Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství JmKAS mladšího a staršího žactva - jednotlivci

Břeclav (20. 5. 2023)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 07.55
2 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.86
3 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 08.07
4 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.23
5 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.29
6 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.45
Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 11:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 07.57
2 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.74
3 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 3 PB 07.88
4 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.12
5 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 07.49
2 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 6 PB 08.05
3 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.71
4 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 7 PB 08.75
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 07.49
2 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 07.55
3 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 07.57
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.74
5 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 07.86
6 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 3 PB 07.88
7 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 6 PB 08.05
8 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 PB 08.07
9 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.12
10 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 08.23
11 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 08.29
12 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.45
13 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.71
14 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 7 PB 08.75
15 Jan ProcházkaJan Procházka 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.51
Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC Brno BYAC Brno 4 DNF
Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DQ

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 12:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 SB 07.46
2 David VeselýDavid Veselý 08 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 SB 07.51
3 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 07.53
4 Vít KrůzaVít Krůza 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 SB 07.70
5 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 07.88
6 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 7 07.94
7 Sebastian MacálkaSebastian Macálka 08 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 1 SB 08.01
8 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 8 SB 08.07
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 07.89
2 Martin SmutnýMartin Smutný 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 SB 08.09
3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.31
4 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 08.36
5 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 SB 08.45
6 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 7 08.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.01
2 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 3 SB 08.54
3 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.83
4 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.27
5 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.34
6 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.53
7 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 11.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 07.75
2 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 08.47
3 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 08.91
4 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC Brno BYAC Brno 2 PB 08.93
5 Radim ČervenkaRadim Červenka 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 7 PB 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.25
2 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.56
3 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 08.99
4 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.13
5 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.56
6 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 7 PB 09.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SmutnýMartin Smutný 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 08.12
2 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.60
3 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 08.91
4 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.08
5 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 09.53
6 David KleisDavid Kleis 11 JAC Brno JAC Brno 7 09.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav BínaRostislav Bína 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 07.75
2 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.01
3 Martin SmutnýMartin Smutný 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 PB 08.12
4 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.25
5 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 08.47
6 Filip DočkalFilip Dočkal 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 3 SB 08.54
7 Jan VrbkaJan Vrbka 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.56
8 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.60
9 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.83
10 Štěpán NáplavaŠtěpán Náplava 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 08.91
10 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 6 PB 08.91
12 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC Brno BYAC Brno 2 PB 08.93
13 Jan TejkalJan Tejkal 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 08.99
14 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 09.08
15 Ondra MinksOndra Minks 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.13
16 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.27
17 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 09.34
18 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.53
18 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 09.53
20 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 09.56
20 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 7 PB 09.56
22 Radim ČervenkaRadim Červenka 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 7 PB 09.61
23 David KleisDavid Kleis 11 JAC Brno JAC Brno 7 09.99
24 Dominik DovrtělDominik Dovrtěl 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 11.13

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 SB 07.91
2 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 08.35
3 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.60
4 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 PB 08.62
5 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 08.66
6 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.67
7 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC Brno JAC Brno 1 PB 09.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.09
2 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.59
3 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 08.61
4 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.73
5 Nela ŠvandováNela Švandová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.95
6 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.03
7 Laura LengálováLaura Lengálová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.27
Poznámky:
Závodnice Nela Švandová byla odvezena záchranou službou k dalšímu vyšetření.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 08.10
2 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 08.36
3 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.48
4 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 08.70
5 Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.72
6 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 1 PB 08.73
7 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 11:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 08.28
2 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 5 08.50
3 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.65
4 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 08.71
5 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC Brno JAC Brno 2 SB 08.81
6 Anežka KorbičkováAnežka Korbičková 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 08.89
7 Linda BedřichováLinda Bedřichová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 08.92
8 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.34
2 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC Čejkovice AC Čejkovice 5 SB 08.35
3 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 08.58
4 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC Brno JAC Brno 3 08.71
5 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.78
6 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 09.13
7 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.32
8 Laura PořízkováLaura Pořízková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 SB 07.91
2 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.09
3 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 PB 08.10
4 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 08.28
5 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 08.34
6 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 08.35
6 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC Čejkovice AC Čejkovice 5 SB 08.35
8 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 08.36
9 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.48
10 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 5 08.50
11 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 08.58
12 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.59
13 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 08.60
14 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 08.61
15 Sára KašparováSára Kašparová 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 PB 08.62
16 Lucie VarmužováLucie Varmužová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 3 08.65
17 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 2 PB 08.66
18 Tereza ŽabkováTereza Žabková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.67
19 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 08.70
20 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 08.71
20 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC Brno JAC Brno 3 08.71
22 Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.72
23 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.73
23 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 1 PB 08.73
25 Stela BělohoubkováStela Bělohoubková 09 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.78
26 Marika PetrlováMarika Petrlová 08 JAC Brno JAC Brno 2 SB 08.81
27 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 08.88
28 Anežka KorbičkováAnežka Korbičková 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 8 08.89
29 Linda BedřichováLinda Bedřichová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 08.92
30 Nela ŠvandováNela Švandová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 08.95
31 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 09.03
32 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC Brno JAC Brno 1 PB 09.04
33 Tereza PrůdkováTereza Průdková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 09.13
34 Laura LengálováLaura Lengálová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.27
34 Šárka NěmcováŠárka Němcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 09.27
36 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.32
37 Laura PořízkováLaura Pořízková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 PB 09.93

