Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP družstev mladšího žactva

Bílina (23. 9. 2023)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 4 08.10 qA
2 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.48 qB
3 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 5 09.60 qB
4 Jan VeselýJan Veselý 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.01
5 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 10.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 08.14 qA
2 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 09.19 qB
3 Matěj RousMatěj Rous 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.74 qB
4 Tomáš HrachTomáš Hrach 10 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.83 qB
5 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 10.13
6 Šimon KalibaŠimon Kaliba 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.9.2023 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 3 08.63 qA
2 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.66 qA
3 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.95 qA
4 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 2 09.01 qA
5 Oliver KolbabaOliver Kolbaba 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.85 qB
6 Josef ZáblackýJosef Záblacký 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.15
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 23.9.2023 - 11:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř 10 AK BílinaAK Bílina 4 08.07 11.00
2 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.27 9.00
3 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.51 8.00
4 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 5 08.64 7.00
5 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 1 08.81 6.00
6 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HoráčekAdam Horáček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 09.29 4.00
2 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 5 09.52 3.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.54 2.00
4 Oliver KolbabaOliver Kolbaba 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.60 1.00
5 Matěj RousMatěj Rous 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.80
6 Tomáš HrachTomáš Hrach 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.04
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 23.9.2023 - 11:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.47 11.00
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 08.68 9.00
3 Kateřina MarkováKateřina Marková 10 ASK DěčínASK Děčín 2 08.80 8.00
4 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.82 7.00
5 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 08.86 6.00
6 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 08.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 23.9.2023 - 11:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 3 09.02 4.00
2 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.08 3.00
3 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 2 09.16 2.00
4 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.23 1.00
5 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 09.23
6 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 1 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 23.9.2023 - 11:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.56 qA
2 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 08.98 qA
3 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.14 qB
4 Nela RůžičkováNela Růžičková 11 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.09
5 Tereza BudilováTereza Budilová 11 ASK DěčínASK Děčín 2 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 23.9.2023 - 11:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 08.83 qA
2 Yasmine AyedYasmine Ayed 12 ASK DěčínASK Děčín 3 09.05 qB
3 Viktorie KousalováViktorie Kousalová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.06 qB
4 Barbora OdlasováBarbora Odlasová 11 AK MostAK Most 5 09.25 qB
5 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 10 ASK LovosiceASK Lovosice 1 10.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 23.9.2023 - 11:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarkováKateřina Marková 10 ASK DěčínASK Děčín 1 08.90 qA
2 Sofie PlzákováSofie Plzáková 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 09.03 qB
3 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 4 09.14 qB
4 Aneta MocováAneta Mocová 11 ASK DěčínASK Děčín 5 09.26
5 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.37
6 Leontýna PodloučkováLeontýna Podloučková 12 ASK DěčínASK Děčín 6 11.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 23.9.2023 - 11:05) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NěmečkováVeronika Němečková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 08.83 qA
2 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.92 qA
3 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.26
4 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 5 09.51
