Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

3.kolo mladšího žactva

Stará Boleslav (9. 6. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 9.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NavrátilPavel Navrátil 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 09.04 QA
2 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 09.06 qB
3 78 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.21 qB
4 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.29 qB
5 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.51
6 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 09.75
7 Adam HájekAdam Hájek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 10.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 9.6.2023 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.43 QA
2 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.71 qA
3 75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.75 qA
4 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 09.08 qB
5 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.09 qB
6 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.47
7 Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 9.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.12
2 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.51 QA
3 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.85 qA
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.49
5 558 Marek SeidlMarek Seidl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.51
MS Hynek JungmannHynek Jungmann 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.76
MS Vilém JungmannVilém Jungmann 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 9.6.2023 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.71 QA
2 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.39
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.59
4 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.61
5 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 09.69
6 228 Matěj KrálMatěj Král 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.90
7 Sebastian ŠturmaSebastian Šturma 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 10.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 9.6.2023 - 16:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.72 QA
2 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.96 qB
3 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 09.15 qB
4 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.17 qB
5 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 09.57
6 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 09.58
7 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.12
2 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.43 QA
3 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.51 QA
4 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.71 qA
4 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.71 QA
6 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.72 QA
7 75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.75 qA
8 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.85 qA
9 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.96 qB
10 Pavel NavrátilPavel Navrátil 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 PB 09.04 QA
11 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 09.06 qB
12 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 09.08 qB
13 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.09 qB
14 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 09.15 qB
15 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.17 qB
16 78 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.21 qB
17 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.29 qB
18 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.39
19 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.47
20 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.49
21 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.51
21 558 Marek SeidlMarek Seidl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.51
23 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 09.57
24 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 09.58
25 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 09.59
26 Antony KazdaAntony Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.61
27 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 09.69
28 Marian FrantíkMarian Frantík 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 09.75
29 Hynek JungmannHynek Jungmann 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.76
30 Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 09.79
31 228 Matěj KrálMatěj Král 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.90
32 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 10.16
33 Adam HájekAdam Hájek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 10.19
34 Sebastian ŠturmaSebastian Šturma 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 10.25
35 Vilém JungmannVilém Jungmann 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.95

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 9.6.2023 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 08.49 11.00
2 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 SB 08.63 9.00
3 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.73 8.00
4 Jan VeselýJan Veselý 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.80 7.00
5 Pavel NavrátilPavel Navrátil 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 SB 08.84 6.00
6 Adam NoskaAdam Noska 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 08.85 5.00
7 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.91 4.00
75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 9.6.2023 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 2 SB 08.95 2.00
2 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.97 1.00
3 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.21
4 Vojtěch MichnaVojtěch Michna 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.32
5 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 09.37
6 Jan NovákJan Novák 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.42
7 78 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.45
8 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 08.84 QA
2 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.86 qB
3 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
4 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.21
5 177 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.30
6 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.32
7 102 Nikol UrbanováNikol Urbanová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.39 QA
2 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.68 qB
3 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.88
4 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
5 230 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.37
6 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.67
7 Lucie MattiviLucie Mattivi 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.43 QA
2 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 08.56 qB
3 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.95
4 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.35
5 Andrea MoraruAndrea Moraru 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.44