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 12:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 SB 07.91
2 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.14
3 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 08.20
4 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 SB 08.21
5 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 SB 08.30
6 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 8 SB 08.36
7 Hana KakáčováHana Kakáčová 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 08.37
8 Karolína SlabáKarolína Slabá 08 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 08.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.5.2023 - 12:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 SB 08.26
2 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 SB 08.36
3 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.50
4 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 08.64
5 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 08.65
6 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 8 SB 08.69
7 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 SB 08.70
8 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 08.30
2 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 3 PB 08.78
3 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.21
4 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.45
5 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.48
6 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.48
2 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 08.74
3 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 3 SB 08.86
4 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.06
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 PB 09.08
6 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 09.41
7 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 08.41
2 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 08.71
3 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 08.76
4 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 09.07
5 Lucie BrhelováLucie Brhelová 10 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 09.15
6 Aneta HlavičkováAneta Hlavičková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.57
7 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 08.48
2 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.62
3 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 08.62
4 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 6 PB 08.94
5 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.11
6 Sára PlchováSára Plchová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 PB 09.24
7 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.45
8 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 10.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.80
2 Anna ŠabatkováAnna Šabatková 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 8 08.91
3 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.95
4 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.16
5 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.73
6 Izabela SekáčováIzabela Sekáčová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 10.07
7 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 16.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 20.5.2023 - 10:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 08.82
2 Karolína Melánie RaukoKarolína Melánie Rauko 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 8 08.90
3 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.96
4 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 09.00
5 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.16
6 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.58
7 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.97
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 08.30
2 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 08.41
3 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 08.48
3 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 08.48
5 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.62
5 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 08.62
7 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 08.71
8 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 08.74
9 Vendula MachálkováVendula Machálková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 08.76
10 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 3 PB 08.78
11 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.80
12 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 08.82
13 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 3 SB 08.86
14 Karolína Melánie RaukoKarolína Melánie Rauko 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 8 08.90
15 Anna ŠabatkováAnna Šabatková 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 8 08.91
16 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 6 PB 08.94
17 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.95
18 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.96
19 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 09.00
20 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.06
21 Denisa UlmannováDenisa Ulmannová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 09.07
22 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 6 PB 09.08
23 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 09.11
24 Lucie BrhelováLucie Brhelová 10 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 09.15
25 Julie KobskáJulie Kobská 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.16
25 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.16
27 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.21
28 Sára PlchováSára Plchová 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 8 PB 09.24
29 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 09.41
30 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 09.45
30 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.45
32 Veronika DobešováVeronika Dobešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.48
33 Aneta HlavičkováAneta Hlavičková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.57
34 Klára VykoupilováKlára Vykoupilová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.58
35 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 09.62
36 Lada BabíčkováLada Babíčková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.66
37 Kristýna VaverováKristýna Vaverová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.73
38 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 09.89
39 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.97
40 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 1 10.05
41 Izabela SekáčováIzabela Sekáčová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 PB 10.07
42 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 16.16

