Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Podvinný mlýn (11. 5. 2023)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 11.5.2023 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oskar JelšaOskar Jelša
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
10 28 PB 08.66 11.00
2 Lukáš HrubýLukáš Hrubý
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 6 SB 08.01 9.00
3 Matyáš MarkovičMatyáš Markovič
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
10 13 PB 07.72 8.00
4 Rudolf KašparRudolf Kašpar
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 8 PB 07.35 7.00
5 Eduard ČermákEduard Čermák
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
10 1 PB 06.53 6.00
6 Šimon MalýŠimon Malý
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 12 PB 06.49 5.00
7 Adam SvobodaAdam Svoboda
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 17 PB 06.45 4.00
8 Václav HlaviznaVáclav Hlavizna
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
12 3 PB 06.37 3.00
9 Matouš SvrčekMatouš Svrček
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 18 PB 06.28 2.00
10 David MatoušDavid Matouš
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
10 14 PB 06.27 1.00
11 Kryštof TučekKryštof Tuček
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov ATělocvičná jednota Sokol I....
12 21 PB 06.09
12 Šimon DankaninŠimon Dankanin
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
10 25 PB 05.69
13 Jakub JuzaJakub Juza
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
11 7 PB 05.27
14 Max KočkaMax Kočka
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
11 26 04.87
15 Rafael NovákRafael Novák
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
11 27 04.79
16 David KazickyDavid Kazicky
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov ATělocvičná jednota Sokol I....
11 9 PB 04.76
17 Tadeáš KrbecTadeáš Krbec
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
11 11 PB 04.49
18 Marek ZemanMarek Zeman
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
12 24 PB 04.44
19 Matěj KrátkýMatěj Krátký
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
12 10 PB 04.01
20 Filip HofhanzlFilip Hofhanzl
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
11 4 PB 04.00
21 Karel GvuzdKarel Gvuzd
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov ATělocvičná jednota Sokol I....
12 2 PB 03.81
Marek HraběMarek Hrabě
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 5 DNS
Cyril WasserbauerCyril Wasserbauer
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 23 DNS
Thomas StavrakisThomas Stavrakis
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
10 16 DNS
Matyáš PazourekMatyáš Pazourek
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
10 15 DNS
Miroslav ŠťastnýMiroslav Šťastný
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
10 19 DNS
Ondřej VošahlíkOndřej Vošahlík
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 22 DNS
Kryštof ŠubrtKryštof Šubrt
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
10 20 DNS
Celkem 28 závodníků