6 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 09.70
7 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.42 QA
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.43 qA
3 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.50 qA
4 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.75 qB
5 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78 qB
6 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 08.81 qB
7 233 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.17
8 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.52 QA
2 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.68 qB
3 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.06
4 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.26
5 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 09.46
6 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.65
7 167 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.71
8 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.42 QA
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 08.78 qB
3 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.19
4 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.28
5 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 09.63
6 Emílie DupalováEmílie Dupalová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.73
7 160 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 9.6.2023 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.02
MS 154 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.00
MS Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.39
MS Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.84
MS Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.16
MS Nikola KotalováNikola Kotalová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.23
MS Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 10.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.02
2 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.39 QA
3 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 08.42 QA
3 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 08.42 QA
5 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.43 QA
5 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.43 qA
7 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 08.50 qA
8 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.52 QA
9 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 08.56 qB
10 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.68 qB
10 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.68 qB
12 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.75 qB
13 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78 qB
13 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 08.78 qB
15 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 08.81 qB
16 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 08.84 QA
17 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.86 qB
18 Tereza RočkováTereza Ročková 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.88
19 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
20 Kristýna KrausováKristýna Krausová 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 08.95
21 154 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.00
22 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.06
23 Eliška BeranováEliška Beranová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.17
23 233 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 PB 09.17
25 Adéla OborníkováAdéla Oborníková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.19
26 Ella PoliakováElla Poliaková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.21
27 Natálie KasíkováNatálie Kasíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.26
28 Anna LulováAnna Lulová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.28
29 177 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 09.30
30 Karla BurdováKarla Burdová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 09.32
31 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.35
32 230 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 09.37
33 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.39
34 Andrea MoraruAndrea Moraru 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 09.44
35 Kateřina MádlováKateřina Mádlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 09.46
36 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 09.63
37 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.65
38 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 09.67
39 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 PB 09.70
40 167 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.71
41 Emílie DupalováEmílie Dupalová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 09.73
42 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 09.74
43 102 Nikol UrbanováNikol Urbanová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 09.76
43 Lucie MattiviLucie Mattivi 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 09.76
45 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.77
46 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 09.84
47 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 09.86
48 160 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 09.95
49 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.16
50 Nikola KotalováNikola Kotalová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 10.23
51 Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 10.48

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 9.6.2023 - 17:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 SB 08.37 11.00
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.44 9.00
3 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 SB 08.48 8.00
4 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.50 7.00
5 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.65 6.00
6 Nela KrojidlováNela Krojidlová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.66 5.00
7 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 SB 08.72 4.00
8 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.86 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 9.6.2023 - 17:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 08.64 2.00
2 Rozálie BlažkováRozálie Blažková 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 SB 08.72 1.00
3 Kateřina ModrákováKateřina Modráková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 08.73
4 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.78
5 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.83
6 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.85
7 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.86
8 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.05
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.92 11.00
2 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.25 9.00
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 20.70 8.00
4 71 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.91 7.00
5 223 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 PB 21.21 6.00
6 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 21.36 5.00
7 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.55 3.00
8 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.29
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.99 2.00
