Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo KPD M,Ž,J,D a žactva

Jihlava (29. 4. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 11:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 07.73 11.00
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.21 9.00
3 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 08.29 8.00
4 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.40 6.00
5 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.50 4.00
6 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.87 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 11:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 08.35 7.00
2 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 08.48 5.00
3 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 08.66 3.00
4 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.94
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 09.07
6 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.22
7 Max KoubaMax Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 08.81 2.00
2 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 09.01
3 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 09.26
4 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.35
5 Martin MedMartin Med 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 09.61
6 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.70
7 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 09.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 07.73 11.00
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 08.21 9.00
3 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 08.29 8.00
4 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 08.35 7.00
5 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.40 6.00
6 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 08.48 5.00
7 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.50 4.00
8 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 08.66 3.00
9 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 08.81 2.00
10 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.87 1.00
11 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.94
12 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 09.01
13 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 09.07
14 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.22
15 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 PB 09.26
16 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.35
17 Max KoubaMax Kouba 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.40
18 Martin MedMartin Med 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 09.61
19 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 09.70
20 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 09.87

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.24 13.00
2 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 08.27 11.00
3 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.29 10.00
4 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.38 9.00
5 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 08.53 8.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.54 7.00
7 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 08.58 6.00
8 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.63 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 PB 08.73 4.00
2 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.78 1.00
3 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 08.84
4 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 08.88
5 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 08.89
6 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 09.01
7 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 09.03
8 Melany PikusováMelany Pikusová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.15
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.75 3.00
2 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.76 2.00
3 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.92
4 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.03
5 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.04
6 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.14
7 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 7 09.19
8 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 8 09.48
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 PB 08.89
2 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.97
3 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 09.21
4 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 09.22
5 Julie PiklováJulie Piklová 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.24
6 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.36
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.37
8 Julie ČervenáJulie Červená 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 09.62
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BenešováAgáta Benešová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.19
2 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.22
3 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 09.38
4 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 09.58
5 Jitka AuerováJitka Auerová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 09.63
6 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 09.73
7 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 09.90
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.84
2 Tereza DokulilováTereza Dokulilová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.28
3 Adéla HrbkováAdéla Hrbková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.34
4 Eliška ŠprinclováEliška Šprinclová 08 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 8 09.88
5 Petra KrálíkováPetra Králíková 08 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 10.00
6 Františka ČekalováFrantiška Čekalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 10.49
7 Lucie SvačinováLucie Svačinová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 12.30
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 29.4.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.31
2 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.42
3 Karolína KuřecováKarolína Kuřecová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.58
4 Veronika FatrdlováVeronika Fatrdlová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.72
5 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.92
6 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.08
7 Nikola PešánováNikola Pešánová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.39
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.24 13.00
2 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 08.27 11.00
3 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.29 10.00
4 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.38 9.00
5 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 08.53 8.00
6 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.54 7.00
7 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 08.58 6.00
8 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 08.63 5.00
9 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 PB 08.73 4.00
10 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.75 3.00
11 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 08.76 2.00
12 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.78 1.00
13 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 08.84
13 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 08.84
15 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 08.88
16 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 08.89
16 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 7 PB 08.89
18 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 08.92
19 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.97
20 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 09.01
21 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 09.03
21 Karolína SlabáKarolína Slabá 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.03
23 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 09.04
24 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.14
25 Melany PikusováMelany Pikusová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 09.15
26 Štěpánka HynkováŠtěpánka Hynková 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 7 09.19
26 Agáta BenešováAgáta Benešová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.19
28 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 09.21
29 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 PB 09.22
29 Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.22
31 Julie PiklováJulie Piklová 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 09.24
32 Tereza DokulilováTereza Dokulilová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.28
33 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.31
34 Adéla HrbkováAdéla Hrbková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.34
35 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 PB 09.36
36 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.37
37 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 09.38
38 Natálie JendriskováNatálie Jendrisková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 09.42
39 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 8 09.48
40 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 09.58
40 Karolína KuřecováKarolína Kuřecová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.58
42 Julie ČervenáJulie Červená 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 09.62
43 Jitka AuerováJitka Auerová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 09.63
44 Veronika FatrdlováVeronika Fatrdlová 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.72
45 Natálie BodnarNatálie Bodnar 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 09.73
46 Eliška ŠprinclováEliška Šprinclová 08 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 8 09.88
47 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 09.90
48 Laura DubnováLaura Dubnová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.92
49 Petra KrálíkováPetra Králíková 08 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 10.00
50 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 11 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.08
51 Nikola PešánováNikola Pešánová 11 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.39
52 Františka ČekalováFrantiška Čekalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 10.49
53 Lucie SvačinováLucie Svačinová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 12.30