5 Kateřina KysilkováKateřina Kysilková 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 10.27
6 Eliška JirkůEliška Jirků 12 ASK DěčínASK Děčín 2 10.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 23.9.2023 - 11:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 08.58
MS Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 08.58
MS Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.65
MS Anežka Heidi HnátováAnežka Heidi Hnátová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 10.05
MS Klára ŠafářováKlára Šafářová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.90
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 12:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 18.05 11.00
2 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 5 19.63 9.00
3 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.94 8.00
4 Václav ZoulVáclav Zoul 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 20.73 7.00
5 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 22.02 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 12:55) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SmažíkJakub Smažík 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.77 6.00
2 Jan SivákJan Sivák 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 22.18 4.00
3 Tobiáš BauerTobiáš Bauer 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 22.77 3.00
4 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 23.86 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 12:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik GažiPatrik Gaži 11 AK BílinaAK Bílina 3 23.26 2.00
2 Vojtěch SpielerVojtěch Spieler 11 AK BílinaAK Bílina 5 24.60
3 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 25.93
4 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 2 29.21
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 13:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Franceska AdamsonováFranceska Adamsonová 11 ASK DěčínASK Děčín 4 20.37 11.00
2 Vanessa HelebrantVanessa Helebrant 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 21.29 9.00
3 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 21.67 5.00
4 Johana KolaříkováJohana Kolaříková 11 AK MostAK Most 2 21.88 4.00
5 Lada LitomiskáLada Litomiská 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 22.23 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 13:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 21.39 8.00
2 Jana JestřábkováJana Jestřábková 10 AK MostAK Most 3 22.57 1.00
3 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 22.62
4 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová 10 ASK DěčínASK Děčín 2 22.71
5 Elizabeth PospíšilováElizabeth Pospíšilová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 22.99
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 13:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 4 21.43 7.00
2 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 3 21.65 6.00
3 Eliška RadováEliška Radová 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.25 2.00
4 Andrea KráslováAndrea Kráslová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 23.41
5 Klaudie MalinováKlaudie Malinová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 25.34
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2023 - 13:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Sofie ŠtorkováSofie Štorková 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 20.36
MS Tereza NosováTereza Nosová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 20.67
MS Šárka ŠkuthanováŠárka Škuthanová 10 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 21.31
4 Eliška HrbáčkováEliška Hrbáčková 12 ASK DěčínASK Děčín 2 23.35
5 Natálie KuklíkováNatálie Kuklíková 12 AK MostAK Most 6 23.58
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 45.41 11.00
2 Marek ŽampachMarek Žampach 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 45.95 9.00
3 Vojtěch IvánekVojtěch Ivánek 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 46.52 8.00
4 Jan PřibylJan Přibyl 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 47.56 7.00
5 Jan Tomáš AlblJan Tomáš Albl 10 AK BílinaAK Bílina 4 48.81 6.00
6 Matyáš KubínMatyáš Kubín 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 50.77 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VondroušAdam Vondrouš 12 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 52.35 4.00
2 Jiří VorelJiří Vorel 11 AK BílinaAK Bílina 3 52.38 3.00
3 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 53.45 2.00
4 Oliver KolbabaOliver Kolbaba 12 ASK LovosiceASK Lovosice 2 55.20 1.00
5 Štěpán MajerŠtěpán Majer 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 58.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samantha BallikováSamantha Balliková 11 ASK DěčínASK Děčín 3 47.22 11.00
2 Viktorie BelejováViktorie Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 47.45 9.00
3 Elen BelejováElen Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.88 8.00
