Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

MMS junioři a dospělí

Břeclav (4. 6. 2023)

skok daleký - Muži

(ne, 4.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 9 7.01 -0.5 m/s 6.54  1,00 6.79  -0,30 7.01  -0,50 7.01 x 6.61  0,90 6.74  0,50
2 Sebastian KellermannSebastian Kellermann
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 8 SB 6.75 +0.9 m/s x x x - x 6.75  0,90 6.55  0,00
3 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 5 SB 6.46 +0.8 m/s x 6.21  0,50 6.38  0,00 6.38 6.37  1,10 6.46  0,80 6.03  -0,50
4 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6 6.35 +0.7 m/s 6.11  0,20 6.15  1,40 - 6.15 6.35  0,70 4.64  0,70 6.26  -0,60
MS Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
SlovenskoSlovensko
02 1 PB 6.30 +1.3 m/s 6.28  0,30 6.30  1,30 6.18  -1,00 6.30 4.82  -0,60 5.95  -0,10 6.18  0,20
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 3 6.27 -0.1 m/s 6.27  -0,10 6.03  -1,60 6.05  0,30 6.27 5.99  0,40 5.94  0,60 6.01  -0,80
7 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 2 5.84 -0.4 m/s 5.45  0,10 x 5.84  -0,40 5.84 5.82  -0,20 - -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 4.6.2023 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4 PB 7.12 +0.9 m/s 7.12  0,90 - 6.77  -0,90 7.12 6.94  -0,30 x 7.04  0,20
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 PB 6.98 +0.8 m/s 6.85  0,60 6.75  0,00 6.69  -0,70 6.85 x x 6.98  0,80
3 Patrik KremelPatrik Kremel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2 5.90 +1.1 m/s 5.77  -0,30 5.82  0,10 x 5.82 5.90  1,10 5.71  -0,10 x
4 Adam BrázdilAdam Brázdil
AK KroměřížAK Kroměříž
04 1 SB 5.82 +0.6 m/s 3.78  0,30 4.25  -1,00 3.67  -0,50 4.25 5.25  1,00 5.54  0,50 5.82  0,60
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Monika LehenováMonika Lehenová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 PB 5.89 +0.6 m/s x 5.89  0,60 x 5.89
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 SB 5.73 +1.2 m/s 5.39  0,50 5.58  0,50 5.51  1,20 5.58 5.41  0,10 5.73  1,20 x
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 SB 5.60 +1.0 m/s 3.46  0,50 x x 3.46 5.28  0,30 x 5.60  1,00
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 5.50 +0.7 m/s 5.39  0,30 4.04  0,20 4.52  1,50 5.39 5.35  0,00 x 5.50  0,70
5 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 SB 5.44 +1.0 m/s 5.11  0,70 5.41  0,90 5.35  0,50 5.41 5.32  0,90 5.35  1,10 5.44  1,00
MS Michaela ComováMichaela Comová
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
01 PB 5.28 +0.4 m/s 5.28  0,40 x x 5.28
MS Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
Lokomotiva FOSFA BřeclavLokomotiva FOSFA Břeclav
07 PB 5.14 +0.7 m/s 4.79  0,10 4.89  1,20 5.14  0,70 5.14
8 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 4.13 +0.2 m/s 3.96  0,30 x 3.96  1,00 3.96 x 4.13  0,20 4.08  0,90
Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 NM x x x - x x x
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 4.6.2023 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 SB 5.38 +0.9 m/s x 5.06  0,40 5.21  0,30 5.21 5.26  0,60 5.28  1,80 5.38  0,90
2 Simona KneblováSimona Kneblová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 PB 5.15 +1.1 m/s 3.55  1,20 4.76  4,00 x 4.76 4.79  0,80 4.89  1,20 5.15  1,10
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 5.05 +1.1 m/s 4.87  0,50 5.05  1,10 4.92  1,40 5.05 4.86  0,80 4.79  0,50 x
4 Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.86 +1.6 m/s x x 4.86  1,60 4.86 4.51  0,60 4.61  0,70 -
5 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 SB 4.74 +1.7 m/s 4.36  0,50 4.74  1,70 4.62  0,90 4.74 x 4.49  1,40 4.61  0,40
6 Karolína KnapkováKarolína Knapková
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
05 4.67 +1.7 m/s x 4.67  1,70 4.57  0,80 4.67 4.53  0,60 x x
Celkem 6 závodníků