Krajský přebor jednotlivců starších žáků a starších žákyň na dráze
Písek (20. 5. 2023)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KašpárekJosef Kašpárek | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 07.73 | q | |||||||||||||
2 | Jakub KunzmanJakub Kunzman | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 08.12 | q | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠtochlOndřej Štochl | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 4 | 08.14 | q | |||||||||||||
4 | František KuklaFrantišek Kukla | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | PB 08.27 | ||||||||||||||
5 | Vítek RandlVítek Randl | 10 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | PB 09.11 | ||||||||||||||
7 | Lukáš SuchýLukáš Suchý | 11 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 09.32 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:45) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | PB 07.45 | q | |||||||||||||
2 | Jan KovářJan Kovář | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 07.76 | q | |||||||||||||
3 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
4 | Dominik HálekDominik Hálek | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | PB 08.43 | ||||||||||||||
5 | Václav PřerovskýVáclav Přerovský | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Adam ČuřínAdam Čuřín | 11 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 10.23 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:45) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 07.87 | q | |||||||||||||
2 | Tomáš JaukerTomáš Jauker | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 07.91 | q | |||||||||||||
3 | 28 | Matyáš AndreasMatyáš Andreas | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | PB 08.21 | q | ||||||||||||
4 | Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | PB 08.33 | ||||||||||||||
5 | Matěj HnízdilMatěj Hnízdil | 10 | Atletika Prachatice | 7 | PB 08.51 | ||||||||||||||
6 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 08.63 | ||||||||||||||
7 | 30 | Eliáš DiamantEliáš Diamant | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 09.23 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | PB 07.45 | q | ||
2 | Josef KašpárekJosef Kašpárek | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 5 | 07.73 | q | ||
3 | Jan KovářJan Kovář | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | PB 07.76 | q | ||
4 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 07.87 | q | ||
5 | Tomáš JaukerTomáš Jauker | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 07.91 | q | ||
6 | Jakub KunzmanJakub Kunzman | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 08.12 | q | ||
7 | Ondřej ŠtochlOndřej Štochl | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 4 | 08.14 | q | ||
8 | 28 | Matyáš AndreasMatyáš Andreas | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | PB 08.21 | q | |
9 | Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.23 | |||
10 | František KuklaFrantišek Kukla | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | PB 08.27 | |||
11 | Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský | 09 | TJ ČZ Strakonice | 6 | PB 08.33 | |||
12 | Dominik HálekDominik Hálek | 08 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7 | PB 08.43 | |||
13 | Matěj HnízdilMatěj Hnízdil | 10 | Atletika Prachatice | 7 | PB 08.51 | |||
14 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 08 | TJ ČZ Strakonice | 2 | PB 08.63 | |||
15 | Vítek RandlVítek Randl | 10 | Atletika Písek, z.s. | 3 | 08.65 | |||
16 | Václav PřerovskýVáclav Přerovský | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2 | 08.85 | |||
17 | Jan SlavíkJan Slavík | 08 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | PB 09.11 | |||
18 | 30 | Eliáš DiamantEliáš Diamant | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 8 | 09.23 | ||
19 | Lukáš SuchýLukáš Suchý | 11 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 09.32 | |||
20 | Adam ČuřínAdam Čuřín | 11 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 10.23 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 20.5.2023 - 11:30) official | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 07.63 | ||||||||||||||
2 | Josef KašpárekJosef Kašpárek | 09 | SKOK J. Hradec, z.s. | 4 | 07.74 | ||||||||||||||
3 | Jan KovářJan Kovář | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 07.88 | ||||||||||||||
4 | Tomáš JaukerTomáš Jauker | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 7 | 07.92 | ||||||||||||||