2 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 22.16
3 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.88
4 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.65
5 560 Martin ČernýMartin Černý 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.80
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 9.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 22.02 1.00
2 79 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.66
3 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 22.67
4 250 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.67
5 Lukáš HolýLukáš Holý 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 23.76
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 9.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.42
2 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 23.43
3 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 24.08
4 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 24.19
5 Jan RobenekJan Robenek 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 24.38
6 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.41
7 Hynek JungmannHynek Jungmann 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.66
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 9.6.2023 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 21.48 4.00
2 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.66
3 215 Jan ŠkabradaJan Škabrada 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 23.15
4 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.81
5 Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 24.93
6 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.68
7 Michal SmažilMichal Smažil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.04
8 Vilém JungmanVilém Jungman 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.06
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 18.92 11.00
2 Vojtěch HlaváčekVojtěch Hlaváček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.25 9.00
3 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 20.70 8.00
4 71 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.91 7.00
5 223 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 PB 21.21 6.00
6 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 21.36 5.00
7 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 21.48 4.00
8 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.55 3.00
9 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 21.99 2.00
10 70 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 22.02 1.00
11 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 22.16
12 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.29
13 Jakub KučeraJakub Kučera 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.42
14 79 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.66
14 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 22.66
16 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 22.67
17 Richard NovákRichard Novák 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 22.88
18 215 Jan ŠkabradaJan Škabrada 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 23.15
19 Oliver PastorekOliver Pastorek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 23.43
20 Lukáš MihuleLukáš Mihule 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 23.65
21 250 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.67
22 Lukáš HolýLukáš Holý 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 23.76
23 560 Martin ČernýMartin Černý 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.80
24 Ondřej SimandlOndřej Simandl 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.81
25 Matěj KafkaMatěj Kafka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 24.08
26 Jan PilnáčekJan Pilnáček 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 24.19
27 Jan RobenekJan Robenek 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 8 24.38
28 Marek LapišMarek Lapiš 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.41
29 Hynek JungmannHynek Jungmann 13 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 24.66
30 Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 24.93
31 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.68
32 Michal SmažilMichal Smažil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.04
33 Vilém JungmanVilém Jungman 15 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.06

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 19.31
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.21 11.00
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.48 9.00
4 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 20.62 8.00
5 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 20.97 6.00
6 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.71
7 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 22.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.67 7.00
2 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 21.14 5.00
3 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.28 2.00
4 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 21.52
5 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.82
6 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.86
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.28
2 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 23.30
3 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.31
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 23.47
5 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 23.57
6 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 23.98
7 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.43
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 23.87
2 Emílie DupalováEmílie Dupalová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 23.93
3 Stela BystroňováStela Bystroňová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 24.04
4 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 24.32
5 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.80
6 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 25.08
7 Nela ZoulováNela Zoulová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 25.20
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 8 PB 21.27 3.00
2 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.77
3 Nela KocourkováNela Kocourková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 22.06
4 208 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 22.41
5 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.69
6 Nela HajnáNela Hajná 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.03
7 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 24.07
8 156 Julie KadlecováJulie Kadlecová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.99
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 21.18 4.00
2 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 21.43 1.00
3 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 21.72
4 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.38
5 Andrea MoraruAndrea Moraru 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.41
6 Alice LipoldováAlice Lipoldová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.96
7 178 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 25.07
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 9.6.2023 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 154 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.50