4 Klára ŽelinováKlára Želinová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 49.39 7.00
5 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 6 50.30 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková 11 AK MostAK Most 5 49.84 6.00
2 Zuzana ŽohováZuzana Žohová 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 50.91 4.00
3 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 51.70 3.00
4 Karla SměšnáKarla Směšná 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 52.22 2.00
5 Eliška VysluchováEliška Vysluchová 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 54.07 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:07.59 11.00
2 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 2 2:37.46 9.00
3 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:39.93 8.00
4 Štěpán VoráčekŠtěpán Voráček 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 2:48.58 7.00
5 Tobiáš BauerTobiáš Bauer 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 2:52.64 6.00
6 Tobiáš TomanecTobiáš Tomanec 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 2:55.46 5.00
7 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička 12 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 2:56.50 4.00
8 Richard ŠulcRichard Šulc 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 3:09.50 3.00
9 Daniel VildDaniel Vild 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 3:12.67 2.00
10 Ondřej ŽaludOndřej Žalud 12 AK BílinaAK Bílina 10 3:21.55 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpánka SkokanováŠtěpánka Skokanová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 1 2:34.88 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:42.30 9.00
3 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 2:42.56 8.00
4 Barbora SlapničkováBarbora Slapničková 12 AK MostAK Most 11 2:43.05 7.00
5 Bára VernerováBára Vernerová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:45.89 6.00
6 Adéla StaráAdéla Stará 12 ASK DěčínASK Děčín 6 2:50.67 5.00
7 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 9 2:54.87 4.00
8 Alice NádvorníkováAlice Nádvorníková 11 ASK DěčínASK Děčín 7 2:55.20 3.00
9 Markéta TicháMarkéta Tichá 10 AK MostAK Most 8 2:56.04 2.00
10 Tereza KaiserováTereza Kaiserová 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 3:06.20 1.00
11 Kristýna TaussigováKristýna Taussigová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 3:06.53
12 Julie KotrbováJulie Kotrbová 12 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12 3:11.45
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj ProsmanMatěj Prosman 11 AK BílinaAK Bílina 3 5:38.21 11.00
2 Vojtěch WunderVojtěch Wunder 11 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 5:43.02 9.00
3 Jakub RichterJakub Richter 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 5:45.24 8.00
4 Ondřej NovákOndřej Novák 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 6:02.85 7.00
5 Antonín ŠedivýAntonín Šedivý 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 6:15.20 6.00
6 Eliáš HoráčekEliáš Horáček 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 6:32.24 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kamila ŠimkováKamila Šimková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 5:29.60 11.00
2 Klára OndráčkováKlára Ondráčková 12 AK MostAK Most 2 5:47.87 9.00
3 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:56.77 8.00
4 Šárka DuškováŠárka Dušková 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 5:59.75 7.00
5 Valerie PanclováValerie Panclová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 8 6:03.13 6.00
6 Nela NovotnáNela Novotná 12 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 6:13.99 5.00
7 Anežka FinkováAnežka Finková 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 6:17.72 4.00
8 Eliška ŠimkováEliška Šimková 12 AK MostAK Most 9 6:49.14 3.00
9 Julie HodkováJulie Hodková 12 AK MostAK Most 5 6:50.44 2.00
Celkem 9 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ZamrazilAlex Zamrazil 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 10.24 11.00
2 Alex MüllerAlex Müller 10 AK BílinaAK Bílina 3 10.43 9.00
3 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 11.38 8.00
4 Kryštof VinczeKryštof Vincze 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.94 5.00
5 Vojtěch KáraVojtěch Kára 11 AK BílinaAK Bílina 2 12.09 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KašparJiří Kašpar 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.45 7.00
2 Jan SivákJan Sivák 11 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 11.79 6.00
3 Adam KabešAdam Kabeš 11 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 13.10 3.00
4 Jan VeselýJan Veselý 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.56 2.00
5 Matěj RousMatěj Rous 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 13.66 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 10.32 11.00
2 Zuzana TupáZuzana Tupá 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 10.49 9.00
