Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

15. Atletická neděle

Prachatice (30. 4. 2023)

60 m - Žáci

(ne, 30.4.2023) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.32
2 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.14
3 Zdeněk LískovecZdeněk Lískovec 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.86
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.62 393.00
2 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.43 216.00
3 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.08 109.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.10 282.00
2 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.54 196.00
3 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.55 194.00
4 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.34 75.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně

(ne, 30.4.2023) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.70
2 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.75
3 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.82
4 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.06
5 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.38
6 Barbora SiplováBarbora Siplová 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 16.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.54 690.00
2 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.68 651.00
3 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.80 618.00
4 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.91 589.00
5 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.94 582.00
6 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.39 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.53 692.00
2 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.05 553.00
3 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.77 384.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 30.4.2023) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VokounováMarkéta Vokounová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.38 472.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.92 353.00
3 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.02 332.00
4 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.04 328.00
5 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.54 235.00
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.90 592.00
2 Kateřina FischerováKateřina Fischerová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.75 389.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.75 389.00
4 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 11 SKOB ZlínSKOB Zlín 10.66 214.00
5 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.70 208.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JirušPetr Jiruš 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.38
2 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.74
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.22
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof CendelínKryštof Cendelín 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.09
2 Marek TürkMarek Türk 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.24
3 David KržDavid Krž 16 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.35
4 Daniel JirušDaniel Jiruš 16 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LískovecMatěj Lískovec 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.38
2 Tobiáš TurekTobiáš Turek 13 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.53
3 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.96
4 David VitišDavid Vitiš 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.84
2 Jakub KarvánekJakub Karvánek 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.47
3 David NovákDavid Novák 13 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.55
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.52
2 Mariia SalzmannMariia Salzmann 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.10
3 Viktorie VojtěškováViktorie Vojtěšková 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.14
4 Lucie CendelínováLucie Cendelínová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.15
5 Světlana HolubováSvětlana Holubová 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.33
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babeta BorlováBabeta Borlová 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.69
2 Kateřina MounováKateřina Mounová 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.39
3 Berenika LopatováBerenika Lopatová 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.54
4 Markéta KlímováMarkéta Klímová 14 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12.13
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŽákováSimona Žáková 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.74
2 Soňa GálováSoňa Gálová 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.67
3 Aneta PravdováAneta Pravdová 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.69
4 Viola TomešováViola Tomešová 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.77
5 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12.51
6 Anna SolnařováAnna Solnařová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 30.4.2023) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matilda BorlováMatilda Borlová 16 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.72
2 Beáta NěmcováBeáta Němcová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.39
3 Klára SeberováKlára Seberová 15 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.96
4 Kateřina LískovcováKateřina Lískovcová 16 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.03
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ChvalováNela Chvalová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.13
2 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.55
3 Sofie TrachtováSofie Trachtová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.78
4 Berenika BorlováBerenika Borlová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.01
5 Eliška StrakováEliška Straková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.86
6 Marie BrožováMarie Brožová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.18
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠebestováSofie Šebestová 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.00
2 Zuzana KotrcováZuzana Kotrcová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.16
3 Lucie StatečnáLucie Statečná 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.26
4 Zuzana MarkováZuzana Marková 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.29
5 Lucie SucháLucie Suchá 12 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.72
6 Polina DoroshenkoPolina Doroshenko 13 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.30
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci

(ne, 30.4.2023) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrei DolaberidzeAndrei Dolaberidze 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12.87
2 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13.99
Celkem 2 závodníků