2 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 21.86
MS Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.81
MS Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.65
MS Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.82
MS Nikola KotalováNikola Kotalová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 25.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 19.31
2 Aneta ValentováAneta Valentová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 20.21 11.00
3 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.48 9.00
4 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 20.62 8.00
5 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 20.67 7.00
6 Tatiana NeradováTatiana Neradová 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 20.97 6.00
7 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 21.14 5.00
8 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1 PB 21.18 4.00
9 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 8 PB 21.27 3.00
10 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.28 2.00
11 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 21.43 1.00
12 154 Aneta UjváriováAneta Ujváriová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.50
13 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 21.52
14 Stela MackováStela Macková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.71
15 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 21.72
16 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 21.77
17 Ella PischnothováElla Pischnothová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 21.82
18 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 21.86
18 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 21.86
20 Nela KocourkováNela Kocourková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 2 PB 22.06
21 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 22.28
21 Soňa ŠavelováSoňa Šavelová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 22.28
23 208 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 22.41
24 Sabina HorákováSabina Horáková 13 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.81
25 Anna NečasováAnna Nečasová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 23.30
26 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 23.31
27 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 23.47
28 Lora MladenovLora Mladenov 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 PB 23.57
29 Amálie KučerováAmálie Kučerová 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.69
30 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 23.87
31 Emílie DupalováEmílie Dupalová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 23.93
32 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 23.98
33 Nela HajnáNela Hajná 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 24.03
34 Stela BystroňováStela Bystroňová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 24.04
35 Sofija KraveckáSofija Kravecká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 24.07
36 Laura OcáskováLaura Ocásková 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 3 PB 24.32
37 Nikol PraženkováNikol Praženková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.38
38 Andrea MoraruAndrea Moraru 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.41
39 Sofie FilípkováSofie Filípková 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.43
40 Kristýna JackováKristýna Jacková 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 24.65
41 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 24.80
42 Tereza KrálováTereza Králová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.82
43 Alice LipoldováAlice Lipoldová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.96
44 178 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 25.07
45 Magdalena HokeMagdalena Hoke 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 PB 25.08
46 Nela ZoulováNela Zoulová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 25.20
47 Nikola KotalováNikola Kotalová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 25.72
48 156 Julie KadlecováJulie Kadlecová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 25.99

600 m - Ml. žáci

(pá, 9.6.2023 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 70 Václav KadlecVáclav Kadlec 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice PB 1:40.02 11.00
2 75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice PB 1:47.05 9.00
3 245 Jakub SzökeJakub Szöke 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1:49.86 8.00
4 71 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:49.87 7.00
5 560 Martin ČernýMartin Černý 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:50.19 6.00
6 83 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1:50.22 5.00
7 78 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:55.70 4.00
8 79 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:56.70 3.00
9 77 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 1:56.97 2.00
10 215 Jan ŠkabradaJan Škabrada 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.06 1.00
11 558 Marek SeidlMarek Seidl 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1:58.28
12 223 Dušan ZambojDušan Zamboj 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1:58.29
13 217 Filip MatoušekFilip Matoušek 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:03.44
14 220 Jakub Jan ŠilhavýJakub Jan Šilhavý 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2:06.68
15 80 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:08.10
16 250 Tobiáš TóthTobiáš Tóth 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:16.79
17 218 Patrik SládekPatrik Sládek 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:19.22
18 229 Lukáš NetíkLukáš Netík 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2:22.79
19 228 Matěj KrálMatěj Král 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:26.40
Celkem 19 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 249 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 1:54.55 9.00
2 175 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 1:59.45 6.00
3 236 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 2:00.45 4.00
4 233 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 2:00.86 3.00
5 112 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 15 2:01.19 2.00
6 247 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 2:01.74 1.00
7 230 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:01.84
8 248 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:03.51
9 232 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 2:04.99
10 102 Nikol UrbanováNikol Urbanová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 2:09.25
11 179 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 14 2:10.89
12 216 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:11.30
13 107 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 10 2:14.13
14 208 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 2:18.41
15 164 Lucie FendrychováLucie Fendrychová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:19.57
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 165 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 PB 1:53.44 11.00
2 162 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 PB 1:55.17 8.00