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 17.60
2 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 17.64
3 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 18.09
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 18.26
5 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.30
6 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 18.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 18.49
2 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 1 PB 18.88
3 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 18.96
4 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 19.27
5 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 19.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 19.42
2 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 19.44
3 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 19.79
4 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 19.85
5 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC Brno BYAC Brno 4 PB 19.86
6 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 20.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 14:40) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 18.65
2 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 19.80
3 David HaflantDavid Haflant 09 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 5 21.06
4 Viktor ŠevčíkViktor Ševčík 08 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 4 PB 21.07
5 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 21.62
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 17.60
2 Ondřej ŠtroufOndřej Štrouf 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 17.64
3 Zbyněk SemZbyněk Sem 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 18.09
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 08 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 18.26
5 David PellaDavid Pella 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 18.30
6 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 18.49
7 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 18.56
8 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 18.65
9 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 1 PB 18.88
10 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 18.96
11 Niklas KolegárNiklas Kolegár 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 PB 19.27
12 Petr LangPetr Lang 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 PB 19.38
13 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 PB 19.42
14 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 19.44
15 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 19.79
16 Dominik KrálDominik Král 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 3 PB 19.80
17 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 19.85
18 Prokop KuběnaProkop Kuběna 09 BYAC Brno BYAC Brno 4 PB 19.86
19 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 6 20.45
20 David HaflantDavid Haflant 09 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 5 21.06
21 Viktor ŠevčíkViktor Ševčík 08 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 4 PB 21.07
22 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 21.62

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 20.44
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 20.71
3 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 20.76
4 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 3 PB 21.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:20) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 22.32
2 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.82
3 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 22.90
4 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 24.16
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC Brno BYAC Brno 5 21.94
2 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 22.43
3 Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 23.43
4 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.76
5 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 24.05
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 14:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 23.01
2 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 23.39
3 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.56
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 23.73
5 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LípaMichal Lípa 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 20.44
2 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 1 20.71
3 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 20.76
4 Adam ČechAdam Čech 11 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 3 PB 21.14
5 Filip NovotnýFilip Novotný 11 BYAC Brno BYAC Brno 5 21.94
6 Vojtěch OvečkaVojtěch Ovečka 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 PB 22.32
7 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 22.43
8 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.82
9 Nikos ŠrámekNikos Šrámek 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 22.90
10 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 23.01
11 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 23.39
12 Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 23.43
13 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.56
14 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 23.73
15 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.76
16 Samuel PavlíčekSamuel Pavlíček 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.93
17 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 24.05
18 Tomáš HarcaTomáš Harca 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 24.16

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 19.54
2 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 19.74
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 20.09
4 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC Čejkovice AC Čejkovice 2 PB 20.15
5 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 20.39
6 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 20.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 20.67
2 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 20.68
3 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 21.25
4 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 21.56
5 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 21.66
6 Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 20.82
2 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 21.08
3 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 21.25
4 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 PB 21.29
5 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 21.36
6 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 21.83
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 21.80
2 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 SB 21.88
3 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 21.95
4 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 22.31
5 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 22.63
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda BedřichováLinda Bedřichová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 22.62
2 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 22.97
3 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 PB 24.44
4 Laura PořízkováLaura Pořízková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 24.77
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 14:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.50
2 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 6 PB 21.25
3 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 22.21
4 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 22.69
5 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 23.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 19.54
2 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 19.74
3 Barbora KnapkováBarbora Knapková 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 20.09
4 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC Čejkovice AC Čejkovice 2 PB 20.15
5 Barbora HořavováBarbora Hořavová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 PB 20.39
6 Valerie JakubcováValerie Jakubcová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 20.50
7 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 20.64
8 Julie JakubováJulie Jakubová 09 Orel Vyškov Orel Vyškov 2 PB 20.67
9 Anna Karolína AdamcováAnna Karolína Adamcová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 20.68
10 Ema KostelníkováEma Kostelníková 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 20.82
11 Viktorie KremlováViktorie Kremlová 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 21.08
12 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 3 PB 21.25
12 Adéla CagáškováAdéla Cagášková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 21.25
12 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC Brno JAC Brno 6 PB 21.25
15 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 1 PB 21.29
16 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 21.36
17 Ema KrestováEma Krestová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 21.56
18 Sofia ParaskevopuluSofia Paraskevopulu 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 21.66
19 Natálie CupákováNatálie Cupáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 2 PB 21.80
20 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 21.83
21 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 SB 21.88
22 Amálie KrčmářováAmálie Krčmářová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.91
23 Justýna DoležalováJustýna Doležalová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 21.95
24 Pavlína LískováPavlína Lísková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 22.21
25 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 22.31
26 Linda BedřichováLinda Bedřichová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 PB 22.62
27 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 22.63
28 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 22.69
29 Bára NeveseláBára Neveselá 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 PB 22.97
30 Kateřina EliášováKateřina Eliášová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 23.15
31 Erika ŘehákováErika Řeháková 08 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 2 PB 24.44
32 Laura PořízkováLaura Pořízková 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 24.77