100 m - Juniorky

(ne, 30.4.2023) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13.07
2 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 14.66
3 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 14.67
4 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 15.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Andrei DolaberidzeAndrei Dolaberidze 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:26.28
2 Jakub HojdarJakub Hojdar 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:02.52
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:26.29
2 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:48.47
3 Zdeněk LískovecZdeněk Lískovec 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:54.14
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:38.54 405.00
2 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:49.18 306.00
3 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:14.08 127.00
4 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:15.96 116.00
5 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:16.76 112.00
6 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:17.75 107.00
7 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:26.96 63.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:41.77
2 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:46.84
3 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:49.02
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:55.42 409.00
2 Adéla DuškováAdéla Dušková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:06.53 307.00
3 Markéta VokounováMarkéta Vokounová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:23.90 175.00
4 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:29.32 141.00
5 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:31.17 130.00
Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:55.44 409.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:04.46 325.00
3 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:09.72 280.00
4 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 11 SKOB ZlínSKOB Zlín 3:16.56 227.00
5 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:24.39 172.00
6 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:24.41 172.00
7 Kateřina FischerováKateřina Fischerová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:56.76 23.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:47.20 493.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:49.07 473.00
3 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:02.96 338.00
4 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:05.59 315.00
5 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:10.35 275.00
6 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:20.12 201.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(ne, 30.4.2023) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.33 480.00
2 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.73 262.00
3 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.80 56.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně

(ne, 30.4.2023) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.36 646.00
2 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.36 646.00
3 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.19 506.00
4 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.26 495.00
5 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.34 482.00
6 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.88 401.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m kombinovaná - Mix