3 115 Dominika DubováDominika Dubová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 1:57.89 7.00
4 173 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:00.32 5.00
5 177 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:05.85
6 109 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:08.02
7 178 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 2:08.34
8 160 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:08.75
9 167 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:08.89
10 151 Ella NavrátilováElla Navrátilová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 2:12.74
11 156 Julie KadlecováJulie Kadlecová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:19.92
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 165 Hana KrátkáHana Krátká 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 PB 1:53.44 11.00
2 249 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 PB 1:54.55 9.00
3 162 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 9 PB 1:55.17 8.00
4 115 Dominika DubováDominika Dubová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 1:57.89 7.00
5 175 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 1:59.45 6.00
6 173 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková 12 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12 2:00.32 5.00
7 236 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 2:00.45 4.00
8 233 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 2:00.86 3.00
9 112 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 15 2:01.19 2.00
10 247 Adéla PražákováAdéla Pražáková 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 2:01.74 1.00
11 230 Adéla RosickáAdéla Rosická 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 2:01.84
12 248 Antonie MaláAntonie Malá 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:03.51
13 232 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 2:04.99
14 177 Veronika ZámečníkováVeronika Zámečníková 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:05.85
15 109 Eliška StupkováEliška Stupková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:08.02
16 178 Kristýna ŘíhováKristýna Říhová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 2:08.34
17 160 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 2:08.75
18 167 Anežka KoderováAnežka Koderová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:08.89
19 102 Nikol UrbanováNikol Urbanová 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 9 2:09.25
20 179 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 14 2:10.89
21 216 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 11 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 8 PB 2:11.30
22 151 Ella NavrátilováElla Navrátilová 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 2:12.74
23 107 Beáta BohuslavováBeáta Bohuslavová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 10 2:14.13
24 208 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 13 2:18.41
25 164 Lucie FendrychováLucie Fendrychová 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11 2:19.57
26 156 Julie KadlecováJulie Kadlecová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 2:19.92

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NavrátilPavel Navrátil 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.69 8.00
2 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 11.33 5.00
3 77 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 11.90 2.00
4 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 12.09 1.00
5 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 13.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.24 11.00
2 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.64 9.00
3 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 11.15 7.00
4 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.17 6.00
5 75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.39 4.00
6 83 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 11.52 3.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 09.24 11.00
2 David RottDavid Rott 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.64 9.00
3 Pavel NavrátilPavel Navrátil 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 10.69 8.00
4 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 11.15 7.00
5 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 11.17 6.00
6 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 11.33 5.00
7 75 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.39 4.00
8 83 Vilém BurdilVilém Burdil 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 PB 11.52 3.00
9 77 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 11.90 2.00
10 Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 12.09 1.00
11 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 13.63

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 09.92 11.00
2 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 10.10 9.00
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.28 8.00
4 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.63 1.00
5 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 11.03 5.00
2 112 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 11.15 4.00
3 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 11.16 3.00
4 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 11.81
5 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 14.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 9.6.2023 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.25 2.00
2 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 PB 12.30
3 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 12.37
4 236 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 12.50
5 179 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 13.12
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 9.6.2023 - 16:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 10.33 7.00
2 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.70 6.00
3 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 12.28
4 Ema StudenáEma Studená 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.46
5 232 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 12.66
MS Vanessa VackováVanessa Vacková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 13.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 09.92 11.00
2 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 10.10 9.00
3 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.28 8.00
4 Tanya KužmováTanya Kužmová 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 10.33 7.00
5 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.70 6.00
6 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 11.03 5.00
7 112 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 PB 11.15 4.00
8 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 PB 11.16 3.00
9 Eliška JordánováEliška Jordánová 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.25 2.00
10 Nela UjváriováNela Ujváriová 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 11.63 1.00
11 Denisa UrminskáDenisa Urminská 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.72
12 Andrea BěhalováAndrea Běhalová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 11.81
13 Nela MenclováNela Menclová 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 12.28
