1. kolo KPD mladšího žactva
Jihlava (13. 5. 2023)60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín HošekAntonín Hošek | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 11.26 | 328.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš KrčálLukáš Krčál | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | PB 11.28 | 325.00 | |||||||||||||
3 | Jiří HoudekJiří Houdek | 11 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | PB 11.80 | 252.00 | |||||||||||||
4 | Martin HonzaMartin Honza | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 12.15 | 209.00 | |||||||||||||
5 | Stanislav LudvíkStanislav Ludvík | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | PB 13.05 | 114.00 | |||||||||||||
6 | Mathias DolníčekMathias Dolníček | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 13.41 | 84.00 | |||||||||||||
7 | Mikuláš PohlMikuláš Pohl | 11 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 8 | PB 13.42 | 83.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PaštykaPetr Paštyka | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 10.36 | 475.00 | |||||||||||||
2 | Adam TesařAdam Tesař | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | PB 13.17 | 104.00 | |||||||||||||
3 | Jaromír KloučekJaromír Klouček | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 13.29 | 94.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch SemorádVojtěch Semorád | 10 | Atletika Pelhřimov | 4 | PB 13.39 | 86.00 | |||||||||||||
5 | Kryštof KotenKryštof Koten | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 13.60 | 70.00 | |||||||||||||
6 | Arman BrindaArman Brinda | 10 | Sportovní klub Bystřice n.P. | 6 | PB 13.81 | 56.00 | |||||||||||||
7 | Denny ConcepciónDenny Concepción | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | PB 14.82 | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benjamin SedlářBenjamin Sedlář | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 12.48 | 171.00 | |||||||||||||
2 | Daniel SobotkaDaniel Sobotka | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 13.09 | 111.00 | |||||||||||||
3 | Karel KonečnýKarel Konečný | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 13.14 | 106.00 | |||||||||||||
4 | Vilém MatějekVilém Matějek | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 14.07 | 40.00 | |||||||||||||
5 | Dominik NekovářDominik Nekovář | 12 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | PB 14.21 | 33.00 | |||||||||||||
6 | Filip FalharFilip Falhar | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 15.20 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukas KučeraLukas Kučera | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | 12.30 | 191.00 | |||||||||||||
2 | Hubert RyvolaHubert Ryvola | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 12.58 | 160.00 | |||||||||||||
3 | Jan KlofáčJan Klofáč | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 12.60 | 158.00 | |||||||||||||
4 | Vojta KicaVojta Kica | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.25 | 97.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík | 12 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 13.44 | 82.00 | |||||||||||||
6 | Štěpán PolendaŠtěpán Polenda | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.49 | 78.00 | |||||||||||||
7 | Prokop FridrichProkop Fridrich | 12 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 13.54 | 74.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš BoudaMatyáš Bouda | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 5 | 11.54 | 288.00 | |||||||||||||
2 | Vítězslav HublVítězslav Hubl | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 12.58 | 160.00 | |||||||||||||
3 | Jakub JanoušekJakub Janoušek | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 13.94 | 48.00 | |||||||||||||
4 | Václav HoladaVáclav Holada | 12 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.95 | 47.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán SlabýŠtěpán Slabý | 11 | Atletika Pelhřimov | 2 | 14.28 | 30.00 | |||||||||||||
6 | David ŠulaDavid Šula | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 14.88 | 8.00 | |||||||||||||
7 | Dominik ČerneckýDominik Černecký | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 15.39 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 13.5.2023 - 10:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ČambalOndřej Čambal | 10 | SK Žirovnice | 5 | 10.87 | 389.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej ProkopOndřej Prokop | 11 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 7 | 11.79 | 254.00 | |||||||||||||
3 | Petr KasalPetr Kasal | 11 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 12.61 | 157.00 | |||||||||||||
4 | Radek ŠkvrnaRadek Škvrna | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 14.30 | 29.00 | |||||||||||||
5 | Tadeáš MertlTadeáš Mertl | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 3 | 14.36 | 26.00 | |||||||||||||
6 | Radim ChlachulaRadim Chlachula | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 16.94 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PaštykaPetr Paštyka | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 10.36 | 475.00 | |||
2 | Ondřej ČambalOndřej Čambal | 10 | SK Žirovnice | 5 | 10.87 | 389.00 | |||
3 | Antonín HošekAntonín Hošek | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | PB 11.26 | 328.00 | |||
4 | Lukáš KrčálLukáš Krčál | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | PB 11.28 | 325.00 | |||
5 | Matyáš BoudaMatyáš Bouda | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 5 | 11.54 | 288.00 | |||
6 | Ondřej ProkopOndřej Prokop | 11 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 7 | 11.79 | 254.00 | |||
7 | Jiří HoudekJiří Houdek | 11 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | PB 11.80 | 252.00 | |||
8 | Martin HonzaMartin Honza | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | PB 12.15 | 209.00 | |||
9 | Lukas KučeraLukas Kučera | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | 12.30 | 191.00 | |||
10 | Benjamin SedlářBenjamin Sedlář | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 12.48 | 171.00 | |||
11 | Hubert RyvolaHubert Ryvola | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 12.58 | 160.00 | |||
11 | Vítězslav HublVítězslav Hubl | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 12.58 | 160.00 | |||
13 | Jan KlofáčJan Klofáč | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 12.60 | 158.00 | |||
14 | Petr KasalPetr Kasal | 11 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 12.61 | 157.00 | |||
15 | Stanislav LudvíkStanislav Ludvík | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | PB 13.05 | 114.00 | |||
16 | Daniel SobotkaDaniel Sobotka | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 13.09 | 111.00 | |||
17 | Karel KonečnýKarel Konečný | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 13.14 | 106.00 | |||
18 | Adam TesařAdam Tesař | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | PB 13.17 | 104.00 | |||
19 | Vojta KicaVojta Kica | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.25 | 97.00 | |||
20 | Jaromír KloučekJaromír Klouček | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 13.29 | 94.00 | |||
21 | Vojtěch SemorádVojtěch Semorád | 10 | Atletika Pelhřimov | 4 | PB 13.39 | 86.00 | |||
22 | Mathias DolníčekMathias Dolníček | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 13.41 | 84.00 | |||
23 | Mikuláš PohlMikuláš Pohl | 11 | Atletický oddíl TJ Žďár nad... | 8 | PB 13.42 | 83.00 | |||
24 | Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík | 12 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 13.44 | 82.00 | |||
25 | Štěpán PolendaŠtěpán Polenda | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.49 | 78.00 | |||
26 | Prokop FridrichProkop Fridrich | 12 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 13.54 | 74.00 | |||
27 | Kryštof KotenKryštof Koten | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 13.60 | 70.00 | |||
28 | Arman BrindaArman Brinda | 10 | Sportovní klub Bystřice n.P. | 6 | PB 13.81 | 56.00 | |||
29 | Jakub JanoušekJakub Janoušek | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 13.94 | 48.00 | |||
30 | Václav HoladaVáclav Holada | 12 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.95 | 47.00 | |||
31 | Vilém MatějekVilém Matějek | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 14.07 | 40.00 | |||
32 | Dominik NekovářDominik Nekovář | 12 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | PB 14.21 | 33.00 | |||
33 | Štěpán SlabýŠtěpán Slabý | 11 | Atletika Pelhřimov | 2 | 14.28 | 30.00 | |||
34 | Radek ŠkvrnaRadek Škvrna | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 14.30 | 29.00 | |||
35 | Tadeáš MertlTadeáš Mertl | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 3 | 14.36 | 26.00 | |||
36 | Denny ConcepciónDenny Concepción | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | PB 14.82 | 9.00 | |||
37 | David ŠulaDavid Šula | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 14.88 | 8.00 | |||
38 | Filip FalharFilip Falhar | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 15.20 | 2.00 | |||
39 | Dominik ČerneckýDominik Černecký | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 15.39 | 0.00 | |||
40 | Radim ChlachulaRadim Chlachula | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 16.94 | 0.00 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NoskováKateřina Nosková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 10.28 | 661.00 | |||||||||||||
2 | Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 10.75 | 578.00 | |||||||||||||
3 | Ema HrazánkováEma Hrazánková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 3 | PB 11.14 | 514.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 11.82 | 410.00 | |||||||||||||
5 | Michaela VelebováMichaela Velebová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 11.97 | 388.00 | |||||||||||||
6 | Ema VodrážkováEma Vodrážková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | PB 12.08 | 373.00 | |||||||||||||
7 | Eliška PlavcováEliška Plavcová | 11 | SK Žirovnice | 8 | 12.28 | 345.00 | |||||||||||||
8 | Nela JankováNela Janková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 12.94 | 262.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PovolnáKarolína Povolná | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | PB 11.24 | 498.00 | |||||||||||||
2 | Nikol VinšováNikol Vinšová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | PB 12.08 | 373.00 | |||||||||||||
3 | Terezie HouškováTerezie Houšková | 11 | SK Žirovnice | 3 | PB 12.84 | 274.00 | |||||||||||||
4 | Lucie VlčanováLucie Vlčanová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 12.87 | 270.00 | |||||||||||||
5 | Andrea HájkováAndrea Hájková | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | PB 12.89 | 268.00 | |||||||||||||
6 | Ema VackováEma Vacková | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 12.99 | 256.00 | |||||||||||||
7 | Karolína LněničkováKarolína Lněničková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.59 | 190.00 | |||||||||||||
8 | Tereza BeranováTereza Beranová | 11 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 13.66 | 183.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta BenešováAgáta Benešová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | PB 11.79 | 414.00 | |||||||||||||
2 | Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 12.83 | 275.00 | |||||||||||||
3 | Sára ŠlapalováSára Šlapalová | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 5 | PB 12.84 | 274.00 | |||||||||||||
4 | Barbora KostkováBarbora Kostková | 10 | SK Žirovnice | 8 | PB 12.93 | 263.00 | |||||||||||||
5 | Sára ProcházkováSára Procházková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 13.10 | 243.00 | |||||||||||||
6 | Anna BartošováAnna Bartošová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.64 | 185.00 | |||||||||||||
7 | Nikol DoležalováNikol Doležalová | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 6 | 13.71 | 178.00 | |||||||||||||
8 | Natálie KnýckáNatálie Knýcká | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | 13.73 | 176.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára TkadlečkováSára Tkadlečková | 10 | SK Žirovnice | 8 | 12.69 | 292.00 | |||||||||||||
2 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 13.16 | 236.00 | |||||||||||||
3 | Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.54 | 195.00 | |||||||||||||
4 | Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 13.59 | 190.00 | |||||||||||||
5 | Ester NěmcováEster Němcová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 13.83 | 166.00 | |||||||||||||
6 | Tereza RouskováTereza Rousková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 14.01 | 149.00 | |||||||||||||
7 | Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 14.02 | 148.00 | |||||||||||||
8 | Kristýna ŠímováKristýna Šímová | 12 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.37 | 118.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela JůdováNela Jůdová | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | PB 13.39 | 211.00 | |||||||||||||
2 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | PB 13.63 | 186.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie NovákováViktorie Nováková | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | PB 13.87 | 162.00 | |||||||||||||
4 | Mia FejtováMia Fejtová | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 6 | PB 13.98 | 152.00 | |||||||||||||
5 | Julie SmetanováJulie Smetanová | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 7 | PB 14.59 | 100.00 | |||||||||||||
6 | Barbora KubínkováBarbora Kubínková | 11 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 14.63 | 97.00 | |||||||||||||
7 | Amálie SvobodováAmálie Svobodová | 11 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | PB 14.65 | 96.00 | |||||||||||||
8 | Aneta HurdíkováAneta Hurdíková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 15.23 | 57.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.80 | 279.00 | |||||||||||||
2 | Nela BrabencováNela Brabencová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 13.04 | 250.00 | |||||||||||||
3 | Lucie VelebováLucie Velebová | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 13.05 | 249.00 | |||||||||||||
4 | Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.24 | 227.00 | |||||||||||||
5 | Barbora MrákotováBarbora Mrákotová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 13.47 | 202.00 | |||||||||||||
6 | Justýna ZábršováJustýna Zábršová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.55 | 194.00 | |||||||||||||
7 | Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 14.28 | 125.00 | |||||||||||||
8 | Vendula ChatrnáVendula Chatrná | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 15.04 | 68.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ela GotthardováEla Gotthardová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 11.94 | 392.00 | |||||||||||||
2 | Tereza LinhartováTereza Linhartová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.82 | 276.00 | |||||||||||||
3 | Sára SztachováSára Sztachová | 10 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 13.13 | 240.00 | |||||||||||||
4 | Nikol KicováNikol Kicová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.22 | 230.00 | |||||||||||||
5 | Beáta UrbánkováBeáta Urbánková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.77 | 172.00 | |||||||||||||
6 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 11 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 14.56 | 103.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie PiklováViktorie Piklová | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 14.85 | 81.00 | |||||||||||||
8 | Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | 14.92 | 76.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HrbkováAdéla Hrbková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 11.59 | 444.00 | |||||||||||||
2 | Tereza HradeckáTereza Hradecká | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.90 | 267.00 | |||||||||||||
3 | Sára ObornáSára Oborná | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.85 | 164.00 | |||||||||||||
4 | Magdaléna BendováMagdaléna Bendová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 13.86 | 163.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 14.76 | 88.00 | |||||||||||||
6 | Julie HálováJulie Hálová | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 14.93 | 76.00 | |||||||||||||
7 | Nikola KlofáčováNikola Klofáčová | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 15.40 | 47.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 09 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára VěžníkováSára Věžníková | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 12.96 | 259.00 | |||||||||||||
2 | Karina BradáčováKarina Bradáčová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 13.04 | 250.00 | |||||||||||||
3 | Simona KomínkováSimona Komínková | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.06 | 248.00 | |||||||||||||
4 | Karin ŠteflováKarin Šteflová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 13.46 | 203.00 | |||||||||||||
5 | Nela FňukalováNela Fňukalová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 14.06 | 145.00 | |||||||||||||
6 | Nikol PřibilováNikol Přibilová | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 15.68 | 33.00 | |||||||||||||
Dorota DočkalováDorota Dočkalová | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 10 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PánkováBarbora Pánková | 10 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 7 | 13.02 | 252.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina MátlováKateřina Mátlová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.05 | 249.00 | |||||||||||||
3 | Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 13.22 | 230.00 | |||||||||||||
4 | Simona VejlupkováSimona Vejlupková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 14.09 | 142.00 | |||||||||||||
5 | Vanessa JeřábkováVanessa Jeřábková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 14.17 | 135.00 | |||||||||||||
6 | Ema JuhaňákováEma Juhaňáková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 14.36 | 119.00 | |||||||||||||
7 | Lucie VejlupkováLucie Vejlupková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 14.75 | 88.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 11 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie KořánováRozálie Kořánová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 13.72 | 177.00 | |||||||||||||
2 | Ema JetelinováEma Jetelinová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.94 | 156.00 | |||||||||||||
3 | Libuše ManováLibuše Manová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 13.95 | 155.00 | |||||||||||||
4 | Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 11 | SK Žirovnice | 8 | 14.03 | 147.00 | |||||||||||||
5 | Karolína MusilováKarolína Musilová | 11 | SK Žirovnice | 7 | 14.04 | 146.00 | |||||||||||||
6 | Marie StejskalováMarie Stejskalová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 2 | 14.05 | 145.00 | |||||||||||||
7 | Silvie KomárkováSilvie Komárková | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 4 | 15.21 | 58.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 12 (so, 13.5.2023 - 10:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PříhonskáEliška Příhonská | 10 | Atletika Pelhřimov | 2 | 12.21 | 355.00 | |||||||||||||
2 | Michala ČermákováMichala Čermáková | 12 | Atletika Pelhřimov | 4 | 12.96 | 259.00 | |||||||||||||
3 | Eliška JedličkováEliška Jedličková | 10 | Atletika Pelhřimov | 3 | 13.76 | 173.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 8 | 13.77 | 172.00 | |||||||||||||
5 | Nela BartoškováNela Bartošková | 11 | Atletika Pelhřimov | 5 | 14.26 | 127.00 | |||||||||||||
6 | Veronika PolaneckáVeronika Polanecká | 12 | Atletika Pelhřimov | 7 | 15.59 | 37.00 | |||||||||||||
7 | Natálie ChobotskáNatálie Chobotská | 11 | Atletika Pelhřimov | 6 | 18.17 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NoskováKateřina Nosková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | PB 10.28 | 661.00 | |||
2 | Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | PB 10.75 | 578.00 | |||
3 | Ema HrazánkováEma Hrazánková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 3 | PB 11.14 | 514.00 | |||
4 | Karolína PovolnáKarolína Povolná | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | PB 11.24 | 498.00 | |||
5 | Adéla HrbkováAdéla Hrbková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 11.59 | 444.00 | |||
6 | Agáta BenešováAgáta Benešová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | PB 11.79 | 414.00 | |||
7 | Kristýna VydrářováKristýna Vydrářová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 11.82 | 410.00 | |||
8 | Ela GotthardováEla Gotthardová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 11.94 | 392.00 | |||
9 | Michaela VelebováMichaela Velebová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 11.97 | 388.00 | |||
10 | Ema VodrážkováEma Vodrážková | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | PB 12.08 | 373.00 | |||
10 | Nikol VinšováNikol Vinšová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | PB 12.08 | 373.00 | |||
12 | Eliška PříhonskáEliška Příhonská | 10 | Atletika Pelhřimov | 2 | 12.21 | 355.00 | |||
13 | Eliška PlavcováEliška Plavcová | 11 | SK Žirovnice | 8 | 12.28 | 345.00 | |||
14 | Sára TkadlečkováSára Tkadlečková | 10 | SK Žirovnice | 8 | 12.69 | 292.00 | |||
15 | Kateřina MrákotováKateřina Mrákotová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.80 | 279.00 | |||
16 | Tereza LinhartováTereza Linhartová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.82 | 276.00 | |||
17 | Jenovéfa JirkůJenovéfa Jirků | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | PB 12.83 | 275.00 | |||
18 | Terezie HouškováTerezie Houšková | 11 | SK Žirovnice | 3 | PB 12.84 | 274.00 | |||
18 | Sára ŠlapalováSára Šlapalová | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 5 | PB 12.84 | 274.00 | |||
20 | Lucie VlčanováLucie Vlčanová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | PB 12.87 | 270.00 | |||
21 | Andrea HájkováAndrea Hájková | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | PB 12.89 | 268.00 | |||
22 | Tereza HradeckáTereza Hradecká | 11 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.90 | 267.00 | |||
23 | Barbora KostkováBarbora Kostková | 10 | SK Žirovnice | 8 | PB 12.93 | 263.00 | |||
24 | Nela JankováNela Janková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 12.94 | 262.00 | |||
25 | Sára VěžníkováSára Věžníková | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 12.96 | 259.00 | |||
25 | Michala ČermákováMichala Čermáková | 12 | Atletika Pelhřimov | 4 | 12.96 | 259.00 | |||
27 | Ema VackováEma Vacková | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | PB 12.99 | 256.00 | |||
28 | Barbora PánkováBarbora Pánková | 10 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 7 | 13.02 | 252.00 | |||
29 | Nela BrabencováNela Brabencová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 13.04 | 250.00 | |||
29 | Karina BradáčováKarina Bradáčová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 13.04 | 250.00 | |||
31 | Lucie VelebováLucie Velebová | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 13.05 | 249.00 | |||
31 | Kateřina MátlováKateřina Mátlová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.05 | 249.00 | |||
33 | Simona KomínkováSimona Komínková | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.06 | 248.00 | |||
34 | Sára ProcházkováSára Procházková | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | PB 13.10 | 243.00 | |||
35 | Sára SztachováSára Sztachová | 10 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 13.13 | 240.00 | |||
36 | Adéla ŠímováAdéla Šímová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 13.16 | 236.00 | |||
37 | Nikol KicováNikol Kicová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.22 | 230.00 | |||
37 | Štěpánka KrchňaváŠtěpánka Krchňavá | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 13.22 | 230.00 | |||
39 | Rozárie OtoupalováRozárie Otoupalová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.24 | 227.00 | |||
40 | Nela JůdováNela Jůdová | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | PB 13.39 | 211.00 | |||
41 | Karin ŠteflováKarin Šteflová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 13.46 | 203.00 | |||
42 | Barbora MrákotováBarbora Mrákotová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 13.47 | 202.00 | |||
43 | Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.54 | 195.00 | |||
44 | Justýna ZábršováJustýna Zábršová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.55 | 194.00 | |||
45 | Karolína LněničkováKarolína Lněničková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.59 | 190.00 | |||
45 | Adéla FoltýnováAdéla Foltýnová | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 13.59 | 190.00 | |||
47 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | PB 13.63 | 186.00 | |||
48 | Anna BartošováAnna Bartošová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.64 | 185.00 | |||
49 | Tereza BeranováTereza Beranová | 11 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 13.66 | 183.00 | |||
50 | Nikol DoležalováNikol Doležalová | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 6 | 13.71 | 178.00 | |||
51 | Rozálie KořánováRozálie Kořánová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 6 | 13.72 | 177.00 | |||
52 | Natálie KnýckáNatálie Knýcká | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 3 | 13.73 | 176.00 | |||
53 | Eliška JedličkováEliška Jedličková | 10 | Atletika Pelhřimov | 3 | 13.76 | 173.00 | |||
54 | Beáta UrbánkováBeáta Urbánková | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.77 | 172.00 | |||
54 | Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 8 | 13.77 | 172.00 | |||
56 | Ester NěmcováEster Němcová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 13.83 | 166.00 | |||
57 | Sára ObornáSára Oborná | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 13.85 | 164.00 | |||
58 | Magdaléna BendováMagdaléna Bendová | 10 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 13.86 | 163.00 | |||
59 | Viktorie NovákováViktorie Nováková | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | PB 13.87 | 162.00 | |||
60 | Ema JetelinováEma Jetelinová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.94 | 156.00 | |||
61 | Libuše ManováLibuše Manová | 11 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 13.95 | 155.00 | |||
62 | Mia FejtováMia Fejtová | 12 | KORELA SPORTS TEAM z. s. | 6 | PB 13.98 | 152.00 | |||
63 | Tereza RouskováTereza Rousková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 14.01 | 149.00 | |||
64 | Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová | 10 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 14.02 | 148.00 | |||
65 | Adéla ŠmídováAdéla Šmídová | 11 | SK Žirovnice | 8 | 14.03 | 147.00 | |||
66 | Karolína MusilováKarolína Musilová | 11 | SK Žirovnice | 7 | 14.04 | 146.00 | |||
67 | Marie StejskalováMarie Stejskalová | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 2 | 14.05 | 145.00 | |||
68 | Nela FňukalováNela Fňukalová | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 14.06 | 145.00 | |||
69 | Simona VejlupkováSimona Vejlupková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 14.09 | 142.00 | |||
70 | Vanessa JeřábkováVanessa Jeřábková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 14.17 | 135.00 | |||
71 | Nela BartoškováNela Bartošková | 11 | Atletika Pelhřimov | 5 | 14.26 | 127.00 | |||
72 | Vendula DobrovolnáVendula Dobrovolná | 12 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 14.28 | 125.00 | |||
73 | Ema JuhaňákováEma Juhaňáková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 14.36 | 119.00 | |||
74 | Kristýna ŠímováKristýna Šímová | 12 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.37 | 118.00 | |||
75 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 11 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 14.56 | 103.00 | |||
76 | Julie SmetanováJulie Smetanová | 10 | Atletika Jemnice, zapsaný s... | 7 | PB 14.59 | 100.00 | |||
77 | Barbora KubínkováBarbora Kubínková | 11 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | PB 14.63 | 97.00 | |||
78 | Amálie SvobodováAmálie Svobodová | 11 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | PB 14.65 | 96.00 | |||
79 | Lucie VejlupkováLucie Vejlupková | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 14.75 | 88.00 | |||
80 | Zuzana NikodýmováZuzana Nikodýmová | 10 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 14.76 | 88.00 | |||
81 | Viktorie PiklováViktorie Piklová | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 14.85 | 81.00 | |||
82 | Nikola PetrlíkováNikola Petrlíková | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 7 | 14.92 | 76.00 | |||
83 | Julie HálováJulie Hálová | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 14.93 | 76.00 | |||
84 | Vendula ChatrnáVendula Chatrná | 11 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 15.04 | 68.00 | |||
85 | Silvie KomárkováSilvie Komárková | 10 | Atletika TJ Sokol Havlíčkův... | 4 | 15.21 | 58.00 | |||
86 | Aneta HurdíkováAneta Hurdíková | 10 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | PB 15.23 | 57.00 | |||
87 | Nikola KlofáčováNikola Klofáčová | 11 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 15.40 | 47.00 | |||
88 | Veronika PolaneckáVeronika Polanecká | 12 | Atletika Pelhřimov | 7 | 15.59 | 37.00 | |||
89 | Nikol PřibilováNikol Přibilová | 11 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 15.68 | 33.00 | |||
90 | Natálie ChobotskáNatálie Chobotská | 11 | Atletika Pelhřimov | 6 | 18.17 | 0.00 | |||
Dorota DočkalováDorota Dočkalová | 10 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | DNS |