3 Nela GajdošováNela Gajdošová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 5 10.51 8.00
4 Elen BelejováElen Belejová 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 10.59 7.00
5 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 10.78 6.00
Eliška HrachováEliška Hrachová 10 ASK LovosiceASK Lovosice NM
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BradáčováHana Bradáčová 12 ASK LovosiceASK Lovosice 5 12.02 5.00
2 Sofie VančurováSofie Vančurová 11 AK MostAK Most 3 12.17 4.00
3 Michaela MizerováMichaela Mizerová 10 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 12.25 3.00
4 Emma KučerováEmma Kučerová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 13.30
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KiralyAnna Kiraly 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 12.98 2.00
2 Valerie PanclováValerie Panclová 11 ASK LovosiceASK Lovosice 4 13.03 1.00
3 Eliška HrachováEliška Hrachová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.07
4 Eliška HavlůjováEliška Havlůjová 11 AK MostAK Most 5 13.24
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrnčíř, Vaník, Sýkora, Müller Hrnčíř, Vaník, Sýkora, Müller AK BílinaAK Bílina 5 31.40 11.00
2 Tomanec, Tomanec, Kernaševič, Kvasňa Tomanec, Tomanec, Kernaševič, Kvasňa Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 31.41 9.00
3 Nádaský, Smažík, Vild, Vincze Nádaský, Smažík, Vild, Vincze TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 34.16 8.00
4 Zim, Zamrazil, Novák, Zoul Zim, Zamrazil, Novák, Zoul USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 34.45 6.00
5 Žampach, Sivák, Kováč, Jedlička Žampach, Sivák, Kováč, Jedlička TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 35.83 3.00
6 Vyslucha, Záblacký, Krejčí, Hnilička Vyslucha, Záblacký, Krejčí, Hnilička TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 37.71 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albl, Kára, Vorel, Fojtík Albl, Kára, Vorel, Fojtík AK BílinaAK Bílina 4 34.25 7.00
2 Kabeš, Eisenhammer, Vavřínek, Petrů Kabeš, Eisenhammer, Vavřínek, Petrů USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 35.40 5.00
3 Kubín, Ivánek, Kašpar, Fuchsig Kubín, Ivánek, Kašpar, Fuchsig USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 35.41 4.00
4 Vondrouš, Wunder, Voráček, Kovalčuk Vondrouš, Wunder, Voráček, Kovalčuk Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 36.03 2.00
5 Gaži, Prosman, Spieler, Žalud Gaži, Prosman, Spieler, Žalud AK BílinaAK Bílina 3 38.15
6 Majer, Hrbek, Bauer, Horáček Majer, Hrbek, Bauer, Horáček Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 38.23
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dyršmídová, Plzáková, Hájková, Litomiská Dyršmídová, Plzáková, Hájková, Litomiská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 33.03 11.00
2 Helebrant, Kodatová, Šturcová, Želinová Helebrant, Kodatová, Šturcová, Želinová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.56 8.00
3 Marková, Balliková, Janatová, Adamsonová Marková, Balliková, Janatová, Adamsonová ASK DěčínASK Děčín 6 33.66 7.00
4 Hrabánková, Goliašová, Vernerová, Kiraly Hrabánková, Goliašová, Vernerová, Kiraly ASK LovosiceASK Lovosice 5 34.34 5.00
5 Radová, Suchopárová, Mizerová, Dušková Radová, Suchopárová, Mizerová, Dušková TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 34.99 4.00
6 Jestřábková, Kolaříková, Odlasová, Pastyříková Jestřábková, Kolaříková, Odlasová, Pastyříková AK MostAK Most 2 35.03 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belejová, Belejová, Turková, Němečková Belejová, Belejová, Turková, Němečková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 33.90 6.00
2 Mocová, Ayed, Procházková, Stará Mocová, Ayed, Procházková, Stará ASK DěčínASK Děčín 2 35.01 3.00
3 Bradáčová, Kousalová, Skokanová, Šedlbauerová Bradáčová, Kousalová, Skokanová, Šedlbauerová ASK LovosiceASK Lovosice 3 35.19 1.00
4 Kučerová, Srpová, Kozová, Kudrnovská Kučerová, Srpová, Kozová, Kudrnovská USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 35.32
5 Ondráčková, Rovná, Slapničková, Tichá Ondráčková, Rovná, Slapničková, Tichá AK MostAK Most 1 37.16
6 Pospíšilová, Malinová, Hencová, Vysluchová Pospíšilová, Malinová, Hencová, Vysluchová TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 37.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gajdošová, Tupá, Veselá, Panclová Gajdošová, Tupá, Veselá, Panclová ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.49 9.00
2 Šimková, Červenková, Chmelíková, Škrobová Šimková, Červenková, Chmelíková, Škrobová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 35.67
3 Cibulková, Havlůjová, Helbichová, Vančurová Cibulková, Havlůjová, Helbichová, Vančurová AK MostAK Most 4 37.14
4 Šteflová, Budilová, Czepanová, Čapková Šteflová, Budilová, Czepanová, Čapková ASK DěčínASK Děčín 6 37.24
5 Kráslová, Holubová, Kaiserová, Valentová Kráslová, Holubová, Kaiserová, Valentová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 37.45