14 Linda FriedlováLinda Friedlová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 4 PB 12.30
15 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 12.37
16 Ema StudenáEma Studená 12 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.46
17 236 Agáta RadilováAgáta Radilová 11 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 5 PB 12.50
18 232 Viktorie SlavíkováViktorie Slavíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 12.66
19 Vanessa VackováVanessa Vacková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 7 13.00
20 179 Hana JaníčkováHana Janíčková 10 Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 13.12
21 Adéla DvorskáAdéla Dvorská 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 14.74

4 x 60 m - Ml. žáci

(pá, 9.6.2023 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváček, Koláček, Novák, Matrtaj Hlaváček, Koláček, Novák, Matrtaj Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 35.70 11.00
2 Pilnáček, Mikulecký, Robenek, Szöke Pilnáček, Mikulecký, Robenek, Szöke Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 35.71 9.00
3 Novák, Kazda, Rambousek, Pokorný Novák, Kazda, Rambousek, Pokorný Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 36.00 8.00
4 Fijala, Klauda, Frantík, Kazda Fijala, Klauda, Frantík, Kazda Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 36.16 7.00
5 Stoklasa, Marhoul, Kafka, Matoušek Stoklasa, Marhoul, Kafka, Matoušek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 37.73 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 9.6.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšilová, Modráková, Šupová, Vysloužilová Pospíšilová, Modráková, Šupová, Vysloužilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 32.90 11.00
2 Valentová, Urminská, Ročková, Neradová Valentová, Urminská, Ročková, Neradová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.06 9.00
3 Bergerová, Dalíková, Kalašová, Vojpichová Bergerová, Dalíková, Kalašová, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 33.50 8.00
4 249 Hladká, Mücková, Nečasová, Poliaková Hladká, Mücková, Nečasová, Poliaková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 34.60 7.00
5 Krausová, Mádlová, Radilová, Formánková Krausová, Mádlová, Radilová, Formánková Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 35.81 5.00
6 115 Dubová, Hajná, Horáčková, Hudecová Dubová, Hajná, Horáčková, Hudecová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 36.76 3.00
7 Beranová, Kučerová, Filípková, Studená Beranová, Kučerová, Filípková, Studená TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 37.34 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 9.6.2023 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Macková, Pischnothová, Opavová, Šavelová Macková, Pischnothová, Opavová, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 34.63 6.00
2 Alla, Jordánová, Koderová, Zámečníková Alla, Jordánová, Koderová, Zámečníková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 36.63 4.00
3 156 Kadlecová, Kričfalušiová, Praženková, Říhová Kadlecová, Kričfalušiová, Praženková, Říhová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 38.32 1.00
4 179 Janíčková, Ocásková, Kerkhoff, Vacková Janíčková, Ocásková, Kerkhoff, Vacková Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 38.40
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšilová, Modráková, Šupová, Vysloužilová Pospíšilová, Modráková, Šupová, Vysloužilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 32.90 11.00
2 Valentová, Urminská, Ročková, Neradová Valentová, Urminská, Ročková, Neradová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.06 9.00
3 Bergerová, Dalíková, Kalašová, Vojpichová Bergerová, Dalíková, Kalašová, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 33.50 8.00
4 249 Hladká, Mücková, Nečasová, Poliaková Hladká, Mücková, Nečasová, Poliaková AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 34.60 7.00
5 Macková, Pischnothová, Opavová, Šavelová Macková, Pischnothová, Opavová, Šavelová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 34.63 6.00
6 Krausová, Mádlová, Radilová, Formánková Krausová, Mádlová, Radilová, Formánková Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 1 35.81 5.00
7 Alla, Jordánová, Koderová, Zámečníková Alla, Jordánová, Koderová, Zámečníková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 36.63 4.00
8 115 Dubová, Hajná, Horáčková, Hudecová Dubová, Hajná, Horáčková, Hudecová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 36.76 3.00
9 Beranová, Kučerová, Filípková, Studená Beranová, Kučerová, Filípková, Studená TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 37.34 2.00
10 156 Kadlecová, Kričfalušiová, Praženková, Říhová Kadlecová, Kričfalušiová, Praženková, Říhová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 38.32 1.00
11 179 Janíčková, Ocásková, Kerkhoff, Vacková Janíčková, Ocásková, Kerkhoff, Vacková Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s. 6 38.40

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,54 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 Body
1 Adam NoskaAdam Noska
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 9 1.46 - - - - o o o o o o o o - xxx 11.00
2 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 1.43 - - o o xo o xo o o xo o xxx 9.00
3 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 3 PB 1.37 - - o o o o xo o o xxx 8.00
4 245 Jakub SzökeJakub Szöke
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
10 6 1.29 - - o o o o o xxx 7.00
5 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 2 SB 1.29 - - o o o xo o xxx 6.00
6 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 1 PB 1.25 - - o o xo xxo xxx 5.00
7 80 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 7 1.15 - - o o xxx 4.00
8 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 5 PB 1.15 - - xxo o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 9.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,37 1,40 1,43 1,45 1,47 1,49 1,51 1,53 1,55 1,60 1,63 1,65 1,67 1,69 Body
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 13 1.60 - - - - - o - o o o - - - - xxo xo xxx 11.00
2 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 1.43 - - - - - o o o o xxx 9.00
3= Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 10 1.40 - - o xo o o o xxo xxx 7.50
3= Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 9 PB 1.40 o o o o o o xo xxo xxx 7.50
5 Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 4 PB 1.37 o o o o o xxo xxo xxx 6.00
6 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 11 1.33 - - - - o o xxx 5.00
7 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 8 1.33 o o o o o xo xxx 4.00
8= Denisa UrminskáDenisa Urminská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 7 1.25 o o o xo xxx 2.50
8= Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 6 PB 1.25 o o o xo xxx 2.50
10 Eliška JordánováEliška Jordánová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2 PB 1.25 o o xo xxo xxx 1.00
Karla BurdováKarla Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 1 NM xxx
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (pá, 9.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 18 PB 5.34 11.00
2 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 15 PB 4.62 9.00
3 David RottDavid Rott