100 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 11.29 7.00
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 11.48 5.00
3 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.56 4.00
4 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.67 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.29 7.00
2 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 11.69 5.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 11.79 4.00
4 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 12.56 3.00
5 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 12.97 2.00
6 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 PB 13.07 1.00
7 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.32
8 Ladislav JelínekLadislav Jelínek 07 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 13.38
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy

(so, 29.4.2023 - 12:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JuračkováBarbora Juračková 01 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 13.98 7.00
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 14.00 5.00
3 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.23 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 12:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.85 7.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 13.07 5.00
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 13.59 4.00
4 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 14.33 3.00
5 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 14.49 2.00
6 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 14.51 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 12:10) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.50 7.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.02 5.00
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.07 4.00
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 13.19 3.00
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 13.22 2.00
6 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 13.63
7 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.74
Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 12:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 13.29 1.00
2 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.29
3 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 13.59
4 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 14.19
5 Dominika NoskováDominika Nosková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 14.21
6 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.50
7 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 14.58
8 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 15.53
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.50 7.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 13.02 5.00
3 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.07 4.00
4 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 13.19 3.00
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 13.22 2.00
6 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 13.29 1.00
6 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 13.29
8 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 13.59
9 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 13.63
10 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.74
11 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 14.19
12 Dominika NoskováDominika Nosková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 14.21
13 Karolína KohnováKarolína Kohnová 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.50
14 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 14.58
15 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 15.53
Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 DQ

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 PB 18.75 11.00
2 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 19.90 6.50
3 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 20.13 2.50
4 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 20.18 1.00
5 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 20.21
6 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 19.65 8.00
2 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.00 5.00
3 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 20.09 4.00
4 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 20.13 2.50
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.40
6 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 22.07
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:00) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.90 6.50
2 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 20.44
3 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 21.41
4 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 21.46
5 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 21.78
6 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.44
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 14:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HamerskýDavid Hamerský 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 19.00 9.00
2 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 22.00
3 Petr RůžičkaPetr Růžička 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 22.42
4 Matyáš VečeřaMatyáš Večeřa 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.46
5 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 22.55
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 PB 18.75 11.00
2 David HamerskýDavid Hamerský 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 19.00 9.00
3 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 19.65 8.00
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 19.90 6.50
4 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 19.90 6.50
6 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 20.00 5.00
7 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 20.09 4.00
8 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 PB 20.13 2.50
8 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 20.13 2.50
10 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 20.18 1.00
11 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 20.21
12 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 20.40
13 Jakub HálaJakub Hála 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 20.44
14 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 20.88
15 Lukas KučeraLukas Kučera 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 21.41
16 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 21.46
17 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 21.78
18 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 22.00
19 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 22.07
20 Petr RůžičkaPetr Růžička 09 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 22.42
21 Matyáš VečeřaMatyáš Večeřa 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 22.46
22 Stanislav LudvíkStanislav Ludvík 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 22.55
23 Mathias DolníčekMathias Dolníček 10 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 23.44