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 23.9.2023 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Škuthanová, Nosová, Palečková, Štorková Škuthanová, Nosová, Palečková, Štorková AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 32.74
2 Finková, Heroltová, Taussigová, Kotrbová Finková, Heroltová, Taussigová, Kotrbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 38.27
3 Jirků, Nádvorníková, Podloučková, Hrbáčková Jirků, Nádvorníková, Podloučková, Hrbáčková ASK DěčínASK Děčín 3 39.46
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 1,16 1,20 1,24 1,28 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,60 1,62 Body
1 Tomáš HrnčířTomáš Hrnčíř
AK BílinaAK Bílina
10 6 1.60 - o - o o o o o o xo o o xo xo xxx 11.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 5 1.50 - o - o o o o o o o xo xo xxx 9.00
3 Michal VavřínekMichal Vavřínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 4 1.44 - o o o xo o xo xo o xo xxx 8.00
4 Jiří KašparJiří Kašpar
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 1.35 o o o o o xo xo xxx 7.00
5 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 3 1.24 o xo xo o xxx 6.00
6 Matěj FojtíkMatěj Fojtík
AK BílinaAK Bílina
10 1 1.24 o o o xxo xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 Body
1 Viktorie BelejováViktorie Belejová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 13 1.45 - o o o o o o o xo xo xo o xxx 11.00
2 Dominika RovnáDominika Rovná
AK MostAK Most
11 5 1.42 o o o o o o o xo o o xo xxx 9.00
3 Dorota SrpováDorota Srpová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 12 1.33 - - - o o o o o xxx 8.00
4= Eliška RadováEliška Radová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 10 1.30 o o o o o o o xxx 6.50
4= Valéria GoliašováValéria Goliašová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 14 1.30 - - - - - o o xxx 6.50
6 Kateřina MarkováKateřina Marková
ASK DěčínASK Děčín
10 4 1.30 o o o o o o xxo xxx 5.00
7 Karla SměšnáKarla Směšná
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 11 1.30 o o o o o xxo xxo xxx 4.00
8 Kamila HelbichováKamila Helbichová
AK MostAK Most
11 2 1.27 o xxo xo o o xxo xxx 3.00
9 Šárka DuškováŠárka Dušková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 1 1.18 o o o xxx 2.00
10 Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 9 1.18 o xo o xxx 1.00
11 Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 6 1.18 o o xo xxx
12 Sofie VančurováSofie Vančurová
AK MostAK Most
11 8 1.18 o xo xo xxx
13 Tereza KaiserováTereza Kaiserová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 3 1.14 - o xxx
Linda CzepanováLinda Czepanová
ASK DěčínASK Děčín
10 7 NM x
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 11 4.87 -0.2 m/s 4.74  -0,60 x  0,00 4.62  -1,00 4.74 4.70  -1,70 4.87  -0,20 4.83  -0,60 11.00
2 Matyáš TomanecMatyáš Tomanec
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 12 4.82 -0.4 m/s 4.60  -1,00 4.76  -1,60 4.82  -0,40 4.82 4.26  -1,50 4.56  -1,60 x  -1,60 9.00
3 Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 10 4.41 -0.7 m/s 4.28  -0,60 4.41  -0,70 4.40  -0,40 4.41 4.18  -1,50 x  -0,40 x  -2,00 8.00
4 Matěj FojtíkMatěj Fojtík
AK BílinaAK Bílina
10 1 4.13 -0.9 m/s x  -1,00 4.13  -0,90 x  -1,00 4.13 x  -1,70 x  -1,00 3.73  -1,90 7.00
5 Marek ŽampachMarek Žampach
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 9 4.00 -1.6 m/s 3.65  -0,60 3.86  -0,30 3.62  -0,10 3.86 3.74  -0,60 4.00  -1,60 3.55  -0,50 6.00
6 Patrik GažiPatrik Gaži
AK BílinaAK Bílina
11 2 3.94 -0.4 m/s 3.13  -1,10 3.30  -0,40 3.77  -0,40 3.77 3.82  -0,70 3.87  -0,90 3.94  -0,40 5.00
7 Adam HoráčekAdam Horáček
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 7 3.81 -1.5 m/s 3.49  -1,30 3.20  -1,20 3.80  0,00 3.80 3.47  -0,90 3.81  -1,50 3.77  -0,50 4.00
8 Vojtěch EisenhammerVojtěch Eisenhammer
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 3.73 -0.7 m/s 3.73  -0,70 3.11  -1,30 3.68  -1,10 3.73 3.28  -0,60 3.51  -0,70 3.29  -0,80 3.00
9 Vojta SkaličkaVojta Skalička
ASK LovosiceASK Lovosice
11 5 3.66 -0.5 m/s 3.66  -0,50 3.52  -2,10 3.42  -1,10 3.66 2.00
10 Adam VondroušAdam Vondrouš
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 6 3.60 -0.2 m/s 3.46  -1,30 3.60  -0,20 3.50  -0,70 3.60 1.00
11 Kryštof KrejčíKryštof Krejčí
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 3.24 -1.2 m/s 3.24  -1,20 3.13  -1,70 2.94  -0,40 3.24
12 Šimon KalibaŠimon Kaliba
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 3 3.07 -1.2 m/s x  -1,00 3.07  -1,20 3.02  -0,80 3.07
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela GajdošováNela Gajdošová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 23 4.39 +0.3 m/s 4.07  -1,70 x  -0,10 3.92  -1,40 4.07 4.09  1,80 4.39  0,30 3.96  -0,40 11.00
2 Adéla DyršmídováAdéla Dyršmídová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 26 4.37 -0.1 m/s 4.23  -0,50 4.34  -0,80 4.20  -1,10 4.34 4.18  0,10 4.37  -0,10 4.29  -2,20 9.00
3 Adéla ŠturcováAdéla Šturcová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 28 4.36 +0.2 m/s 4.32  -0,40 4.27  0,00 4.14  -0,90 4.32 4.13  -1,40 4.28  -0,50 4.36  0,20 8.00
4 Veronika NěmečkováVeronika Němečková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 18 4.27 +0.7 m/s 3.91  -2,40 3.98  0,00 3.89  -1,40 3.98 4.15  1,60 4.27  0,70 4.09  -0,50 7.00
5 Franceska AdamsonováFranceska Adamsonová
ASK DěčínASK Děčín
11 25 4.25 +0.0 m/s 4.05  0,40 4.15  0,30 3.83  -0,20 4.15 4.09  0,00 4.25  0,00 4.14  -0,40 6.00
6 Dominika RovnáDominika Rovná
AK MostAK Most
11 20 4.09 -1.3 m/s 2.90  -1,70 3.81  0,30 3.81  -0,70 3.81 3.89  -0,20 4.09  -1,30 3.91  -0,80 5.00
7 Adéla StaráAdéla Stará
ASK DěčínASK Děčín
12 10 3.96 +1.9 m/s 3.50  -1,40 3.96  1,90 3.76  -1,50 3.96 3.81  0,50 3.71  0,50 3.55  -1,50 4.00
8 Barbora OdlasováBarbora Odlasová
AK MostAK Most
11 15 3.90 -1.5 m/s 3.75  -0,90 3.71  -0,40 3.90  -1,50 3.90 x  -1,60 3.72  -0,50 x  -1,20 3.00
9 Kateřina PastyříkováKateřina Pastyříková
AK MostAK Most
11 17 3.80 -0.8 m/s 3.64  -1,30 3.77  0,30 3.80  -0,80 3.80 2.00
10 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 21 3.76 +0.1 m/s 3.35  -0,90 3.76  0,10 3.43  -1,10 3.76 1.00
11 Andrea KráslováAndrea Kráslová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 16 3.75 -2.2 m/s 3.58  -0,90 3.68  0,10 3.75  -2,20 3.75
12 Valéria GoliašováValéria Goliašová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 27 3.74 -0.7 m/s 3.67  -2,00 3.74  -0,70 3.55  -1,10 3.74
13 Klára OndráčkováKlára Ondráčková
AK MostAK Most
12 12 3.73 +0.2 m/s 3.65  -2,40 3.73  0,20 3.70  -0,80 3.73
14 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ASK DěčínASK Děčín
12 13 3.68 -0.7 m/s 3.59  -2,10 x  -0,40 3.68  -0,70 3.68
15 Viktorie KousalováViktorie Kousalová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 22 3.68 -0.1 m/s 3.68  -0,10 3.42  -1,60 3.47  -1,30 3.68
16 Aneta MocováAneta Mocová
ASK DěčínASK Děčín
11 19 3.67 -0.9 m/s 3.67  -0,90 3.16  -0,10 3.25  -2,30 3.67
17 Samantha BallikováSamantha Balliková
ASK DěčínASK Děčín
11 24 3.60 +0.5 m/s 3.21  0,30 3.60  0,50 2.90  -1,10 3.60
18 Anna KiralyAnna Kiraly
ASK LovosiceASK Lovosice
10 9 3.53 +0.8 m/s 3.21  -0,10 3.53  0,80 2.98  -1,20 3.53
19 Natálie KuklíkováNatálie Kuklíková
AK MostAK Most
12 7 3.52 -1.4 m/s 3.49  0,20 3.52  -1,40 3.40  -0,30 3.52
20 Daniela CibulkováDaniela Cibulková
AK MostAK Most
11 11 3.44 -2.3 m/s 3.31  -1,30 3.21  0,40 3.44  -2,30 3.44
21 Tereza BudilováTereza Budilová
ASK DěčínASK Děčín
11 6 3.42 -0.3 m/s 3.22  -0,20 3.42  -0,30 3.18  -0,70 3.42
22 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 3 3.26 +0.5 m/s 3.26  0,50 2.87  -1,10 3.18  0,00 3.26
MS Anežka Heidi HnátováAnežka Heidi Hnátová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 8 3.21 -0.8 m/s 3.06  0,10 2.94  0,90 3.21  -0,80 3.21
24 Nela RůžičkováNela Růžičková
ASK LovosiceASK Lovosice
11 4 3.00 -2.1 m/s 3.00  -2,10 x  0,40 2.60  -0,30 3.00
MS Klára ŠafářováKlára Šafářová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 2 2.90 +0.0 m/s 2.84  -1,50 2.83  -2,20 2.90  0,00 2.90
26 Kamila HelbichováKamila Helbichová
AK MostAK Most
11 5 2.90 -1.6 m/s x  -1,50 2.75  -0,80 2.90  -1,60 2.90
27 Yasmine AyedYasmine Ayed
ASK DěčínASK Děčín
12 14 2.32 -0.3 m/s x  -1,00 x  -0,20 2.32  -0,30 2.32
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ChmelíkováBarbora Chmelíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 10 08.98 07.64 08.17 07.44 8.17 08.44 08.42 08.98 11.00
2 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 17 08.95 08.30 08.95 08.86 8.95 08.94 08.59 07.98 9.00
3 Elizabeth PospíšilováElizabeth Pospíšilová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 16 08.78 08.50 08.25 08.06 8.50 08.24 08.31 08.78 8.00
4 Lucie KothánkováLucie Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 11 08.69 07.90 07.37 08.12 8.12 08.69 08.17 08.42 7.00
5 Bára VernerováBára Vernerová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 13 08.37 x 08.37 07.84 8.37 07.13 08.09 07.88 6.00
6 Anabela KrkelićAnabela Krkelić
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 14 08.14 05.33 06.82 08.14 8.14 07.03 07.92 07.77 5.00
7 Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 15 08.14 07.84 07.51 07.51 7.84 07.85 08.14 07.80 4.00
8 Eliška HrbáčkováEliška Hrbáčková
ASK DěčínASK Děčín
12 4 07.69 07.22 07.69 07.46 7.69 07.49 07.62 07.04 3.00
9 Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 12 07.55 x 07.55 07.21 7.55 2.00
10 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 3 07.35 x 06.22 07.35 7.35 1.00
11 Ema HolubováEma Holubová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 07.28 06.94 07.28 06.58 7.28
12 Markéta ŠteflováMarkéta Šteflová
ASK DěčínASK Děčín
10 9 06.97 06.97 06.70 06.97 6.97
13 Daniela CibulkováDaniela Cibulková
AK MostAK Most
11 1 06.92 05.96 06.92 06.41 6.92
14 Eliška VysluchováEliška Vysluchová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 7 06.05 05.88 06.05 05.86 6.05