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 16 4.55 8.00
4 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 17 4.45 7.00
5 Robin ČechlovskýRobin Čechlovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 13 4.43 6.00
6 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 12 4.37 5.00
7 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 7 PB 4.27 4.00
8 Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 4.20 2.00
9 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 14 4.16 1.00
10 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 5 4.12
11 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 11 4.09
12 Jan NovákJan Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 9 4.05
13 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
10 4 4.00
14 David LuňákDavid Luňák
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 1 3.78
15 Lukáš MihuleLukáš Mihule
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 2 3.77
16 Ondřej SimandlOndřej Simandl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 8 3.72
Celkem 16 závodníků
Skupina 02 (pá, 9.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NavrátilPavel Navrátil
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 6 PB 4.26 3.00
2 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 1 SB 4.06
3 Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 16 PB 4.03
4 Marian FrantíkMarian Frantík
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 2 PB 3.97
5= Jaroslav ŠustrJaroslav Šustr
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 9 PB 3.91
5= 78 Matyáš MaryskoMatyáš Marysko
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 4 PB 3.91
7 Michal SmažilMichal Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 15 PB 3.71
8 Marek LapišMarek Lapiš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 17 3.61
9= Adam HájekAdam Hájek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 18 3.49
9= Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 11 PB 3.49
11 Kryštof PokornýKryštof Pokorný
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 PB 3.45
12 217 Filip MatoušekFilip Matoušek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 13 3.43
13 Sebastian ŠturmaSebastian Šturma
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 8 PB 3.13
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 16 PB 4.80 -0.4 m/s 11.00
2 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 17 PB 4.79 +0.4 m/s 9.00
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 20 4.74 +1.9 m/s 8.00
4 Kateřina ModrákováKateřina Modráková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 18 4.65 +1.1 m/s 7.00
5 Nela KocourkováNela Kocourková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 14 4.64 +2.1 m/s 6.00
6 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 19 4.57 +0.8 m/s 5.00
7 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 16 4.55 +1.1 m/s 4.00
8 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 13 4.53 +1.1 m/s 3.00
9 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 11 4.36 +0.1 m/s 2.00
10 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 15 4.33 +2.1 m/s 1.00
11 Natálie HolomojováNatálie Holomojová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 1 4.28 +2.5 m/s
12 162 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 12 4.22 +1.3 m/s
13 Eliška BeranováEliška Beranová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 5 4.10 +1.6 m/s
14 Klára VokáčováKlára Vokáčová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 8 4.08 +1.0 m/s
15 Nela MenclováNela Menclová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3 4.05 +2.2 m/s
16= Nikola MajerováNikola Majerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 10 4.02 +0.0 m/s
16= Soňa ŠavelováSoňa Šavelová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4 4.02 +1.2 m/s
18 Lora MladenovLora Mladenov
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 7 3.87 +0.8 m/s
19 Adéla OborníkováAdéla Oborníková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 2 3.78 +1.5 m/s
20 Stela MackováStela Macková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 3.64 +1.2 m/s
Celkem 20 závodníků
Skupina 02 (pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Kristýna ŠkrhováKristýna Škrhová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 7 PB 4.29 -
1= Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 28 PB 4.29 -
3 Rozálie BlažkováRozálie Blažková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 2 PB 4.23 -
4 Tereza RočkováTereza Ročková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 6 PB 4.14 -
5 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 29 PB 4.05 -
6 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 27 3.98 -
7 173 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 22 PB 3.80 -
8 Linda FriedlováLinda Friedlová
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
11 19 PB 3.77 -
9 Lucie MattiviLucie Mattivi
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 PB 3.74 -
10 Sofie ŠtrymplováSofie Štrymplová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 20 3.68 -
11= Andrea BěhalováAndrea Běhalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 25 3.67 -
11= Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 17 PB 3.67 -
13 Emílie DupalováEmílie Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 18 3.62 -
14 Anna LulováAnna Lulová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 21 3.61 -
15 Sofija KraveckáSofija Kravecká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 PB 3.60 -
16 Natálie KasíkováNatálie Kasíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 1 PB 3.51 -
17 Nela HajnáNela Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15 3.45 -
18 109 Eliška StupkováEliška Stupková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 10 PB 3.42 -
19 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 14 3.28 -
20 151 Ella NavrátilováElla Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 5 PB 3.27 -
21 Zoe KerkhoffZoe Kerkhoff
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
11 4 PB 3.11 -
22 Nela ZoulováNela Zoulová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 8 2.95 -
23 Alice LipoldováAlice Lipoldová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 2.86 -
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 9.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tanya KužmováTanya Kužmová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 21 10.71 11.00
2 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 19 PB 10.45 9.00
3 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 20 09.97 8.00
4 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 17 PB 09.91 7.00
5 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 18 PB 09.80 6.00
6 165 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 12 PB 09.49 5.00
7 Kristýna KrausováKristýna Krausová
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
10 15 08.86 4.00
8 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 16 08.61 3.00
9 Nikola MajerováNikola Majerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 14 08.09 2.00
10 Stela BystroňováStela Bystroňová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 11 PB 08.04 1.00
11= Adéla DvorskáAdéla Dvorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 13 07.71
11= Vanessa VackováVanessa Vacková