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 20.21
2 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 20.72
3 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 2 PB 20.91
4 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 20.95
5 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 21.23
6 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 21.63
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 PB 21.42
2 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 21.44
3 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 21.95
4 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.18
5 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 22.19
6 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PřidalováVeronika Přidalová 11 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 22.28
2 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 22.48
3 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 22.60
4 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 SB 22.83
5 Karolína NečasováKarolína Nečasová 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 PB 23.18
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 22.48
2 Lucie BrhelováLucie Brhelová 10 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 23.30
3 Aneta HlavičkováAneta Hlavičková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 23.35
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 24.03
5 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 PB 24.27
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠabatkováAnna Šabatková 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 21.76
2 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 22.90
3 Ema JetelinováEma Jetelinová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 23.23
4 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 23.52
5 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.61
6 Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 21.41
2 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 23.01
3 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.23
4 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.32
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 20.87
2 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC Brno JAC Brno 3 21.27
3 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 21.46
4 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 21.93
5 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 22.40
6 Anna StojanováAnna Stojanová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 22.84
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 20.5.2023 - 14:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 21.72
2 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 23.40
3 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 24.53
4 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 24.79
5 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 26.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontina LapčíkováLeontina Lapčíková 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 20.21
2 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 20.72
3 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 PB 20.87
4 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 2 PB 20.91
5 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 20.95
6 Barbora KrskováBarbora Krsková 10 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 1 21.23
7 Karolína DyachukKarolína Dyachuk 10 JAC Brno JAC Brno 3 21.27
8 Kateřina KachyňováKateřina Kachyňová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 21.41
9 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel Vyškov Orel Vyškov 5 PB 21.42
10 Natalie PischováNatalie Pischová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 PB 21.44
11 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 PB 21.46
12 Lucie ŠebováLucie Šebová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 21.63
13 Anna Christine SmithAnna Christine Smith 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 21.72
14 Anna ŠabatkováAnna Šabatková 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 1 21.76
15 Natalia Bronia ČernýNatalia Bronia Černý 10 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 2 PB 21.93
16 Jitka PeksováJitka Peksová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 21.95
17 Jana Anna KománkováJana Anna Kománková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.18
18 Barbora ŠvandelkováBarbora Švandelková 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 22.19
19 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.25
20 Veronika PřidalováVeronika Přidalová 11 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 PB 22.28
21 Kristýna KucharíkováKristýna Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 22.40
22 Anastasia ZabolotnyiAnastasia Zabolotnyi 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 PB 22.48
22 Adéla ZouharováAdéla Zouharová 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 22.48
24 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 22.60
25 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 SB 22.83
26 Anna StojanováAnna Stojanová 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 PB 22.84
27 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 22.90
28 Natálie ŘepováNatálie Řepová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 23.01
29 Karolína NečasováKarolína Nečasová 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 4 PB 23.18
30 Ema JetelinováEma Jetelinová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 23.23
30 Anežka KocůrováAnežka Kocůrová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.23
32 Lucie BrhelováLucie Brhelová 10 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 2 PB 23.30
33 Lucie KucharíkováLucie Kucharíková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.32
34 Aneta HlavičkováAneta Hlavičková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 23.35
35 Sofie SieklíkováSofie Sieklíková 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 23.40
36 Nikol SmejkalováNikol Smejkalová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 23.52
37 Valentýna JelínkováValentýna Jelínková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 23.61
38 Zuzana FialováZuzana Fialová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 PB 24.03
39 Nela ZapletalováNela Zapletalová 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 PB 24.27
40 Liliana KreutzerováLiliana Kreutzerová 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 24.30
41 Nela SedláčkováNela Sedláčková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 24.33
42 Tereza BažantováTereza Bažantová 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 24.53
43 Daniela HolíkováDaniela Holíková 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 24.79
44 Natálie KuchaříkováNatálie Kuchaříková 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 5 26.26