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 19.11 13.00
2 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 20.38 11.00
3 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.81 10.00
4 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 21.36 6.00
5 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 22.00 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 21.33 7.00
2 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.62 5.00
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.02
4 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 22.39
5 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.81 4.00
2 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.92 2.00
3 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 22.22
4 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 22.48
5 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 22.80
6 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 22.73
2 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 24.97
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 22.79
2 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.87
3 Jitka AuerováJitka Auerová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 23.75
4 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 4 PB 24.07
5 Julie ČervenáJulie Červená 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 24.56
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 21.23 8.00
2 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 21.82 3.00
3 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 22.68
4 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 25.13
5 Františka ČekalováFrantiška Čekalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 25.88
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 29.4.2023 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 20.89 9.00
2 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 22.56
3 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 22.80
4 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 23.49
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 19.11 13.00
2 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 20.38 11.00
3 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 20.81 10.00
4 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 20.89 9.00
5 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 10 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 21.23 8.00
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 21.33 7.00
7 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 PB 21.36 6.00
8 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 21.62 5.00
9 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 21.81 4.00
10 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 21.82 3.00
11 Iveta KratochvílováIveta Kratochvílová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.92 2.00
12 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 22.00 1.00
13 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 22.02
14 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 PB 22.22
15 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 22.39
16 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 22.48
17 Beáta UrbánkováBeáta Urbánková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 22.56
18 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 22.68
19 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 22.73
20 Sofie FialováSofie Fialová 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 22.79
21 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 PB 22.80
21 Eliška PojerováEliška Pojerová 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 22.80
23 Hana KvankováHana Kvanková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 22.87
24 Eliška KinclováEliška Kinclová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 23.03
25 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 23.32
26 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 23.49
27 Jitka AuerováJitka Auerová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 23.75
28 Veronika BaštářováVeronika Baštářová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 4 PB 24.07
29 Julie ČervenáJulie Červená 08 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 24.56
30 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 24.97
31 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 25.13
32 Františka ČekalováFrantiška Čekalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 25.88

200 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 13:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 22.64 7.00
2 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.41 5.00
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 24.18 4.00
Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.18 7.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.43 5.00
3 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 26.34 2.00
4 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 27.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 24.11 4.00
2 Jiří UchytilJiří Uchytil 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 26.10 3.00
3 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 26.91 1.00
4 Hubert ŠvábHubert Šváb 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 31.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 22.18 7.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.43 5.00
3 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 24.11 4.00
4 Jiří UchytilJiří Uchytil 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 26.10 3.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 26.34 2.00
6 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 26.91 1.00
7 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 6 27.23
8 Hubert ŠvábHubert Šváb 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 31.39

200 m - Ženy

(so, 29.4.2023 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 29.59 7.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 26.51 7.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 26.62 5.00
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 27.06 4.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 28.65 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 29.55 2.00
2 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 29.84 1.00
3 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 32.24
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 26.51 7.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 26.62 5.00
3 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 27.06 4.00
4 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 28.65 3.00
5 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 29.55 2.00
6 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 29.84 1.00
7 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 32.24

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.70 7.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 26.69 5.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 26.85 4.00
4 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 27.27 3.00
5 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.99 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 27.41 2.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 29.02
3 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 29.70
4 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 31.69
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.70 7.00
2 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 26.69 5.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 26.85 4.00
4 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 27.27 3.00
5 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 27.41 2.00
6 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 27.99 1.00
7 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 29.02
8 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 29.70
9 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 31.69

800 m - Junioři

(so, 29.4.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 9 PB 2:00.81 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 2:00.90 7.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 2:02.53 5.00
3 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 2:07.45 4.00
4 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 8 PB 2:09.31 3.00
5 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 2:22.25 2.00
6 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 2:32.98 1.00
7 Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:35.28
8 Hubert ŠvábHubert Šváb 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:38.51
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 2:17.62 11.00
2 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:24.64 9.00
3 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:26.88 7.00
4 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 PB 2:33.56 3.00
5 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 7 PB 2:36.93 2.00
6 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 2:38.39 1.00
7 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 2:40.28
8 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 PB 2:50.83
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 David HamerskýDavid Hamerský 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 2:26.31 8.00
2 Jan MalaskaJan Malaska 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:29.25 6.00
3 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 8 PB 2:31.90 5.00
4 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 2:32.86 4.00
5 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:40.13
6 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 2:40.44
7 Martin MedMartin Med 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 3:01.39
8 Vojtěch LiskoVojtěch Lisko 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 3:11.38
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 2:17.62 11.00
2 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:24.64 9.00
3 David HamerskýDavid Hamerský 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 2:26.31 8.00
4 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:26.88 7.00
5 Jan MalaskaJan Malaska 09 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 2:29.25 6.00
6 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 8 PB 2:31.90 5.00
7 František HrochFrantišek Hroch 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 2:32.86 4.00
8 Josef HolemářJosef Holemář 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 PB 2:33.56 3.00
9 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 7 PB 2:36.93 2.00
10 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 2:38.39 1.00
11 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:40.13
12 Tomáš PipaTomáš Pipa 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 8 PB 2:40.28
13 Hubert RyvolaHubert Ryvola 10 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 2:40.44
14 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 PB 2:50.83
15 Martin MedMartin Med 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 3:01.39
16 Vojtěch LiskoVojtěch Lisko 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 3:11.38