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
10 10 PB 07.71
13 Viktorie TrousilováViktorie Trousilová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 9 07.18
14 248 Antonie MaláAntonie Malá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3 PB 07.04
MS Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 06.25
16 Ema BlechováEma Blechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 7 06.20
17 164 Lucie FendrychováLucie Fendrychová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 6 PB 06.19
18 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1 PB 06.09
19 Andrea MoraruAndrea Moraru
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 4 PB 05.83
20 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 2 PB 04.80
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 18 PB 09.03 11.00
2 70 Václav KadlecVáclav Kadlec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 17 PB 08.75 9.00
3 Jan MatrtajJan Matrtaj
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 19 08.69 8.00
4 71 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 11 PB 08.60 7.00
5 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 16 PB 07.87 6.00
6 Jakub KlaudaJakub Klauda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 9 PB 07.38 5.00
7 David LuňákDavid Luňák
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 14 07.32 4.00
8 560 Martin ČernýMartin Černý
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 13 07.05 3.00
9 Štěpán HerbrychŠtěpán Herbrych
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
10 2 PB 06.78 2.00
10 Viktor ŠkopekViktor Škopek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 06.57 1.00
11 223 Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 8 PB 06.52
12 Radim KobekRadim Kobek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 12 06.50
13 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 15 06.49
14 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 1 PB 06.24
15 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 6 05.56
16 220 Jakub Jan ŠilhavýJakub Jan Šilhavý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 7 05.42
17 Kryštof ZábrodskýKryštof Zábrodský
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 4 PB 05.35
18 218 Patrik SládekPatrik Sládek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 3 PB 04.83
19 Michal SmažilMichal Smažil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 5 04.70
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 PB 12.90 11.00
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 9.6.2023 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 27 47.76 11.00
2 Vojtěch MichnaVojtěch Michna
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 26 47.65 9.00
3 David LuňákDavid Luňák
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 25 45.10 8.00
4 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 23 43.58 7.00
5 Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 22 PB 43.37 6.00
6 Radim KobekRadim Kobek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 21 42.30 5.00
7 Matyáš KoňušíkMatyáš Koňušík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 24 39.68 4.00
8 215 Jan ŠkabradaJan Škabrada
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 19 38.53 3.00
9 79 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 20 37.59 2.00
10 558 Marek SeidlMarek Seidl
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 16 PB 36.52 1.00
11 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 12 PB 35.53
12 Antony KazdaAntony Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 13 PB 34.39
13 Lukáš HolýLukáš Holý
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 17 33.52
14 Jan MatrtajJan Matrtaj
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 18 33.39
15 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 10 PB 31.68
16 Jan RobenekJan Robenek
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
11 7 PB 31.21
17 Adam HájekAdam Hájek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 4 PB 30.06
18 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 1 PB 29.86
19 Oliver PastorekOliver Pastorek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 6 PB 29.76
20 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 15 28.37
21 250 Tobiáš TóthTobiáš Tóth
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 9 PB 28.21
22 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2 PB 27.69
23 Marek LapišMarek Lapiš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 5 PB 27.02
24 Matěj KafkaMatěj Kafka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 11 22.50
25 229 Lukáš NetíkLukáš Netík
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 8 PB 21.44
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 9.6.2023 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Hana KrátkáHana Krátká
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 30 47.21 11.00
2 162 Leontýna PelcováLeontýna Pelcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 28 PB 42.58 9.00
3 Nela KocourkováNela Kocourková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 29 42.38 8.00
4 230 Adéla RosickáAdéla Rosická
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 24 PB 39.37 7.00
5 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 26 PB 38.58 6.00
6 249 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 20 PB 36.16 5.00
7 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 25 PB 35.80 4.00
8 Karla BurdováKarla Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 27 35.13 3.00
9 Stela BystroňováStela Bystroňová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 21 PB 33.80 2.00
10 Nela KrojidlováNela Krojidlová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 33.63 1.00
11 Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 15 PB 33.34
12 175 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 23 31.89
MS Kristýna JackováKristýna Jacková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 17 PB 30.74
14 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 13 SB 30.44
15 Amálie KučerováAmálie Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 11 PB 29.66
16 173 Lucie ŠimůnkováLucie Šimůnková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
12 18 29.58
17 Simona AllaSimona Alla
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 16 28.83
18 Nikola MajerováNikola Majerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 19 26.67
19 Kateřina MádlováKateřina Mádlová
Atletika Jesenice, z.s.Atletika Jesenice, z.s.
11 12 26.64
20 109 Eliška StupkováEliška Stupková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 8 PB 26.27
21 Ema StudenáEma Studená
TJ NeratoviceTJ Neratovice
12 9 PB 26.19
22 216 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 14 26.06
23 Viktorie TrousilováViktorie Trousilová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 22 26.04
24 115 Dominika DubováDominika Dubová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 5 PB 25.45
MS Soňa KaliberkováSoňa Kaliberková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 24.68
26 247 Adéla PražákováAdéla Pražáková
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 7 PB 23.59
27 164 Lucie FendrychováLucie Fendrychová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 6 PB 23.42
28 Marie HorováMarie Horová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
11 2 PB