15 Barbora Michaela ČedíkováBarbora Michaela Čedíková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 6 05.46 05.24 05.46 05.25 5.46
16 Kateřina KysilkováKateřina Kysilková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 5 05.40 x x 05.40 5.40
17 Sára DammerováSára Dammerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 03.29 x x 03.29 3.29
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 14 13.18 12.55 13.18 12.71 13.18 12.65 12.96 x 11.00
2 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 13 09.88 x 08.85 08.71 8.85 09.88 09.40 09.86 9.00
3 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 12 09.71 08.70 09.60 08.78 9.60 09.71 09.68 x 8.00
4 Jan KabelaJan Kabela
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 11 08.26 x 08.26 08.04 8.26 08.11 07.71 07.47 7.00
5 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 10 08.20 07.94 08.20 x 8.20 06.02 07.38 07.62 6.00
6 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 1 06.98 x 05.90 06.98 6.98 06.60 06.30 06.55 5.00
7 Jan HniličkaJan Hnilička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 9 06.73 06.73 06.43 06.59 6.73 06.17 06.22 06.64 4.00
8 Jan PřibylJan Přibyl
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 7 06.58 06.58 - 05.55 6.58 05.69 06.52 06.53 3.00
9 Josef ZáblackýJosef Záblacký
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 8 06.44 06.44 06.20 06.10 6.44 2.00
10 Vojtěch SpielerVojtěch Spieler
AK BílinaAK Bílina
11 6 06.21 05.74 06.21 05.63 6.21 1.00
11 Štěpán ŠimečekŠtěpán Šimeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 05.65 05.65 05.28 05.35 5.65
12 Matyáš HrbekMatyáš Hrbek
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
12 3 04.85 04.45 04.85 04.56 4.85
13 František DragomirFrantišek Dragomir
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 04.42 03.54 04.42 x 4.42
14 Daniel VildDaniel Vild
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
12 5 00.00 -
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 10 24.02 - 11.00
2 Johana KolaříkováJohana Kolaříková
AK MostAK Most
11 19 23.42 - 9.00
3 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 18 23.41 - 8.00
4 Kamila ValentováKamila Valentová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 15 21.00 - 7.00
5 Anežka FinkováAnežka Finková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 14 20.25 - 6.00
6 Emma KučerováEmma Kučerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 11 19.63 - 5.00
7 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 13 19.49 - 4.00
8 Barbora HencováBarbora Hencová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 17 18.90 - 3.00
9 Michaela MizerováMichaela Mizerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 12 17.10 - 2.00
10 Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 16 16.46 - 1.00
11 Eliška ŠimkováEliška Šimková
AK MostAK Most
12 3 15.89 -
12 Květa FouskováKvěta Fousková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 5 15.86 -
13 Nicol HeroltováNicol Heroltová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 7 15.63 -
14 Tereza SlapničkováTereza Slapničková
AK MostAK Most
12 2 15.30 -
15 Tereza WipplerováTereza Wipplerová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 9 13.94 -
16 Kristýna TaussigováKristýna Taussigová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 8 12.31 -
17 Eliška HrachováEliška Hrachová
ASK LovosiceASK Lovosice
10 1 11.80 -
18 Kateřina KujíčkováKateřina Kujíčková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 6 11.77 -
19 Barbora Michaela ČedíkováBarbora Michaela Čedíková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 4 10.84 -
Celkem 19 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 13 34.98 34.98 34.98 11.00
2 Šimon KernaševičŠimon Kernaševič
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 12 29.48 29.48 29.48 9.00
3 Vojtěch IvánekVojtěch Ivánek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 7 23.86 23.86 23.86 8.00
4 Jakub RichterJakub Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 11 21.86 21.86 21.86 7.00
5 Jan AubrechtJan Aubrecht
AK BílinaAK Bílina
11 1 20.45 20.45 20.45 6.00
6 Michal VavřínekMichal Vavřínek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 3 18.15 18.15 18.15 5.00
7 Matěj ProsmanMatěj Prosman
AK BílinaAK Bílina
11 8 17.81 17.81 17.81 4.00
8 Antonín PetrůAntonín Petrů
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 17.70 17.70 17.70 3.00
9 Matěj KubovMatěj Kubov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 9 17.10 17.10 17.10 2.00
10 Tomáš HrachTomáš Hrach
ASK LovosiceASK Lovosice
10 5 16.57 16.57 16.57 1.00
11 Jakub LamošJakub Lamoš
ASK LovosiceASK Lovosice
11 10 16.24 16.24 16.24
12 Michal RautnerMichal Rautner
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 4 14.77 14.77 14.77
13 Richard ŠulcRichard Šulc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 6 12.75 12.75 12.75
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 23.9.2023 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 22 48.04 48.04 48.04 11.00
