 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.83 | qB | |||
10 | Viktor ŠkopekViktor Škopek | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.85 | QA | |||
11 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.86 | qB | |||
12 | Richard NovákRichard Novák | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.99 | qB | |||
13 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 09.01 | qB | |||
14 | Vojta KazdaVojta Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.06 | qB | |||
15 | Jakub PonertJakub Ponert | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.11 | qB | |||
16 | Ondřej ŠimanOndřej Šiman | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.20 | qB | |||
17 | Lukáš MihuleLukáš Mihule | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.30 | ||||
18 | Lukáš DašekLukáš Dašek | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09.31 | ||||
19 | Jan PilnáčekJan Pilnáček | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 3 | PB 09.35 | ||||
20 | Tomáš KazdaTomáš Kazda | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.38 | ||||
21 | Martin SýkoraMartin Sýkora | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | PB 09.41 | ||||
22 | Jakub SýkoraJakub Sýkora | 12 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | 09.46 | ||||
23 | Matouš KoláčekMatouš Koláček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 09.51 | ||||
24 | 42 | Václav KadlecVáclav Kadlec | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | PB 09.52 | |||
25 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 1 | 09.56 | ||||
25 | Ondřej SimandlOndřej Simandl | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.56 | ||||
27 | Matěj KotlasMatěj Kotlas | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.57 | ||||
28 | Antony KazdaAntony Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.63 | ||||
29 | 22 | Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.65 | |||
30 | Hynek JungmannHynek Jungmann | 13 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 09.70 | ||||
31 | Daniel MikuleckýDaniel Mikulecký | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 1 | 09.84 | ||||
31 | 48 | Adam HájekAdam Hájek | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.84 | |||
33 | Marek LapišMarek Lapiš | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.91 | ||||
34 | Ondřej MlčkovskýOndřej Mlčkovský | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 8 | 09.94 | ||||
35 | Jan BohdanJan Bohdan | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.98 | ||||
36 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.99 | ||||
37 | 60 | Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.08 | |||
38 | 55 | Matěj KrálMatěj Král | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 10.10 | |||
39 | Michal SmažilMichal Smažil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.22 | ||||
40 | 26 | Lukáš NetíkLukáš Netík | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | PB 10.58 | |||
41 | Vilém JungmannVilém Jungmann | 15 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 10.77 |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pá, 5.5.2023 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | SB 08.50 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 43 | Tadeáš KótkaTadeáš Kótka | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.58 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Jan VeselýJan Veselý | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 08.79 | 8.00 | |||||||||||||
4 | David RottDavid Rott | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 08.84 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 08.88 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matyáš MaryskoMatyáš Marysko | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 08.89 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08.89 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Viktor ŠkopekViktor Škopek | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 8 | 09.02 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 5.5.2023 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 5 | SB 08.73 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Václav MarekVáclav Marek | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | 08.91 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš NavrátilLukáš Navrátil | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Vojta KazdaVojta Kazda | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 09.13 | ||||||||||||||
6 | Richard NovákRichard Novák | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 09.14 | ||||||||||||||
7 | Jakub PonertJakub Ponert | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 09.28 | ||||||||||||||
8 | Ondřej ŠimanOndřej Šiman | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.40 | qA | |||||||||||||
2 | 68 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 7 | 08.58 | qA | ||||||||||||
3 | Anna NečasováAnna Nečasová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 09.22 | ||||||||||||||
4 | Natalie KasíkováNatalie Kasíková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | PB 09.26 | ||||||||||||||
5 | 29 | Andrea MoraruAndrea Moraru | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | 09.48 | |||||||||||||
6 | Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | PB 09.66 | ||||||||||||||
7 | Klára UhrováKlára Uhrová | 12 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 5 | PB 09.99 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.30 | qA | |||||||||||||
2 | Adéla OborníkováAdéla Oborníková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | PB 09.20 | ||||||||||||||
3 | Nela VyskočilováNela Vyskočilová | 12 | Atletika Jesenice, z.s. | 3 | PB 09.26 | ||||||||||||||
4 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 2 | PB 09.94 | ||||||||||||||
5 | 233 | Nina ŠtěpánováNina Štěpánová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 10.00 | |||||||||||||
6 | Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 8 | 10.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ValentováAneta Valentová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.40 | qA | |||||||||||||
2 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.74 | qB | |||||||||||||
3 | Barbora HoláBarbora Holá | 10 | Atletika Jesenice, z.s. | 7 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Eliška TurkováEliška Turková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | 09.22 | ||||||||||||||
5 | Adéla ČervenkováAdéla Červenková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Markéta ČernáMarkéta Černá | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 8 | PB 09.40 | ||||||||||||||
7 | Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 09.51 | ||||||||||||||
8 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 2 | PB 09.92 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 08.46 | qA | |||||||||||||
2 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | PB 08.69 | qB | |||||||||||||
