Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Palestra Kbelská 10

Praha - Kbely (4. 3. 2023)

10 km silnice - Muži

(so, 4.3.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 31:20
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 31:39
3 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 31:40
4 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 31:45
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 32:21
6 Jan MálekJan Málek 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 32:34
7 Daniel VejmelkaDaniel Vejmelka 86 TJ Jablonné nad Orlicí TJ Jablonné nad Orlicí 32:38
8 Petr SoukupPetr Soukup 87 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 32:38
9 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 32:39
11 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 93 TJ ČZU Praha, z.s. TJ ČZU Praha, z.s. 33:02
13 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 33:19
14 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 33:21
15 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 33:22
16 Petr ŠnáblPetr Šnábl 84 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 33:31
17 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 33:33
19 Jakub ExnerJakub Exner 83 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 33:44
20 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 33:58
25 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 34:33
26 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 34:46
27 Milan KrupkaMilan Krupka 03 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 34:53
30 Jakub JílekJakub Jílek 92 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 35:22
31 Jakub HrdinaJakub Hrdina 90 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 35:31
33 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AO TJ Sokol Unhošť AO TJ Sokol Unhošť 35:42
34 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 35:45
35 Libor EremkaLibor Eremka 88 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 35:51
36 Jan ŠunkaJan Šunka 76 SK Babice SK Babice 35:54
37 Václav HladíkVáclav Hladík 93 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 35:57
39 Martin StaněkMartin Staněk 86 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 35:59
43 Pavel ProcházkaPavel Procházka 94 Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce, odd Tělocvičná jednota Sokol na... 36:15
47 Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 36:26
49 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK Děčín ASK Děčín 36:34
50 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 36:41
51 Karel SvobodaKarel Svoboda 85 SK Babice SK Babice 36:44
62 Jan HušákJan Hušák 78 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 37:22
64 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice 37:28
65 Alois KunaAlois Kuna 88 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 37:31
68 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 37:38
71 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, z.s. SKP Nymburk, z.s. 37:42
76 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38:06
78 Milan LangrMilan Langr 81 Štefko Running Team Štefko Running Team 38:09
81 Jan RudolfJan Rudolf 90 Hobby Runners z. s. Hobby Runners z. s. 38:14
82 Pavel MacákPavel Macák 67 TJ Slezan Opava, z.s. TJ Slezan Opava, z.s. 38:14
83 Petr DubjákPetr Dubják 70 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 38:16
89 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika Benešov Atletika Benešov 38:33
Celkem 44 závodníků

10 km silnice - Ženy

(so, 4.3.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 33:35
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 35:31
3 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 35:52
4 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 36:20
5 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 36:43
6 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 37:02
8 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 37:53
9 Denisa KosováDenisa Kosová 91 AC Turnov, z. s. AC Turnov, z. s. 38:17
10 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38:52
11 Lojková Romana RudolfLojková Romana Rudolf 94 Hobby Runners z. s. Hobby Runners z. s. 38:54
12 Lenka KůsováLenka Kůsová 77 TRIATLET Karlovy Vary z.s. TRIATLET Karlovy Vary z.s. 39:02
16 Zuzana BartasováZuzana Bartasová 84 SK Babice SK Babice 40:29
17 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 40:30
18 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 40:49
19 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 40:51
20 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 40:53
24 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 41:34
25 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 41:40
27 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 81 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 42:33
28 Iveta VlčkováIveta Vlčková 83 SK Babice SK Babice 42:43
32 Barbora RadováBarbora Radová 67 Štefko Running Team Štefko Running Team 43:20
36 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 43:52
39 Alfery Hana UrbánkováAlfery Hana Urbánková 82 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 44:28
40 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 44:42
47 Nývltová Eva VrabcováNývltová Eva Vrabcová 86 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s. 45:02
Celkem 25 závodníků