800 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:24.04 7.00
2 Alena AugustováAlena Augustová 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 3:01.35 5.00
3 Petra SobotkováPetra Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 3:01.54 4.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 2:27.00 7.00
2 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 2:29.73 5.00
3 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 2:36.09 4.00
4 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 2:45.82 3.00
5 Tereza HrbkováTereza Hrbková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 2:47.89 2.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 2:27.59 13.00
2 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 2:28.52 11.00
3 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 9 2:38.12 10.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 2:38.69 9.00
5 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 2:40.06 8.00
6 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 2:41.03 7.00
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:41.47 6.00
8 Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:51.12 2.00
9 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:53.52 1.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 2:42.25 5.00
2 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 2:45.66 4.00
3 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 2:50.73 3.00
4 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 2:53.61
5 Beáta ZemanováBeáta Zemanová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 3:01.55
6 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 3:07.35
7 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 3:10.93
8 Daniela KubešováDaniela Kubešová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 PB 3:30.04
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 2:27.59 13.00
2 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 2:28.52 11.00
3 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 9 2:38.12 10.00
4 Natálie KřenkováNatálie Křenková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 2:38.69 9.00
5 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 2:40.06 8.00
6 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 2:41.03 7.00
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:41.47 6.00
8 Viktorie NovákováViktorie Nováková 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 PB 2:42.25 5.00
9 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 2:45.66 4.00
10 Laura FrühaufováLaura Frühaufová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 2:50.73 3.00
11 Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 2:51.12 2.00
12 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:53.52 1.00
13 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 2:53.61
14 Beáta ZemanováBeáta Zemanová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 3:01.55
15 Vanessa ŘímalováVanessa Římalová 09 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 3:07.35
16 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 1 PB 3:10.93
17 Daniela KubešováDaniela Kubešová 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 3 PB 3:30.04

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 31.50 9.00
2 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 32.29 8.00
3 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 32.61 7.00
4 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 35.03 6.00
5 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 35.54 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 30.56 11.00
2 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 36.99 4.00
3 Daniel NechvátalDaniel Nechvátal 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 38.69 3.00
4 Filip PlačekFilip Plaček 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 40.44 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 30.56 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 31.50 9.00
3 David ZápařkaDavid Zápařka 08 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 32.29 8.00
4 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 32.61 7.00
5 Filip KorečekFilip Koreček 09 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 35.03 6.00
6 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 35.54 5.00
7 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 36.99 4.00
8 Daniel NechvátalDaniel Nechvátal 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 38.69 3.00
9 Filip PlačekFilip Plaček 09 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 40.44 2.00

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 32.31 13.00
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 32.77 11.00
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.22 9.00
4 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 35.38 6.00
5 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 39.51 1.00
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 33.13 10.00
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 34.90 8.00
3 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 35.31 7.00
4 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 37.04 4.00
5 Nela JedličkováNela Jedličková 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 37.90 2.00
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 4 PB 44.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 10:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 36.88 5.00
2 Adéla HrbkováAdéla Hrbková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 37.76 3.00
3 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 41.13
4 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 42.04
5 Julie SmetanováJulie Smetanová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 44.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 32.31 13.00
2 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 32.77 11.00
3 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 33.13 10.00
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.22 9.00
5 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 34.90 8.00
6 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 35.31 7.00
7 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 35.38 6.00
8 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 36.88 5.00
9 Eliška KomínkováEliška Komínková 09 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 37.04 4.00
10 Adéla HrbkováAdéla Hrbková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 37.76 3.00
11 Nela JedličkováNela Jedličková 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 37.90 2.00
12 Amálie BártíkováAmálie Bártíková 08 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 39.51 1.00
13 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 41.13
14 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 42.04
15 Nikol DoležalováNikol Doležalová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 4 PB 44.35
16 Julie SmetanováJulie Smetanová 10 Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 44.41
Klára HavlišováKlára Havlišová 08 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNF

300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 41.87 7.00
2 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 42.47 5.00
3 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 42.95 4.00
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 2 43.18 3.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 45.52 7.00
2 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 48.72 5.00
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 51.05 3.00
4 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 53.64 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 50.70 4.00
2 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 51.40 2.00
3 Tereza HrbkováTereza Hrbková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 56.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 45.52 7.00
2 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 48.72 5.00
3 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 50.70 4.00
4 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 51.05 3.00
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 51.40 2.00
6 Bára DibelkováBára Dibelková 06 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 53.64 1.00
7 Tereza HrbkováTereza Hrbková 07 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 56.21

400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 67.12 7.00
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 73.93 5.00
3 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 74.82 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žáci

(so, 29.4.2023 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšil, Hroch, Pipa, Doležal Pospíšil, Hroch, Pipa, Doležal TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:58.70 11.00
2 Zápařka, Mareš, Ryvola, Andrejev Zápařka, Mareš, Ryvola, Andrejev TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 3:04.82 9.00
3 Trachtulec, Koreček, Kučera, Ludvík Trachtulec, Koreček, Kučera, Ludvík TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 3:17.53 8.00
4 Daněk, Hála, Zajíček, Kouba Daněk, Hála, Zajíček, Kouba TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 1 3:23.66 7.00
5 Martínek, Krob, Nechvátal, Lisko Martínek, Krob, Nechvátal, Lisko TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 3:25.93 6.00
Auf, Kvapil, Večeřa, Vostal Auf, Kvapil, Večeřa, Vostal TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 6 DQ
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížková, Nikodýmová, Křenková, Nosková Čížková, Nikodýmová, Křenková, Nosková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 3:10.38 13.00
2 Kučerová, Meschková, Kovandová, Ottichová Kučerová, Meschková, Kovandová, Ottichová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:22.44 8.00
3 Hrazánková, Benešová, Nováková, Bártová Hrazánková, Benešová, Nováková, Bártová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 3:24.04 7.00
4 Hálová, Soukupová, Pravečková, Pekařová Hálová, Soukupová, Pravečková, Pekařová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 3:27.10 5.00
Králíková, Kubešová, Sedláčková, Šprinclová Králíková, Kubešová, Sedláčková, Šprinclová Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 NM
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milecová, Plašilová, Kubová, Straková Milecová, Plašilová, Kubová, Straková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 3:14.71 11.00
2 Špačková, Hemzová, Havlíková, Košťálová Špačková, Hemzová, Havlíková, Košťálová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 3:17.29 10.00
3 Moravcová, Moravcová, Bártíková, Karasová Moravcová, Moravcová, Bártíková, Karasová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 3:21.00 9.00
4 Hradová, Jendrisková, Pojerová, Hrbková Hradová, Jendrisková, Pojerová, Hrbková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 3:28.68 4.00
5 Bodnar, Havlišová, Komínková, Fialová Bodnar, Havlišová, Komínková, Fialová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:33.52 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 29.4.2023 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodrážková, Povolná, Vinšová, Hrazánková Vodrážková, Povolná, Vinšová, Hrazánková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 3:27.04 6.00
2 Slabá, Frühaufová, Červená, Čekalová Slabá, Frühaufová, Červená, Čekalová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 3:36.10 2.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Králíková, Kubešová, Sedláčková, Šprinclová Králíková, Kubešová, Sedláčková, Šprinclová Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s... 2 NM
2 Čížková, Nikodýmová, Křenková, Nosková Čížková, Nikodýmová, Křenková, Nosková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 3:10.38 13.00
3 Milecová, Plašilová, Kubová, Straková Milecová, Plašilová, Kubová, Straková TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 3:14.71 11.00
4 Špačková, Hemzová, Havlíková, Košťálová Špačková, Hemzová, Havlíková, Košťálová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 3:17.29 10.00
5 Moravcová, Moravcová, Bártíková, Karasová Moravcová, Moravcová, Bártíková, Karasová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 3:21.00 9.00
6 Kučerová, Meschková, Kovandová, Ottichová Kučerová, Meschková, Kovandová, Ottichová TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:22.44 8.00
7 Hrazánková, Benešová, Nováková, Bártová Hrazánková, Benešová, Nováková, Bártová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 3:24.04 7.00
8 Vodrážková, Povolná, Vinšová, Hrazánková Vodrážková, Povolná, Vinšová, Hrazánková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 3:27.04 6.00
9 Hálová, Soukupová, Pravečková, Pekařová Hálová, Soukupová, Pravečková, Pekařová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 3:27.10 5.00
10 Hradová, Jendrisková, Pojerová, Hrbková Hradová, Jendrisková, Pojerová, Hrbková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 3:28.68 4.00
11 Bodnar, Havlišová, Komínková, Fialová Bodnar, Havlišová, Komínková, Fialová TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:33.52 3.00
12 Slabá, Frühaufová, Červená, Čekalová Slabá, Frühaufová, Červená, Čekalová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 3:36.10 2.00