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 36.54
2 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 38.41
3 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 38.67
4 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 38.74
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 39.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 2 PB 41.21
2 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 41.43
3 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 45.89
4 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 49.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SmolíkRichard Smolík 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 36.54
2 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 38.41
3 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 38.67
4 Filip BaláčFilip Baláč 08 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 38.74
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 39.39
6 Patrik HorákPatrik Horák 09 BYAC Brno BYAC Brno 2 PB 41.21
7 Ondřej VargaOndřej Varga 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 41.43
8 Pavel KubánekPavel Kubánek 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 45.89
9 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 49.28

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 40.67
2 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 40.94
3 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 42.46
4 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 42.75
5 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 PB 42.99
6 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 43.34
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 43.74
2 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 44.34
3 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.18
4 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 45.47
5 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 PB 45.89
6 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 46.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 5 PB 45.48
2 Anežka KorbičkováAnežka Korbičková 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 47.37
3 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 47.46
4 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 48.83
5 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC Brno JAC Brno 6 50.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC Brno JAC Brno 5 PB 49.01
2 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 PB 49.02
3 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 49.70
4 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 50.73
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 20.5.2023 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GambasováBarbora Gambasová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 49.93
2 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 51.03
3 Justýna RyzíJustýna Ryzí 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 51.39
4 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 52.53
Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 40.67
2 Eliška ŠímováEliška Šímová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 40.94
3 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 42.46
4 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 42.75
5 Michaela ChramostováMichaela Chramostová 09 AC Čejkovice AC Čejkovice 1 PB 42.99
6 Aneta KašparováAneta Kašparová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 SB 43.34
7 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 4 PB 43.74
8 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 44.34
9 Kateřina KocůrováKateřina Kocůrová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 45.18
10 Veronika OppeltováVeronika Oppeltová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 1 PB 45.47
11 Simona JurigováSimona Jurigová 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 5 PB 45.48
12 Tereza KarbanováTereza Karbanová 08 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 5 PB 45.89
13 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 46.34
14 Anežka KorbičkováAnežka Korbičková 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 3 PB 47.37
15 Michaela PlacháMichaela Plachá 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 47.46
16 Karolína RežňákováKarolína Režňáková 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 48.83
17 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC Brno JAC Brno 5 PB 49.01
18 Adéla KrejčováAdéla Krejčová 09 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 4 PB 49.02
19 Lucie NovákováLucie Nováková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 49.70
20 Barbora GambasováBarbora Gambasová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 2 49.93
21 Adéla MertováAdéla Mertová 08 JAC Brno JAC Brno 6 50.49
22 Bára MoravcováBára Moravcová 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 50.73
23 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 6 PB 51.03
24 Justýna RyzíJustýna Ryzí 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 51.39
25 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 5 52.53
Lucie KeprtováLucie Keprtová 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 4 DNF

800 m - Žáci

(so, 20.5.2023 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 3 PB 2:08.18
2 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 2:10.96
3 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:13.52
4 Ondřej SlezákOndřej Slezák 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 PB 2:19.14
5 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 2:19.99
6 Kristián KonečnýKristián Konečný 08 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 11 2:20.41
7 Filip HráčekFilip Hráček 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.29
8 Daniel HermanDaniel Herman 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 PB 2:23.07
9 Robin VávraRobin Vávra 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 PB 2:30.61
10 Samuel FojtůSamuel Fojtů 09 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 10 PB 2:35.53
11 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 8 2:36.75
12 Viktor ŠevčíkViktor Ševčík 08 Atletický klub Kyjov, z.s. Atletický klub Kyjov, z.s. 13 2:42.25
13 Filip DovrtělFilip Dovrtěl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 9 PB 2:44.13
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 2:28.98
2 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 2:36.63
3 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:37.14
4 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 3 2:40.83
5 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 2:45.51
6 Tomáš GlotzmannTomáš Glotzmann 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 9 PB 2:47.70
7 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:50.56
8 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:58.97
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:31.67
2 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10 2:42.12
3 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:42.44
4 Jakub LasovskýJakub Lasovský 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:47.38
5 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:49.31
6 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:51.24
7 Max NovotnýMax Novotný 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 6 2:54.87
8 Samuel KosSamuel Kos 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 2:56.56
9 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 11 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 3:09.12
Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 9 DQ
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 2:28.98
2 Jakub HatalaJakub Hatala 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:31.67
3 Jakub VšetulaJakub Všetula 10 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 4 PB 2:36.63
4 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 2:37.14
5 Radek MihaliskoRadek Mihalisko 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 3 2:40.83
6 Jonatán ŠťastnýJonatán Šťastný 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 10 2:42.12
7 Filip RybaFilip Ryba 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 2:42.44
8 Šimon HolomčíkŠimon Holomčík 11 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 2:45.51
9 Jakub LasovskýJakub Lasovský 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:47.38
10 Tomáš GlotzmannTomáš Glotzmann 11 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 9 PB 2:47.70
11 Jakub SáňkaJakub Sáňka 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:49.31
12 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:50.56
13 Vít LátalVít Látal 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:51.24
14 Max NovotnýMax Novotný 11 AC Čejkovice AC Čejkovice 6 2:54.87
15 Samuel KosSamuel Kos 11 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 3 2:56.56
16 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:58.97
17 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 11 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 PB 3:09.12
Antonín ŠťastnýAntonín Šťastný 11 Orel Vyškov Orel Vyškov 9 DQ

