Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih

Přeštice (16. 5. 2023)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 07.5 713.00
2 Lukáš KočkaLukáš Kočka 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 07.6 681.00
3 Adrian SobekAdrian Sobek 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 08.5 423.00
4 Vít JakodaVít Jakoda 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 10.2 93.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojtěchMatěj Vojtěch 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 07.3 779.00
2 Jan BeránekJan Beránek 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 07.9 589.00
3 Daniel VaněkDaniel Vaněk 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 08.1 531.00
4 Dominik HöflerDominik Höfler 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.5 423.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠkardaMartin Škarda 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 07.7 650.00
2 Jan NesnídalJan Nesnídal 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 07.9 589.00
3 Daniel OppltDaniel Opplt 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 08.3 476.00
4 Vítězslav PrixVítězslav Prix 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.0 304.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ManMiroslav Man 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 07.5 713.00
2 Martin PotočníkMartin Potočník 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 07.8 619.00
3 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 08.4 449.00
4 Khanh Quiang NgoKhanh Quiang Ngo 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 08.6 398.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 07.4 745.00
2 Václav BlažekVáclav Blažek 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 07.9 589.00
3 Petr DuffekPetr Duffek 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 08.0 560.00
4 Jan KašpárekJan Kašpárek 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.2 503.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JandíkLukáš Jandík 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 07.7 650.00
2 Jan NezbedaJan Nezbeda 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 07.9 589.00
3 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.1 531.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 07.4 745.00
2 Lukáš BřicháčekLukáš Břicháček 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 07.9 589.00
3 Matěj KnotekMatěj Knotek 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.8 350.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojtěchMatěj Vojtěch 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 07.3 779.00
2 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 07.4 745.00
2 Damien ZeleníkDamien Zeleník 09 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 07.4 745.00
4 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 4 07.5 713.00
4 Miroslav ManMiroslav Man 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 07.5 713.00
6 Lukáš KočkaLukáš Kočka 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 07.6 681.00
7 Martin ŠkardaMartin Škarda 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 07.7 650.00
7 Lukáš JandíkLukáš Jandík 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 07.7 650.00
9 Martin PotočníkMartin Potočník 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 07.8 619.00
10 Jan BeránekJan Beránek 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 07.9 589.00
10 Jan NesnídalJan Nesnídal 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 07.9 589.00
10 Václav BlažekVáclav Blažek 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 07.9 589.00
10 Jan NezbedaJan Nezbeda 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 07.9 589.00
10 Lukáš BřicháčekLukáš Břicháček 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 07.9 589.00
15 Petr DuffekPetr Duffek 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 08.0 560.00
16 Daniel VaněkDaniel Vaněk 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 08.1 531.00
16 Kryštof KotišKryštof Kotiš 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.1 531.00
18 Jan KašpárekJan Kašpárek 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.2 503.00
19 Daniel OppltDaniel Opplt 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 08.3 476.00
20 Ondřej ZitaOndřej Zita 09 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 08.4 449.00
21 Adrian SobekAdrian Sobek 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 08.5 423.00
21 Dominik HöflerDominik Höfler 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.5 423.00
23 Khanh Quiang NgoKhanh Quiang Ngo 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 08.6 398.00
24 Matěj KnotekMatěj Knotek 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.8 350.00
25 Vítězslav PrixVítězslav Prix 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.0 304.00
26 Vít JakodaVít Jakoda 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 10.2 93.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KubíčekRadek Kubíček 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 08.0 560.00
2 Ondřej PřibáňOndřej Přibáň 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.0 304.00
3 Václav BrichtaVáclav Brichta 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.2 261.00
4 Petr KosťPetr Kosť 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 09.4 222.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KasalJiří Kasal 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 08.1 531.00
2 Lukáš KaslLukáš Kasl 11 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 08.9 327.00
3 Jakub BouchalJakub Bouchal 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 09.0 304.00
4 Matyáš KrňoulMatyáš Krňoul 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.2 261.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít FrancánVít Francán 09 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 08.2 503.00
2 Filip ČernýFilip Černý 09 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 3 09.1 282.00
3 Samuel KolářskýSamuel Kolářský 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 09.4 222.00
4 Lukáš FedorLukáš Fedor 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.6 185.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon SteinbachŠimon Steinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 08.0 560.00
2 Oskar KotišOskar Kotiš 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 08.2 503.00
3 Dominik KančevDominik Kančev 09 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 08.4 449.00
4 Anh Duong VietAnh Duong Viet 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 08.8 350.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KardaDavid Karda 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 08.3 476.00
2 Ilia SivachenkoIlia Sivachenko 09 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 08.5 423.00
3 Mychajlo SavčukMychajlo Savčuk 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.7 374.00
4 Matěj RežMatěj Rež 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.3 241.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MoutelíkMartin Moutelík 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 08.2 503.00
2 Lukáš HrdinaLukáš Hrdina 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 08.6 398.00
3 Šimon BílýŠimon Bílý 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 08.7 374.00
4 Václav ŠampalíkVáclav Šampalík 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.3 241.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FialaJonáš Fiala 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 08.1 531.00
2 Dominik MilotaDominik Milota 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 08.3 476.00
3 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.9 327.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrálovecJosef Královec 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 07.5 713.00
2 Samuel NovýSamuel Nový 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.0 560.00
3 Michael BalákMichael Balák 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 09.7 168.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KrálovecJosef Královec 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 07.5 713.00
2 Radek KubíčekRadek Kubíček 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 08.0 560.00
2 Šimon SteinbachŠimon Steinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 08.0 560.00
2 Samuel NovýSamuel Nový 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.0 560.00
5 Jiří KasalJiří Kasal 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 08.1 531.00
5 Jonáš FialaJonáš Fiala 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 08.1 531.00
7 Vít FrancánVít Francán 09 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 08.2 503.00
7 Oskar KotišOskar Kotiš 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 08.2 503.00
7 Martin MoutelíkMartin Moutelík 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 08.2 503.00
10 David KardaDavid Karda 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 08.3 476.00
10 Dominik MilotaDominik Milota 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 08.3 476.00
12 Dominik KančevDominik Kančev 09 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 08.4 449.00
13 Ilia SivachenkoIlia Sivachenko 09 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 08.5 423.00
14 Lukáš HrdinaLukáš Hrdina 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 08.6 398.00
15 Mychajlo SavčukMychajlo Savčuk 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.7 374.00
15 Šimon BílýŠimon Bílý 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 08.7 374.00
17 Anh Duong VietAnh Duong Viet 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 08.8 350.00
18 Lukáš KaslLukáš Kasl 11 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 08.9 327.00
18 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.9 327.00
20 Ondřej PřibáňOndřej Přibáň 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.0 304.00
20 Jakub BouchalJakub Bouchal 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 09.0 304.00
22 Filip ČernýFilip Černý 09 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 3 09.1 282.00
23 Václav BrichtaVáclav Brichta 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.2 261.00
23 Matyáš KrňoulMatyáš Krňoul 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.2 261.00
25 Matěj RežMatěj Rež 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.3 241.00
25 Václav ŠampalíkVáclav Šampalík 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.3 241.00
27 Petr KosťPetr Kosť 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 09.4 222.00
27 Samuel KolářskýSamuel Kolářský 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 09.4 222.00
29 Lukáš FedorLukáš Fedor 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.6 185.00
30 Michael BalákMichael Balák 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 09.7 168.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol JandováNicol Jandová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 08.3 758.00