5 | Tony VotavaTony Votava | 09 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 07.96 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠtochlOndřej Štochl | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 8 | SB 08.07 | ||||||||||||||
7 | Jakub KunzmanJakub Kunzman | 09 | TJ ČZ Strakonice | 2 | 08.35 | ||||||||||||||
8 | 28 | Matyáš AndreasMatyáš Andreas | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 1 | 08.52 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 20.5.2023 - 11:20) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | SB 08.22 | ||||||||||||||
2 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 6 | SB 08.22 | ||||||||||||||
3 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 4 | 08.25 | ||||||||||||||
4 | Šimona PiskačováŠimona Piskačová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 8 | SB 08.37 | ||||||||||||||
5 | 92 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | SB 08.38 | |||||||||||||
6 | Adléta JirsováAdléta Jirsová | 09 | TJ ČZ Strakonice | 3 | 08.42 | ||||||||||||||
7 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | 08.44 | ||||||||||||||
8 | Tereza VozábalováTereza Vozábalová | 10 | Atletika Prachatice | 1 | 08.52 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 08.27 | q | |||||||||||||
2 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | SB 08.62 | ||||||||||||||
3 | Tereza PaseckáTereza Pasecká | 09 | Atletika Prachatice | 4 | 08.71 | ||||||||||||||
4 | Linda ŠulákováLinda Šuláková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 08.81 | ||||||||||||||
5 | Kristýna ZelenkováKristýna Zelenková | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.07 | ||||||||||||||
6 | Karolína MaškováKarolína Mašková | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | PB 09.61 | ||||||||||||||
7 | 91 | Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 10.04 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 08.22 | q | |||||||||||||
2 | Tereza VozábalováTereza Vozábalová | 10 | Atletika Prachatice | 4 | PB 08.47 | q | |||||||||||||
3 | 95 | Barbora HabichováBarbora Habichová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | PB 08.63 | |||||||||||||
4 | Tereza PlášilováTereza Plášilová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | SB 08.98 | ||||||||||||||
5 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.08 | ||||||||||||||
6 | Lucie ChylíkováLucie Chylíková | 11 | Atletika Písek, z.s. | 2 | PB 09.62 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.42 | q | ||||||||||||
2 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 08.53 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KalašováKateřina Kalašová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
4 | Martha DaňhelkováMartha Daňhelková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
5 | Anna KanovováAnna Kanovová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.89 | ||||||||||||||
6 | Sofie RosenfelderováSofie Rosenfelderová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 10.07 | ||||||||||||||
7 | Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová | 10 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 10.92 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimona PiskačováŠimona Piskačová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.46 | q | |||||||||||||
2 | Vanesa KoutnáVanesa Koutná | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
3 | 96 | Jana RandákováJana Randáková | 11 | Atletika Prachatice | 3 | 09.22 | |||||||||||||
4 | Barbora SiplováBarbora Siplová | 09 | Atletika Prachatice | 8 | PB 09.32 | ||||||||||||||
5 | Tereza FáberováTereza Fáberová | 10 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 7 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Amélie RosenfelderováAmélie Rosenfelderová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 08.22 | q | |||||||||||||
2 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | PB 08.42 | q | |||||||||||||
3 | Dominika StřelečkováDominika Střelečková | 10 | Atletika Prachatice | 3 | PB 08.72 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | SB 08.72 | ||||||||||||||
5 | Alex FrankAlex Frank | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 09.33 | ||||||||||||||
6 | Daniela PouzarováDaniela Pouzarová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.33 | ||||||||||||||
7 | Zora NovákováZora Nováková | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 09.43 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:30) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adléta JirsováAdléta Jirsová | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 08.35 | q | |||||||||||||