800 m - Žákyně

(so, 20.5.2023 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 2:15.45
2 Kristýna MachalováKristýna Machalová 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 2:24.17
3 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 SB 2:26.26
4 Marie AnderlováMarie Anderlová 09 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 15 2:28.84
5 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:29.43
6 Veronika MilecováVeronika Milecová 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 4 2:29.63
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 5 2:35.71
8 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek ŠAK Židlochovice, zapsaný s... 16 2:36.40
9 Monika KačínováMonika Kačínová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 2:36.74
10 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 11 SB 2:44.97
11 Barbora MrkvicováBarbora Mrkvicová 09 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 9 2:45.85
12 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel Vyškov Orel Vyškov 8 2:46.28
13 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:48.97
14 Agáta GejdošováAgáta Gejdošová 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 12 2:51.83
15 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 14 PB 2:57.43
16 Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 13 2:59.47
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 20.5.2023 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 PB 2:31.19
2 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 2:34.55
3 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 17 PB 2:36.43
4 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 PB 2:39.12
5 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 2:41.43
6 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 PB 2:42.10
7 Veronika PřidalováVeronika Přidalová 11 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:43.12
8 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 8 PB 2:45.87
9 Nella MarešováNella Marešová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:46.23
10 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 6 2:46.44
11 Ema JetelinováEma Jetelinová 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 11 PB 2:50.45
12 Eliška SalajkováEliška Salajková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 14 PB 2:52.47
13 Izabela SekáčováIzabela Sekáčová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 PB 2:52.77
14 Leontýna BabeľováLeontýna Babeľová 11 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 12 PB 2:53.52
15 Nikol HorskáNikol Horská 10 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 13 PB 2:53.53
16 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 16 PB 3:00.49
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 20.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC Brno BYAC Brno 1 SB 4:30.47
2 Adam ValíčekAdam Valíček 08 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 PB 4:35.05
3 Nicolas VoldánNicolas Voldán 08 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:39.13
4 Tomáš BaďuraTomáš Baďura 09 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 5 PB 5:49.50
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(so, 20.5.2023 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Šimon LegnerŠimon Legner 11 JAC Brno JAC Brno 1 PB 5:16.38
2 Leonard MokrýLeonard Mokrý 10 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 3 5:16.64
3 Štěpán MaleňákŠtěpán Maleňák 11 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 PB 5:17.29
4 Vojta JakubecVojta Jakubec 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 5:21.17
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 20.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Kristýna RadvanováKristýna Radvanová 08 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 1 5:07.77
2 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 5:15.64
3 Sophie CurranSophie Curran 08 JAC Brno JAC Brno 4 PB 5:17.32
4 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 11 PB 5:30.56
5 Eliška DolejšováEliška Dolejšová 08 AK Rosice z.s. AK Rosice z.s. 5 5:32.88
6 Nikola BažantováNikola Bažantová 08 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 9 5:41.60
7 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 08 SK TROPS Brno, z.s. SK TROPS Brno, z.s. 10 PB 5:42.35
8 Linda JursováLinda Jursová 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 5:42.85
9 Sofie KleisováSofie Kleisová 08 JAC Brno JAC Brno 7 5:43.60
10 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 09 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 8 6:21.40
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(so, 20.5.2023 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 5:22.15
2 Julie CibereJulie Cibere 11 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 8 PB 5:24.84
3 Magda VolejníkováMagda Volejníková 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 5:42.63
4 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 5:42.78
5 Amélie BartikováAmélie Bartiková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 5:43.32
6 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 5:43.77
7 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 6 PB 5:57.95
8 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 6:11.79
9 Veronika ŘehákováVeronika Řeháková 10 AC Moravský Krumlov AC Moravský Krumlov 9 PB 6:14.04
Celkem 9 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 20.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC Brno BYAC Brno 1 10:28.65
2 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 11:23.14
3 Patrik MiklošPatrik Mikloš 09 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 2 11:38.58
Celkem 3 závodníků