2 Tereza PotočníkováTereza Potočníková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 08.9 592.00
3 Tereza KovačíkováTereza Kovačíková 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 09.0 566.00
4 Tereza KopřivováTereza Kopřivová 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.1 541.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrolenáKarolína Strolená 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.8 618.00
2 Laura BrandlováLaura Brandlová 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 08.9 592.00
3 Kateřina KoláčkováKateřina Koláčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.9 566.00
4 Lucie JindřichováLucie Jindřichová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 09.4 468.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Michaela RupertováMichaela Rupertová 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 08.8 618.00
1= Lucie LukášováLucie Lukášová 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.8 618.00
3 Natálie ZraláNatálie Zralá 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.0 566.00
4 Barbora BartošováBarbora Bartošová 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 09.8 378.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.0 848.00
2 Adéla NezbedováAdéla Nezbedová 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.6 673.00
3 Stella DoubkováStella Doubková 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 08.7 645.00
4 Šárka BardounováŠárka Bardounová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 09.4 468.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 08.6 673.00
2 Gabriela MultrusováGabriela Multrusová 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 09.1 541.00
3 Aneta BezděkováAneta Bezděková 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.4 468.00
4 Valentýna HruškováValentýna Hrušková 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 10.4 259.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TimkováNatálie Timková 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 08.3 758.00
2 Sabina PirníkováSabina Pirníková 07 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.8 618.00
3 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 09.1 541.00
4 Simona VaňkováSimona Vaňková 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.4 468.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MachuldováEliška Machuldová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.4 729.00
2= Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 08.9 592.00
2= Nicol ŠlajsováNicol Šlajsová 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 08.9 592.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 08.0 848.00
2 Nicol JandováNicol Jandová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 08.3 758.00
2 Natálie TimkováNatálie Timková 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 08.3 758.00
4 Eliška MachuldováEliška Machuldová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.4 729.00
5 Adéla NezbedováAdéla Nezbedová 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.6 673.00
5 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 08.6 673.00
7 Stella DoubkováStella Doubková 07 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 08.7 645.00
8 Karolína StrolenáKarolína Strolená 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 08.8 618.00
8 Michaela RupertováMichaela Rupertová 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 08.8 618.00
8 Lucie LukášováLucie Lukášová 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 08.8 618.00
8 Sabina PirníkováSabina Pirníková 07 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 08.8 618.00
12 Tereza PotočníkováTereza Potočníková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 08.9 592.00
12 Laura BrandlováLaura Brandlová 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 08.9 592.00
12 Elizabeth VirglováElizabeth Virglová 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 08.9 592.00
12 Nicol ŠlajsováNicol Šlajsová 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 08.9 592.00
16 Tereza KovačíkováTereza Kovačíková 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 09.0 566.00
16 Natálie ZraláNatálie Zralá 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.0 566.00
18 Tereza KopřivováTereza Kopřivová 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 2 09.1 541.00
18 Gabriela MultrusováGabriela Multrusová 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 09.1 541.00
18 Kateřina KubešováKateřina Kubešová 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 09.1 541.00
21 Lucie JindřichováLucie Jindřichová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 09.4 468.00
21 Šárka BardounováŠárka Bardounová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 09.4 468.00
21 Aneta BezděkováAneta Bezděková 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.4 468.00
21 Simona VaňkováSimona Vaňková 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 09.4 468.00
25 Barbora BartošováBarbora Bartošová 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 09.8 378.00
26 Kateřina KoláčkováKateřina Koláčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 09.9 566.00
27 Valentýna HruškováValentýna Hrušková 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 10.4 259.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 SB 08.5 701.00
2 Barbora KoukolíkováBarbora Koukolíková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 1 08.9 592.00
3 Alice KaiserováAlice Kaiserová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 09.0 566.00
4 Nela FaitováNela Faitová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 09.1 541.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FořtováKateřina Fořtová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 08.8 618.00
2 Petra StrakováPetra Straková 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 4 09.1 541.00
3 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 09.3 492.00
4 Eliška BernklauováEliška Bernklauová 10 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.5 444.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna NejedláMagdaléna Nejedlá 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 09.0 566.00
2 Anna ŠtádlerováAnna Štádlerová 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.3 492.00
3 Sabina DoskočilováSabina Doskočilová 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 09.4 468.00
4 Alžběta NoskováAlžběta Nosková 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 09.6 422.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona RůžkováLeona Růžková 10 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 08.8 618.00
2 Agáta BlahútováAgáta Blahútová 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 09.4 468.00
3 Magda GruberováMagda Gruberová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 09.8 378.00
4 Kateřina ŠimandlováKateřina Šimandlová 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1 10.8 192.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BusinskáAdéla Businská 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.9 592.00
2 Anna BrandnerováAnna Brandnerová 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 09.1 541.00
3 Vendula PluhařováVendula Pluhařová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 09.2 516.00
4 Agáta ČížkováAgáta Čížková 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 09.5 444.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VaněčkováViktorie Vaněčková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 1 09.0 566.00
2 Karolína HoncůKarolína Honců 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.5 444.00
3 Lucie StuchlováLucie Stuchlová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 09.8 378.00
4 Andrea NečasováAndrea Nečasová 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 10.3 278.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie SkalováRozálie Skalová 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 08.8 618.00
2 Eliška ŠiškováEliška Šišková 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 09.3 492.00
3 Adéla SlachováAdéla Slachová 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 09.4 468.00
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalouskováAdéla Kalousková 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 08.5 701.00
2 Karolína JindřichováKarolína Jindřichová 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 08.6 673.00
3 Simona HolečkováSimona Holečková 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 09.7 400.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 SB 08.5 701.00
1 Adéla KalouskováAdéla Kalousková 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 08.5 701.00
3 Karolína JindřichováKarolína Jindřichová 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 08.6 673.00
4 Kateřina FořtováKateřina Fořtová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 08.8 618.00
4 Leona RůžkováLeona Růžková 10 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 08.8 618.00
4 Rozálie SkalováRozálie Skalová 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 08.8 618.00
7 Barbora KoukolíkováBarbora Koukolíková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 1 08.9 592.00
7 Adéla BusinskáAdéla Businská 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 08.9 592.00
9 Alice KaiserováAlice Kaiserová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 4 09.0 566.00
9 Magdaléna NejedláMagdaléna Nejedlá 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 09.0 566.00
9 Viktorie VaněčkováViktorie Vaněčková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 1 09.0 566.00
12 Nela FaitováNela Faitová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 09.1 541.00
12 Petra StrakováPetra Straková 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 4 09.1 541.00
12 Anna BrandnerováAnna Brandnerová 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 09.1 541.00
15 Vendula PluhařováVendula Pluhařová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 09.2 516.00
16 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 1 09.3 492.00
16 Anna ŠtádlerováAnna Štádlerová 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 09.3 492.00
16 Eliška ŠiškováEliška Šišková 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 09.3 492.00
19 Sabina DoskočilováSabina Doskočilová 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 09.4 468.00
19 Agáta BlahútováAgáta Blahútová 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 09.4 468.00
19 Adéla SlachováAdéla Slachová 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 09.4 468.00
22 Eliška BernklauováEliška Bernklauová 10 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.5 444.00
22 Agáta ČížkováAgáta Čížková 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 09.5 444.00
22 Karolína HoncůKarolína Honců 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 09.5 444.00