3 | 49 | Ella PoliakováElla Poliaková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 09.30 | |||||||||||||
4 | Lora MladenovLora Mladenov | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.31 | ||||||||||||||
5 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 7 | PB 09.83 | ||||||||||||||
6 | 11 | Kristýna ŘíhováKristýna Říhová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | 10.17 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | PB 08.47 | qA | |||||||||||||
2 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.63 | qA | |||||||||||||
3 | Berenika HokeBerenika Hoke | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | 08.64 | qA | |||||||||||||
4 | Urminská DenisaUrminská Denisa | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína RebrijKarolína Rebrij | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 09.31 | ||||||||||||||
6 | Anna ŽižkováAnna Žižková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 09.84 | ||||||||||||||
7 | Julie KadlecováJulie Kadlecová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.05 | ||||||||||||||
MS | Barbora KuchařováBarbora Kuchařová | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10.06 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.67 | qB | |||||||||||||
2 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.88 | qB | |||||||||||||
3 | 232 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 3 | PB 08.98 | |||||||||||||
4 | 84 | Nela HudecováNela Hudecová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.13 | |||||||||||||
5 | Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 09.25 | ||||||||||||||
6 | 232 | Adéla RosickáAdéla Rosická | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 09.66 | |||||||||||||
7 | Tereza HruškováTereza Hrušková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella PischnothováElla Pischnothová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.85 | qB | |||||||||||||
2 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 10 | Atletika Jesenice, z.s. | 5 | PB 09.04 | ||||||||||||||
3 | 65 | Nela MenclováNela Menclová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.40 | |||||||||||||
4 | Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.43 | ||||||||||||||
5 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 12 | TJ Neratovice | 7 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Elise Nadine CarlsonElise Nadine Carlson | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.92 | ||||||||||||||
7 | Anna KernerováAnna Kernerová | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 09.93 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 8 | PB 08.66 | qB | |||||||||||||
2 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.87 | qB | |||||||||||||
3 | 76 | Tereza HavelkováTereza Havelková | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.92 | |||||||||||||
4 | Sofija KraveckáSofija Kravecká | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 09.54 | ||||||||||||||
5 | Viktorie TrousilováViktorie Trousilová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.66 | ||||||||||||||
6 | Magdalena HokeMagdalena Hoke | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | 10.02 | ||||||||||||||
7 | Agáta GrofováAgáta Grofová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 10.15 | ||||||||||||||
8 | Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 10.16 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Emílie DupalováEmílie Dupalová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
MS | Laura OcáskováLaura Ocásková | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 4 | 09.75 | ||||||||||||||
3 | Alice LipoldováAlice Lipoldová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 10.10 | ||||||||||||||
MS | Kristýna JackováKristýna Jacková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
MS | Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 10.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stela MackováStela Macková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.89 | qB | |||||||||||||
2 | Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová | 10 | TJ Neratovice | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
4 | 53 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 09.64 | |||||||||||||
5 | Nela HajnáNela Hajná | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.74 | ||||||||||||||
6 | Aneta SoučkováAneta Součková | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 11 (pá, 5.5.2023 - 16:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 4 | 09.14 | ||||||||||||||
MS | Anežka KoderováAnežka Koderová | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.66 | ||||||||||||||
MS | Alena RatmanAlena Ratman | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.86 | ||||||||||||||
MS | Tereza KrálováTereza Králová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.26 | ||||||||||||||
MS | Ella NavrátilováElla Navrátilová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
MS | Nikola KotalováNikola Kotalová | 11 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 10.40 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.30 | qA | |||
2 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.40 | qA | |||
2 | Aneta ValentováAneta Valentová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 08.40 | qA | |||
4 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | PB 08.46 | qA | |||
5 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | PB 08.47 | qA | |||
6 | 68 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 7 | 08.58 | qA | ||
7 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.63 | qA | |||
8 | Berenika HokeBerenika Hoke | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | 08.64 | qA | |||
9 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 8 | PB 08.66 | qB | |||
10 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.67 | qB | |||
11 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | PB 08.69 | qB | |||
12 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | PB 08.74 | qB | |||
13 | Ella PischnothováElla Pischnothová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.85 | qB | |||
14 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 5 | PB 08.87 | qB | |||
15 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.88 | qB | |||
16 | Stela MackováStela Macková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.89 | qB | |||
17 | 76 | Tereza HavelkováTereza Havelková | 12 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.92 | |||
18 | Barbora HoláBarbora Holá | 10 | Atletika Jesenice, z.s. | 7 | 08.97 | ||||
19 | 232 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 3 | PB 08.98 | |||
20 | Urminská DenisaUrminská Denisa | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.00 | ||||
21 | Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová | 10 | TJ Neratovice | 5 | 09.02 | ||||
22 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 10 | Atletika Jesenice, z.s. | 5 | PB 09.04 | ||||
23 | 84 | Nela HudecováNela Hudecová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.13 | |||