4 x 400 m - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Koudelík, Absolon, Caha, Šváb Koudelík, Absolon, Caha, Šváb TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí 5 DQ
Celkem 1 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňková, Novotná, Augustová, Říhová Vaňková, Novotná, Augustová, Říhová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 4:33.98 7.00
2 Machovcová, Sobotková, Vrzalová, Waniová Machovcová, Sobotková, Vrzalová, Waniová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 4:42.16 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Neumanová, Mikulášová, Kulhánková, Štorková Neumanová, Mikulášová, Kulhánková, Štorková TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 4:13.20 7.00
2 Bednářová, Doláková, Kocmánková, Pekařová Bednářová, Doláková, Kocmánková, Pekařová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 4:35.79 5.00
3 Zajícová, Hájková, Kyrianová, Dolejšová Zajícová, Hájková, Kyrianová, Dolejšová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 4:57.18 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 2,15 Body
1 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
88 2 SB 1.91 - o - o o xor 7.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
01 3 SB 1.88 o - o xxo o xxx 5.00
3 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
95 1 SB 1.82 xo xo o xxx 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,62 1,66 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 Body
1 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
05 1 PB 1.79 xo o xo o xxo o xxx 7.00
2 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
04 2 SB 1.70 o o o xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,52 1,57 1,62 1,66 1,70 1,73 Body
1 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 SB 1.62 o xo o xxx 7.00
2 Adam ČervinkaAdam Červinka
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 SB 1.52 xo xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,70 Body
1 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 8 PB 1.66 - - - - - - xo xxo o o o xxo o xxx 11.00
2 David ZápařkaDavid Zápařka
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
08 9 PB 1.63 - - - - o o o o xo o o o xxx 9.00
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 7 PB 1.60 - - - - o o o o o xo o xxx 8.00
4 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 6 PB 1.57 - - - - xo xo xo o o o xxx 7.00
5= Petr RůžičkaPetr Růžička
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
09 3 PB 1.35 - - - o xxx 5.50
5= Daniel NechvátalDaniel Nechvátal
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
09 5 PB 1.35 - o o o xxx 5.50
7 Filip PlačekFilip Plaček
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
09 2 PB 1.30 xo o o xxx 4.00
8 Ondřej MarekOndřej Marek
Atletika Jemnice, zapsaný spolek Atletika Jemnice, zapsaný s...
09 1 PB 1.30 o xxo o xxx 3.00
Samuel KoubaSamuel Kouba
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,43 1,47 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 Body
1 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 2 SB 1.57 - o - o xxo xo xxx 7.00
2= Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 3 1.43 o o xxx 4.50
2= Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
05 1 1.43 o o xxx 4.50
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,38 1,43 1,47 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 Body
1 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
06 5 PB 1.54 o o o o o xxx 7.00
2 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
06 7 1.51 o o o xo xxx 5.00
3 Dita SmolováDita Smolová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 4 1.43 o xo xxx 4.00
4 Tereza HrbkováTereza Hrbková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
07 1 PB 1.43 xxo xo xxx 3.00
5 Nina ŠinclováNina Šinclová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 6 1.38 o xxx 2.00
Karolína MichelfeitováKarolína Michelfeitová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 NM xxx