25 Alžběta NoskováAlžběta Nosková 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 4 09.6 422.00
26 Simona HolečkováSimona Holečková 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 09.7 400.00
27 Magda GruberováMagda Gruberová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 09.8 378.00
27 Lucie StuchlováLucie Stuchlová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 09.8 378.00
29 Andrea NečasováAndrea Nečasová 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 10.3 278.00
30 Kateřina ŠimandlováKateřina Šimandlová 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1 10.8 192.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karolína ČekanováKarolína Čekanová 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 1:58.0 539.00
2 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 2:03.0 465.00
3 Alice KaiserováAlice Kaiserová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 SB 2:04.0 451.00
4 Agáta ČížkováAgáta Čížková 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 5 2:18.0 276.00
5 Johana GardašováJohana Gardašová 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 8 2:20.0 255.00
6 Daniela ČtrnáctováDaniela Čtrnáctová 09 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 6 2:23.0 224.00
7= Eliška DivišováEliška Divišová 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 7 2:25.0 204.00
7= Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 10 2:25.0 204.00
9 Štěpánka AlblováŠtěpánka Alblová 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 2 2:26.0 194.00
Simona HaslováSimona Haslová 10 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 9 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vanesa KreuzmanováVanesa Kreuzmanová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 16 1:57.0 554.00
2 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 17 2:04.0 451.00
3 Barbora KoukolíkováBarbora Koukolíková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 14 2:06.0 424.00
4 Magdaléna NejedláMagdaléna Nejedlá 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 20 2:08.0 397.00
5 Tereza MaláTereza Malá 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 19 2:09.0 384.00
6 Adriana MajerováAdriana Majerová 11 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 18 2:13.0 334.00
7 Karolína HoncůKarolína Honců 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 11 2:16.0 299.00
8 Simona KrálováSimona Králová 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 15 2:30.0 159.00
9 Veronika KleinováVeronika Kleinová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 13 2:43.0 66.00
Anna KazdováAnna Kazdová 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 12 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška VolfováEliška Volfová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 30 1:57.0 554.00
2 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 25 1:59.0 524.00
3 Natálie TrenčanskáNatálie Trenčanská 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 27 2:14.0 322.00
4 Michala ŠvábováMichala Švábová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 26 2:15.0 310.00
5= Michaela RežováMichaela Režová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 22 2:16.0 299.00
5= Anna VrbováAnna Vrbová 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 31 2:16.0 299.00
5= Terezie TučkováTerezie Tučková 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 28 2:16.0 299.00
8 Veronika HrbáčováVeronika Hrbáčová 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 29 2:21.0 244.00
9= Alžběta NoskováAlžběta Nosková 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 21 2:25.0 204.00
9= Nikola ŘíhováNikola Říhová 11 ZŠ MerklínZŠ Merklín 23 2:25.0 204.00
Anežka SchusterováAnežka Schusterová 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 24 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vanesa KreuzmanováVanesa Kreuzmanová 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 16 1:57.0 554.00
1 Eliška VolfováEliška Volfová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 30 1:57.0 554.00
3 Karolína ČekanováKarolína Čekanová 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 1:58.0 539.00
4 Barbora ŠatrováBarbora Šatrová 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 25 1:59.0 524.00
5 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 2:03.0 465.00
6 Alice KaiserováAlice Kaiserová 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 SB 2:04.0 451.00
6 Michaela LukášováMichaela Lukášová 12 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 17 2:04.0 451.00
8 Barbora KoukolíkováBarbora Koukolíková 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 14 2:06.0 424.00
9 Magdaléna NejedláMagdaléna Nejedlá 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 20 2:08.0 397.00
10 Tereza MaláTereza Malá 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 19 2:09.0 384.00
11 Adriana MajerováAdriana Majerová 11 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 18 2:13.0 334.00
12 Natálie TrenčanskáNatálie Trenčanská 10 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 27 2:14.0 322.00
13 Michala ŠvábováMichala Švábová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 26 2:15.0 310.00
14 Karolína HoncůKarolína Honců 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 11 2:16.0 299.00
14 Michaela RežováMichaela Režová 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 22 2:16.0 299.00
14 Anna VrbováAnna Vrbová 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 31 2:16.0 299.00
14 Terezie TučkováTerezie Tučková 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 28 2:16.0 299.00
18 Agáta ČížkováAgáta Čížková 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 5 2:18.0 276.00
19 Johana GardašováJohana Gardašová 11 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 8 2:20.0 255.00
20 Veronika HrbáčováVeronika Hrbáčová 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 29 2:21.0 244.00
21 Daniela ČtrnáctováDaniela Čtrnáctová 09 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 6 2:23.0 224.00
22 Eliška DivišováEliška Divišová 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 7 2:25.0 204.00
22 Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 10 2:25.0 204.00
22 Alžběta NoskováAlžběta Nosková 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 21 2:25.0 204.00
22 Nikola ŘíhováNikola Říhová 11 ZŠ MerklínZŠ Merklín 23 2:25.0 204.00
26 Štěpánka AlblováŠtěpánka Alblová 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 2 2:26.0 194.00
27 Simona KrálováSimona Králová 10 ZŠ MerklínZŠ Merklín 15 2:30.0 159.00
28 Veronika KleinováVeronika Kleinová 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 13 2:43.0 66.00
Simona HaslováSimona Haslová 10 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 9 DNF
Anna KazdováAnna Kazdová 11 ZŠ BloviceZŠ Blovice 12 DNF
Anežka SchusterováAnežka Schusterová 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 24 DNF

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Pavla AdámkováPavla Adámková 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 2:59.0 375.00
2 Nela HolcováNela Holcová 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 3:03.0 338.00
3 Nicol MatasováNicol Matasová 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 3:06.0 311.00
4 Adéla NezbedováAdéla Nezbedová 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 13 3:08.0 294.00
5 Barbora BartošováBarbora Bartošová 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 3:09.0 286.00
6= Tereza KotkováTereza Kotková 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 8 3:10.0 278.00
6= Tereza KozováTereza Kozová 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 9 3:10.0 278.00
6= Jana KlášterkováJana Klášterková 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 6 3:10.0 278.00
9 Kateřina KoláčkováKateřina Koláčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 7 3:12.0 262.00
10 Gabriela MultrusováGabriela Multrusová 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 12 3:14.0 246.00
11 Eva GruberováEva Gruberová 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 3:17.0 223.00
12 Kateřina KurekováKateřina Kureková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 10 3:18.0 216.00
13 Tereza AdamováTereza Adamová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 3:28.0 149.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 19 2:23.0 783.00
2 Karolína StrolenáKarolína Strolená 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 21 2:49.0 474.00
3 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 23 2:50.0 464.00
4 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 25 3:01.0 356.00
5 Tereza PotočníkováTereza Potočníková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 17 3:03.0 338.00
6 Michaela RupertováMichaela Rupertová 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 18 3:10.0 278.00
7 Soňa StrakováSoňa Straková 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 20 3:11.0 270.00
8 Tereza NováTereza Nová 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 14 3:14.0 246.00
9 Markéta OndrášikováMarkéta Ondrášiková 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 15 3:15.0 238.00
10 Šárka BardounováŠárka Bardounová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 22 3:16.0 231.00
11 Adéla ŠlehoverováAdéla Šlehoverová 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 24 3:17.0 223.00
12 Aneta PeprnáAneta Peprná 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 16 3:27.0 155.00
13 Žaneta VeseláŽaneta Veselá 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 26 3:31.0 131.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 19 2:23.0 783.00
2 Karolína StrolenáKarolína Strolená 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 21 2:49.0 474.00
3 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 23 2:50.0 464.00
4 Pavla AdámkováPavla Adámková 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 2:59.0 375.00
5 Simona VágnerováSimona Vágnerová 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 25 3:01.0 356.00
6 Nela HolcováNela Holcová 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 5 3:03.0 338.00
6 Tereza PotočníkováTereza Potočníková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 17 3:03.0 338.00
8 Nicol MatasováNicol Matasová 08 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 3:06.0 311.00
9 Adéla NezbedováAdéla Nezbedová 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 13 3:08.0 294.00
10 Barbora BartošováBarbora Bartošová 07 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 3:09.0 286.00
11 Tereza KotkováTereza Kotková 07 ZŠ BloviceZŠ Blovice 8 3:10.0 278.00
11 Tereza KozováTereza Kozová 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 9 3:10.0 278.00
11 Jana KlášterkováJana Klášterková 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 6 3:10.0 278.00
11 Michaela RupertováMichaela Rupertová 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 18 3:10.0 278.00