2 | Stela ChválováStela Chválová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 08.49 | ||||||||||||||
3 | 94 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 08.92 | |||||||||||||
4 | Beáta ZelenáBeáta Zelená | 10 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Emma KofroňováEmma Kofroňová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 09.28 | ||||||||||||||
6 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
7 | Agáta WolfováAgáta Wolfová | 10 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 2 | 10.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie JanowiakováSofie Janowiaková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | PB 08.22 | q | ||
1 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 08 | Atletika Písek, z.s. | 5 | PB 08.22 | q | ||
3 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5 | 08.27 | q | ||
4 | Adléta JirsováAdléta Jirsová | 09 | TJ ČZ Strakonice | 4 | PB 08.35 | q | ||
5 | 92 | Laura VoldřichováLaura Voldřichová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.42 | q | |
5 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4 | PB 08.42 | q | ||
7 | Šimona PiskačováŠimona Piskačová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 5 | 08.46 | q | ||
8 | Tereza VozábalováTereza Vozábalová | 10 | Atletika Prachatice | 4 | PB 08.47 | q | ||
9 | Stela ChválováStela Chválová | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 5 | 08.49 | |||
10 | Kristýna KozákováKristýna Kozáková | 10 | Atletika Písek, z.s. | 4 | PB 08.53 | |||
11 | Dorothea PincováDorothea Pincová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | SB 08.62 | |||
12 | 95 | Barbora HabichováBarbora Habichová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | PB 08.63 | ||
13 | Tereza PaseckáTereza Pasecká | 09 | Atletika Prachatice | 4 | 08.71 | |||
14 | Dominika StřelečkováDominika Střelečková | 10 | Atletika Prachatice | 3 | PB 08.72 | |||
14 | Zuzana ŘezáčováZuzana Řezáčová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | SB 08.72 | |||
16 | Linda ŠulákováLinda Šuláková | 10 | TJ ČZ Strakonice | 3 | PB 08.81 | |||
17 | Kateřina KalašováKateřina Kalašová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 08.89 | |||
18 | 94 | Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová | 08 | TJ VS Tábor, z. s. | 3 | 08.92 | ||
19 | Vanesa KoutnáVanesa Koutná | 08 | SKOK J. Hradec, z.s. | 6 | 08.93 | |||
20 | Tereza PlášilováTereza Plášilová | 09 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 7 | SB 08.98 | |||
21 | Beáta ZelenáBeáta Zelená | 10 | TJ ČZ Strakonice | 6 | 09.04 | |||
22 | Martha DaňhelkováMartha Daňhelková | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.05 | |||
23 | Kristýna ZelenkováKristýna Zelenková | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.07 | |||
24 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 3 | 09.08 | |||
25 | 96 | Jana RandákováJana Randáková | 11 | Atletika Prachatice | 3 | 09.22 | ||
26 | Emma KofroňováEmma Kofroňová | 09 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 09.28 | |||
27 | Barbora SiplováBarbora Siplová | 09 | Atletika Prachatice | 8 | PB 09.32 | |||
28 | Alex FrankAlex Frank | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | PB 09.33 | |||
28 | Daniela PouzarováDaniela Pouzarová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.33 | |||
30 | Petra NěmcováPetra Němcová | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 09.34 | |||
31 | Tereza FáberováTereza Fáberová | 10 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 7 | 09.41 | |||
32 | Zora NovákováZora Nováková | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 8 | 09.43 | |||
33 | Karolína MaškováKarolína Mašková | 10 | TJ BLATNÁ z.s. | 8 | PB 09.61 | |||
34 | Lucie ChylíkováLucie Chylíková | 11 | Atletika Písek, z.s. | 2 | PB 09.62 | |||
35 | Amélie RosenfelderováAmélie Rosenfelderová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 09.78 | |||
36 | Anna KanovováAnna Kanovová | 09 | TJ VS Tábor, z. s. | 7 | 09.89 | |||
37 | 91 | Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová | 09 | TJ BLATNÁ z.s. | 2 | 10.04 | ||
38 | Sofie RosenfelderováSofie Rosenfelderová | 09 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 10.07 | |||
39 | Agáta WolfováAgáta Wolfová | 10 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 2 | 10.16 | |||
40 | Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová | 10 | Atletika Písek, z.s. | 8 | 10.92 |