Dominika NoskováDominika Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
07 3 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 29.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 Body
1 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 18 1.53 - - - - - o o o xo o o o xxx 13.00
2 Natálie ŠimrováNatálie Šimrová
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
08 14 PB 1.53 - o o o o o o o o xo o xo xxx 11.00
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 12 PB 1.50 - - - o o o o o o o o xxx 10.00
4 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
08 13 PB 1.50 - - - - - o o o o xxo xxo xxx 9.00
5 Jolana HradováJolana Hradová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
08 15 1.47 - - - o o o o o o o xxx 8.00
6 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 17 1.47 - - - - - - o o o xxo xr 7.00
7 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 16 1.44 - - - - o o o xo o xxx 6.00
8 Tereza MarkováTereza Marková
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 10 PB 1.44 - - - o o o o xo xxo xxx 5.00
9 Karolína PovolnáKarolína Povolná
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 7 PB 1.38 - - o o o o xo xxx 4.00
10 Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 11 1.30 - - - o xo xxx 3.00
11 Sophie PavlíkováSophie Pavlíková
TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s.
09 9 1.30 - o xxo o xo xxx 2.00
12 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
10 6 PB 1.30 - - xo xo xxo xxx 1.00
13 Eliška PojerováEliška Pojerová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
08 4 PB 1.20 xo o o xxx
14 Natali MaternováNatali Maternová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 2 PB 1.15 xo o xx
15 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
09 5 PB 1.15 o xo xxx
16 Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
10 3 PB 1.15 xo xxo xxx
Sofie FialováSofie Fialová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
09 1 NM - xxx
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,81 2,01 2,11 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 Body
MS Tomáš BačákTomáš Bačák
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
01 1 PB 4.31 - - - - - - o - - xxo xo xxx
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
67 2 SB 2.11 o o o xxx 7.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 Body
1 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 4.11 - - - - - o xo xxo o xo xo xxo xxx 7.00
2 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 3.61 - - o xo xo o xxo xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,81 2,91 3,01 3,11 3,21 3,31 3,41 Body
MS Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. TJ VS Tábor, z. s.
01 1 SB 3.21 - xo - - o - xxx
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
05 1 SB 2.11 o o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,31 2,41 2,51 2,61 2,71 2,81 Body
1 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
06 1 SB 2.51 o xo xxo xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 29.4.2023 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,81 2,01 2,11 2,21 2,31 2,41 Body
1 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 2.31 o o o o xxo xxx 13.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 PB 5.81 +0.0 m/s 5.51  -1,00 5.43  -1,40 5.70  -0,90 5.70 5.58  -1,00 5.40  -2,20 5.81  0,00 7.00
2 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
05 PB 5.42 -0.3 m/s x 4.90  -0,90 x 4.90 4.93  -3,30 5.42  -0,30 x 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 29.4.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
07 5 5.69 -1.1 m/s x 5.48  -1,50 5.69  -1,10 5.69 x 5.49  -0,70 x 7.00
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 PB 5.37 -0.7 m/s 5.37  -0,70 5.26  -0,40 5.11  -0,90 5.37 5.29  -0,30 5.30  -0,40 5.02  0,00 5.00
3 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 5.01 +0.0 m/s 4.71  -1,40 4.97  0,00 x 4.97 x 4.31  -0,60 5.01  0,00 4.00
4 Jakub CahaJakub Caha
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 2 PB 4.57 -1.6 m/s 4.57  -1,60 4.34  -0,90 x 4.57 x x 4.26  0,60 3.00
5 Hubert ŠvábHubert Šváb
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 3.93 +0.5 m/s x 3.44  -1,30 3.08  -1,10 3.44 x 3.67  -0,40 3.93  0,50 2.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 29.4.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef HolemářJosef Holemář
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s. Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 9 SB 5.17 +0.0 m/s 5.13  0,00 3.01  -0,40 5.17  0,00 5.17 5.02  0,00 5.11  0,20 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
08 4 PB 5.17 +0.1 m/s 4.94  0,00 4.89  -1,10 4.92  -0,10 4.94 4.93  0,00 5.17  0,10 9.00
3 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 2 SB 5.15 +0.2 m/s 5.09  0,00 4.83  0,00 5.04  0,00 5.09 4.90  -0,10 5.15  0,20 8.00
4 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 19 PB 4.95 -0.1 m/s x 4.87  0,00 4.80  -0,50 4.87 4.70  0,40 4.95  -0,10 7.00
5 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 SB 4.82 +0.0 m/s 4.82  0,00 4.61  0,00 4.70  0,00 4.82 4.62  -1,00 6.00
6 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 10 SB 4.79 -0.3 m/s 4.71  -0,40 4.76  -0,70 4.79  -0,30 4.79 4.59  -0,20 5.00
7 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
08 17 SB 4.77 +0.0 m/s x 4.77  0,00 4.72  -0,60 4.77 4.00
8 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 18 PB 4.64 +0.0 m/s 4.64  0,00 4.51  0,00 4.48  -0,10 4.64 3.00
9 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 7 PB 4.62 -0.4 m/s 4.62  -0,40 4.35  -0,30 4.46  0,00 4.62 2.00
10 Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 5 SB 4.44 +0.0 m/s 4.44  0,00 4.15  -0,30 4.21  -0,50 4.44 1.00
11 Jan MalaskaJan Malaska
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
09 15 SB 4.43 -0.1 m/s 3.94  0,00 x 4.43  -0,10 4.43
12 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 11 SB 4.33 -0.3 m/s 4.33  -0,30 4.04  -0,50 x 4.33
13 Jakub HálaJakub Hála
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
09 8 SB 4.19 -1.5 m/s 4.14  0,00 4.17  -0,60 4.19  -1,50 4.19
14 Lukas KučeraLukas Kučera
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11 13 PB 4.14 -0.7 m/s 4.13  -0,40 4.14  -0,70 x 4.14
15 Dominik DaněkDominik Daněk
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
08 3 SB 4.11 +0.0 m/s 4.01  0,00 3.85  -0,80 4.11  0,00 4.11
16 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
10 21 SB 4.05 -0.8 m/s 3.50  0,00 4.05  -0,80 3.68  -0,10 4.05
17 Matyáš VečeřaMatyáš Večeřa
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
09 20 PB 3.81 +0.0 m/s 3.81  0,00 3.80  0,00 3.61  -0,80 3.81
18 Lukáš KarmazínLukáš Karmazín
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
09 12 PB 3.72 -1.2 m/s x x 3.72  -1,20 3.72
19 Mathias DolníčekMathias Dolníček
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
10 6 SB 3.60 -1.0 m/s x 3.34  -0,70 3.60  -1,00 3.60
20 Lukáš MarešLukáš Mareš
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
09 16 PB 3.53 -0.8 m/s x 3.23  -0,10 3.53  -0,80 3.53
21 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 SB 3.18 +0.4 m/s 3.18  0,40 x x 3.18
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 29.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
99 3 5.09 +1.7 m/s 5.09  1,70 x x 5.09 x 4.70 x 7.00
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 4.54 -0.8 m/s 4.12  0,00 x x 4.12 3.90  -1,70 4.46  -0,40 4.54  -0,80 5.00
3 Barbora JuračkováBarbora Juračková
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
01 1 PB 4.16 -0.5 m/s 4.09  0,00 3.88  -0,40 3.95  1,20 4.09 4.13  -1,30 x 4.16  -0,50 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 29.4.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí TJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 5.49 -1.8 m/s 5.36  0,50 5.22  -1,10 x 5.36 x 5.49  -1,80 5.49  0,00 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
04 3 5.19 +0.0 m/s 5.19  0,00 x x 5.19 5.05  0,00 4.91  -0,40 x 5.00
3