24 | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 4 | 09.14 | ||||
25 | Adéla OborníkováAdéla Oborníková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | PB 09.20 | ||||
26 | Anna NečasováAnna Nečasová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 09.22 | ||||
26 | Eliška TurkováEliška Turková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 1 | 09.22 | ||||
28 | Daniela StehlíkováDaniela Stehlíková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 09.25 | ||||
29 | Natalie KasíkováNatalie Kasíková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | PB 09.26 | ||||
29 | Nela VyskočilováNela Vyskočilová | 12 | Atletika Jesenice, z.s. | 3 | PB 09.26 | ||||
31 | 49 | Ella PoliakováElla Poliaková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 09.30 | |||
32 | Lora MladenovLora Mladenov | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.31 | ||||
32 | Karolína RebrijKarolína Rebrij | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | PB 09.31 | ||||
34 | Adéla ČervenkováAdéla Červenková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.36 | ||||
35 | Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 09.37 | ||||
36 | Markéta ČernáMarkéta Černá | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 8 | PB 09.40 | ||||
36 | 65 | Nela MenclováNela Menclová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 09.40 | |||
38 | Marie Anna JanáčkováMarie Anna Janáčková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 09.43 | ||||
39 | 29 | Andrea MoraruAndrea Moraru | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | 09.48 | |||
40 | Emílie DupalováEmílie Dupalová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 09.50 | ||||
41 | Karolína BohuslavickáKarolína Bohuslavická | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 09.51 | ||||
42 | Sofija KraveckáSofija Kravecká | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | PB 09.54 | ||||
43 | 53 | Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | PB 09.64 | |||
44 | Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 4 | PB 09.66 | ||||
44 | 232 | Adéla RosickáAdéla Rosická | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 09.66 | |||
44 | Viktorie TrousilováViktorie Trousilová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 09.66 | ||||
44 | Anežka KoderováAnežka Koderová | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 09.66 | ||||
48 | Nela HajnáNela Hajná | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | 09.74 | ||||
49 | Laura OcáskováLaura Ocásková | 11 | Atletika Jesenice, z.s. | 4 | 09.75 | ||||
50 | Aneta SoučkováAneta Součková | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 3 | 09.76 | ||||
51 | Amálie KučerováAmálie Kučerová | 12 | TJ Neratovice | 7 | 09.79 | ||||
52 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 7 | PB 09.83 | ||||
53 | Anna ŽižkováAnna Žižková | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | PB 09.84 | ||||
54 | Alena RatmanAlena Ratman | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 09.86 | ||||
55 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 2 | PB 09.92 | ||||
55 | Elise Nadine CarlsonElise Nadine Carlson | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 09.92 | ||||
57 | Anna KernerováAnna Kernerová | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 09.93 | ||||
58 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 2 | PB 09.94 | ||||
59 | Klára UhrováKlára Uhrová | 12 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 5 | PB 09.99 | ||||
60 | 233 | Nina ŠtěpánováNina Štěpánová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 10.00 | |||
61 | Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková | 11 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 8 | 10.02 | ||||
61 | Magdalena HokeMagdalena Hoke | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | 10.02 | ||||
63 | Julie KadlecováJulie Kadlecová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.05 | ||||
64 | Barbora KuchařováBarbora Kuchařová | 12 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10.06 | ||||
65 | Alice LipoldováAlice Lipoldová | 10 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 10.10 | ||||
66 | Kristýna JackováKristýna Jacková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.14 | ||||
67 | Agáta GrofováAgáta Grofová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 10.15 | ||||
68 | Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 10.16 | ||||
69 | 11 | Kristýna ŘíhováKristýna Říhová | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | 10.17 | |||
70 | Tereza KrálováTereza Králová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 10.26 | ||||
71 | Tereza HruškováTereza Hrušková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.30 | ||||
72 | Ella NavrátilováElla Navrátilová | 11 | AK Sokol Nehvizdy | 2 | 10.37 | ||||
73 | Nikola KotalováNikola Kotalová | 11 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 10.40 | ||||
74 | Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 10.73 |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pá, 5.5.2023 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | SB 08.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ela UlrichováEla Ulrichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | SB 08.36 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Evelína SamkováEvelína Samková | 10 | TJ Neratovice | 4 | 08.39 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Berenika HokeBerenika Hoke | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 8 | SB 08.45 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta ValentováAneta Valentová | 11 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.46 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková | 10 | TJ Spartak Čelákovice,z.s. | 2 | 08.50 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 68 | Nela KrojidlováNela Krojidlová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 7 | 08.62 | 4.00 | ||||||||||||
8 | Linda KalašováLinda Kalašová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.69 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 5.5.2023 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | SB 08.70 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Tatiana NeradováTatiana Neradová | 10 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.73 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina ModrákováKateřina Modráková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | 08.75 | ||||||||||||||
4 | Stela MackováStela Macková | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 8 | SB 08.82 | ||||||||||||||
5 | Nela KocourkováNela Kocourková | 11 | Atletika Čelákovice z.s. | 3 | 08.83 | ||||||||||||||
6 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | SB 08.84 | ||||||||||||||
7 | Ella PischnothováElla Pischnothová | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | SB 08.85 | ||||||||||||||
8 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 7 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |