Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Liga Vysočiny přípravek - západ

Jihlava (21. 5. 2023)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard SvoradaLeonard Svorada 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.57 32.50
2 Rostislav KřenekRostislav Křenek 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 PB 08.57 32.50
3 Tomáš SmetanaTomáš Smetana 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 08.65 31.00
4 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.73 30.00
5 Tomáš BurianTomáš Burian 15 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.08 26.00
6 Jáchym JanáčekJáchym Janáček 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 09.20 22.00
7 Kryštof MištaKryštof Mišta 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 09.25 20.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MedřickýMikuláš Medřický 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 08.85 29.00
2 Jan LauermanJan Lauerman 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.90 28.00
3 Matěj PauserMatěj Pauser 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.37 18.00
4 Tobias TučekTobias Tuček 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.53 16.50
5 Richard PaštykaRichard Paštyka 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.59 15.00
6 Tomáš FízeľTomáš Fízeľ 15 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.17 12.00
7 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 10.73 6.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KristinusŠtěpán Kristinus 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.17 24.00
2 Tadeáš MelounTadeáš Meloun 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.24 21.00
3 Marek KlofáčMarek Klofáč 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.07 13.00
4 Pavel KadlecPavel Kadlec 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.49 10.00
5 Daniel MachekDaniel Machek 15 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 10.51 9.00
6 Štěpán VotavaŠtěpán Votava 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 10.62 8.00
7 Jan BrabenecJan Brabenec 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.78 5.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JankoLukáš Janko 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 09.15 25.00
2 Daniel ŠtancDaniel Štanc 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.19 23.00
3 Max PasáčekMax Pasáček 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.53 16.50
4 Vojtěch HrubešVojtěch Hrubeš 17 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.37 11.00
5 Josef ČambalJosef Čambal 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 11.88 3.00
6 Vladimír NikiforovVladimír Nikiforov 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.04 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel VeseckýKarel Vesecký 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.03 27.00
2 Antonín NikiforovAntonín Nikiforov 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.36 19.00
3 Pavel ChobotskýPavel Chobotský 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 09.70 14.00
4 Nikolas MelechovskýNikolas Melechovský 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.69 7.00
5 Adam KafkaAdam Kafka 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.20 4.00
Kvido NáhunekKvido Náhunek 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard SvoradaLeonard Svorada 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.57 32.50
1 Rostislav KřenekRostislav Křenek 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 2 PB 08.57 32.50
3 Tomáš SmetanaTomáš Smetana 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 08.65 31.00
4 Matěj TěťourMatěj Těťour 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.73 30.00
5 Mikuláš MedřickýMikuláš Medřický 14 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 08.85 29.00
6 Jan LauermanJan Lauerman 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.90 28.00
7 Karel VeseckýKarel Vesecký 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 09.03 27.00
8 Tomáš BurianTomáš Burian 15 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 09.08 26.00
9 Lukáš JankoLukáš Janko 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 09.15 25.00
10 Štěpán KristinusŠtěpán Kristinus 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.17 24.00
11 Daniel ŠtancDaniel Štanc 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.19 23.00
12 Jáchym JanáčekJáchym Janáček 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 09.20 22.00
13 Tadeáš MelounTadeáš Meloun 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.24 21.00
14 Kryštof MištaKryštof Mišta 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 09.25 20.00
15 Antonín NikiforovAntonín Nikiforov 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.36 19.00
16 Matěj PauserMatěj Pauser 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.37 18.00
17 Tobias TučekTobias Tuček 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.53 16.50
17 Max PasáčekMax Pasáček 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 7 09.53 16.50
19 Richard PaštykaRichard Paštyka 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.59 15.00
20 Pavel ChobotskýPavel Chobotský 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 09.70 14.00
21 Marek KlofáčMarek Klofáč 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.07 13.00
22 Tomáš FízeľTomáš Fízeľ 15 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.17 12.00
23 Vojtěch HrubešVojtěch Hrubeš 17 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.37 11.00
24 Pavel KadlecPavel Kadlec 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 10.49 10.00
25 Daniel MachekDaniel Machek 15 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 10.51 9.00
26 Štěpán VotavaŠtěpán Votava 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 10.62 8.00
27 Nikolas MelechovskýNikolas Melechovský 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.69 7.00
28 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 10.73 6.00
29 Jan BrabenecJan Brabenec 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.78 5.00
30 Adam KafkaAdam Kafka 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.20 4.00
31 Josef ČambalJosef Čambal 15 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 11.88 3.00
32 Vladimír NikiforovVladimír Nikiforov 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 14.04 2.00
Kvido NáhunekKvido Náhunek 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 DNS

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 07.89 36.00
2 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 07.94 35.00
3 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.06 34.00
4 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 08.22 32.50
5 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 08.33 30.00
6 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.36 29.00
7 Jakub FízeľJakub Fízeľ 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.58 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 08.28 31.00
2 Jan KováčJan Kováč 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 08.55 26.00
3 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 PB 08.56 25.00
4 Vojtěch TošerVojtěch Tošer 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 08.57 24.00
5 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 08.67 21.00
6 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 08.86 18.00
7 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 PB 08.96 16.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HejsekRadim Hejsek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 08.95 17.00
2 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.13 11.00
3 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 09.38 10.00
4 Šimon KavříkŠimon Kavřík 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.62 6.00
5 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 09.94 5.00
6 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.98 4.00
Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav NikiforovVáclav Nikiforov 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.52 27.00
2 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 08.61 22.00
3 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.85 19.00
4 Kryštof HarazimKryštof Harazim 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.05 15.00
5 Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.07 14.00
6 Jan RezekJan Rezek 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.11 13.00
7 Matěj KroupaMatěj Kroupa 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 10.40 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.22 32.50
2 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.50 28.00
3 Jiří ValentaJiří Valenta 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 08.69 20.00
4 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.12 12.00
5 Lukáš SmejkalLukáš Smejkal 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 7 09.39 9.00
6 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 09.54 8.00
7 Filip RozkošnýFilip Rozkošný 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 09.55 7.00
8 Štěpán ŘádaŠtěpán Řáda 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.44 2.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop FridrichProkop Fridrich 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 07.89 36.00
2 Šimon TýmaŠimon Týma 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 07.94 35.00
3 Michal HubáčekMichal Hubáček 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.06 34.00
4 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 08.22 32.50
4 Ondřej VacekOndřej Vacek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.22 32.50
6 Václav OndokVáclav Ondok 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 PB 08.28 31.00
7 Dominik NekovářDominik Nekovář 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 8 PB 08.33 30.00
8 Jan ZáškodaJan Záškoda 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.36 29.00
9 Filip NápravníkFilip Nápravník 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 08.50 28.00
10 Václav NikiforovVáclav Nikiforov 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 08.52 27.00
11 Jan KováčJan Kováč 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 08.55 26.00
12 Marek VeletaMarek Veleta 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 PB 08.56 25.00
13 Vojtěch TošerVojtěch Tošer 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 PB 08.57 24.00
14 Jakub FízeľJakub Fízeľ 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 08.58 23.00
15 Jáchym ČížekJáchym Čížek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 08.61 22.00
16 Patrik TušilPatrik Tušil 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 08.67 21.00
17 Jiří ValentaJiří Valenta 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 08.69 20.00
18 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.85 19.00
19 Damián NěmecDamián Němec 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 08.86 18.00
20 Radim HejsekRadim Hejsek 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 PB 08.95 17.00
21 Jakub ŠebelaJakub Šebela 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 PB 08.96 16.00
22 Kryštof HarazimKryštof Harazim 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.05 15.00
23 Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.07 14.00
24 Jan RezekJan Rezek 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.11 13.00
25 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.12 12.00
26 František VajdaFrantišek Vajda 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.13 11.00
27 Filip SteinerFilip Steiner 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 09.38 10.00
28 Lukáš SmejkalLukáš Smejkal 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 7 09.39 9.00
29 Jakub KřesťanJakub Křesťan 13 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 09.54 8.00
30 Filip RozkošnýFilip Rozkošný 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 09.55 7.00
31 Šimon KavříkŠimon Kavřík 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.62 6.00
32 Petr ValekPetr Valek 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 09.94 5.00
33 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.98 4.00
34 Matěj KroupaMatěj Kroupa 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 10.40 3.00
35 Štěpán ŘádaŠtěpán Řáda 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 10.44 2.00
Dominik DuchečekDominik Ducheček 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.72 62.00
2 Monika PopíkováMonika Popíková 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.82 59.00
3 Alice PlacháAlice Plachá 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.84 58.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.97 54.50
5 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.05 53.00
6 Vanessa RudolfováVanessa Rudolfová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.13 51.50
7 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 09.35 46.00
8 Natálie SmrčkováNatálie Smrčková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 09.53 37.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PřibylováBára Přibylová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.86 57.00
2 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 PB 09.29 48.00
3 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.44 42.00
4 Anastázie NovákováAnastázie Nováková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.60 36.00
5 Emilie Saint BonnetEmilie Saint Bonnet 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.64 35.00
6 Anna RöhrichováAnna Röhrichová 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 09.80 31.50
7 Barbora KyselováBarbora Kyselová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 09.82 28.50
8 Marie FickováMarie Ficková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 PB 09.82 28.50
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StránskáVeronika Stránská 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.18 50.00
2 Emílie MarkováEmílie Marková 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 09.53 37.50
3 Klára SekničkováKlára Sekničková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.80 31.50
4 Eliška MatějkováEliška Matějková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.95 25.50
5 Lucie SemorádováLucie Semorádová 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.32 17.00
6 Beáta KrupicováBeáta Krupicová 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 10.50 15.00
7 Denisa ŠtěpničkováDenisa Štěpničková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 10.98 9.00
8 Matylda VejvodováMatylda Vejvodová 16 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 11.13 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BártůZuzana Bártů 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.13 51.50
2 Kateřina KřišíkováKateřina Křišíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.41 44.00
3 Nella VáchováNella Váchová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 10.01 23.00
4 Natálie ŠidlákováNatálie Šidláková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 10.09 21.00
5 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 10.20 19.00
6 Zuzana GrófováZuzana Grófová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.21 18.00
7 Julie KrajíčkováJulie Krajíčková 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.46 16.00
8 Mariana MatějkováMariana Matějková 17 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.75 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.68 63.00
2 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 08.81 60.00
3 Tereza VejrostováTereza Vejrostová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 08.88 56.00
4 Radka HeřmánkováRadka Heřmánková 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.43 43.00
5 Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.46 41.00
6 Denisa ŠtěpánkováDenisa Štěpánková 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.84 27.00
7 Adéla KroupováAdéla Kroupová 16 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.03 22.00
8 Viola VaclavíkováViola Vaclavíková 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 10.78 12.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JežkováAnna Ježková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.25 49.00
2 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.40 45.00
3 Týna KuchařováTýna Kuchařová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.74 33.00
4 Dorota PavlíčkováDorota Pavlíčková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.95 25.50
5 Rozálie BezděkovskáRozálie Bezděkovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.71 13.00
6 Anna KarafiátováAnna Karafiátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.94 11.00
7 Zuzana PártlováZuzana Pártlová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.95 10.00
8 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11.66 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.79 61.00
2 Jasmína PekařováJasmína Pekařová 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.32 47.00
3 Adéla HouškováAdéla Houšková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 09.51 40.00
4 Nikol TrnovskáNikol Trnovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 09.52 39.00
5 Karolína FatrdlováKarolína Fatrdlová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.10 20.00
6 Amálie MatouškováAmálie Matoušková 15 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 10.53 14.00
7 Adéla HolasováAdéla Holasová 17 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.34 7.00
8 Andrea PytlíkováAndrea Pytlíková 18 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 8 12.52 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (ne, 21.5.2023 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna PokornáJustýna Pokorná 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 08.97 54.50
2 Adéla VomastkováAdéla Vomastková 15 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 09.67 34.00
3 Aneta HláskováAneta Hlásková 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 09.81 30.00
4 Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová 16 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.98 24.00
5 Anna HnátováAnna Hnátová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.56 6.00
6 Natálie HnátováNatálie Hnátová 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.69 4.00
7 Jitka RöhrichováJitka Röhrichová 18 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 7 14.30 1.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.68 63.00
2 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 08.72 62.00
3 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.79 61.00
4 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 08.81 60.00
5 Monika PopíkováMonika Popíková 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 08.82 59.00
6 Alice PlacháAlice Plachá 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 08.84 58.00
7 Bára PřibylováBára Přibylová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 PB 08.86 57.00
8 Tereza VejrostováTereza Vejrostová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 1 08.88 56.00
9 Tereza ProcházkováTereza Procházková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.97 54.50
9 Justýna PokornáJustýna Pokorná 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 08.97 54.50
11 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 09.05 53.00
12 Vanessa RudolfováVanessa Rudolfová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.13 51.50
12 Zuzana BártůZuzana Bártů 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.13 51.50
14 Veronika StránskáVeronika Stránská 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.18 50.00
15 Anna JežkováAnna Ježková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.25 49.00
16 Žaneta BalajováŽaneta Balajová 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 5 PB 09.29 48.00
17 Jasmína PekařováJasmína Pekařová 15 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 09.32 47.00
18 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 09.35 46.00
19 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 09.40 45.00
20 Kateřina KřišíkováKateřina Křišíková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.41 44.00
21 Radka HeřmánkováRadka Heřmánková 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.43 43.00
22 Rozárie FaltováRozárie Faltová 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.44 42.00
23 Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 09.46 41.00
24 Adéla HouškováAdéla Houšková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 3 09.51 40.00
25 Nikol TrnovskáNikol Trnovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 09.52 39.00
26 Natálie SmrčkováNatálie Smrčková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 09.53 37.50
26 Emílie MarkováEmílie Marková 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 09.53 37.50
28 Anastázie NovákováAnastázie Nováková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.60 36.00
29 Emilie Saint BonnetEmilie Saint Bonnet 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 PB 09.64 35.00
30 Adéla VomastkováAdéla Vomastková 15 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 09.67 34.00
31 Týna KuchařováTýna Kuchařová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.74 33.00
32 Anna RöhrichováAnna Röhrichová 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 PB 09.80 31.50
32 Klára SekničkováKlára Sekničková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.80 31.50
34 Aneta HláskováAneta Hlásková 14 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 09.81 30.00
35 Barbora KyselováBarbora Kyselová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 09.82 28.50
35 Marie FickováMarie Ficková 14 SK Žirovnice SK Žirovnice 7 PB 09.82 28.50
37 Denisa ŠtěpánkováDenisa Štěpánková 14 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.84 27.00
38 Eliška MatějkováEliška Matějková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 PB 09.95 25.50
38 Dorota PavlíčkováDorota Pavlíčková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 09.95 25.50
40 Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová 16 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.98 24.00
41 Nella VáchováNella Váchová 14 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 5 PB 10.01 23.00
42 Adéla KroupováAdéla Kroupová 16 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 10.03 22.00
43 Natálie ŠidlákováNatálie Šidláková 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 10.09 21.00
44 Karolína FatrdlováKarolína Fatrdlová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.10 20.00
45 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová 14 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 10.20 19.00
46 Zuzana GrófováZuzana Grófová 15 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 10.21 18.00
47 Lucie SemorádováLucie Semorádová 14 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 10.32 17.00
48 Julie KrajíčkováJulie Krajíčková 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 10.46 16.00
49 Beáta KrupicováBeáta Krupicová 16 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 PB 10.50 15.00
50 Amálie MatouškováAmálie Matoušková 15 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 10.53 14.00
51 Rozálie BezděkovskáRozálie Bezděkovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 10.71 13.00
52 Viola VaclavíkováViola Vaclavíková 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 10.78 12.00
53 Anna KarafiátováAnna Karafiátová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 10.94 11.00
54 Zuzana PártlováZuzana Pártlová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 10.95 10.00
55 Denisa ŠtěpničkováDenisa Štěpničková 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 10.98 9.00
56 Matylda VejvodováMatylda Vejvodová 16 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 11.13 8.00
57 Adéla HolasováAdéla Holasová 17 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.34 7.00
58 Anna HnátováAnna Hnátová 16 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 11.56 6.00
59 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 14 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 11.66 5.00
60 Natálie HnátováNatálie Hnátová 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 11.69 4.00
61 Mariana MatějkováMariana Matějková 17 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.75 3.00
62 Andrea PytlíkováAndrea Pytlíková 18 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 8 12.52 2.00
63 Jitka RöhrichováJitka Röhrichová 18 Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 7 14.30 1.00

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 07.93 52.00
2 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 07.97 51.00
3 Zuzana MásílkováZuzana Másílková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 PB 08.17 48.00
4 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.39 45.50
5 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.43 44.00
6 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.57 42.00
7 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 08.68 36.50
8 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.74 34.50
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 PB 08.04 50.00
2 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 08.62 41.00
3 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.64 39.00
4 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 08.67 38.00
5 Klára PechováKlára Pechová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 PB 08.68 36.50
6 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 PB 08.74 34.50
7 Lucie KolářováLucie Kolářová 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.91 30.00
8 Hermína ČervenáHermína Červená 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.97 26.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.88 31.00
2 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.93 29.00
3 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.94 28.00
4 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 08.96 27.00
5 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.04 21.00
6 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.23 14.00
7 Nela KlofáčováNela Klofáčová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.26 13.00
8 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.55 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.02 22.00
2 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 09.45 10.00
3 Šárka ČutkováŠárka Čutková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.53 9.00
4 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.60 7.00
5 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.61 6.00
6 Julie BláhováJulie Bláhová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.84 3.00
Nikol TrnovskáNikol Trnovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 08.87 32.00
2 Amálie HejnáAmálie Hejná 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.00 24.00
3 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.13 17.00
4 Natálie ŘímalováNatálie Římalová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 PB 09.22 15.00
5 Sarah KubátováSarah Kubátová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.29 12.00
6 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.78 5.00
7 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 09.79 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 08.15 49.00
2 Sára KosakováSára Kosaková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.56 43.00
3 Tereza Nella NoskováTereza Nella Nosková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.83 33.00
4 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.00 24.00
5 Aneta ŘehákováAneta Řeháková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.00 24.00
6 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.11 19.00
7 Amélie KafkováAmélie Kafková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.12 18.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.38 47.00
2 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 08.39 45.50
3 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.63 40.00
4 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 09.06 20.00
5 Elen HadravováElen Hadravová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 09.16 16.00
6 Anna VálkováAnna Válková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 09.41 11.00
7 Kristýna HolasováKristýna Holasová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.56 2.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala ČermákováMichala Čermáková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 07.93 52.00
2 Sára ŠlapalováSára Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 07.97 51.00
3 Amálie KalivodováAmálie Kalivodová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 7 PB 08.04 50.00
4 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 8 08.15 49.00
5 Zuzana MásílkováZuzana Másílková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 6 PB 08.17 48.00
6 Karla PřibylováKarla Přibylová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 08.38 47.00
7 Zuzana BrigantováZuzana Brigantová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 08.39 45.50
7 Veronika PolaneckáVeronika Polanecká 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 08.39 45.50
9 Lucie StaňkováLucie Staňková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.43 44.00
10 Sára KosakováSára Kosaková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 08.56 43.00
11 Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 7 08.57 42.00
12 Tereza KodejškováTereza Kodejšková 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 08.62 41.00
13 Zuzana SobkováZuzana Sobková 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.63 40.00
14 Karolína MarkováKarolína Marková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.64 39.00
15 Dora SvobodováDora Svobodová 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 6 PB 08.67 38.00
16 Nikola KubátováNikola Kubátová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 08.68 36.50
16 Klára PechováKlára Pechová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 3 PB 08.68 36.50
18 Mia FejtováMia Fejtová 12 KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 08.74 34.50
18 Barbora FickováBarbora Ficková 12 SK Žirovnice SK Žirovnice 8 PB 08.74 34.50
20 Tereza Nella NoskováTereza Nella Nosková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 08.83 33.00
21 Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 08.87 32.00
22 Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 PB 08.88 31.00
23 Lucie KolářováLucie Kolářová 12 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 5 08.91 30.00
24 Samantha SoučkováSamantha Součková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 08.93 29.00
25 Kristýna ŠímováKristýna Šímová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 PB 08.94 28.00
26 Julie PovolnáJulie Povolná 13 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 8 PB 08.96 27.00
27 Hermína ČervenáHermína Červená 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 08.97 26.00
28 Amálie HejnáAmálie Hejná 12 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 09.00 24.00
28 Emma JežkováEmma Ježková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 09.00 24.00
28 Aneta ŘehákováAneta Řeháková 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 2 09.00 24.00
31 Natálie MarkováNatálie Marková 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.02 22.00
32 Lucie BrychtováLucie Brychtová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 PB 09.04 21.00
33 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 7 09.06 20.00
34 Karolína MartinůKarolína Martinů 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 09.11 19.00
35 Amélie KafkováAmélie Kafková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.12 18.00
36 Anastasie ČechováAnastasie Čechová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 09.13 17.00
37 Elen HadravováElen Hadravová 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 09.16 16.00
38 Natálie ŘímalováNatálie Římalová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 PB 09.22 15.00
39 Nina HavlováNina Havlová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 09.23 14.00
40 Nela KlofáčováNela Klofáčová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.26 13.00
41 Sarah KubátováSarah Kubátová 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 09.29 12.00
42 Anna VálkováAnna Válková 12 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 8 09.41 11.00
43 Daniela VinšováDaniela Vinšová 12 TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 09.45 10.00
44 Šárka ČutkováŠárka Čutková 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09.53 9.00
45 Barbora TůmováBarbora Tůmová 13 Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 2 09.55 8.00
46 Ellen KotkováEllen Kotková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 09.60 7.00
47 Adina KozákováAdina Kozáková 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 8 PB 09.61 6.00
48 Daniela BradáčováDaniela Bradáčová 12 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.78 5.00
49 Eliška VavrdováEliška Vavrdová 13 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 09.79 4.00
50 Julie BláhováJulie Bláhová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 7 PB 09.84 3.00
51 Kristýna HolasováKristýna Holasová 13 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 10.56 2.00
Nikol TrnovskáNikol Trnovská 15 Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 DNS

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanc, Těťour, Smetana, Pasáček Štanc, Těťour, Smetana, Pasáček TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 41.46
2 Janáček, Meloun, Mišta, Melechovský Janáček, Meloun, Mišta, Melechovský TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 44.55
3 Ptáček, Kafka, Tuček, Nikiforov Ptáček, Kafka, Tuček, Nikiforov Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 46.10
4 Lauerman, Vesecký, Kristinus, Pauser Lauerman, Vesecký, Kristinus, Pauser Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 49.39
MS Křenek, Janko, Fízeľ, Machek Křenek, Janko, Fízeľ, Machek SK Žirovnice SK Žirovnice 3 44.22
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížek, Hejsek, Šebela, Vacek Čížek, Hejsek, Šebela, Vacek Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 40.91
2 Paštyka, Valenta, Zezulka, Kováč Paštyka, Valenta, Zezulka, Kováč Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 42.68
3 Valek, Rozkošný, Řáda, Chobotský Valek, Rozkošný, Řáda, Chobotský Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 47.87
Vyhnanovský, Záškoda, Nápravník, Rezek Vyhnanovský, Záškoda, Nápravník, Rezek Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fridrich, Harazim, Hubáček, Křehlík Fridrich, Harazim, Hubáček, Křehlík TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 37.25
2 Fízeľ, Ondok, Tošer, Veleta Fízeľ, Ondok, Tošer, Veleta TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 38.13
3 Černecký, Svorada, Nikiforov, Týma Černecký, Svorada, Nikiforov, Týma Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 38.52
4 Kavřík, Kroupa, Němec, Steiner Kavřík, Kroupa, Němec, Steiner TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 43.17
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fridrich, Harazim, Hubáček, Křehlík Fridrich, Harazim, Hubáček, Křehlík TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 37.25
2 Fízeľ, Ondok, Tošer, Veleta Fízeľ, Ondok, Tošer, Veleta TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 38.13
3 Černecký, Svorada, Nikiforov, Týma Černecký, Svorada, Nikiforov, Týma Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 38.52
4 Čížek, Hejsek, Šebela, Vacek Čížek, Hejsek, Šebela, Vacek Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 40.91
5 Paštyka, Valenta, Zezulka, Kováč Paštyka, Valenta, Zezulka, Kováč Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 42.68
6 Kavřík, Kroupa, Němec, Steiner Kavřík, Kroupa, Němec, Steiner TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 43.17
7 Valek, Rozkošný, Řáda, Chobotský Valek, Rozkošný, Řáda, Chobotský Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 47.87
Vyhnanovský, Záškoda, Nápravník, Rezek Vyhnanovský, Záškoda, Nápravník, Rezek Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježková, Procházková, Přibylová, Rytnauerová Ježková, Procházková, Přibylová, Rytnauerová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 42.44
2 Navrátilová, Sekničková, Saint Bonnet, Šimková Navrátilová, Sekničková, Saint Bonnet, Šimková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 43.89
3 Pokorná, Tůmová, Jelínková, Vomastková Pokorná, Tůmová, Jelínková, Vomastková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 45.23
4 Karafiátová, Hnátová, Štěpničková, Pavlíčková Karafiátová, Hnátová, Štěpničková, Pavlíčková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 51.53
5 Hnátová, Fatrdlová, Pártlová, Vaclavíková Hnátová, Fatrdlová, Pártlová, Vaclavíková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 51.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolfová, Hubáčková, Plachá, Pytlíková Rudolfová, Hubáčková, Plachá, Pytlíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 40.24
2 Kyselová, Heřmánková, Popíková, Křišíková Kyselová, Heřmánková, Popíková, Křišíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 42.55
3 Stránská, Sýkorová, Marková, Grófová Stránská, Sýkorová, Marková, Grófová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 45.33
4 Nováková, Šidláková, Matějková, Röhrichová Nováková, Šidláková, Matějková, Röhrichová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 45.65
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 21.5.2023 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kosaková, Šenkýřová, Staňková, Ježková Kosaková, Šenkýřová, Staňková, Ježková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 40.39
2 Pytlíková, Röhrichová, Vejvodová, Váchová Pytlíková, Röhrichová, Vejvodová, Váchová Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 43.18
3 Hrudkajová, Bártů, Pekařová, Brabcová Hrudkajová, Bártů, Pekařová, Brabcová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 44.33
4 Faltová, Kroupová, Štěpánková, Vejrostová Faltová, Kroupová, Štěpánková, Vejrostová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 49.42
5 Krajíčková, Krupicová, Matějková, Plodíková Krajíčková, Krupicová, Matějková, Plodíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 49.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolfová, Hubáčková, Plachá, Pytlíková Rudolfová, Hubáčková, Plachá, Pytlíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 40.24
2 Kosaková, Šenkýřová, Staňková, Ježková Kosaková, Šenkýřová, Staňková, Ježková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 40.39
3 Ježková, Procházková, Přibylová, Rytnauerová Ježková, Procházková, Přibylová, Rytnauerová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 42.44
4 Kyselová, Heřmánková, Popíková, Křišíková Kyselová, Heřmánková, Popíková, Křišíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 42.55
5 Pytlíková, Röhrichová, Vejvodová, Váchová Pytlíková, Röhrichová, Vejvodová, Váchová Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 43.18
6 Navrátilová, Sekničková, Saint Bonnet, Šimková Navrátilová, Sekničková, Saint Bonnet, Šimková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 43.89
7 Hrudkajová, Bártů, Pekařová, Brabcová Hrudkajová, Bártů, Pekařová, Brabcová TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 3 44.33
8 Pokorná, Tůmová, Jelínková, Vomastková Pokorná, Tůmová, Jelínková, Vomastková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 6 45.23
9 Stránská, Sýkorová, Marková, Grófová Stránská, Sýkorová, Marková, Grófová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 45.33
10 Nováková, Šidláková, Matějková, Röhrichová Nováková, Šidláková, Matějková, Röhrichová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 45.65
11 Faltová, Kroupová, Štěpánková, Vejrostová Faltová, Kroupová, Štěpánková, Vejrostová TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 4 49.42
12 Krajíčková, Krupicová, Matějková, Plodíková Krajíčková, Krupicová, Matějková, Plodíková TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 49.57
13 Karafiátová, Hnátová, Štěpničková, Pavlíčková Karafiátová, Hnátová, Štěpničková, Pavlíčková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 5 51.53
14 Hnátová, Fatrdlová, Pártlová, Vaclavíková Hnátová, Fatrdlová, Pártlová, Vaclavíková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 4 51.56

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 21.5.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Tůmová, Polanecká, Sobková Čermáková, Tůmová, Polanecká, Sobková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 36.11
2 Havlová, Marková, Trnovská, Kafková Havlová, Marková, Trnovská, Kafková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 37.80
3 Čutková, Nosková, Bláhová, Kotková Čutková, Nosková, Bláhová, Kotková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 39.36
4 Pechová, Růžičková, Římalová, Válková Pechová, Růžičková, Římalová, Válková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 40.05
5 Hadravová, Semorádová, Matoušková, Červená Hadravová, Semorádová, Matoušková, Červená Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 40.58
6 Holasová, Kuchařová, Bezděkovská, Holasová Holasová, Kuchařová, Bezděkovská, Holasová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 42.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 21.5.2023 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šťastná, Šlapalová, Fejtová, Šlapalová Šťastná, Šlapalová, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 36.41
2 Kalivodová, Kubátová, Svobodová, Povolná Kalivodová, Kubátová, Svobodová, Povolná TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 38.44
3 Brigantová, Brychtová, Hejná, Trachtulcová Brigantová, Brychtová, Hejná, Trachtulcová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 40.36
4 Kozáková, Martinů, Šímová, Bradáčová Kozáková, Martinů, Šímová, Bradáčová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 40.76
5 Kodejšková, Vavrdová, Kolářová, Hlásková Kodejšková, Vavrdová, Kolářová, Hlásková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 42.39
MS Čechová, Vinšová, Řeháková, Másílková Čechová, Vinšová, Řeháková, Másílková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 40.06
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Tůmová, Polanecká, Sobková Čermáková, Tůmová, Polanecká, Sobková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 4 36.11
2 Šťastná, Šlapalová, Fejtová, Šlapalová Šťastná, Šlapalová, Fejtová, Šlapalová KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 36.41
3 Havlová, Marková, Trnovská, Kafková Havlová, Marková, Trnovská, Kafková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 2 37.80
4 Kalivodová, Kubátová, Svobodová, Povolná Kalivodová, Kubátová, Svobodová, Povolná TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 5 38.44
5 Čutková, Nosková, Bláhová, Kotková Čutková, Nosková, Bláhová, Kotková Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 3 39.36
6 Pechová, Růžičková, Římalová, Válková Pechová, Růžičková, Římalová, Válková Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 1 40.05
7 Čechová, Vinšová, Řeháková, Másílková Čechová, Vinšová, Řeháková, Másílková TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec 3 40.06
8 Brigantová, Brychtová, Hejná, Trachtulcová Brigantová, Brychtová, Hejná, Trachtulcová TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 40.36
9 Hadravová, Semorádová, Matoušková, Červená Hadravová, Semorádová, Matoušková, Červená Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov 5 40.58
10 Kozáková, Martinů, Šímová, Bradáčová Kozáková, Martinů, Šímová, Bradáčová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 1 40.76
11 Holasová, Kuchařová, Bezděkovská, Holasová Holasová, Kuchařová, Bezděkovská, Holasová Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s. 6 42.05
12 Kodejšková, Vavrdová, Kolářová, Hlásková Kodejšková, Vavrdová, Kolářová, Hlásková TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2 42.39

skok vysoký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,60 0,65 0,70 0,75 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 Body
1 Leonard SvoradaLeonard Svorada
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 28 PB 1.10 o o o o o o o o o o o x 33.00
2= Tomáš SmetanaTomáš Smetana
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 27 PB 1.05 o o o o o o o o o o x 31.00
2= Rostislav KřenekRostislav Křenek
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 13 PB 1.05 o o o o o o o o o o x 31.00
2= Mikuláš MedřickýMikuláš Medřický
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
14 16 PB 1.05 o o o o o o o o o o x 31.00
5 Matěj TěťourMatěj Těťour
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 30 PB 1.00 o o o o o o o o o x 29.00
6= Jan LauermanJan Lauerman
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 14 PB 0.95 o o o o o o o o x 27.50
6= Tomáš BurianTomáš Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
15 2 PB 0.95 o o o o o o o o x 27.50
8= Karel VeseckýKarel Vesecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 32 PB 0.90 o o o o o o o x 25.00
8= Lukáš JankoLukáš Janko
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 8 PB 0.90 o o o o o o o x 25.00
8= Max PasáčekMax Pasáček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 23 PB 0.90 o o o o o o o x 25.00
11= Pavel ChobotskýPavel Chobotský
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 6 PB 0.85 o o o o o o x 21.50
11= Kryštof MištaKryštof Mišta
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 19 PB 0.85 o o o o o o x 21.50
11= Jáchym JanáčekJáchym Janáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 7 PB 0.85 o o o o o o x 21.50
11= Richard PaštykaRichard Paštyka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 24 PB 0.85 o o o o o o x 21.50
15= Antonín NikiforovAntonín Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 21 PB 0.80 o o o o o x 18.00
15= Pavel KadlecPavel Kadlec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 9 PB 0.80 o o o o o x 18.00
15= Jan BrabenecJan Brabenec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 1 PB 0.80 o o o o o x 18.00
18= Daniel ŠtancDaniel Štanc
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 29 PB 0.75 o o o o x 14.00
18= Matěj PauserMatěj Pauser
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 25 PB 0.75 o o o o x 14.00
18= Tobias TučekTobias Tuček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 31 PB 0.75 o o o o x 14.00
18= Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 26 PB 0.75 o o o o x 14.00
18= Tomáš FízeľTomáš Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
15 4 PB 0.75 o o o o x 14.00
23 Nikolas MelechovskýNikolas Melechovský
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 17 PB 0.70 o o o x 11.00
24= Adam KafkaAdam Kafka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 10 PB 0.65 o o x 8.50
24= Tadeáš MelounTadeáš Meloun
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 18 PB 0.65 o o x 8.50
24= Štěpán VotavaŠtěpán Votava
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 33 PB 0.65 o o x 8.50
24= Daniel MachekDaniel Machek
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
15 15 PB 0.65 o o x 8.50
28 Štěpán KristinusŠtěpán Kristinus
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 12 PB 0.60 o x 6.00
Kvido NáhunekKvido Náhunek
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 20 DNS
Josef ČambalJosef Čambal
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 3 NM x
Vojtěch HrubešVojtěch Hrubeš
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
17 5 NM x
Vladimír NikiforovVladimír Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 22 NM x
Marek KlofáčMarek Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 11 NM x
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 Body
1 Šimon TýmaŠimon Týma
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 27 PB 1.20 o o o o o o o o o x 36.00
2 Václav NikiforovVáclav Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 17 PB 1.15 o o o o o o o o x 35.00
3= Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 18 PB 1.10 o o o o o o o x 32.50
3= Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 1 PB 1.10 o o o o o o o x 32.50
3= Damián NěmecDamián Němec
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 16 PB 1.10 o o o o o o o x 32.50
3= Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 5 PB 1.10 o o o o o o o x 32.50
7= Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 15 PB 1.05 o o o o o o x 28.50
7= Jakub FízeľJakub Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 4 PB 1.05 o o o o o o x 28.50
7= Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 11 PB 1.05 o o o o o o x 28.50
7= Jáchym ČížekJáchym Čížek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 2 PB 1.05 o o o o o o x 28.50
11= Jan RezekJan Rezek
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 19 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= Filip NápravníkFilip Nápravník
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 14 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= Jan ZáškodaJan Záškoda
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 34 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 32 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= Michal HubáčekMichal Hubáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 8 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 29 PB 1.00 o o o o o x 23.00
11= Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 13 PB 1.00 o o o o o x 23.00
18= Lukáš SmejkalLukáš Smejkal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
13 22 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Jiří ValentaJiří Valenta
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 31 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Ondřej VacekOndřej Vacek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 28 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Kryštof HarazimKryštof Harazim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 6 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Matěj KroupaMatěj Kroupa
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 10 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Šimon KavříkŠimon Kavřík
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 9 PB 0.95 o o o o x 16.00
18= Jan KováčJan Kováč
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 PB 0.95 o o o o x 16.00
25= Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 33 PB 0.90 o o o x 10.50
25= Jakub ŠebelaJakub Šebela
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 24 PB 0.90 o o o x 10.50
25= Jakub KřesťanJakub Křesťan
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
13 12 PB 0.90 o o o x 10.50
25= Radim HejsekRadim Hejsek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 7 PB 0.90 o o o x 10.50
29= Filip RozkošnýFilip Rozkošný
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 20 PB 0.85 o o x 6.50
29= Patrik TušilPatrik Tušil
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 26 PB 0.85 o o x 6.50
29= Filip SteinerFilip Steiner
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 23 PB 0.85 o o x 6.50
29= Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 PB 0.85 o o x 6.50
33= Petr ValekPetr Valek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 30 PB 0.80 o x 3.50
33= Štěpán ŘádaŠtěpán Řáda
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 21 PB 0.80 o x 3.50
Dominik DuchečekDominik Ducheček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 3 DNS
Vojtěch TošerVojtěch Tošer
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 25 NM x
Celkem 36 závodníků

skok vysoký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,60 0,65 0,70 0,75 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 Body
1 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 46 PB 1.05 o o o o o o o o o o x 63.00
2= Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 36 PB 1.00 o o o o o o o o o x 61.00
2= Bára PřibylováBára Přibylová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 40 PB 1.00 o o o o o o o o o x 61.00
2= Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 42 PB 1.00 o o o o o o o o o x 61.00
5= Adéla HouškováAdéla Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 14 PB 0.95 o o o o o o o o x 58.50
5= Vanessa RudolfováVanessa Rudolfová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 45 PB 0.95 o o o o o o o o x 58.50
7= Zuzana BártůZuzana Bártů
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 2 PB 0.90 o o o o o o o x 55.00
7= Anna JežkováAnna Ježková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 18 PB 0.90 o o o o o o o x 55.00
7= Natálie SmrčkováNatálie Smrčková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 50 PB 0.90 o o o o o o o x 55.00
7= Monika PopíkováMonika Popíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 38 PB 0.90 o o o o o o o x 55.00
7= Tereza ProcházkováTereza Procházková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 39 PB 0.90 o o o o o o o x 55.00
12= Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 15 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Jasmína PekařováJasmína Pekařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 34 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 4 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Nella VáchováNella Váchová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
14 59 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Lucie SemorádováLucie Semorádová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 49 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Adéla VomastkováAdéla Vomastková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
15 62 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Žaneta BalajováŽaneta Balajová
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 1 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 16 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Zuzana GrófováZuzana Grófová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 8 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Denisa ŠtěpánkováDenisa Štěpánková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 55 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
12= Tereza VejrostováTereza Vejrostová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 60 PB 0.85 o o o o o o x 47.00
23= Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 30 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 54 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Anna KarafiátováAnna Karafiátová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 19 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
16 57 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Emílie MarkováEmílie Marková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 26 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Eliška MatějkováEliška Matějková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 27 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Kateřina KřišíkováKateřina Křišíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 23 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Anna RöhrichováAnna Röhrichová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 43 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Veronika StránskáVeronika Stránská
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 51 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Emilie Saint BonnetEmilie Saint Bonnet
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 47 PB 0.80 o o o o o x 36.00
23= Klára SekničkováKlára Sekničková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 48 PB 0.80 o o o o o x 36.00
34= Zuzana PártlováZuzana Pártlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 32 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Dorota PavlíčkováDorota Pavlíčková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 33 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Aneta HláskováAneta Hlásková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 10 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Natálie ŠidlákováNatálie Šidláková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 53 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Radka HeřmánkováRadka Heřmánková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 9 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Adéla KroupováAdéla Kroupová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
16 21 PB 0.75 o o o o x 27.00
34= Barbora KyselováBarbora Kyselová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 25 PB 0.75 o o o o x 27.00
41= Týna KuchařováTýna Kuchařová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 24 PB 0.70 o o o x 20.50
41= Adéla HolasováAdéla Holasová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
17 13 PB 0.70 o o o x 20.50
41= Karolína FatrdlováKarolína Fatrdlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 6 PB 0.70 o o o x 20.50
41= Justýna PokornáJustýna Pokorná
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 37 PB 0.70 o o o x 20.50
41= Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 17 PB 0.70 o o o x 20.50
41= Anastázie NovákováAnastázie Nováková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 31 PB 0.70 o o o x 20.50
47= Anna HnátováAnna Hnátová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 11 PB 0.65 o o x 15.00
47= Alice PlacháAlice Plachá
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 35 PB 0.65 o o x 15.00
47= Julie KrajíčkováJulie Krajíčková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 20 PB 0.65 o o x 15.00
47= Rozárie FaltováRozárie Faltová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 5 PB 0.65 o o x 15.00
47= Nikol TrnovskáNikol Trnovská
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 PB 0.65 o o x 15.00
52= Amálie MatouškováAmálie Matoušková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
15 29 PB 0.60 o x 9.00
52= Marie FickováMarie Ficková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 7 PB 0.60 o x 9.00
52= Viola VaclavíkováViola Vaclavíková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 58 PB 0.60 o x 9.00
52= Natálie HnátováNatálie Hnátová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 12 PB 0.60 o x 9.00
52= Beáta KrupicováBeáta Krupicová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 22 PB 0.60 o x 9.00
52= Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 52 PB 0.60 o x 9.00
52= Denisa ŠtěpničkováDenisa Štěpničková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 56 PB 0.60 o x 9.00
59= Rozálie BezděkovskáRozálie Bezděkovská
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 3 PB 0.00 x
59= Matylda VejvodováMatylda Vejvodová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
16 61 PB 0.00 x
59= Andrea PytlíkováAndrea Pytlíková
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
18 41 PB 0.00 x
59= Jitka RöhrichováJitka Röhrichová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
18 44 PB 0.00 x
59= Mariana MatějkováMariana Matějková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
17 28 PB 0.00 x
Celkem 63 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 Body
1= Sára ŠlapalováSára Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 45 PB 1.15 - - - o o o o o x 51.50
1= Amálie KalivodováAmálie Kalivodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 17 PB 1.15 o o o o o o o o x 51.50
3= Sára KosakováSára Kosaková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 21 PB 1.10 o o o o o o o x 49.50
3= Karla PřibylováKarla Přibylová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 34 PB 1.10 o o o o o o o x 49.50
5= Barbora FickováBarbora Ficková
SK Žirovnice SK Žirovnice
12 10 PB 1.05 o o o o o o x 47.00
5= Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 35 PB 1.05 o o o o o o x 47.00
5= Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 46 PB 1.05 o - o - o o x 47.00
8= Tereza KodejškováTereza Kodejšková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 19 PB 1.00 o o o o o x 43.00
8= Amálie HejnáAmálie Hejná
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 13 PB 1.00 o o o o o x 43.00
8= Nikola KubátováNikola Kubátová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 24 PB 1.00 o o o o o x 43.00
8= Sára ŠenkýřováSára Šenkýřová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 42 PB 1.00 o o o o o x 43.00
8= Nela KlofáčováNela Klofáčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 18 PB 1.00 o o o o o x 43.00
13= Mia FejtováMia Fejtová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 9 PB 0.95 o o o o x 38.50
13= Samantha SoučkováSamantha Součková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 39 PB 0.95 o o o o x 38.50
13= Daniela BradáčováDaniela Bradáčová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 2 PB 0.95 o o o o x 38.50
13= Šárka ČutkováŠárka Čutková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 8 PB 0.95 o o o o x 38.50
17= Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 15 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Zuzana MásílkováZuzana Másílková
SK Žirovnice SK Žirovnice
12 29 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Adéla ŠlapalováAdéla Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
12 44 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Michala ČermákováMichala Čermáková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 6 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Zuzana SobkováZuzana Sobková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 38 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Veronika PolaneckáVeronika Polanecká
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 32 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Anna VálkováAnna Válková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 50 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Elen HadravováElen Hadravová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 11 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Karolína MarkováKarolína Marková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 26 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Aneta ŘehákováAneta Řeháková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 36 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Kristýna ŠímováKristýna Šímová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 43 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 27 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Vendula TrachtulcováVendula Trachtulcová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 47 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Lucie BrychtováLucie Brychtová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 4 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Zuzana BrigantováZuzana Brigantová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 3 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Lucie StaňkováLucie Staňková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 40 PB 0.90 o o o x 28.00
17= Karolína MartinůKarolína Martinů
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 28 PB 0.90 o o o x 28.00
34= Amélie KafkováAmélie Kafková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 16 PB 0.85 o o x 17.00
34= Klára PechováKlára Pechová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 31 PB 0.85 o o x 17.00
34= Lucie KolářováLucie Kolářová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 20 PB 0.85 o o x 17.00
34= Dora SvobodováDora Svobodová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 41 PB 0.85 o o x 17.00
34= Julie PovolnáJulie Povolná
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 33 PB 0.85 o o x 17.00
39= Tereza Nella NoskováTereza Nella Nosková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 30 PB 0.80 o x 10.50
39= Hermína ČervenáHermína Červená
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 7 PB 0.80 o x 10.50
39= Barbora TůmováBarbora Tůmová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 49 PB 0.80 o x 10.50
39= Sarah KubátováSarah Kubátová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 25 PB 0.80 o x 10.50
39= Daniela VinšováDaniela Vinšová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 52 PB 0.80 o x 10.50
39= Anastasie ČechováAnastasie Čechová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 5 PB 0.80 o x 10.50
39= Nina HavlováNina Havlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 12 PB 0.80 o x 10.50
39= Julie BláhováJulie Bláhová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 1 PB 0.80 o x 10.50
Eliška VavrdováEliška Vavrdová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 51 PB NM x
Kristýna HolasováKristýna Holasová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 14 PB NM x
Natálie ŘímalováNatálie Římalová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 37 PB NM x
Ellen KotkováEllen Kotková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 22 PB NM x
Adina KozákováAdina Kozáková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 23 PB NM x
Celkem 51 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BurianTomáš Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
15 2 PB 32.62 33.00
2 Mikuláš MedřickýMikuláš Medřický
KORELA SPORTS TEAM z. s. KORELA SPORTS TEAM z. s.
14 16 PB 30.13 32.00
3 Max PasáčekMax Pasáček
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 23 PB 28.16 31.00
4 Tadeáš MelounTadeáš Meloun
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 18 PB 26.37 30.00
5 Rostislav KřenekRostislav Křenek
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 13 PB 23.51 29.00
6 Jáchym JanáčekJáchym Janáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 7 PB 22.12 28.00
7 Karel VeseckýKarel Vesecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 32 PB 22.05 27.00
8 Kryštof MištaKryštof Mišta
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 19 PB 21.84 26.00
9 Matěj PauserMatěj Pauser
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 25 PB 21.69 25.00
10 Leonard SvoradaLeonard Svorada
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 28 PB 21.67 24.00
11 Matěj TěťourMatěj Těťour
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 30 PB 21.20 23.00
12 Jan LauermanJan Lauerman
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 14 PB 20.93 22.00
13 Tomáš FízeľTomáš Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
15 4 PB 17.19 21.00
14 Pavel ChobotskýPavel Chobotský
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 6 PB 17.03 20.00
15 Tomáš SmetanaTomáš Smetana
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 27 PB 16.91 19.00
16 Lukáš JankoLukáš Janko
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 8 PB 16.58 18.00
17 Štěpán VotavaŠtěpán Votava
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 33 PB 16.47 17.00
18 Tobias TučekTobias Tuček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 31 PB 15.60 16.00
19 Daniel MachekDaniel Machek
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
15 15 PB 15.20 15.00
20 Antonín NikiforovAntonín Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 21 PB 15.10 14.00
21 Štěpán KristinusŠtěpán Kristinus
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 12 PB 15.03 13.00
22 Richard PaštykaRichard Paštyka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 24 PB 14.47 12.00
23 Nikolas MelechovskýNikolas Melechovský
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 17 PB 14.04 11.00
24 Josef ČambalJosef Čambal
SK Žirovnice SK Žirovnice
15 3 PB 13.24 10.00
25 Pavel KadlecPavel Kadlec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 9 PB 12.56 9.00
26 Vojtěch HrubešVojtěch Hrubeš
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
17 5 PB 12.53 8.00
27 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 26 PB 12.16 7.00
28 Daniel ŠtancDaniel Štanc
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 29 PB 10.67 6.00
29 Jan BrabenecJan Brabenec
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 1 PB 09.51 5.00
30 Marek KlofáčMarek Klofáč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 11 PB 09.35 4.00
31 Adam KafkaAdam Kafka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 10 PB 09.12 3.00
32 Vladimír NikiforovVladimír Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 22 PB 07.97 2.00
Kvido NáhunekKvido Náhunek
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 20 DNS
Celkem 33 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 21.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav NikiforovVáclav Nikiforov
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 18 PB 42.53 36.00
2 Tomáš KřehlíkTomáš Křehlík
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 12 PB 37.55 35.00
3 Šimon TýmaŠimon Týma
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 28 PB 34.21 34.00
4 Matyáš ČerneckýMatyáš Černecký
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 1 PB 32.61 33.00
5 Jan KováčJan Kováč
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 10 PB 31.68 32.00
6 Damián NěmecDamián Němec
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 17 PB 31.26 31.00
7 Dominik NekovářDominik Nekovář
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
12 16 PB 30.91 30.00
8 Kryštof HarazimKryštof Harazim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 6 PB 30.84 29.00
9 Jakub FízeľJakub Fízeľ
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 4 PB 30.40 28.00
10 Václav OndokVáclav Ondok
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 19 PB 27.37 27.00
11 Prokop FridrichProkop Fridrich
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 5 PB 27.18 26.00
12 Radim HejsekRadim Hejsek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 7 PB 26.49 25.00
13 Marek VeletaMarek Veleta
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 33 PB 26.00 24.00
14 Šimon KavříkŠimon Kavřík
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 9 PB 23.06 23.00
15 Jan RezekJan Rezek
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 20 PB 22.96 22.00
16 Ondřej VacekOndřej Vacek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 29 PB 22.52 21.00
17 Štěpán ZezulkaŠtěpán Zezulka
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 PB 22.16 20.00
18 Filip NápravníkFilip Nápravník
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 15 PB 22.10 19.00
19 Filip SteinerFilip Steiner
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
12 24 PB 20.69 18.00
20 Matěj KroupaMatěj Kroupa
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 11 PB 20.55 17.00
21 Jan ZáškodaJan Záškoda
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 35 PB 20.50 16.00
22 František VajdaFrantišek Vajda
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 30 PB 20.37 15.00
23 Jiří ValentaJiří Valenta
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 32 PB 19.93 14.00
24 Maxmilián MelechovskýMaxmilián Melechovský
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13 14 PB 19.88 13.00
25 Vojtěch TošerVojtěch Tošer
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
13 26 PB 19.83 12.00
26 Michal HubáčekMichal Hubáček
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12 8 PB 19.70 11.00
27 Jakub ŠebelaJakub Šebela
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 25 PB 17.45 10.00
28 Jakub KřesťanJakub Křesťan
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
13 13 PB 17.42 9.00
29 Jáchym ČížekJáchym Čížek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 2 PB 17.24 8.00
30 Patrik TušilPatrik Tušil
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
13 27 PB 16.01 7.00
31 Filip RozkošnýFilip Rozkošný
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 21 PB 14.02 6.00
32 Petr ValekPetr Valek
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
12 31 PB 13.55 5.00
33 Štěpán VyhnanovskýŠtěpán Vyhnanovský
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
12 34 PB 13.33 4.00
34 Lukáš SmejkalLukáš Smejkal
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
13 23 PB 13.13 3.00
35 Štěpán ŘádaŠtěpán Řáda
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
13 22 PB 10.00 2.00
Dominik DuchečekDominik Ducheček
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
13 3 DNS
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 21.5.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RytnauerováAnna Rytnauerová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 46 PB 26.08 63.00
2 Viktorie Terezie PlodíkováViktorie Terezie Plodíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 36 PB 22.37 62.00
3 Rozárie FaltováRozárie Faltová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 5 PB 19.16 61.00
4 Vanessa RudolfováVanessa Rudolfová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 45 PB 18.85 60.00
5 Veronika HubáčkováVeronika Hubáčková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 16 PB 18.17 59.00
6 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 17 PB 17.75 58.00
7 Bára PřibylováBára Přibylová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 40 PB 17.52 57.00
8 Klaudie BrabcováKlaudie Brabcová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 4 PB 17.28 56.00
9 Veronika PytlíkováVeronika Pytlíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 42 PB 17.17 55.00
10 Žaneta BalajováŽaneta Balajová
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 1 PB 16.98 54.00
11 Denisa ŠtěpánkováDenisa Štěpánková
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 55 PB 16.93 53.00
12 Nikol TrnovskáNikol Trnovská
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 PB 16.84 52.00
13 Kateřina KřišíkováKateřina Křišíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 23 PB 16.56 51.00
14 Anna RöhrichováAnna Röhrichová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 43 PB 15.87 50.00
15 Monika PopíkováMonika Popíková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 38 PB 15.17 49.00
16 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 52 PB 14.92 48.00
17 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 39 PB 14.42 47.00
18 Anna JežkováAnna Ježková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 18 PB 14.28 46.00
19 Amálie MatouškováAmálie Matoušková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
15 29 PB 14.05 45.00
20 Adéla HrudkajováAdéla Hrudkajová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 15 PB 13.69 44.00
21 Lucie SemorádováLucie Semorádová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 49 PB 13.65 43.00
22 Jasmína PekařováJasmína Pekařová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 34 PB 13.64 42.00
23 Aneta HláskováAneta Hlásková
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
14 10 PB 13.36 41.00
24 Zuzana GrófováZuzana Grófová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15 8 PB 13.29 40.00
25 Emilie Saint BonnetEmilie Saint Bonnet
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 47 PB 13.24 39.00
26 Magdaléna TůmováMagdaléna Tůmová
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
16 57 PB 12.86 38.00
27 Adéla HouškováAdéla Houšková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 14 PB 12.61 37.00
28 Justýna PokornáJustýna Pokorná
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
14 37 PB 12.46 36.00
29 Tereza VejrostováTereza Vejrostová
TJ Jiskra Humpolec TJ Jiskra Humpolec
14 60 PB 12.20 35.00
30 Nella VáchováNella Váchová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův Brod Atletika TJ Sokol Havlíčkův...
14 59 PB 12.09 34.00
31 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 54 PB 12.08 33.00
32 Zuzana BártůZuzana Bártů
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
15 2 PB 11.90 32.00
33 Alice PlacháAlice Plachá
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 35 PB 11.88 31.00
34 Natálie ŠidlákováNatálie Šidláková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 53 PB 11.39 30.00
35 Julie KrajíčkováJulie Krajíčková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 20 PB 11.20 29.00
36 Natálie SmrčkováNatálie Smrčková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 50 PB 10.82 28.00
37 Klára SekničkováKlára Sekničková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
15 48 PB 10.48 27.00
38 Radka HeřmánkováRadka Heřmánková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 9 PB 10.28 26.00
39 Beáta KrupicováBeáta Krupicová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16 22 PB 10.27 25.00
40 Týna KuchařováTýna Kuchařová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
14 24 PB 10.17 24.00
41 Karolína FatrdlováKarolína Fatrdlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 6 PB 09.96 23.00
42 Adéla VomastkováAdéla Vomastková
Atletika Pelhřimov Atletika Pelhřimov
15 62 PB 09.87 22.00
43 Veronika StránskáVeronika Stránská
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 51 PB 09.66 21.00
44 Marie FickováMarie Ficková
SK Žirovnice SK Žirovnice
14 7 PB 09.48 20.00
45 Zuzana PártlováZuzana Pártlová
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 32 PB 09.23 19.00
46 Eliška MatějkováEliška Matějková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14 27 PB 08.98 18.00
47 Viola VaclavíkováViola Vaclavíková
Atletika Jihlava z.s. Atletika Jihlava z.s.
16 58 PB 08.53 17.00
48