15 Soňa StrakováSoňa Straková 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 20 3:11.0 270.00
16 Kateřina KoláčkováKateřina Koláčková 09 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 7 3:12.0 262.00
17 Gabriela MultrusováGabriela Multrusová 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 12 3:14.0 246.00
17 Tereza NováTereza Nová 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 14 3:14.0 246.00
19 Markéta OndrášikováMarkéta Ondrášiková 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 15 3:15.0 238.00
20 Šárka BardounováŠárka Bardounová 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 22 3:16.0 231.00
21 Eva GruberováEva Gruberová 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 3:17.0 223.00
21 Adéla ŠlehoverováAdéla Šlehoverová 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 24 3:17.0 223.00
23 Kateřina KurekováKateřina Kureková 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 10 3:18.0 216.00
24 Aneta PeprnáAneta Peprná 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 16 3:27.0 155.00
25 Tereza AdamováTereza Adamová 08 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 3:28.0 149.00
26 Žaneta VeseláŽaneta Veselá 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 26 3:31.0 131.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Erik JanovErik Janov 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 10 3:26.5 428.00
2 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 12 3:28.9 409.00
3 Jiří PamulaJiří Pamula 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 14 3:29.7 403.00
4 Jonáš FialaJonáš Fiala 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 6 3:30.0 401.00
5 Šimon JáchimŠimon Jáchim 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 8 3:30.4 397.00
6 Matyáš KořánMatyáš Kořán 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 3:33.9 371.00
7 Jakub BabkaJakub Babka 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 3:38.5 337.00
8 Adam JandíkAdam Jandík 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 3:41.5 316.00
9 Daniel DuffekDaniel Duffek 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 3:51.1 252.00
10 Tomáš BalínTomáš Balín 11 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 3 3:51.9 247.00
11 Michael BalákMichael Balák 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 3:57.5 213.00
12 Damián GlaserDamián Glaser 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 7 4:00.4 197.00
13 Filip LiškaFilip Liška 11 ZŠ MerklínZŠ Merklín 13 4:01.0 194.00
14 Lukáš FedorLukáš Fedor 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 5 4:02.3 186.00
15 Denis PeteříkDenis Peteřík 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 15 4:12.3 135.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Šimon SteinbachŠimon Steinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 20 3:13.0 543.00
2 Tadeáš ŠmerákTadeáš Šmerák 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 22 3:15.0 525.00
3 Jakub VoráčekJakub Voráček 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 30 3:22.0 465.00
4 Jan TicháčekJan Ticháček 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 27 3:27.0 424.00
5 Jindřich StrolenýJindřich Strolený 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 21 3:36.0 355.00
6 Adam VetrákAdam Vetrák 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 28 3:37.0 348.00
7 Martin ZehleMartin Zehle 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 31 3:39.0 333.00
8 David ŠmlůlaDavid Šmlůla 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 23 3:40.0 326.00
9 Filip František ŠpilerFilip František Špiler 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 24 3:45.0 292.00
10 Petr VirtPetr Virt 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 29 3:48.0 272.00
11 Václav ŠvihovecVáclav Švihovec 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 26 3:52.0 247.00
12 Jakub SádlíkJakub Sádlík 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 18 4:02.0 188.00
13 Václav RegnerVáclav Regner 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 17 4:21.0 97.00
14 Daniel SmitalDaniel Smital 11 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 19 4:23.0 89.00
Pavel ProcházkaPavel Procházka 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 16 DNS
Šimon ŠteinbachŠimon Šteinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 25 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon SteinbachŠimon Steinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 20 3:13.0 543.00
2 Tadeáš ŠmerákTadeáš Šmerák 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 22 3:15.0 525.00
3 Jakub VoráčekJakub Voráček 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 30 3:22.0 465.00
4 Erik JanovErik Janov 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 10 3:26.5 428.00
5 Jan TicháčekJan Ticháček 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 27 3:27.0 424.00
6 Michal KydlíčekMichal Kydlíček 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 12 3:28.9 409.00
7 Jiří PamulaJiří Pamula 09 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 14 3:29.7 403.00
8 Jonáš FialaJonáš Fiala 09 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 6 3:30.0 401.00
9 Šimon JáchimŠimon Jáchim 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 8 3:30.4 397.00
10 Matyáš KořánMatyáš Kořán 10 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 11 3:33.9 371.00
11 Jindřich StrolenýJindřich Strolený 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 21 3:36.0 355.00
12 Adam VetrákAdam Vetrák 10 ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 28 3:37.0 348.00
13 Jakub BabkaJakub Babka 09 Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 3:38.5 337.00
14 Martin ZehleMartin Zehle 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 31 3:39.0 333.00
15 David ŠmlůlaDavid Šmlůla 09 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 23 3:40.0 326.00
16 Adam JandíkAdam Jandík 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 3:41.5 316.00
17 Filip František ŠpilerFilip František Špiler 10 ZŠ BloviceZŠ Blovice 24 3:45.0 292.00
18 Petr VirtPetr Virt 10 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 29 3:48.0 272.00
19 Daniel DuffekDaniel Duffek 11 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 4 3:51.1 252.00
20 Tomáš BalínTomáš Balín 11 ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 3 3:51.9 247.00
21 Václav ŠvihovecVáclav Švihovec 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 26 3:52.0 247.00
22 Michael BalákMichael Balák 09 ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 3:57.5 213.00
23 Damián GlaserDamián Glaser 11 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 7 4:00.4 197.00
24 Filip LiškaFilip Liška 11 ZŠ MerklínZŠ Merklín 13 4:01.0 194.00
25 Jakub SádlíkJakub Sádlík 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 18 4:02.0 188.00
26 Lukáš FedorLukáš Fedor 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 5 4:02.3 186.00
27 Denis PeteříkDenis Peteřík 09 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 15 4:12.3 135.00
28 Václav RegnerVáclav Regner 10 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 17 4:21.0 97.00
29 Daniel SmitalDaniel Smital 11 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 19 4:23.0 89.00
Pavel ProcházkaPavel Procházka 10 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 16 DNS
Šimon ŠteinbachŠimon Šteinbach 10 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 25 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav HomrMiroslav Homr 07 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 5:09.0 509.00
2 Petr DuffekPetr Duffek 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 5:12.0 493.00
3 Michal ČagánekMichal Čagánek 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 5:16.0 471.00
4 Jan NesnídalJan Nesnídal 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 13 5:17.0 466.00
5= Šimon KubaŠimon Kuba 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 11 5:22.0 440.00
5= Filip HornekFilip Hornek 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 5 5:22.0 440.00
7 Mikuláš CibulkaMikuláš Cibulka 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 5:25.0 424.00
8= Michal KolářMichal Kolář 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 5:26.0 419.00
8= Štěpán KotoraŠtěpán Kotora 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 5:26.0 419.00
10 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 12 5:41.0 347.00
11 Jan KorelusJan Korelus 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 8 6:30.0 155.00
12 David KřivanDavid Křivan 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 10 7:42.0 7.00
13 Vít JakodaVít Jakoda 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 6 7:43.0 7.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Matouš SmolaMatouš Smola 07 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 19 4:57.0 577.00
2 Albert ŠimonovskýAlbert Šimonovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 23 4:58.0 571.00
3 David RotišDavid Rotiš 07 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 18 5:21.0 445.00
4 Tomáš StrakaTomáš Straka 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 21 5:36.0 370.00
5 Patrik StauberPatrik Stauber 07 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 20 5:40.0 351.00
6 Vítězslav PrixVítězslav Prix 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 17 5:42.0 342.00
7 Jan ZelenayJan Zelenay 06 ZŠ MerklínZŠ Merklín 26 4:46.0 324.00
8 Michal ViktoraMichal Viktora 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 24 5:47.0 320.00
9= Vítek VoráčekVítek Voráček 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 25 5:50.0 306.00
9= Jan NezbedaJan Nezbeda 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 14 5:50.0 306.00
11 Ondřej PflugOndřej Pflug 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 16 5:52.0 298.00
12 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 22 8:17.0 0.00
Khanh Quiang NgoKhanh Quiang Ngo 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 15 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ZelenayJan Zelenay 06 ZŠ MerklínZŠ Merklín 26 4:46.0 324.00
2 Matouš SmolaMatouš Smola 07 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 19 4:57.0 577.00
3 Albert ŠimonovskýAlbert Šimonovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 23 4:58.0 571.00
4 Miroslav HomrMiroslav Homr 07 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 5:09.0 509.00
5 Petr DuffekPetr Duffek 08 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 5:12.0 493.00
6 Michal ČagánekMichal Čagánek 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 5:16.0 471.00
7 Jan NesnídalJan Nesnídal 08 ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 13 5:17.0 466.00
8 David RotišDavid Rotiš 07 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 18 5:21.0 445.00
9 Šimon KubaŠimon Kuba 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 11 5:22.0 440.00
9 Filip HornekFilip Hornek 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 5 5:22.0 440.00
11 Mikuláš CibulkaMikuláš Cibulka 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 5:25.0 424.00
12 Michal KolářMichal Kolář 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 7 5:26.0 419.00
12 Štěpán KotoraŠtěpán Kotora 09 ZŠ BloviceZŠ Blovice 9 5:26.0 419.00
14 Tomáš StrakaTomáš Straka 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 21 5:36.0 370.00
15 Patrik StauberPatrik Stauber 07 ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 20 5:40.0 351.00
16 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 12 5:41.0 347.00
17 Vítězslav PrixVítězslav Prix 07 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 17 5:42.0 342.00
18 Michal ViktoraMichal Viktora 08 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 24 5:47.0 320.00
19 Vítek VoráčekVítek Voráček 07 ZŠ MerklínZŠ Merklín 25 5:50.0 306.00
19 Jan NezbedaJan Nezbeda 07 ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 14 5:50.0 306.00
21 Ondřej PflugOndřej Pflug 08 ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 16 5:52.0 298.00
22 Jan KorelusJan Korelus 08 ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 8 6:30.0 155.00
23 David KřivanDavid Křivan 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 10 7:42.0 7.00
24 Vít JakodaVít Jakoda 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 6 7:43.0 7.00
25 Matyáš SýkoraMatyáš Sýkora 08 ZŠ BloviceZŠ Blovice 22 8:17.0 0.00
Khanh Quiang NgoKhanh Quiang Ngo 08 ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 15 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břicháček, Beránek, Nygrýn, Vojtěch Břicháček, Beránek, Nygrýn, Vojtěch ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 29.7 618.00
2 Škarda, Smola, Nesnídal, Homr Škarda, Smola, Nesnídal, Homr ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 30.5 558.00
3 Lenc, Kotora, Kašpárek, Sýkora Lenc, Kotora, Kašpárek, Sýkora ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 31.1 514.00
4 Horoščák, Prix, Knotek, Höfler Horoščák, Prix, Knotek, Höfler ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 34.1 322.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anděl, Kočka, Blažek, Kuba Anděl, Kočka, Blažek, Kuba ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 30.4 565.00
2 Rotiš, Duffek, Křížek, Man Rotiš, Duffek, Křížek, Man ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 30.7 543.00
3 Čagánek, Fučík, Mahdal, Satke Čagánek, Fučík, Mahdal, Satke ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 31.5 486.00
4 Potočník, Ngo, Dvořák, Prusík Potočník, Ngo, Dvořák, Prusík ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 32.8 400.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nezbeda, Jandík, Kotiš, Trojánek Nezbeda, Jandík, Kotiš, Trojánek ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 31.2 507.00
2 Kovář, Terč, Viktora, Hornek Kovář, Terč, Viktora, Hornek ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 32.5 419.00
3 Vaněk, Sobek, Voráček, Csiszár Vaněk, Sobek, Voráček, Csiszár ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 32.9 394.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimonovský, Zita, Zeleník, Mačejovský Šimonovský, Zita, Zeleník, Mačejovský ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 30.6 550.00
2 Homolka, Maťha, Cibulka, Cibulka Homolka, Maťha, Cibulka, Cibulka ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 33.3 369.00
3 Fait, Kaiser, Straka, Pflug Fait, Kaiser, Straka, Pflug ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 33.8 339.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břicháček, Beránek, Nygrýn, Vojtěch Břicháček, Beránek, Nygrýn, Vojtěch ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 29.7 618.00
2 Anděl, Kočka, Blažek, Kuba Anděl, Kočka, Blažek, Kuba ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 30.4 565.00
3 Škarda, Smola, Nesnídal, Homr Škarda, Smola, Nesnídal, Homr ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 30.5 558.00
4 Šimonovský, Zita, Zeleník, Mačejovský Šimonovský, Zita, Zeleník, Mačejovský ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 1 30.6 550.00
5 Rotiš, Duffek, Křížek, Man Rotiš, Duffek, Křížek, Man ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 1 30.7 543.00
6 Lenc, Kotora, Kašpárek, Sýkora Lenc, Kotora, Kašpárek, Sýkora ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 31.1 514.00
7 Nezbeda, Jandík, Kotiš, Trojánek Nezbeda, Jandík, Kotiš, Trojánek ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 2 31.2 507.00
8 Čagánek, Fučík, Mahdal, Satke Čagánek, Fučík, Mahdal, Satke ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice 2 31.5 486.00
9 Kovář, Terč, Viktora, Hornek Kovář, Terč, Viktora, Hornek ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 32.5 419.00
10 Potočník, Ngo, Dvořák, Prusík Potočník, Ngo, Dvořák, Prusík ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 32.8 400.00
11 Vaněk, Sobek, Voráček, Csiszár Vaněk, Sobek, Voráček, Csiszár ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 32.9 394.00
12 Homolka, Maťha, Cibulka, Cibulka Homolka, Maťha, Cibulka, Cibulka ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 33.3 369.00
13 Fait, Kaiser, Straka, Pflug Fait, Kaiser, Straka, Pflug ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 33.8 339.00
14 Horoščák, Prix, Knotek, Höfler Horoščák, Prix, Knotek, Höfler ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 34.1 322.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubíček, Košař, Janov, Sádlík Kubíček, Košař, Janov, Sádlík ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 35.2 261.00
2 Procházka, Baláž, Horník, Kosť Procházka, Baláž, Horník, Kosť ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1 36.6 192.00
3 Černý, Eisman, Vetrák, Vacek Černý, Eisman, Vetrák, Vacek ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 2 37.1 170.00
4 Bouchal, Balák, Šneberger, Liška Bouchal, Balák, Šneberger, Liška ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 38.0 133.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nový, Savčuk, Šmlůla, Steinbach Nový, Savčuk, Šmlůla, Steinbach ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 32.6 413.00
2 Královec, Skála, Kydlíček, Milota Královec, Skála, Kydlíček, Milota Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 33.8 339.00
3 Muška, Rež, Tirsch, Sivachenko Muška, Rež, Tirsch, Sivachenko ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 34.2 316.00
4 Krejčík, Švihovec, Šampalík, Peteřík Krejčík, Švihovec, Šampalík, Peteřík ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 40.0 66.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Francán, Kančev, Kasl, Míchal Francán, Kančev, Kasl, Míchal ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 33.5 357.00
2 Bílý, Hrdina, Fichtl, Moutelík Bílý, Hrdina, Fichtl, Moutelík ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 35.2 261.00
3 Jedlička, Bečka, Nejedlý, Šampalík Jedlička, Bečka, Nejedlý, Šampalík ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 36.4 202.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fiala, Kotiš, Šmerák, Ticháček Fiala, Kotiš, Šmerák, Ticháček ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 32.7 406.00
2 Valm, Jandík, Žežulka Valm, Jandík, Žežulka ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 33.3 369.00
3 Kydlíček, Slouka, Babka, Duchek Kydlíček, Slouka, Babka, Duchek Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 34.8 282.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karda, Kolářský, Voráček, Toman Karda, Kolářský, Voráček, Toman ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 33.3 369.00
2 Přibáň, Strolený, Krňoul, Kasal Přibáň, Strolený, Krňoul, Kasal ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 35.3 256.00
3 Novák, Brichta, Duffek, Pamula Novák, Brichta, Duffek, Pamula ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.6 192.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nový, Savčuk, Šmlůla, Steinbach Nový, Savčuk, Šmlůla, Steinbach ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 1 32.6 413.00
2 Fiala, Kotiš, Šmerák, Ticháček Fiala, Kotiš, Šmerák, Ticháček ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 32.7 406.00
3 Valm, Jandík, Žežulka Valm, Jandík, Žežulka ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 33.3 369.00
3 Karda, Kolářský, Voráček, Toman Karda, Kolářský, Voráček, Toman ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 33.3 369.00
5 Francán, Kančev, Kasl, Míchal Francán, Kančev, Kasl, Míchal ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 2 33.5 357.00
6 Královec, Skála, Kydlíček, Milota Královec, Skála, Kydlíček, Milota Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 33.8 339.00
7 Muška, Rež, Tirsch, Sivachenko Muška, Rež, Tirsch, Sivachenko ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 34.2 316.00
8 Kydlíček, Slouka, Babka, Duchek Kydlíček, Slouka, Babka, Duchek Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 34.8 282.00
9 Kubíček, Košař, Janov, Sádlík Kubíček, Košař, Janov, Sádlík ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 35.2 261.00
9 Bílý, Hrdina, Fichtl, Moutelík Bílý, Hrdina, Fichtl, Moutelík ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 35.2 261.00
11 Přibáň, Strolený, Krňoul, Kasal Přibáň, Strolený, Krňoul, Kasal ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 35.3 256.00
12 Jedlička, Bečka, Nejedlý, Šampalík Jedlička, Bečka, Nejedlý, Šampalík ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 36.4 202.00
13 Procházka, Baláž, Horník, Kosť Procházka, Baláž, Horník, Kosť ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 1 36.6 192.00
13 Novák, Brichta, Duffek, Pamula Novák, Brichta, Duffek, Pamula ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.6 192.00
15 Černý, Eisman, Vetrák, Vacek Černý, Eisman, Vetrák, Vacek ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 2 37.1 170.00
16 Bouchal, Balák, Šneberger, Liška Bouchal, Balák, Šneberger, Liška ZŠ MerklínZŠ Merklín 3 38.0 133.00
17 Krejčík, Švihovec, Šampalík, Peteřík Krejčík, Švihovec, Šampalík, Peteřík ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 40.0 66.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šlajsová, Škardová, Velíková, Brandlová Šlajsová, Škardová, Velíková, Brandlová ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 34.4 570.00
2 Kubešová, Rosenbergerová, Slámová, Lukášová Kubešová, Rosenbergerová, Slámová, Lukášová ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 34.9 538.00
3 Pluhařová, Kureková, Šlehoverová, Krpálková Pluhařová, Kureková, Šlehoverová, Krpálková ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 38.3 342.00
4 Kozová, Koláčková, Langmaierová, Arkhypova Kozová, Koláčková, Langmaierová, Arkhypova ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 38.6 326.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holcová, Kriegerová, Adámková, Frouzová Holcová, Kriegerová, Adámková, Frouzová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 34.7 551.00
2 Šmídová, Lukášková, Bardounová, Virglová Šmídová, Lukášková, Bardounová, Virglová ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 35.1 525.00
3 Doubková, Potočníková, Kopřivová, Kopřivová Doubková, Potočníková, Kopřivová, Kopřivová ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 36.4 446.00
4 Vágnerová, Bartošová, Šmidingerová, Zezuláková Vágnerová, Bartošová, Šmidingerová, Zezuláková ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 42.5 156.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timková, Matasová, Pirníková, Machuldová Timková, Matasová, Pirníková, Machuldová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 33.8 610.00
2 Hynčíková, Multrusová, Kovačíková, Hermanová Hynčíková, Multrusová, Kovačíková, Hermanová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.0 470.00
3 Bezděková, Veselá, Křížková, Menclová Bezděková, Veselá, Křížková, Menclová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 37.0 412.00
4 Nová, Šloufová, Knárová, Polívková Nová, Šloufová, Knárová, Polívková ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 37.7 373.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strolená, Kotková, Šimková, Šneberková Strolená, Kotková, Šimková, Šneberková ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 34.8 544.00
2 Klášterková, Vaňková, Nezbedová, Zralá Klášterková, Vaňková, Nezbedová, Zralá ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 35.5 500.00
3 Hrušková, Mácková, Schonová, Gruberová Hrušková, Mácková, Schonová, Gruberová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 38.7 321.00
Jandová, Rupertová, Jindřichová, Sychrová Jandová, Rupertová, Jindřichová, Sychrová ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timková, Matasová, Pirníková, Machuldová Timková, Matasová, Pirníková, Machuldová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 1 33.8 610.00
2 Šlajsová, Škardová, Velíková, Brandlová Šlajsová, Škardová, Velíková, Brandlová ZŠ BloviceZŠ Blovice 1 34.4 570.00
3 Holcová, Kriegerová, Adámková, Frouzová Holcová, Kriegerová, Adámková, Frouzová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 34.7 551.00
4 Strolená, Kotková, Šimková, Šneberková Strolená, Kotková, Šimková, Šneberková ZŠ BloviceZŠ Blovice 4 34.8 544.00
5 Kubešová, Rosenbergerová, Slámová, Lukášová Kubešová, Rosenbergerová, Slámová, Lukášová ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 34.9 538.00
6 Šmídová, Lukášková, Bardounová, Virglová Šmídová, Lukášková, Bardounová, Virglová ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 4 35.1 525.00
7 Klášterková, Vaňková, Nezbedová, Zralá Klášterková, Vaňková, Nezbedová, Zralá ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 35.5 500.00
8 Hynčíková, Multrusová, Kovačíková, Hermanová Hynčíková, Multrusová, Kovačíková, Hermanová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 36.0 470.00
9 Doubková, Potočníková, Kopřivová, Kopřivová Doubková, Potočníková, Kopřivová, Kopřivová ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 3 36.4 446.00
10 Bezděková, Veselá, Křížková, Menclová Bezděková, Veselá, Křížková, Menclová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 37.0 412.00
11 Nová, Šloufová, Knárová, Polívková Nová, Šloufová, Knárová, Polívková ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 4 37.7 373.00
12 Pluhařová, Kureková, Šlehoverová, Krpálková Pluhařová, Kureková, Šlehoverová, Krpálková ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 38.3 342.00
13 Kozová, Koláčková, Langmaierová, Arkhypova Kozová, Koláčková, Langmaierová, Arkhypova ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 3 38.6 326.00
14 Hrušková, Mácková, Schonová, Gruberová Hrušková, Mácková, Schonová, Gruberová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 3 38.7 321.00
15 Vágnerová, Bartošová, Šmidingerová, Zezuláková Vágnerová, Bartošová, Šmidingerová, Zezuláková ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 1 42.5 156.00
Jandová, Rupertová, Jindřichová, Sychrová Jandová, Rupertová, Jindřichová, Sychrová ZŠ MerklínZŠ Merklín 2 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaiserová, Burlová, Lebedová, Stuchlová Kaiserová, Burlová, Lebedová, Stuchlová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 36.1 464.00
2 Holubová, Divišová, Norková, Straková Holubová, Divišová, Norková, Straková ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 1 38.1 352.00
3 Hauptmanová, Hlaváčková, Šimandlová, Novotná Hauptmanová, Hlaváčková, Šimandlová, Novotná ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 42.3 163.00
Blahútová, Nejedlá, Gardašová, Kešnerová Blahútová, Nejedlá, Gardašová, Kešnerová ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holečková, Hodanová, Čížková, Štaubertová Holečková, Hodanová, Čížková, Štaubertová ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 36.8 423.00
2 Honců, Lukášová, Maliňáková, Schusterová Honců, Lukášová, Maliňáková, Schusterová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 37.2 401.00
3 Poslední, Nosková, Jindřichová, Králová Poslední, Nosková, Jindřichová, Králová ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 37.6 379.00
4 Majerová, Režová, Soukupová, Čtrnáctová Majerová, Režová, Soukupová, Čtrnáctová ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 38.3 342.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bernklauová, Černohorská, Nečasová, Zámostná Bernklauová, Černohorská, Nečasová, Zámostná ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 37.2 401.00
2 Růžková, Brandnerová, Gruberová, Snášelová Růžková, Brandnerová, Gruberová, Snášelová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 38.0 357.00
3 Trenčanská, Malá, Průchová, Slachová Trenčanská, Malá, Průchová, Slachová ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 38.7 321.00
4 Švábová, Kleinová, Velichová, Haslová Švábová, Kleinová, Velichová, Haslová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 40.9 219.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněčková, Koukolíková, Fořtová, Volfová Vaněčková, Koukolíková, Fořtová, Volfová ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 34.2 583.00
2 Doskočilová, Štádlerová, Lhotáková, Kalousková Doskočilová, Štádlerová, Lhotáková, Kalousková ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 35.8 482.00
Králová, Syková, Kreuzmanová, Faitová Králová, Syková, Kreuzmanová, Faitová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Businská, Skalová, Šišková, Čekanová Businská, Skalová, Šišková, Čekanová ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 35.6 494.00
2 Fialová, Kazdová, Tučková, Magličová Fialová, Kazdová, Tučková, Magličová ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 37.4 390.00
3 Štaiglová, Stuchlová, Pluhařová, Vaňková Štaiglová, Stuchlová, Pluhařová, Vaňková ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 37.7 373.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaněčková, Koukolíková, Fořtová, Volfová Vaněčková, Koukolíková, Fořtová, Volfová ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice 4 34.2 583.00
2 Businská, Skalová, Šišková, Čekanová Businská, Skalová, Šišková, Čekanová ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 3 35.6 494.00
3 Doskočilová, Štádlerová, Lhotáková, Kalousková Doskočilová, Štádlerová, Lhotáková, Kalousková ZŠ BloviceZŠ Blovice 3 35.8 482.00
4 Kaiserová, Burlová, Lebedová, Stuchlová Kaiserová, Burlová, Lebedová, Stuchlová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 3 36.1 464.00
5 Holečková, Hodanová, Čížková, Štaubertová Holečková, Hodanová, Čížková, Štaubertová ZŠ DobřanyZŠ Dobřany 3 36.8 423.00
6 Honců, Lukášová, Maliňáková, Schusterová Honců, Lukášová, Maliňáková, Schusterová ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 2 37.2 401.00
6 Bernklauová, Černohorská, Nečasová, Zámostná Bernklauová, Černohorská, Nečasová, Zámostná ZŠ HolýšovZŠ Holýšov 3 37.2 401.00
8 Fialová, Kazdová, Tučková, Magličová Fialová, Kazdová, Tučková, Magličová ZŠ BloviceZŠ Blovice 2 37.4 390.00
9 Poslední, Nosková, Jindřichová, Králová Poslední, Nosková, Jindřichová, Králová ZŠ MerklínZŠ Merklín 1 37.6 379.00
10 Štaiglová, Stuchlová, Pluhařová, Vaňková Štaiglová, Stuchlová, Pluhařová, Vaňková ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 37.7 373.00
11 Růžková, Brandnerová, Gruberová, Snášelová Růžková, Brandnerová, Gruberová, Snášelová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 2 38.0 357.00
12 Holubová, Divišová, Norková, Straková Holubová, Divišová, Norková, Straková ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí 1 38.1 352.00
13 Majerová, Režová, Soukupová, Čtrnáctová Majerová, Režová, Soukupová, Čtrnáctová ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih 4 38.3 342.00
14 Trenčanská, Malá, Průchová, Slachová Trenčanská, Malá, Průchová, Slachová ZŠ NepomukZŠ Nepomuk 1 38.7 321.00
15 Švábová, Kleinová, Velichová, Haslová Švábová, Kleinová, Velichová, Haslová ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod 4 40.9 219.00
16 Hauptmanová, Hlaváčková, Šimandlová, Novotná Hauptmanová, Hlaváčková, Šimandlová, Novotná ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 4 42.3 163.00
Blahútová, Nejedlá, Gardašová, Kešnerová Blahútová, Nejedlá, Gardašová, Kešnerová ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov 2 DNF
Králová, Syková, Kreuzmanová, Faitová Králová, Syková, Kreuzmanová, Faitová Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk... 2 DNF

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 Body
1 Štěpán KofroňŠtěpán Kofroň
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
07 10 PB 1.65 o - o o o o o o o xxx 504.00
2= Jakub NygrýnJakub Nygrýn
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 16 PB 1.60 - - - o o o o o xxx 464.00
2= Libor LencLibor Lenc
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 14 PB 1.60 - - - o o o o o xxx 464.00
4 Michal ČagánekMichal Čagánek
ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A
08 4 PB 1.60 - o o o xo o o o xxx 464.00
5 Antonín DvořákAntonín Dvořák
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
07 5 PB 1.55 o o o o o o o xxx 426.00
6 Daniel OppltDaniel Opplt
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 17 PB 1.55 o o xo o o o o xxx 426.00
7 Lukáš AndělLukáš Anděl
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
07 1 PB 1.55 o xo o o xo o xxo x- 426.00
8 Pavel TerčPavel Terč
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 20 PB 1.55 xo o o xo xo xo xxo xxx 426.00
9= Karel MahdalKarel Mahdal
ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A
08 15 PB 1.50 - o o xo o o xxx 389.00
9= Matyáš PrusíkMatyáš Prusík
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 18 PB 1.50 o o o o xo o xxx 389.00
11 Jan BrožekJan Brožek
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
08 2 PB 1.50 o - o xxo xo xo xxx 389.00
12 Sebastian KřížekSebastian Křížek
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 13 PB 1.50 o o o o xo xxo xxx 389.00
13 Jan FučíkJan Fučík
ZŠ Josefa Hlávky Přeštice AZŠ Josefa Hlávky Přeštice A
08 6 PB 1.45 - xo o o o xxx 352.00
14 Dominik KovářDominik Kovář
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 12 PB 1.45 o xo o xo o xxx 352.00
15 Matěj HoroščákMatěj Horoščák
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 8 PB 1.45 o xo xo xo xxo xxx 352.00
16 Jan ZelenayJan Zelenay
ZŠ MerklínZŠ Merklín
06 24 PB 1.40 o o o o xxx 317.00
17= Tomáš KouřilTomáš Kouřil
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 11 PB 1.40 o o xo o xxx 317.00
17= Milan HomolkaMilan Homolka
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
07 7 PB 1.40 o o xo o xxx 317.00
19 Petr JurášPetr Juráš
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 9 PB 1.35 o o o xxx 283.00
20 Matyáš VacíkMatyáš Vacík
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 22 PB 1.35 xo o o xx 283.00
21 Tomáš StrakaTomáš Straka
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 19 PB 1.35 o o xo xxx 283.00
22 Michal VejskalMichal Vejskal
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
07 23 PB 1.30 xo o xxx 250.00
23 Filip CibulkaFilip Cibulka
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 3 PB 1.25 o - 218.00
Lukáš TrojánekLukáš Trojánek
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
07 21 NM xxx
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 Body
1 Dominik MilotaDominik Milota
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
10 13 PB 1.55 o o o o o o xo xxo xo o xxx 426.00
2 Michal KydlíčekMichal Kydlíček
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 11 PB 1.45 - o o o o o o xxo xxx 352.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
10 17 PB 1.40 o o o o o o xo xxx 317.00
4 Dominik KančevDominik Kančev
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
09 8 PB 1.35 o o o o o o xxx 283.00
5= Petr NejedlýPetr Nejedlý
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
09 16 PB 1.35 o o o o o xo xxx 283.00
5= Krištof HolýKrištof Holý
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 4 PB 1.35 o - o o o xo xxx 283.00
7 Josef ValmJosef Valm
ZŠ BloviceZŠ Blovice
10 27 PB 1.35 o o o xxo o xo xxx 283.00
8 Matyáš TirschMatyáš Tirsch
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
09 24 PB 1.35 o o o o o xxo xxx 283.00
9 Martin MoutelíkMartin Moutelík
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 14 PB 1.35 o o o o xo xxo xxx 283.00
10 Jakub VoráčekJakub Voráček
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
09 29 PB 1.35 xo o o o xo xxo xxx 283.00
11= Jakub BabkaJakub Babka
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 1 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
11= David ŠmlůlaDavid Šmlůla
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 23 PB 1.30 o o o o o xxx 250.00
13 Petr ŠkrlantPetr Škrlant
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 22 PB 1.30 o xo o o o xxx 250.00
14 Vojtěch MuškaVojtěch Muška
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
10 15 PB 1.30 o o o xo xxo xxx 250.00
15= Patrik JedličkaPatrik Jedlička
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
09 7 PB 1.25 o o o o xxx 218.00
15= David TomanDavid Toman
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
10 25 PB 1.25 o o o o xxx 218.00
15= Jan SteinhäuselJan Steinhäusel
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
09 21 PB 1.25 o o o o xxx 218.00
15= Petr VirtPetr Virt
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
10 28 PB 1.25 o o o o xxx 218.00
19= Jakub BouchalJakub Bouchal
ZŠ MerklínZŠ Merklín
09 3 PB 1.25 o xo o o xxx 218.00
19= Ondřej PřibáňOndřej Přibáň
ZŠ BloviceZŠ Blovice
10 19 PB 1.25 o xo o o xxx 218.00
21 Štěpán HorníkŠtěpán Horník
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 5 PB 1.25 o o xo xxo xxx 218.00
22 Pavel ProcházkaPavel Procházka
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
10 18 PB 1.20 o o o xxx 188.00
23= Jakub ŽežulkaJakub Žežulka
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 30 PB 1.20 o xo o xxx 188.00
23= Petr KrejčíkPetr Krejčík
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
11 10 PB 1.20 o xo o xxx 188.00
25 Jiří VacekJiří Vacek
ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí
10 26 PB 1.20 o o xxo xxx 188.00
26 Lukáš HrdinaLukáš Hrdina
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 6 PB 1.20 xo o xxo xxx 188.00
27 Václav KošařVáclav Košař
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
10 9 PB 1.15 xo o xxx 159.00
28 Filip LiškaFilip Liška
ZŠ MerklínZŠ Merklín
11 12 PB 1.10 o xxx 131.00
29 Dominik BečkaDominik Bečka
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
10 2 PB 1.10 xo xxx 131.00
Václav RegnerVáclav Regner
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
10 20 NM xxx
Celkem 30 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 Body
1 Tereza KopřivováTereza Kopřivová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 7 PB 1.45 o o o o o o xxo o xxx 566.00
2 Veronika KřížkováVeronika Křížková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 10 PB 1.40 o o o o o xo xo xxx 512.00
3= Elizabeth VirglováElizabeth Virglová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 1 PB 1.35 o o o o o o xxx 460.00
3= Eliška HynčíkováEliška Hynčíková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 4 PB 1.35 o o o o o o xxx 460.00
5 Petra MašátováPetra Mašátová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 15 PB 1.35 o o o o o xo xxx 460.00
6 Žaneta ŠneberkováŽaneta Šneberková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
07 21 PB 1.35 o o o o o xxo xxx 460.00
7= Linda KopřivováLinda Kopřivová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 6 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
7= Nela HolcováNela Holcová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
08 3 PB 1.30 o o o o o xxx 409.00
9 Josefína VelíkováJosefína Velíková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
08 22 PB 1.30 o o xo xxo xo xxx 409.00
10 Edita OtýsováEdita Otýsová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
08 14 PB 1.30 o o o o xxo xxx 409.00
11 Lucie JindřichováLucie Jindřichová
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 5 PB 1.25 xo o o o xxx 359.00
12 Kristýna ŠloufováKristýna Šloufová
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
09 20 PB 1.25 o o xxo o xxx 359.00
13 Nicol MatasováNicol Matasová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
08 12 PB 1.20 o o o xxx 312.00
14 Tereza NováTereza Nová
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
09 13 PB 1.20 xo xo o xxx 312.00
15= Julie SychrováJulie Sychrová
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 18 PB 1.20 o o xxo xxx 312.00
15= Tereza KozováTereza Kozová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 8 PB 1.20 o o xxo xxx 312.00
17 Šárka PolívkováŠárka Polívková
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
07 16 PB 1.15 o xxo xxx 266.00
18 Klára HermanováKlára Hermanová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 2 PB 1.10 o xxx 222.00
19= Alena KrpálkováAlena Krpálková
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 9 PB 1.10 xo x xxx 222.00
19= Tereza LangmaierováTereza Langmaierová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 11 PB 1.10 xo x 222.00
Veronika ŠkardováVeronika Škardová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 19 PB DNS 0.00
Lucie RosenbergerováLucie Rosenbergerová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 17 PB DNS 0.00
Tereza ZezulákováTereza Zezuláková
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 23 NM xxx
Celkem 23 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 Body
1 Eliška VolfováEliška Volfová
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
10 26 PB 1.35 o o o o o o o o xxx 460.00
2 Laura KrálováLaura Králová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 12 PB 1.30 o o o o o xo o xxx 409.00
3 Tereza HodanováTereza Hodanová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 8 PB 1.30 o o o o o xxo o xxx 409.00
4 Gabriela ŠtaubertováGabriela Štaubertová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
10 5 PB 1.30 o xo xo o xo o o xxx 409.00
5 Klaudie KopačováKlaudie Kopačová
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
09 11 PB 1.30 o o o o xo xo xo xxx 409.00
6 Adéla BurlováAdéla Burlová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
10 2 PB 1.30 o o o xo xo xxo xo xxx 409.00
7= Karolína ČekanováKarolína Čekanová
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
10 3 PB 1.25 o o o xo o o xxx 359.00
7= Adriana MajerováAdriana Majerová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih BZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j...
11 15 PB 1.25 o o o o xo o xxx 359.00
9 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
10 23 PB 1.25 o o o xxo o xo xxx 359.00
10 Karolína SykováKarolína Syková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 20 PB 1.25 o o xo o xxo xo xxx 359.00
11 Sofie ZámostnáSofie Zámostná
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
09 27 PB 1.20 o o o o xo xxx 312.00
12 Andrea NečasováAndrea Nečasová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
11 16 PB 1.20 o o xxo xo xo xxx 312.00
13= Karolína JindřichováKarolína Jindřichová
ZŠ MerklínZŠ Merklín
09 9 PB 1.20 o o o o xxo xxx 312.00
13= Anna ŠtádlerováAnna Štádlerová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
10 22 PB 1.20 o o o o xxo xxx 312.00
15 Eliška BernklauováEliška Bernklauová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
10 1 PB 1.20 o o o xo xxo xxx 312.00
16 Kateřina LhotákováKateřina Lhotáková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 13 PB 1.15 - o o o xxx 266.00
17 Martina ŠlesingerováMartina Šlesingerová
ZŠ MerklínZŠ Merklín
09 21 PB 1.15 o xo o o xxx 266.00
18 Leona RůžkováLeona Růžková
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
10 17 PB 1.15 o o o xo xx 266.00
19 Markéta LiškováMarkéta Lišková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 14 PB 1.15 xo o o xo xxx 266.00
20 Růžena KešnerováRůžena Kešnerová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
10 10 PB 1.15 xo o xxo xxo xxx 266.00
21 Eliška DivišováEliška Divišová
ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí
11 4 PB 1.10 o o o xxx 222.00
22 Dominika SnášelováDominika Snášelová
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 19 PB 1.10 xxo xo o xxx 222.00
23 Kristýna HauptmanováKristýna Hauptmanová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 6 PB 1.05 o o xxx 180.00
24 Barbora SikstováBarbora Sikstová
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
09 18 PB 1.05 o xo xxx 180.00
Barbora HlaváčkováBarbora Hlaváčková
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 7 PB DNS 0.00
Adéla VladařováAdéla Vladařová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
10 25 PB DNS 0.00
Barbora VelichováBarbora Velichová
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
10 24 NM xxx
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Žáci (Skupina)