3000 m - Žákyně

(so, 20.5.2023 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eliška RychlovskáEliška Rychlovská 09 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12:14.97
2 Johana ČechováJohana Čechová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 12:28.47
3 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 12:38.65
4 Nikol JestříbkováNikol Jestříbková 08 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 13:05.53
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci

(so, 20.5.2023 - 10:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 09.48
2 Lukáš KrčálLukáš Krčál 10 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 6 PB 10.44
3 Matěj MrázMatěj Mráz 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 10.52
4 Ondřej TichýOndřej Tichý 11 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.55
5 Jan MalýJan Malý 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 PB 11.19
6 Jáchym HejlekJáchym Hejlek 11 Atletický klub Vnorovy, z.s. Atletický klub Vnorovy, z.s. 7 12.47
Celkem 6 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.15
2 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.22
3 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC Brno JAC Brno 4 10.48
4 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 10.59
5 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.70
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 11.43
2 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 PB 11.64
3 Sofie DohnálkováSofie Dohnálková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.91
4 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 6 12.26
5 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 11.52
2 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 11.77
3 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 11.87
4 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 11.90
5 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 11.93
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 20.5.2023 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 12.12
2 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 12.34
3 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 12.56
4 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.84
5 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 PB 12.99
6 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena SotolářováAlena Sotolářová 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 PB 10.15
2 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.22
3 Zuzana KrálováZuzana Králová 10 JAC Brno JAC Brno 4 10.48
4 Anežka KrejčiříkováAnežka Krejčiříková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 10.59
5 Vendula SeďováVendula Seďová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 4 PB 11.43
6 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 11.52
7 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s. Atletický klub Kuřim, z.s. 7 PB 11.64
8 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 11.70
9 Barbora SkýbováBarbora Skýbová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 PB 11.77
10 Tereza TušlováTereza Tušlová 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 11.87
11 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Lokomotiva FOSFA Břeclav Lokomotiva FOSFA Břeclav 7 PB 11.90
12 Sofie DohnálkováSofie Dohnálková 10 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.91
13 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 11.93
14 Sára SkoupáSára Skoupá 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 PB 12.12
15 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s. Elite Sport Boskovice, z. s. 6 12.26
16 Anna SýkorováAnna Sýkorová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.31
17 Sophie FremelováSophie Fremelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 12.34
18 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 12.56
19 Kateřina SchneiderováKateřina Schneiderová 11 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 3 12.84
20 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport Blansko Fénix sport Blansko 7 PB 12.99
21 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 10 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 15.40
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.74
3 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 15.76
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC Brno BYAC Brno 6 PB 16.09
5 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 16.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 20.5.2023 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 16.44
2 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 17.15
3 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 20.13
4 Daniel NechvátalDaniel Nechvátal 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 20.64
5 Filip DovrtělFilip Dovrtěl 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s. AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 22.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DostálDominik Dostál 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 15.40
2 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 4 15.74
3 Antonín HavrdaAntonín Havrda 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s. Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 15.76
4 Štěpán NeužilŠtěpán Neužil 08 BYAC Brno BYAC Brno 6 PB 16.09
5 Ondřej MartínekOndřej Martínek 08 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 PB 16.20
6 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolek AC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 16.44
7 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 17.15
8 Ladislav KrobLadislav Krob 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 5 20.13
9 Daniel NechvátalDaniel Nechvátal 09 TJ Znojmo, z.s. TJ Znojmo, z.s. 2 20.64
10