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Manová, Bohušová, Bohuš, Mannová Manová, Bohušová, Bohuš, Mannová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 71.77
2 Krž, Krž, Türk, Türk Krž, Krž, Türk, Türk 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 72.65
3 Vojtěšková, Vojtěšek, Vojtěšková, Vojtěšková Vojtěšková, Vojtěšek, Vojtěšková, Vojtěšková 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 74.33
4 Jiruš, Jirušová, Jiruš, Jiruš Jiruš, Jirušová, Jiruš, Jiruš 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 75.64
5 Sebera, Herclíková, Seberová, Herclíková Sebera, Herclíková, Seberová, Herclíková 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 76.15
6 Pravdová, Kučerová, Gálová, Pravdová Pravdová, Kučerová, Gálová, Pravdová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 77.48
7 Cinádr, Cinádr, Cinádrová, Cinádr Cinádr, Cinádr, Cinádrová, Cinádr 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 81.33
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HojdarJakub Hojdar
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
07 4.78
2 Andrei DolaberidzeAndrei Dolaberidze
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 4.30
3 Jan HojdarJan Hojdar
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4.47 285.00
2 Radim ŠpetaRadim Špeta
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 4.19 237.00
3 Jakub NovákJakub Novák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 4.06 215.00
4 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 3.92 193.00
5 Martin PozniakMartin Pozniak
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 3.57 140.00
6 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.47 126.00
7 Adam ČuřínAdam Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.11 79.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alena Marie SteinocherováAlena Marie Steinocherová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.66
2 Marína PavlátováMarína Pavlátová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 4.21
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 4.55
2 Elen AlbrechtováElen Albrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 4.48
3 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4.40
4 Karolína StrakováKarolína Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 4.15
5 Tereza PaseckáTereza Pasecká
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 4.02
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 4.66 469.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4.35 391.00
3 Dominika StřelečkováDominika Střelečková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4.27 371.00
4 Jana RandákováJana Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 4.24 364.00
5 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4.23 362.00
6 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 4.08 326.00
7 Denisa MarešováDenisa Marešová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 3.82 267.00
8 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 3.71 244.00
9 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 3.61 223.00
10 Aisha HemalováAisha Hemalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.57 214.00
11 Ella LopatováElla Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.36 172.00
12 Markéta VokounováMarkéta Vokounová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 3.35 170.00
13 Kateřina TurkováKateřina Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 3.32 165.00
14 Ema SolnařováEma Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.27 155.00
15 Adéla DuškováAdéla Dušková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 3.23 148.00
16 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 3.07 119.00
17 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová
SKOB ZlínSKOB Zlín
11 2.72 63.00
Tereza NovákováTereza Nováková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 NM
Kateřina FischerováKateřina Fischerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 3.14
2 Kryštof CendelínKryštof Cendelín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 3.10
3 Petr JirušPetr Jiruš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 3.07
4 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 3.05
5 David KržDavid Krž
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
16 2.65
6 Marek TürkMarek Türk
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 2.30
7 Daniel JirušDaniel Jiruš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
16 2.08
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj LískovecMatěj Lískovec
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 3.91
2 Tobiáš TurekTobiáš Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 3.87
3 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 3.82
4 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3.65
5 David VitišDavid Vitiš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3.41
6 Jakub KarvánekJakub Karvánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3.19
7 David NovákDavid Novák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 3.12
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Babeta BorlováBabeta Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 3.37
2 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 3.28
3 Lucie CendelínováLucie Cendelínová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 3.09
4 Kateřina MounováKateřina Mounová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 3.07
5 Světlana HolubováSvětlana Holubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 2.99
6 Matilda BorlováMatilda Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
16 2.90
7 Simona ŽákováSimona Žáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 2.90
8 Viola TomešováViola Tomešová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 2.88
9 Aneta PravdováAneta Pravdová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 2.80
10 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 2.68
11 Berenika LopatováBerenika Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 2.65
12 Anna SolnařováAnna Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 2.63
13 Beáta NěmcováBeáta Němcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 2.57
14 Soňa GálováSoňa Gálová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 2.55
15 Klára SeberováKlára Seberová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 2.52
16 Maríia SalzmannMaríia Salzmann
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 2.52
17 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 2.47
18 Viktorie VojtěškováViktorie Vojtěšková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 2.36
19 Kateřina LískovcováKateřina Lískovcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
16 2.31
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 4.12
2 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 3.97
3 Berenika BorlováBerenika Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 3.94
4 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 3.86
5 Lucie StatečnáLucie Statečná
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 3.70
6 Sofie ŠebestováSofie Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3.67
7 Zuzana KotrcováZuzana Kotrcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 3.30
8 Lucie SucháLucie Suchá
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 3.29
9 Zuzana MarkováZuzana Marková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 3.20
10 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 2.98
11 Marie BrožováMarie Brožová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 2.81
12 Polina DoroshenkoPolina Doroshenko
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 2.65
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 22.52
2 Elen AlbrechtováElen Albrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 19.16
3 Barbora SiplováBarbora Siplová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 18.54
4 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 17.45
5 Karolína StrakováKarolína Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
08 15.86
6 Tereza PaseckáTereza Pasecká
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 12.20
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 30.19
2 Zdeněk LískovecZdeněk Lískovec
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 16.83
Celkem 2 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NovákJakub Novák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 33.98 175.00