Skupina A (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KotišKryštof Kotiš
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 10 PB 5.30 5.30 4.75 4.65 5.30 441.00
2 Jan KašpárekJan Kašpárek
ZŠ BloviceZŠ Blovice
08 8 PB 5.21 5.21 4.94 5.21 5.21 423.00
3 Lukáš JandíkLukáš Jandík
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
07 6 PB 4.95 4.63 4.95 x 4.95 373.00
4 Antonín DvořákAntonín Dvořák
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
07 2 PB 4.94 4.75 4.61 4.94 4.94 371.00
5 Štěpán KofroňŠtěpán Kofroň
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
07 9 PB 4.85 4.85 x x 4.85 354.00
6 Miroslav HomrMiroslav Homr
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
07 4 PB 4.79 4.71 4.79 4.69 4.79 343.00
7 Milan HomolkaMilan Homolka
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
07 3 PB 4.66 x 4.52 4.66 4.66 319.00
8 Libor LencLibor Lenc
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 13 PB 4.53 x 4.27 4.53 4.53 295.00
9 Šimon KubaŠimon Kuba
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
08 12 PB 4.50 3.84 4.50 4.32 4.50 290.00
10 David KřivanDavid Křivan
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 11 PB 4.39 3.96 4.25 4.39 4.39 271.00
11 Dávid CsiszárDávid Csiszár
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 1 PB 4.29 3.53 4.29 3.96 4.29 254.00
12 Patrik KaiserPatrik Kaiser
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
07 7 PB 4.23 4.15 4.19 4.23 4.23 244.00
13 Matěj HoroščákMatěj Horoščák
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 5 PB 3.86 3.50 3.86 3.48 3.86 184.00
Celkem 13 závodníků
Skupina B (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ManMiroslav Man
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
09 15 PB 5.53 5.07 5.38 5.53 5.53 487.00
2 Jakub NygrýnJakub Nygrýn
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 17 PB 5.26 4.88 4.99 5.26 5.26 433.00
3 Albert ŠimonovskýAlbert Šimonovský
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
08 22 PB 5.15 4.72 5.09 5.15 5.15 411.00
4 Štěpán MaťhaŠtěpán Maťha
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
08 16 PB 4.78 4.45 4.54 4.78 4.78 341.00
5 Adrian SobekAdrian Sobek
ZŠ MerklínZŠ Merklín
07 20 PB 4.71 4.51 4.38 4.71 4.71 328.00
6 David RotišDavid Rotiš
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
07 19 PB 4.70 4.16 4.70 x 4.70 326.00
7 Pavel TerčPavel Terč
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 23 PB 4.61 4.50 4.61 x 4.61 310.00
8 Ondřej ZitaOndřej Zita
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
09 25 PB 4.60 4.60 4.47 4.53 4.60 308.00
9 Ondřej PflugOndřej Pflug
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 18 PB 4.40 4.40 3.40 4.21 4.40 273.00
10 Karel MahdalKarel Mahdal
ZŠ Josefa Hlávky PřešticeZŠ Josefa Hlávky Přeštice
08 14 PB 4.33 4.33 x 4.00 4.33 261.00
11 Vítek VoráčekVítek Voráček
ZŠ MerklínZŠ Merklín
07 24 PB 4.19 4.19 4.11 3.50 4.19 237.00
12 Patrik StauberPatrik Stauber
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
07 21 PB 4.10 4.10 3.96 3.87 4.10 222.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef KrálovecJosef Královec
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 11 PB 5.27 5.27 5.06 4.62 5.27 435.00
2 Radek KubíčekRadek Kubíček
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
09 12 PB 4.64 4.15 4.51 4.64 4.64 315.00
3 Vojtěch MuškaVojtěch Muška
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
10 14 PB 4.25 4.25 x x 4.25 247.00
4 Rostislav MíchalRostislav Míchal
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
10 13 PB 4.24 4.24 x 4.18 4.24 245.00
5 Šimon BílýŠimon Bílý
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 2 PB 4.18 4.18 4.15 4.17 4.18 235.00
6 Oskar KotišOskar Kotiš
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
10 10 PB 4.00 3.91 4.00 4.00 4.00 206.00
7 Kuba KrosnařKuba Krosnař
ZŠ BloviceZŠ Blovice
11 PB 3.92 3.92 3.85 x 3.92 193.00
8 Krištof HolýKrištof Holý
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 7 PB 3.87 3.78 3.73 3.87 3.87 185.00
9 Erik JanovErik Janov
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
10 8 PB 3.82 3.82 3.72 x 3.82 177.00
10 Lukáš KaslLukáš Kasl
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
11 9 PB 3.78 3.78 3.72 x 3.78 171.00
11 Anh Duong VietAnh Duong Viet
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
10 5 PB 3.73 x 3.73 x 3.73 164.00
12 Daniel DuffekDaniel Duffek
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
11 4 PB 3.53 3.43 3.31 3.53 3.53 135.00
13 Dominik BečkaDominik Bečka
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
10 1 PB 3.49 x 3.49 - 3.49 129.00
14 Patrik ČejkaPatrik Čejka
ZŠ MerklínZŠ Merklín
09 3 PB 3.07 x 3.07 x 3.07 74.00
Michal FichtlMichal Fichtl
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
10 6 DNS
Celkem 15 závodníků
Skupina B (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ŠmerákTadeáš Šmerák
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
09 23 PB 4.82 4.55 4.50 4.82 4.82 348.00
2 Jiří PamulaJiří Pamula
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
09 16 PB 4.70 4.17 4.18 4.70 4.70 326.00
3 Vojtěch SloukaVojtěch Slouka
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
10 20 PB 4.60 4.60 x x 4.60 308.00
4 Jindřich StrolenýJindřich Strolený
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 21 PB 4.46 4.46 4.38 3.93 4.46 283.00
5 Martin SkálaMartin Skála
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 19 PB 4.28 4.20 4.23 4.28 4.28 252.00
6 David TomanDavid Toman
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
10 26 PB 4.18 4.18 x x 4.18 235.00
7 Ilia SivachenkoIlia Sivachenko
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
09 18 PB 4.06 4.06 3.90 3.93 4.06 215.00
8 Jiří VacekJiří Vacek
ZŠ Spálené PoříčíZŠ Spálené Poříčí
10 27 PB 3.97 3.74 3.93 3.97 3.97 201.00
9 Konstantin NovotnýKonstantin Novotný
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
10 15 PB 3.97 3.97 3.58 3.90 3.97 201.00
10 Mychajlo SavčukMychajlo Savčuk
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 17 PB 3.64 3.64 x 3.33 3.64 150.00
11 Petr ŠkrlantPetr Škrlant
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 22 PB 3.56 3.56 3.55 x 3.56 139.00
12 Jakub ŽežulkaJakub Žežulka
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 28 PB 3.46 x x 3.46 3.46 125.00
13 Marek ŠnebergerMarek Šneberger
ZŠ MerklínZŠ Merklín
10 24 PB 2.90 2.42 2.64 2.90 2.90 54.00
Václav ŠvihovecVáclav Švihovec
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 25 PB DNS 0.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně (Skupina)

Skupina A (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura BrandlováLaura Brandlová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
08 2 PB 4.35 4.16 4.21 4.35 4.35 391.00
2 Lucie LukášováLucie Lukášová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
07 13 PB 4.26 4.18 4.26 4.25 4.26 369.00
3 Hana KučerováHana Kučerová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
08 5 PB 4.23 4.23 x 4.23 4.23 362.00
4 Nicol JandováNicol Jandová
ZŠ MerklínZŠ Merklín
08 7 PB 4.12 3.94 4.12 3.70 4.12 336.00
5 Kateřina KubešováKateřina Kubešová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 10 PB 4.12 4.12 3.32 3.86 4.12 336.00
6 Štěpánka FrouzováŠtěpánka Frouzová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
07 4 PB 4.10 3.88 4.10 3.65 4.10 331.00
7 Jana KlášterkováJana Klášterková
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 8 PB 4.09 4.09 3.90 3.56 4.09 329.00
8 Linda KopřivováLinda Kopřivová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
08 9 PB 4.03 4.03 3.93 4.03 4.03 315.00
9 Stella DoubkováStella Doubková
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih AZŠ Chlumčany, okres Plzeň-j...
07 3 PB 3.96 3.83 3.96 x 3.96 299.00
10 Lenka LukáškováLenka Lukášková
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 12 PB 3.85 3.85 3.63 3.75 3.85 274.00
11 Aneta BezděkováAneta Bezděková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
09 1 PB 3.40 3.21 3.40 3.34 3.40 180.00
12 Klára HermanováKlára Hermanová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
08 6 PB 3.27 3.27 2.95 2.20 3.27 155.00
Celkem 12 závodníků
Skupina B (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie TimkováNatálie Timková
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
08 24 PB 4.67 4.67 4.54 4.51 4.67 472.00
2 Eliška MachuldováEliška Machuldová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 15 PB 4.26 4.26 x 4.06 4.26 369.00
3 Veronika ŠkardováVeronika Škardová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 21 PB 4.09 3.70 4.06 4.09 4.09 329.00
4 Nicol ŠlajsováNicol Šlajsová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
08 22 PB 4.08 4.04 3.89 4.08 4.08 326.00
5 Eliška ŠmidingerováEliška Šmidingerová
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
08 23 PB 4.01 4.01 3.45 3.95 4.01 310.00
6 Eliška SlámováEliška Slámová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
08 20 PB 3.85 3.81 3.35 3.85 3.85 274.00
7 Petra MašátováPetra Mašátová
ZŠ DobřanyZŠ Dobřany
09 18 PB 3.83 3.26 3.57 3.83 3.83 270.00
8 Aneta PeprnáAneta Peprná
ZŠ MerklínZŠ Merklín
09 17 PB 3.70 3.44 3.70 x 3.70 242.00
9 Natálie ZraláNatálie Zralá
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 25 PB 3.67 3.49 3.55 3.67 3.67 235.00
10 Eliška MáckováEliška Mácková
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 14 PB 3.67 3.44 3.45 3.67 3.67 235.00
11 Magdaléna MenclováMagdaléna Menclová
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
07 16 PB 3.63 3.63 3.29 3.26 3.63 227.00
12 Simona VaňkováSimona Vaňková
ZŠ NepomukZŠ Nepomuk
08 PB 3.62 3.41 3.49 3.62 3.62 225.00
13 Lucie PluhařováLucie Pluhařová
ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jihZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih
09 19 PB 2.30 x x 2.30 2.30 12.00
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (út, 16.5.2023 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela FaitováNela Faitová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
10 5 PB 4.10 3.88 4.10 x 4.10 331.00
2 Klaudie KopačováKlaudie Kopačová
ZŠ ŠtěnoviceZŠ Štěnovice
09 11 PB 4.09 3.51 3.89 4.09 4.09 329.00
3 Sabina DoskočilováSabina Doskočilová
ZŠ BloviceZŠ Blovice
11 4 PB 3.87 3.74 3.41 3.87 3.87 279.00
4 Nelly LebedováNelly Lebedová
Základní škola Josefa Hlávky PřešticeZákladní škola Josefa Hlávk...
09 12 PB 3.83 2.86 3.76 3.83 3.83 270.00
5 Adéla KalouskováAdéla Kalousková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 9 PB 3.72 3.53 3.39 3.72 3.72 246.00
6 Eliška PolívkováEliška Polívková
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
12 15 PB 3.72 3.17 3.39 3.72 3.72 246.00
7 Anna BrandnerováAnna Brandnerová
ZŠ a MŠ StodZŠ a MŠ Stod
09 2 PB 3.72 3.72 3.23 3.07 3.72 246.00
8 Kateřina LhotákováKateřina Lhotáková
ZŠ BloviceZŠ Blovice
09 13 PB 3.68 x x 3.68 3.68 237.00
9 Tereza ČernohorskáTereza Černohorská
ZŠ HolýšovZŠ Holýšov
11 3 PB 3.65 3.54 3.43 3.65 3.65 231.00
10 Agáta BlahútováAgáta Blahútová
ZŠ ChotěšovZŠ Chotěšov
11 1 PB 3.57