2 Prokop BělohlavýProkop Bělohlavý
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 20 45.72 45.72 45.72 9.00
3 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 21 45.63 45.63 45.63 8.00
4 Vojtěch EisenhammerVojtěch Eisenhammer
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 18 42.04 42.04 42.04 7.00
5 Tobiáš KováčTobiáš Kováč
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 16 40.22 40.22 40.22 6.00
6 Jan KabelaJan Kabela
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 15 40.16 40.16 40.16 5.00
7 Matyáš KubínMatyáš Kubín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 2 39.46 39.46 39.46 4.00
8 Vladislav KovalčukVladislav Kovalčuk
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 19 39.00 39.00 39.00 3.00
9 Eliáš HoráčekEliáš Horáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 1 37.22 37.22 37.22 2.00
10 Jakub LamošJakub Lamoš
ASK LovosiceASK Lovosice
11 13 36.32 36.32 36.32 1.00
11 Antonín PetrůAntonín Petrů
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 14 34.88 34.88 34.88
12 Vojtěch WunderVojtěch Wunder
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 17 34.81 34.81 34.81
13 Jonáš VysluchaJonáš Vyslucha
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 5 33.40 33.40 33.40
14 Matyáš PicekMatyáš Picek
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 11 32.73 32.73 32.73
15 Matěj KubovMatěj Kubov
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 9 32.69 32.69 32.69
16 Jan HniličkaJan Hnilička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 10 32.19 32.19 32.19
17 Adam Kryštof JedličkaAdam Kryštof Jedlička
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 30.77 30.77 30.77
18 Vojta SkaličkaVojta Skalička
ASK LovosiceASK Lovosice
11 8 30.53 30.53 30.53
19 Michal RautnerMichal Rautner
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
11 7 30.01 30.01 30.01
20 Adam KabešAdam Kabeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 12 29.75 29.75 29.75
21 Štěpán ŠimečekŠtěpán Šimeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 3 28.12 28.12 28.12
22 František DragomirFrantišek Dragomir
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 4 20.84 20.84 20.84
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 23.9.2023 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ChmelíkováBarbora Chmelíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 26 56.65 56.65 56.65 11.00
2 Tereza TurkováTereza Turková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 25 52.57 52.57 52.57 9.00
3 Sofia KudrnovskáSofia Kudrnovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
11 24 48.18 48.18 48.18 8.00
4 Ella KozováElla Kozová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 21 39.98 39.98 39.98 7.00
5 Sofie PlzákováSofie Plzáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 20 39.63 39.63 39.63 6.00
6 Dorota SrpováDorota Srpová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 22 37.11 37.11 37.11 5.00
7 Alice VeseláAlice Veselá
ASK LovosiceASK Lovosice
10 23 35.42 35.42 35.42 4.00
8 Klaudie MalinováKlaudie Malinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 15 32.74 32.74 32.74 3.00
9 Barbora ČapkováBarbora Čapková
ASK DěčínASK Děčín
11 1 32.28 32.28 32.28 2.00
10 Laura SuchopárováLaura Suchopárová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 16 31.80 31.80 31.80 1.00
11 Lucie KothánkováLucie Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 17 30.67 30.67 30.67
12 Kristýna ŠkrobováKristýna Škrobová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 14 29.95 29.95 29.95
13 Aneta ProcházkováAneta Procházková
ASK DěčínASK Děčín
12 12 29.79 29.79 29.79
14 Bára ŠedlbauerováBára Šedlbauerová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 13 28.89 28.89 28.89
15 Anabela KrkelićAnabela Krkelić
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 18 28.74 28.74 28.74
16 Nicol HeroltováNicol Heroltová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 11 28.47 28.47 28.47
17 Barbora HencováBarbora Hencová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
11 10 28.30 28.30 28.30
18 Květa FouskováKvěta Fousková
ASK LovosiceASK Lovosice
10 3 28.19 28.19 28.19
19 Klára FuhrmannováKlára Fuhrmannová
ASK LovosiceASK Lovosice
11 19 27.73 27.73 27.73
20 Tereza WipplerováTereza Wipplerová
ASK LovosiceASK Lovosice
12 7 26.96 26.96 26.96
21 Julie HodkováJulie Hodková
AK MostAK Most
12 8 26.30 26.30 26.30
22 Julie KotrbováJulie Kotrbová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
12 9 24.04 24.04 24.04
23 Eliška JirkůEliška Jirků
ASK DěčínASK Děčín
12 5 23.21 23.21 23.21
24 Leontýna PodloučkováLeontýna Podloučková
ASK DěčínASK Děčín
12 4 19.29 19.29 19.29
25 Sára DammerováSára Dammerová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
10 2 18.07 18.07 18.07
26 Michaela ŘízkováMichaela Řízková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
12 6 00.00 -
Celkem 26 závodníků