2 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 32.80 166.00
3 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 31.68 157.00
4 Radim ŠpetaRadim Špeta
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 29.05 136.00
5 Martin KalamárMartin Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 28.90 135.00
6 Adam ČuřínAdam Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 28.14 129.00
7 Martin PozniakMartin Pozniak
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 24.36 99.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 46.63 437.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 37.10 320.00
3 Jana RandákováJana Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 35.70 303.00
4 Aisha HemalováAisha Hemalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 34.40 287.00
5 Kristýna KozákováKristýna Kozáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 33.80 280.00
6 Hedvika StaráHedvika Stará
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 30.53 241.00
7 Denisa MarešováDenisa Marešová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 30.52 241.00
8 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 30.29 238.00
9 Kateřina FischerováKateřina Fischerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 24.89 176.00
10 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 24.74 174.00
11 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 23.18 156.00
12 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová
SKOB ZlínSKOB Zlín
11 22.95 154.00
13 Kateřina TurkováKateřina Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 22.59 149.00
14 Ella LopatováElla Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 21.80 141.00
15 Ema SolnařováEma Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
11 21.65 139.00
16 Markéta VokounováMarkéta Vokounová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 21.53 137.00
17 Dominika StřelečkováDominika Střelečková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 20.13 122.00
18 Tereza NovákováTereza Nováková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 19.48 115.00
19 Adéla DuškováAdéla Dušková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 16.60 83.00
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof CendelínKryštof Cendelín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 23.99
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 19.03
3 Petr JirušPetr Jiruš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 15.62
4 Daniel JirušDaniel Jiruš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
16 14.67
5 David KržDavid Krž
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
16 14.17
6 Pavel KalamárPavel Kalamár
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 13.54
7 Marek TürkMarek Türk
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 09.33
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj LískovecMatěj Lískovec
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 31.83
2 Jakub KarvánekJakub Karvánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 28.40
3 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 26.31
4 Jaroslav BohušJaroslav Bohuš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 22.28
5 Tobiáš TurekTobiáš Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 22.05
6 David VitišDavid Vitiš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 21.30
7 David NovákDavid Novák
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 20.01
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Babeta BorlováBabeta Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 21.19
2 Lucie CendelínováLucie Cendelínová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 16.46
3 Matilda BorlováMatilda Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
16 15.48
4 Kateřina MounováKateřina Mounová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 14.38
5 Berenika LopatováBerenika Lopatová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 12.53
6 Klára SeberováKlára Seberová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 12.29
7 Aneta PravdováAneta Pravdová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 12.00
8 Maríia SalzmannMaríia Salzmann
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 11.82
9 Kristýna ŠatavováKristýna Šatavová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 11.69
10 Viktorie VojtěškováViktorie Vojtěšková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 10.31
11 Simona ŽákováSimona Žáková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 09.64
12 Soňa GálováSoňa Gálová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 08.77
13 Viola TomešováViola Tomešová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
14 08.59
14 Markéta KlímováMarkéta Klímová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 08.27
15 Světlana HolubováSvětlana Holubová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
14 08.20
16 Anna SolnařováAnna Solnařová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 07.96
17 Beáta NěmcováBeáta Němcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
15 07.05
18 Kateřina LískovcováKateřina Lískovcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
16 06.64
19 Štěpánka HerclíkováŠtěpánka Herclíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
15 05.99
Celkem 19 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 30.4.2023) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Berenika BorlováBerenika Borlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 31.04
2 Nela ChvalováNela Chvalová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 28.85
3 Eliška StrakováEliška Straková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 25.22
4 Karolína KrejčováKarolína Krejčová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 23.40
5 Sofie TrachtováSofie Trachtová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 23.35
6 Sofie ŠebestováSofie Šebestová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 22.56
7 Lucie SucháLucie Suchá
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
12 21.54
8 Zuzana KotrcováZuzana Kotrcová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 18.17
9 Lucie StatečnáLucie Statečná
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 17.61
10 Marie BrožováMarie Brožová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
12 16.98
11 Polina DoroshenkoPolina Doroshenko
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
13 16.00
12 Zuzana MarkováZuzana Marková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
13 14.22
Celkem 12 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1720
2 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1157
3 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0533
Celkem 3 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2448
2 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2274
3= Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2224
3= Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2224
5 Dominika StřelečkováDominika Střelečková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1789
6 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1647
Celkem 6 závodníků
čtyřboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mykhailo SalzmannMykhailo Salzmann 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0768
2 Jakub NovákJakub Novák 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0702
3 Martin PozniakMartin Pozniak 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0496
4 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0395
Celkem 4 závodníků
čtyřboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1850
2 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1509
3 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1112
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0992
5 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0972
6 Markéta VokounováMarkéta Vokounová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0954
7 Adéla DuškováAdéla Dušková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0927
8 Ella LopatováElla Lopatová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0813
9 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0701
10 Viktorie Anna NešporováViktorie Anna Nešporová 11 SKOB ZlínSKOB Zlín 0658
11 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0629
12 Kateřina FischerováKateřina Fischerová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 0588
13 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0587
Celkem 13 závodníků